![]() |
Petrescu skompromitował się w eliminacjach ligi mistrzów. Jego zespół odpadł z mistrzem Armenii po rzutach karnych.
|
Cytat:
|
dzięki za odpowiedź!
|
Jan Kliment 21 minut po wejście w meczu kwalifikacyjnym do LM z HJK Helsinki strzela pierwszą bramkę w Viktorii P.
|
Nie zdziwie się jak tam odpali.. mało tego Sykora z lecha strzelił 2 bramki + asysta.. polska piłka to śmiech na sali
|
Cytat:
|
Zdzisław Kapka :D
|
|
W sumie biedny typ, nigdy nie da sobie pomóc, a opieki specjalisty z zakresu psychiatrii potrzebuje na bank.
|
Trio zniszczyło człowiekowi psychikę. Tak działa nasz legendpressing!
|
Cytat:
|
A ja mam pytanie z innej beczki. Ktoś wie co się teraz dzieje z Andrzejem Iwanem?
|
Cytat:
|
Od wujka Jurka każdy byłby lepszy.
A rozpoczęcie pracy Hyballi to jedyny pozytywny moment od początku sezonu 2019/2020. Potem wiadomo - ciężkie treningi, które się nie spodobały i szopka Nieomylnego z Rafałem - wybitnym graczem, który potem poszedł grać do Niepołomic i Kaziem - legendarnym trenerem napastników. Do czego ta polityka amatorskich treningów, braku zaangażowania, braku wymagań doprowadziła - wiadomo, że do spadku. Kiedy to w decydującym momencie sezonu przy sprzyjającym terminarzu i przy wielu meczach do rozegrania amator wujek skompromitował się i doprowadził Wisłę przez swoją nieudolność do spadku. Wtedy w kilkunastu spotkaniach był widoczny coraz większy marazm, a nawet burdel na boisku zakończony zasłużonym spadkiem. Do spadku, który przez klakierów sociosów został zaakceptowany. Wujek Jurek dokonał rzeczy tysiąc razy gorszej, a jest broniony. Zastanawiające... W normalnej sytuacji już dawno byłby wykopany z Wisły z dożywotnim zakazem wstępu. Za wszystko co uczynił. Ale w obecnej sytuacji panuje przyzwolenie na niszczenie klubu przez obecny układ rodzinny i ich klakierów, bo Wisła jest klubem zniszczonym tylko przez środowiska wewnętrzne. |
Cytat:
HAHA a Koalik dalej swoje... nie dochodzi do głowy, że powodem wywalenia na zbity pysk nie były ciężkie treningi, a totalny odchył skrajnego psychopaty. "Za wszystko co uczynił" :D najlepsze jest to, że wielu błaznów popiera ten trop :D Wuja jest wszystkiemu winien! Najbardziej temu, że Manu w 96 min wyskoczył jak siatkarz, sędzia na podstawie uj wie czego stwierdził, że kontakt z ręką był (czego na varze za cholere nie widać) no i tego, że Fernandez sztuke wypłacił na koniec , przez co został zawieszony :D |
ja rozumiem, ze WIELE mozna zarzucic Brzeczkowi, Guli, Skowronkowi... ale ze na tym forum dalej istnieje fan club tego wariata, to juz przesada :D Smuda w swoich najwiekszych odpalach nie byl takim debilem.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Hybala bronił się sportowo, okazało się że jest wariatem, teatrzyk Błaszczykowskiego był żenujący i szkodliwy, Błaszczykowskiemu i trio należy się o wiele większy szacunek niż wielu pajaców tutaj im daje - tak to widzę.
Nie zdziwiłbym się gdyby to u nas Niemiec ostatecznie oszalał :D |
Cytat:
Ogromna szybkość i podmuch wiatru na palcach spowodował, że czarny już nie wiedział co jest co, więc przeprosił, proste.... Dla mnie sprawa jest banalnie prosta: na tych powtórkach nie ma żadnej pewności, że kontakt z piłką był... Upośledzeni umysłowo i wzrokowo po prostu zaakceptowali ten fakt żygając na Wujka bo tak było prościej i wygodniej. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Generalnie w kodeksie karnym (wiem wiem, tu obowiązują przepisy pzpn ;)) obowiązuje zasada domniemania niewinności, więc jeśli nie ma dowodu winy (war absolutnie tego nie potwierdził), to nie powinno być kary, tym bardziej, że ew. ręka absolutnie nie zmienia toru lotu piłki Dodatkowo zawodnik był odwrócony do niej plecami, więc jej nie widział, jeśli natomiast chodzi o ew. nienaturalne ułożenie ciała zawodnika i wystającą rękę, to tylko totalna miernota z 2 z wf-u może coś takiego stwierdzić.
Niestety, wygląda na to, ta ....a z gwizdkiem zdała się na swoją kobiecą intuicję i co mu zrobimy...?! |
|
jak myślicie, kto był prowoderem buntu przeciwko ekipie czechosłowackiej (dzisiejsze informacje janexsa) ? podobno to był główny powód spadku.. nie trudno się domyślić, że chodzi o Sadloka, którego Gula chciał mimo wszystko zostawić
|
dawajcie screena , lu chociaz linka , nie kazdy korzysta z TT
|
Też myślę, że był to Sadlok, sfrustrowany przesiadywaniem na ławce. Jego odejście w letnim okienku to jedno z największych wzmocnień, na jakie nas było stać :D
|
Cytat:
W czasie sobotniego meczu po drugiej stronie Błoń najbardziej ciekawiło mnie, czy przy Reymonta wyciągnięte zostały wnioski i rozpoznane zostały przyczyny spadku z Ekstraklasy. Od osoby będącej bardzo blisko klubu i szatni usłyszałem, że zadecydowała głównie podzielona szatnia. Wręcz komitywa w postaci grupy âantyczechosłowackiejâ nakręcana od początku sezonu przez doświadczonego Polaka, którego nie ma już w klubie. Część osób nalegała żeby odszedł z klubu jeszcze przed sezonem, ale co ciekawe jego pozostania chciał trener Adrian Gula. Luis Fernandez zmaga się z problemem w stawie kolanowym, a uraz ten blokuje ewentualny transfer do klubu nowego napastnika o którym marzy trener Brzęczek. W szatni poszła w kierunku Hiszpana szyderka ze zbierania się Voj-vodiny w kolanie. Tajemniczy Hiszpan wspominany we wcześniejszym tekście wydaje się poza zasięgiem klubu, skoro na stole ma oferty z pięciu zespołów La Liga2. |
Czy to prawda czy nie, od jakiś 4 lata mówiłem, żeby się pozbyć Sadloka, bo gość jest toksyczny i ma po prostu zły wpływ na drużynę... nie wspominając, że sporotowo tez nie był jakąś wartością dodaną.
|
no i te słynne jego wrzucanie na minę Frydrycha.
Nie wierzę, że to były przypadki |
Przecież ta sprawa była przedstawiana na mojej liście szesnastu pytań do Jakuba.
Jaki był sens zatrudniania duetu Pasieczny&Gula, skoro od początku było wiadomo, że docelowym trenerem na stałe ma być wujek Jurek. A tak zmarnowano pieniądze na liczny zaciąg, na trenera i na dyrektora. Finalnie, zamiast walki o puchary była walka o utrzymanie. Choć Adrian zachował Wisłę w strefie bezpiecznej, bo wiadomo kto doprowadził do spadku. To jedna z tych spraw, które są nierozwiązane i nie ma chęci, aby je wyjaśnić. Ta słynna konferencja miała ku temu służyć, ale nic konkretnego nie dowiedzieliśmy się oprócz tego, że Tomek był urażony na uzasadnioną krytykę. Tak to wygląda jakby Jakub szukał ostatecznego pretekstu do zatrudnienia wujka i nieudolność duetu Pasieczny&Gula oraz ich zaciągu przysłużyła się do jedynej słusznej decyzji i nominacji wujka. Wisła miała bardzo łatwe dwa pierwsze mecze u siebie na wiosnę: Stal i Łęczną. Zamiast oczywistych sześciu punktów tylko jeden i bez bramki strzelonej oraz zawalona łatwa końcówka sezonu bez zwycięstwa. Wstyd. Choć na tym forum cały czas panuje akceptacja spadkowa, a tu po spadku powinno być jedno wielkie rozliczenie. Trójcy, wujka, brata, sociosów i na samym końcu skórokopaczy. |
Pytania "Wisła Socios" do Rafała Wisłockiego:
Cytat:
|
na ławce Opolan Piotr Żemło co mi przypomniało o tej ciekawostce
https://weszlo.com/2014/10/08/zemlo-...la-niego-rade/ |
Czy jest ktoś w stanie to wyjasnić?
https://twitter.com/fotbalovyraj/sta...36323940278273 Tylko nie piszcie, że poszedł do lepszej drużyny, gdzie ma mu kto zagrać, bo u nas piłka od goleni odbijała się. Z drugiej strony Kliment nie sprawdzał się w taktyce na Forbesa... Tam zupełnie inaczej grają, u nas Kliment miał wlaczyć, odzyskiwać , przytrzymać, oddawać do pomocy, wystawić się i strzelić, a tam chyba ma tylko strzelać :D |
z tymze to juz reguła
|
Są zawodnicy, którzy dobrze czują się tylko w pewnej lidze, patrz choćby Paweł Brożek. W przykładzie powyżej Kliment dostawił głowę, nie kiwał, nie huknął z dystansu, nie strzelił z przewrotki, więc nie róbcie już afery. Jakby w Wiśle też mu ktoś posłał taką piłkę, to by trafił (no chyba, że bramkarz zachowałby się lepiej)
|
Michał Frydrych ma już na koncie 6 bramek w plecy dla Banika, zdecydowana większość podobna do tych, które traciliśmy w poprzednim sezonie, ten gość jest strasznie miękki...
|
Cytat:
|
Widzisz, taki intelekt, a nie załapałeś, po prostu to taka sama miękka ....a, jak Ty... ;)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl