Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

murray 11.05.2011 22:37

http://www.justsoccerjerseys.com/wp-...ome-jersey.pnghttp://wislakrakow.com/forum/data:im...AASUVORK5CYII=

Taki krój, Biała Gwiazda.
Dom - czerwone
Wyjazd - niebieskie

Sevenone 15.05.2011 18:55

WITAM MAM DO SPRZEDANIA MECZOWĄ KOSZULKĘ PIOTRKA BROŻKA ZAPRASZAM DO LICYTACJI !!!!
LINK DO AUKCJI : http://moda.allegro.pl/show_item.php?item=1617244010

http://img859.imageshack.us/img859/5...ulkabrozek.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Tenzen 17.05.2011 11:35

Mamy dostać na nowy sezon nowe koszulki od Adidasa. Ciekawe czy ten wzór o którym kiedyś pisaliśmy jest możliwy?
http://img232.imageshack.us/img232/2051/wisla2.png



I co do ciągle aktualnego tematu sponsora na koszulki:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tenzen (Post 910454)
Koszulkę zrobił oczywiście wonski_eNHa. Dodałem do niej moją propozycję sponsora: TAURON Polska Energia w skład której wchodzi nasz krakowski Enion. Dziewiąta firma w Polsce z najwyższymi przychodami (13 859 mln zł za 2009r. źródło).

http://img251.imageshack.us/img251/9...lkawisy.th.png http://img687.imageshack.us/img687/2...kawisy2.th.png
http://img411.imageshack.us/img411/5...kawisya.th.png http://img697.imageshack.us/img697/1...awisy2a.th.png

Napis na koszulkach "Polska Energia" byłby całkiem niezły ;)

@wonski_eNHa - Mam nadzieję, że nie uraziłem i nie naruszyłem praw autorskich edytując Twoją koszulkę :-)
To jest logo którego użyłem: http://www.ecnowa.pl/pics/tauron.jpg

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kolarz90 (Post 910458)
A czy przypadkiem Tauron nie jest już na koszulkach Ruchu?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tenzen (Post 910463)
Faktycznie na stronie Ruchu jest informacja, że Tauron jest ich sponsorem strategicznym... Damn it.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 910466)
Dokładnie, Tauron jest już sponsorem strategicznym Ruchu Chorzów a w ostatnich tygodniach został też sponsorem Polskiej Ligi Koszykówki Mężczyzn bodaj od meczy ćwierćfinałowych. Więc wątpliwe aby sponsorował Wisłę w nowym sezonie.

Okazuje się że Śląsk Wrocław zabrał się za rozmowy z Tauronem.
Tauron ma zostać sponsorem piłkarskiego Śląska Wrocław

Ciekawe jak idą prace w Wiśle nad pozyskaniem sponsora. Jesteśmy Mistrzem więc ktoś powinien się zgodzić wreszcie na nasze warunki.

masterlag 17.05.2011 12:03

Ja tam osobiście liczę na jakiś ciekawszy wzór. Mam nadzieję, że pokombinują, ale nie przekombinują. ;)
Znając Adidasa to cena za koszulkę będzie powyżej 200zł, więc jak już wydawać tyle pieniędzy, to za coś więcej.

Btw. Ten wzór powyżej przypomina mi obecne trykoty Liverpoolu, które mi jakoś nie pasują. No, ale to rzecz gustu.

EDIT:@Tenzen- ja wiem dobrze, że teraz mamy z Legią to samo i, że są to kroje ogólnodostępne. A do Liverpoolu nie mam nic- wręcz przeciwnie. ;)

terje 17.05.2011 12:12

biała gwiazda na piersi powinna być rzeczą obowiązkową, niezależnie od kroju koszulki. myślę, że znacznie zwiększyło by to sprzedaż, sam osobiście bym kupił, natomiast z logo s.s.a. - nigdy!

Tenzen 17.05.2011 12:15

Lepiej by przypominały Liverpool niż Legię :P
http://legia.com/www/galerie/legia/2...x/big/1046.JPG

neq. 17.05.2011 12:31

ten krój co powyżej z paskami od herbu to jest obecny krój Realu a my teraz mamy krój Realu z sezonu 09/10 podobno i gdzieś słyszałem że w nowym sezonie dostaniemy nowy wzór specialnie dla nas ale nie weim czy to prawda, taka informacja się przewijała w tamtym roku przed podpisaniem umowy z Adidasem

szprotson 17.05.2011 12:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez neq. (Post 1095027)
ten krój co powyżej z paskami od herbu to jest obecny krój Realu [b]a my teraz mamy krój Realu z sezonu 09/10[b/] podobno i gdzieś słyszałem że w nowym sezonie dostaniemy nowy wzór specialnie dla nas ale nie weim czy to prawda, taka informacja się przewijała w tamtym roku przed podpisaniem umowy z Adidasem

chyba Realu Potosi.

Chrisman 17.05.2011 12:46

http://www.footballshirtculture.com/...das_away_1.jpg

Chrisman 17.05.2011 12:47

niech ktos pozmienia na nasze barwy bedzie swietna i ta u góry hehee stroje na sezon 11/12
http://www.footballshirtculture.com/...das_home_1.jpg

wonski_eNHa 17.05.2011 12:48

Ma być unikatowy wzór koszulek, więc nie ma mowy o koszulkach takich jak Real czy inny Liverpool. Mieli cały rok na przygotowanie projektu.

Koszulka bez BG - sprzedaż, jak zawsze. Kupią przeważnie kibice sukcesu, chcący być na czasie.
Koszulka z Białą Gwiazdą - Wydaje mi się, że to by było pospolite ruszenie do sklepów. Większość wiślaków z BG w sercu na pewno by chciała mieć taką koszulkę.

Czy Bogdan poszedł drogą, która gwarantuje podniesienie poziomu sprzedaży koszulek meczowych i wiślackich pamiątek? Skad mam to wiedzieć :D Musimy poczekać do pierwszych przecieków.

btw. gratulacje dla Śląska za nowego sponsora, ciekawe czy Basałaj też nawinie nowego sponsora.

szprotson 17.05.2011 13:03

heh szukanie sponsora to ciekawy temat...ale nie na dziś.

Mnie frapuje jedno. Dlaczego w sklepie oficjalnym Wisły Kraków nie można kupować ...koszulek zawodników.
Przychodzą typy do Realu i potem mówia ze X czy też Y sprzedał swoich koszulek w miesiącu tyle ze odrobił transfer.
Wiadomo Wisła Kraków to nie Real Madryt, ale czy nie zwiększyło by coś takiego sprzedaży?
IMHO jakoś ale to jakoś by poszło w góre. Jesli można by było powiedzmy za 250 pln kupić w sklepiku koszulke meczową z naszywkami etc każdego piłkarza z druzyny ja byłbym bardzo rad.Czy coś na tym tracimy ? Jeśli koszulki by nie zeszły to przeciez mozna by je na koniec sezonu dzieciom z domow dziecka rozdać czy organizowac konkursy w których można je będzie wygrać.
co wy na to.

Szymek1 17.05.2011 13:07

Pomysł zacny :) tylko to pytanie kierowane w nieodpowiednim kierunku :) Myślę, że wprowadzenie takich 'frykasów' miałoby na pewno pozytywne przełożenie na wynik finansowy. W sumie jeszcze niedawno powiedziałbym noway, ale od kąd do klubu wrócił szanowny Pan Basałaj to zaczyna to wreszcie mieć ręce i nogi, więc kto wie kto wie ;)

murray 17.05.2011 13:09

Jakbym był Basałajem, to bym powiedział, że jak będzie cały stadion, to będzie tam duży sklep klubowy i możliwość zakupu koszulki z nazwiskiem piłkarza.

kolarz90 23.05.2011 22:12

Orientuje sie ktoś w ogóle kiedy mniej więcej może się odbyć prezentacja nowej koszulki? Będzie to przed nowym sezonem czy przed eliminacjami LM? Na przykład Chelsea już 2 ostatnie kolejki grała w nowych strojach, ale nie wiem od czego to zależy

Simao1 23.05.2011 22:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kolarz90 (Post 1098716)
Orientuje sie ktoś w ogóle kiedy mniej więcej może się odbyć prezentacja nowej koszulki? Będzie to przed nowym sezonem czy przed eliminacjami LM? Na przykład Chelsea już 2 ostatnie kolejki grała w nowych strojach, ale nie wiem od czego to zależy

Być może już w meczu z Polonią? Sugeruję się tym, że chociażby Borussia w ostatniej kolejce zaprezentowała się w nowych strojach :)

PhantomRanger 23.05.2011 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kolarz90 (Post 1098716)
Orientuje sie ktoś w ogóle kiedy mniej więcej może się odbyć prezentacja nowej koszulki? Będzie to przed nowym sezonem czy przed eliminacjami LM? Na przykład Chelsea już 2 ostatnie kolejki grała w nowych strojach, ale nie wiem od czego to zależy

Pewnie jak to zawsze bywa w takich sytuacjach i w pierwszej dekadzie lipca. Nie sądzę, aby miało to miejsce wcześniej.

szprotson 24.05.2011 16:52

http://www.sklep.wisla.krakow.pl/pl/...z_Polski_2011/

do kupienia od niedawna!

E: natknąłem sie w sieci :
http://allegro.pl/t-shirt-wisla-krak...630189013.html

Kto to wymyślił ? przeciez to jest niczym z targu z lat 90.
http://img.archiwumallegro.pl/?512987266 ta była najfajniejsza.

anthony09 24.05.2011 16:57

Fantastyczny efekt byłby gdyby wszyscy przyszli na fetę w tych koszulkach !
69 zł to wcale nie tak dużo za pamiątkę 13 mistrzostwa Polski :)

Wiślak z Azorów 24.05.2011 16:57

Bardzo fajna i cena też nie najgorsz w dodatku adidas więc sie nie zapsuje

kangurekm 24.05.2011 17:21

http://tinypic.com/r/307xpqc/7
Tańsza wersja adidasa i moim zdaniem lepsza jakościowo ;)

JrQ- 28.05.2011 16:17

Może nie dotyczy to bezpośrednio strojów, ale mam pytanie gdzie mogę kupić taki szalik:
http://bi.gazeta.pl/im/7/8033/z80330...z-Glowacki.jpg

riv 28.05.2011 17:42

@JrQ-
http://www.tswisla.eu/k52/Barwy-klubowe,p1263.html

albert02 28.05.2011 17:50

Mam takie jedno przemyslenie co do jutrzejszego dnia. Zapowiedziana na jutro jest jakas niespodzianka? Jak myslicie czy moga to byc nowe stroje? Jak tak patrze na Europe to w wiekszosci krajow, gdzie poznalismy juz mistrza zostaly zaprezentowane nowego koszulki(Manchester, Barcelona, Dortmund). Moze teraz kolej na Wisle?;d Taki prezent od Adidasa.

Olgga 28.05.2011 18:20

Ochalik dziś wypowiadał się tv i mówił że bedzie jakaś niespodzianka ale raczej w oprawie meczu...że piłkarze zostaną godnie przywitani....No ciekawe ciekawe :D Już się nie mogę doczekać!

MMMMM 30.05.2011 17:42

Możliwe że ta koszulką która ma na sobie syn Pareiki to nowa koszulka
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...7643408983.jpg

rafalek 30.05.2011 18:09

A jaka ona nib nowa? TO jest obecna w wersji mini...

wonski_eNHa 30.05.2011 18:52

Nowy wzór dla Realu M. Świetnie się prezentują, uwagę zwraca herb. Chyba z jakiegoś plastiku, nawet niezły pomysł.
Mam nadzieję, że nasze stroje też będą tak 'ze smakiem' zaprojektowane. Żeby nie było oczopląsu od patrzenia.

http://www.footballshirtculture.com/...ts-leaked.html

2010-07-12 data prezentacji poprzednich kitsów. Oby w tym nowym sezonie były wcześniej.

yarow 31.05.2011 13:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 1103519)
Nowy wzór dla Realu M. Świetnie się prezentują, uwagę zwraca herb. Chyba z jakiegoś plastiku, nawet niezły pomysł.
Mam nadzieję, że nasze stroje też będą tak 'ze smakiem' zaprojektowane. Żeby nie było oczopląsu od patrzenia.

http://www.footballshirtculture.com/...ts-leaked.html

2010-07-12 data prezentacji poprzednich kitsów. Oby w tym nowym sezonie były wcześniej.

Pewnie było już o tym gdy do Wisły wchodziła Tele-Fonika ... Najpierw, wg mnie należałoby uporządkować trochę logo naszej Sportowej SA bo jest uważam, "nadziubdziane" zbyt wiele elementów ...

Optymalnie, byłoby pozostawienie korony nad tarczą herbową i tyle ... No ale zdaje sobie sprawę, że wtedy nie będzie tego co ma odróżniać logo SSA od herbu TS-u czy nazwa "Sportowa S.A" [już pomijam, że skrót "Spółka Akcyjna" zapisany jest błędnie w j. polskim. Powinno być jednak bez kropeczek].

Czepiam się szczegółów, ale tam właśnie tkwi zawsze przysłowiowy "diabeł".

spartan 31.05.2011 20:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yarow (Post 1103944)
Pewnie było już o tym gdy do Wisły wchodziła Tele-Fonika ... Najpierw, wg mnie należałoby uporządkować trochę logo naszej Sportowej SA bo jest uważam, "nadziubdziane" zbyt wiele elementów ...

Optymalnie, byłoby pozostawienie korony nad tarczą herbową i tyle ... No ale zdaje sobie sprawę, że wtedy nie będzie tego co ma odróżniać logo SSA od herbu TS-u czy nazwa "Sportowa S.A" [już pomijam, że skrót "Spółka Akcyjna" zapisany jest błędnie w j. polskim. Powinno być jednak bez kropeczek].

Czepiam się szczegółów, ale tam właśnie tkwi zawsze przysłowiowy "diabeł".

Diabeł tkwi w tym, że logo to niech sobie dają na papeterię. Na koszulkach powinna być Biała Gwiazda. I konfliktu ze znakiem TSu też by nie było...Ani z prawidłową pisownią..

vote-for-mikey 31.05.2011 21:02

Ja tam na koszulkach widzę Białą Gwiazdę.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 1103519)
Nowy wzór dla Realu M. Świetnie się prezentują, uwagę zwraca herb. Chyba z jakiegoś plastiku, nawet niezły pomysł.
Mam nadzieję, że nasze stroje też będą tak 'ze smakiem' zaprojektowane. Żeby nie było oczopląsu od patrzenia.

http://www.footballshirtculture.com/...ts-leaked.html

2010-07-12 data prezentacji poprzednich kitsów. Oby w tym nowym sezonie były wcześniej.

logo jest ze skóry.

neq. 31.05.2011 21:21

fajne te złote paseczki, ale bardziej mi się podobał wzór z promieniami z tego sezonu ;)
wiadomo że każdy by chciał aby Wisła grała z białą gwiazdą na piersi ale chyba nie ma co liczyć na to ;)

yarow 31.05.2011 21:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez neq. (Post 1104249)
[...]
wiadomo że każdy by chciał aby Wisła grała z białą gwiazdą na piersi ale chyba nie ma co liczyć na to ;)

Właśnie.


Osobiście, "usatysfakcjonowany" byłbym wyciągnięciem maksimum w obecnych realiach, czyli tarcza herbowa Wisły + korona nad nią + inaczej rozplanowana graficznie nazwa Spółki.

masterlag 31.05.2011 21:30

Jak nie lubię tego Realu, tak znów mają fajne te domówki. ;)

Co do prezentacji nowych trykotów- myślę, że będą wcześniej, bo przecież 12.07 będziemy już grać eliminacje także mi się wydaje, że klub weźmie to pod uwagę.
Inna sprawa, że wciąż cicho o nowych strojach...

Bóg Trybun (objawion) 31.05.2011 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yarow (Post 1104253)
Właśnie.


Osobiście, "usatysfakcjonowany" byłbym wyciągnięciem maksimum w obecnych realiach, czyli tarcza herbowa Wisły + korona nad nią + inaczej rozplanowana graficznie nazwa Spółki.

która to korona oznacza co?
gronostajów jeszcze tylko na tym "herbie" telefonicznym brakuje. "Polski real" pozal się Boże. I pomyśleć, że masa typów dalej buja się w gadżetach z logo SA.

Biała gwiazda na koszulki i tyle w temacie. Nierealne? Tak. I o to chodzi, ze nie REALne.

wonski_eNHa 31.05.2011 21:43

^^też tak masz, że jak widzisz 'kibiców' w szaliku z logiem S.A. i mówisz pod nosem - ja pie**ole... :D ??

Mnie ciekawość nowych koszulek i transferów zżera ciut. Mieli uwzględnić uwagi kibiców. Ciekawe jakie uwagi uwzględnią? Jeżeli jedyną (czyt. jedyną słuszną /ha głos polityka przemawia przeze mnie/) uwagą kibiców była BG na piersi :D

Będzie rozczarowanie, przynajmniej dla mnie. BG mało realna, ale może jednak?

crazykaro 31.05.2011 21:44

Ważne że wróciły białe getry i białe spodenki. W końcu wyglądają tak jak trzeba

johny96 31.05.2011 21:54

Co myślicie o takim typie: http://www.footballshirtculture.com/...das_away_1.jpg ?
Uważam, że fajnie mogło by się to prezentować.

Bóg Trybun (objawion) 31.05.2011 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 1104268)
^^też tak masz, że jak widzisz 'kibiców' w szaliku z logiem S.A. i mówisz pod nosem - ja pie**ole... :D ??

też
z tym, że coraz rzadziej pod nosem

---

marketing i promowanie loga to jedno
druga sprawa to wyczucie smaku -
nakładanie sobie jakichś koron insygniów to już nawet nie cepelia
poza tym - logo jest upstrzone w taki sposób, że i tak jedynym W MIARĘ czytelnym fragmentem jest emblemat BG. To mówi samo za siebie.

Zamiast poprzestać na schludnej, czytelnej obwódce wokół herbu stworzono niewiadomoco. Koronowane niewiadomoco.

B&B 31.05.2011 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez johny96
Co myślicie o takim typie: http://www.footballshirtculture.com/...das_away_1.jpg ?
Uważam, że fajnie mogło by się to prezentować.

Biała Gwiazda na sercu, jako tło trybuna C z Kibicami, i komplet wyjazdowy jest gotowy :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa
^^też tak masz, że jak widzisz 'kibiców' w szaliku z logiem S.A. i mówisz pod nosem - ja pie**ole... :D ??

Dołącze się do tego grona :D

Modle się by w tym sezonie Biała Gwiazda wróciła na koszulkę. Chociaż z drugiej strony jak by była możliwość kupienia samej naszywki z Białą Gwiazdą, wiele osób kupiło by i naszyło na logo S.A (to chyba nie jest profanacja)
I tak najlepsze koszulki były za czasów Nike.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl