Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

runner 17.02.2009 22:50

Z nowego stadionu Juventusu:

http://i44.tinypic.com/9hnfy8.jpg
http://i43.tinypic.com/ek5lki.jpg

podobny motyw w naszych barwach można by zrobić u nas, skoro nie chcą dać napisu Wisła

WILU TS 17.02.2009 22:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez <wislak88> (Post 676168)
A co to za dołki? Do czego one potrzebne?

Pod fundamenty a niby po co ? na sklep ?

Runner sorry ale dla mnie to totalna wieś i obciach,nie mam pojęcia jakim cudem Juve będzie miało taką kaszane :/
A co do napisu Wisła to nikt nie powiedział nie,trzeba tylko o tym dużo pisać-tak samo jak o Białej Gwieździe.

Wiślak89 17.02.2009 23:52

Jak dla mnie napis Wisła na trybunie C jest idealnym pomysłem. Tylko czy jest taka mozliwosc by go zdealizowac? Chyba ostateczna decyzja juz zapadla. Niestety ;/

WILU TS 17.02.2009 23:55

Skąd takie przekonanie? A o białej gwieździe wiedzielismy od początku ? nie, a jakoś jest i cieszy

zig 18.02.2009 00:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobic (Post 675947)
A nie wiecie czy to swiatło jest specjalnie tak ustawione żeby mogli teraz robic??
Chyba tak..


Z tego co wiem, to pracować będą na trzy zmiany :-)

mav23 18.02.2009 01:22

Cytat:

A co to za dołki? Do czego one potrzebne?
dokładnie to pod stopy fundamentowe słupów.

co do napisu wisła z krzesełek - może by tak napisać oficjalne pisemko do biura obtułowicza i zarządu wisły w imieniu kibiców wisły
czy to coś da ?? nie wiem bo młody kibic jestem i nie wiem jak to wyglądało podczas budowy już istniejących trybun i białej gwizdy z krzeseł - ale zawsze to coś więcej niz puste pisanie na forum. inny kolor krzesełka niż niebieski nie kosztuje chyba więcej czy mniej więc w przedmiarach i kosztorysach nic się nie zmieni więc problemów z tym nie widze innych niż tylko przerysowanie części krzesełek na inny kolor, jaki pan O jest taki jest ale to da się chyba zrobić.

Island 18.02.2009 03:23

A Krakow robi swoje......
http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,357...obi_swoje.html

dannato 18.02.2009 08:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mav23 (Post 676267)
dokładnie to pod stopy fundamentowe słupów.

co do napisu wisła z krzesełek - może by tak napisać oficjalne pisemko do biura obtułowicza i zarządu wisły w imieniu kibiców wisły
czy to coś da ?? nie wiem bo młody kibic jestem i nie wiem jak to wyglądało podczas budowy już istniejących trybun i białej gwizdy z krzeseł - ale zawsze to coś więcej niz puste pisanie na forum. inny kolor krzesełka niż niebieski nie kosztuje chyba więcej czy mniej więc w przedmiarach i kosztorysach nic się nie zmieni więc problemów z tym nie widze innych niż tylko przerysowanie części krzesełek na inny kolor, jaki pan O jest taki jest ale to da się chyba zrobić.

Wisła się pisze z dużej litery to po pierwsze.
Po drugie dowiedz się kto jest właścicielem stadionu a potem snuj plany.

Pero 18.02.2009 11:47

Jeśli napis WISŁA KRAKÓW na płocie jest w połowie to dzisiaj powinni osiągnąć mniej więcej połowę gotowego wykopu :)

BRTS39 18.02.2009 11:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dannato (Post 676297)
Wisła się pisze z dużej litery to po pierwsze.
Po drugie dowiedz się kto jest właścicielem stadionu a potem snuj plany.

pisze ze mlody kibic wiec wybacz mu. a co do pomysłu to zacny ale rzeczywiscie ciezki chyba do wykonania ale posnuc plany można

rafalek 18.02.2009 12:36

Jak widać na kamerce, betoniarka cały czas jeździ do Sztetera i daje beton, więc JEST DOBRZE!:D

wmaster 18.02.2009 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 676415)
Jak widać na kamerce, betoniarka cały czas jeździ do Sztetera i daje beton, więc JEST DOBRZE!:D

Mógłby ktoś wrzucać screeny z kamerki, niestety nie wszystkim działa on-line z krakow.pl

jgw 18.02.2009 15:56

****a jak na złość ! Zaczynają porządnie pracować na budowie a tu pogoda się psuje. Śnieg i mrozy na pewno nie sprzyjają tego typu pracą ale jak się popatrzy na kamerkę to można powiedzieć że i tak dobrze im idzie ;)

vote-for-mikey 18.02.2009 16:17

mrozy? jakie mrozy? :D

jgw 18.02.2009 16:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 676573)
mrozy? jakie mrozy? :D

a co niby jak to się odmienia?:lol:

edit

już kończą powoli prace :)

WILU TS 19.02.2009 12:26

Nie chodziło o odmianę tylko o fakt ;) -5 to mrozy ?
A co do stadionu to już są w połowie wykopu i lania chudego betonu :)

Nasi się nawet załapali na kamerkę ;) widać jakiś trening mają ;)

ciacho 19.02.2009 12:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 677088)
Nasi się nawet załapali na kamerkę ;) widać jakiś trening mają ;)

Chyba raczej jakaś obsługa ustawia bandy reklamowe:)

Bufon144 19.02.2009 13:23

oj bardzo brzydkie barwy tych betoniarek..

PhantomRanger 19.02.2009 21:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bufon144 (Post 677125)
oj bardzo brzydkie barwy tych betoniarek..

Tobie już się chyba naprawdę nudzi. Jeśli masz ferie to zajmij się czymś pożytecznym. Budowa idzie naprzód mimo padającego śniegu(kto to widział śnieg w lutym?). Dla mnie tylko to się liczy. Budimex babrałby się z tym pewnie dłużej, skoro do tej pory nie mogą wykończyć trybuny wewnątrz D, a ile to już jest? 1,5 roku od oddania?

dannato 19.02.2009 22:19

i pewnie będą jeszcze z 315 lat się babrać...szczególnie, że nigdy nie mieli tego w zakresie prac:)

WILU TS 19.02.2009 23:43

Więc kto ma w umowie , (bądź w ogóle jej nie ma) jakieś wykończenie obu trybun? sam nie wiem jak o to spytać,ale jakieś sklepiki może nawet Wiślacki Pub by tam się przeniósł,może muzeum?
Czy są jakiekolwiek wzmianki o zagospodarowaniu tych dwóch pustych w środku jak i szpecących od tyłu trybun ?

dannato 20.02.2009 09:02

Muzeum i sklep jest zaplanowany na około 850m2 w narożniku pn.-wsch. (pietro) a miejsce pod bar/pub na parterze tego narożnika.
Zaplecze D będzie tylko dla kibiców - gastronomia i sanitariaty

1Marek1 20.02.2009 10:04

Kontrakt na budowe D obejmował wnętrze w stanie surowym! Tak więc w tej sprawie nic do Budimexu mieć nie możemy.

Pero 20.02.2009 13:54

Pośrednio związane z tematem http://wislaportal.pl/news.php?id=14821

Niestety tego się obawiałem w dobie kryzysu :/

Wicked 20.02.2009 14:36

Kod:

Prezes Miętta-Mikołajwiczzaznacza, że najpóźniej do końca lipca powinny znaleźć się brakujące pieniądze na budowę hali, tak aby można było wykorzystać unijną dotację.
 Jeżeli będą fundusze, to pozostałoby wykonanie projektu (w oparciu o istniejącą koncepcję) oraz zdobycie pozwolenia na budowę, która potrwałaby około dwóch lat.

Czyli na dzień dzisiejszy nie ma projektu, kasy i perspektywy na hale. 2 lata na samą dokumentacje, i pozwolenia, do tego przetarg, no i sama budowa. Dziwne że prace nad projektem nie są prowadzone
równolegle z poszukiwaniem kasy. Poza tym jak jest z funduszami europejskimi? Nie ma czasem jakiegoś limitu czasu, w którym należy wykorzystać przyznane środki?

eye63 20.02.2009 15:21

Wicked, mi się wydaje, że to chodzi o to, że sama budowa ma potrwać dwa lata. A reszta - wiadomo, jak będzie kasa to będzie względnie szybko.

Luu... 20.02.2009 15:21

budowa hali to w tym temacie >>> Budowa nowej hali Wisły

Arturo Qr2nów 20.02.2009 22:47

To się nam budowa rozkręciła. Dziś ładnie pracowały 3 koparki oraz koparko-ładowarka. Do tego sznur ciężarówek w tym kilka ciągników siodłowych oraz kilka mniejszych samochodów. Kontynuowano lanie betonu. Przywieziono też elementy zbrojeń więc wkrótce możemy się spodziewać ich montażu i zalewania betonem, a więc tym samym trybuna wystrzeli do góry. Jedna z koparek przeniosła się do narożnika od strony sektora E. Na zapleczu ustawiono też kolejne kontenery, a więc wkrótce przybędą posiłki (zapewne cieśle - zbrojarze i kolesie od szalunków). Ogólnie rzecz biorąc ruch jest spory, a w okolicy sporo gapiów.

filip74 21.02.2009 00:31

Tak sobie myślę że szef tej firmy Trans-Ziem to musi być jeden z obsługujących któraś koparkę bo robota idzie im że hej . Firma sprawdziła się przy usuwaniu nasypu trybuny C , to nie dziwota że warszawiaczki wynajęli ich do kopania "piwnic" a że ta robota też tak ładnie im idzie pewnie prace przy burzeniu A i B mają już obiecaną i oby tak było.

Gordian 21.02.2009 04:54

Czym konkretnie zajmuje się ta firma Trans-Ziem? Co ma w profliu działalności? Jesli tylko zajmuje się pracami ziemnymi to się nie "naburzy" AiB :D bo ona nie jest na wale ziemnym

filip74 21.02.2009 07:22

A co na wale C nie było betonowych schodów a wieżyczek po bokach ?
Koparką ściągają łyżki , zakładają specjalne końcówki z wibracyjnymi bolcami tu proszę się nie śmiać bo nie wiem jak fachowo się to nazywa , albo nożycami do cięcia drutów zbrojenia żelbetu i jadą z robotą.W galeriach z rozbiórki C mozna zobaczyć jak to wyglądało i jak sprawnie wyburzanie im szło znaczy tej firmie.

gress 21.02.2009 10:20

Trans-Ziem zajmuje się przedewszystkim wyburzeniami przy użyciu ciężkiego sprzętu oraz wypożyczaniem tych urządzeń. Możliwe że tylko sprzęt od nich pochodzi a pracownicy już nie.

Ryanator 21.02.2009 11:39

A na potwierdzenie tych słów dla fanatyków:

http://www.trans-ziem.pl/pl/start.php

Pioneer 21.02.2009 20:34

Znalezione na YouTube

http://www.youtube.com/watch?v=PRfQq9Jb3YY

Arturo Qr2nów 21.02.2009 20:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pioneer (Post 679036)

Autor tego "filmu" jest z lekka ujmując dziwny. Awangardowy sposób na upuszczenie z siebie frustracji.

element 21.02.2009 20:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pioneer (Post 679036)



KASOWAĆ ten filmik i nie nabijać oglądalności temu debilowi!

BRTS39 21.02.2009 21:20

ja juz to zglosilem jako gloszenie nieprawdziwych informacji

runner 21.02.2009 22:26

Odnośnie złych rozwiązań, popatrzcie na poniższe zdjęcie

http://i39.tinypic.com/2j2vq6r.jpg


p. Obtułowicz znowu zafundował nam wystającą wentylację na samym środku nowej trybuny !!!
Przecież dało się to schować w kratownicy na dachu !!!

foto elewacji z www.stadionwisly.info

Bobic 21.02.2009 22:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez runner (Post 679180)
Odnośnie złych rozwiązań, popatrzcie na poniższe zdjęcie

http://i40.tinypic.com/255ql4j.jpg

p. Obtułowicz znowu zafundował nam wystającą wentylację na samym środku nowej trybuny !!!
Przecież dało się to schować w kratownicy na dachu !!!

Skąd masz to zdjecie??:P

dj_ibutti 21.02.2009 22:29

Nawiązuje do pozostałych trybun i wyglądu industrialnego :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:55.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl