![]() |
Przy 0:2 zawodnicy Wisły sobie siedli. Do tego Maaskant pewny awansu osłabił skład zmianami. No i mamy... :-/
|
Podwojne frajerstwo , najpierw przegrac u siebie 0-1 ,no dobra zdarza sie, ale prowadzic 2-0 na wyjezdzie i miec awans w kieszeni to juz katastrofa
|
Łobodziński nie najgorsze wejscie z ławki :) stara sie chlopak
|
To się nazywa bronienie korzystnego wyniku i oszczędzanie graczy na ligę. Brawo.
|
Niestety - błąd Maaskanta, zdjął najlepszych zawodników - wprowadził Gargułę - dramat i Łobodziński - chociaż próbuje
|
Największy problem nasz to totalna bezproduktywność rzutów wolnych poza tym fartownym samobóju i to jak my się bronimy przy wolnych to jest masakra.
|
Borski to porażka jakaś...
|
Kurcze... prowadzić 2:0 i dać sobie wbić 2 bramy I ligowcom. Cholernie głupio... Cholernie... Bolii...
|
Gargula out!!!!!
|
Wszyscy do ataku, jak stracimy bramkę na 3:2 to nic się nie dzieje, bo dalej wystarczy nam strzelić jedną!
|
Mam nadzieje ze Jaliensa juz wiecej nie zobacze w meczu Wisly. Facet sie kompromituje.
Malecki tez ma swoj 'udzial'... |
Fajnie sie Paljic położył przed polem karnym
|
Jeśli odpadniemy to Rios powinien z buta zapierd... za sytuację na 3-0.
|
Mamy klasyczny przykład lekcji ''Jak przegrać wygrany mecz''
|
Normalnie jak w siatkówce jak nie wygrywa się 3-0 (kontra Riosa) to się odpada.
|
Brawo dla podbeskidzia!!! Niestaty to my gramy tak sŁabo;/
|
Cytat:
|
Oj Cikosz Cikosz....
|
Czerwien Erik;/
|
Dobrze ze pojechałem z tego meczu do domu...
|
Po meczu. Liga musi byc nasza.
|
No pajace, tyle w tym temacie!!! Dobranoc
|
Cikosz - brawo. Genialną mamy obronę. LM nasza...
Bunoza, Cikosz - co to ....a jest?! |
cikos brawo. ja pierd***
|
no to po meczu - wstyd - Rios k.a twoja mać
|
Cytat:
Cikos jest moim mistrzem! Think, Erik, thikn! |
Tracil go Cikos czy tylko ladnie sie wylozyl ? Z poziomu 'sopcasta' raczej faulu nie bylo ;)
|
Ile to już takich meczy frajerowaliśmy.
Jop z Cracovią to tylko przykład. Drużyna I ligowa wbija wicemistrzowi Polski 2 bramki ze stałych fragmentów - tragedia |
Cytat:
|
Przecież on nawet go nie szarpnął. Po prostu dotknął, ale wina Cikosa, bo stracił piłkę i wiedział, że koleś będzie szukał faulu.
|
Wy ten sam mecz oglądacie? Kwa mać czepiacie się Riosa a Mały zamiast bo Sivaka zgrywać później ładuje w bramkarza i to było wg was spoko... powodzenia panowie z takim podejsciem
|
Może jakiś transparent w szesnastu językach? I kilka słów- co sie stało Łobo?
|
Kompromitacja nowych gwiazd numer jeden.
|
Pierwsza liga pokazuje jak się walczy do końca na 100%. Pokazaliśmy właśnie że mamy 3 zawodników o jakimś poziomie Małego, Maora i Genkova. Reszta jest taka sobie albo piłkarzy tylko udaje.
|
Jaki orgazm komentarzyny :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Na szybko po meczu: Jaliens - out, nigdy wiecej w koszulce Wisly Gargula - - // - Zurawski - -//- Cikos - myslec na boisku Maly - myslec na boisku Lobo - jako jedyny 'gwiazdor' pokazal, ze mu sie chce Rios - totalne olewactwo i brak profesjonalizmu PO bramce na 2:0... |
Komentator osiągnął orgazm... Tak nam się kończy przygoda z PP
|
Co to za .... komentuje chyba się spuścił razem z końcowym gwizdkiem hahah żałosny.
Szkoda, mieliśmy ten mecz wygrany 2:0 i dowozimy do końca. Ale niestety całkowicie zgłupieli w obronie 2x przy stałych fragmentach -widać było wyraźnie, że PBB ma to wyćwiczone do perfekcji. |
Co to ma być.......
Z taką drużyną nie wygrać to jest niesamowite. |
znowu piłkarze przynieśli wstyd ...
|
K...... DRAMAT DRAMAT DRAMAT !!!!!!!!!!!!!! dziękuje dobranoc koniec imprezy pod hasłem Puchar POLSKI
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl