Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Viper 01.08.2016 16:25

^^ Ale jakich kruczków, procent z następnego transferu to dość normalna opcja przy zakupie piłkarzy, zwłaszcza młodych. Pytanie czy faktycznie taka została zawarta bo wiadomo o tym, tylko z plotek. Jeśli tak, to część kasy się nam po prostu należy i każdy sąd to przyzna. Wątpię też by Borussia robiła to jakieś problemy. Pytanie czy taka klauzula została dodana czy nie.

Blaszczu16 01.08.2016 16:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Viper (Post 1445287)
^^ Ale jakich kruczków, procent z następnego transferu to dość normalna opcja przy zakupie piłkarzy, zwłaszcza młodych. Pytanie czy faktycznie taka została zawarta bo wiadomo o tym, tylko z plotek. Jeśli tak, to część kasy się nam po prostu należy i każdy sąd to przyzna. Wątpię też by Borussia robiła to jakieś problemy. Pytanie czy taka klauzula została dodana czy nie.

Nie była, a jeśli była, to Wisła by się na pewno upomniała. Jeśli by coś takiego było, to wiadomo, że taka kasa nam się należy, ale tu już niektórzy w paranoję popadają. Co okienko lub dwa ten temat wraca, tylko w przypadku różnych zawodników, co u nas grali lata temu (Marcelo, Kuba, Uche i pewnie jeszcze kilku by się znalazło).

Viper 01.08.2016 16:32

^^ Tylko oficjalne info o transferze pojawiło się kilka godzin temu. Jak było naprawdę dowiemy się w ciągu kilku dni. Jeśli nowi włodarze zrobią konferencję prasową na pewno pytanie padnie.

xanti1906 01.08.2016 18:17

Przecież nie tak dawno Rozwój Katowice domagał się chyba 1,5% za transfer Arka Milika i nikt nie był oburzony, że szukają kruczków w umowie, a my prawdopodobnie mamy 15-20% i głosy, żebyśmy nie robili z siebie zdesperowanych?

Blaszczu16 01.08.2016 19:48

Jak nie zrozumiales tego co wczesniej napisalem to nie zamierzam Ci dalej tego tlumaczyc. Jak cos dostaniemy za Kube to bedzie super, ale takiej nie przypominam sobie takiego zapisu w umowie. A Rozwoj dostal kase za Milika bo to jego pierwszy klub.

Viper 01.08.2016 20:24

^^ Ale widziałeś w ogóle umowę? O procencie z następnego transferu mówiło się od początku w mediach.

funkykoval 02.08.2016 08:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Viper (Post 1445339)
^^ Ale widziałeś w ogóle umowę? O procencie z następnego transferu mówiło się od początku w mediach.

Jak nie widział - widział spójrz na jego nick :rotfl:

JrQ- 02.08.2016 11:11

Procent był na pewno, sam Mielcarski to potwierdzał, który to negocjował - jedyna wątpliwość, czy nie wygasł

JacobCFC 02.08.2016 13:44

A czy ten zapis nie jest aktywny tylko w moencie transferu do innej ligi? Kiedys taka informacja byla chyba podawana w mediach.

Viper 02.08.2016 13:46

^^ To dotyczy opłaty za wyszkolenie zawodnika, a nie klauzuli procenta z następnego transferu.

brylant17 04.08.2016 13:23

Cytat:

Pawłowski w „Wyborczej” mówi tak: – Udało nam się doprowadzić zespół do używalności. Zabrakło cierpliwości wobec mnie. Byłem w stanie dobrze poprowadzić zespół. Spóźniliśmy się około tygodnia z formą. Z Górnikiem Łęczna straciliśmy kuriozalną bramkę, gdy nie za wysoki Danielewicz strzelił gola głową, choć obok niego było dwóch wysokich obrońców. Z Podbeskidziem prowadziliśmy, ale po rzucie karnym rywale wyrównali i zespół stracił pewność siebie.
:lol: :lol: Gościu ku...a nie kompromituj się

bódyń 05.08.2016 08:44

Romell Quioto zdobyl bramke na IO
http://eurosport.onet.pl/rio-2016/pi...zyskach/wntt47

Pulpet 07.08.2016 09:26

W galerii Bonarka widziałem na zakupach Sarkiego. Oczywiście nie chodzi mi o sensację, że widziałem Sarkiego :) tylko taka w sumie ciekawostka, chłop bez kontraktu już ponad miesiąc i siedzi tutaj zamiast podbijać świat?
Chyba kiepskiego menago ma.

fialo 07.08.2016 11:03

TO wybierz się do Forum, albo do Frantica wieczorem, to zobaczysz czym się zajmuje.

Ten idiota raczej już porzucił karierę piłkarza, teraz chyba tylko pozostaną problemy z providentem :D

Patryko 07.08.2016 11:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pulpet (Post 1446398)
W galerii Bonarka widziałem na zakupach Sarkiego. Oczywiście nie chodzi mi o sensację, że widziałem Sarkiego :) tylko taka w sumie ciekawostka, chłop bez kontraktu już ponad miesiąc i siedzi tutaj zamiast podbijać świat?
Chyba kiepskiego menago ma.

Kto poważny zatrudni gościa, który leczy kolano już ponad rok i zaraz mu stuknie 29 lat?

_ukoL 07.08.2016 12:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1446425)
Kto poważny zatrudni gościa, który leczy kolano już ponad rok i zaraz mu stuknie 29 lat?

Są szanse, że ktoś z LOTTO Ekstraklasy.

Patryko 07.08.2016 13:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _ukoL (Post 1446426)
Są szanse, że ktoś z LOTTO Ekstraklasy.

Myślę, że jednak akurat u nas ma wyrobioną "markę" i raczej nikt się nie nabierze :D

Lysy 07.08.2016 14:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1446425)
Kto poważny zatrudni gościa, który leczy kolano już ponad rok i zaraz mu stuknie 29 lat?

Masz na myśli Mączyńskiego?

brylant17 07.08.2016 18:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 1446447)
Masz na myśli Mączyńskiego?


http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142...Md4HaLDPS8.jpg

Sarkiego

Kac 07.08.2016 22:09

Sark to dobry amancina, miałem trochę wolnego i w lipcu zdarzyło mi się być w jednym tygodniu na mieście środa, czwartek, piątek, sobota i za każdym razem spotkałem Sarkiego albo w Coco albo we Franie z bandą jakiś murzynów którym stawia :)

Pero 08.08.2016 09:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pulpet (Post 1446398)
W galerii Bonarka widziałem na zakupach Sarkiego. Oczywiście nie chodzi mi o sensację, że widziałem Sarkiego :) tylko taka w sumie ciekawostka, chłop bez kontraktu już ponad miesiąc i siedzi tutaj zamiast podbijać świat?
Chyba kiepskiego menago ma.

Sarki już kilka tygodni temu znalazł nowy klub. W zasadzie negocjacje z nim trwały za plecami Wisły od momentu jak tylko pojawił się w Krakowie. Prawdopodobnie czekali tylko aż będzie wolny. Ten nowy klub to Coco Music Club :rotfl:

Krav 08.08.2016 09:10

Może coś w tym jest, zmieni pozycje na "bramkarza" i kontrakt zapewniony :lol:

Sardyn 08.08.2016 10:09

Raczej zostanie szklankowym

KrajanTSW 08.08.2016 10:16

Sarkiego widziałem z półtora miesiąca temu na miasteczku (!) z grupą swoich czarnych braci.

brylant17 08.08.2016 12:36

Wiadomo jaki hajs u nas zarabiał ? zarobił trochę grosza a teraz siedzi i zbija bąki a później przygarnie go taka Nieciecza

mitmichael 08.08.2016 15:20

Marek Penksa został zarejestrowany w słowackim związku jako zawodnik OŠK Sása (7. liga).

Viper 08.08.2016 17:25

http://www.wislaportal.pl/31304,Emma...na_Cyprze.html

Sarki w lidze Cypryjskiej....

Patryko 08.08.2016 19:12

Czy on nie ma przypadkiem tego samego managera co MJ7? :D :D :D
Transferowanie tego typu zawodników to jest po prostu majstersztyk.

Herbi1303 11.08.2016 21:57

w Niemczech już nawet piosenki śpiewają o Kubie. https://www.youtube.com/watch?v=tEazFHACFmA
już nie mogę się doczekać meczu między BVB a WFL :)

wolfu 13.08.2016 14:49

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...91&oe=58113988

oni jeszcze nie wiedzą


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl