![]() |
Cytat:
Nie chodzi m tu u łapanie za słówka, ale o zasadę. Chcesz chodzić na Młyn? Chodź na Młyn - stawaj gdzie chcesz, dopinguj skąd chcesz, skacz gdzie chcesz. Ja już chcę się stać dopingującym piknikiem. Chcę wiedzieć, że jak skończę pracę później i przyjadę na mecz po 20min, to będę miał swoje wykupione pół metra kwadratowego, gdzie po lewej i prawej będą siedzieli kumple, z którymi karnet na dany sektor kupię z premedytacją (albo i nie, bo w pracy zostali lub im coś wypadło) a nie radosny gimnazjalista, czy półgłuchy emeryt, którego nie dam rady eksmitować i przez następne 20 min będę szukał miejsca dla siebie. |
Cytat:
Wątpię, by ktoś z klubu bawił się w pilonowanie tego typu kwestii, skoro nawet nie można upilnować podstawowych aspektów budowy. Sam widzisz co się dzieje. Asfalt już czeka na wylanie przy murawie :D:D:D |
Cytat:
|
Zależy, jak oni to cenowo na sektorach rozplanują. Pewnie tam, gdzie trzeba będzie zapłacić najwięcej (czyli dawne AiB), to nie trzeba się będzie o miejsca martwić. W sumie, jak na każdym stadionie...
|
Tyle że do tej pory gdy kupowało się bilet na którykolwiek sektor nie można sobie było wybrać tylko dostawałeś pierwszy lepszy a poźniej się siadało gdzie popadnie. Teraz jeśli ktoś będzie chciał to sobie oglądnie rozklad siedzeń wolnych i zajętych w internecie i wybierze gdzie mu pasuje i wówczas powinien zająć miejsce które sobie kupił (miejmy nadzieje) oczywiście nie licząc sektora D
|
Cytat:
Bo ja o, aż takim ukłonie w stronę poprawy komfortu nie słyszałem wiarygodnej/potwierdzonej informacji? |
Cytat:
Wujek który karnet na A ma od początków telefoniki, przez 10 lat miał praktycznie tych samych sąsiadów obok, czy przed sobą... Założe się, że bardzo podobnie będzie to wyglądać na nowy stadionie... |
Cytat:
P.S. Czy na głownej stronie Wisły tylko mnie się tak wolno ładują te zdjęcia z nowej galerii? |
Cytat:
|
crazykaro mi tez tak wolno. ja daje na miniatury, otwieram z 10 naraz i sobie ogladam a reszta sie laduje ;)
|
300 miejsc z ograniczoną widocznościa na 30 tys stadionie to naprawdę nie tak wiele . Na każdym obiekcie sportowym takie miejsca się znajduja i nic na to nie poradzicic .Przeciez nikt tych barierek nie montuje tak sobie dla jaj ale dlatego ze tego wymagaja przepisy .Alw po co ja to piszę :) Przecież jak się wejdzie na to forum to widac od razu że cokolwiek zrobią na stadionie z miejsca to skrytykujecie .Bo przecież wy wiecie lepiej :) W sumie już się przyzwyczaiłem .Jednak jak czytam posty z krytką kolejności montowanych krzesełek to naprawdę zaczynam się zastanawiać czy nie jestem w matriksie :) Czy to naprawdę robi komuś różnice ?
Ale mam tez swoje pytanie : czy na stadionie mają być dwa telebimy ??? Bo z tego co słysze to nie ma kto kupić nawet jednego . |
^^
Będą miejsca na dwa telebimy ale jeśli chodzi o to kto je zakupi to nie wiadomo. |
Skoro ma być stadion klasy Elite to sfinansowac powinno miasto ale lepiej żeby kupiła Wisła a rozliczenie byłoby w ramach kosztów dzierżawy stadionu. Nie wiem jaka jest potrzebna powierzchnia ale przy takich telebimach 2x100m2 koszt takiego czegoś wynosi gdzieś koło 1 mln zł (na postawie cen w internecie)
|
Cytat:
|
Według informacji na oficjalnej wszystkie niebieskie krzesełka zostały już zamontowane:lol:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...eski_barierki/ |
Cytat:
|
Troche sie pospieszyli z ta gadka o zamontowanych wszystkich niebiesich krzeselkach..
Moze chodzilo o barierki..:foch: |
Cytat:
|
Szczerze mówiąc mnie akurat totalnie nie podoba się ten projekt graficzny krzesełek . Wydaje mi się że będzie za bardzo pstrokato .Tak trochę nasrane wszystkiego .Ładniej by wyglądało jednolicie w niebieskiem kolorze ewentualnie jakis taki wzór podobny do tego na Cracovii tylko w naszych barwach .
|
fajnie ,ale co z tego że tobie się nie podoba ?
wzór wybrany klepnięty prawie skończony na trybunie,dla mnie temat zamknięty |
Cytat:
A co w tym dziwnego , już podobne rzeczy się zdarzały . W sumie jak się nie mylę to nawet teraz miasto jest winne Wiśle jakąś kasę która właśnie ma być w czynszu rozliczona. |
Cytat:
|
Cytat:
Martwisz sie? Niech i bedzie beton czy asfalt, to zamiast konfeti na mecz niech kazdy wezmie kepke trawy z błoń i sie zasypie... mysle ze pare meczow i sie zazieleni ladnie :) |
Cytat:
Na starym C ,jeszcze jak bylem maly i nie chodzilem na X tez np na C3 wszedzie dookoła ludzie znali sie juz z widzenia....bo kazdy reguralnie wykupował karnet. na D to co bylo to juz raczej samowolka hehe |
Oczywiście że tak! Większość znajomości stadionowych zawarło się właśnie w ten sposób, że stawało się na dyszce raz, drugi, trzeci i już większość się znało, albo przynajmniej kojarzyło :) Tak samo będzie teraz - po pół roku wszystko się ustabilizuje, będzie wiadomo gdzie największe pikniki, gdzie można pośpiewać ( oprócz młynu ) i tam ludzie zaczną się oswajać.
Ja się tylko obawiam, że jak ludzie pójdą na wschód, to zacznie się biesiada i nikt nie będzie miał kto odśpiewywać. Albo przyniesie taki jeden z drugim wuwuzuele i będzie siara. A teraz młodzi pyskaci, jak kiedyś zwróciłem takiemu jednemu uwagę, żeby nie trąbił, to zaczął odszczekiwać i pyskówka na pół godziny. Przydałyby się jakieś zasady. W końcu nowy stadion, to przydały i by się nowe standardy wśród kibiców. |
Cytat:
edit. teraz spoglądam sobie na fotki z SKWK i nie wiem czy coś przegapiłem ale murawa miała być wyśrodkowana. To raczej miejsca nie będzie miało, gdyż rurki z glikolem kończą się zdecydowanie dalej byłej trybuny C niż byłej trybuny AiB. |
Nie to nie rurki się kończą bliżej A i B tylko to złudzenie przez tą białą ziemie która jest bliżej AiB bo pod same ławki rezerwowych będzie murawa.A ruki są wyśrodkowane.
|
Biała ziemia jak to nazwałeś zapewne służy jako podłoże pod rurki z glikolem, a te jak wiadomo będą tylko pod powierzchnią murawy boiska. Coś mi to wyśrodkowanie nie gra - może wypowie się ktoś kompetentny?
Cytat:
|
Ale tam nie ma rurek dalej.Jest tylko biała ziemia.Widać to na fotkach SKWK lub ruki są już przysypane kolejną warstwą .Przecież ławka rezerwowych też musi mieć podgrzewaną murawę do rozgrzewki ,a murawa musi być wyśroskowana
|
Mam pytanie kiedy zostanie położona murawa?
Co oni osbie jaja robią? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl