![]() |
Cytat:
Zastanawia mnie ile osób czytając to gówno wierzy w każde słowo bez zastanowienia. Krucjata wybiórczej przeciw kibolom pokazuje jakie metody stosuje ten nędzny brukowiec. Problem polega na tym, że aby to widzieć trzeba mniej więcej orientować się w całej sytuacji. Jestem przekonany, że osoba postronna, która nie siedzi w klimatach kibicowskich bez zawahania przyzna racje szmatławcowi. Bo przecież to takie straszne: 700 kiboli z tasakami, łańcuchami i maczugami na ulicach Warszawy. No jaki normalny obywatel weźmie w obronę zwierzęta co panoszą się po ulicach Warszawy z tasakami, łańcuchami i maczugami?! I to jest tragedia naszych czasów. Niewiele osób zada sobie trud zweryfikowania tych informacji. Takie mamy dziś społeczeństwo, które woli dostawać gotowe poglądy na talerzu zamiast samemu je wypracować. Sprawa z "kibolami" jest tylko odbiciem szerszego problemu. |
Cytat:
|
****a, oni naprawde dopisali, ze na mecz z KSP szlismy z tasakami i maczugami. Nie wierze, po prostu nie wierze. Myslalem, ze ktos u Was to podkoloryzował.
:o |
Jezu jakie laseczki dopingują Piasta i Polonie Bytom.
http://sportslaski.pl/images/photo_day/1/715.gif |
Cytat:
|
mi ta Polonia bardziej podeszła do gustu ;]
|
A kto tam się bił w Lubinie? Chyba cos przeoczyłem... Jebać Szadkowskiego=bajkopisarza.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie było co widzieć. Zadyma na stadionie... Dobre sobie. Oni chyba zadymy nie widzieli. http://www.weszlo.com/news/4193 Coś na temat Leniarskiego i GW... :D Lepiej popatrzcie na TE ceny .Opad szczeny jak dla mnie: http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1...i_w_cenie.html |
Cytat:
A zły PiS stanął jeszcze w waszej obronie:lol: Idioci - przecież kibole nie mają praw obywatelskich! S****ysyny... |
Mam nadzieje, że SKLW będzie domagało się jakiegoś sprostowania (i to na pierwszej stronie) od tej pseudo gazety.
|
Cytat:
|
http://www.youtube.com/watch?v=0el6N...layer_embedded
ITI Spier..... |
Górnik Zabrze na Remes Cup'ie
http://i50.tinypic.com/2el9ija.jpg Powiem tak, kolejna ekipa jeśli chodzi o wyjazdy nam ucieka... |
W lewym dolnym rogu w czarnej bluzie Grzegorz Kasprzik, bramkarz... Lecha.
Jakie oni mieli liczby wyjazdowe w tym sezonie, że mówisz, że nam uciekają? |
Cytat:
|
Naprawde meczy juz ta wszechobecna krytyka nas samych przez nas samych. Zastanowcie sie co tym osiagniecie. Potem na stadionie zewszad tylko slychac ze "u nas to sie ****a nic nie da" bo wszyscy sa nastawieni tak ze jest do dupy i nikomu sie nie chce. Jak macie krytykowac dla samej frajdy z krytykowania to najlepiej sobie darujcie bo niczego konstruktywnego to nie wnosi.
|
Klub Piłkarski Legia wysyła do kibiców wezwania do zapłaty 10 tysięcy złotych "z tytułu naruszenia przez Pana Regulaminu Stadionu oraz nagannego zachowania polegającego na używaniu u słów uznawanych za rasistowskie oraz naruszających dobra osobiste". Chodzi o spotkanie z Polonią Bytom z 16 maja zeszłego roku, po którym Komisja Ligi Ekstraklasy SA nałożyła na Legię karę w wysokości 10 tys. PLN.
Już wtedy klub zapowiadał, że będzie dochodził na drodze cywilnej zwrotu orzeczonej kary od osób, które skandowały niedozwolone okrzyki. Klub, oprócz wspomnianych 10 tysięcy złotych, domaga się także odsetek, które naliczane są od siódmego dnia od otrzymania wezwań. "Po upływie w.w. terminu oraz braku wpłaty zostanie skierowany pozew do Sądu , co spowoduje konieczność poniesienia przez Pana dodatkowych opłat w postaci zwrotu kosztów opłat sądowej, kosztów zastępstwa oraz kosztów egzekucyjnych" - czytają w piśmie kibice. Klub z Łazienkowskiej, w piśmie nie powołuje się na żaden z paragrafów regulaminu stadionowego, ani nie przedstawia żadnych dowodów zarzucanego czynu. Chociaż KP Legia została ukarana przez Ekstraklasę grzywną w wysokości 10 tysięcy złotych, klub stara się wyegzekwować taką kwotę... od każdego kibica. Jak udało się nam dowiedzieć, w związku z brakiem przedstawionych dowodów oraz faktem, że klub domaga się od kibiców kwoty wielokrotnie wyższej, w prokuraturze złożone zostało zawiadomienie o usiłowaniu popełnienia przestępstwa przez KP Legia. Fani uważają, że klub chce od nich wyłudzić pieniądze, na kwotę mogącą osiągnąć wielokrotność orzeczonej kary. "Klub w walce z kibicami mocno się zagalopował i myśli, że jest ponad prawem. Działacze w żadnym wypadku nie dążą do złagodzenia konfliktu, a cały czas starają się straszyć ludzi nie tylko zakazami stadionowymi, ale również wielotysięcznymi karami nie mającymi żadnego uzasadnienia. Z pewnością nie wygląda to na zapowiadaną przez Klub akcję zachęcającą do przyjścia na nowy stadion" - mówi LegiaLive! jeden z kibiców, który otrzymał wspomniane pismo od klubu. http://legialive.pl/news/33541_Klub_...s_zlotych.html |
|
Na derbach Manchesteru pojawiły się race :shock:
http://portalkibica.pl/aktualnosci/b...nchesteru.html A kibice ManU toczą wojne z właścicielami, nawet zmienili barwy na zielono złote. http://portalkibica.pl/aktualnosci/z...er-united.html http://i45.tinypic.com/wbw6mt.jpg http://portalkibica.pl/images/news-full/2hh3l7n.jpg |
Legia ładnie rozkręciła bączka pt. ITI spierdalaj:
Zvezda: http://i46.tinypic.com/jh4uwg.jpg Dynamo Drezno: http://i46.tinypic.com/igf912.jpg Juve: http://i49.tinypic.com/15ek13c.jpg Den Haag: http://i45.tinypic.com/2qnmel1.jpg FC Sydney: http://i49.tinypic.com/55i8id.jpg PS. Czy ten temat nie powinien znajdować się w pokoju ABG? |
Reportaż o kibicach Lecha
http://uwaga.onet.pl/30068,wideo,154...,reportaz.html |
|
umarlem jak to przeczytalem padaka nr.1 :D
|
http://i45.tinypic.com/2aeyyba.jpg ciekawy pomysł Amiki :)
BTW Podobno bardzo ciekawie dzisiaj przed derbami łodzi było. |
Ściągnięcie do Legii Donga (czy jakoś tak) było genialnym ruchem marketingowym. Tysiące żółtków walą na Łazienkowską. Dowód?
http://www.legia.net/foto/10legia-od...egia-odra3.JPG :lol: |
wszystkie oprawy z poprzedniej kolejki
http://www.youtube.com/watch?v=3BkiINdjgA0 Widzew jednak nie wszedł na derby. |
|
A ktoś może coś napisać o gościu, który podobno był Widzewiakiem 'incognito' na trybunach ŁKS-u, spadł/zeskoczył/zrzucili go na ziemię i połamał obie nogi? To jest prawda? I to, że amputowali mu stopę...?
Z góry dzięki za odpowiedź, pozdro! |
Aris - PAOK
http://www.youtube.com/watch?v=B4X3jsLAtZU :shock: Marzy mi sie takie coś na otwarcie naszego stadionu |
atmosfera na trybunach ekstraklasy 20 kolejka
http://www.youtube.com/watch?v=yLa-e1rTIA4 |
Do kibiców Legii - czy to prawda, że teraz klub sam wywiesza transparenty na płocie? Było coś w stylu: "Jedziemy na jednym koniu (L)"??
|
|
No to tylko czekać na sektorówke z ryjem Miklasa na środku :lol:
|
Cytat:
Mam pytanko jeśli gramy mecz otwarcia np. z Realem i odpalamy Piro to ma prawo się ktoś do tego przyczepić ??? |
O co chodzi z tym koniem? :lol:
|
Niedługo na Legii będą transy jak z PES'a : "Who ate all the pies?" xD
|
Cytat:
Panowie, paranoja niczym w późnym PRL-u. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl