Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Mistel 05.04.2010 21:32

Mam dziwne pytanie, czy na elektroniczną legitymację studencką można nabić miesięczny miejski normalny, czay do niego muszę mimo wszystko wyrobić KKM?

madenn 05.04.2010 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mistel (Post 881242)
Mam dziwne pytanie, czy na elektroniczną legitymację studencką można nabić miesięczny miejski normalny, czay do niego muszę mimo wszystko wyrobić KKM?

jak jestes studentem AGH , WSZIB i chyba jeszcze jednej uczelni nie musisz wyrabiać sobie KKM wystarczy legitymacja studencka,
żeby ją aktywować musisz iść do mpk

Mistel 05.04.2010 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez madenn (Post 881251)
jak jestes studentem AGH , WSZIB i chyba jeszcze jednej uczelni nie musisz wyrabiać sobie KKM wystarczy legitymacja studencka,
żeby ją aktywować musisz iść do mpk

Jestem byłym studentem rolniczego. Mam tą plastikową legitymację, i na nią wczesniej kupowałem ulgowe ustawowe. Ale mnie ciekawiło czy normalny też można nabić :)

wroobel88 05.04.2010 21:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mistel (Post 881256)
Jestem byłym studentem rolniczego. Mam tą plastikową legitymację, i na nią wczesniej kupowałem ulgowe ustawowe. Ale mnie ciekawiło czy normalny też można nabić :)

Nie jestem pewny, ale spróbuj wybrać "inny" zamiast przedłużenia i tam zobacz czy jest możliwość kupienia całego.

WILU TS 06.04.2010 10:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mistel (Post 881256)
Jestem byłym studentem rolniczego. Mam tą plastikową legitymację, i na nią wczesniej kupowałem ulgowe ustawowe. Ale mnie ciekawiło czy normalny też można nabić :)

Jasne że można,możesz jaki tylko chcesz,mi np nie wiedzieć z jakich przyczyn wyświetla się tylko opcja biletów normalnych a po ulgę mam się niby zgłosić do PSBO ;)

Ploughmanson 06.04.2010 10:51

Czy gdzieś w Skawinie albo Borku Fałęckim kupie Offica 2007 (dla użytkowników domowych) taniej niż 250 zł?

WILU TS 06.04.2010 10:54

Kojarzę że swego czasu widziałem w Media |Markt albo Empiku

tomo 06.04.2010 11:02

Forum i strona TWSD normalnie Wam się ładują ? co chwilę mam komunikat, że nie można wyświetlić serwera.

kubawislak 06.04.2010 11:17

Ja mam pytanie odnośnie dalszej nauki po maturze.
Potrzebuję nazw PUBLICZNYCH uczelni w Krakowie/ Tarnowie z kierunkami Ekonomicznymi.
kojarzę tylko Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, bo sama nazwa mówi. Pewnie na UJ też są, ale tak wysoko nie celuje...

Nowohucianin^^ 06.04.2010 12:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DYRU (Post 881154)
Klucz licencyjny za free do Avasta pro 5.0??

http://serials.ws/

19piotrek06 06.04.2010 12:21

Na osiedlu WIECZYSTA w Krakowie kto rządzi???

someone_TSW 06.04.2010 12:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibicka (Post 881333)
hmmm co to się ze stronką dzieje?
Wczoraj nie za bardzo dało się ją otworzyć, dziś mi przyszła jakaś prywatna wiadomość i za nic nie idzie jej odczytać? hmmm czy to u mnie tylko coś nie tak? :/

Też dostałem wiadomość i podobna sytuacja. Nie odczytam jej...

wiślak 86 06.04.2010 13:09

Ja mam pytanie odnośnie dalszej nauki po maturze.
Potrzebuję nazw PUBLICZNYCH uczelni w Krakowie/ Tarnowie z kierunkami Ekonomicznymi.
kojarzę tylko Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, bo sama nazwa mówi. Pewnie na UJ też są, ale tak wysoko nie celuje...


Na UR jest kierunek Ekonomia(jezeli chcesz miec piec lat wakacji to wal smialo)



I mam pytanie od siebie w skrzynce odbiorczej wyswietla mi sie ze mam jedna nieprzeczytana wiadomosc ale faktycznie jej tam nie ma. Co sie dzieje?

TSW Fanatyk 06.04.2010 13:30

Polecacie iść na Starcie tytanów w 3d?

DominoForza 06.04.2010 13:33

jest cos u nas na forum takiego jak kosz z wiadomosciami ? zaznaczylem kilka, wsrod nich wiadomosc od kogos nieprzeczytana i usunolem.
albo prosciej niech ta osoba napisze jeszcze raz ;) mysle ze pewnie chodzilo o moje pytanie w dziale "matura/pomaturze"

Pablooo 06.04.2010 13:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DominoForza (Post 881370)
jest cos u nas na forum takiego jak kosz z wiadomosciami ? zaznaczylem kilka, wsrod nich wiadomosc od kogos nieprzeczytana i usunolem.
albo prosciej niech ta osoba napisze jeszcze raz ;) mysle ze pewnie chodzilo o moje pytanie w dziale "matura/pomaturze"

Jakiś błąd chyba był, bo mi też się pojawiało przed chwilą, że mam nieprzeczytaną wiadomość, choć nie miałem :)
Aż w końcu wywaliłem wszystkie

TSW Fanatyk 06.04.2010 13:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablooo (Post 881373)
Jakiś błąd chyba był, bo mi też się pojawiało przed chwilą, że mam nieprzeczytaną wiadomość, choć nie miałem :)
Aż w końcu wywaliłem wszystkie

ja też tak miałem... usunąłem

Nowohucianin^^ 06.04.2010 17:03

http://www.allegro.pl/item986694685_...m_3_metry.html

Posiada ktoś ?? Jak się spisują ? albo polecicie mi jakieś dobre słuchawki nauszne w tej cenie :p ?

marcinm 06.04.2010 17:08

są jeszcze jakies filmy odnosnie kibiców.....typu hooligans czy football factory...znacie cos takiego
??jesli tak prosze o tytuł;)

gromaders 06.04.2010 17:11

witam, czy ktoś może polecić mi jakieś stosunkowo niedrogie biuro rachunkowe? usługa dla 1 osobowej działalności, a może ktoś z forum zajmuje się zawodowo?

WiślakMyślenice 06.04.2010 17:20

Pytanie: Poda ktoś linka na PW do pesa 09 ? nie wujek google, nie egoshare ani rapidshare. najlepiej przeklej czy gfrog albo hotfile.

brylant17 06.04.2010 17:41

Czekam na paczke od UPS śledzę ja na stronie UPS i ma statut:


W przewozie - Na czas


tzn.że jest już w moim mieście? i mogę się spodziewać kuriera w każdej chwili?



WiślakMyślenice :D a tak serio :-)

WiślakMyślenice 06.04.2010 17:44

Nie. Nie słyszałeś nigdy o przesyłkach ups?

-UPS, zapomniałem / uszkodziłem przesyłkę. ;P

oskar TS 06.04.2010 17:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez someone_TSW (Post 881345)
Też dostałem wiadomość i podobna sytuacja. Nie odczytam jej...

Podbijam , ja juz dostalem 2 wiadomosci i nie widze zbey bylo do odczytu.

Nowohucianin^^ 06.04.2010 18:27

już było to wałkowane dzisiaj chyba w 3 tematach :D..

Jest to jakiś błąd serwera czy coś takiego, po protu zaznaczcie wszystkie wiadomości w skrzynce i oznaczcie je jako przeczytane i po problemie ;)

Pan Jotka 06.04.2010 18:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez someone_TSW (Post 881345)
Też dostałem wiadomość i podobna sytuacja. Nie odczytam jej...


Nie tylko Ty. Ja mam już 2 od rana! Nie da sie ich skasowac i zeby nie zapchac skrzynki wykasowalem inne.

Żmijka 06.04.2010 18:34

Już padało takie pytanie, ale nie moge jakoś odszukać.

Chodzi jeszcze o PITy. I sprawę zarobków na picie poniżej sumy x (no właśnie?) i ewentualnie tego jak to wygląda z jakimś zwrotem?

WiślakMyślenice 06.04.2010 19:04

Brylant_17, tak naprawdę to dostaniesz w najbliższych dniach. Jak dzisiaj jej nie dostałeś, to jutro, w najgorszym razie pojutrze.

WISŁAZWE 06.04.2010 19:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 881515)
Nie tylko Ty. Ja mam już 2 od rana! Nie da sie ich skasowac i zeby nie zapchac skrzynki wykasowalem inne.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez oskar TS (Post 881494)
Podbijam , ja juz dostalem 2 wiadomosci i nie widze zbey bylo do odczytu.


Ja też miałem podobnie, sprawdziłem prawie wszystkie wiadomości i okazało się że jest to wiadomość na samym końcu w ogóle bez tematu nadawcy tylko z datą z chyba 1970 roku, normalnie można to usunąć nie koniecznie usuwając wszystkie wiadomości.



edit:

Czy tylko mi się wydaje czy zegar na forum idzie parę minut do przodu :>

Arteka1906 06.04.2010 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nowohucianin^^ (Post 881473)
http://www.allegro.pl/item986694685_...m_3_metry.html

Posiada ktoś ?? Jak się spisują ? albo polecicie mi jakieś dobre słuchawki nauszne w tej cenie :p ?

miałęm podobne szajs jakich mało :) ja polecam te http://www.allegro.pl/item989625421_...0mm_lekki.html warto doplacic te dwie dyszki

TSW Fanatyk 07.04.2010 10:15

Przed kilkoma dniami jak chciałem zresetować połączenie żeby mieć nowe IP to wchodziłem w panel sterowania > połączenia> wyłączałem połączenie lokalne a po chwili pojawiała się ikona połączenia i tam rozłączałem internet. Teraz gdy wyłączam połączenie lokalne nie pojawia mi się ikonka od połączenia z internetem, jak to przywrócić?
Może Netia 2mb nie ma zmiennego ip?

eryk_cartman 07.04.2010 10:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 881516)
Już padało takie pytanie, ale nie moge jakoś odszukać.

Chodzi jeszcze o PITy. I sprawę zarobków na picie poniżej sumy x (no właśnie?) i ewentualnie tego jak to wygląda z jakimś zwrotem?

Zwrot jak zwrot, ja musze dopłacić tym chamom 300 złotych!!:evil::evil::evil:

miba 07.04.2010 10:56

Czy ktoś z Wieliczki może mi powiedzieć czyje TO jest? Dlaczego to stoi niewykończone? Jakąś historię tego domu?

http://mapy.google.pl/maps/ms?ie=UTF...250a2625bf7401

i czy można tę działkę kupić? :)

dj_ibutti 07.04.2010 11:31

Bierzesz numer działki, idziesz do ksiąg wieczystych i wiesz wszystko ;)

miba 07.04.2010 11:35

Zajmiesz się tym?:>
Tam raczej nie będzie informacji, że to dom goscia ktory waly kręcił i siedzi ;)

wroobel88 07.04.2010 11:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 881516)
Już padało takie pytanie, ale nie moge jakoś odszukać.

Chodzi jeszcze o PITy. I sprawę zarobków na picie poniżej sumy x (no właśnie?) i ewentualnie tego jak to wygląda z jakimś zwrotem?

3091zł, wygląda to tak, że składasz PIT w US i w zależności od tego jaką forme wybierzesz dostajesz kase wcześniej lub później :)

LuKaS TSW 07.04.2010 11:59

Jest już może kwietniowy numer "To My Kibice" w emipkach w Krakowie?

eryk_cartman 07.04.2010 12:23

Wygrałem w sts-e. Zostawiłem kupon w domu i moje pytanie jest takie, ile czasu ten kupon będzie ważny żebym mógł wybrać pieniądze??

LuKasTSW dzięki wielkie:)

LuKaS TSW 07.04.2010 12:37

30 dni masz na odebranie wygranej,przynajmniej tak jest w Fortunie,to myślę że w STS również:)

Maciejj 07.04.2010 14:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez eryk_cartman (Post 881813)
Wygrałem w sts-e. Zostawiłem kupon w domu i moje pytanie jest takie, ile czasu ten kupon będzie ważny żebym mógł wybrać pieniądze??

LuKasTSW dzięki wielkie:)


30 dni - miałem podobny przypadek z autopsji


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl