![]() |
Ok, ok. Dzięki za odpowiedzi. Biedak, mógł u nas zostać. Zresztą, jeśli dobrze pamiętam, chyba nie bardzo palił się do wyjazdu.
|
ciekawostka nasz był napadzior Romell Quioto dostał hipotermi w trakcie meczu i skończył pod kroplówka w meczu Usa-Honduras.. mecz odbywał się w temperaturze -17 stopni
|
Szymkowiak chyba jednak chciał wyjechać bo już wcześniej dostawał propozycje. Temat jego powrotu przewijał się w 2007 r. gdy trenerem został Skorża. Szymkowiak chyba wtedy jakiś salon fryzjerski w Krakowie otwierał. Temat upadł ale nie pamiętam dlaczego. Chyba przez zdrowie bo też chyba wtedy on zakończył swoją karierę.
|
Cytat:
Turcy go psychicznie zniszczyli, ale pomyśleć że w pierwszym jego sezonie w Trabzonie nawet podobno wpadl Juventusowi w oko. Jego odejście przybiło niejako pięczec na odejściu Kasperczaka. Mówiło się że on trzymał w ryzach gwiazdy w szatni aby nie paliły się do wyjazdu. Zresztą później co pół roku ktoś odchodził. Szymek, Żuraw, Franek, Uche, wszyscy odeszli w przeciągu 8 miesięcy. |
Bardziej w ryzach to ich trzymał Cupiał.
|
Cytat:
|
Szymkowiak odszedł po Kasperczaku. Sprzedali go na pniu, bo wszczynał bunt, że zmieniono Henia na Liczkę. Rok wcześniej była bardzo atrakcyjna finansowo oferta z włoskiej Modeny, którą Wisła odrzuciła. Panowie, którzy wtedy rządzili w Wiśle (Basałaj, Czerwiński, Kapka) chcieli ratować stołki po blamażu w Tibilissi i głównym winowajcom uczynili Kasperczaka. Gdyby nie ich działania zapewne i Kasperczak i Szymkowiak zostaliby w Wiśle. Po nich domino się posypało i resztę historii znamy.
|
nie ma nic do stracenia - zeby poprosic Pawla Brozka zeby za minimalna krajowa ( przy umowie na zlecenie) zagral w jednym , kolejnym - i tak przegranym meczu - poprosic o oecnosc , oczywiscie to kpina ale jestem przekonany ze " dziadek" Pawel by lepiej na tym wyszedl niz Kliment czy nawet Ondrasek ....... jako ze tonacy chwyta sie brzytwy to ostatnia nadzieja w tym mlodym Hiszpanie , choc jak znam zycie to slowacki Głardiola i tak by wpuscil idiotow typu Kliment , Plewka, Mlynski, Skwarka czy Sadlok ...ja pierd..... ale my jestesmy beznadziejni
|
Może dajmy go na umowę o dzieło, zapłacimy tylko, jeśli strzeli w wygranym meczu.
|
Cytat:
Powiedzmy po takim dużym ,,hype" po meczach z Parmą, Schalke, Lazio to latem wyjechał Kosowski i Kuźba. Zawieszono Uche. Głowacki bodajże leczył kontuzje. Natomiast rok później można powiedzieć, że ,,dozbroiliśmy się po zęby" i tylko szkoda tego Realu bo właśnie wtedy wszystko zaczęło się sypać, a rok 2004 na prawdę wyglądał imponująco patrząc pod kątem transferów. Można też ,,gdybać" co by było gdy Żurawski i Szymkowiak zostali na PAO bo wtedy awansowaliśmy nie licząc pomyłki sędziego. Cytat:
Po Tbilisito akurat zarząd poddał się do dymisji, co do Kasperczaka to Cupiał wtedy udzielił jednego z nielicznych wywiadów gdzie mocno się po nim ,,przejechał". Wywiad jest tutaj (03.12.2004 r.): http://historiawisly.pl/wiki/index.p...aw_Cupia%C5%82 |
|
Co tam u Guli wziela go juz Barcelona?
|
Piotr Obidziński z zakazem wstępu na Reymonta?
Tak można wywnioskować z jego wpisu: https://www.twitter.com/piotr_obi/st...10808365006851 PS. Rzecznik klubu Karolina Biedrzycka wciąż głupa pali i nie chce odpisywać na pytania kibiców Wisły. |
Cytat:
|
Na prawdę źle się dzieje. Kuba ma zasady, uratował ten klub ale na prawdę poziom takiego wmawiania sobie, ze wszyscy sa źli, chcą źle, śmieją sie, hejtuja i poziom obrażania sie na wszystkich o wszystko jest zatrważający :/
|
A skąd wiesz jak jest? Bo Obidziński tak powiedział? Kuba nie raz już udowadniał jakimi wartościami się kieruje i zawodowo i prywatnie. Szczerze to wolę wierzyć w Kubę niż w racje Obidzińskiego, które przedstawia w mediach.
|
No chyba widać po wywiadach gdzie juz zdążył sie Kuba na Bonka obrazić swego czasu, akcja z Hyballa itp i te wywiady gdzie Kuba i Brzeczek non stop sobie wmawiaja jak ich ludzie hejtuja, ogolnie jaka ta Polska zla, a oni pokrzywdzeni. Cos tu nie gra i to widać gołym okiem
|
1 bilety
2 sprawa opaski kapitańskiej w reprze (!) |
Cytat:
|
Kuba piłkarzem jest świetnym.
Serce też ma wielkie. Jednak czasami jego rozum nie nadąża za sercem i umiejętnościami zawodowymi. Piszę to z wielką przykrością. A że media to łapią? Trzeba mieć tego świadomość, że "taki mamy klimat" i nie rozmawiać z mediami bez adwokata ;-) |
Od dzisiaj byłym zawodnikiem Wisły jest Felicio Brown Forbes. Dziękujemy!
https://wisla.krakow.pl/aktualnosci/...annSybqVSMqxHM |
Amen.
Cytat:
|
Czyli zrobiono miejsce dla turasa
|
Żenujący spektakl z udziałem Forbsa w końcu dobiegł końca. Powodzenia na piłkarskiej emeryturze w Chinach.
|
To była jedna z najbardziej idiotycznych historii transferowych tego klubu. Pytanie, czy mielibyśmy więcej punktów, gdyby FBF trenował i grał od początku rundy - moim zdaniem tak. Nie wiem, co tam się podziało w ostatnich 2 miesiącach, ale tyle dobrze, że już koniec tej telenoweli.
|
przyjemne zaskoczenie że to nam ktoś zapłaci odszkodowanie , a nie vice versa
|
Cytat:
|
Jakubowi nie ufasz ?? TRIO nie ufasz ???
Boga nie masz w sercu , przez ciebie byłaby 4taliga :P xD |
Poszedł sobie Felo. Jeszcze Klimi i Szkvari i ulubieńcy trenera Guli znikną z Naszego Klubu.
|
Cytat:
Dobrze że odszedł, jeden szrot mniej |
Cytat:
|
każdy by wolał jego w formie , ale w formie to on nie był od ponad roku , więc nie ma co płakać , a tylko sie cieszyć że ta telenowela w końcu sie zakończyła
|
Jeśli był najlepszy z naszych napastników, to tylko pokazuje zapaść Wisły jeśli chodzi o pozycję napastnika.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Inna sprawa że Gula ślepo wierzył w swoją wizję jak i w paru czechoslowakow. Z perspektywy czasu nóż się w kieszeni otwiera. |
|
http://www.90minut.pl/news/318/news3...e-Wojtowa.html
nie tak dawno uważany za duży talent.... |
gdzie ten slynny ostatnio wywiad ze smudą?
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl