![]() |
http://www.justsoccerjerseys.com/wp-...ome-jersey.pnghttp://wislakrakow.com/forum/data:im...AASUVORK5CYII=
Taki krój, Biała Gwiazda. Dom - czerwone Wyjazd - niebieskie |
WITAM MAM DO SPRZEDANIA MECZOWĄ KOSZULKĘ PIOTRKA BROŻKA ZAPRASZAM DO LICYTACJI !!!!
LINK DO AUKCJI : http://moda.allegro.pl/show_item.php?item=1617244010 http://img859.imageshack.us/img859/5...ulkabrozek.jpg Uploaded with ImageShack.us |
Mamy dostać na nowy sezon nowe koszulki od Adidasa. Ciekawe czy ten wzór o którym kiedyś pisaliśmy jest możliwy?
Cytat:
I co do ciągle aktualnego tematu sponsora na koszulki: Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Tauron ma zostać sponsorem piłkarskiego Śląska Wrocław Ciekawe jak idą prace w Wiśle nad pozyskaniem sponsora. Jesteśmy Mistrzem więc ktoś powinien się zgodzić wreszcie na nasze warunki. |
Ja tam osobiście liczę na jakiś ciekawszy wzór. Mam nadzieję, że pokombinują, ale nie przekombinują. ;)
Znając Adidasa to cena za koszulkę będzie powyżej 200zł, więc jak już wydawać tyle pieniędzy, to za coś więcej. Btw. Ten wzór powyżej przypomina mi obecne trykoty Liverpoolu, które mi jakoś nie pasują. No, ale to rzecz gustu. EDIT:@Tenzen- ja wiem dobrze, że teraz mamy z Legią to samo i, że są to kroje ogólnodostępne. A do Liverpoolu nie mam nic- wręcz przeciwnie. ;) |
biała gwiazda na piersi powinna być rzeczą obowiązkową, niezależnie od kroju koszulki. myślę, że znacznie zwiększyło by to sprzedaż, sam osobiście bym kupił, natomiast z logo s.s.a. - nigdy!
|
Lepiej by przypominały Liverpool niż Legię :P
http://legia.com/www/galerie/legia/2...x/big/1046.JPG |
ten krój co powyżej z paskami od herbu to jest obecny krój Realu a my teraz mamy krój Realu z sezonu 09/10 podobno i gdzieś słyszałem że w nowym sezonie dostaniemy nowy wzór specialnie dla nas ale nie weim czy to prawda, taka informacja się przewijała w tamtym roku przed podpisaniem umowy z Adidasem
|
Cytat:
|
|
niech ktos pozmienia na nasze barwy bedzie swietna i ta u góry hehee stroje na sezon 11/12
http://www.footballshirtculture.com/...das_home_1.jpg |
Ma być unikatowy wzór koszulek, więc nie ma mowy o koszulkach takich jak Real czy inny Liverpool. Mieli cały rok na przygotowanie projektu.
Koszulka bez BG - sprzedaż, jak zawsze. Kupią przeważnie kibice sukcesu, chcący być na czasie. Koszulka z Białą Gwiazdą - Wydaje mi się, że to by było pospolite ruszenie do sklepów. Większość wiślaków z BG w sercu na pewno by chciała mieć taką koszulkę. Czy Bogdan poszedł drogą, która gwarantuje podniesienie poziomu sprzedaży koszulek meczowych i wiślackich pamiątek? Skad mam to wiedzieć :D Musimy poczekać do pierwszych przecieków. btw. gratulacje dla Śląska za nowego sponsora, ciekawe czy Basałaj też nawinie nowego sponsora. |
heh szukanie sponsora to ciekawy temat...ale nie na dziś.
Mnie frapuje jedno. Dlaczego w sklepie oficjalnym Wisły Kraków nie można kupować ...koszulek zawodników. Przychodzą typy do Realu i potem mówia ze X czy też Y sprzedał swoich koszulek w miesiącu tyle ze odrobił transfer. Wiadomo Wisła Kraków to nie Real Madryt, ale czy nie zwiększyło by coś takiego sprzedaży? IMHO jakoś ale to jakoś by poszło w góre. Jesli można by było powiedzmy za 250 pln kupić w sklepiku koszulke meczową z naszywkami etc każdego piłkarza z druzyny ja byłbym bardzo rad.Czy coś na tym tracimy ? Jeśli koszulki by nie zeszły to przeciez mozna by je na koniec sezonu dzieciom z domow dziecka rozdać czy organizowac konkursy w których można je będzie wygrać. co wy na to. |
Pomysł zacny :) tylko to pytanie kierowane w nieodpowiednim kierunku :) Myślę, że wprowadzenie takich 'frykasów' miałoby na pewno pozytywne przełożenie na wynik finansowy. W sumie jeszcze niedawno powiedziałbym noway, ale od kąd do klubu wrócił szanowny Pan Basałaj to zaczyna to wreszcie mieć ręce i nogi, więc kto wie kto wie ;)
|
Jakbym był Basałajem, to bym powiedział, że jak będzie cały stadion, to będzie tam duży sklep klubowy i możliwość zakupu koszulki z nazwiskiem piłkarza.
|
Orientuje sie ktoś w ogóle kiedy mniej więcej może się odbyć prezentacja nowej koszulki? Będzie to przed nowym sezonem czy przed eliminacjami LM? Na przykład Chelsea już 2 ostatnie kolejki grała w nowych strojach, ale nie wiem od czego to zależy
|
Cytat:
|
Cytat:
|
http://www.sklep.wisla.krakow.pl/pl/...z_Polski_2011/
do kupienia od niedawna! E: natknąłem sie w sieci : http://allegro.pl/t-shirt-wisla-krak...630189013.html Kto to wymyślił ? przeciez to jest niczym z targu z lat 90. http://img.archiwumallegro.pl/?512987266 ta była najfajniejsza. |
Fantastyczny efekt byłby gdyby wszyscy przyszli na fetę w tych koszulkach !
69 zł to wcale nie tak dużo za pamiątkę 13 mistrzostwa Polski :) |
Bardzo fajna i cena też nie najgorsz w dodatku adidas więc sie nie zapsuje
|
http://tinypic.com/r/307xpqc/7
Tańsza wersja adidasa i moim zdaniem lepsza jakościowo ;) |
Może nie dotyczy to bezpośrednio strojów, ale mam pytanie gdzie mogę kupić taki szalik:
http://bi.gazeta.pl/im/7/8033/z80330...z-Glowacki.jpg |
|
Mam takie jedno przemyslenie co do jutrzejszego dnia. Zapowiedziana na jutro jest jakas niespodzianka? Jak myslicie czy moga to byc nowe stroje? Jak tak patrze na Europe to w wiekszosci krajow, gdzie poznalismy juz mistrza zostaly zaprezentowane nowego koszulki(Manchester, Barcelona, Dortmund). Moze teraz kolej na Wisle?;d Taki prezent od Adidasa.
|
Ochalik dziś wypowiadał się tv i mówił że bedzie jakaś niespodzianka ale raczej w oprawie meczu...że piłkarze zostaną godnie przywitani....No ciekawe ciekawe :D Już się nie mogę doczekać!
|
Możliwe że ta koszulką która ma na sobie syn Pareiki to nowa koszulka
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...7643408983.jpg |
A jaka ona nib nowa? TO jest obecna w wersji mini...
|
Nowy wzór dla Realu M. Świetnie się prezentują, uwagę zwraca herb. Chyba z jakiegoś plastiku, nawet niezły pomysł.
Mam nadzieję, że nasze stroje też będą tak 'ze smakiem' zaprojektowane. Żeby nie było oczopląsu od patrzenia. http://www.footballshirtculture.com/...ts-leaked.html 2010-07-12 data prezentacji poprzednich kitsów. Oby w tym nowym sezonie były wcześniej. |
Cytat:
Optymalnie, byłoby pozostawienie korony nad tarczą herbową i tyle ... No ale zdaje sobie sprawę, że wtedy nie będzie tego co ma odróżniać logo SSA od herbu TS-u czy nazwa "Sportowa S.A" [już pomijam, że skrót "Spółka Akcyjna" zapisany jest błędnie w j. polskim. Powinno być jednak bez kropeczek]. Czepiam się szczegółów, ale tam właśnie tkwi zawsze przysłowiowy "diabeł". |
Cytat:
|
Ja tam na koszulkach widzę Białą Gwiazdę.
Cytat:
|
fajne te złote paseczki, ale bardziej mi się podobał wzór z promieniami z tego sezonu ;)
wiadomo że każdy by chciał aby Wisła grała z białą gwiazdą na piersi ale chyba nie ma co liczyć na to ;) |
Cytat:
Osobiście, "usatysfakcjonowany" byłbym wyciągnięciem maksimum w obecnych realiach, czyli tarcza herbowa Wisły + korona nad nią + inaczej rozplanowana graficznie nazwa Spółki. |
Jak nie lubię tego Realu, tak znów mają fajne te domówki. ;)
Co do prezentacji nowych trykotów- myślę, że będą wcześniej, bo przecież 12.07 będziemy już grać eliminacje także mi się wydaje, że klub weźmie to pod uwagę. Inna sprawa, że wciąż cicho o nowych strojach... |
Cytat:
gronostajów jeszcze tylko na tym "herbie" telefonicznym brakuje. "Polski real" pozal się Boże. I pomyśleć, że masa typów dalej buja się w gadżetach z logo SA. Biała gwiazda na koszulki i tyle w temacie. Nierealne? Tak. I o to chodzi, ze nie REALne. |
^^też tak masz, że jak widzisz 'kibiców' w szaliku z logiem S.A. i mówisz pod nosem - ja pie**ole... :D ??
Mnie ciekawość nowych koszulek i transferów zżera ciut. Mieli uwzględnić uwagi kibiców. Ciekawe jakie uwagi uwzględnią? Jeżeli jedyną (czyt. jedyną słuszną /ha głos polityka przemawia przeze mnie/) uwagą kibiców była BG na piersi :D Będzie rozczarowanie, przynajmniej dla mnie. BG mało realna, ale może jednak? |
Ważne że wróciły białe getry i białe spodenki. W końcu wyglądają tak jak trzeba
|
Co myślicie o takim typie: http://www.footballshirtculture.com/...das_away_1.jpg ?
Uważam, że fajnie mogło by się to prezentować. |
Cytat:
z tym, że coraz rzadziej pod nosem --- marketing i promowanie loga to jedno druga sprawa to wyczucie smaku - nakładanie sobie jakichś koron insygniów to już nawet nie cepelia poza tym - logo jest upstrzone w taki sposób, że i tak jedynym W MIARĘ czytelnym fragmentem jest emblemat BG. To mówi samo za siebie. Zamiast poprzestać na schludnej, czytelnej obwódce wokół herbu stworzono niewiadomoco. Koronowane niewiadomoco. |
Cytat:
Cytat:
Modle się by w tym sezonie Biała Gwiazda wróciła na koszulkę. Chociaż z drugiej strony jak by była możliwość kupienia samej naszywki z Białą Gwiazdą, wiele osób kupiło by i naszyło na logo S.A (to chyba nie jest profanacja) I tak najlepsze koszulki były za czasów Nike. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl