Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

w0lno. 31.03.2010 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez eryk_cartman (Post 879070)
Działa wam gg?? Od rana nie mogę się wbić:/

Działa jak natura chciała ;)

Donki 31.03.2010 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez eryk_cartman (Post 879070)
Działa wam gg?? Od rana nie mogę się wbić:/

Mi działa od rana :P

JOSE 841 31.03.2010 19:03

mam pytanie o kogo chodzi z tą 4kom i napisem legenda???http://m.onet.pl/_m/2f061a82be9c2c0f...e703a,46,1.jpg

!!IRIVER!! 31.03.2010 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JOSE 841 (Post 879102)
mam pytanie o kogo chodzi z tą 4kom i napisem legenda???http://m.onet.pl/_m/2f061a82be9c2c0f...e703a,46,1.jpg

o Marcina Baszczyńskiego? :foch:

JOSE 841 31.03.2010 19:11

powrót Baszczyńskeigo sie szykuje czy jak?? czy to zdjęcie było robione w dniu w którym Baszczyński zmienił klub???pytam z ciekawości

WISŁAZWE 31.03.2010 19:16

.
Wyraz solidarności z Baszczyńskim na meczu z Legią jak miał kontuzję.

kamilll1906 31.03.2010 22:16

jak wyglada teraz procedura wyrobienia dowodu osobistego- tzn czy mozna wniosek o wyrobienie dowodu zlozyc wczesniej niz przed 18 urodzinami, oraz czy sie cos placi?

AbdulTsw 31.03.2010 22:27

Nie wiem jak jest z płaceniem bo mieli zrobić coś takiego od tego roku że dowód będzie za darmo.
Rok temu kosztował 30zł.

I jeśli wniosek złożysz przed skończeniem 18 masz dowód tymczasowy na okres chyba 5 lat.

Mistel 31.03.2010 22:29

Mam bilet miesięczny na legitymację studencką ważny do 04.04, ale legitymację podbitą do 31.03. Mogę jeszcze na nim jeździć czy mogę dostac jakiś mandat?

Mistel 31.03.2010 22:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dymcol (Post 879220)
ja mam nie podbitą legitymację od 2 lat i za każdym razem nikt się o nic nie szczępi...
więc raczej mandatu nie powinieneś dostać:)

Ok dzięki.

Było chyba na forum co się tam kanarom pokazuje na ekranach?

AbdulTsw 31.03.2010 22:52

Gdzieś było w temacie kanary albo gdzieś tutaj ale nie pamiętam co to było.

Chyba ulgowy/normalny i ważność.

tomo 01.04.2010 07:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dymcol (Post 879220)
ja mam nie podbitą legitymację od 2 lat i za każdym razem nikt się o nic nie szczępi...
więc raczej mandatu nie powinieneś dostać:)

To nie wiem gdzie Ty jeździsz kolego. Regularnie jeżdżę na linii 124 i 114 i za każdym razem kiedy pokazuję bilet to kanary sprawdzają legitymację czy ważna. Wczoraj mi gość nawet przypomniał żeby podbić bo ostatni dzień ważności legity był :>

WISŁAZWE 01.04.2010 07:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamilll1906 (Post 879204)
jak wyglada teraz procedura wyrobienia dowodu osobistego- tzn czy mozna wniosek o wyrobienie dowodu zlozyc wczesniej niz przed 18 urodzinami, oraz czy sie cos placi?


Wyrobienie jest bezpłatne.
A co do dowodu to jest tak, że do 18 roku życia wydają Ci dowód tymczasowy ważny na 5 lat.
Natomiast jak złożysz wniosek w dniu urodzin to dostajesz już dowód na 10 lat.

StelmiOriginal 01.04.2010 08:05

I tak warto wyrobić przed 18, bo i mozna piwko kupić, a i tak za 2 lata trzeba bedzie zmieniać na te z chipem, paluchem etc. :)

siekierski 01.04.2010 08:23

Gdzie w Krakowie kupię rękawice bramkarskie seels'a, reuscha albo uhlsport? Pomijając Intersport i Decathlon?

Awe 01.04.2010 08:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mistel (Post 879212)
Mam bilet miesięczny na legitymację studencką ważny do 04.04, ale legitymację podbitą do 31.03. Mogę jeszcze na nim jeździć czy mogę dostac jakiś mandat?

Oficjalnie nie możesz. Ale nie spotkałem się jeszcze, żeby sprawdzali ważność tych nowych legitek plastikowych. Niektórzy nie wyciągają nawet z portfela.

Zbyychu 01.04.2010 09:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Awe (Post 879285)
Oficjalnie nie możesz. Ale nie spotkałem się jeszcze, żeby sprawdzali ważność tych nowych legitek plastikowych. Niektórzy nie wyciągają nawet z portfela.

no, generalnie się zgadzam, raz mi się tylko zdarzyło, że się dopieprzyli do niepodbitej legitki. Wystawiają w takim wypadku mandat, z podbitą legitką się później idzie na Wawrzyńca, okazuje ją i płaci 5 zł za wypisanie z rejestru.
co innego PKP, tam zawsze sprawdzają.

toomeq 01.04.2010 09:37

sektor gości na hutniku jest tam gdzie był zawsze sektor gości (od ptaszyckiego) czy coś zmienili?

Kurt 01.04.2010 09:42

Jest dokładnie po drugiej stronie jakby za drugą bramką.

Serwatkus 01.04.2010 10:18

Gdzie w okolicach Prądnika Białego można niedrogo wymienić opony na letnie i ile taka przyjemność kosztuje?

DYRU 01.04.2010 10:21

http://www.naluz.net/gfx/inne/plitvice_lakes_01.jpg
potrzebuje ten obrazek w takiej rozdzielczosci zeby ustawic jako tapete na pulpet

Kandzior 01.04.2010 10:21

Gdzie odbył się wczorajszy mecz Arka - Polonia? W Gdyni, czy w Gdańsku?
... No chyba, że dziś jest 1.04. i dlatego tak napisali.

rafil 01.04.2010 10:50

W Gdyni, na stadionie do rugby.

bercik860 01.04.2010 11:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DYRU (Post 879320)
http://www.naluz.net/gfx/inne/plitvice_lakes_01.jpg
potrzebuje ten obrazek w takiej rozdzielczosci zeby ustawic jako tapete na pulpet

Niestety nie da się tego zrobic dokładnie, bo przy powiekszaniu traci się jakość i otrzymasz rozmyty i rozpikselowany obrazek. Musisz znaleźć go w oryginalnym rozmiarze.

Nowohucianin^^ 01.04.2010 11:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DYRU (Post 879320)
http://www.naluz.net/gfx/inne/plitvice_lakes_01.jpg
potrzebuje ten obrazek w takiej rozdzielczosci zeby ustawic jako tapete na pulpet


może TU coś znajdziesz ;)

$iWu$ 01.04.2010 11:58

http://fakty.interia.pl/galerie/obyc...,1236237,1,275

Ma to jakieś powiązanie z kkk?

JOSE 841 01.04.2010 12:20

$iWu$ raczej nie może i podobne ale raczej nie te zdjęcia to zdjęcia wielu bractw religjnych z Hiszpani a nie z Ameryki

szprotson 01.04.2010 13:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez siekierski (Post 879274)
Gdzie w Krakowie kupię rękawice bramkarskie seels'a, reuscha albo uhlsport? Pomijając Intersport i Decathlon?

Kraksport/////

DYRU 01.04.2010 13:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nowohucianin^^ (Post 879359)
może TU coś znajdziesz ;)

tam szukałem najpierw :) niestety "tapetowej" rozdzielczości nie ma

Watts 01.04.2010 14:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DYRU (Post 879432)
tam szukałem najpierw :) niestety "tapetowej" rozdzielczości nie ma

a teraz? :)

Kordel 01.04.2010 14:59

http://allegro.pl/item966291789_tran...pilot_4gb.html Posiada ktoś takie urządzenie w aucie ? Opłaca się,przydatne itd?

Misiek570 01.04.2010 15:15

Cytat:

http://allegro.pl/item966291789_tran...pilot_4gb.html Posiada ktoś takie urządzenie w aucie ? Opłaca się,przydatne itd?
Nie wiem jak z filmami ale przy głośniejszym słuchaniu muzyki spadała bardzo jakość, więc jak Ci zależy na dobrej jakości to nie. Chyba, że jakieś droższe będą lepiej działały, bo tez miałem taki za 100zł i nie byłem zadowolony.

tembeltsw 01.04.2010 15:29

Witam mam pytanie: gdzie znajde wyniki meczo z KWALIFIKACYJNYCH u17 pomiedzy:
England-Slovakia
Ontinyent-Orihuela

El'kabat 01.04.2010 15:48

Ja sie przylacze do Dymcola,nikt mi nigdy nie sprawdzał legitki czy ważna,a jezdze po calym Krakowie roznymi liniami..

Arkas 01.04.2010 16:21

Będzie czynna Biblioteka na Rajskiej w wtorek?

brylant17 01.04.2010 16:35

Piszę w imieniu kumpla w sprawie potliwości(czasami nad potliwej) to do dermatologa? czy gdzie?



dzięki Hudy

Hudy 01.04.2010 16:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 879487)
Piszę w imieniu kumpla w sprawie potliwości(czasami nad potliwej) to do dermatologa? czy gdzie?

Tak, do dermatologa
pozdro dla kumpla:)

można poczytać na:
http://www.nadpotliwosc.pl/

P.e.c.h 01.04.2010 17:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 879483)
Będzie czynna Biblioteka na Rajskiej w wtorek?

Uprzejmie informujemy, że w dniach 2-5 kwietnia 2010 r. (Wielki Piątek, Wielka Sobota oraz niedziela i poniedziałek wielkanocny) biblioteka będzie nieczynna.

rafil 01.04.2010 19:18

Jak dostać się do skateparku na Widoku? Jakim autobusem/tramwajem jechać?

WISŁAZWE 01.04.2010 19:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tembeltsw (Post 879462)
Witam mam pytanie: gdzie znajde wyniki meczo z KWALIFIKACYJNYCH u17 pomiedzy:
England-Slovakia
Ontinyent-Orihuela


www.livesports.pl

KONIEC:

Słowacja- Anglia 0-2

Ontinyent-Orihuela 2-0


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl