Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7374)

Wislak35 16.08.2010 19:49

heh nie dosyc ze dwa spalone odgwizdali co ich nie było...:p to jeszcze cos takiego na koniec heheh to tylko w Polsce :)

tofik 16.08.2010 19:49

Hehe gdy Masiusiak powiedział w przerwie nieśmiertelne "jak przegramy, to będziemy frajerami" od razu czułem, że będzie kabaret.

Kluvi 16.08.2010 19:49

jaki kalosz :P Craxa ma za swoje.. po co Cabaj tak długo piłkę trzymał??

qchar90 16.08.2010 19:49

ciekawy jestem czy Cabaj przekroczył 7 sekund ;]
wiedziałem ze jak podyktowal wolny to gol bedzie na 100%

reperandt 16.08.2010 19:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 962542)
Hehe gdy Masiusiak powiedział w przerwie nieśmiertelne "jak to przegramy, to będziemy frajerami" to od razu czułem, że będzie kabaret.

haha i to w jakim stylu przegrali!

For_FuN_ 16.08.2010 19:49

Spokojnie, zaraz przeanalizuja ta sytuacje...jesli bylo dluzej niz 7 sekund, to decyzja prawidlowa.

Wasiu 16.08.2010 19:50

Eh biedni, biedni.
Zewsząd ciemiężeni :)

Ale wczesniej Chinyama pokazal, ze na niego zawsze mozna liczyc.

marcinm 16.08.2010 19:50

:shock::shock:ładna reżyserka:shock:i teraz ta radośc paczka iwańskiego z kibicami:lol:

jurukuru 16.08.2010 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jurukuru (Post 962501)
Legia tego nie zremisuje. Cracovia gra bardzo dobrze.
Żal mi trochę Skorży, ale cóż. :)

Gdyby nie Marcinek Cabaj to nie miałbym racji :lol:

szlaQ 16.08.2010 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 962544)
ciekawy jestem czy Cabaj przekroczył 7 sekund ;]
wiedziałem ze jak podyktowal wolny to gol bedzie na 100%

a nie czasem 6 sekund :> może to śmiesznie brzmi ale w tym wypadku ma znaczenie ....

Ogryzek 16.08.2010 19:50

Ale przekręcili parchatych. Żenada! I niech który Legionista zaprzeczy. Coś mi tu śmierdzi czasami Wdowczyka....

Spalone których nie było, i ten wolny pośredni... ale żenada.

Jakby nie było remis parchactwa z Legią byłby dla nas najlepszy.

wolfy 16.08.2010 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 962540)
Tyle gwiazd nakupionych za miliony, a siedzenie Skorży ratuje Pączek:lol:

Ja bym powiedział, że sędzia.

szlaQ 16.08.2010 19:51

Cabajada xD ...

Wislak35 16.08.2010 19:51

dajcie spokój nawet jak przekroczył i trzymał 9 s...to gdzie macie sedziów którzy by to odgwizdywali a zwłaszcza na koniec meczu....

orzeu 16.08.2010 19:51

Eh ten garbaty los :(
Mialem wrazenie w ciagu meczu ze sedzia minimalnie Legii sprzyjal. Komentatorzy za to sie z tym nie kryli w ogole heh

studio2 16.08.2010 19:52

Przekrętu nie było, właśnie liczyli, Cabaj to jest jednak NAJWIĘKSZY IDIOTA w polskiej lidze.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 962544)
wiedziałem ze jak podyktowal wolny to gol bedzie na 100%

Miałem dokładnie te same przeczucie.

wolfy 16.08.2010 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 962556)
Eh ten garbaty los :(
Mialem wrazenie w ciagu meczu ze sedzia minimalnie Legii sprzyjal. Komentatorzy za to sie z tym nie kryli w ogole heh

Nawet jeśli to Cracovia, to mimo wszystko przekręt jest przekręt.

For_FuN_ 16.08.2010 19:53

Jesli gosciu przedluza juz ktorys raz z kolei...to sedzia w koncu mial prawo podyktowac rzut wolny. Powtorka pokazuje, ze wszystko ok.

laser 16.08.2010 19:54

Wislak35 ... dokładnie masz rację , już kilkanascie lat oglądam mecze i to rózne ligi ale takiego czegoś nie widziałem
a nawet jak przedłuża to zawsze bramkarz dostaje żóltko

MMTS 16.08.2010 19:54

no i budowa wielkiej legii się zaczyna, wielki klub, wielcy kibice, wielkie przekręty...ale sędzia zrobił craxę, nawet jak ich nie lubię to zwykłe sk...stwo
a ciekawe jakby tak się to Wiśle zdarzyło...

Buziek_LG 16.08.2010 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kluvi (Post 962543)
jaki kalosz :P Craxa ma za swoje.. po co Cabaj tak długo piłkę trzymał??

a kiedy ostatni raz widziałeś gwizdnięty wolny pośredni za przekroczenie? Ja oglądam kilkadziesiąt meczów kilkunastu lig w miesiącu i widzę drugi raz od 4 lat. Drukarnia działa i dziwnym trafem na niekorzyść biedniejszego za każdym razem. To już trzecia tego typu decyzja w tym sezonie a mieliśmy 16 meczy...

Martineq 16.08.2010 19:55

Dokładnie. Gdyby tak robił bramkarz drużyny grającej przeciwko Wiśle to byście jechali po nim ile wlezie. Sędzia zastosował regułę przeciwdziałającą cwaniactwu i teraz jesteście niezadowoleni?:-/

dynek.pl 16.08.2010 19:56

Cabaj frajer :D i reszta też.
Dobry mecz.
Ogólnie to jest radocha tutaj, ze Skorzy ale oni cos przynajmniej graja z przodu, a tak wygrana zintegruje druzyne. Obrona Legii slaba owszem ale tam gra praktycznie drugi sklad.

gigant 16.08.2010 19:57

Jeden z najbezczelniejszych wałków wywinietych przez sedziego w ostatnich latach. Tylko przez wzgląd na to kim sa przegrani, jestem gotów pochwalic sedziego. Wszystkie kary, sprawiedliwe i nie, które spadają na ten kurewski klub są dobre i potrzebne.
Tak mam kompleksy.

flamengista 16.08.2010 19:57

Dajcie spokój. Jeszcze nie widziałem w polskiej lidze - ani żadnej innej - sytuacji, w której sędzia dyktuje wolny pośredni za przetrzymanie piłki przez bramkarza. Owszem, dawał żółtą kartkę za opóźnianie gry.

A podyktowanie takiego rzutu wolnego w ostatnich sekundach meczu to zwykłe przegięcie.

Chesteroski 16.08.2010 19:57

Powrót drukarzy, widać Walter jedną walizkę dał na wzmocnienia a drugą na sędziów, wszak nie może być przypadku, inwestycje muszą się zwrócić.

bebeto 16.08.2010 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MMTS (Post 962561)
no i budowa wielkiej legii się zaczyna, wielki klub, wielcy kibice, wielkie przekręty...ale sędzia zrobił craxę, nawet jak ich nie lubię to zwykłe sk...stwo
a ciekawe jakby tak się to Wiśle zdarzyło...

Zgadza się z Tobą.
Cabaj powinien żółtą dostać i tyle.

OPTIMUS_(konto_usunięte) 16.08.2010 19:57

Czego przeżywacie, bardzo dobrze parchom niech idą na dno. Przynajmniej było się z czego pośmiać :)

kreseq 16.08.2010 19:58

Walki to macie na oczach. Dowiedziec sie jakie sa PRZEPISY i policzyc. Hipokryzja na maxa. Starczy? Nie...wiec zajac sie pieleniem truskawek bo pilka nie dla Was. Dziekuje dobranoc. Nikt debilowi nie kazal onanizowac sie z flakiem.

PS: Olalem ten mecz i cale szczescie byl powod :)

Acima 16.08.2010 19:58

A widzieliście, żeby bramkarz podwijał sobie getry kilka sekund trzymając piłkę w rękach? Cabajowi za dobrze szło w dzisiejszym meczu i musiał coś odwalić :)

kot 16.08.2010 19:59

W śmiesznej lidze, śmieszny sędzia, pomógł słabej drużynie medialnej. Czy można jeszcze coś bardziej zdewastować w celu zabicia tej ligii ?

ciacho 16.08.2010 19:59

To forum jest zajebiste.. wyzywać sędziego od przekręta, bo podjął decyzję zgodnie z regułami gry:rotfl::rotfl::rotfl:

Proud 16.08.2010 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MMTS (Post 962561)
no i budowa wielkiej legii się zaczyna, wielki klub, wielcy kibice, wielkie przekręty...ale sędzia zrobił craxę, nawet jak ich nie lubię to zwykłe sk...stwo
a ciekawe jakby tak się to Wiśle zdarzyło...

Mieliśmy przykład z Chicago Trophy i z mecze Legiuni z Arsenalem. Wisłę wszyscy mało co nie zlinczowali za brak szacunku dla superpucharu, a Legię chwalili za wspaniałe otwarcie sezonu...śmiech na sali...:rotfl:

a co do sytuacji z końcówki:

Panowie liczenie liczeniem...ale z takim wolnym jeszcze się nie spotkałem. Zazwyczaj bramkarz dostaje zółtą kartkę i po sprawie.
Widzieliście mecz w którym nie było takiej sytuacji, że bramkarz trzymał piłkę więcej jak 7 sekund? bo ja nie.

dla mnie to czyste złodziejstwo ze strony Warszawki. Ale tak to już bywa. Trzeba napedzać konionkturę ITI...bo by emocje tłumu padły...

Remis byłby idealny.Parchy strata i Legia strata. Ale cóż.

flamengista 16.08.2010 20:00

Kolego Kreseq - głupoty wypisujecie. Akurat w tym meczu sympatia Wiślaków raczej była po Waszej stronie.

Chodzi o elementarne zasady fair play. To było świństwo i tyle.

Buziek_LG 16.08.2010 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 962570)
Dajcie spokój. Jeszcze nie widziałem w polskiej lidze - ani żadnej innej - sytuacji, w której sędzia dyktuje wolny pośredni za przetrzymanie piłki przez bramkarza. Owszem, dawał żółtą kartkę za opóźnianie gry.

A podyktowanie takiego rzutu wolnego w ostatnich sekundach meczu to zwykłe przegięcie.

Ja widziałem raz w spotkaniu Universidad de Catolica - Chivas CD ale tam wolny był w 34 min. Drukarnia działa najpierw karnego nie dostaje Widzew, teraz Pejsy dostają przegraną w prezencie. A później ktoś śmie narzekać na frekwencje na stadionach, kibic widzi kiedy się go robi w chuja

brylant17 16.08.2010 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 962575)
Walki to macie na oczach. Dowiedziec sie jakie sa PRZEPISY i policzyc. Hipokryzja na maxa. Starczy? Nie...wiec zajac sie pieleniem truskawek bo pilka nie dla Was. Dziekuje dobranoc. Nikt debilowi nie kazal onanizowac sie z flakiem.

PS: Olalem ten mecz i cale szczescie byl powod :)

nie spinaj się ile daliście za mecz ? :P

klusek106 16.08.2010 20:00

Ładne jaja, odkąd żyje jeszcze czegoś takiego nie widzialem.

Legia nie daje rady to trzeba jej pomoc ...
Czekam na kresq'ow czy innych z legii na tym forum :) niech powiedza co o tym sadza i czy nie smierdzi im kolejnymi przekretami :))

TymonPRO 16.08.2010 20:01

Haha ale Cracovie wychu.... ,ale Legia z nami niech nie próbuje takich numerów bo u nas takie coś nie przejdzie bez echa :D :D

kreseq 16.08.2010 20:01

Brylant17 - Trzymalbys zeby gdyby to byla Wisla. Proste? Nie moja wina ze Craxa ma debila na bramce. Proste? Zobacz na przepisy. Sedzia kryty jest bo zrobil co POWINIEN. Moja wina ze reszta ma to w dupie?

Niech odgwizduja idiotyczne zachowania. Na calej linii. Bez wyjatkow. Moze to nauczy te cipy gry w pilke skoro kasa i o....... nie dziala.

klusek106 16.08.2010 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 962578)
To forum jest zajebiste.. wyzywać sędziego od przekręta, bo podjął decyzję zgodnie z regułami gry:rotfl::rotfl::rotfl:

w takim razie jak nazwiesz WSZYSTKICH sedziow dajacych zolta kartke za przetrzymywanie gry ?

daj wiecej rotflow bedziesz bardzieej zajebisty.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl