Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w Pucharze Polski 2010/2011 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7567)

Jazon 16.03.2011 22:13

Przy 0:2 zawodnicy Wisły sobie siedli. Do tego Maaskant pewny awansu osłabił skład zmianami. No i mamy... :-/

AS82 16.03.2011 22:13

Podwojne frajerstwo , najpierw przegrac u siebie 0-1 ,no dobra zdarza sie, ale prowadzic 2-0 na wyjezdzie i miec awans w kieszeni to juz katastrofa

wislak.kw 16.03.2011 22:13

Łobodziński nie najgorsze wejscie z ławki :) stara sie chlopak

TeeS 16.03.2011 22:14

To się nazywa bronienie korzystnego wyniku i oszczędzanie graczy na ligę. Brawo.

skeba 16.03.2011 22:14

Niestety - błąd Maaskanta, zdjął najlepszych zawodników - wprowadził Gargułę - dramat i Łobodziński - chociaż próbuje

pawelwislak 16.03.2011 22:15

Największy problem nasz to totalna bezproduktywność rzutów wolnych poza tym fartownym samobóju i to jak my się bronimy przy wolnych to jest masakra.

John1906 16.03.2011 22:15

Borski to porażka jakaś...

felix 16.03.2011 22:15

Kurcze... prowadzić 2:0 i dać sobie wbić 2 bramy I ligowcom. Cholernie głupio... Cholernie... Bolii...

coni 16.03.2011 22:15

Gargula out!!!!!

Jazon 16.03.2011 22:16

Wszyscy do ataku, jak stracimy bramkę na 3:2 to nic się nie dzieje, bo dalej wystarczy nam strzelić jedną!

mic 16.03.2011 22:17

Mam nadzieje ze Jaliensa juz wiecej nie zobacze w meczu Wisly. Facet sie kompromituje.

Malecki tez ma swoj 'udzial'...

PANDEM0NIUM 16.03.2011 22:17

Fajnie sie Paljic położył przed polem karnym

Witoldon 16.03.2011 22:17

Jeśli odpadniemy to Rios powinien z buta zapierd... za sytuację na 3-0.

Flow 16.03.2011 22:17

Mamy klasyczny przykład lekcji ''Jak przegrać wygrany mecz''

Baala 16.03.2011 22:17

Normalnie jak w siatkówce jak nie wygrywa się 3-0 (kontra Riosa) to się odpada.

pluti1906 16.03.2011 22:17

Brawo dla podbeskidzia!!! Niestaty to my gramy tak sŁabo;/

zdzichu411 16.03.2011 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jazon (Post 1065800)
Wszyscy do ataku, jak stracimy bramkę na 3:2 to nic się nie dzieje, bo dalej wystarczy nam strzelić jedną!

co ty bredzisz ....

felix 16.03.2011 22:18

Oj Cikosz Cikosz....

wislak.kw 16.03.2011 22:18

Czerwien Erik;/

stanley88 16.03.2011 22:18

Dobrze ze pojechałem z tego meczu do domu...

kpn 16.03.2011 22:18

Po meczu. Liga musi byc nasza.

WislaOnly 16.03.2011 22:18

No pajace, tyle w tym temacie!!! Dobranoc

wolfy 16.03.2011 22:18

Cikosz - brawo. Genialną mamy obronę. LM nasza...
Bunoza, Cikosz - co to ....a jest?!

1227 16.03.2011 22:19

cikos brawo. ja pierd***

Devonisch 16.03.2011 22:19

no to po meczu - wstyd - Rios k.a twoja mać

speedfashion 16.03.2011 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1065795)
Niestety - błąd Maaskanta, zdjął najlepszych zawodników - wprowadził Gargułę - dramat i Łobodziński - chociaż próbuje

3 dni temu płakałeś, że Genkow nie nadaje się do niczego, więc trochę się zastanów. :)

Cikos jest moim mistrzem! Think, Erik, thikn!

mic 16.03.2011 22:19

Tracil go Cikos czy tylko ladnie sie wylozyl ? Z poziomu 'sopcasta' raczej faulu nie bylo ;)

skeba 16.03.2011 22:19

Ile to już takich meczy frajerowaliśmy.
Jop z Cracovią to tylko przykład. Drużyna I ligowa wbija wicemistrzowi Polski 2 bramki ze stałych fragmentów - tragedia

Jazon 16.03.2011 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zdzichu411 (Post 1065807)
co ty bredzisz ....

Bredzę faktycznie, wishful thinking, wybaczcie...

vaazon 16.03.2011 22:19

Przecież on nawet go nie szarpnął. Po prostu dotknął, ale wina Cikosa, bo stracił piłkę i wiedział, że koleś będzie szukał faulu.

Kluvi 16.03.2011 22:19

Wy ten sam mecz oglądacie? Kwa mać czepiacie się Riosa a Mały zamiast bo Sivaka zgrywać później ładuje w bramkarza i to było wg was spoko... powodzenia panowie z takim podejsciem

WiślakMyślenice 16.03.2011 22:19

Może jakiś transparent w szesnastu językach? I kilka słów- co sie stało Łobo?

Nosalka 16.03.2011 22:20

Kompromitacja nowych gwiazd numer jeden.

pawelwislak 16.03.2011 22:20

Pierwsza liga pokazuje jak się walczy do końca na 100%. Pokazaliśmy właśnie że mamy 3 zawodników o jakimś poziomie Małego, Maora i Genkova. Reszta jest taka sobie albo piłkarzy tylko udaje.

mic 16.03.2011 22:20

Jaki orgazm komentarzyny :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Na szybko po meczu:

Jaliens - out, nigdy wiecej w koszulce Wisly
Gargula - - // -
Zurawski - -//-
Cikos - myslec na boisku
Maly - myslec na boisku
Lobo - jako jedyny 'gwiazdor' pokazal, ze mu sie chce
Rios - totalne olewactwo i brak profesjonalizmu PO bramce na 2:0...

skeba 16.03.2011 22:20

Komentator osiągnął orgazm... Tak nam się kończy przygoda z PP

tofik 16.03.2011 22:20

Co to za .... komentuje chyba się spuścił razem z końcowym gwizdkiem hahah żałosny.
Szkoda, mieliśmy ten mecz wygrany 2:0 i dowozimy do końca. Ale niestety całkowicie zgłupieli w obronie 2x przy stałych fragmentach -widać było wyraźnie, że PBB ma to wyćwiczone do perfekcji.

jurukuru 16.03.2011 22:20

Co to ma być.......
Z taką drużyną nie wygrać to jest niesamowite.

szlaQ 16.03.2011 22:20

znowu piłkarze przynieśli wstyd ...

chudy_TSW 16.03.2011 22:21

K...... DRAMAT DRAMAT DRAMAT !!!!!!!!!!!!!! dziękuje dobranoc koniec imprezy pod hasłem Puchar POLSKI


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl