Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Skorża byłym menedżerem Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3085)

kONwalia 25.07.2009 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tragez88 (Post 768263)
Dziwne były słowa Skorży przed meczem: "przed nami...yy...przed Wisła kolejne cele" (jakos tak;)

Nie zwróciłem co prawda wtedy na to uwagi ale w sporcie na TVP1 szczególnie sie tego uczepili co mialoby sugerować pożegnanie Skorży z Wisła...

Dokładnie, też zwróciłem na oba szczegóły uwagę. TVP strasznie irytuję, zresztą nie tylko oni. Praktycznie wszystkie telewizję gdy teraz mówią o nas sugerują dymisję. A moim zdaniem ten mecz mimo porażki pozwoli Skroży przetrwać na stanowisku. Superpuchar bardzo szczęśliwie jedzie do Poznania.

mar07 25.07.2009 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Illargui (Post 768251)
Dobre :lol: - widac było kunszt trenerski Kasperczaka w Górniku Zabrze ......
A z taką kadrą, jak swego czasu miał Kasperczak w Wiśle, to niejeden trener osiągnąłby takie same sukcesy

Taaa widać było po tym jak przejął nasz zespół pewien Czech.. A co ty jasnowidzem jesteś? Ciekawy jestem czy Skorża utrzymał by Górnika,naprawdę jak widzę niektórych z Was jak jesteście w niego zapatrzeni to,aż mi słabo

For_FuN_ 25.07.2009 19:14

Media sugeruja dymisje, bo ilu trenerow miala juz Wisla od kiedy weszla Telefonika? Cupial jest znany ze zmieniania trenerow, wiec dziennikarzom nie ma co sie dziwic.

szczebrzeszcz 25.07.2009 19:18

no i właśnie tu jest problem

jak zrobić żeby nie wyszło tak, że trener S. za uratowanie posady poświęcił JK i reszty,
zwalniamy ich, niech pan szuka następców...

dal dobra Wisły ktoś powinien porozmawiać ze zwalnianymi... wiem że to śmiesznie brzmi... ale w takich przypadkach lepiej żeby nikt się honorem nie unosił ( mówię tu także o Skorży)

a PT czemu miałby niby zostać zwolniony, ledwo co zaczął pracować, skutki jego pracy poznamy dopiero w trakcie sezonu

Tasio1906 25.07.2009 19:18

Pan Maciej Skorża powinien zostać!!! Co do sztabu szkoleniowego to do wyjazdu Kazimierski a w zamian może Dawidziuk??

bravelukas 25.07.2009 19:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 768281)
Media sugeruja dymisje, bo ilu trenerow miala juz Wisla od kiedy weszla Telefonika? Cupial jest znany ze zmieniania trenerow, wiec dziennikarzom nie ma co sie dziwic.

Zgadzam sie z Toba, media juz bełkocą "wywołując wilka z lasu" o dymisji, wszystko co pisza o Wisle jest po to by nam jeszcze bardziej doebac, ale my sie nie damy!!!!

1906% Poparcia dla MAĆKA SKORŻY :DDD :)

Illargui 25.07.2009 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mar07 (Post 768278)
Taaa widać było po tym jak przejął nasz zespół pewien Czech.. A co ty jasnowidzem jesteś? Ciekawy jestem czy Skorża utrzymał by Górnika,naprawdę jak widzę niektórych z Was jak jesteście w niego zapatrzeni to,aż mi słabo

Po pierwsze, napisałam - "niejeden trener" a nie "każdy trener", po drugie - nie jestem jasnowidzem, natmiast uważam, że trzeba było sie postarać, aby z posiadaną sytuacją kadrową i finansową Górnik spadł,po trzecie - nie jestem zapatrzona w Skorżę tylko uważam, że problem Wisły to przede wszystkim brak wzmocnień i nieskuteczność, a nie słaby trener, po czwarte - uważam za wysoce prawdopodobne, że Skorża osiągnalby takie same sukcesy, jak Kasperczak gdyby dysponował takimi jak on zawodnikami.

I tyle w tym temacie z mojej strony.

Lysy 25.07.2009 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kassperr (Post 768248)
Co, pomarzyć nie można ?

Szczerze i obiektywnie, przychodzi Ci lepszy trener do głowy ?

Mnie przychodzi jeden: Maciej Skorża!
Człowiek który mimo kłód rzucanych pod nogi w postaci systematycznego osłabiania drużyny, wywalczył z nam dwa mistrzostwa... Z klubu powinien polecieć Bednarz, jako odpowiedzialny za brak wzmocnień i fatalną politykę transferową.

żuraw_9 25.07.2009 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 768269)
Z podejściem, że go już tu nie ma, że go chcą zwolnić przy najbliższej okazji, wszyscy są przeciwko niemu, że on już tu nie popracuje (sezon przed Wisłą, nie przed nami - vide cytat) a także przy wystawieniu mu "wotum nieufności" w postaci pozwalniania jego sztabu. A z tego co wiem to JK i PT nie są do uratwania. Już kiedyś na zwolnienie JK Skorża się nie zgodził.

Żmijko, mam rozumieć, że skoro JK i PT są nie do uratowania to razem z nimi poleci i Skorża? Przecież PT od niedawna pracuje?

Kassperr 25.07.2009 19:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez żuraw_9 (Post 768295)
Żmijko, mam rozumieć, że skoro JK i PT są nie do uratowania to razem z nimi poleci i Skorża? Przecież PT od niedawna pracuje?

Kim są Jk i Pt ? ;-)

Eustachy 25.07.2009 19:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczebrzeszcz
a PT czemu miałby niby zostać zwolniony, ledwo co zaczął pracować, skutki jego pracy poznamy dopiero w trakcie sezonu


No chyba juz co nieco po meczach z Levadia da sie powiedziec na temat skutowi jego pracy, w dodatku sam Skorza publicznie przyznal, ze przygotowania do sezonu zostaly spier...niczone, wiec ?

bravelukas 25.07.2009 19:36

Skorza niestety na bank zostanie zwolniony...wystarczy spojrzec na jego mine, poza tym dzisiaj na przedmeczowej wypowiedzi dla reportera tvp zasugerował ze nie bedzie go z wisła w dalszej czescie sezonu mowiąc: ,,...przed nami,...przed Wisła...", nie wiem czy ktos to zauwazył...na konferencji po meczu zapytany o dymisje peosił o cierpliwosc mowiac by dziennikarze poczekali do poniedziałku lub wtroku rano.........co o tym sadzić????

royalmichael 25.07.2009 19:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 768301)
No chyba co nieco juz udalo sie poznac skutki jego pracy, w dodatku sam Skorza publicznie przyznal, ze przygotowania do sezonu zostaly spier...niczone, wiec ?

Nie zostały spier... tylko szczyt formy ma przyjść na sierpień i wg mnie słusznie, Levadia miała ogromne szczęścię, byli zamknięci na 30m + zaczarowana bramka. Myślisz, że gdyby przygotowania były pod kątem pierwszych meczów to Ćwielong trafiałby do bramki?

żuraw_9 25.07.2009 19:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 768301)
No chyba co nieco juz udalo sie poznac skutki jego pracy, w dodatku sam Skorza publicznie przyznal, ze przygotowania do sezonu zostaly spier...niczone, wiec ?

Ale czy tak naprawdę po mięsiącu jego pobytu w Wiśle, dałoby się już odczuć skutki jego pracy? Nie wydaje się, praca fizjologa to praca długofalowa i w ciągu miesiąca nie mógł spowodować, tego, że np. Ćwielong jest piłkarzem, który rzadko trafia do bramki, a Brożkowi w głowie Fulhamy i inne. Poza tym za przygotowanie motoryczne w dalszym ciagu odpowiada Bahr, a Terziotti był podobno tylko trenerem "wspomagającym".
Tak było napisane na oficjalnej:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...eniowym_wisly/

Żmijka 25.07.2009 19:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez żuraw_9 (Post 768295)
Żmijko, mam rozumieć, że skoro JK i PT są nie do uratowania to razem z nimi poleci i Skorża? Przecież PT od niedawna pracuje?

Niekonicznie poleci, a może sam odejść. To to "wotum nieufności" co pisałam - zwolnią jego ludzi, to i on odejdzie. I tak jak już pisałam - ponoć JK już miał wylecieć, ale stanowczo sprzeciwił się temu Skorża ... więc wychodzi na to, że albo wszyscy albo nikt (w myśleniu MS).
Nie wiem czy to rozsądne, ale z drugiej strony się nie dziwię.

Ja osobiście zostawiłabym Janasa. Nie wiaodmo jak został "rozpracowany" rywal - z efektów wynikałoby że słabo, ale jednak nie tu widzę powody porażki. A wcześniej nie był raczej z nim problemów, treningi prowadzi nieźle, dobrze pracuje inywidualnie z zawodnikami ...

Co do Włocha to mam mieszane uczucia - nie sądzę żeby toon zawalił kondycyjną sprawę przygotowań, bo poprostu mało co robił tak naprawdę. No ale to właśnie ta druga strona - on w sumie niewiele robi u nas, od początku wile osób się zastanawia po co on właściwie jest ...

Eustachy 25.07.2009 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael (Post 768305)
Nie zostały spier... tylko szczyt formy ma przyjść na sierpień i wg mnie słusznie, Levadia miała ogromne szczęścię, byli zamknięci na 30m + zaczarowana bramka. Myślisz, że gdyby przygotowania były pod kątem pierwszych meczów to Ćwielong trafiałby do bramki?

Nie, Cwielongowi nic by tu nie pomoglo, bo on jest po prostu slabym pilkarzem.

Natomiast co do przygotowan, to tu cytat ze Skorzy : "przeliczylem sie z przygotowaniami, jest to ewidentny blad w sztuce trenerskiej, biore to wszystko na siebie i prosze oszczedzic pilkarzy, bo oni w tych meczach wiecej dac z siebie nie mogli."

W zwiazku z tymi slowami, trudno przypuszczac, aby jakiekolwiek inne okolicznosci mogly miec wplyw na zamiar zwolnienia fizjologa, o ile oczywiscie te sa prawda, bo ja tego potwierdzic niestety nie moge.

WLD-SZRW 25.07.2009 19:48

Informacja z pierwszej ręki od człowieka z Wisły SA - najprawdopodobniej Skorża poleci , Smuda nowym trenerem.

Podkreslam , prawdopodobnie ,bo decyduje Cupial

63.5 Kg 25.07.2009 19:51

Jakby doszlo do tego to bylby to ogromny blad...
Wisla zagrala dzisiaj niezly mecz ale z bardzo slaba skutecznoscia...Amica jak tak chce grac w lidze to zycze powodzenie bo jak narazie to bardzo slaba...

żuraw_9 25.07.2009 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WLD-SZRW (Post 768313)
Informacja z pierwszej ręki od człowieka z Wisły SA - najprawdopodobniej Skorża poleci , Smuda nowym trenerem.

Podkreslam , prawdopodobnie ,bo decyduje Cupial

Tak, tak już wielokrotnie na tym forum były informacje z tzw. "pierwszej ręki" ,np. że Diego Tristan już jest w Krakowie tylko ma przejść badania itp. itd. Więc bardzo proszę poczekajcie spokojnie do przyszłego tygodnia i wszystko się wyjaśni, a nie jakieś pisanie domysłów rzekomo pochodzących z "pierwszej ręki".

Galonek 25.07.2009 19:53

WLD-SZRW, z całym szacunkiem, ale słowo "prawdopodobnie" w twoim poście powoduje, że ma on taką samą wartość jak informacje ze wszystkich portali internetowych.

iiYama 25.07.2009 19:59

Powodów zwolnienia JK łatwo się domyśleć. Brak efektów pracy, generalnie raczej słaby odbiór jego działalności w klubie przez otoczenie.

PT - napewno nie jest głównym winowajcom ostatnich dni. Przygotowywał zespół nie wedle swojego widzimisię lecz wg. sugestii i zaleceń Skorży, może jeszcze kogoś innego, choćby Bahra. W końcu jest świeży w drużynie, nie zna zawodników. Może też chodzi o oszczędności. Wilczek mówił ze będą ciąć wydatki, być może został uznany za niepotrzebny balast.

Co do samego trenera. Uważam że oceniając jego warsztat należy patrzeć na całokształt. Został obdarzony zaufaniem i się odwdzięczył 2 tytułami MP. W trakcie jego pracy z Wisłą zdarzały się mecze słabsze gdy szczęśliwie strzelona bramka ratowała nam skórę. I o ile pierwsze spotkanie w Sosnowcu było słabe, to w Tallinie i dziś mieliśmy pecha, lub jak kto woli raziliśmy niezdarnością i nieskutecznością mimo niezłej, aktywnej gry.

Co do drużyny wydaje mi się że zarówno Kirm jak i Alvarez będą sporym wzmocnieniem dla drużyny.

Kirm w porównaniu z Zieniem potrafi zagrać 1 na 1, lepiej prowadzi piłkę, jest mniej statyczny, wnosi sporo ożywienia.

Urugwajczyk w ofensywie wydaje się lepszy od Baszcza. Stara się z głową wyprowadzić piłkę, dosłownie. Dziś kilkakrotnie ładnie zgrywał piłkę tą częścią ciała. Co do dośrodkowań, juz na filmach z sieci widać było że nie ma centr w stylu Beckhama tylko często posyła zawieszone. Jak się będzie spisywać w obronie to się okaże.

Inna sprawa czy on sam tego chce. Wiele spraw z życia klubu nie wychodzi na zewnątrz. Z pewnością zdarzały się tarcia pomiędzy nim a pozostałymi pracownikami odpowiedzialnymi choćby za sprawy sportowe. Może czuje się chwilowo wypalony, albo nie widzi już swojej przyszłości u nas?

Generalnie moim zdaniem Skorża mimo blamażu z Levadią zasługuje na szansę i kolejny rok pracy z tą drużyną. Tylko czy języczkiem uwagi nie jest osoba samego trenera a właśnie jego współpracowników :(

Gwiaździsty 25.07.2009 20:10

Niestety, ale Skorża nie gwarantuje postępu. 2 razy przegrane SuperPuchary. W zeszłym roku w słabym stylu pożegnaliśmy puchary europejskie. W tym roku totalna kompromitacja klubu. Te kpiny i pomyje wylewane na nasz klub są wystarczajacym powodem pożegnania się. Po czymś takim nie ma wogóle dyskusji, jedynie pytanie kiedy. Liga rusza za tydzień. Dobrego trenera nie znajduje się tak z dnia na dzień. Ale im szybciej tym lepiej.

michu-k 25.07.2009 20:13

Powinniśmy razem, wszyscy, grupą udać się zamanifestować swoje poparcie dla pana Skorży, tak jak to miało miejsce po zwolnieniu pewnej osoby w przyszłości (nie pamiętam o kogo chodziło, o Kasperczaka albo Basałaja, nie chcę siać zamętu, sprostujcie).

Nie po fakcie, a przed faktem.

Pewnie skrytykujecie :-) Tak dobrego trenera jak M.S. mieć przez długi czas nie będziemy. Tylko Maciej, żaden Franciszek.

Do Myślenic z nami udaj się :kumple:

piotrek1325 25.07.2009 20:15

Nie skrytykujemy i udamy się !!! Do Sosnowca na najbliższy ligowy mecz (teraz też można było, ale ja akurat nie mogłem...)
Więc panowie nie pieprzyć tylko do Sosnowca...
2 MP z rzędu i źle ? Lepszego nie znajdziemy!

KaRaSTSW 25.07.2009 20:18

Skorża dopytywany o swoją przyszłość w Wiśle ucinał wszelkie spekulacje: - Decyzję już podjąłem, zawodnicy o niej wiedzą, wszystko ogłoszone zostanie w poniedziałek........

mam złe przeczucia co do tej decyzji

nesta 25.07.2009 20:18

Ja bym Skorze chyba zostawil. Taka zmiana mialaby sens tylko gdyby przyszedl lepszy trener z zagranicy, a na takiego Wisly w tej chwili nie stac. Ani Franz ani tym bardziej Michniewicz nic nie zdzialaja wiecej od Skorzy, bo jak wiele razy bylo pisane, to nie Skorza ma uczyc 30 letniego pilkarza jak przyjac pilke albo strzelic na bramke w sytuacji 1 na 1. Jesli chodzi o taktyke, organizacje gry, fajnie byloby posluchac jakiegos eksperta, jak to ocenia w Wisle, czy rzeczywiscie w pelni wykorzystywany jest potencjal druzyny. Nam laikom ciezko to zweryfikowac, a tym samym wystawic ocene Skorzy.

Natomiast jesli rzeczywiscie przyszedlby Smuda, to jego wielkim plusem jest to, ze ma swietna intuicje jesli chodzi o ocene zawodnikow, a co za tym idzie trafione transfery. Pokazal to w Wisle, pokazal tez w Lechu.

FredzIo 25.07.2009 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 768192)
Dajcie Skorży jednego prawdziwego napastnika

Brożek, Boguski i Ćwielong to fałszywi napastnicy?

eMTe 25.07.2009 20:22

Napisz jeszcze: "Prawdopodobnie Cupiał rozważa zatrudnienie Ranierego lub Klinsmana... "

I jaki to ma sens? Chcesz się przypodobać komuś? A gdzie będziesz jak się okaże, że Skorża zostanie? Pewnie założysz nowe konto...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FredzIo (Post 768338)
Brożek, Boguski i Ćwielong to fałszywi napastnicy?

Brożek jest prawdziwym napastnikiem.
Boguski jest jak to ktoś ładnie już nazwał tzw. "wolnym elektronem"
Ćwielong bardziej się nadaje do pomocy, dzisiaj już jestem przekonany na 100% że to pomocnik, a nie napastnik!!! Na siłę z niego chcą zrobić z napastnika, ale on się nadaje do drugiej linii!!!

piotrek1325 25.07.2009 20:22

Boguski obecnie nie gra i moim zdaniem to jest też powód dużego osłabienia Wisły...na pewno jest lepszy od Ćwielonga i na pewno lepiej rozumie się z Brożkiem.

tsw28 25.07.2009 20:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FredzIo (Post 768338)
Brożek, Boguski i Ćwielong to fałszywi napastnicy?

Brożek bez formy, Boguski kontuzjowany, a Ćwielong ... napastnik na siłę ,nominalny pomocnik.
Więc tak naprawde w ostatnich meczach jedynym napastnikiem był Brożek.
To trochę mało jak na taki klub!

KOMINEK 25.07.2009 20:25

A czy na pewno zwolnienie Skorży oznacza przyjcie Franza.
Jeśli w Wiśle jest zapowiedziane ratowanie budżetu po przez sprzedaż zawodników to wątpię żeby Smuda zgodził się przyjść . Jednym z powodów jego odejścia z Poznania były zgrzyty odnośnie transferów Smuda chciał więcej i lepiej niż zarząd mu proponował.
Poza tym Smuda marzy o reprezentacji a łączenie Wisły i repy jest nie do przyjęcia.

tylko_na_kilka_dni 25.07.2009 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FredzIo (Post 768338)
Brożek, Boguski i Ćwielong to fałszywi napastnicy?

Brożek i Boguski sa ok, Ćwielong falszywy.

koyoot 25.07.2009 20:26

Franek Smuda bedzie dobrym selekcjonerem. Nigdy trenerem. Jest dobrym motywatorem pilkarzy i zaszczepia u nich te wole walki. Gorzej natomiast z treningiem odpowiednim dla rozwoju zawodnikow. Smuda raczej jest typem selekcjonera. Skorza jest jego przeciwienstwem z tym ze potrafi tez umotywowac pilkarzy. Skorza jest najlepszym trenerem w Polsce, w tej chwili bez niego bedzie tylko gorzej.

sessegnon 25.07.2009 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 768337)
Natomiast jesli rzeczywiscie przyszedlby Smuda, to jego wielkim plusem jest to, ze ma swietna intuicje jesli chodzi o ocene zawodnikow, a co za tym idzie trafione transfery. Pokazal to w Wisle, pokazal tez w Lechu.

Ta maa...On jako jedyny z decydujacych w Lechu o transferach nie chcial Stilicia w druzynie.

Szkoda, ze kontuzjowani sa Boguski i Gargula, bo z nimi gra wygladalaby o wiele lepiej.Trzeba przecierpiec z Cwielongiem w napadzie kilka(mam nadzieje, ze kilka)kolejek, a bedzie lepiej.

FredzIo 25.07.2009 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tsw28 (Post 768341)
Brożek bez formy, Boguski kontuzjowany, a Ćwielong ... napastnik na siłę ,nominalny pomocnik.
Więc tak naprawde w ostatnich meczach jedynym napastnikiem był Brożek.
To trochę mało jak na taki klub!

Wystarczyło na dwa poprzednie mistrzostwa, więc wydaję mi się, że wystarczająco. Boguski wróci, to będzie grał w pierwszym składzie z Brożkiem. A jak wiemy ich współpraca układa się bardzo dobrze. Na zmiane, będzie Ćwielong, który zwykle po swoich wejściach w drugiej połowie prezentuje się nieźle. Paweł Brożek jest w słabszej formie, a wróci pewnie do niej juz wkrótce. Myślę, że nie potrzeba nam napastnika, jeżeli zostanie utrzymany obecny skład, a piłkarze wrócą po kontuzjach. Brożek i Boguski są najlepsza parą napastników w naszej lidze i pewne jest to, że napastnik który przyjdzie będzie grzał ławę.

tsw28 25.07.2009 20:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FredzIo (Post 768346)
Wystarczyło na dwa poprzednie mistrzostwa, więc wydaję mi się, że wystarczająco. Boguski wróci, to będzie grał w pierwszym składzie z Brożkiem. A jak wiemy ich współpraca układa się bardzo dobrze. Na zmiane, będzie Ćwielong, który zwykle po swoich wejściach w drugiej połowie prezentuje się nieźle. Paweł Brożek jest w słabszej formie, a wróci pewnie do niej juz wkrótce. Myślę, że nie potrzeba nam napastnika, jeżeli zostanie utrzymany obecny skład, a piłkarze wrócą po kontuzjach. Brożek i Boguski są najlepsza parą napastników w naszej lidze i pewne jest to, że napastnik który przyjdzie będzie grzał ławę.

Powiem tak, na ostatnie mecze jeden napastnik- Brożek to było za mało, ale jak wróci Boguski to powinno być już wszystko wporządku :-)
PS: I Garguła w pomocy. :p

Gwiaździsty 25.07.2009 20:37

Cytat:

Skorza jest jego przeciwienstwem z tym ze potrafi tez umotywowac pilkarzy.
Tak jak w Sosnowcu i Tallinie ?

Cytat:

Skorza jest najlepszym trenerem w Polsce, w tej chwili bez niego bedzie tylko gorzej.
Ten najlepszy trener tak "przygotował" zespół na mecz z Levadią, że teraz właśnie czeka, aż mu BC powie "do widzenia".

FraMat 25.07.2009 20:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FredzIo (Post 768338)
Brożek, Boguski i Ćwielong to fałszywi napastnicy?


falszywi? Może nie.
Ale tacy udawani...
Co do Ćwielonga, on może byc napastnikiem w ogóle za rok, moze za dwa lata.
Boguski? To może polowa napadziora.
Brożek bez formy.
Żaden z tych piłkarzy nie poradziłby sobie w zadnej inne poza polską, lidze.
Dlatego napisałem, że nie mamy napastnika z prawdziwego zdarzenia

Nehiar 25.07.2009 20:42

Ćwielonga to nawet widziałbym bardziej na skrzydle niż w ataku ... Naprawdę Napastnik to po newralgiczna pozycja, a my po prostu nie mamy wystarczających graczy na tą pozycje - Brożek bez formy i cały atak nam się rozsypuje ...

Gwiaździsty 25.07.2009 20:44

Cytat:

Dlatego napisałem, że nie mamy napastnika z prawdziwego zdarzenia
Jak ten napastnik (Brożek) od 2 lat strzelał najwięcej bramek w Polsce to było cacy. A co do jego formy to nad nią pracuje i za nią odpowiada trener. Jak zawodnicy są bez formy to nie odpowiada za to szatniarz, tylko treneiro, ktory ma ich codziennie na treningach.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl