Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7385)

brylant17 29.07.2010 19:24

Milan jest hardokorem żeby tak wyjść i to wyciągnąć :D Mario by to puścił :P Mateusz na + jak na razie :)

sportnh 29.07.2010 19:26

Boguski slabo bardzo cos, Paljic mi sie na razie podoba, chodzi mi o ten 'ciag' na bramke i dynamike

dadek 29.07.2010 19:27

jak dla mnie na razie najsłabszy Boguś ;(

Evil_ 29.07.2010 19:28

jak zawsze...

klubus 29.07.2010 19:29

no widać że przeciwnik bardziej wymagający i Czikosz w ofensywie nie istnieje

Maciuś 29.07.2010 19:29

Nic nowego, dalej pilka po przyjeciu ucieka mu na 5 metrow.

Evil_ 29.07.2010 19:32

i z tego co widze nie tylko po dzisiejszym meczu, to Jovanić w ogóle nie umie wychodzić do piłek

Maciuś 29.07.2010 19:32

Paljic za duzo sie kiwa.

dadek 29.07.2010 19:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Evil_ (Post 947104)
i z tego co widze nie tylko po dzisiejszym meczu, to Jovanić w ogóle nie umie wychodzić do piłek

odczekałbym z takimi wnioskami bo nasza obrona mu dzisiaj nie ułatwia ;)

klubus 29.07.2010 19:33

Jovanić coś dziś cieniutko

sportnh 29.07.2010 19:33

Z taka gra JAK W TYM MOMENCIE, to ja bede przeszczesliwy z wyniku 2-0.

pawelwislak 29.07.2010 19:37

Boguski najgorzej przyjmujący najlepiej grający w ofensywie a przynajmniej robiący jakieś zagrożenie ale wg mnie to nie jego przyjęcie jest największym problem co bezsensowne podania nie licząc strzału Tomasa

wwf 29.07.2010 19:38

Boguski i Paljic do zmiany

Martineq 29.07.2010 19:38

Paljic slabiutki. Raz, że wali straszne balony, dwa że gry jeden na jeden też raczej nie ma. Coś tam biega, ale co z tego? Nie pomyli się ci co sądzili, że to zawodnik co najwyżej na uzupełnienie składu i jako gracz wchodzący z ławki.

ChG 29.07.2010 19:39

Boguskiemu zalecane jest wypierdzielanie w agrest. Poza jedną ładną akcją nie podał ani razu dokładnie piłki. :|

julo 29.07.2010 19:39

Przydałby sie na gwałt pierwszy gol. Szkoda że Kowalski nie strzelił.

Drże za każdym razem gdy nasza nowa obrona musi interweniować.

sportnh 29.07.2010 19:40

Kowalski Boze...

jkw 29.07.2010 19:41

Śmialiśmy się z amiki, a lepiej nie gramy :/

Maciuś 29.07.2010 19:43

Boguski 9 na 10 podan niecelnych. Wedlug mnie po przerwie powinnismy zmienic ustawienie na 4-5-1 i Lobo za Boguskiego.

spontants 29.07.2010 19:43

Paljić i Boguski masakra... Na 2 połowe oby Heniu dał Małego i Kiro... Jovanić wake up!

4fan_player 29.07.2010 19:43

Gdybyśmy strzelili szybko bramkę to nie byłoby problemu a teraz będzie nerwowo.

satori 29.07.2010 19:43

Boguski najslabszy w tym meczu. Paljic rowniez slabiutki. Szkoda bo spodziewalem sie po nim duzo.

dadek 29.07.2010 19:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wwf (Post 947111)
Boguski i Paljic do zmiany

oby... Pajlic gra bardziej pod siebie niż pod drużynę... Boguś słabiuchno...

ChG 29.07.2010 19:44

Gdyby Kowalski nie był kaleką i strzelił to z lewej nogi, to było by całkiem inaczej...

sportnh 29.07.2010 19:45

Ja bym Palicjia zostawil na 2ga polowke. Ale Boguski AUT czym prędzej.

ChG 29.07.2010 19:47

Jak dla mnie do zmiany Paweł Brożek i Boguski. Ani jeden ani drugi nie pokazał zupełnie nic w 1 połowie, a w końcu to ofensywni zawodnicy i powinni być aktywni.

satori 29.07.2010 19:47

Kiedy wislacy przestana chodzic i zaczna biegac? :-)

sportnh 29.07.2010 19:47

Kowalski moze nie wie, ze gramy w czerwonych?

julo 29.07.2010 19:47

Narazie niestety wszystko po myśli tych allachów.

spontants 29.07.2010 19:47

Ciekawe co myśli Chavez jak patrzy na kowala :-D

wwf 29.07.2010 19:48

Paljic mnie deneruje, bo zamiast biegać na skrzydle, pokazywać sie to on sobie chodzi.

Nie gramy żle tylko że lewe skrzydło nie może zaskoczyć, bo Boguuski notuje dużo strat, a lewe skrzydło zamiast biegać to sobie spaceruje. A środkiem ciężko coś wykombinować.

klubus 29.07.2010 19:49

A tymczasem Jaga przegrywa....

szczepek19 29.07.2010 19:50

ojj słabo... Boguski... zejdź z boiska, niech wejdzie Mały... Paljić to jego dopiero 1 mecz oficjalny ( nie liczmy KSZO ) niech zostanie :)

tofik 29.07.2010 19:50

Stojanow. Kto ich oduczył pokazywać się do podań. Jak będą oferty to sprzedać wszystkich :)

brylant17 29.07.2010 19:50

Boguś kurna co ty robisz chłopie? Jak wyglądasz jak Messi to graj jak Messi :D

julo 29.07.2010 19:51

Głowa albo Marcelo pewnie na miejscu Kowala by to wykorzystali.
Ale nie mam co narzekać, myśle że z Kowala jeszcze będą ludzie.
Obrona nie gra zbyt pewnie ale to było do przewidzenia.
Po przerwie muszę być zmiany i musowo ze 2 bramy bo inaczej to nawet nie chce myśleć.

mitmichael 29.07.2010 19:51

Nie jest za ciekawie. Boguski natychmiast do zmiany. Musi byc kurde wiecej podan z 1 pilki no inaczej bedzie 0:0 i nerwy na wyjezdzie.

mercury 29.07.2010 19:52

Ludzie! Jak Was czytam to mi was się robi żal. Cała Wisła gra słabo a nie tylko wyżej wymienieni. Nie mogą wejść w mecz, w drugiej połowie się obudzą walną z 4 brameczki i do widzenia. Jak taki Pajic ma dobrze grac jak caly przod gra piach? W obronie jest slaba komunikacja musza pograc troche ze soba zeby sie zaczac dogadywac. Będzie dobrze, wspomnicie moje słowa. Mniej płaczu, więcej wiary!

SĘDZIA ZGRED 29.07.2010 19:52

Słabiutko boki pomocy nie istnieją u nas... Paljic cieniutko coś... prawa strona trochę lepiej ale teżnic nie działa... jeśli to tak będzie wyglądało to 1:0 to będzie maxymalnie co nasi kopacze mogą osiągnąć w tym meczu...

laurence 29.07.2010 19:53

gramy na stojąco.Nikt do grania nie wychodzi. Każdy schowany na przeciwnikiem.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl