Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

1q2 19.08.2009 22:55

No to piknie, wygląda na to że jedna z niewielu lig o której mogliśmy powiedziec że jest słabsza od naszej, będzie miała zespół w LM:)
Co ciekawsze jest duża szansa że pampers Kosa zagra w LM.

prober 19.08.2009 23:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafal777 (Post 781252)
Panowie bez kitu ale aż mi się rzygać chce jak widzę jakie drużyna grają o LM a nas tam nie ma...Mam odruch wymiotny i chcę by ten koszmar jak najszybciej się skończył...niech ta edycja minie jak najszybciej...

W 2004 i 2008 mogliśmy narzekać na losowania, innym razem można było kląć na sędziego, jeszcze innym rywale grali po prostu najlepsze, co umieli. A tutaj, co najbardziej przykre, Wisła sama się skompromitowała.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 781284)
Plakac nie ma co tylko wyciagac wnioski i za rok sprobowac znowu.

Ja się obawiam, że przeżyjemy deja vu, większe czy mniejsze. I obym się mylił.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cpc88 (Post 781293)
Dajcie sobie na wstrzymanie, bylo minelo.. Za rok bedzie dobrze!

Problem w tym, że możemy tylko ślepo wierzyć.
Ja niestety widzę, że niewiele się zmieniło. Porażka z Levadią przeszła do historii. Trener i jego sztab zostali na stanowiskach, piłkarze grają zadowoleni, że mogą spokojnie ogrywać polską ligową przeciętność. Ot, sielanka.
Na ten moment w dalszym ciągu nie mam ani krzty zaufania do niektórych ludzi, od których będzie zależeć awans w przyszłorocznej edycji pucharów europejskich.

A Debrecen pewnie zagra w LM, bo na to sobie zasłużył. Jeśli nie Węgrzy, to w LM zagra Lewski Sofia, kolejna drużyna ze średnio-niskiej półki.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 781284)
Oni nie zlekcewazyli takiej potegi jak Levadia Tallin i tu jest klucz do tego ze za tydzien moga swietowac awans do Champions League.

Właśnie, wystarczyło nie lekceważyć...
Szkoda, że sprawa rozeszła się po kościach. A tak właściwie: to kto był winny temu blamażowi? Jest w ogóle ktoś taki?

Wybaczcie nieugięci forumowi optymiści, ale takie ponure (choć obiektywne) refleksje wróciły na skutek śledzenia wyników kolejnych rund eliminacji LM.

Pan Jotka 20.08.2009 06:40

Sądzać po skrótach jakie wrzucił Eustachy to szanse na wygrana z tym"slabym" Debreczynem byly jednak mniejsze jak sie wszyscy mogli spodziewac. Ci porzedstawiciele slabej ligi(hehe) graja fajna, tecniczna i szybka pilke. Poza tym zauwazylem ze w ich skladzie graja ludzie z Francji, Brazylii i doswiadczeni gracze chocby strzelec pierwszego gola, który przybył z Salzburga. A wiec jednak mozna sie wzmocnic i cos osiągnąć.

A ze Maccabii nie powtorzylo wyniku OL z Anderlechtem to az dziw bierze...Szans mieli az nadto.

hunter 25.08.2009 19:43

Standardowe pytanie o transmisje. Ktoś wie, czy na którymś kanale cyfry plus można zobaczyć któryś z dzisiejszych meczów? :-) Najlepiej Atletico - PAO.

sessegnon 25.08.2009 20:11

Niestety zadnego meczu dzis nie ujrzysz.Jutro tylko Stuttgart-Timisoara, ale musialbys pokrecic swoja antena i ustawic na Astre 19,2.Tylko tam mecze LM beda niekodowane.

matti220 25.08.2009 20:24

no i na 99% Debreczyn w Lidze Mistrzów (prowadza juz 2-0 ,a w dwumeczu 4-1) .... a mogło być tak pięknie

Eustachy 25.08.2009 20:25

http://www.iraqgoals.net/ - tu mozna znalezc wszystkie dzisiejsze mecze
http://www.iraqgoals.net/game1761.html - bezposredni link do meczu DEBRECZYNA

RoS 25.08.2009 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 781287)
PS - jakie jest największe (raczej wg ludności) europejskie państwo (nie licząc Polski), które nie miało jeszcze ekipy w LM? Zakładając, że Węgrzy dadzą radę?

Nie znam dokładnie populacji poszczególnych krajów ale mogę wymienić te którym nigdy się nie udało

Andora, Armenia, Azerbejdżan, Liechtenstein, Bosńia, Estonia, Malta, Walia, San Marino,
Kazachstan, Mołdawia, Gruzja, Macedonia, Litwa, Czarnogóra, Łotwa, Albania, Islandia
Irlandia, Wyspy Owcze, Irlandia Północna

W tamtym roku udało się pierwszy raz Cyprowi i Białorusi.

Z tych co najdłużej czekają ale już zasmakowali udziału w grupach LM to
Finlandia 1998/1999
Polska 1996/1997
Węgrzy 1995/1996

Ci ostatni są na dobrej drodze aby się poprawić po 14 latach. Debreczyn 2-0 jak już wyżej napisane, mecz może się podobać toczony w szybkim tempie, ze znaczną przewagą Lewskiego (posiadanie 40-60%). Przy stanie 1-0 awans wydawał się ciągle otwartą bo Lewski atakuje choć bezskutecznie. Natomiast Debreczyn, dwie niegroźne sytuacje i dwie piękne bramki, strzały z za pola karnego w zasadzie z niczego.

PS
Nie wiem czy już było ale polecam stronę http://liveonsat.com/tday.php
Bardzo precyzyjnie informują na jakich kanałach są dostępne transmisje meczów piłkarskich (liga, puchary, reprezentacje etc).

!!IRIVER!! 25.08.2009 21:07

Czyli patrząc na Węgrów - my na pewno za rok. :P
Ależ nokautuje Lyon.
Ciekaw jestem, jak się Debreczyn na głębszej wodzie zaprezentuje.

Jaroo1 25.08.2009 21:14

Dziwna sprawa z tym Debrecynem. Chyba w tym 1 spotkaniu z Levskim tez brame z dystansu walneli, chyba na treningach tylko z dystansu strzelaja hehe niesamowite ze nie trzeba jakichs pieknych akcji tworzyc tylko naparzac z daleka i zawsze cos wejdzie hehe

Eustachy 25.08.2009 21:38

No coz, Debreczynowi naleza sie brawa. Maja nasze 7 mln euro :)
A i Levski pewnie nie narzeka. Swoje tez zarobili, a do tego graja dalej w grupie LE.
W tym momencie, az sie prosi aby po raz kolejny pogratulowac trenerowi Skorzy oraz jego podopiecznym, za to czego dokonali w miesiacu lipcu :evil:

1q2 25.08.2009 21:44

Węgry,Izrael,Szwajcaria....ręce opadają.Normalnie im dalej od Levadii tym moje w****ienie na nasz zespół narasta.

0 22 25.08.2009 21:47

Szwajcaria akurat co roku kogoś ma, Basel było w drugiej rundzie kiedyś... To, ze Lech wygral z pograzonym od lat w kryzysie Grashoppersem nic nie znaczy. Tam sie liczy Basel i Zurich (o czym przekonala sie Legia - zostala zmieciona z powierzchni ziemii), ewentualnie Young Boys. Przeca nawet Thun gralo w LM..

martin_6 25.08.2009 21:48

Nasze piłkarzyki to frajerzy stulecia. Tyle wam powiem...

I choćby powygrywali resztę meczy w lidze po 5:0, to tej plamy nie zmarzą. Tak łatwo o LM nie będzie już nigdy. Za rok pewnie nie będziemy już rozstawieni nawet w 3. rundzie...

Ogryzek 25.08.2009 21:53

Już nawet nie tyle szkoda LM co tej LE. Zwłaszcza tych pieniędzy rzekomo w budżecie zapisanych...

felipe 25.08.2009 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 784601)
Węgry,Izrael,Szwajcaria....ręce opadają.Normalnie im dalej od Levadii tym moje w****ienie na nasz zespół narasta.

A najlepsze, że rok temu mistrza Izraela wręcz znokautowaliśmy. Jeszcze wcześniej stoczylismy świetny bój z Basel, solidną ekipą Szwajcarską. A Węgrzy - poza Ferencvarosem (zwykle kończył wojaze w Europie na 3-4 meczu) to już w ogóle był zaścianek...

Cóż ten biedny Platini ma jeszcze zrobić by taki zaścianek jak my grał w LM ?

1q2 25.08.2009 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 784608)

Cóż ten biedny Platini ma jeszcze zrobić by taki zaścianek jak my grał w LM ?

Dzika karta jedynie nas uratuje:)

martin_6 25.08.2009 22:02

Cytat:

Dzika karta jedynie nas uratuje:)
Za tyle prób to nam się z urzędu należy :)

Wojtas 25.08.2009 23:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 784601)
Węgry,Izrael,Szwajcaria....ręce opadają.Normalnie im dalej od Levadii tym moje w****ienie na nasz zespół narasta.





Nosz k****

Mnie tez nosi niemilosiernie.

Ja tak latwo Levadii panu Skorzy i spolce nie zapomne,i dlatego te pierwsze zwycietwa w lidze srednio mnie cieszą.

Zamienil bym ta dzisjsza super forme,na farfocel w Tallinie na 1;0 dla nas,zeby zagrac Debreczynem ,bo forma by juz wtedy przyszla

Nosz,2 tygonie zabraklo a dzis byly by korki od szampanow.

Ta liga Mistrzow to jakies przeklenstwo nasze.

prober 26.08.2009 00:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 784574)
Czyli patrząc na Węgrów - my na pewno za rok. :P

Śmiem twierdzić, że przy obecnej stagnacji personalnej w klubie faza grupowa LM Wiśle w ciągu nabliższych 2-3 lat nie grozi ani trochę.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 784598)
W tym momencie, az sie prosi aby po raz kolejny pogratulowac trenerowi Skorzy oraz jego podopiecznym, za to czego dokonali w miesiacu lipcu :evil:

Szkoda tylko, że nie rozliczono winnych, zamiast tego machnięto ręką i przemilczano ignorancję :/ Cholernie to przykre, że na obecną chwilę Wisła jako MP2010 zapewnia jakieś 25-40% mniejsze szanse na awans do rozgrywek grupowych LM niż np. Lech jako MP2010.

Wisła rządzi w Krakowie. Wisła rządzi w lidze. Świetnie.
Ale poza coroczną majowo-czerwcową euforią g***o z tego wynika - w Europie błyszczą inni. Popatrzmy na chłodno, od jesieni 2003 roku Wisła praktycznie w ogóle nie rozwinęła się (pomijając inwestycje stadionowe i mniejszą rozrzutność w transferach). Sześć lat i pomimo wielkiego potencjału ten klub nie uczy się na błędach (wyjątkowo bolesnych, trzeba dodać).

jova 26.08.2009 02:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prober (Post 784649)
Wisła rządzi w Krakowie. Wisła rządzi w lidze. Świetnie.
Ale poza coroczną majowo-czerwcową euforią g***o z tego wynika - w Europie błyszczą inni.

Kto błyszczy?
Bo na moje oko jak dotąd wszyscy solidarnie dają dupy, co powinno dać do myślenia optymistom twierdzącym, że Wisła miałaby duże szanse w meczach z Debreczynem i z Levskim.

prober 26.08.2009 09:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jova (Post 784656)
Kto błyszczy?
Bo na moje oko jak dotąd wszyscy solidarnie dają dupy, co powinno dać do myślenia optymistom twierdzącym, że Wisła miałaby duże szanse w meczach z Debreczynem i z Levskim.

Lech, Debreczyn, Zurych, Maccabi, mistrzowie Cypru czy Danii. Drużyny wcale nie lepiej przygotowane do gry na wysokim poziomie, to na ich miejscu powinna grać Wisła. Bo jest mistrzem Polski i tegoroczna katastrofa nie jest tylko kolejnym zawaleniem nadarzającej się okazji. To już jest seryjne marnowanie szans (już było ich kilka, tak naprawdę Biała Gwiazda wykorzystała tylko jedną, za rządów Kasperczaka).

Polska piłka nożna ma wielkie tradycje, w poprzednim dziesięcioleciu Legia i Widzew godnie reprezentowały kraj w klubowych rozgrywkach. A Wisła kolejne szanse w mniej lub badziej głupi sposób marnuje. I teraz niektórzy chcą powiedzieć, że odpadnięcie w absolutnie KLUCZOWYM momencie z Levadią Tallinn to była porażka do jak najszybszego zapomnienia.

RoS 26.08.2009 19:51

Kamil Kosowski już w 2 minucie strzela na 1-0 dla Apoelu. Brawo Kamil!
Cypryjczycy szybko odrobili straty.

piter116 26.08.2009 19:53

Macie jakiś sprawny link do meczu APOELU ?

matti220 26.08.2009 19:55

Mecz leci na Sopcascie
Tutaj znajdź : http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia

piotr 0704 dortmund 26.08.2009 20:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jova (Post 784656)
wszyscy solidarnie dają dupy, co powinno dać do myślenia optymistom twierdzącym, że Wisła miałaby duże szanse w meczach z Debreczynem i z Levskim.

Czyli my nie mamy szans w meczach z Debreczynem i z Levskim ?? :-/

W takim razie proponuje NATYCHMIAST zredukowac zarobki WSZYSTKICH (!!!) w klubie a pieniadze te zainwestowac w szkolenie dzieci i mlodziezy. A wlasciwie to nie proponuje a wymagam.

To mogl byc nasz rok.
Paradoksalnie mimo braku stadionu moglismy zaliczyc najlepszy finansowo i nie tylko sezon.

A w kolejnej edycji bedziemy przygotowani wiec pewnie trafimy jak w tym roku Celtic albo Anderlecht (odpowiednio Arsenal i Ol. Lyon) :evil:

brylant17 26.08.2009 20:19

Arsenal-Celtic karny z kapelusza

brasilia79 26.08.2009 20:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 784950)
Arsenal-Celtic karny z kapelusza

jak widać nie tylko w Polsce takie numery robią:)

jova 26.08.2009 20:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotr 0704 dortmund (Post 784947)
Czyli my nie mamy szans w meczach z Debreczynem i z Levskim ?? :-/

Gdzie ty znalazłeś w moim poście stwierdzenie, że nie mielibyśmy szans? Nie mielibyśmy dużych szans, tylko wyrównane lub niższe. Nie bylibyśmy faworytami.

rafalek 26.08.2009 20:36

A możecie powiedzieć dla kogo ten karny?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl