![]() |
Mam dziwne pytanie, czy na elektroniczną legitymację studencką można nabić miesięczny miejski normalny, czay do niego muszę mimo wszystko wyrobić KKM?
|
Cytat:
żeby ją aktywować musisz iść do mpk |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Czy gdzieś w Skawinie albo Borku Fałęckim kupie Offica 2007 (dla użytkowników domowych) taniej niż 250 zł?
|
Kojarzę że swego czasu widziałem w Media |Markt albo Empiku
|
Forum i strona TWSD normalnie Wam się ładują ? co chwilę mam komunikat, że nie można wyświetlić serwera.
|
Ja mam pytanie odnośnie dalszej nauki po maturze.
Potrzebuję nazw PUBLICZNYCH uczelni w Krakowie/ Tarnowie z kierunkami Ekonomicznymi. kojarzę tylko Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, bo sama nazwa mówi. Pewnie na UJ też są, ale tak wysoko nie celuje... |
Cytat:
|
Na osiedlu WIECZYSTA w Krakowie kto rządzi???
|
Cytat:
|
Ja mam pytanie odnośnie dalszej nauki po maturze.
Potrzebuję nazw PUBLICZNYCH uczelni w Krakowie/ Tarnowie z kierunkami Ekonomicznymi. kojarzę tylko Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, bo sama nazwa mówi. Pewnie na UJ też są, ale tak wysoko nie celuje... Na UR jest kierunek Ekonomia(jezeli chcesz miec piec lat wakacji to wal smialo) I mam pytanie od siebie w skrzynce odbiorczej wyswietla mi sie ze mam jedna nieprzeczytana wiadomosc ale faktycznie jej tam nie ma. Co sie dzieje? |
Polecacie iść na Starcie tytanów w 3d?
|
jest cos u nas na forum takiego jak kosz z wiadomosciami ? zaznaczylem kilka, wsrod nich wiadomosc od kogos nieprzeczytana i usunolem.
albo prosciej niech ta osoba napisze jeszcze raz ;) mysle ze pewnie chodzilo o moje pytanie w dziale "matura/pomaturze" |
Cytat:
Aż w końcu wywaliłem wszystkie |
Cytat:
|
http://www.allegro.pl/item986694685_...m_3_metry.html
Posiada ktoś ?? Jak się spisują ? albo polecicie mi jakieś dobre słuchawki nauszne w tej cenie :p ? |
są jeszcze jakies filmy odnosnie kibiców.....typu hooligans czy football factory...znacie cos takiego
??jesli tak prosze o tytuł;) |
witam, czy ktoś może polecić mi jakieś stosunkowo niedrogie biuro rachunkowe? usługa dla 1 osobowej działalności, a może ktoś z forum zajmuje się zawodowo?
|
Pytanie: Poda ktoś linka na PW do pesa 09 ? nie wujek google, nie egoshare ani rapidshare. najlepiej przeklej czy gfrog albo hotfile.
|
Czekam na paczke od UPS śledzę ja na stronie UPS i ma statut:
W przewozie - Na czas tzn.że jest już w moim mieście? i mogę się spodziewać kuriera w każdej chwili? WiślakMyślenice :D a tak serio :-) |
Nie. Nie słyszałeś nigdy o przesyłkach ups?
-UPS, zapomniałem / uszkodziłem przesyłkę. ;P |
Cytat:
|
już było to wałkowane dzisiaj chyba w 3 tematach :D..
Jest to jakiś błąd serwera czy coś takiego, po protu zaznaczcie wszystkie wiadomości w skrzynce i oznaczcie je jako przeczytane i po problemie ;) |
Cytat:
Nie tylko Ty. Ja mam już 2 od rana! Nie da sie ich skasowac i zeby nie zapchac skrzynki wykasowalem inne. |
Już padało takie pytanie, ale nie moge jakoś odszukać.
Chodzi jeszcze o PITy. I sprawę zarobków na picie poniżej sumy x (no właśnie?) i ewentualnie tego jak to wygląda z jakimś zwrotem? |
Brylant_17, tak naprawdę to dostaniesz w najbliższych dniach. Jak dzisiaj jej nie dostałeś, to jutro, w najgorszym razie pojutrze.
|
Cytat:
Cytat:
Ja też miałem podobnie, sprawdziłem prawie wszystkie wiadomości i okazało się że jest to wiadomość na samym końcu w ogóle bez tematu nadawcy tylko z datą z chyba 1970 roku, normalnie można to usunąć nie koniecznie usuwając wszystkie wiadomości. edit: Czy tylko mi się wydaje czy zegar na forum idzie parę minut do przodu :> |
Cytat:
|
Przed kilkoma dniami jak chciałem zresetować połączenie żeby mieć nowe IP to wchodziłem w panel sterowania > połączenia> wyłączałem połączenie lokalne a po chwili pojawiała się ikona połączenia i tam rozłączałem internet. Teraz gdy wyłączam połączenie lokalne nie pojawia mi się ikonka od połączenia z internetem, jak to przywrócić?
Może Netia 2mb nie ma zmiennego ip? |
Cytat:
|
Czy ktoś z Wieliczki może mi powiedzieć czyje TO jest? Dlaczego to stoi niewykończone? Jakąś historię tego domu?
http://mapy.google.pl/maps/ms?ie=UTF...250a2625bf7401 i czy można tę działkę kupić? :) |
Bierzesz numer działki, idziesz do ksiąg wieczystych i wiesz wszystko ;)
|
Zajmiesz się tym?:>
Tam raczej nie będzie informacji, że to dom goscia ktory waly kręcił i siedzi ;) |
Cytat:
|
Jest już może kwietniowy numer "To My Kibice" w emipkach w Krakowie?
|
Wygrałem w sts-e. Zostawiłem kupon w domu i moje pytanie jest takie, ile czasu ten kupon będzie ważny żebym mógł wybrać pieniądze??
LuKasTSW dzięki wielkie:) |
30 dni masz na odebranie wygranej,przynajmniej tak jest w Fortunie,to myślę że w STS również:)
|
Cytat:
30 dni - miałem podobny przypadek z autopsji |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl