![]() |
Milan jest hardokorem żeby tak wyjść i to wyciągnąć :D Mario by to puścił :P Mateusz na + jak na razie :)
|
Boguski slabo bardzo cos, Paljic mi sie na razie podoba, chodzi mi o ten 'ciag' na bramke i dynamike
|
jak dla mnie na razie najsłabszy Boguś ;(
|
jak zawsze...
|
no widać że przeciwnik bardziej wymagający i Czikosz w ofensywie nie istnieje
|
Nic nowego, dalej pilka po przyjeciu ucieka mu na 5 metrow.
|
i z tego co widze nie tylko po dzisiejszym meczu, to Jovanić w ogóle nie umie wychodzić do piłek
|
Paljic za duzo sie kiwa.
|
Cytat:
|
Jovanić coś dziś cieniutko
|
Z taka gra JAK W TYM MOMENCIE, to ja bede przeszczesliwy z wyniku 2-0.
|
Boguski najgorzej przyjmujący najlepiej grający w ofensywie a przynajmniej robiący jakieś zagrożenie ale wg mnie to nie jego przyjęcie jest największym problem co bezsensowne podania nie licząc strzału Tomasa
|
Boguski i Paljic do zmiany
|
Paljic slabiutki. Raz, że wali straszne balony, dwa że gry jeden na jeden też raczej nie ma. Coś tam biega, ale co z tego? Nie pomyli się ci co sądzili, że to zawodnik co najwyżej na uzupełnienie składu i jako gracz wchodzący z ławki.
|
Boguskiemu zalecane jest wypierdzielanie w agrest. Poza jedną ładną akcją nie podał ani razu dokładnie piłki. :|
|
Przydałby sie na gwałt pierwszy gol. Szkoda że Kowalski nie strzelił.
Drże za każdym razem gdy nasza nowa obrona musi interweniować. |
Kowalski Boze...
|
Śmialiśmy się z amiki, a lepiej nie gramy :/
|
Boguski 9 na 10 podan niecelnych. Wedlug mnie po przerwie powinnismy zmienic ustawienie na 4-5-1 i Lobo za Boguskiego.
|
Paljić i Boguski masakra... Na 2 połowe oby Heniu dał Małego i Kiro... Jovanić wake up!
|
Gdybyśmy strzelili szybko bramkę to nie byłoby problemu a teraz będzie nerwowo.
|
Boguski najslabszy w tym meczu. Paljic rowniez slabiutki. Szkoda bo spodziewalem sie po nim duzo.
|
Cytat:
|
Gdyby Kowalski nie był kaleką i strzelił to z lewej nogi, to było by całkiem inaczej...
|
Ja bym Palicjia zostawil na 2ga polowke. Ale Boguski AUT czym prędzej.
|
Jak dla mnie do zmiany Paweł Brożek i Boguski. Ani jeden ani drugi nie pokazał zupełnie nic w 1 połowie, a w końcu to ofensywni zawodnicy i powinni być aktywni.
|
Kiedy wislacy przestana chodzic i zaczna biegac? :-)
|
Kowalski moze nie wie, ze gramy w czerwonych?
|
Narazie niestety wszystko po myśli tych allachów.
|
Ciekawe co myśli Chavez jak patrzy na kowala :-D
|
Paljic mnie deneruje, bo zamiast biegać na skrzydle, pokazywać sie to on sobie chodzi.
Nie gramy żle tylko że lewe skrzydło nie może zaskoczyć, bo Boguuski notuje dużo strat, a lewe skrzydło zamiast biegać to sobie spaceruje. A środkiem ciężko coś wykombinować. |
A tymczasem Jaga przegrywa....
|
ojj słabo... Boguski... zejdź z boiska, niech wejdzie Mały... Paljić to jego dopiero 1 mecz oficjalny ( nie liczmy KSZO ) niech zostanie :)
|
Stojanow. Kto ich oduczył pokazywać się do podań. Jak będą oferty to sprzedać wszystkich :)
|
Boguś kurna co ty robisz chłopie? Jak wyglądasz jak Messi to graj jak Messi :D
|
Głowa albo Marcelo pewnie na miejscu Kowala by to wykorzystali.
Ale nie mam co narzekać, myśle że z Kowala jeszcze będą ludzie. Obrona nie gra zbyt pewnie ale to było do przewidzenia. Po przerwie muszę być zmiany i musowo ze 2 bramy bo inaczej to nawet nie chce myśleć. |
Nie jest za ciekawie. Boguski natychmiast do zmiany. Musi byc kurde wiecej podan z 1 pilki no inaczej bedzie 0:0 i nerwy na wyjezdzie.
|
Ludzie! Jak Was czytam to mi was się robi żal. Cała Wisła gra słabo a nie tylko wyżej wymienieni. Nie mogą wejść w mecz, w drugiej połowie się obudzą walną z 4 brameczki i do widzenia. Jak taki Pajic ma dobrze grac jak caly przod gra piach? W obronie jest slaba komunikacja musza pograc troche ze soba zeby sie zaczac dogadywac. Będzie dobrze, wspomnicie moje słowa. Mniej płaczu, więcej wiary!
|
Słabiutko boki pomocy nie istnieją u nas... Paljic cieniutko coś... prawa strona trochę lepiej ale teżnic nie działa... jeśli to tak będzie wyglądało to 1:0 to będzie maxymalnie co nasi kopacze mogą osiągnąć w tym meczu...
|
gramy na stojąco.Nikt do grania nie wychodzi. Każdy schowany na przeciwnikiem.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl