![]() |
Cytat:
edit:moja analiza na Forum Bukmacherskim http://www.forum.bukmacherskie.com/s...ad.php?t=29131 z wczoraj!! z godz.19:31,a na Twoim linku MOJA(!) analiza na innym forum 'napisana' dziś o 16:50...;/ ciesze sie ze komus sie tak spodobała moja analiza ale bez jaj... edit2:zanim kogos oczernisz to upewnij sie czy slusznie edit3:beez napinki :) |
Cytat:
PART 1 complete: :P Cytat:
|
Cytat:
Zagrałem za 30 zł zgarnąłem 101,80 zł |
Ta polska liga to chyba przez bukow jest ustalana,masakryczny dzien..
|
Cytat:
|
Cytat:
Też sprawdzałem Twoją wiarygodność kolego z tamtym forum, no, ale skoro nicki się zgadzały, plus Twój avatar tam to pozbyłem się wątpliwości. Kolega Prawdziwość, widzę, zaczął sprawdzać od złego miejsca. |
Mi dziś hokeje kompletnie nie weszły, z trójki Blues,Jyp,Berlin, tylko ten ostatni wszedł( a pozostali razem wzięci strzelili całą....jedną bramkę:) ) co było o dupe rozbić bo wszystko było na 1 kuponie....90 zeta w plecy zabolało , ale na szczęście tylko na chwile.
Unirea,Norynberga,Kaiserslautern - odbrobiły straty, choć nie wiem jak te ostatnie niemieckie dziady to wygrały(już nigdy na nich nie zagram ,przynajmniej dokąd trenerem będzie nadal Okuka2) Wolfsburg,Galway,Limerick - pozwoliły wyjść na niezły plus. Typy na jutro później zapodam, choć tak na pierwszy rzut oka szału jutro nie ma. ps Wisłe na bank odpuszczam po dzisiejszych wyczynach faworytów, choć to powinna być dla nas dodatkowa motywacja i tak mi się widzi że najpewniejszy jutrzejszy typ jeśli chodzi o naszą lige to żydy:/ |
kilka propozycji na jutro,do wyboru,do koloru,do skomentowania i do ocenienia:
Bełchatów - Wisła (ht/ft) 2/2 Man Utd. - Liverpool 1 Heerenveen - Sparta 1 Bochum - Bayern 2 Valerenga - Stjernen 1 Timra - HV71 2 edit:to nie jest mój kupon tylko propozycje do kuponu zeby nie bylo:) ze względu na nieprawdziwe oszczerstwa/o pod moim adresem w robienie analiz więcej bawić się nie będe |
Moje zdanie weekendowe na temat bukmacherki
Panowie i Panie dajmy sobie spokój z grą za grube pieniądze w ten weekend ,ponieważ po dzisiejszym dniu zapowiada się weekend niespodzianek . Jedynie Wisełka jutro , może Śląsk x2 , Bayern i Barcelona , więcej meczów ciekawych nie widzę a patrząc po dzisiejszym dniu np. Polonia czy Anderlecht nie wróży to dobrze na jutro i niedziele . Pozdrawiam |
Cytat:
|
a jakbyscie obstawili Manchester United-FC Liverpool ??
|
A po co obstawiać mecz, w którym może się zdarzyć wszystko?
|
Po wielu przemyśleniach i dzisiejszym dniu jak się wydarzył w lidze polskiej zagrałem czystą 2 na Wisłę za 530zł dokładnie , zobaczmy co z tego będzie albo będę liczył pieniądze i pił cały tydzień i dalej inwestował albo będę sobie musiał brać nadgodziny w robocie żeby odrobić hajs ;):D
Ciesla bez sensu jest stawiać taki mecz : jeśli już chcesz zagrać bardzo bezpiecznie to myślę że lepszym rozwiązaniem będzie zagranie Bayern 2 , Śląsk x2 , i Wisła 2 lub x2 , ale lepiej 2 większe emocje i większa wygrana |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Ja dla zasady staram sie na Wisłę nie grać bo po prostu zapeszam hehe |
Cytat:
gratuluje trafnego typu, ładnej analizy i pozdrawiam ;) edit2: co ciekawe w moim linku druga analiza też jest stamtąd skopiowana (mecz Jaga - Legia). widocznie ktoś nie potrafi pomyśleć samemu ;) |
Wolwes-Charlton 1
Wodzislaw-Slask Wr. 2 Belchatow-Wisla Kr. 2 Everton-Stoke 1 Bochum-Bayern M. 2 Almeria-Barcelona 2 5 raz pod rzad................wtedy po 1 meczu jak bbedzie teraz????? znowu dupa ;/ nie ma narazie szczescia ;/ ;( |
Kameleon bardzo piękny kuponik , super , ale ja bym wykreślił Zagłębie , bo pierwszy mecz to pierwszy mecz w tej rundzie , a reszta no wiadomo Śląsk i Wisła ryzykowane ale myślę ze zagrają na 100% i wygrają i będzie ok reszty nie trzeba komentować , Barca ww formie , Bayern w super Formie , a Everton musi wygrać bo jak z nimi nie wygra to z kim będzie , chyba już z nikim i plus do tego , że ma atut własnego boiska więc kupon elegancki
|
Ja nie chcę znowu krakać ale ten Śląsk może nie wejść ale mam nadzieje że będzie OK, jeżeli pozwolisz skopiuje twój kuponik bez Wisły i Śląska może ca to np Man 1x zobaczymy
Takie coś wymodziłem... system: 3/6 pokaz kupony systemowe stawka : 40.00 PLN możliwa wygrana 121.48 PLN data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs So 14/03/09 13:45 Manchester United - Liverpool podwójna szansa Ang. Premier League 1X 1.20 So 14/03/09 15:30 VfL Bochum - Bayern München akumulacyjne Niem. 1.Bundesliga 2 1.55 So 14/03/09 16:00 Everton - Stoke akumulacyjne Ang. Premier League 1 1.50 So 14/03/09 16:00 Wolverhampton - Charlton akumulacyjne Ang. Championship 1 1.50 So 14/03/09 19:46 Zaglebie Lubin - Gornik Leczna akumulacyjne Pol. I Liga 1 1.50 So 14/03/09 20:30 Juventus FC - Bologna akumulacyjne Wło. Serie A 1 1.45 |
Witam
Moje typy na dzisiaj : Bolton - Fulham 1 kurs 2.15 Arsenal - Blackburn 1 kurs 1.45 Siema "mac251_251 : ja to za 20zł puszczam , wrazie porażki jakoś to przeżyje .pozdrawiam |
Kuczmen ciężkie mecze dzisiaj wytypowałeś ale powiem Ci że uważałbym na ten Arsenal po ostatnim środowym meczu , maja w nogach te 120 minut plus podróż , patrząc na statystyki w ostatnich latachbardzo dobrze im z Blackburn szło , ale teraz już o mistrza nie graja więc róznie może być zważając na to że nie wystąpi ta trójka piłkarzy Cesc Fabregas, Emmanuel Adebayor i Tomas Rosicky.
Jednak patrząc na tabelę to muszą zdobywać punkty żeby w LM w następnym sezonie zagrali ale czy jest sens dzisiaj zagrać czysta 1 bez kluczowych graczy Arsenalu ? Jeśli chcesz zagrać za grube pieniądze to bym się wstrzymał jednak i poczekał może do następnego weekendu aż wrócą piłkarze kontuzjowani , a jeśli za mniejsze to zagraj i POWODZENIA Zwierze nie kracz nie kracz :) Powodzenia tam , mam nadzieje że będzie OK Myślę że lepszym rozwiązaniem będzie zagrać Newcastle x2 w dzisiejszym spotkaniu , kurs też bardzo atrakcyjny Za 20zł to będzie jakoś mam nadzieję ze wyciągniesz kasę od nich . pozdro i powodzenia |
1
Bełchatów - Wisła 2 Beerschot - Mons 1 Heerenveen - Sparta 1 2 Bochum - Bayern 2 Juventus - Bologna 1 Bari - Avellino 1 Lechista69 no może masz rację i sie skusze :) |
Wiesz dobrze ze Wisła musi wygrać z Botem... a skoro jesteś Wiślakiem to po co ta podpórka ? Gola 2 jak nic!
|
Co powiecie o takim?
Bordeaux -Nice 1 Bochum - Bayern 2 Odra - Śląsk 2 GKS - Wisła 2 Everton - Stoke 1 Juventus - Bologna 1 ;) |
Wodzisław-Śląsk Wr. 2
Bochum-Bayern M. 2 Juventus-Bologna 1 Benfica-Guimaraes 1 Sporting L.-Rio Ave 1 Heerenveen-Sparta R. 1 za 5zl co sadzicie o tym kuponie??? |
Gks: Wisła 2
Arka:Piast 1 Heerenveen:Sparta 1 Everton:Stoke 1 Juventus:Bologna 1 |
Arsenal - Blackburn 1 @ 1,45
Beveren - Deinze 1 @ 1,45 Kazan - Kuban 1 @ 1,52 Leeds - Swindon 1 @ 1,52 Heerenveen - Sparta 1 @ 1,35 Debrecen - Nyiregyhaza 1 @ 1,35 AKO: 8,85 |
Ja sobie puscilem na caly weekend 4 kupony:D
kuponik numer 1 http://www.efortuna.pl/tiket/ekupon-...o=317181103435 kuponik numer 2 http://www.efortuna.pl/tiket/ekupon-...o=318198006397 kuponik numer 3 http://www.efortuna.pl/tiket/ekupon-...o=317184403677 kuponik numer 4 http://www.efortuna.pl/tiket/ekupon-...o=317187207579 |
Cytat:
|
ja dałem na dzisaj 2z3
grupa a : Widzew 2 Liverpool 02 Real 2 grupa B : ŚLĄSK 2 WISŁA 2 LECHIA 02 grupa c : Hoffenhaim 2 Bayern monachium 2 Hertha 1 |
Na razie jeden typ/kupon
Odra Wodzislaw Slaski - Slask Wroclaw (Typ) 2 Kurs: 2,10 |
Zagłębie L - Łęczna @1.50
SCH - Sparta @1.333 ako: 2.0 Bochum - Bayern +2,5 @1.60 Bordeaux - Nicea 1 @1.65 ako: 2.64 Timra - HV71 2 @1.87 Turku - JyP 2 @1.77 ako:3.30 Aluprof - Bydgoszcz -1.5 @1.25 Jadar - Trefl -1.5 @2.00 ako: 2.5 kusi mnie nawet żeby zagrać 1 lub X ze wskazaniem na tę drugą opcję na przekór wszystkim w meczu Bochum z Bayernem. Jakoś tak po tych zwycięstwach wysokich bawarczyków wydaje mi się że może przyjść jeden słabszy mecz, a Bochum to nieobliczalna drużyna i już nie jeden zespół stracił tu punkty z nimi (Werder, HSV, Schalke czy nawet Bayern zremisował z nimi 3:3 już w tym sezonie a inne mocniejsze drużyny albo nieznacznie wygrywały albo też remisowały) by the way... Omsk - Kazań 1-11:-D |
Odra v Slask 2 - 2.30
Korona Kielce v Widzew X - 3.10 Bełchatów v Wisła Kraków X - 3.00 (wybaczcie małą wiare..) Stawka 5 Wygrana z zakładu: 106,95 |
Cytat:
Wracam w następny weekend do gry po kilku latach nieobecności, więc wybrałem na dziś 10 typów aby sprawdzić jaką mam skuteczność i czy decyzja o powrocie jest słuszna :) Typy (kursy z Bwin): 1. Everton - Stoke 1 kurs 1.45 2. AEK Ateny - OFI 1 kurs 1.25 3. Valarenga Oslo - Stjernen 1 kurs 1.35 (hokej) 4. Heerenven - Sparta 1 kurs 1.35 5. Bordeaux - Nice 1 kurs 1.6 6. Bochum - Bayern 2 kurs 1.65 7. Southampton - QPR (over 2.5 z Gamebookers) 2 kurs 2.2 8. Emmen - Veendam 1 kurs 1.95 9. Watford - Sheffield Wed 1 kurs 2.1 10. Warta - Podbeskidzie 2 kurs 2.1 Podbeskidzie jest dla mnie czarnym koniem I ligi i ma duże szanse na awans do Ekstraklasy. W przerwie zimowej 5 zespół I ligi pozyskał kilku ciekawych zawodników (Malinowski z Górnika Zabrze, Sikora z KSZO oraz Matawu, który był wcześniej testowany przez Legię). Sparingi wyglądały również dobrze, choć mecze rozgrywano z przeciętnymi zespołami. Bilans wyjazdów to 4-2-4, bilans bramek na wyjeździe wynosi 13:11, a bilans ostatnich 10 meczy to 5-1-4. Warta znajduje się obecnie na 12 miejscu w tabeli i ma 1 punkt przewagi na strefą barażową i 2 punkty nad strefą spadkową. Oznacza to z pewnością gorącą wiosnę w tym klubie. Jeśli chodzi o transfery to należy odnotować przejście obrońcy Bartosza Hinca z Odry Wodzisław, który powinien wzmocnić blok defensywny. Średnio udane sparingi ze słabszymi zespołami nie wpłynęły zapewne na morale drużyny. Bilanse Warty: dom 4-1-4, bramki w domu 16:16, 10 ostatnich meczy 2-3-6 Ostatnie mecze obu drużyn: Polish 2nd league 2008/2009 Podbeskidzie-Warta 1:0 1.60 4.00 7.00 06.08.2008 Polish 2nd league 2007/2008 Podbeskidzie-Warta 2:1 1.50 3.90 7.00 03.05.2008 Warta-Podbeskidzie 0:2 2.75 3.20 2.50 23.09.2007 Trenerzy: Bogusław Baniak vs. Marcin Brosz (remis ze wskazaniem na Brosza, gdyż mimo to że jest mniej doświadczony to uważam że jest to utalentowany trener, który ma szeroką kadrę i nie odczuwa presji związanej z degradacją do niższej ligi). Atmosfera: rozpoczyna się dopiero pierwsza kolejka rundy wiosennej, więc jest jeszcze za wcześnie aby mówić na ten temat, pewne jest to że Warta będzie walczyła o utrzymanie, a Podbesidzie o awans do Ekstraklasy. Kontuzje: nie sprawdzałem Inne: spada kurs na Podbeskidzie w krajowych naziemnych bukach Obstawiam łatwe zwycięstwo Podbeskidzia, a dokładny wynik 0:2. Czego nie grać? 1. Ekstraklasy w tym tygodniu - jak dla mnie samobójstwo 2. Juventus - Bologna (masa kontuzji w Turynie, odpadnięcie z LM i ostro rosnące kursy na Juve) |
No to wkoncu i ja :) :
ROZPISOWY 4 z 5 Beerschot - Mons 1.47 1 - Pewniak Leeds - Swindon 1.52 1 A Gillingham - Shrewsbury 2.10 1 B Valenciennes - le Havre 1.67 1 C Xerez - San Sebastian 1.16 1x D Sporting - Rio Ave 1.27 1 E |
od dzisiaj do 5 nic nie obstawiam dopiero 5 żużel juz duzo na tym stracilem ;/ a 6 kuponow pod rzad 1 zdarzenie moglo byc pnad 500 a jest 0.........
ja nie mam kasy zeby tak stawiac ;/ reprezentuje mlodziez :D :P wie ktos czy w WZB bedzie mozna obstawiac sparingi żużla?? z gory thx :) |
Cytat:
Sląsk nie siadł ale inne wejdą:-p |
Cytat:
szkoda mi Ciebie sie zrobilo teraz..:/ czyli po godzinach:/ |
Cytat:
|
Cytat:
+ Co do Ekstraklasy to miałem nosa, że utrzyma się passa niespodzianek z piątku, choć szkoda mi tych co grali Wisłę, bo był to mecz który trzeba wygrać. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl