![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
w Zabrzu na rozmowach był Brazylijski trener Gildo Rodrigues który miałby zastapić ewentualnie Wieczorka.
Brazylijczyk prowadził miedzy innymi.Reprezentacje Ghany,Liberii,Kuwejtu, kluby z Arabii Saudyjskiej,macedoński FK Vardar |
ja uważam, że Wieczorek to dobry trener tylko nie ma wyników:lol:
a poważnie mówiąc w Polsce brakuje konsekwencji, 3 mecze im nie wyszły to będą od razu zmieniać trenera? Chciałbym, żeby było u nas tak jak w Anglii gdzie kluby zatrudniają szkoleniowca na lata, przecież trzeba znać swoje miejsc w szyku, wiadomo że Górnik w tym sezonie będzie bił się o pierwszą 5, a to jest możliwe do osiągnięcia nawet po wtopieniu punktów w pierwszych kilku kolejkach. U nas każdy chce iść na "majstra" a przecież i tak wiadomo że nikt Wisły nie przegoni:D |
Cytat:
jak nasz mechanizm pt. "Dol(h)owanie" zadziała, to 4-0 do przerwy. ;) |
od Wieczorka cudów wymagaja a nie ma on takich zawodników jak miał w Koronie żeby powtórzyć wynik z Kielc.
|
A tutaj coś o naszej brzydszej i patologicznej siostrze ulicznicy,z ulicy Bajorko.
http://www.weszlo.com/news/943 Żeby takiego dżentelmena w obyciu i person correct zarazem oskarżać o takie rzeczy:) |
65 minuta meczu GKS Belchatow - LKS Lodz. W drugiej polowie LKS strzela na 0:1.
Magdon to jednak prostak jest. Powinna byc nawet czerwona bo w przypadkowe trafienie z bara w nos nie wierze. Co innego ze LKSiak przeszkadzal bramkarzowi. GKS gra padake. Belchatow chyba tylko raz trafil w bramke... Pomylka juz 0:2. Obrone maja gorsza niz u Nas.... Przebili nawet kiks Szali....Najgorsza akcja obrony w lidze na bank. Trzy betony... |
Już 2-0 dla ŁKS! No i pogromca Lecha przegrywa:)
|
Ostatnio trochę zawieszony byłem.
Astiz jest już oficjalnie w Legii ? |
Cytat:
GKS straszny piach...LKS mial spasc z ligi a ma przewage z taka ekipa jak GKS. |
Cytat:
|
Druga bramka dla DykoPolo masakra. Tylko ciekawe czy przy dośrodkowaniu Peichniaka był faul.
Póki co to Śląsk cieniutko,a Sotirovic sam w ataku nic nie zdziała, choć widać,że facet kopie piłkę prawidlowo:), wydaje mi się,że za bardzo cofnięty jest Śląsk. |
Cytat:
|
Polonia Warszawa gra presingiem na całym boisku a obrona zaczyna się od Ivanowskiego i Gajtkowskiego. Wynik w pełni zasłużony. Śląsk całkowicie stłamszony fizycznie a w pojedynku Majewski - Mila ten pierwszy zdecydowanie lepszy. Jeśli Śląsk nic nie zmieni w przerwie to może jeszcze wyżej przegrać.
Jednak prawdą jest że Polonia nie leży Śląskowi, jeśli dobrze usłyszałem w c+ nigdy z nią dotąd nie wygrał! |
Brzydsza siostra Legii jedzie po pierwszych 45 minutach ze Śląskim strzasznie, niechce nic mówić ale Śląsk jest słaby. Wroclawianie nie mają nic do stracenia powini ruszyć do przodu, tylko ,ze nie wiem za bardzo kto mialby Sotorovica wspomóc. Piechniak to strasznie betonowy i toporny skrzydlowy.
Tak oglądam ten mecz i się zastanawim czy Polonia nie jest lepsza od Lecha. Grając skladnie z pierwszej pily. Wiedzą o co chodzi, oczywiście jak na swoją miarę. |
....A po meczu szalik w reklamowke i do domu :D
wyja na tej kamiennej jakby ktos koty mordował. http://www.legialive.pl/news/27291_T...iedzialek.html - nic sie u nich nie zmienia :D ps. to było bardzo fajne niedziele popoludnie na k6 :D Cytat:
|
Ivanovski goni Brożka,strzelił hattricka:-/
|
Polonia powinna wygrać wyżej - tak z 5-0. Zastanawia mnie jedno - co się stało że w ciągu tygodnia ze Śląska tak uszło powietrze. Fizycznie byli bardzo słabi....
|
Cytat:
|
Bełchatów ograł na farcie Lecha zdobywając trzy gole po dwóch strzałach w całym meczu. Dziś kolejna porażka. O ile można zrozumieć tą w Krakowie to z ŁKS-em już nic nie tłumaczy Pawła Janasa. Guzik z niego nie trener ( nie żebym go nie darzył sympatią ).
Ktoś po ostatnio wysoko wygranym meczu Śląska u siebie pisał że grają efektowniej od Wisły itd... itd... Dzisiaj mizeria a nie gra w piłkę w ich wykonaniu. Bardzo podobały mi się słowa jakiegoś pana C+ gdzieś w jakimś magazynie że kibice dawnego Groclinu czują sie chyba zawiedzeni... myśleli ze Wrocław - poważne miasto i kibice z prawdziwego zdarzenia... a na Polonii ? A na Polonii to praktycznie żadnego dopingu nie ma ;) W następnej kolejce Śląsk gra właśnie z GKS-em także zobaczymy jak mocni są i jedni i drudzy... Niech mi ktoś na priva wrzuci link z podanymi wynagrodzeniami jakie przysługują w danym klubie piłkarzom. Śląsk płaci podobno niewiele mniej niż Wisła za wygrany mecz więc motyw własnej publiczności plus kasy działa napewno pozytywnie na piłkarzy Śląska ;) |
Slaby Sląsk. Jak trzeba być slabym,aby takie leszce jak DyskoPolo mogło narzucić swój, nazwijmy to, styl gry.
Komentator mówił coś,ze zespół z Wrocławia buduje solidną ekipę na przyszłe lata. Wszystko fajnie,ale ja się pytam w ooparciu o kogo? przeciez tam grają starzy ligowi rzemieślnicy. Naprawdę tylko Sotirovic jakaś wartość prezentuje,reszta to poziom niskich rejonów tabeli. Poza tym zauważyłem,że gracze Śląska nie wiedzą jak się ustawić, rzuciły mi się w oczy dwie sytuacje,o zgrozo w obronie, kiedy gracze Śląska stali jeden obok drugiego w odległości pół metra!żeby było śmieszniej tracili piłkę. Nie wiem ale Tarasiewicz musi popracowac nad ustawieniem,bo oni jak dzieci we mgle się zachowywali. Ciekawym zawodnikem jest ten Sotirovic. |
Cytat:
1. Polonia nie jest taka słaba i pewnie trochę punktów ugra. Do tej pory grali bez napastników (Kosmalski tragedia) ale obudził się Ivanowski. Dobrze zagrał dzisiaj Gajtkowski. Dla mnie Polonia zagrała dzisiejszy mecz dużo lepiej niż przeciwko Wiśle. Kto wie jak dzisiaj zakończyłby się ten mecz gdybyśmy grali na Konwiktorskiej... (Nie mówię co by było gdyby dzisiaj grała Legia a nie Śląsk) :D 2. W Śląsku gra kilku ciekawych piłkarzy - bracia Gancarczykowie (Marek kontuzjowany), Ostrowski, Sotirović. Nie jest to zespół na puchary ale na środek tabeli. Jak mają siłę a przeciwnik nie gra presingiem to są w stanie grać szybko skrzydłami. Polonia dzisiaj świetnie rozgryzła Śląsk - Zieliński jest po prostu lepszym trenerem od Tarasiewicza. |
Cytat:
|
Cytat:
|
|
typowo po Polsku, skoro w Legii i Góniku jest do dupy to wymienią się trenerami i będzie super?? :)
jak można wogóle brać pod uwagę szkoleniowca który tak beznadziejnie przygotował zespół do sezonu? Może to jednak nie trener tylko nasz Ryszard! Facet z którego zrezygnowano w Wiśłe, ponieważ źle wykonywał swoją pracę o dziwo źle wykonał ją także w stolicy, myśle że jak nic Zabrze powinno go wziąć z pakiecie z Urbanem, majster murowany :) Zapomniałbym o Trzeciaku, jego też trzeba brać pod uwagę, bo to świetny menago, ma super kontakty w Hiszpani i móglby ściagnąć kilku zawodników na trybuny! |
Trochę obecna sytuacja przypomina mi sytuację z przed ponad 10 lat.
Ponownie mamy dwa bardzo silne zespoły w Polsce. Przedtem rywalizacja Smudy z Janasem, teraz miejsce Janasa zajął jego uczeń Skorża. Przedtem Widzew i Legia a teraz Lech i Wisła. Mam nadzieję jednak, że to my wygramy i tym razem nie będzie sytuacji jak pamiętny mecz Legia:Widzew 2:3 a jak już będzie taki mecz który będzie latami się pamiętać to mam nadzieje że to my go wygramy. |
Cytat:
|
No a myślisz, że ile widział?
Ja stawiam, że 2 - z Polonią i pewnie z Lechią. I już zaczynają się dogłębne analizy, statystyki, porównania i wrożenie z fusów. Cała Polska w Cieniu Śląska |
Cytat:
Nie oszukujmy sie jak Kasperczak wyląduje w Legii to wtedy Wiśle przybędzie poważny rywal w walce o tytuł. |
Cytat:
|
Cytat:
Chyba nie sądzisz, że przyjdzie Kasperczak i Legia nagle zacznie gonić Wisłę? Kasperczak Legii nie zbawi, tam potrzebne są zmiany wyżej! Wiadomo aka jest sytuacja między kibicami a zarządem i to udziela się także piłkarzom. Trzeba ustabilizować sytuacje i złagodzić spór, trenera zmienić na końcu |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Bramka Komorowskiego jeżeli nie będzie bramką sezonu, to przynajmniej kolejki.
Fantastyczne uderzenie, jeszcze z taką rotacją... kwintesencja piłki nożnej :). Można śmiało powiedzieć, że w końcu na coś się przydała ta szarańcza Motyki. Ale nie o tym chciałem napisać. Może mi ktoś napisać, co to za patologia komentuje mecz Bytomian z Lechią? Tak tragicznych komentatorów nie ma nawet TVP, a patrząc na prestiż C+ i ich komentatorów, ciężko słuchać tego czegoś. :/ |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl