![]() |
Hej
Ma ktos ten nowy dekoder cyfry 250 GB? Ile nagrać można tam pomieścić? Czy wystraczy mi miejsca (250 GB) na powiedzmy 5 h nagrań? Mam kilka pozycji już a chce jeszcze nagrać mecz Wisły ok 110 minut. |
Cytat:
http://phones.shop.ebay.co.uk/items/...1QQ_sacatZ3312 Najprosciej i najszybciej jest znalesc tutaj |
Zna ktoś jakieś dobre strony, gdzie można kupić albo poprostu zabrać psa za darmo?
|
Cytat:
|
Idź do schroniska na Rybną. Adoptuj psa, a szczepienia zrobią ci za friko.
|
Cytat:
Schroniska nie mam w pobliżu, więc na razie pytam o strony. |
Cytat:
|
Czy był kiedyś na tym forum temat "Boksu na Wiśle" czy mam założyć (szukałem i nie mogę znaleźć...) Chciałbym zacząć trenować i mam kilka pytań.... z góry thx
|
Orientuje się ktoś może, w jakich knajpach, klubach, pubach itp., będzie można zobaczyć batalię na Camp Nou ?
|
Cytat:
pewnie wszędzie nie licząc kozłówka, prokocima itd... |
Cytat:
Chiałbym jeszcze żeby napisał ktoś z US i A :). |
jutro busy normalnie jeżdżą?? dokładnie bus Kraków - kazimierza Wielka i bus Kazimierza Wielka - Busko.
|
Cytat:
"In accordance with UEFA stipulations, the playing area has been downsized to 105 metres x 68 metres". To jest stadion klasy chyba Elite, a wszystkie tego typu stadiony (podobnie jak stadiony klasy 3, a tylko na tych dwóch można grać od 3 rundy kwalifikacyjnej) mają miec takie właśnie wymiary boiska. Ani pół metra mniej ani więcej. Tak, że pisanie prze niektorych, o tym, że Camp Nou to lotnisko to bzdura. Tak wygląda tylko w telewizji. Ciekawostka; według naszej strony oficjalnej plac gry na Camp Nou jest węższy od naszego o 4 m - co czyni z naszego maksymalnie grupe 2 (co mi się znowu nie zgadza z wytycznymi dotyczacymi CL). |
Cytat:
Nie wiem jak te konkretne, ale taka ogólna tendencja... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Witam!
Niewiem jak ale prawdopodobnie od guzików w spodniach, porysowała mi się skóra w aucie porysowała są to nie zbyt duże ryski ale widoczne:/ Potrzebuje to jakoś zatuszować, myślałem nad jakaś pastą czy coś. Ma ktoś jakiś pomysł / porady ? |
Busy do Kazimierzy czy jest święto czy nie zawsze jezdza ;) a z kazimierzy do buska to juz nie wiem
|
Panowie pomozcie... szukam spisu utworow ktore lecialy w piatek w Sopocie. szukam i szukam i nic z tego.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
JAK OGRAC BARCELONE ? PILNE !!!!!!
Kumple graja dzis na Camp Nou i chcialbym im jakos pomoc . JJJ BG !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
Czy jest mozliwosc polaczenia dwoch kabli antenowych??
Tzn. sytuacja wyglada tak: od jednego talerza idzie mi kabel ale chcialem go teraz inaczej pociagnac i brakuje mi pare metrow,pomyslalem sobie ze dokupie pare metrow kabla i polacze z tym... Tylko czy jest jakas taka zlaczka ktora moze polaczyc dwa kable i zeby bylo normalne pzrekazanie sygnalu?? |
Do 63,5 Kg Jest taka mozliwosc i to bez problemu . Do mojego pokoju biegnie kabel , ktory wykonalem laczac 3 kable w jeden - odbior bez zarzutu.
Oczywiscie uzywajac odpowiednich koncowek a nie skrecajac i izolujac. |
Skąd mogę ściągnąć testy prawa jazdy kategorii B na kompa i żeby to nie była wersja na 5 uruchomień?
Najlepiej jakieś najnowsze. |
Cytat:
http://rapidshare.com/files/130600233/eurotest2007.rar testy z plyty najnowsze B http://rapidshare.com/files/128128391/prawko.nrg Wszytskie kat 2008 http://rapidshare.com/files/11320644...2008.part1.rar http://rapidshare.com/files/11320648...2008.part2.rar http://rapidshare.com/files/11320648...2008.part3.rar http://rapidshare.com/files/11320637...2008.part4.rar http://rapidshare.com/files/11320602...2008.part5.rar :) google nie gryza:P |
szukałem w googlach i ściągałem sobie jakieś i tam wersje były na parę uruchomień :)
to nie dla mnie tylko dla koleżanki tak więc chce mieć sprawdzone ;) aha i dzięki :D |
Nie orientuje sie ktoś czy kursuje jakiś bus czy pks do Szczawnicy? Chodzi konkretnie o to żeby przejeżdżał przez Kamienice ;p
|
Cytat:
a tak na powaznie ... trzeba uwazac z tymi guzikami, kiedys prawie rozdarlem fotel. ;p |
Cytat:
|
Jakie macie zdanie o Krav Maga? Pytanie kieruję do osób, które miał z tym styczność (ćwiczyły i przestały, bądź ćwiczą).
|
Poszukuję tłumaczenia hymnu dawnej Jugosławii, "Hej Sloveni". Co prawda z kontekstu, jako że jest to język słowiański, można zrozumieć wiele, jednak chciałbym aby była to wersja w pełni przetłumaczona na nasz język :)
Cytat:
@Emsi: Oj, teraz zauważyłem zdublowane posty, to przez problemy z internetem. Już usuwam. Przepraszam za bałagan. |
Cytat:
Mozna kupic zwykla skrecana zlaczke nie jest to drogie, w kazdym sklepie z antenami sat, albo TRV to dostaniesz. Ja mam tak zlaczone i zadnych problemow z tego powodu nie mam, jakosc obrazu sie nie zmienila |
Cytat:
Mozna kupic zwykla skrecana zlaczke nie jest to drogie, w kazdym sklepie z antenami sat, albo RTV to dostaniesz. Ja mam tak zlaczone i zadnych problemow z tego powodu nie mam, jakosc obrazu sie nie zmienila |
Dlaczego Halo Pizza jest zamknięta?! wie ktoś? bedzie jeszcze wogóle kiedyś otwarta? nie ma żadnej karteczki o urlopie...
|
Na jaki numer i o jakiej treści musze wysłac smsa w erze żeby mieć gg w telefonie?
|
Cytat:
|
jak najlepiej jechać do Bukowiny Tatrzańskiej ? tak żeby w miarę możliwości ominąc wszystkie korki ?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl