![]() |
Cytat:
|
Nasze barierki nie są takie znowu złe, choć oczywiście daleko im do tych na Legii. Jednak te rusztowania faktycznie biją na głowę okrąglaka wraz z autostradą dla karetek. Okrąglaka kiedyś tam można będzie zburzyć (oby jak najprędzej), a w Poznaniu trzeba by wyburzyć trybunę. Jak do tego dodać sposób zabudowy narożników i np. tą mniejszą psująca stadion trybunę, to mamy lekki dramacik.
|
Cytat:
przeciez sektory gosci maja miec ustawowe 5 %...i to chyba tyczy sie kazdego... Legia powinna jak my ok 2 tys Amika majac 43 tys bedzie rzecz jasna musiala miec wiekszy sektor gosci niz my...no chyba ze cos tu sie zmienilo.. P.S A W Poznaniu gdzie bedzie sektor przyjezdnych ?? |
Cytat:
|
Nieaktualne, sektor gosci zostaje na IV trybunie, bedziecie umiejscowieni wlasnie na tych rusztowaniach+ troche sektorow za bramka, kociol bedzie tam gdzie byl,
|
|
^^ To podświetlenie trybuny w dzień wygląda jakby zaczął pleśniec :D Ale w środku naprawdę fajnie wygląda
|
Stadion Legii bombowy.
|
Iluminacja na Legii robi świetne wrażenie!! Dzięki temu stadion wygląda znacznie lepiej.
Co u Was jest fajne: stadion wygląda DOKŁADNIE tak samo jak na wizualizacji. U nas niestety jest z tym różnie ... |
Ja bym zabrał Euro Poznaniowi i oddał to miejsce Legii.
Naprawdę dobry stadion, wykończenie światowe. |
Jakby ktoś odważył się odebrać Poznanowi stadion na Euro to roznieśliby ITI, GW etc. :)
Nowe Ł3 się udało to fakt, ale nie wiem kto będzie siedział na trybunach. Karnety idą tragicznie, sprzedano może ze 3 tys. i ze 2 tys. są zarezerowane. Kibic będzie się czuł na trybunach jak na porannym seansie w kinie. |
Nie ma co za bardzo narzekać, ale wg mnie wyglądałoby to jeszcze lepiej, gdyby krzesełka ułożone były bez tych udziwnień (mieszanie kolorów na piętrze).
Kolejna sprawa to miejsce dla kamery na samym środku(na górze dolnej trybuny) nowej ''Żylety''. Głupota. Sporo osobom nie podobają się barierki na górnej trybunie. Mi wręcz przeciwnie. Jak dla mnie dodaje to uroku stadionowi (na Wisle również pomysł z barierkami mi się podoba) No i te płoty rozdzielające poszczególne sektory(szczególnie w narożnikach), które ograniczają widoczność. Ale ogólnie jest ok. |
Nie ma co przenosić Euro bo przecież w stolicy i tak będzie na narodowym, przy którym stadion Legii będzie malutki.
|
Cytat:
A sam stadion Legii, nie ma co naprawde bardzo ładny, tak to jest jak się buduje stadion od nowa i jeszcze przy udziale poważnej firmy architektonicznej, a nie składa puzzle jak w Krakowie czy Poznaniu. Co do stadionu Lecha trybuny główne w miarę fajne, tylko mi strasznie nie podoba się taki straszny chaos tam w narożnikach. |
Stadion w miare zeby nie bylo ze sie rzucam, ale te odcienie od zewnatrz na trybunach wygladaja jak jakas plesn czy zarosla na betonie..
crazykaro mnie uprzedzil ;) |
Trzeba przyznać, że znakomicie prezentuje się nowa arena Legii. Mimo, że sam stadion nie jest wg mnie najładniejszy to bardzo dużym atutem jest jego wykończenie (nawet najdrobniejsze elementy) oraz zagospodarowanie jego otoczenia. Nic tylko wysłać taką galerię Majchrowskiemu, niech wie że chcieć znaczy móc.
A te podświetlane barierki i trawa przed wejściami to już klasa światowa. Widać, że ITI i miastu zależało na tym, by nowy stadion był prawdziwą wizytówką stolicy. |
Nom stadion Legii wyglada jak na obrazku, jak namalowany. Jeszcze niech ta ostatnia trybune skoncza to wtedy efekt sie dopelni. Nic tylko na takich stadionikach mecze rozgrywac i kibicowac. Na takim stadionie (najlepiej zeby jeszcze ze 20 tys ludzi na niego chodzilo) to przeciez grac sie chce o wiele bardziej i nawet slabsze widowisko budzi wiecej emocji :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Pytanie do zorientowanych. Sektor gości będzie jeszcze zwiększony?? |
Byłem w Warszawie ze 2 tygodnie temu, wtedy już kosmetyka im została i stadion na prawdę robił wrażenie. Teraz widzę po tych zdjęciach, że robi wrażenie robi jeszcze większe.
Gratuluję. Dlaczego u nas tak szybko i składnie nie może pójść... . btw: Tak wtrące jeszcze o stadionie Polonii: :lol: |
co do kolorystyki górnego poziomu trybun na Legii to można mieć różne zdanie, bo podobanie się nie jest do zmierzenia metrówką czy wagą. Tak jak z dziewczynami , jednemu tylko blondynki podchodzą, innemu rude a trzeci na teściową patrzeć nie może :).
Dla mnie może być, jeśli idzie o piękno to neutralne. Zresztą nie moje ule. Tam chyba o co innego chodziło. Już jest złudzenie optyczne, że siedzą ludzie, jakoś tam w barwy klubu poprzebierani. Być może o to chodziło projektantowi, w czasie transmisji nie będzie wrażenia pustki na trybunach przy mniej obleganych meczach. I nie mówcie, że ktoś tam zadziałał złośliwie i przeforsował ilość głosów w necie. Tam już wizki przed budową takie były. To i wynik polla nie mógł być inny. Dajcie mnie poprowadzić jakieś głosowanie i tylko powiedzcie jaki wynik chcecie :D Wygląda na to , że w Gdańsku była większa siła przebicia kibiców, skoro tam bursztynowe krzesełka nie przeszły. |
Cytat:
Cytat:
|
Wykonczenie swietne, plesn i inne podswietlenia ujda...tylko kto to cholerstwo zapelni ? Moze jakas promocja czyli do biletu szalik i 3 kielbaski :D ?
Stadion w Poznaniu przypomina mi posepnego wielkoluda... Duzy,ale jakis taki smutno nijaki. |
Dobrze, że zmieniłeś avatar na kogoś poważnego :)
|
Zajechales offtopem :D Mialem zamiar juz dawno ale lenistwo to straszny troll ktory nie daje zyc ;)
Wracajac do tematu : Lech nadal nie wie jaka ma byc wielkosc sektora gosci ? Szukam i szukam i kazdy mowi cos innego. Przeciez mozna sie do cholery okreslic. |
Pytanie za 100 punktów. Czy na stadionie po drugiej stronie Błoń będzie oczojebny napis "Stadion Miejski",
najlepiej w formie przyciętej blachy utwierdzonej do elewacji jak to ma u nas miejsce? Bo jak na razie zanosi się na podświetlany napis Spadkovia. Czyli kolejne s****ysyństwo. Dla jednych pikuś, dla mnie irytujący dodatek. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Telebimy trochę małe, ale może na stadionie będą akurat. Stadionik taki standardowy jaki powinien być, poprostu nie jesteśmy przyzwyczajeni do norm zachodnich ;p . Dopiero stadion w Gdańsku i Narodowy to będzie coś.
http://narodowy.eu/kamerka/narodowy2...2010-15-30.jpg ^na żywo to robi kolosalne wrażenie http://narodowy.eu/kamerka/gdansk/gd...2010-17-00.jpg to pewnie też, ale nie miałem przyjemności :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl