![]() |
No to piknie, wygląda na to że jedna z niewielu lig o której mogliśmy powiedziec że jest słabsza od naszej, będzie miała zespół w LM:)
Co ciekawsze jest duża szansa że pampers Kosa zagra w LM. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Ja niestety widzę, że niewiele się zmieniło. Porażka z Levadią przeszła do historii. Trener i jego sztab zostali na stanowiskach, piłkarze grają zadowoleni, że mogą spokojnie ogrywać polską ligową przeciętność. Ot, sielanka. Na ten moment w dalszym ciągu nie mam ani krzty zaufania do niektórych ludzi, od których będzie zależeć awans w przyszłorocznej edycji pucharów europejskich. A Debrecen pewnie zagra w LM, bo na to sobie zasłużył. Jeśli nie Węgrzy, to w LM zagra Lewski Sofia, kolejna drużyna ze średnio-niskiej półki. Cytat:
Szkoda, że sprawa rozeszła się po kościach. A tak właściwie: to kto był winny temu blamażowi? Jest w ogóle ktoś taki? Wybaczcie nieugięci forumowi optymiści, ale takie ponure (choć obiektywne) refleksje wróciły na skutek śledzenia wyników kolejnych rund eliminacji LM. |
Sądzać po skrótach jakie wrzucił Eustachy to szanse na wygrana z tym"slabym" Debreczynem byly jednak mniejsze jak sie wszyscy mogli spodziewac. Ci porzedstawiciele slabej ligi(hehe) graja fajna, tecniczna i szybka pilke. Poza tym zauwazylem ze w ich skladzie graja ludzie z Francji, Brazylii i doswiadczeni gracze chocby strzelec pierwszego gola, który przybył z Salzburga. A wiec jednak mozna sie wzmocnic i cos osiągnąć.
A ze Maccabii nie powtorzylo wyniku OL z Anderlechtem to az dziw bierze...Szans mieli az nadto. |
Standardowe pytanie o transmisje. Ktoś wie, czy na którymś kanale cyfry plus można zobaczyć któryś z dzisiejszych meczów? :-) Najlepiej Atletico - PAO.
|
Niestety zadnego meczu dzis nie ujrzysz.Jutro tylko Stuttgart-Timisoara, ale musialbys pokrecic swoja antena i ustawic na Astre 19,2.Tylko tam mecze LM beda niekodowane.
|
no i na 99% Debreczyn w Lidze Mistrzów (prowadza juz 2-0 ,a w dwumeczu 4-1) .... a mogło być tak pięknie
|
http://www.iraqgoals.net/ - tu mozna znalezc wszystkie dzisiejsze mecze
http://www.iraqgoals.net/game1761.html - bezposredni link do meczu DEBRECZYNA |
Cytat:
Andora, Armenia, Azerbejdżan, Liechtenstein, Bosńia, Estonia, Malta, Walia, San Marino, Kazachstan, Mołdawia, Gruzja, Macedonia, Litwa, Czarnogóra, Łotwa, Albania, Islandia Irlandia, Wyspy Owcze, Irlandia Północna W tamtym roku udało się pierwszy raz Cyprowi i Białorusi. Z tych co najdłużej czekają ale już zasmakowali udziału w grupach LM to Finlandia 1998/1999 Polska 1996/1997 Węgrzy 1995/1996 Ci ostatni są na dobrej drodze aby się poprawić po 14 latach. Debreczyn 2-0 jak już wyżej napisane, mecz może się podobać toczony w szybkim tempie, ze znaczną przewagą Lewskiego (posiadanie 40-60%). Przy stanie 1-0 awans wydawał się ciągle otwartą bo Lewski atakuje choć bezskutecznie. Natomiast Debreczyn, dwie niegroźne sytuacje i dwie piękne bramki, strzały z za pola karnego w zasadzie z niczego. PS Nie wiem czy już było ale polecam stronę http://liveonsat.com/tday.php Bardzo precyzyjnie informują na jakich kanałach są dostępne transmisje meczów piłkarskich (liga, puchary, reprezentacje etc). |
Czyli patrząc na Węgrów - my na pewno za rok. :P
Ależ nokautuje Lyon. Ciekaw jestem, jak się Debreczyn na głębszej wodzie zaprezentuje. |
Dziwna sprawa z tym Debrecynem. Chyba w tym 1 spotkaniu z Levskim tez brame z dystansu walneli, chyba na treningach tylko z dystansu strzelaja hehe niesamowite ze nie trzeba jakichs pieknych akcji tworzyc tylko naparzac z daleka i zawsze cos wejdzie hehe
|
No coz, Debreczynowi naleza sie brawa. Maja nasze 7 mln euro :)
A i Levski pewnie nie narzeka. Swoje tez zarobili, a do tego graja dalej w grupie LE. W tym momencie, az sie prosi aby po raz kolejny pogratulowac trenerowi Skorzy oraz jego podopiecznym, za to czego dokonali w miesiacu lipcu :evil: |
Węgry,Izrael,Szwajcaria....ręce opadają.Normalnie im dalej od Levadii tym moje w****ienie na nasz zespół narasta.
|
Szwajcaria akurat co roku kogoś ma, Basel było w drugiej rundzie kiedyś... To, ze Lech wygral z pograzonym od lat w kryzysie Grashoppersem nic nie znaczy. Tam sie liczy Basel i Zurich (o czym przekonala sie Legia - zostala zmieciona z powierzchni ziemii), ewentualnie Young Boys. Przeca nawet Thun gralo w LM..
|
Nasze piłkarzyki to frajerzy stulecia. Tyle wam powiem...
I choćby powygrywali resztę meczy w lidze po 5:0, to tej plamy nie zmarzą. Tak łatwo o LM nie będzie już nigdy. Za rok pewnie nie będziemy już rozstawieni nawet w 3. rundzie... |
Już nawet nie tyle szkoda LM co tej LE. Zwłaszcza tych pieniędzy rzekomo w budżecie zapisanych...
|
Cytat:
Cóż ten biedny Platini ma jeszcze zrobić by taki zaścianek jak my grał w LM ? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Nosz k**** Mnie tez nosi niemilosiernie. Ja tak latwo Levadii panu Skorzy i spolce nie zapomne,i dlatego te pierwsze zwycietwa w lidze srednio mnie cieszą. Zamienil bym ta dzisjsza super forme,na farfocel w Tallinie na 1;0 dla nas,zeby zagrac Debreczynem ,bo forma by juz wtedy przyszla Nosz,2 tygonie zabraklo a dzis byly by korki od szampanow. Ta liga Mistrzow to jakies przeklenstwo nasze. |
Cytat:
Cytat:
Wisła rządzi w Krakowie. Wisła rządzi w lidze. Świetnie. Ale poza coroczną majowo-czerwcową euforią g***o z tego wynika - w Europie błyszczą inni. Popatrzmy na chłodno, od jesieni 2003 roku Wisła praktycznie w ogóle nie rozwinęła się (pomijając inwestycje stadionowe i mniejszą rozrzutność w transferach). Sześć lat i pomimo wielkiego potencjału ten klub nie uczy się na błędach (wyjątkowo bolesnych, trzeba dodać). |
Cytat:
Bo na moje oko jak dotąd wszyscy solidarnie dają dupy, co powinno dać do myślenia optymistom twierdzącym, że Wisła miałaby duże szanse w meczach z Debreczynem i z Levskim. |
Cytat:
Polska piłka nożna ma wielkie tradycje, w poprzednim dziesięcioleciu Legia i Widzew godnie reprezentowały kraj w klubowych rozgrywkach. A Wisła kolejne szanse w mniej lub badziej głupi sposób marnuje. I teraz niektórzy chcą powiedzieć, że odpadnięcie w absolutnie KLUCZOWYM momencie z Levadią Tallinn to była porażka do jak najszybszego zapomnienia. |
Kamil Kosowski już w 2 minucie strzela na 1-0 dla Apoelu. Brawo Kamil!
Cypryjczycy szybko odrobili straty. |
Macie jakiś sprawny link do meczu APOELU ?
|
Mecz leci na Sopcascie
Tutaj znajdź : http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia |
Cytat:
W takim razie proponuje NATYCHMIAST zredukowac zarobki WSZYSTKICH (!!!) w klubie a pieniadze te zainwestowac w szkolenie dzieci i mlodziezy. A wlasciwie to nie proponuje a wymagam. To mogl byc nasz rok. Paradoksalnie mimo braku stadionu moglismy zaliczyc najlepszy finansowo i nie tylko sezon. A w kolejnej edycji bedziemy przygotowani wiec pewnie trafimy jak w tym roku Celtic albo Anderlecht (odpowiednio Arsenal i Ol. Lyon) :evil: |
Arsenal-Celtic karny z kapelusza
|
Cytat:
|
Cytat:
|
A możecie powiedzieć dla kogo ten karny?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl