Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2008/2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4560)

szczebrzeszcz 27.08.2008 16:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 591629)
jeśli transfer Astiza dojdzie do skutku, to w 3 klubach utworzą się bardzo ciekawe środki obron:

Legia Astiz-Choto

Wisła Głowacki-Cleber

Lech Arboleda-Bosacki

Gdybyście mogli wybierać, to którą byście chcieli?
a) wybierając z tych trzech opcji
b) wybierając obronę pomijając swój klub

pytanie powinno raczej brzmieć "Kogo oprócz Clebera widziałbyś w obronie z piątki wymienionych?":>

magowski 27.08.2008 17:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczebrzeszcz (Post 592958)
pytanie powinno raczej brzmieć "Kogo oprócz Clebera widziałbyś w obronie z piątki wymienionych?":>

O nie nie :) Pytanie powinno brzmieć: Kto powinien zostać zmienikiem Clebera i Głowackiego?

4fan_player 27.08.2008 17:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez magowski (Post 592971)
O nie nie :) Pytanie powinno brzmieć: Kto powinien zostać zmienikiem Clebera i Głowackiego?

Kowalski or Diaz :)

Maćko 27.08.2008 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 592977)
Kowalski or Diaz :)

Baszczyński Marcin!

AYALA 28.08.2008 07:03

w Zabrzu na rozmowach był Brazylijski trener Gildo Rodrigues który miałby zastapić ewentualnie Wieczorka.
Brazylijczyk prowadził miedzy innymi.Reprezentacje Ghany,Liberii,Kuwejtu, kluby z Arabii Saudyjskiej,macedoński FK Vardar

joshi 28.08.2008 08:56

ja uważam, że Wieczorek to dobry trener tylko nie ma wyników:lol:
a poważnie mówiąc w Polsce brakuje konsekwencji, 3 mecze im nie wyszły to będą od razu zmieniać trenera?
Chciałbym, żeby było u nas tak jak w Anglii gdzie kluby zatrudniają szkoleniowca na lata, przecież trzeba znać swoje miejsc w szyku, wiadomo że Górnik w tym sezonie będzie bił się o pierwszą 5, a to jest możliwe do osiągnięcia nawet po wtopieniu punktów w pierwszych kilku kolejkach. U nas każdy chce iść na "majstra" a przecież i tak wiadomo że nikt Wisły nie przegoni:D

Gucio25 28.08.2008 10:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skttrbrain (Post 592277)
no to ostatnia, newralgiczna pozycja uzupełniona. Byleby tylko Turina nie miał debiutu w Krakowie ;)

wy się tam lepiej o Kotora martwcie.
jak nasz mechanizm pt. "Dol(h)owanie" zadziała, to 4-0 do przerwy. ;)

AYALA 28.08.2008 10:54

od Wieczorka cudów wymagaja a nie ma on takich zawodników jak miał w Koronie żeby powtórzyć wynik z Kielc.

Marszałek 28.08.2008 12:11

A tutaj coś o naszej brzydszej i patologicznej siostrze ulicznicy,z ulicy Bajorko.

http://www.weszlo.com/news/943

Żeby takiego dżentelmena w obyciu i person correct zarazem oskarżać o takie rzeczy:)

kreseq 29.08.2008 18:08

65 minuta meczu GKS Belchatow - LKS Lodz. W drugiej polowie LKS strzela na 0:1.
Magdon to jednak prostak jest. Powinna byc nawet czerwona bo w przypadkowe trafienie z bara w nos nie wierze. Co innego ze LKSiak przeszkadzal bramkarzowi.
GKS gra padake.

Belchatow chyba tylko raz trafil w bramke...

Pomylka juz 0:2. Obrone maja gorsza niz u Nas.... Przebili nawet kiks Szali....Najgorsza akcja obrony w lidze na bank. Trzy betony...

Ogryzek 29.08.2008 18:10

Już 2-0 dla ŁKS! No i pogromca Lecha przegrywa:)

Wasiu 29.08.2008 18:23

Ostatnio trochę zawieszony byłem.
Astiz jest już oficjalnie w Legii ?

kreseq 29.08.2008 18:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wasiu (Post 594980)
Ostatnio trochę zawieszony byłem.
Astiz jest już oficjalnie w Legii ?

Tak, Astiz jest juz pilkarzem Legii Warszawa.


GKS straszny piach...LKS mial spasc z ligi a ma przewage z taka ekipa jak GKS.

1q2 29.08.2008 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 594984)


GKS straszny piach...LKS mial spasc z ligi a ma przewage z taka ekipa jak GKS.

Ja sie nie dziwie.Z Janasem na lawie to oni daleko nie zajda.

Marszałek 29.08.2008 19:36

Druga bramka dla DykoPolo masakra. Tylko ciekawe czy przy dośrodkowaniu Peichniaka był faul.

Póki co to Śląsk cieniutko,a Sotirovic sam w ataku nic nie zdziała, choć widać,że facet kopie piłkę prawidlowo:), wydaje mi się,że za bardzo cofnięty jest Śląsk.

K_2 29.08.2008 19:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 595015)
Ja sie nie dziwie.Z Janasem na lawie to oni daleko nie zajda.

GKS gra poki co dobrze na wyjazdach :lol: Ograli Leszka,nam sie postawili a u siebie lipton z Piastem i ŁKS - wniosek GKS gra lepiej jak jest doping na trybunach

Ogryzek 29.08.2008 19:55

Polonia Warszawa gra presingiem na całym boisku a obrona zaczyna się od Ivanowskiego i Gajtkowskiego. Wynik w pełni zasłużony. Śląsk całkowicie stłamszony fizycznie a w pojedynku Majewski - Mila ten pierwszy zdecydowanie lepszy. Jeśli Śląsk nic nie zmieni w przerwie to może jeszcze wyżej przegrać.

Jednak prawdą jest że Polonia nie leży Śląskowi, jeśli dobrze usłyszałem w c+ nigdy z nią dotąd nie wygrał!

Marszałek 29.08.2008 19:56

Brzydsza siostra Legii jedzie po pierwszych 45 minutach ze Śląskim strzasznie, niechce nic mówić ale Śląsk jest słaby. Wroclawianie nie mają nic do stracenia powini ruszyć do przodu, tylko ,ze nie wiem za bardzo kto mialby Sotorovica wspomóc. Piechniak to strasznie betonowy i toporny skrzydlowy.

Tak oglądam ten mecz i się zastanawim czy Polonia nie jest lepsza od Lecha. Grając skladnie z pierwszej pily. Wiedzą o co chodzi, oczywiście jak na swoją miarę.

Kijek 29.08.2008 20:33

....A po meczu szalik w reklamowke i do domu :D

wyja na tej kamiennej jakby ktos koty mordował.

http://www.legialive.pl/news/27291_T...iedzialek.html - nic sie u nich nie zmienia :D
ps. to było bardzo fajne niedziele popoludnie na k6 :D


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 595051)
Brzydsza siostra Legii

chyba ta wydziedziczona przez rodziców :D

Wiślak_358 29.08.2008 20:53

Ivanovski goni Brożka,strzelił hattricka:-/

Ogryzek 29.08.2008 21:02

Polonia powinna wygrać wyżej - tak z 5-0. Zastanawia mnie jedno - co się stało że w ciągu tygodnia ze Śląska tak uszło powietrze. Fizycznie byli bardzo słabi....

marcinarsenal 29.08.2008 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 595077)
Polonia powinna wygrać wyżej - tak z 5-0. Zastanawia mnie jedno - co się stało że w ciągu tygodnia ze Śląska tak uszło powietrze. Fizycznie byli bardzo słabi....

Taka nasza liga: najpierw Odra pokonuję Legię, później Śląsk gromi Odrę, a teraz Polonia gromi Śląska, ta Polonia, która zremisowała z Legią :-p

Mario Nh 29.08.2008 21:10

Bełchatów ograł na farcie Lecha zdobywając trzy gole po dwóch strzałach w całym meczu. Dziś kolejna porażka. O ile można zrozumieć tą w Krakowie to z ŁKS-em już nic nie tłumaczy Pawła Janasa. Guzik z niego nie trener ( nie żebym go nie darzył sympatią ).

Ktoś po ostatnio wysoko wygranym meczu Śląska u siebie pisał że grają efektowniej od Wisły itd... itd... Dzisiaj mizeria a nie gra w piłkę w ich wykonaniu. Bardzo podobały mi się słowa jakiegoś pana C+ gdzieś w jakimś magazynie że kibice dawnego Groclinu czują sie chyba zawiedzeni... myśleli ze Wrocław - poważne miasto i kibice z prawdziwego zdarzenia... a na Polonii ? A na Polonii to praktycznie żadnego dopingu nie ma ;)

W następnej kolejce Śląsk gra właśnie z GKS-em także zobaczymy jak mocni są i jedni i drudzy...

Niech mi ktoś na priva wrzuci link z podanymi wynagrodzeniami jakie przysługują w danym klubie piłkarzom. Śląsk płaci podobno niewiele mniej niż Wisła za wygrany mecz więc motyw własnej publiczności plus kasy działa napewno pozytywnie na piłkarzy Śląska ;)

Marszałek 29.08.2008 21:31

Slaby Sląsk. Jak trzeba być slabym,aby takie leszce jak DyskoPolo mogło narzucić swój, nazwijmy to, styl gry.


Komentator mówił coś,ze zespół z Wrocławia buduje solidną ekipę na przyszłe lata. Wszystko fajnie,ale ja się pytam w ooparciu o kogo? przeciez tam grają starzy ligowi rzemieślnicy. Naprawdę tylko Sotirovic jakaś wartość prezentuje,reszta to poziom niskich rejonów tabeli. Poza tym zauważyłem,że gracze Śląska nie wiedzą jak się ustawić, rzuciły mi się w oczy dwie sytuacje,o zgrozo w obronie, kiedy gracze Śląska stali jeden obok drugiego w odległości pół metra!żeby było śmieszniej tracili piłkę. Nie wiem ale Tarasiewicz musi popracowac nad ustawieniem,bo oni jak dzieci we mgle się zachowywali.

Ciekawym zawodnikem jest ten Sotirovic.

Ogryzek 29.08.2008 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 595095)
Slaby Sląsk. Jak trzeba być slabym,aby takie leszce jak DyskoPolo mogło narzucić swój, nazwijmy to, styl gry.


Komentator mówił coś,ze zespół z Wrocławia buduje solidną ekipę na przyszłe lata. Wszystko fajnie,ale ja się pytam w ooparciu o kogo? przeciez tam grają starzy ligowi rzemieślnicy. Naprawdę tylko Sotirovic jakaś wartość prezentuje,reszta to poziom niskich rejonów tabeli. Poza tym zauważyłem,że gracze Śląska nie wiedzą jak się ustawić, rzuciły mi się w oczy dwie sytuacje,o zgrozo w obronie, kiedy gracze Śląska stali jeden obok drugiego w odległości pół metra!żeby było śmieszniej tracili piłkę. Nie wiem ale Tarasiewicz musi popracowac nad ustawieniem,bo oni jak dzieci we mgle się zachowywali.

Ciekawym zawodnikem jest ten Sotirovic.

Przejaskrawiasz że aż mnie zęby bolą:)

1. Polonia nie jest taka słaba i pewnie trochę punktów ugra. Do tej pory grali bez napastników (Kosmalski tragedia) ale obudził się Ivanowski. Dobrze zagrał dzisiaj Gajtkowski. Dla mnie Polonia zagrała dzisiejszy mecz dużo lepiej niż przeciwko Wiśle. Kto wie jak dzisiaj zakończyłby się ten mecz gdybyśmy grali na Konwiktorskiej... (Nie mówię co by było gdyby dzisiaj grała Legia a nie Śląsk) :D

2. W Śląsku gra kilku ciekawych piłkarzy - bracia Gancarczykowie (Marek kontuzjowany), Ostrowski, Sotirović. Nie jest to zespół na puchary ale na środek tabeli. Jak mają siłę a przeciwnik nie gra presingiem to są w stanie grać szybko skrzydłami. Polonia dzisiaj świetnie rozgryzła Śląsk - Zieliński jest po prostu lepszym trenerem od Tarasiewicza.

Kijek 29.08.2008 23:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 595122)
Zieliński jest po prostu lepszym trenerem od Tarasiewicza.

Od Tarasiewicza nawet Kibu Vicunia jest lepszy :D

wolfy 30.08.2008 01:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kijek (Post 595174)
Od Tarasiewicza nawet Kibu Vicunia jest lepszy :D

To co powiesz o Urbanie?

dorotja 30.08.2008 06:03

Wojciech Kowalczyk: Nie widzę dla Legii nadziei
Jan Urban w Górniku Zabrze, Henryk Kasperczak w Legii Warszawa?

joshi 30.08.2008 07:46

typowo po Polsku, skoro w Legii i Góniku jest do dupy to wymienią się trenerami i będzie super?? :)
jak można wogóle brać pod uwagę szkoleniowca który tak beznadziejnie przygotował zespół do sezonu? Może to jednak nie trener tylko nasz Ryszard! Facet z którego zrezygnowano w Wiśłe, ponieważ źle wykonywał swoją pracę o dziwo źle wykonał ją także w stolicy, myśle że jak nic Zabrze powinno go wziąć z pakiecie z Urbanem, majster murowany :) Zapomniałbym o Trzeciaku, jego też trzeba brać pod uwagę, bo to świetny menago, ma super kontakty w Hiszpani i móglby ściagnąć kilku zawodników na trybuny!

-Goral- 30.08.2008 08:22

Trochę obecna sytuacja przypomina mi sytuację z przed ponad 10 lat.
Ponownie mamy dwa bardzo silne zespoły w Polsce.

Przedtem rywalizacja Smudy z Janasem, teraz miejsce Janasa zajął jego uczeń Skorża.

Przedtem Widzew i Legia a teraz Lech i Wisła.

Mam nadzieję jednak, że to my wygramy i tym razem nie będzie sytuacji jak pamiętny mecz Legia:Widzew 2:3 a jak już będzie taki mecz który będzie latami się pamiętać to mam nadzieje że to my go wygramy.

zim zum 30.08.2008 08:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 595095)
Slaby Sląsk. Jak trzeba być slabym,aby takie leszce jak DyskoPolo mogło narzucić swój, nazwijmy to, styl gry.


Komentator mówił coś,ze zespół z Wrocławia buduje solidną ekipę na przyszłe lata. Wszystko fajnie,ale ja się pytam w ooparciu o kogo? przeciez tam grają starzy ligowi rzemieślnicy. Naprawdę tylko Sotirovic jakaś wartość prezentuje,reszta to poziom niskich rejonów tabeli. Poza tym zauważyłem,że gracze Śląska nie wiedzą jak się ustawić, rzuciły mi się w oczy dwie sytuacje,o zgrozo w obronie, kiedy gracze Śląska stali jeden obok drugiego w odległości pół metra!żeby było śmieszniej tracili piłkę. Nie wiem ale Tarasiewicz musi popracowac nad ustawieniem,bo oni jak dzieci we mgle się zachowywali.

Ciekawym zawodnikem jest ten Sotirovic.

odnoszę wrażenie, że widziałes jeden mecz Śląska i forujesz wyroki.

Pablo84 30.08.2008 09:13

No a myślisz, że ile widział?
Ja stawiam, że 2 - z Polonią i pewnie z Lechią.

I już zaczynają się dogłębne analizy, statystyki, porównania i wrożenie z fusów.



Cała Polska w Cieniu Śląska

AYALA 30.08.2008 10:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 595095)

Ciekawym zawodnikem jest ten Sotirovic.

pamietam jak 2 lata temu sie nim Wisła interesowała jak grał w Zawiszy ale jednak Vuk wybrał wtedy Jage.

Nie oszukujmy sie jak Kasperczak wyląduje w Legii to wtedy Wiśle przybędzie poważny rywal w walce o tytuł.

4fan_player 30.08.2008 10:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 595263)
pamietam jak 2 lata temu sie nim Wisła interesowała jak grał w Zawiszy ale jednak Vuk wybrał wtedy Jage.

Nie oszukujmy sie jak Kasperczak wyląduje w Legii to wtedy Wiśle przybędzie poważny rywal w walce o tytuł.

Mam nadzieje że Kasperczak nam tego nie zrobi ;)

marcinarsenal 30.08.2008 10:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 595263)
pamietam jak 2 lata temu sie nim Wisła interesowała jak grał w Zawiszy ale jednak Vuk wybrał wtedy Jage.

Nie oszukujmy sie jak Kasperczak wyląduje w Legii to wtedy Wiśle przybędzie poważny rywal w walce o tytuł.

A to niby dlaczego?
Chyba nie sądzisz, że przyjdzie Kasperczak i Legia nagle zacznie gonić Wisłę? Kasperczak Legii nie zbawi, tam potrzebne są zmiany wyżej! Wiadomo aka jest sytuacja między kibicami a zarządem i to udziela się także piłkarzom. Trzeba ustabilizować sytuacje i złagodzić spór, trenera zmienić na końcu

Nergal 30.08.2008 11:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 595263)
Nie oszukujmy sie jak Kasperczak wyląduje w Legii to wtedy Wiśle przybędzie poważny rywal w walce o tytuł.

Z jakiej racji? Kasperczak ma na swoim koncie więcej spektakularnych wtop niż zwycięstw i jego obecność w Legii nieszczególnie by mnie wystraszyła. Tym bardziej kiedy wszystko jest tam od dupy strony "poukładane" i amatorstwo bierze górę. Pewnie szybciej by s.......ił niż Stawowy z Cracovii po podpisaniu kontraktu na 15 lat. No chyba żeby niezle płacili to się pewnie "poświęci"...tak czy siak dla mnie to jest kaczka dziennikarska, wiadomo, Legii nie idzie, Kasperczak bezrobotny bo s.......eniu w iście tchórzowskim stylu z PNA więc takiego news'a można było łatwo przewidzieć w niedalekiej przyszłości.

Marszałek 30.08.2008 11:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 595234)
No a myślisz, że ile widział?
Ja stawiam, że 2 - z Polonią i pewnie z Lechią.

I już zaczynają się dogłębne analizy, statystyki, porównania i wrożenie z fusów.



Cała Polska w Cieniu Śląska

Jesteście w błędzie. I nie wróże z fusów tylko oceniam co widziałem na tle silnego jak na Śląsk przeciwnika.

zim zum 30.08.2008 12:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 595319)
Jesteście w błędzie. I nie wróże z fusów tylko oceniam co widziałem na tle silnego jak na Śląsk przeciwnika.

Stary. Tydzień temu z Odrą robili takie akcje, że :O . Generalnie wczoraj zagrali najsłabszy mecz w tym sezonie, więc spokojnie. Wszystko przed nimi. Pisanie, że są do niczego jest lekką przesadą wg. mnie i tyle

pietruch 30.08.2008 14:39

Bramka Komorowskiego jeżeli nie będzie bramką sezonu, to przynajmniej kolejki.
Fantastyczne uderzenie, jeszcze z taką rotacją... kwintesencja piłki nożnej :).
Można śmiało powiedzieć, że w końcu na coś się przydała ta szarańcza Motyki.

Ale nie o tym chciałem napisać.
Może mi ktoś napisać, co to za patologia komentuje mecz Bytomian z Lechią?
Tak tragicznych komentatorów nie ma nawet TVP, a patrząc na prestiż C+ i ich komentatorów, ciężko słuchać tego czegoś. :/

Dubi 30.08.2008 14:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez -Goral- (Post 595209)
Trochę obecna sytuacja przypomina mi sytuację z przed ponad 10 lat.
Ponownie mamy dwa bardzo silne zespoły w Polsce.

Przedtem rywalizacja Smudy z Janasem, teraz miejsce Janasa zajął jego uczeń Skorża.

Przedtem Widzew i Legia a teraz Lech i Wisła.

Mam nadzieję jednak, że to my wygramy i tym razem nie będzie sytuacji jak pamiętny mecz Legia:Widzew 2:3 a jak już będzie taki mecz który będzie latami się pamiętać to mam nadzieje że to my go wygramy.

rowniez odnosze takie wrazenie. z drugiej jednak strony jest zdecydowanie przedwczesnie porównywać siłe Lecha do ówczesnego Widzewa czy Legii. Taki mecz jak Legii z Widzewem ponoc zdarza się raz więc na takie emocje bym nie liczył ;) .W kazdym razie Wisełka i Poznańska Lokomotywa to obecnie główni kandydaci do zdobycia ... mistrzostwa jesieni.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl