Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

grzesiek632 06.11.2008 20:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arturo Qr2nów (Post 624612)
No na to, to ja liczę właśnie.
Kogo oni tam mają? Deportivo - nie będzie łatwo. I na wyjeździe CSKA - liczę na wysoką porażkę i Feyenoord - może remis. Na awans chyba nie ma szans. Uffff....

i z czygo sie tu cieszyc?! znow nie potrafimy ( jako Polacy oczywiscie ) wygrac w europie...
wymien mi przynajmniej 3 powody dla krorych nie kibicujesz polsk,im druzynom w Europie? ja chciałbym zeby w europie polskie druzyny wygrywaly bo w lidze to wiadomo kto i tak wygra...

Michalek8906 06.11.2008 20:21

no za mały! Liczy się to co jest teraz a narazie nie ma wyników. i to się tyczy każdej Polskiej drużyny

gregoriustsw 06.11.2008 20:22

Ja nie jestem zadowolony z wyników. Nancy gdyby miało bramkarza mogłoby spokojnie wygrać 3,4 do zera. U Amici 2 plusy - wysoki budżet na "cele sportowe " (czytaj : na sędziów) i Semir Stilic - chyba jedyny w Polsce piłkarz o zbliżonym do Brozia poziomem. Co do Nancy - negatywnie mnie zaskoczyło , liczyłem na agresywniejszą grę w pierwszej połowie , chociaż w końcówce kiedy przycisnęli Kuchenkorza to było widać jak Poznaniacy są ciency w uszach.

Tiramisu 06.11.2008 20:23

Ten mecz to był jeden wielki popis trzecioligowych linii defensywnych. Dawno nie widziałam takiego masła w polach karnych :D. Bramkarz Nancy.. Skąd oni go wzięli? Hehehe.

TYLKO___WISŁA 06.11.2008 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632
i z czygo sie tu cieszyc?! znow nie potrafimy ( jako Polacy oczywiscie ) wygrac w europie...

Nie my, tylko Lech Poznań. to gra Lech a nie reprezentacja i tak jak życze im żle w lidze, pe, pp tak im żle życze w europie, cieszy mnie fakt gdy przegrywają, bo gdy oni przegrywają staczają się w dół.. każda ich wygrana, dobry występ w pucharach przybliża ich do mistrzostwa, nie NAS!



Cytat:

wymien mi przynajmniej 3 powody dla krorych nie kibicujesz polsk,im druzynom w Europie?
bo gdyby Lech awansował np. do Ligi mistrzów na nic dałoby ci pkt w rakingu, skoro zawojowaliby Polską ligą na kilkanaście lat.. oni awansują czy wychodzą z grupy to oni dostają potężne pieniądze, to do nich lecą sponsorzy.. i tak dalej.. Wisła nic na tym nie zyskuje.
Nie trzeba się patrzeć na punkty, tylko na zdobycie mistrzostwa Polski i wtedy gramy w pucharach bez względu na punkty

Cytat:

ja chciałbym zeby w europie polskie druzyny wygrywaly bo w lidze to wiadomo kto i tak wygra...
a ja bym chciał żeby wygrywała tylko Wisła

to że Lech czy Legia będzie wygrywać w pucharach, awansować dalej nie oznaczać będzieże Wisła nagle zacznie lepiej grać!! Wisła nic na tym nie zyskuje, wręcz przeciwnie bo to rywal buduje się na solidną ekipę na miare europy, a Wisła schodzi na drugi tor!!

Arturo Qr2nów 06.11.2008 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 624620)
i z czygo sie tu cieszyc?! znow nie potrafimy ( jako Polacy oczywiscie ) wygrac w europie...
wymien mi przynajmniej 3 powody dla krorych nie kibicujesz polsk,im druzynom w Europie? ja chciałbym zeby w europie polskie druzyny wygrywaly bo w lidze to wiadomo kto i tak wygra...

Po pierwsze przyjacielu, nie Polacy, a Lech tudzież Amica. Polskę reprezentuje - reprezentacja Polski w piłce nożnej pod wodzą Leo Beenhakkera.
3 powody:
-Napinactwo medialne oraz kibiców Lecha
-Zgoda Lecha z sąsiadką zza miedzy
-Różne historie przeżywane dzięki kibicom kolejorza (karma dla psów na naszym sektorze w Poznaniu, nasze flagi do góry kołami)
To są 3 powody, o które prosiłeś. Wymienić mogę więcej.

South poniżej w pełni uzupełnił moją wypowiedź.

Michalek8906 06.11.2008 20:29

jak polskie czołowe drużyny mają wygrywać w Europie skoro polska liga to dno:
poziom jaki prezentuje Polonia, Bytom, Piast, Odra, Cracovia, Łks przeraża

South 06.11.2008 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 624620)
i z czygo sie tu cieszyc?! znow nie potrafimy ( jako Polacy oczywiscie ) wygrac w europie...
wymien mi przynajmniej 3 powody dla krorych nie kibicujesz polsk,im druzynom w Europie? ja chciałbym zeby w europie polskie druzyny wygrywaly bo w lidze to wiadomo kto i tak wygra...

1.Bo nie ma z tego żadnego wymiernego pożytku dla Wisły
2.Bo Każda wygrana ,to kasa dla Lecha,zresztą jak każdy mecz w PU
3.Bo kibicuje Wiśle Kraków ,a nie sprzedawczykom z Poznania gdyby nie Amica to nie graliby teraz z Nancy.
4.Frajerstwo kibiców Lecha patrz np. flagi
5.Cracovii też kibicowałeś z Soligorskiem ?
itd.

Michalek8906 06.11.2008 20:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 624631)
1.Bo nie ma z tego żadnego wymiernego pożytku dla Wisły
2.Bo Każda wygrana ,to kasa dla Lecha,zresztą jak każdy mecz w PU
3.Bo kibicuje Wiśle Kraków ,a nie sprzedawczykom z Poznania gdyby nie Amica to nie graliby teraz z Nancy.
4.Frajerstwo kibiców Lecha patrz np. flagi

z 3 się nie zgadzam, u nas jest to amo gdyby nie Cupiał to Wisła nie była by tu gdzie jest

magowski 06.11.2008 20:34

A to my gramy na licencji jakiegos innego klubu bo Lech gra chyba na Amice o ile mnie pamiec nie myli? Hę?

South 06.11.2008 20:35

ale Lech gra na punktach uzyskanych do rankingu przez Amice,my gramy na swoich

Michalek8906 06.11.2008 20:37

no masz racje ale trzeba się cieszyć że jest Lech, Legia , Polobnia Warszawa, ŚŁask Wrocław bo przynajmniej kilka razy w roku możemy zagrać z drużynami, które cokolwiek sobą reprezentują

fst 06.11.2008 20:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Michalek8906 (Post 624633)
z 3 się nie zgadzam, u nas jest to amo gdyby nie Cupiał to Wisła nie była by tu gdzie jest

Cupiał kupił Wisłę, wyłożył pieniądze i klub zaczął się piąć w góre. A Lech dlaczego gra w UEFA? Bynajmniej nie dlatego, że sami sobie to wypracowali, bo gdyby nie sytuacja, w której Groclin z UEFA zrezygnował to Lech dzisiaj z Nancy by nie zagrał. I 2 sprawa- my gramy na własnej licencji, a nie innego klubu czego nie można powiedzieć o Lechu.

Michalek8906 06.11.2008 20:40

może przestańmy interesować się piłka bo wymyślili ją Anglicy? Lech mógł wejść do grupy przez Intertoto

Jeżyk 06.11.2008 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Michalek8906 (Post 624633)
z 3 się nie zgadzam, u nas jest to amo gdyby nie Cupiał to Wisła nie była by tu gdzie jest

Co Ty w ogóle pier.dolisz?! Cupiał przejął Wisłę a nie żaden inny klub z którego dopiero zrobił Wisłę!

Michalek8906 06.11.2008 20:42

koniec tematów o Lechu, trzeba si zastanowić dlaczego w Europie dostajemy po dupie

TYLKO___WISŁA 06.11.2008 20:44

Dobrze że chociaż chuligankę mamy najlepszą :-p


wiertar 06.11.2008 20:50

bardziej trzeba sie zastanowci nad tym kiedy dostaniesz bana:))

nie dobrze ze Lech zremisował.. ale zawsze to lepiej niz mial by wygrac.

Stilic i Arboleda naprawde swietni gracze... tewn nowy bramkarz tez chyba lepszy od Kotorowskiego

z całego serducha zycze im zeby to byl ich ostatni punkt w tej edycji pucharu:)

fst 06.11.2008 20:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Michalek8906 (Post 624645)
koniec tematów o Lechu, trzeba si zastanowić dlaczego w Europie dostajemy po dupie

Bo polską piłką rządzą osoby które chcą zarobić, a nie rozwoju piłki, bo kluby i PZPN są skorumpowane, najbogatsze kluby w Polsce i tak są za biedne, żeby kupować klasowych zawodników prezentujących
europejski poziom, bo nie mamy żadnego programu szkolenia młodzieży itd.

Luu... 06.11.2008 20:51

ludzie kibicujecie Lechowi wasza sprawa ale nie dziwcie się, że pojawią się wpisy "antyLechowe" bo to jest forum kibiców Wisły Kraków !! i jeżeli takie wpisy się wam nie podobają to poszukajcie sobie innego forum o piłce jest ich pełno

a co do meczu to tak samo pier**** mnie Lech i Nancy, tyle w tym temacie

Pan Jotka 06.11.2008 20:54

2-2 zasluzenie. Ovba zespoly na rownym poziomie: widowiskowym z przodu i miernym w defensywie:D

mbw 06.11.2008 20:57

Ludzie , skąd w Was ta zawiść?

gigant 06.11.2008 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mbw (Post 624660)
Ludzie , skąd w Was ta zawiść?

Bo w nienawiści do tej drużyny, tak wychowano nas... .

Łapiesz?

Snakes 06.11.2008 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mbw (Post 624660)
Ludzie , skąd w Was ta zawiść?

To nie zawisc to kompleksy :D A tak na serio ( a moze pol zartem) to ci murzyni,szczegolnie: Malonga ,N'Diaye i Dia , nie powinni jechac po sezonie na wakacje tylko powinni przyjechac na 2 miesiace do Polski i pokazywac jak trenowac technike , bo jak sie patrzy na ich kiwke i technike przetrzymania pilki ,to sie zastanawiam czemu sie tak nie kiwa np Zienczuk ?

Michalek8906 06.11.2008 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fst (Post 624651)
Bo polską piłką rządzą osoby które chcą zarobić, a nie rozwoju piłki, bo kluby i PZPN są skorumpowane, najbogatsze kluby w Polsce i tak są za biedne, żeby kupować klasowych zawodników prezentujących
europejski poziom, bo nie mamy żadnego programu szkolenia młodzieży itd.

a co zrobić żeby było lepiej?1. Zmienić prezesa PZPN na kogoś spoza piłki np Marcinkiewicz, odmłodzić zarząd Smolarek jako wice prezes do spraw szkolenia,2 dawać wysopkie kary finansowe za korupcje zamiast degradacji ( kase z tego zainwestować w szkólki piłkarskie 3 wprowadzić zasade żeby na boisku mogło występować maksymalnie 5 obcokrajowców a w kadzree zespołu mogło by ich być 7 wtedy zatrudnialibyśmy klasowych obcokrajowców a nie szrot na ilość a nie jakość

TYLKO___WISŁA 06.11.2008 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mbw (Post 624660)
Ludzie , skąd w Was ta zawiść?


mała dziewczynka wie
http://pl.youtube.com/watch?v=ChxzQ9pWntY

a Ty nie? wstydziłbyś się :D

Kamson 06.11.2008 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Snakes (Post 624670)
To nie zawisc to kompleksy :D

To miał być żart czy jak?
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Michalek8906 (Post 624672)
a co zrobić żeby było lepiej?1. Zmienić prezesa PZPN na kogoś spoza piłki np Marcinkiewicz, odmłodzić zarząd Smolarek jako wice prezes do spraw szkolenia,2 dawać wysopkie kary finansowe za korupcje zamiast degradacji ( kase z tego zainwestować w szkólki piłkarskie 3 wprowadzić zasade żeby na boisku mogło występować maksymalnie 5 obcokrajowców a w kadzree zespołu mogło by ich być 7 wtedy zatrudnialibyśmy klasowych obcokrajowców a nie szrot na ilość a nie jakość

Nareszcie pojawił sie ktoś kto zbawi naszą piłke! Do boju Michałku!

South wszystko ładnie podsumował i na tym zakończmy temat kto komu kibicuje w pucharach.

fst 06.11.2008 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Michalek8906 (Post 624672)
a co zrobić żeby było lepiej?1. Zmienić prezesa PZPN na kogoś spoza piłki np Marcinkiewicz, odmłodzić zarząd Smolarek jako wice prezes do spraw szkolenia,2 dawać wysopkie kary finansowe za korupcje zamiast degradacji ( kase z tego zainwestować w szkólki piłkarskie 3 wprowadzić zasade żeby na boisku mogło występować maksymalnie 5 obcokrajowców a w kadzree zespołu mogło by ich być 7 wtedy zatrudnialibyśmy klasowych obcokrajowców a nie szrot na ilość a nie jakość

Łudzisz się, że takie coś jest możliwe? Zobacz kto teraz jest nowym prezesem PZPNu- zdziwiły Cię wyniki ostatnich wyborów? Bo mnie nie. Odmłodzenie zarządu nie znaczy, że ktoś zmieni podejście do sprawy i zacznie wprowadzać pewne korekty do całego systemu.
Jeśli chodzi o korupcje- ile przypadków łącznie było, o ilu wiemy i wobec ilu zostały wyciągnięte konsekwencje. A kara finansowa... To musiałyby być jakieś kosmiczne sumy żeby takie centra wybudować, nie wspominając o tym, że pieniądze i tak by trafiły do czyjeś kieszni. Limit obcokrajowców? Głupota, w pewnych sytuacjach musielibyśmy zespoły uzupełniać zawodnikami, którzy grać nie potrafia tylko dlatego, bo tak mówi regulamin. Nie mam nic do tego obcokrajowców w naszych zespołach, zwłaszcza jeśli prezentują odpowiedni poziom i są w stanie klubowi pomóc, problem w tym, ze mamy materiał na graczy lepszych od tych obcokrajowców tylko nie mamy warunków ani osób, które by ich wyszkoliły i nauczyły grać w kopaną.

Wiślak_358 06.11.2008 21:17

No chyba tylko w Polsce tak jest że kibicuje się drużynie która powinniśmy nienawidzić.

WINDEK 06.11.2008 21:17

Bardzo frajersko Lech stracił punkty. Ten remis to nie sukces. Lech grał fajnie w ofensywie. Postawa Stilicia, naprawdę godna uwagi! :) Nieźle grał Peszko. Obrona fatalna.. Zażenowałem się... Jedynie Turina coś ratował. Ktoś wyżej wspomniał, że Arboleda grał dobrze. Dla mnie cała czwórka była tragiczna, a najbardziej Bosacki.

Dobrze, że CSKA wygrywa w Rotterdamie. Feyenoord powoli przestaje się liczyć.. :)

Snakes 06.11.2008 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WINDEK (Post 624689)
Dobrze, że CSKA wygrywa w Rotterdamie. Feyenoord powoli przestaje się liczyć.. :)

Dla Lecha dobrze , bo jak Deportivo wygra w nastepnej z Feyenoordem ,to Holendrzy juz praktycznie beda poza pucharami ,wiec ostatni mecz z Lechem moze byc dla nich o pietruszke

Michalek8906 06.11.2008 21:25

do fst jak widziałem skład polskiej drużyny Pogoni Szczecin dwa lata temu to zwątpiłem, a zobacz na Polonie Bytom zamiast tych zagranicznych mogą ogrywać sie młodzi Polacy

grzesiek632 06.11.2008 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 624631)
1.Bo nie ma z tego żadnego wymiernego pożytku dla Wisły
2.Bo Każda wygrana ,to kasa dla Lecha,zresztą jak każdy mecz w PU
3.Bo kibicuje Wiśle Kraków ,a nie sprzedawczykom z Poznania gdyby nie Amica to nie graliby teraz z Nancy.
4.Frajerstwo kibiców Lecha patrz np. flagi
5.Cracovii też kibicowałeś z Soligorskiem ?
itd.

A pomyślałes o tym wszystkim z drugiej strony?
Gdy taki Lech wygrywa załozmy pare meczów w tym UEFA zarabia sporo kasy i przeznacza ta kase na piłkarzy, zatrzymuje u sie bie Murawskiego dajac mu wyzszy kontrakt kupuje jeszcze kilku dobrych. Taki Lech staje sie powaznym konkurentem dla Wisły a wiec pan Cupiał sobie mysli ze nie moze tak byc i tez daje kase na piłkarzy: zatrzymuje Brożka, sciaga dobrych graczy... na to patrzy Legia itd
wiem ze to takie troche proste myslenie ale zmierzam do tego ze nie zawsze powodzenie innego polskiego klubu musi byc porazka Wisly...
PS; i zapewniem Cie ze jeslil polskie kluby beda dalej tak dawac dupy w Europejskich pucharach to zaden powazny sponsor w strone naszej Ekstraklasy nie spojrzy/


i broń Boże nie jestem za Lechem aani mu nie kibicuje.... bo tylko Wisłe kocham

Snakes 06.11.2008 21:36

Mozemy sie cieszyc ,ze Wisla wyszla z twarza z pojedynku z Hotspursami ,choc mogla sie pokusic o awans,ale patrzac jak oni graja pod wodza Redknappa to wychodzi ich duza siła (4-4 z Arsenalem ,2-1 z Liverppolem) teraz po 34 minutach prowadza z Dinamo Zagrzeb 2-0

ToTylkoJa 06.11.2008 21:40

a ja tam jestem za dobrymi występami Lecha w Pucharze UEFA.

dobre występy=zainteresowanie zachodnich klubów=wyprzedaż zawodników Lecha. Chyba nikt nie sądzi, że Rutkowski będzie zatrzymywał piłkarzy i dawał im wyższe kontrakty. Pierwsza lepsza oferta i piłkarz sprzedany. Nawet mając kasę z transferów, to ciężko będzie zbudować znów zespól od podstaw. A pieniądze w UEFA nie są znowuż takie duże, żeby tu Lech miał odskoczyć Legii czy Wiśle.
Do tego dochodzi dodatkowe zmęczenie, co będzie (i już jest) widoczne w lidze.

South 06.11.2008 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 624705)
A pomyślałes o tym wszystkim z drugiej strony?
Gdy taki Lech wygrywa załozmy pare meczów w tym UEFA zarabia sporo kasy i przeznacza ta kase na piłkarzy, zatrzymuje u sie bie Murawskiego dajac mu wyzszy kontrakt kupuje jeszcze kilku dobrych. Taki Lech staje sie powaznym konkurentem dla Wisły a wiec pan Cupiał sobie mysli ze nie moze tak byc i tez daje kase na piłkarzy: zatrzymuje Brożka, sciaga dobrych graczy... na to patrzy Legia itd
wiem ze to takie troche proste myslenie ale zmierzam do tego ze nie zawsze powodzenie innego polskiego klubu musi byc porazka Wisly...
PS; i zapewniem Cie ze jeslil polskie kluby beda dalej tak dawac dupy w Europejskich pucharach to zaden powazny sponsor w strone naszej Ekstraklasy nie spojrzy/


i broń Boże nie jestem za Lechem aani mu nie kibicuje.... bo tylko Wisłe kocham

Równie dobrze może być tak jak było z Wisła że miała mega pakę i była przez parę sezonów nie dostępną dla innych,wstaw sobie zamiast Wisły Lechaa...

zaden powazny sponsor nie spojrzy w stronę naszej ekstraklasy jak bedą w niej takie przekręty jakie są

jak kochasz Wisłę to utożsamiaj się z prawdziwym herbem a nie logo SA

Kocur 06.11.2008 21:40

Chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie zakładał że Amica w ogóle może to wygrać...?
Remis i tak jest zrządzeniem losu w tej sytuacji.

"Lechowi" można życzyć jednego - dwu cyfrówki od Ruskich i tyle w temacie

gigant 06.11.2008 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 624705)
i broń Boże nie jestem za Lechem aani mu nie kibicuje.... bo tylko Wisłe kocham

a wczoraj miałem nick Dymek.

Rozkminę z tymi transferami masz zajebistą, muszę Cię poobserwować bo jeszcze nie wiem czy Ci współczuć, czy piszesz to na żarty.

Jeszcze nigdy wzmacnianie się przez konkurencję, nie przyniosło nic dobrego Wisle. Wolę by to Wisła się wzmacniała, a Legia, Amica czy Izrael niech próbują równac do nas, nie na odwrót.

Pan Jotka 06.11.2008 21:41

Po pierwsze...Przy takim poziomie finasowania to dla pana Cupiala niedlugo Odra Wodzislaw bedzie konkurentem. Po drugie: jak czesc "kibicuje" polskim druzynom w pucharach a druga czesc wrecz na odwrot, to super! Tylko po co mielic temat rankingow klubowych, nienawisci, zawisci co 2gi tydzien???

KosaPS 06.11.2008 21:42

Ja mam pytanie, ile drużyn wychodzi z grupy w Pucharze UEFA??


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl