Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Amfre 13.08.2008 08:40

Hej
Ma ktos ten nowy dekoder cyfry 250 GB?
Ile nagrać można tam pomieścić? Czy wystraczy mi miejsca (250 GB) na powiedzmy 5 h nagrań?
Mam kilka pozycji już a chce jeszcze nagrać mecz Wisły ok 110 minut.

saklak1906 13.08.2008 08:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Młyniu_Miechów (Post 584267)
Mam prośbę do kogoś kto mieszka w Stanach (najlepiej stan Alabama).
Chciałbym sprowadzić sobie przez kumpla iPhone'a 3G 8GB, ale czytałem, ze trudno go kupić bez podpisywania umowy.
Jeśli ktoś wie coś na temat ceny, pomijając koszty przesyłki i cło, to proszę priv albo tutaj.


http://phones.shop.ebay.co.uk/items/...1QQ_sacatZ3312

Najprosciej i najszybciej jest znalesc tutaj

Ola7 13.08.2008 08:53

Zna ktoś jakieś dobre strony, gdzie można kupić albo poprostu zabrać psa za darmo?

uher 13.08.2008 08:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ola7 (Post 584300)
Zna ktoś jakieś dobre strony, gdzie można kupić albo poprostu zabrać psa za darmo?

Psy to istoty żyjące, a nie komórki na allegro. Idź do schroniska.

leyzer87 13.08.2008 08:56

Idź do schroniska na Rybną. Adoptuj psa, a szczepienia zrobią ci za friko.

Ola7 13.08.2008 08:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez uher (Post 584303)
Psy to istoty żyjące, a nie komórki na allegro. Idź do schroniska.

No co Ty?

Schroniska nie mam w pobliżu, więc na razie pytam o strony.

DominoForza 13.08.2008 09:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ola7 (Post 584300)
Zna ktoś jakieś dobre strony, gdzie można kupić albo poprostu zabrać psa za darmo?

Na rybitwach na gieldzie ,ja kupilem 2 tygodnie temu haszczaka :D i jest zajebisty :-)

krzysiek92 13.08.2008 10:58

Czy był kiedyś na tym forum temat "Boksu na Wiśle" czy mam założyć (szukałem i nie mogę znaleźć...) Chciałbym zacząć trenować i mam kilka pytań.... z góry thx

VrOOb3L 13.08.2008 11:03

Orientuje się ktoś może, w jakich knajpach, klubach, pubach itp., będzie można zobaczyć batalię na Camp Nou ?

krzysiek92 13.08.2008 11:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez VrOOb3L (Post 584367)
Orientuje się ktoś może, w jakich knajpach, klubach, pubach itp., będzie można zobaczyć batalię na Camp Nou ?


pewnie wszędzie nie licząc kozłówka, prokocima itd...

Młyniu_Miechów 13.08.2008 11:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 584299)
http://phones.shop.ebay.co.uk/items/...1QQ_sacatZ3312

Najprosciej i najszybciej jest znalesc tutaj


Chiałbym jeszcze żeby napisał ktoś z US i A :).

Precel z makiem 13.08.2008 11:58

jutro busy normalnie jeżdżą?? dokładnie bus Kraków - kazimierza Wielka i bus Kazimierza Wielka - Busko.

sandbender 13.08.2008 12:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_92 (Post 584043)
Jakie są wymiary murawy na Camp Nou?

Zgodnie z tym co pisza na http://[URL="http://www.fcbarcelona.cat"]www.fcbarcelona.cat[/URL]

"In accordance with UEFA stipulations, the playing area has been downsized to 105 metres x 68 metres".

To jest stadion klasy chyba Elite, a wszystkie tego typu stadiony (podobnie jak stadiony klasy 3, a tylko na tych dwóch można grać od 3 rundy kwalifikacyjnej) mają miec takie właśnie wymiary boiska. Ani pół metra mniej ani więcej.

Tak, że pisanie prze niektorych, o tym, że Camp Nou to lotnisko to bzdura. Tak wygląda tylko w telewizji.
Ciekawostka; według naszej strony oficjalnej plac gry na Camp Nou jest węższy od naszego o 4 m - co czyni z naszego maksymalnie grupe 2 (co mi się znowu nie zgadza z wytycznymi dotyczacymi CL).

St@chu 13.08.2008 12:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Precel z makiem (Post 584398)
jutro busy normalnie jeżdżą?? dokładnie bus Kraków - kazimierza Wielka i bus Kazimierza Wielka - Busko.

A czemu mają jeździć nienormalnie? W piątek może być różnie bo święto i mogą w ogóle nie jeździć, ale myśle że jutro normalnie...

Nie wiem jak te konkretne, ale taka ogólna tendencja...

michu-k 13.08.2008 12:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzysiek92 (Post 584373)
pewnie wszędzie nie licząc kozłówka, prokocima itd...

Mylisz się. Kozłówek- "Bar pod Schodkami". Prawdopodobnie, zwykle mecze w europejskich pucharach były transmitowane. Ręki nie dam sobie uciąć że dziś będzie tak samo.

Precel z makiem 13.08.2008 12:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St@chu (Post 584406)
A czemu mają jeździć nienormalnie? W piątek może być różnie bo święto i mogą w ogóle nie jeździć, ale myśle że jutro normalnie...

Nie wiem jak te konkretne, ale taka ogólna tendencja...

heh sory pomyliły mi się dni :) myślałem że święto jest jutro :P

Sensej 13.08.2008 12:23

Witam!
Niewiem jak ale prawdopodobnie od guzików w spodniach, porysowała mi się skóra w aucie porysowała są to nie zbyt duże ryski ale widoczne:/ Potrzebuje to jakoś zatuszować, myślałem nad jakaś pastą czy coś. Ma ktoś jakiś pomysł / porady ?

joker_wislak 13.08.2008 12:44

Busy do Kazimierzy czy jest święto czy nie zawsze jezdza ;) a z kazimierzy do buska to juz nie wiem

klusek106 13.08.2008 14:58

Panowie pomozcie... szukam spisu utworow ktore lecialy w piatek w Sopocie. szukam i szukam i nic z tego.

Pawel.Busko 13.08.2008 15:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez joker_wislak (Post 584426)
Busy do Kazimierzy czy jest święto czy nie zawsze jezdza ;) a z kazimierzy do buska to juz nie wiem

Z Kazimierzy do Buska nawet w święta bardzo często kursują:)

michu-k 13.08.2008 15:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez klusek106 (Post 584501)
Panowie pomozcie... szukam spisu utworow ktore lecialy w piatek w Sopocie. szukam i szukam i nic z tego.

Może coś z tego?

klusek106 13.08.2008 15:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-kozlowek (Post 584510)

ooo wielkie dzieki. O to mi choidzilo :D

northrop 13.08.2008 17:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Młyniu_Miechów (Post 584267)
Mam prośbę do kogoś kto mieszka w Stanach (najlepiej stan Alabama).
Chciałbym sprowadzić sobie przez kumpla iPhone'a 3G 8GB, ale czytałem, ze trudno go kupić bez podpisywania umowy.
Jeśli ktoś wie coś na temat ceny, pomijając koszty przesyłki i cło, to proszę priv albo tutaj.

bez podpisania umowy to by go pewnie i sprzedali, ale za $1000... (cene wyciagnalem z kosmosu, ale pewnie tak to wyglada). jesli za bardzo Ci sie nie spieszy to popytam znajomego jak wroci z wakacji (on sprzedaje telefony wiec jest troche bardziej obeznany w tych sprawach) i w tedy dam Ci szczegoly jak to wyglada. (w poniedzialek)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gordian (Post 584268)
Nie wiem jak wygląda sytuacja z telefonami. Wiem natomiast że jak znajomy sprowadzał laptopa z USA przez swojego kuzyna, to bez pudełka i zapchanym dyskiem różnymi plikami. Laptop był oczywiście nowy, ale żeby nie płacić cła, ten kuzyn, upozorował "używanie" komputera. Musiałbyś popytać, może z telefonami też się tak da.

Co do samego iPhona to raczej taka szpanerska zabawka. Lepiej wypada np. LG KU990 Viewty albo LG KE850 Prada ewentualnie NOKIA N95 8GB

laptop to nie telefon. troche inaczej to wszystko wyglada. Polamerem goscie wysylaja nawet i po 20 Dell'i w pudelkach, tylko zaznaczaja uzywane i do domowego uzytku na formach, i wszystko gra. nie trzeba kombinowac. a co do telefonow LG, to polecilbym nowy LG Dare. tyle tylko, ze telefon jest pod CDMA a nie GSM, wiec nawet nie wiem czy moglby dzialac w Europie.

piotr 0704 dortmund 13.08.2008 18:00

JAK OGRAC BARCELONE ? PILNE !!!!!!

Kumple graja dzis na Camp Nou i chcialbym im jakos pomoc .

JJJ BG !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

63.5 Kg 13.08.2008 18:33

Czy jest mozliwosc polaczenia dwoch kabli antenowych??

Tzn. sytuacja wyglada tak: od jednego talerza idzie mi kabel ale chcialem go teraz inaczej pociagnac i brakuje mi pare metrow,pomyslalem sobie ze dokupie pare metrow kabla i polacze z tym...

Tylko czy jest jakas taka zlaczka ktora moze polaczyc dwa kable i zeby bylo normalne pzrekazanie sygnalu??

piotr 0704 dortmund 13.08.2008 18:44

Do 63,5 Kg Jest taka mozliwosc i to bez problemu . Do mojego pokoju biegnie kabel , ktory wykonalem laczac 3 kable w jeden - odbior bez zarzutu.

Oczywiscie uzywajac odpowiednich koncowek a nie skrecajac i izolujac.

TSW Fanatyk 13.08.2008 18:52

Skąd mogę ściągnąć testy prawa jazdy kategorii B na kompa i żeby to nie była wersja na 5 uruchomień?

Najlepiej jakieś najnowsze.

DominoForza 13.08.2008 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 584665)
Skąd mogę ściągnąć testy prawa jazdy kategorii B na kompa i żeby to nie była wersja na 5 uruchomień?

Najlepiej jakieś najnowsze.

Eurotest
http://rapidshare.com/files/130600233/eurotest2007.rar

testy z plyty najnowsze B
http://rapidshare.com/files/128128391/prawko.nrg

Wszytskie kat 2008
http://rapidshare.com/files/11320644...2008.part1.rar
http://rapidshare.com/files/11320648...2008.part2.rar
http://rapidshare.com/files/11320648...2008.part3.rar
http://rapidshare.com/files/11320637...2008.part4.rar
http://rapidshare.com/files/11320602...2008.part5.rar
:) google nie gryza:P

TSW Fanatyk 13.08.2008 19:23

szukałem w googlach i ściągałem sobie jakieś i tam wersje były na parę uruchomień :)

to nie dla mnie tylko dla koleżanki tak więc chce mieć sprawdzone ;)

aha i dzięki :D

moonga 13.08.2008 19:23

Nie orientuje sie ktoś czy kursuje jakiś bus czy pks do Szczawnicy? Chodzi konkretnie o to żeby przejeżdżał przez Kamienice ;p

InfinitI 13.08.2008 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sensej (Post 584415)
Witam!
Niewiem jak ale prawdopodobnie od guzików w spodniach, porysowała mi się skóra w aucie porysowała są to nie zbyt duże ryski ale widoczne:/ Potrzebuje to jakoś zatuszować, myślałem nad jakaś pastą czy coś. Ma ktoś jakiś pomysł / porady ?

ja zawsze w takim przypadku kupuje nowe auto... ;p

a tak na powaznie ... trzeba uwazac z tymi guzikami, kiedys prawie rozdarlem fotel. ;p

P.e.c.h 13.08.2008 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez moonga (Post 584690)
Nie orientuje sie ktoś czy kursuje jakiś bus czy pks do Szczawnicy? Chodzi konkretnie o to żeby przejeżdżał przez Kamienice ;p

Jeździ - http://www.rda.krakow.pl/pl/index.php

puchaty1906 14.08.2008 08:51

Jakie macie zdanie o Krav Maga? Pytanie kieruję do osób, które miał z tym styczność (ćwiczyły i przestały, bądź ćwiczą).

michu-k 14.08.2008 10:13

Poszukuję tłumaczenia hymnu dawnej Jugosławii, "Hej Sloveni". Co prawda z kontekstu, jako że jest to język słowiański, można zrozumieć wiele, jednak chciałbym aby była to wersja w pełni przetłumaczona na nasz język :)

Cytat:

Hej Sloveni, još ste živi
Duh naših dedova
Dok za narod srce bije
Njihovih sinova
Živi, živi duh slovenski
Živeće vekov'ma
Zalud preti ponor pakla
Zalud vatra groma
Nek se sada i nad nama
Burom sve raznese
Stena puca, dub se lama
Zemlja nek se trese
Mi stojimo postojano
Kano klisurine
Proklet bio izdajica
Svoje domovine!
Z góry dzięki.

@Emsi: Oj, teraz zauważyłem zdublowane posty, to przez problemy z internetem. Już usuwam. Przepraszam za bałagan.

saklak1906 14.08.2008 11:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 584641)
Czy jest mozliwosc polaczenia dwoch kabli antenowych??

Tzn. sytuacja wyglada tak: od jednego talerza idzie mi kabel ale chcialem go teraz inaczej pociagnac i brakuje mi pare metrow,pomyslalem sobie ze dokupie pare metrow kabla i polacze z tym...

Tylko czy jest jakas taka zlaczka ktora moze polaczyc dwa kable i zeby bylo normalne pzrekazanie sygnalu??


Mozna kupic zwykla skrecana zlaczke nie jest to drogie, w kazdym sklepie z antenami sat, albo TRV to dostaniesz.

Ja mam tak zlaczone i zadnych problemow z tego powodu nie mam, jakosc obrazu sie nie zmienila

saklak1906 14.08.2008 11:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 584641)
Czy jest mozliwosc polaczenia dwoch kabli antenowych??

Tzn. sytuacja wyglada tak: od jednego talerza idzie mi kabel ale chcialem go teraz inaczej pociagnac i brakuje mi pare metrow,pomyslalem sobie ze dokupie pare metrow kabla i polacze z tym...

Tylko czy jest jakas taka zlaczka ktora moze polaczyc dwa kable i zeby bylo normalne pzrekazanie sygnalu??


Mozna kupic zwykla skrecana zlaczke nie jest to drogie, w kazdym sklepie z antenami sat, albo RTV to dostaniesz.

Ja mam tak zlaczone i zadnych problemow z tego powodu nie mam, jakosc obrazu sie nie zmienila

Precel z makiem 14.08.2008 12:00

Dlaczego Halo Pizza jest zamknięta?! wie ktoś? bedzie jeszcze wogóle kiedyś otwarta? nie ma żadnej karteczki o urlopie...

TkrzysiekS 14.08.2008 14:39

Na jaki numer i o jakiej treści musze wysłac smsa w erze żeby mieć gg w telefonie?

gackos 14.08.2008 15:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Precel z makiem (Post 585196)
Dlaczego Halo Pizza jest zamknięta?! wie ktoś? bedzie jeszcze wogóle kiedyś otwarta? nie ma żadnej karteczki o urlopie...

Może dlatego, że nie ma studentów? Ale z drugiej strony pewnie otworzyliby na czas meczy, a na Beitarze i Polonii była zamknięta, więc nie wiem tak do końca.

adam09 14.08.2008 18:42

jak najlepiej jechać do Bukowiny Tatrzańskiej ? tak żeby w miarę możliwości ominąc wszystkie korki ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl