![]() |
Najlepiej byłoby trafić na Anderlecht/Bate Borysów albo Basel/Goteborg... No ale jeszcze ten Beitar.. :D :P Jakoś serce podpowiada mi, że trafimy na Fiorentinę...
|
Cytat:
Nie mamy kompletnie żadnego pola manewru. Singlar-Baszczu,Cleber-Diaz w obronie Zieniu 17 - może lepiej nie wstawiaj takich list bo do takich rozważań naprawdę nie ma w tej chwili podstaw. A jeśli nawet Beitar dostanie paraliżu w Krakowie i wygramy to z taką grą jak wczoraj z którąkolwiek w/w drużyn będzie minimum 0-3 w pierwszym meczu i do widzenia. |
Kuzwa.. dobrze by bylo przejsc ten Beitar, bo szykuja sie ekstra wyjazdy, chcialbym trafic Arsenal, Liverpool badz Spartaka Moskwa, ajajajaj..
|
Steaua Bukareszt (Rumunia)
Panathinaikos Ateny (Grecja)/Dinamo Tbilisi (Gruzja) IFK Goeteborg (Szwecja)/FC Basel (Szwajcaria) Anderlecht Bruksela (Belgia)/BATE Borysow (Białoruś) z nimi mamy realne szansę na wejście do LM.Reszta jest raczej poza zasięgiem.Ale co ja gadam-najpierw trzeba przejść Beitar. |
Ja bym sklasyfikował naszych potencjalnych rywali w 3 kategoriach:
Nie do przejścia: Barcelona, Liverpool, Juventus, Arsenal. Cień szansy na awans: Fiorentina, Schalke, Marsylia, Fenerbahce/MTK, Szachtar, Panathinaikos/Din. Tbilisi, Rangers/Kowno, Spartak, Olympiakos. Szansa 50/50: Anderlecht/BATE, Steaua, Basel/Goeteborg. Stawiam na Rangersów i mam nadzieję, że nawet jak się trafi coś trudniejszego to naszych piłkarzy nie zniechęci do nieustępliwej walki w środę z Beitarem. |
Cytat:
Cytat:
|
Na Bank trafimy Basel!!Postawiłbym wszystkie pieniadze !! Mowie to juz dzis trafimy na nich ajcc jak pięknie jutro bedzie jak wszyscy bd mi pisac PROROK:)
|
Nic nie przeskoczylo Panie Tofik.
Nie przejdziemy Beitaru, choc milo by bylo gdyby stalo sie inaczej ;) |
A ja to bym się nie zdziwił jakby się okazało na dzień przed meczem że Głowacki jednak zagra. A co do rywala to może powtórka z przeszłości czyli Schalke albo ktoś z pary Basel/IFK.
|
Z uefa.com, co wyjaśnia czy Zieńczuk zagra czy nie zagra
Cytat:
|
Cytat:
PS czy koledzy zza błoń planują wspomóc "braci" na naszym stadionie:D |
Głowacki raczej nie zagra. Inaczej oglosili by decyzje dzien przed meczem. Skoro dzisiaj tak mowią i wiedzą co z wiezadlami itd tzn ze nie ma bata tego wykurowac w tydzien. tak mi sie wydaje
|
Cytat:
|
tak losowanie jest zawsze na Eurosporcie i zawsze o 12:00 , Bate Borysów pokonał Anderlecht Bruksela na wyjeździe 2:1 gdyby Wisła pokonała Beitar i wylosowała Bate Borysów który by przejęła rozstawienie w III rundzie było by pięknie
|
ja mam pytanie ma ktos moze na video sytuacje Sobola zeby wrzucic? bo mam ciagle wrazenie ze zostal on podciety przed polem karnym czego kamery w powtórkach nie pokazały a upadł dopiero 3 metry później i kazdy skupiał sie tylko na tym czy był karny...
|
regan - tam nie bylo zadnego kontaktu, ale widea nie mam
Co wd mnie zupelnie nie obciaza jego, to bardziej minus do reszty ktora stanela w tym momencie. A do panow co sami sobie 2 tygodniowego bana kroja po niepowodzeniu w rewanzu. Mam nadzieje ze do tego nie dojdzie ale trzymam Was za slowo:> I prosze dac sobie spokoj z rozkminianiem 3 rundy.Przeca przegalismy pierwszy mecz a niektorzy juz uwazaja ze Beitar zostal pokonany. To jest straszne. |
Tutaj nie ma co dzielic skory na niedzwiedziu, tez wierze w nasz awans, ale poczekajmy do srody i wtedy myslmy o przeciwniku w III rundzie.. Wiadomo, ze jak wylosujemy Basel, to na pewno bardziej to pilkarzy zmobilizuje, ale bez przesady.
|
Cytat:
FC Barcelona (Hiszpania) Arsenal Londyn (Anglia) Schalke 04 Gelsenkirchen (Niemcy) Juventus Turyn (Włochy) Glasgow Rangers (Szkocja)/FBK Kaunas (Litwa) Olympique Marsylia (Francja) Steaua Bukareszt (Rumunia) Panathinaikos Ateny (Grecja)/Dinamo Tbilisi (Gruzja) IFK Goeteborg (Szwecja)/FC Basel (Szwajcaria) Olympiakos Pireus (Grecja) Fenerbahce Stambuł (Turcja)/MTK Budapaszt (Węgry) Szachtar Donieck (Ukraina) Anderlecht Bruksela (Belgia)/BATE Borysow (Białoruś) ACF Fiorentina (Włochy) Spartak Moskwa (Rosja) Dla mnie zaznaczone .No byc moze jeszcze ze Spartakiem moglibysmy powalczyc. |
Stawiam, ze Beitar trafi na BATE i to bedzie prawdziwa ironia losu.
|
juz bardziej ze spartakiem mamy szanse niz z fiorentiną
no tylko niech bate przejdzie anderlecht ^^ |
jak już zaliczyłeś niektóre z tych drużyn to dziwi mnie brak tak Szachtara i Marsylii, która straciła najlepszego napastnika niedawno.
|
Tak patrząc na te kluby możliwe do rozlosowania, to z ośmioma będzie trudno, a z drugimi ośmioma bardzo trudno.
Jakoś przed meczem w Jeruzalem miałem przeczucie, że Wisła przegra, nawet tak zagłosowałem na którejś sondzie (może nie wypada kibicowi?). Teraz mam przeczucie, że u siebie tak kibice poniosą piłkarzy, że wygrają i będzie awans. |
Cytat:
|
Przeskoczyło
Cytat:
Cytat:
Beitar jak najbardziej do przejścia. Wynik wcale nie jest zły, a Beitar okazał sie dużo mniej groźny niż wyglądało. Zdziwiłbym się gdybyśmy odpadli w meczu u nas. |
Beitar to jeszcze pukniecie, ale potem to możecie zapomnieć.
Sorry nie ma przebacz. Większość z tych drużyn jest poza zasięgiem Wisły (i każdej innej polskiej ekipy). Szanse macie z: FBK Kaunas (Litwa), Dinamo Tbilisi (Gruzja), MTK Budapaszt (Węgry), BATE Borysow (Białoruś), choć te ekipy nie jest pewne, że przejdą dalej. Choć będę Wam kibicował. Dla pocieszenia dodam, że Legia też w kolejnej rundzie zbierze bęcki na kogo by nie trafiła. Obiektywne spojrzenia z drugiej strony barykady. |
Za Głowe chyba Singlar zagra , bo pisali że w Czechach Peter grywał też na stoperze.
|
Z Liverpoolem na srodku gral Baszczynski ,i mysle ze tak bedzie z Beitarem ,bo z jednej strony Baszczynski ma doswiadczenie duze (choc coraz czesciej zdarza mu sie robic jakies dziwne kiksy) a z drugiej niestety Baszczynski ma juz swoje lata i szybkosc juz nie ta.
Ja bardziej obawiam sie o to ze Skorza przesunie na lewa pomoc Piotrka Brozka a na lewej obronie bedzie..Junior Diaz - to bedzie dopiero tykajaca przez 90 minut bomba Jest jeszcze opcja ,ze kontuzja Glowy nie jest tak powazna i bedzie mogl zagrac ,ale malo to prawdopodbne ,choc kto wie ,moze to zaslona dymna |
Cytat:
|
Cytat:
A co d rewanżu. Pi.Brozek moze grac na lewej obronie i pomocy, Diaz to samo. Wolałbym widziec Brozka w obronie bo jest bardziej pewnym zawodnikiem. |
Trafimy na Spartak Moskwa albo Juventus moim zdaniem bo my zawsze mamy szczęście do tych losowań ;/
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl