![]() |
No,no a ty to jesteś niesamowity twardziel.Widzę że postanowiłeś rzucić wyzwanie Wolfiemu o miano największego durnia na forum.Powiem ci ma duże szanse na zwycięstwo bo każdy kolejny post jest coraz głupszy.Miękka ....a z tego Frydrycha (no i ze mnie)nie to co ty i nasi twardziele grający obecnie w obronie którzy dali się o.......ić zbieraninie z Tychów, zbieraninie która ma łącznie trochę więcej występów w ekstraklasie niż u nas sam Żyro,TWARDZIELU.
|
|
Cytat:
|
Cytat:
Życzę mu jak najlepiej ale cieszę się że już go nie ma. |
Naprawdę ktoś tu próbuje płakać za naszym stoperowym Pepino?
Frydrych zaliczał zjazd z sezonu na sezon. Oczywiście na poziomie 1 ligi dałby pewnie radę, ale to był gość nierozwojowy ze względu na wiek, który często dawał się przestawiać napastnikom zamiast ich przestawiać. W 1 lidze przestawianie stoperów jest nawet częstsze niż w ekstraklasie. Więcej mamy wrzutek na pałę i walki bark w bark z napastnikami. Wiadomo, że pierwsza liga to niższy poziom, ale trzeba pamietać, że oprócz powyższego: - był naznaczony genem porażki i spadku, musiałby psychicznie przestawić sobie wajchę. Wcale nie jest powiedziane, że to by mu się udało. Trzeba było jak najmocniej przewietrzyć szatnię, żeby wywiało z drużyny ducha przegrywowego (:D). Frydrychowi też dobrze na psychikę powinna zrobić zmiana otoczenia. - zarabiał dużo i pewnie nie zagrałby za tyle, za ile gra taki Łasicki (który de facto nie daje się przestawiać napastnikom). Podobna sytuacja jak z Sadlokiem, z tym że Maciek na pewno był bardziej związany z klubem emocjonalnie. Z resztą Maciek nie gra w Ruchu, rzuciłem okiem na ławkę i też go tam nie ma. Czyżby kontuzja? |
Cytat:
|
Podobno Carlitos trafił do Legii za 300 000 euro. Przypomnę że Fazlagic kosztował 500 000. To się samo komentuje.
|
My od dawna mamy gest kupując ogóry :D
|
Żylka-Koncewicz poważna kontuzja
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Franek Smudy , niczym u Cupiała - wylatuje z Wieczystej za słaby start sezonu
ponoć nowym trener inny były Wiślak - Maciej Musiał (syn Adama, brat Tomasza) |
Wieczysta generalnie powoli wchodzi w poważniejsze granie i tutaj już nie wystarczy wpuścić paru oldboyów na stojanowa, żeby mecze wygrywać.
Tutaj już oprócz umiejętności potrzebny jest Drozdowski zapierdziel. Będzie im coraz ciężej z każdym awansem (zakładając, że wogóle awansują w tym sezonie). Prawdziwe granie zaczyna się od 2 ligi i szczebla centralnego - do teraz dla byłych profesjonalistów to było hobbistyczne kopanie. Teraz to hobbistyczne kopanie powoli przestaje wystarczać. Jest też opcja, że to kopacze chcieli się pozbyć Franza. On zawsze miał krótką datę ważności, nawet jak był młodszy, więc wcale mnie to nie dziwi. Piłkarze zawsze dość szybko zaczynali mieć dość jego specyficznego sposobu bycia i prostackich zachowań. Mimo oczywistych wad, był to kiedyś świetny trener, ale obecnie? Metody przestarzałe i zaawansowany wiek robią swoje. |
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...owy-stream-mec
pewnie wielu zainteresuje darmowa możliwości obejrzenia debiutu Lewandowskiego w LM w arwach Barcy a wrzucam link w tym temacie, bo naprzeciwko Roberta , na szpicy przeciwnika wystąpi nie kto inny jak nasza "9-tka" z ubiegłego sezonu , najbardziej po Rafale Boguskim nie doceniany piłkarz ostatnich lat - Jan Kliment ! |
Cytat:
|
I dostana w czape z 5,6 i po Janie
|
Chyba jest kontuzjowany.
|
Przestraszył się porównań z Lewym i udawał kontuzję.
|
|
https://www.google.com/amp/s/www.pom...yt,nId,6281138
Mimo wszystko, ta historia dotyczy czasów w których Radek bronił w Wiśle, a Doda chodziła na mecze Wisły, Wielkiej Wisły. https://mobile.twitter.com/matswieci...0%2Fframe.html |
Cytat:
Dorota jak Ibisz i Benjamin Button https://www.instagram.com/p/CiaHbNDD1Qb/ |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Tak się zastanawiam co tam u Kosy, od śmierci syna totalnie ślad po nim zaginął, mam nadzieje że jakoś ogarnia.
|
https://sport.interia.pl/pilka-nozna...ke,nId,6299481
człowiek sukcesu :) |
Cytat:
|
Cytat:
:rotfl: co on jest jebniety ? |
Pnie się młody w górę. Jeszcze 2-3 sezony i akurat angaż w Wieczystej po jej awansie do Ekstraklasy.
|
|
ależ my jesteśmy bagnem , każdego zgnoimy
|
Ano dokładnie:
przyszedłby do nas lata wcześniej Lewandowski zamiast do Poznania, to po kilku latach względnie niezłego kopania się po czole i po niewyleczonych przez nasz sztab kontuzjach wróciłby do jakiegoś Znicza Pruszków a dzisiaj jakiś mądrala na forum pisałby, że gdy ktoś nim dobrze pokierował, to mógłby grać przykładowo czy to w Bayernie czy w Barcelonie. Oczywiście wszyscy na forum mieliby z tego niezłą bekę. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Serafin Szota pewnie sobie poczyna w Widzewie. Wszedł do pierwszego składu kilka kolejek temu i go nie opuszcza.
W ciągu tych ostatnich pięciu kolejek, w których zagrał od deski do deski, RTS stracił 1 bramkę w Gliwicach. |
Przypadek,to czysty przypadek,po prostu procentują treningi które miał z fachowcami w Wiśle.Tak samo z resztą jak w przypadku Klimenta
|
Trzeba umieć spojrzeć na zawodnika pod kątem tego w czym jest dobry. Wyeksponować to w czym jest dobry i ukryć mankamenty. U nas miał łatać dziury na prawej obronie, w środku jako agresywny środkowy. A jest to obrońca mało kontaktowy i do wprowadzenia piłki. Ale to trzeba dobierać taktykę do zawodników jakich się ma a nie na siłę ich dostosowywać do systemu tak jak u nas.
Nadmienię tylko, że my opieramy grę na skrzydłowych ścinających do środka oraz ofensywnych wejściach bocznych obrońców. A nie mamy nawet jednego dobrego skrzydłowego, który potrafi dryblingiem wejść do środka. Oraz ani jednego bocznego obrońcy, który umie dośrodkować. Ale taktyka cały czas ta sama, czyli gra skrzydłami i stojanow z rozegraniem piłki po obwodzie od nogi do nogi... |
Cytat:
Cytat:
|
Niektórzy to zapominają, że próbowaliśmy grać krakowską piłkę owym Klimentem - co było absurdalne.
Dużo meczów grał też na skrzydle, co było równie zabawne. Nie zmienia to faktu, że sam też często potykał się o własne nogi. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:34. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl