Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

czaro 03.02.2022 19:15

Ok, ok. Dzięki za odpowiedzi. Biedak, mógł u nas zostać. Zresztą, jeśli dobrze pamiętam, chyba nie bardzo palił się do wyjazdu.

sevenheaven 03.02.2022 19:32

ciekawostka nasz był napadzior Romell Quioto dostał hipotermi w trakcie meczu i skończył pod kroplówka w meczu Usa-Honduras.. mecz odbywał się w temperaturze -17 stopni

R33 03.02.2022 23:20

Szymkowiak chyba jednak chciał wyjechać bo już wcześniej dostawał propozycje. Temat jego powrotu przewijał się w 2007 r. gdy trenerem został Skorża. Szymkowiak chyba wtedy jakiś salon fryzjerski w Krakowie otwierał. Temat upadł ale nie pamiętam dlaczego. Chyba przez zdrowie bo też chyba wtedy on zakończył swoją karierę.

Karherop 04.02.2022 00:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dziki (Post 1576791)
Szymkowiak powiedział, że on się ledwo poruszał przecież wtedy. Pamiętam, że w jakimś wywiadzie mówił, że w wieku 30 lat się czuje starzej od swojego ojca, po tylu operacjach.

Podobno też go faszerowali jakimś gównem, które powodowało u niego problemy kostne lub mięśniowe.

Ogólnie over-eksploatacja lat 90 na całego

Szymkowiak wcześnie skończył, ale przez pryzmat ilości kontuzji, oraz tego że on wskoczył w Widzewie na bardzo wysoki poziom już w wieku 16-17 lat to się nie mogło inaczej skończyć. Tzn może i mogło, gdyby nie wylądował w Turcji..

Turcy go psychicznie zniszczyli, ale pomyśleć że w pierwszym jego sezonie w Trabzonie nawet podobno wpadl Juventusowi w oko.

Jego odejście przybiło niejako pięczec na odejściu Kasperczaka. Mówiło się że on trzymał w ryzach gwiazdy w szatni aby nie paliły się do wyjazdu.
Zresztą później co pół roku ktoś odchodził. Szymek, Żuraw, Franek, Uche, wszyscy odeszli w przeciągu 8 miesięcy.

R33 04.02.2022 01:44

Bardziej w ryzach to ich trzymał Cupiał.

Fugiel 04.02.2022 18:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1576808)
Bardziej w ryzach to ich trzymał Cupiał.

W sumie jak czlowiek tak pomysli ile gwiazd bylo u nas i co okienko ktos wyjezdzal to masakra to byla by zawalczyc o jakas LM ;)

kbr 05.02.2022 21:07

Szymkowiak odszedł po Kasperczaku. Sprzedali go na pniu, bo wszczynał bunt, że zmieniono Henia na Liczkę. Rok wcześniej była bardzo atrakcyjna finansowo oferta z włoskiej Modeny, którą Wisła odrzuciła. Panowie, którzy wtedy rządzili w Wiśle (Basałaj, Czerwiński, Kapka) chcieli ratować stołki po blamażu w Tibilissi i głównym winowajcom uczynili Kasperczaka. Gdyby nie ich działania zapewne i Kasperczak i Szymkowiak zostaliby w Wiśle. Po nich domino się posypało i resztę historii znamy.

gizmowisla 06.02.2022 23:35

nie ma nic do stracenia - zeby poprosic Pawla Brozka zeby za minimalna krajowa ( przy umowie na zlecenie) zagral w jednym , kolejnym - i tak przegranym meczu - poprosic o oecnosc , oczywiscie to kpina ale jestem przekonany ze " dziadek" Pawel by lepiej na tym wyszedl niz Kliment czy nawet Ondrasek ....... jako ze tonacy chwyta sie brzytwy to ostatnia nadzieja w tym mlodym Hiszpanie , choc jak znam zycie to slowacki Głardiola i tak by wpuscil idiotow typu Kliment , Plewka, Mlynski, Skwarka czy Sadlok ...ja pierd..... ale my jestesmy beznadziejni

czaro 07.02.2022 11:58

Może dajmy go na umowę o dzieło, zapłacimy tylko, jeśli strzeli w wygranym meczu.

R33 07.02.2022 12:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fugiel
W sumie jak czlowiek tak pomysli ile gwiazd bylo u nas i co okienko ktos wyjezdzal to masakra to byla by zawalczyc o jakas LM


Powiedzmy po takim dużym ,,hype" po meczach z Parmą, Schalke, Lazio to latem wyjechał Kosowski i Kuźba. Zawieszono Uche. Głowacki bodajże leczył kontuzje. Natomiast rok później można powiedzieć, że ,,dozbroiliśmy się po zęby" i tylko szkoda tego Realu bo właśnie wtedy wszystko zaczęło się sypać, a rok 2004 na prawdę wyglądał imponująco patrząc pod kątem transferów. Można też ,,gdybać" co by było gdy Żurawski i Szymkowiak zostali na PAO bo wtedy awansowaliśmy nie licząc pomyłki sędziego.



Cytat:

Pierwotnie napisane przez kbr
Szymkowiak odszedł po Kasperczaku. Sprzedali go na pniu, bo wszczynał bunt, że zmieniono Henia na Liczkę. Rok wcześniej była bardzo atrakcyjna finansowo oferta z włoskiej Modeny, którą Wisła odrzuciła. Panowie, którzy wtedy rządzili w Wiśle (Basałaj, Czerwiński, Kapka) chcieli ratować stołki po blamażu w Tibilissi i głównym winowajcom uczynili Kasperczaka. Gdyby nie ich działania zapewne i Kasperczak i Szymkowiak zostaliby w Wiśle. Po nich domino się posypało i resztę historii znamy.


Po Tbilisito akurat zarząd poddał się do dymisji, co do Kasperczaka to Cupiał wtedy udzielił jednego z nielicznych wywiadów gdzie mocno się po nim ,,przejechał". Wywiad jest tutaj (03.12.2004 r.):

http://historiawisly.pl/wiki/index.p...aw_Cupia%C5%82

R33 26.02.2022 22:55

Yeboah z asystą:

https://twitter.com/gloszreymonta/st...86954649034752

AgresywnyChomik 01.03.2022 11:13

Co tam u Guli wziela go juz Barcelona?

aNouc 05.03.2022 12:21

Piotr Obidziński z zakazem wstępu na Reymonta?
Tak można wywnioskować z jego wpisu:

https://www.twitter.com/piotr_obi/st...10808365006851


PS. Rzecznik klubu Karolina Biedrzycka wciąż głupa pali i nie chce odpisywać na pytania kibiców Wisły.

nero 05.03.2022 13:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1579790)
Piotr Obidziński z zakazem wstępu na Reymonta?
Tak można wywnioskować z jego wpisu:

https://www.twitter.com/piotr_obi/st...10808365006851

Nie jest z rodziny to wejścia nie ma :rotfl:

Jaroo1 07.03.2022 12:23

Na prawdę źle się dzieje. Kuba ma zasady, uratował ten klub ale na prawdę poziom takiego wmawiania sobie, ze wszyscy sa źli, chcą źle, śmieją sie, hejtuja i poziom obrażania sie na wszystkich o wszystko jest zatrważający :/

grzesiek632 07.03.2022 19:55

A skąd wiesz jak jest? Bo Obidziński tak powiedział? Kuba nie raz już udowadniał jakimi wartościami się kieruje i zawodowo i prywatnie. Szczerze to wolę wierzyć w Kubę niż w racje Obidzińskiego, które przedstawia w mediach.

Jaroo1 08.03.2022 16:29

No chyba widać po wywiadach gdzie juz zdążył sie Kuba na Bonka obrazić swego czasu, akcja z Hyballa itp i te wywiady gdzie Kuba i Brzeczek non stop sobie wmawiaja jak ich ludzie hejtuja, ogolnie jaka ta Polska zla, a oni pokrzywdzeni. Cos tu nie gra i to widać gołym okiem

Arkadiusz.Czerepach 08.03.2022 17:16

1 bilety
2 sprawa opaski kapitańskiej w reprze (!)

Karherop 08.03.2022 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1579944)
No chyba widać po wywiadach gdzie juz zdążył sie Kuba na Bonka obrazić swego czasu, akcja z Hyballa itp i te wywiady gdzie Kuba i Brzeczek non stop sobie wmawiaja jak ich ludzie hejtuja, ogolnie jaka ta Polska zla, a oni pokrzywdzeni. Cos tu nie gra i to widać gołym okiem

Najbardziej na bakier jest fakt, jak media łapią temat byleby sobie zrobić klikalności. A na Kubie, klikalności jest gwarantowana.

FraMat 08.03.2022 18:03

Kuba piłkarzem jest świetnym.
Serce też ma wielkie.
Jednak czasami jego rozum nie nadąża za sercem i umiejętnościami zawodowymi.

Piszę to z wielką przykrością.

A że media to łapią?
Trzeba mieć tego świadomość, że "taki mamy klimat" i nie rozmawiać z mediami bez adwokata ;-)

DemekMaciek 11.03.2022 15:42

Od dzisiaj byłym zawodnikiem Wisły jest Felicio Brown Forbes. Dziękujemy!

https://wisla.krakow.pl/aktualnosci/...annSybqVSMqxHM

aNouc 11.03.2022 16:12

Amen.

Cytat:

Cała sprawa została wreszcie zakończona, bo jej przebieg w ostatnim czasie nie wystawiał zbyt dobrego świadectwa klubowi. Brown Forbes miał być dwukrotnie - najpierw latem, a później zimą - wytransferowany do Chin, ale z transferowych planów wychodziły nici. Zdziwienie musiał budzić natomiast fakt, że choć napastnik miał ważny kontrakt z Wisłą, to z nią nie trenował. To zmieniło się, gdy trenerem "Białej Gwiazdy" został Jerzy Brzęczek.
- Gazeta Krakowska

krysztal 11.03.2022 16:18

Czyli zrobiono miejsce dla turasa

Patryko 11.03.2022 18:36

Żenujący spektakl z udziałem Forbsa w końcu dobiegł końca. Powodzenia na piłkarskiej emeryturze w Chinach.

Elendil 11.03.2022 20:25

To była jedna z najbardziej idiotycznych historii transferowych tego klubu. Pytanie, czy mielibyśmy więcej punktów, gdyby FBF trenował i grał od początku rundy - moim zdaniem tak. Nie wiem, co tam się podziało w ostatnich 2 miesiącach, ale tyle dobrze, że już koniec tej telenoweli.

Arkadiusz.Czerepach 11.03.2022 20:26

przyjemne zaskoczenie że to nam ktoś zapłaci odszkodowanie , a nie vice versa

crux.a 11.03.2022 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1580031)
przyjemne zaskoczenie że to nam ktoś zapłaci odszkodowanie , a nie vice versa

Od czasu komunikatu o podpisaniu kontraktu przez Buksę mam ograniczone zaufanie do oświadczeń wychodzących z klubu.

Arkadiusz.Czerepach 11.03.2022 21:25

Jakubowi nie ufasz ?? TRIO nie ufasz ???

Boga nie masz w sercu , przez ciebie byłaby 4taliga :P

xD

Szneka 11.03.2022 21:46

Poszedł sobie Felo. Jeszcze Klimi i Szkvari i ulubieńcy trenera Guli znikną z Naszego Klubu.

Karherop 11.03.2022 22:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1580030)
To była jedna z najbardziej idiotycznych historii transferowych tego klubu. Pytanie, czy mielibyśmy więcej punktów, gdyby FBF trenował i grał od początku rundy - moim zdaniem tak. Nie wiem, co tam się podziało w ostatnich 2 miesiącach, ale tyle dobrze, że już koniec tej telenoweli.

Wisła grała taka płytę od początku rundy, że nie sądzę

Dobrze że odszedł, jeden szrot mniej

doktor granat 12.03.2022 09:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1580035)
Wisła grała taka płytę od początku rundy, że nie sądzę

Dobrze że odszedł, jeden szrot mniej

Moim zdaniem był najlepszy z naszych tzw. napastników. Wolałbym jego w formie i z chęciami do gry niż O&K. No i zakończyła się też historia „utalentowanego” Zdybowicza w Wiśle. Ciekawe czy osiądzie w 3 lidze czy zdoła jeszcze kiedyś zagrać wyżej.

Arkadiusz.Czerepach 12.03.2022 09:22

każdy by wolał jego w formie , ale w formie to on nie był od ponad roku , więc nie ma co płakać , a tylko sie cieszyć że ta telenowela w końcu sie zakończyła

Patryko 12.03.2022 10:31

Jeśli był najlepszy z naszych napastników, to tylko pokazuje zapaść Wisły jeśli chodzi o pozycję napastnika.

R33 12.03.2022 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1580034)
Poszedł sobie Felo. Jeszcze Klimi i Szkvari i ulubieńcy trenera Guli znikną z Naszego Klubu.

Forbes to jeszcze za Skowronka przyszedł.

Szneka 13.03.2022 11:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1580057)
Forbes to jeszcze za Skowronka przyszedł.

Wiem. Chodziło mi o słynne konferencje prasowe trenera Guli, który ciągle wierzył w Felo Klimi i Szkvari.

Karherop 13.03.2022 12:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1580063)
Wiem. Chodziło mi o słynne konferencje prasowe trenera Guli, który ciągle wierzył w Felo Klimi i Szkvari.

Jakby można było wymieniać piłkarzy co miesiąc na nowych to by trener nikogo publicznie nie chwalił.

Inna sprawa że Gula ślepo wierzył w swoją wizję jak i w paru czechoslowakow. Z perspektywy czasu nóż się w kieszeni otwiera.

topamers 14.03.2022 18:22

https://gazetakrakowska.pl/wieczysta...ar/c2-16097901

Dziki Donald dyskwalifikacja na rok

Szneka 18.03.2022 20:34

http://www.90minut.pl/news/318/news3...e-Wojtowa.html
nie tak dawno uważany za duży talent....

Arkadiusz.Czerepach 24.03.2022 21:39

gdzie ten slynny ostatnio wywiad ze smudą?

aNouc 29.03.2022 12:58

Marcin Daniec w roli Wilhelma Cepurskiego:

https://www.youtube.com/watch?v=s_5KphNzefs


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl