![]() |
Cytat:
Btw: Działa Wam allegro.pl ? |
ponownie, czy ktoś może polecić mi jakieś stosunkowo niedrogie biuro rachunkowe? usługa dla 1 osobowej działalności, a może ktoś z forum zajmuje się zawodowo?
|
Allegro nie działa, jakieś problemy mają raczej
|
mi Allegro działa normalnie ; )
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Potrzebuje sterowniki do laptopa ASUS F3sa (x52s) a dokladnie do wifi. Od rana szukam i nic :|
|
|
Cytat:
|
Jakim tramwajem dojadę na Hutnik z dworca, i ile sie jedzie ?
|
Donki
najlepiej pojedź tramwajem lini 15 - spod stadionu Wisły pod samego Hutnika :) Podróż zajmie Ci + - 30 minut (?) do oglądajacych dzisiejszy mecz ManU ... co to za szaliki mieli kibice na trybunach w barwach ZIELONO - ŻÓŁTYCH ? edit : no ... przespałem przespałem :) ale nadrobię zaległości :) Dzięki Żmijka i tranceaddict |
Cytat:
Cytat:
P.S. Swoją drogą przespałaś chyba ostatnie miesiące? :) |
Cytat:
|
pilna sprawa. kto ma chello?!
umiecie polaczyc sie np z tymi stronami http://www.forum.bukmacherskie.com/ http://gumtree.pl/ pytanie tylko do uzytkownikow chello |
aktualnie nie , gdzie na forum wchodziłem kilka godzin temu i śmigało.
|
Cytat:
no to się sprawa wyjaśniła. chello coś nawala, dziwna mają tą usterkę. już myślałem że jakiegoś wirusa złapałem. bo jakaś cześć stron działała, a jakaś nie. Pozdrawiam |
Cytat:
Ale z tego co wiem TO się obsuwa. |
|
W jakim terminie powinni skończyć remont ul. Długiej?Kiedy przywrócą tam ruch ?
|
Tu widziałem 2 wersje. W internecie było napisane że w przeciągu 6tygodni a na telegazecie 4miesiące.
|
Cytat:
dzięki za informacje... |
Pytanie z dziedziny telewizyjno satelitarnej.
Mając dwa dekodery TV Satelitarnej, a tylko jeden kabel idący z anteny do dekodera, jest jakaś szansa podłączenia obu dekoderów jednocześnie do anteny bez kupowania konwertera twin i ciągnięcia drugiego kabla z anteny? Jakieś rozgałęźniki etc? |
Czy w Totomixie (ten przy Królewskiej) trzeba mieć dowód, żeby zagrać czy wystarczy paszport, legitka.... ?
Ile można obstawić? Bo słyszałem, że np. od wysokich kwot coś nie chcą, albo gdzieś dzwonią? O co w tym chodzi? Tam też 10% pobierają czy więcej? |
Cytat:
|
Cytat:
A co do sumy kwoty puszczonej to nie spotkałem się żeby nie chcieli puścic za grubszą. Czasem są mecze na które nie można uszczac więcej kasy niż jest obok typu napsiane ale to pisze wtedy. Dzwonic to dzwonią, jak wygrasz większą sumkę bo nie trzymają grubszej kasy pod kluczem. |
Cytat:
Pracownik, który puszcza kupon klientowi za grubsza kasę ma taki obowiązek dzwonić gdzieś tam. Raz była taka sytuacja gdy mój ojciec zagrał za grubszą kasę i wygrał wtedy troszku to pani która mu ten kupon puszczała groziło zwolnienie gdyż nie poinformowała tych z "góry" o wysokiej stawce. |
Poszukuje 2 zdjęć Leo Messiego. Jedno gdy robi charakterystyczny znak po bramce
http://www.fcbarcelona.cat/web/downl...01gols-eng.jpg a drugie gdy zdobywa bramke w finale LM '09 http://www.guillembalague.com/userfi...g_Boot_big.jpg Tylko duża rozdzielczość i możliwie jak najlepsza jakość ponieważ potrzebuję do zrobienia grafiki. Z góry dzięki |
jakaś kwiaciarnia w okolicach rynku do 22 otwarta?
|
Jaki internet polecicie do domu jednorodzinnego? Nie moge mieć nic z kabla, bo nikt mi go nie poprowadzi :/
Takie coś do 70-80zł. |
skad odjezdzaja busy do Slomnik ?
|
z dworca (RDA) http://www.rda.krakow.pl/pl/index.php
a tu masz rozklad nie wiem czy aktualny http://www.angelfire.com/jazz/mlawa/busy/krakow.htm znajdz slomniki ;) |
Cytat:
|
Cytat:
na dolnej płycie dworca... stanowisko D11 albo D14:/ to najbliżej wejścia do galerii krk (tego tunelu) o ile dobrze pamiętam... tam dosłownie co 15 min jeżdżą busy do Miechowa... oczywiście wszystkie zatrzymują się na tym piździowatym zajeździe w słomnikach. bilet kosztuje chyba 3 zł. |
skad odjezdzaja busy do Slomnik ?
Jezeli to Ci nadal potrzebne to masz 2 wyjscia albo idziesz na dworzec autobusowy i tam z dolnej plyty co 15min. odjezdzaja do miechowa przez slomniki albo idziesz na ul.Zygmunta Augusta zaraz kolo sądu i tam juz tylko do Słomnik jada. przejazd 3zeta Przedmówcę chyba troche wyobraźnia poniosła!! |
Pytanie: Jak pierzecie szaliki żeby się nie zniszczyły i nie pofarbowały?
|
gdzie da się obejrzeć mecz Wisły w F4 na mieście?
E: dzieki |
spotkanie miał transmitować eurosport, teoretycznie każda knajpa z tv będzie mogła puścić mecz
|
Jak nazywa się film który leciał jakiś miesiąc temu na TVNie,
Chłopak dostał areszt domowy za uderzenie nauczyciela, obok wprowadziła się dziewczyna, Główny bohater filmu ma kolegę który wygląda jak Chińczyk.Chłopak w TV zobaczył wiadomość o seryjnym mordercy.Ten morderca mieszkał obok tego chłopaka a oni szukali dowodów. Oglądał ktoś ;]? |
Cytat:
|
Czy wam też po wpisaniu tego adresu www.bip.krakow.pl/dowody wyskakuje komunikat o ''niezaufanym połączeniu'' bo próbuję już parę razy i dalej to samo.
Czy tylko ja mam ten problem ?? EDIT: Wojtator tembeltsw dzięki panowie. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl