![]() |
co było do przewidzenia.. a teraz co, kolejne protesty?
|
Cytat:
|
Czyli nie wyszło znowu tak dużo, stadion zbudujemy za ok 400mln
E-35mln D-30mln Okrąglak-12mln C-152mln A/B-164mln ~393mln Ostatni przetarg był chyba z parkingami? |
Trzeba doliczyć jeszcze wykonanie zaplecza pod D i wykonanie ścianki szczelinowej pod C oraz koszty obniżania płyty boiska.
|
barthok w cenie C zawarł ściankę.
zaplecze D i jeszcze parę innych rzeczy;) |
Cytat:
Mam takie pytanie jedno. Skąd masz dane, że trybuna E kosztowała 35 mln, a D 30 mln? Podaj jakieś źródło bo wierzyć mi się nie chce. Z tego co pamiętam to E kosztowało więc niż cały stadion w Kielcach czyli około 45 mln, natomiast E, jakiś 40. |
Kod:
Stadion według projektu architekta wojciecha Obtułowicza jest realizowany od 2004 roku. Ja dałem z głowy, z tego co pamiętam. |
Cytat:
|
Cytat:
A wyniki oglądalności i frekwencji na trybunach przemawiają jednak za tą jedną dyscypliną, czyli piłką. i już nie rozmywam... |
Cytat:
i wiele innych artykułów na twsd |
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty:
prowadzenie kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad przebudową miejskiego stadionu piłkarskiego Wisła Kraków . Wybrano ofertę nr 8: GD&K Consulting Sp. z o.o., 31-511 Kraków, ul. Rakowicka 7 Cena wybranej oferty: 1.241.691,60 złotych brutto. http://zdit.krakow.pl/sprawy-urzedow...iejszej-oferty |
Jedno pytanie.
Dlaczego nie zrobili na samym początku przetargu od razu na budowę całego stadionu? Może jestem nie doinformowany ^^. |
Zobaczcie, nasz stadion jest budowany od 2004 roku. Mamy rok 2009 i jeszcze nie ma tak na prawdę nawet połowy wybudowanej:/ A ja dobrze pamiętam, że Cupiał już od dawno mówił, że wykłada 50% na budowę stadionu, pod warunkiem że drugie 50% wyłoży miasto. Ciekawe jak to się ma teraz? Na dodatek, Wisła jeszcze musi płacić za użytkowanie stadionu, normalnie żal.pl
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Z innej beczki:
czy popękane i rozwalone pleksy na trybunie E zostaną kiedyś wymienione ? szpeci to całą trybunę na fotkach z "Photo Day" |
HEHE pewnie dopiero jak zaczną wypadać dziury:D:D
|
Nie tylko szpeci ale pozwala zobaczyć tylko połowę boiska.Miałem szczęście kupić bilet przy rozwalonej pleksie.
Dobrze ,że nie ma jeszcze przepisów zmuszających do siedzenia na miejscu podanym na bilecie bo zakaz murowany. |
Cytat:
|
dzieje się tak dlatego, że nie jest to plexiglass tylko klejone szkło. Nie rysuje się ale pęka w kratkę jak widać.
zostanie wymienione, bez obaw. |
Tylko: kiedy zostanie wymienione?
Ja to popękane szkło widziałem na początku poprzedniego, mistrzowskiego sezonu - bodaj w meczu z Koroną (poprawcie mnie, jeśli się mylę - był to jedyny mecz co gola strzelił Niedzielan). Meczu siedząc na tym miejscu nie dało się zobaczyć faktycznie połowy boiska. Od tego czasu minęło 1,5 roku! |
Szkło , pleksa czy jak jej tam sama niestety nie popękała , to na prawdę drugorzędny temat , ale co powiecie w temacie przetargu, odwołań i terminów bo coś mi sie widzi że właśnie rozpoczyna się słynne polskie piekło biurokracyjno-sądowo-urzednicze .
W krakowie zbierało i zbiera okrutne żniwo i widze że nasz nieszczęsny stadion też zaraz wpadnie w szpony biurokracji. I termin oddania pójdzie się j..... |
Jeju czy ludzie muszę naklejać na każdej szybie tego stadionu te wredne wlepki wrwrwrw okropnie to wyglada... ;/
|
Ustalono date meczu Wisła -Lech w Krakowie. To oznacza że gramy u siebie?
|
ustalono przez nSport i PZPN, oni sobie moga ustalać, dopóki nie będzie rozwiązana sprawa wykonawcy i planu robót na stadionie wszytsko stoi pod znakiem zapytania, bo podejrzewam, że nikt nie przewidywał takich historyj z odwołaniami i całej tej biurokratycznej otoczki. :/
|
Cytat:
|
Przyznam, że czekam na tą decyzję UZP z lekkim niepokojem, bo może się okazać, że ktoś (nie trudno się domyslić) kto chciałby aby UEFA przyznała miejsce innemu miastu niż Kraków może wpłynąć na decyzję urzędnika i tym samym odesłać nas do narożnika. W ten sposob moderując miejsca, ktore wg. władz Krakowa nasze miasto zajmowało jako pierwsze. Po tej decyzji możemy spaść na ostatnie. W grę wchodzą ogromne pieniądze i prestiż, dlatego trzeba sie liczyć z różnymi zagrywkami konurencji.
Tymbardziej jak się widzi to co nazywane jest przez miłościwie panujących w mieście tandem Majchrowski&PO tzw. "budową stadionu" ! :) W czasie tej budowy gdy u nas wywieziono zaledwie gruz z sektoru C i zrobiono szczelinkę, w adekwatnym czasie w Lubinie powstał stadion ! W tym czasie włodarze uspakajali "spokojnie, terminy są pod kontrolą". Jak to dzisiaj wygląda ? Zaczyna się ciche skuczenie i czekanie w nadziei, a nuż się uda. Tak trudno było wpaqść na to, że będą odwołania ? Zaczynaliśmy przebudowę stadionu już kilka lat temu. Niebawem się okaże, że w takim tempie Wrocław i Gdańsk szybciej wybuduje niż my mający pół stadionu (2 trybuny gotowe). Jeśli teraz UZP uwali nas przyznając rację Budimexowi to jesteśmy w czarnej.... To co robi ta zgraja rządząca w mieście z budową to jest szopka ! Niebawem może sie okazać, że .....nie ma pieniędzy na stadion. Partyjni koledzy naszych radnych, ale z centrali właśnie pokazują jak można puścić z torbami budżety różnych ministerstw. Mimo wszystko, oby nie sprawdził się czarny scenariusz niekompetencji, ale to już dawno przestało być śmieszne. Decyzja UEFA podobno w maju. Zostały niecałe 4 miesiące. |
We wtorek polsko-greckie konsorcjum pod przewodnictwem firmy Mostostal Warszawa S.A. wygrało przetarg na budowę stadionu we Wrocławiu.
Link z info : http://www.sportowefakty.pl/pilka/20...2-tys-kibicow/ Mam nadzieje, że gdy dojdzie do realizacji Naszego stadionu, wszystko będzie odbywało się sprawnie bez opóźnień. Mają do zrealizowania w takim razie 2 duże obiekty w podobnym czasie. Oby panowali nad podwykonawcami. Bląd. Pospieszyłem się, to dwie różne firmy. |
No nie... Jak już komuś na naszym stadionie przeszkadzają Wlasne Vlepki to już jest finał...
Zastanówcie się o czym wy p********** |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl