![]() |
Cytat:
Takie typowe usprawiedliwianie swojej nieudolności. I potem wychodzi system w polskiej lidze - miesiąc urlopu,2- 3 miesiące treningów przedsezonowych, miesiąc "szukania formy", miesiąc gry z formą, koniec rundy :D urlop...itd Najgorsze, że tyle ludzi to łyka... |
Cytat:
|
Póki co to jest zmęczenie okresem przygotowawczym. Zaraz będzie zmęczenie meczowym, później będzie łapanie formy ale akurat wtedy zacznie się przerwa zimowa. Macie racje. Usprawiedliwienie własnej nieudolności i miernoty ma wiele odcieni.
|
Cytat:
|
|
Cytat:
Ta gazeta straciła wiarygodność dla mnie jak na pierwszej stronie walnęli że 'pan Maniek z betoniarki z Narodowego mówi że zabiorą nam Euro bankowo' :lol: |
Kupiłem 1numer tej gazety ale kolejnego już nie bo leją tam wodę jak w fakcie
|
Cytat:
|
Cytat:
C+>Polsat>TVP>Eurosport>RaiSport>SortKlub>OrangeSo prt>...>...>...>nSport :D Chociaż pamiętam, że ten kumpel Iwańskiego z Szybkiej piłki też komentował mecze i było spoko, pewnie go kupią do Polsatu albo C+ wkrótce. |
Tak "okolo" sportowo: Podobno nie ma juz triady ;-) Ma ktos oficjalne potwierdzenie tego?
|
Urban out, Szalach do psychologa, Roger out, Reszta na kolana i przepraszac :)
Nie czekam na MP, ja czekam na zmiane trenera bo widac ze w szatni w przerwie to oni chyba jabole pija i sie glaskaja po jajkach. |
Cytat:
Niedalej jak 6 dni temu można było wyczytać na 'wiarzeLecha', że zakończono zgodę z Zagłębiem. Dziś na forum Starozakonnych można zaś ujrzeć wpis o końcu zgody na linii Poznań-Gdynia. Ciekawe. :lol: Przecież nie mogą się przyjaźnić z klubami, które zajmują ostatnie miejsca w tabeli, zapewne podpiszą krótki pakt zgodowy z jakąś Polonią Bytom, albo Ruchem Chorzów, bo tamci są wysoko. :-P A tak żeby nie offtopować. http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html To już wiadomo, czemu to Orest zasilił szeregi Pasów. ;] |
Cytat:
Czasem taka wypowiedz wiecej pokaże, niż wywiad z szefem działu układania płytek. Która gazeta prawde mówi? która? |
Cytat:
Która? Żadna, tylko że niektóre mają bardziej bulwarowy charakter inne mniej. |
Chyba nikt nie poruszył tematu skuteczności podczas ostatniej kolejki. Ostatnia kolejka pokazała, że niestety w naszej lidze nie ma obecnie napastnika, który sam by pociągnął drużynę do zwycięstwa. Brożek wciąż szuka formy, a jak ją znajdzie to pewnie w PL, Lewandowski też nie błyszczy jak wszyscy liczą, a Legia w ogóle napastnika nie ma... w innych zespołach też to ciekawie nie wygląda. Moim zdaniem wybija się Jaga z Frankiem i Grosikiem, a reszta nie potrafi napastnika znaleźć;/ Oglądając mecz Odra-Legia nie mogłem uwierzyć jak w Ekstraklasie zespół nie może mieć jednego zawodnika, który trafiłby do PUSTEJ! bramki..., ale to jeszcze nie nasz problem. My również nie razimy skutecznością, lecz póki co udaję się wepchnąć coś do siatki, lecz nie mamy zawodnika na którym by nasza ofensywa spoczywała... i to jest naszym chyba największym problemem....
|
Nie bardzo rozumiem. Strzeliliśmy 10 bramek, zagraliśmy w dobrym stylu 3 na 4 spotkania, a Ty doszukujesz się problemu w tym, że jeden piłkarz nie strzelił ilu -6 bramek czy 3, bo nie wiem już sam co oznacza słowo "ciągnąć drużynę". Strzelić 10 bramek w 4 spotkaniach i stracić jedną oznacza od dzisiaj wepchnąć do siatki ?? Mam nadzieję że nie jesteś liderem (ciągniesz) jakiejkolwiek grupy znajomych i że nie "spoczywa" na Tobie żaden z większych obowiązków, bo raczej temu nie podołasz.
|
Jest jeszcze jedna istotna kwestia, którą pomijacie przy porównaniach Smuda - Zieliński. Mianowicie, po udanym dla Amici sezonie, niektóre gwiazdki złapały wielką chęć na ucieczkę z klubu. Skoro Bosacki w wywiadzie mówi, że niektórych nie wolno krytykować, bo to grozi kilkudniowym fochem, to przecież nie jest to normalne. Przykład Sitilica jest wymowny. Z niewolnika nie ma pracownika.
|
Brozek moze w najwyzszej formie nie jest ale nawet jak w niej nie jest to gra wazne skrzypce w Wisle i w Ekstraklasie, nie jest tak skuteczny jakw tamtym sezonie ale za to jego inteligencja boiskowa pozwala przechytrzyc rywali, dobrze dograc do partnera ktory zamieni podanie na bramke :)
Vinci z kolei wspominasz o czyms oc zym zapomnieli pełni buty kibice Lecha. Tak jaraja sie swoim klubem, tak sie ciesza ze nie sprzedaja pilkarzy, ze sa oferty po 8 mln Euro za Lewego ale nie zarzad nie sprzedaje bo obiecał ze tlyko 1 gwiazde sprzeda (Murawski) ale ci wszyscy kibice sukcesu zapomnieli o tym ze w tej lidze sie nie da utrzymac zawodnikow dłuzszy czas, kazdy kto chce zrobic jakas kariere bedzie uciekał z Polski, kazdy kto chce zarobic bedzie uciekał z Polski, tym bardziej obcokrajowiec ktorego laczy z klubem jeszcze mniej niz Polaka. I tak jesli Lech ugra cos w LE, albo ktorys zawodnik bedzie mial oferty z dobrych klubow to od razu z Lecha jak najpredzej beda chcieli uciekac Lewandowski, Rengifo, Stilic, Arboleda, Peszko itd itd ciekawe co wtedy powiedza ci najlepsui kibice w Polsce ktorzy tak psiocza na Legie i Wisłe ktora zaraz jak osiagnie sukces to sprzedaje swoje gwiazdy... - jak to oni twierdza |
|
Cytat:
|
Jest.
Tylko, że "z niewolnika nie ma pracownika". Nawet Bosacki mówił, że takiemu Stilicowi nic powiedzieć nie można bo sie obrazi... |
No, zgadzam sie. Odniosłem sie tylko do 'jak to oni twierdza' - w domysle, Legia i Wisła wcale sie nie rozsprzedają jak cos osiągną, tylko głupie ziemniaki tak twierdzą. Dla mnie to brednia - przynajmniej w wypadku Legii, gdzie od 2-3 lat osiągamy prawdziwe mistrzostwo w minimalizmie i sztuce pt 'jak wydac nic, a osiągnąc coś ponad 4 miejsce w lidze'.
|
Tak czy siak kazdy chce uciekac z tej miernej ligi i jak sie im nie dziwie ;) Oczywiscie sa tacy, ktorzy sa przywiazani do klubu na tyle by chciec by ten zarobil na nich jakies pieniadze. Reszta to najemnicy dla ktorych liczy sie kasa i nie ma sie co dziwic.
PS : Mam nadzieje ze w tym okienku beznadziejny ostatnio Roger wyjedzie w cholere gdzies na wschod/zachod, a Jankowi Urbanowi powinie sie jeszcze raz noga i zmieni otoczenie. |
kreseq czy w Warszawie są jeszcze jacyś kibice Legii, którzy stoją za panem Jasiem?
|
Nie wiem jak w Warszawie ale Krakowie znam wiele osób, które nie chcą odejścia Urbana z Legii.
:D |
Jacys pewnie sa....;) Wielu z nich stoi za nim tylko i wylacznie z powodu tego, iz wprowadza jako jeden z nielicznych mlodych do pierwszego skladu. Plusem Urbana ( a raczej jego sztabu ) jest tez nauczenie kilku graczy gry z klepki, ale to juz malutki duperel :)
Hiszpanski styl gry jest ok ( ja go nawet bardzo lubie ) ale nie w naszej lidze. To tak jakby chcialo sie by zolwie zapierniczaly jak konie wyscigowe. Nie ta klasa. Ustawienie 4-5-1 to juz mi sie po nocy sni... Obroncy wlaczajacy sie do akcji...Jak ja widze jak Rzezniczak sie rozpedza to boje sie ze on sie polamie albo pilka zostanie 10 metrow za nim. Rzeznik to bardzo dobry obronca, tutaj nie ma sie co spierac. Kto oglada mecze ten wie. Tyle tylko ze jak chce sie by wlaczali sie obroncy ( a tak chce Urban ) to Rzezniczaka trzeba przywiazac do wlasnej polowy bo inaczej grozi to katastrofa. Kolejny gwozdz do trumny zawiera sie w 2 slowach - Parker, Adnriejew. Tlumaczyc raczej nie trzeba :) Jest w miare wczesnie wiec trenera mozna zmienic, problem ze nie ma na kogo...no ale coz ;) Jesli Urban w tym roku znowu zajmie miejsce 2-3, nie zdobedzie PP i zaliczy jakies wtopy to nie bedzie juz mial zadnej linii obrony. Podobna sytuacja jak u Was ze Skorza. W tej chwili po prostu nie ma trenera ktory by mogl to pociagnac...W ogole chyba nie ma wiec poczekac do konca sezonu i poszukac poza granicami kraju. Tak czy siak ten sezon ( obym byl zlym prorokiem ) mysle ze skonczymy na 3-6 miejscu. Zle to wyglada pod wzgledem kondycyjnym i psychologicznym ( zawodnicy nie maja nad glowa bata i to widac ). Dalbym Urbanowi jakas druzyne pokroju Odry czy Widzewa i niech nabiera doswiadczenia. Moze i cos osiagnie kiedys, moze i sie musi nauczyc ale Legia to nie miejsce na nauke. Wydaje mi sie ze on nie potrafi na nich ryknac, zlapac ich za ryj. Na treningach na nich krzyczy ale na Boga...ja mam wiekszy respekt do mojej siostrzenicy 3 letniej ktora sie drze ze chce papu. Sorry za przydlugi post :) PS: Kamson - W Warszawie kazdy chce odejscia Skorzy z Wisly :) |
Ślusarski zerwał więzadła w kolanie, także nici z wielkiego ataku Cracovii
http://www.weszlo.com/news/3533 |
Cytat:
W Legii racja, wiele nie wydajecie kasy, ale kto w Polsce ja moze wydawac? Nikt, bo tutaj kasy na transfery nie ma, a ostatnie lata tez nie takie przespane, kupiliscie Iwanskiego teraz Mieciela moze nie prezentuje swietnej formy ale to bardzo doswiadczonyz awodnik, napewno jest na boisku i poza nim autorytetem dla wielu Legionistow, szczegolnie tych mlodych. Rogera tez sprzedac mimo wszytsko nei chcieliscie, jesli byłby zarzad Legii tak pazerny jak to Poznaniacy mowia to Roger by poszedł gdziekolwiek za jakies 2 mln E, pozniej jak spadała jego cena to by go opychali za obojetnie jaka kase. Wiadomo sporo Wisła i Legia sprzedaje pilkarzy ale bez przesady, tylu jest sprzedawanych zeby budzety moc zamknac. A w Lechu to co...?? Murawski poszedł za 4 mln E i im starczyło sprzedazy w tym sezonie. Jak pilkarze dalej beda strzelac fochy to i za rok ich sprzedadza i kilku. I padnie kolejny mit jak to w Poznaniu buduje sie w pełni profesjonalny klub. Ja nadal utrzymuje swoja wersje :D w Poznaniu komus zachciało sie bawic w wielki futbol jednak nie wiedizał ze ta zabawa wcale taka latwa nie jest, ciagle rzucał "idziemy na majstra, na majstra" kiedy kibice po jednym dobrym sezonie swojego zespolu pomysleli ze naprawde sa zajebisci to wszytsko zaczeło sie psuc. Bo wtedy nie wiedzieli jeszcze ze na szczyt latwo wejsc a trudniej sie na nim utrzymac, kiedy jeszcze nie znali tej smutnej prawdy to sie napinali a napinali, wszedzie było slychac "mamy najlepszy klub w Polsce, pierwszy profesjonalny nei to co jakas Wisła i Legia, pierwszy ktory przed pucharami sie wzmacnia i nie wyrzedaje pilkarzy, ze kibice najlepsi" tylko ze po jednym dobryms ezonie chyba wszytsko wraca do normy. Zespol przejał normalny trener nie cudotworca Franz, pilkarzyki wlasnie chca uciekac z tego klubu, te plotki ze Lewandowksi chce uciekac to neis a zwykle plotki zawsze musi byc cos prawdy w tym, Stilic to wiadomo gra w Lechu bo ma cel, wypromowac sie na zachod do Niemiec, Rengifo tez moim zdnaiem ucieknie przy 1 lepszej sytuacji i to smao z kazdym perspektywicznym zawodnikiem. Jak kiedys nie ubilem Legionistow za te ich wybryki ciagle - Wilno itd- to teraz rozumiem ze po prostu w tamtym klubie grupa jest nieciekawych kibicow ktorzy klub swoj maja w dupie a tylko jezdza robic zadymy- i jest to mala grupka a wiecje ejst normalnych Legionistow. Tak teraz po prostu nienawidze tych Poznaniakow, tam kazdy (jest kilka wyjatkow ale naprawde rzadko idzie znalezc normalnego kibica Lecha) jest najlepszy, klub ma najlepszy w Polsce, kibicuja najlepiej to s atacy ludzie zakompleksieni, zarozumiali, rzadnis ukcesu, pelni buty ze az strach. Jak pisalem kiedys, kazdy im zyczy porazek zeby juz nie musiec patrzec na ta cała poznanska napinke ;/ A kibicow maja jakich maja, nie ma sukcesow to spiewaja do klubu "zero ambicji"- w tamntym roku po meczu z Ruchem w Ekstraklasie w Poznaniu - 1:1 - Smudy to oni chyba nawet nie wspierali z trybun- nie docenili jakiego fachowca mieli za trenera - 2:3 z Polonia i juz jest foch na klub dzieki ktoremu kilkanascie dni wczesniej sie podniecali po 1:6 w Norwegii :O To jest jakas masakra, jak maja wyniki to kochaja klub, jak nie ma wynikow to od razu sie obrazaja i sraja na siebie Troche sie rozpisalem i odszedłem od pierwotnego watku ale naprawde tak znielubilem tych ludzi za ten ich narcyzm ze szok ;/ Była sykcesy były napinki nie ma sukcesow sa smutne minki :D |
Z Jasiem to jest dziwna sprawa. Tak na niego nadają wszyscy a tymczasem on ma wcale niezłe wyniki. W dwa lata pracy zdobył wicemistrzostwo i dwa puchary. Albo ja czegoś nie rozumiem, albo porostu ITI ma racie, że go trzyma, a kibice się mylą. Można oczywiście mówić, że Legia nie miała konkurencji di tego wicemistrzostwa, a Wisła wolała dzień wcześniej z Liverpoolem zagrać niż z Legią, ale faktem jest, że osiągnięcia ma.
kreseq - hiszpański styl gry to jest jak najbardziej na miejscu w naszej lidze. Z tym, że bardziej preferuje go Wisłą polskiego Maćka, niż Legia hiszpańskiego Jasia. Będąc przy porównaniu sytuacji trenerów to rzeczywiście wydaje się, że jest podobna. Urabn zdobył wicemistrzostwo i dwa puchary, Skorża dwa mistrzostwa i pokonał Barcelonę. Osiągnięcia nie małe nawet jak na naszą lige, zważając że to wszystko osiągnęli jedynie przez dwa lata, a i tak wróży im się pożegnanie z pracą po jakiejś wtopie. |
Nie wiem czy było:
Cytat:
:lol: |
A ja powiadam Wam,że Jaś jest tylko dlatego,że w Legi ja i u nas zresztą jest okres przejściowy. Budowa stadionu itd. Jaś dotrzyma seozn do końca,choćby nie wiem jaką wtopę zaliczył. Będzie stadion to będzie i nowy trener oraz pewnie nowy dyrektor sportowy. Nie brałbym za bardzo serio tego co się teraz dzieje w Legii.
|
Cytat:
Małecki jak dostanie powazna oferte, a nie z przegladu sportowego to ucieknie natychmiast. To co powiedział Smuda wczoraj, jakby faktycznie ktos dawał 8 mln za Lewandowskiego to by go zlotym powozem tam wyslali natychmiast. Cytat:
|
Małecki ucieknie ? Sorry ale to nie taki typ gościa,wiadomo młody jest i nie raz w wywiadach przesadza-ale on już jest ikoną (przynajmniej dla mnie-kibica),i nie sądzę żeby odszedł bez dwóch zdać do pierwszego lepszego klubu nawet gdyby było to Lazio czy Roma...
|
Albo jesteś krótko kibicem albo jestes naiwny. Czasy Zielińskiego czy Moskala się skończyły.
A, Boruc i Błaszczykowski tez byli ikonami. Zostanie tylko wtedy jesli nie dostanie powaznej oferty = obnizy loty za runde dwie.. |
Z tym Lechem to jest w ogóle jakaś ściema, przynajmniej w dużej części. Policzmy...
Rutkowski, bawi się w piłkę od 1992 roku, kiedy to założył Amicę Wronki. W najwyższej klasie rozgrywkowej działa nieprzerwanie od sezonu 1995/1996, jedenaście sezonów jako właściciel Amiki i trzy sezony (obecnego nie licząc) jako właściciel Lecho-Amiki. W ciągu tych 14 sezonów w Ekstraklasie oba kluby pana Rutkowskiego łącznie zdobyły: 3x III miejsce w Ekstraklasie 4x Puchar Polski Sensowne kluby które piłkarze Rutkowskiego przeszli w Europie: Brondby, Servette Genewa, Grasshoppers, Austria Wiedeń, Nancy i Feyenoord. Cupiał w Wisłę inwestuje w zaokrągleniu od 12 sezonów, w tymczasie zdobył: 7x Mistrz Polski 3x II miejsce 1x III miejsce 2x Puchar Polski Sensowne kluby, które piłkarze Cupiała przeszli w Europie: Trabzonspor, Real Saragossa, Hajduk Split, Parma, Schalke, NEC, Iraklis, Beitar Jerozolima. Dodajmy, że za oficjalnie nie istniejącą już Amiką ciągnie się wielki smród korupcyjny, a Wiśle z czasów Cupiała nic jak dotąd w tej materii nie zarzucono. A powszechnie panuje pogląd, że Rutkowski to super-biznesmen, który na futbolu zna się jak nikt i buduje zajebistą europejską potęgę. :> |
Policz osiągi ITI ze szczególnym uwzględnieniem europucharów. To jest dopiero tytan :)
|
Cytat:
:lol: :lol: :lol: Piotrus Reiss to moj "idol",cenie go za trafne wypowiedzi zwłaszcza tą ktorą mam w podpisie. Kiedys z tej milosci do Amiki omal nie wyladował za kase u nas ,nie ma to jak miec swoje ideały. |
Cytat:
|
Miałem na mysli to samo co Lechowi i Wam. Od 2004 roku. O ile pamiec mnie nie myli to
2004 2 finał PP 2005 3 2006 1 M 2007 3 2008 2 PP SP finał PE 2009 2 W pucharach rozwalilismy FC Tibiliis, Olimpi Rustawi, Gomel (raz :) ), HF i chyba będzie tego :) Jestesmy jedyna druzna swiata, ktora grala lepiej przed przyjsciem bogatego sponsora niz przed. Jedyne czym sie mozna chwalic to to, ze nieprzerwanie o 48 gramy w lidze i ze chyba do 93 zawsze jestesmy w pierwszej 5 ligi :) |
Nie bylo takiej ofery za Lewandowskiego, juz sie w tej sprawie wypowiedzial nalepiej zorientowany w temacie - Cezary Kucharski.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl