Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4293)

Aro1234 31.07.2008 22:28

Najlepiej byłoby trafić na Anderlecht/Bate Borysów albo Basel/Goteborg... No ale jeszcze ten Beitar.. :D :P Jakoś serce podpowiada mi, że trafimy na Fiorentinę...

Arturas 31.07.2008 22:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Crusi (Post 577242)
Nie wzieliscie jednej mozliwosci ustawienia defensywy. Wcale bym sie nie zdziwil jakby Skorza cofnal Sobola na stopera a w srodku zagraliby Cantoro i Jirsak. Jednak mam nadzieje ze tak sie nie stanie, bo to niebyloby zbyt madre zostawiac Cantoro samego w destrukcji...

Sobol nie ma zwrotności na stopera.
Nie mamy kompletnie żadnego pola manewru. Singlar-Baszczu,Cleber-Diaz w obronie

Zieniu 17 - może lepiej nie wstawiaj takich list bo do takich rozważań naprawdę nie ma w tej chwili podstaw. A jeśli nawet Beitar dostanie paraliżu w Krakowie i wygramy to z taką grą jak wczoraj z którąkolwiek w/w drużyn będzie minimum 0-3 w pierwszym meczu i do widzenia.

e 31.07.2008 22:29

Kuzwa.. dobrze by bylo przejsc ten Beitar, bo szykuja sie ekstra wyjazdy, chcialbym trafic Arsenal, Liverpool badz Spartaka Moskwa, ajajajaj..

BiałaGwiazda 31.07.2008 22:34

Steaua Bukareszt (Rumunia)
Panathinaikos Ateny (Grecja)/Dinamo Tbilisi (Gruzja)
IFK Goeteborg (Szwecja)/FC Basel (Szwajcaria)
Anderlecht Bruksela (Belgia)/BATE Borysow (Białoruś)

z nimi mamy realne szansę na wejście do LM.Reszta jest raczej poza zasięgiem.Ale co ja gadam-najpierw trzeba przejść Beitar.

Barbarossa 31.07.2008 22:35

Ja bym sklasyfikował naszych potencjalnych rywali w 3 kategoriach:

Nie do przejścia: Barcelona, Liverpool, Juventus, Arsenal.
Cień szansy na awans: Fiorentina, Schalke, Marsylia, Fenerbahce/MTK, Szachtar, Panathinaikos/Din. Tbilisi, Rangers/Kowno, Spartak, Olympiakos.
Szansa 50/50: Anderlecht/BATE, Steaua, Basel/Goeteborg.

Stawiam na Rangersów i mam nadzieję, że nawet jak się trafi coś trudniejszego to naszych piłkarzy nie zniechęci do nieustępliwej walki w środę z Beitarem.

tofik 31.07.2008 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez e
Kuzwa.. dobrze by bylo przejsc ten Beitar, bo szykuja sie ekstra wyjazdy, chcialbym trafic Arsenal, Liverpool badz Spartaka Moskwa, ajajajaj..

Oo widzę jakaś klapka przeskoczyła i już nie ma "nie przejdziemy". Jest "dobrze by było przejść". No widzę, że są postępy. :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arturas
Nie mamy kompletnie żadnego pola manewru. Singlar-Baszczu,Cleber-Diaz w obronie

Wolałbym jednak Baszczu, Singlar, Cleber, Brożek. Baszczu jest wystarczającym zagrożeniem dla wiślackiej bramki, gdy gra na swojej naturalnej pozycji. A wystawianie Diaza to już totalny masochizm. Przecież on nie potrafi bronić. Chyba bym umarł.

MISTA92 31.07.2008 22:37

Na Bank trafimy Basel!!Postawiłbym wszystkie pieniadze !! Mowie to juz dzis trafimy na nich ajcc jak pięknie jutro bedzie jak wszyscy bd mi pisac PROROK:)

e 31.07.2008 22:38

Nic nie przeskoczylo Panie Tofik.
Nie przejdziemy Beitaru, choc milo by bylo gdyby stalo sie inaczej ;)

RAFi89 31.07.2008 22:39

A ja to bym się nie zdziwił jakby się okazało na dzień przed meczem że Głowacki jednak zagra. A co do rywala to może powtórka z przeszłości czyli Schalke albo ktoś z pary Basel/IFK.

Radwi 31.07.2008 22:56

Z uefa.com, co wyjaśnia czy Zieńczuk zagra czy nie zagra

Cytat:

Zieńczuk, dismissed with two minutes remaining, misses the 6 August second leg through suspension.

FajQ 31.07.2008 22:56

Cytat:

Nie do przejścia: Barcelona, Liverpool, Juventus, Arsenal.
Co to ma znaczyć nie do przejścia ?Nie ma drużyn nie do przejścia.Jeżeli piłkarze mieli by wychodzić z myśla że drużyna jest nie do przejścia to już przegrywaja mecz w szatni.Trzeba zawsze dawać z siebie 200% i wtedy drużyna jest do przejścia.Co do losowania marzy mi się para IFK/Basel ale wczoraj miałem wizje że będzie to Olimpiakos.Jest jedno ale Beitar.Trzeba zrobić zajebiste piekło żeby ten ich bramkarz posikał się jak Dolha.
PS czy koledzy zza błoń planują wspomóc "braci" na naszym stadionie:D

tommiyacht 31.07.2008 23:17

Głowacki raczej nie zagra. Inaczej oglosili by decyzje dzien przed meczem. Skoro dzisiaj tak mowią i wiedzą co z wiezadlami itd tzn ze nie ma bata tego wykurowac w tydzien. tak mi sie wydaje

Kamson 31.07.2008 23:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 577293)
Głowacki raczej nie zagra. Inaczej oglosili by decyzje dzien przed meczem. Skoro dzisiaj tak mowią i wiedzą co z wiezadlami itd tzn ze nie ma bata tego wykurowac w tydzien. tak mi sie wydaje

Skoro mówią to tydzień przed meczem to może to być podpucha :-P

Jaca 31.07.2008 23:44

tak losowanie jest zawsze na Eurosporcie i zawsze o 12:00 , Bate Borysów pokonał Anderlecht Bruksela na wyjeździe 2:1 gdyby Wisła pokonała Beitar i wylosowała Bate Borysów który by przejęła rozstawienie w III rundzie było by pięknie

regan 01.08.2008 00:56

ja mam pytanie ma ktos moze na video sytuacje Sobola zeby wrzucic? bo mam ciagle wrazenie ze zostal on podciety przed polem karnym czego kamery w powtórkach nie pokazały a upadł dopiero 3 metry później i kazdy skupiał sie tylko na tym czy był karny...

1q2 01.08.2008 04:19

regan - tam nie bylo zadnego kontaktu, ale widea nie mam
Co wd mnie zupelnie nie obciaza jego, to bardziej minus do reszty ktora stanela w tym momencie.

A do panow co sami sobie 2 tygodniowego bana kroja po niepowodzeniu w rewanzu.
Mam nadzieje ze do tego nie dojdzie ale trzymam Was za slowo:>

I prosze dac sobie spokoj z rozkminianiem 3 rundy.Przeca przegalismy pierwszy mecz a niektorzy juz uwazaja ze Beitar zostal pokonany. To jest straszne.

LooNatyk 01.08.2008 06:45

Tutaj nie ma co dzielic skory na niedzwiedziu, tez wierze w nasz awans, ale poczekajmy do srody i wtedy myslmy o przeciwniku w III rundzie.. Wiadomo, ze jak wylosujemy Basel, to na pewno bardziej to pilkarzy zmobilizuje, ale bez przesady.

Griszka30KR 01.08.2008 06:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zieniu17 (Post 577241)
Liverpool FC (Anglia)
FC Barcelona (Hiszpania)
Arsenal Londyn (Anglia
)
Schalke 04 Gelsenkirchen (Niemcy)
Juventus Turyn (Włochy)
Glasgow Rangers (Szkocja)/FBK Kaunas (Litwa)
Olympique Marsylia (Francja)
Steaua Bukareszt (Rumunia)
Panathinaikos Ateny (Grecja)/Dinamo Tbilisi (Gruzja)
IFK Goeteborg (Szwecja)/FC Basel (Szwajcaria)
Olympiakos Pireus (Grecja)
Fenerbahce Stambuł (Turcja)/MTK Budapaszt (Węgry)
Szachtar Donieck (Ukraina)
Anderlecht Bruksela (Belgia)/BATE Borysow (Białoruś)
ACF Fiorentina (Włochy)
Spartak Moskwa (Rosja)

Uważam iż poza drużynami pogrubionymi, z każdą możemy pograć jak równy z równym, jeśli oczywiście przejdziemy Beitar... mnie osobiście marzy się wylosowanie Panathinaikosu i rewanż...

Liverpool FC (Anglia)
FC Barcelona (Hiszpania)
Arsenal Londyn (Anglia)
Schalke 04 Gelsenkirchen (Niemcy)
Juventus Turyn (Włochy)
Glasgow Rangers (Szkocja)/FBK Kaunas (Litwa)
Olympique Marsylia (Francja)
Steaua Bukareszt (Rumunia)
Panathinaikos Ateny (Grecja)/Dinamo Tbilisi (Gruzja)
IFK Goeteborg (Szwecja)/FC Basel (Szwajcaria)
Olympiakos Pireus (Grecja)

Fenerbahce Stambuł (Turcja)/MTK Budapaszt (Węgry)
Szachtar Donieck (Ukraina)
Anderlecht Bruksela (Belgia)/BATE Borysow (Białoruś)
ACF Fiorentina (Włochy)

Spartak Moskwa (Rosja)

Dla mnie zaznaczone .No byc moze jeszcze ze Spartakiem moglibysmy powalczyc.

dynek.pl 01.08.2008 07:13

Stawiam, ze Beitar trafi na BATE i to bedzie prawdziwa ironia losu.

~Izzy 01.08.2008 07:19

juz bardziej ze spartakiem mamy szanse niz z fiorentiną
no tylko niech bate przejdzie anderlecht ^^

Telus 01.08.2008 07:25

jak już zaliczyłeś niektóre z tych drużyn to dziwi mnie brak tak Szachtara i Marsylii, która straciła najlepszego napastnika niedawno.

devios 01.08.2008 07:28

Tak patrząc na te kluby możliwe do rozlosowania, to z ośmioma będzie trudno, a z drugimi ośmioma bardzo trudno.
Jakoś przed meczem w Jeruzalem miałem przeczucie, że Wisła przegra, nawet tak zagłosowałem na którejś sondzie (może nie wypada kibicowi?). Teraz mam przeczucie, że u siebie tak kibice poniosą piłkarzy, że wygrają i będzie awans.

Lemoniadowy Joe 01.08.2008 07:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 577322)
ja mam pytanie ma ktos moze na video sytuacje Sobola zeby wrzucic? bo mam ciagle wrazenie ze zostal on podciety przed polem karnym czego kamery w powtórkach nie pokazały a upadł dopiero 3 metry później i kazdy skupiał sie tylko na tym czy był karny...

absolutnie sędzia nie mógł podyktować karnego może obrońca dotknął reka Sobola jeżeli chodzi o nogi to wyglądało to jakby sam sie piłkarz potknął tylko że zanim upadł zrobił jeszcze dwa kroki i za bardzo teatralnie to wyglądało.

jerry.lii.lewis 01.08.2008 08:19

Przeskoczyło
Cytat:

Pierwotnie napisane przez e (Post 577249)
Kuzwa.. dobrze by bylo przejsc ten Beitar, bo szykuja sie ekstra wyjazdy, chcialbym trafic Arsenal, Liverpool badz Spartaka Moskwa, ajajajaj..

i wróciło
Cytat:

Pierwotnie napisane przez e (Post 577266)
Nic nie przeskoczylo Panie Tofik.
Nie przejdziemy Beitaru, choc milo by bylo gdyby stalo sie inaczej ;)

:lol:.

Beitar jak najbardziej do przejścia. Wynik wcale nie jest zły, a Beitar okazał sie dużo mniej groźny niż wyglądało.
Zdziwiłbym się gdybyśmy odpadli w meczu u nas.

spidey 01.08.2008 08:47

Beitar to jeszcze pukniecie, ale potem to możecie zapomnieć.
Sorry nie ma przebacz. Większość z tych drużyn jest poza zasięgiem Wisły (i każdej innej polskiej ekipy).
Szanse macie z: FBK Kaunas (Litwa), Dinamo Tbilisi (Gruzja), MTK Budapaszt (Węgry), BATE Borysow (Białoruś), choć te ekipy nie jest pewne, że przejdą dalej.
Choć będę Wam kibicował.
Dla pocieszenia dodam, że Legia też w kolejnej rundzie zbierze bęcki na kogo by nie trafiła.
Obiektywne spojrzenia z drugiej strony barykady.

AYALA 01.08.2008 09:08

Za Głowe chyba Singlar zagra , bo pisali że w Czechach Peter grywał też na stoperze.

Snakes 01.08.2008 09:16

Z Liverpoolem na srodku gral Baszczynski ,i mysle ze tak bedzie z Beitarem ,bo z jednej strony Baszczynski ma doswiadczenie duze (choc coraz czesciej zdarza mu sie robic jakies dziwne kiksy) a z drugiej niestety Baszczynski ma juz swoje lata i szybkosc juz nie ta.
Ja bardziej obawiam sie o to ze Skorza przesunie na lewa pomoc Piotrka Brozka a na lewej obronie bedzie..Junior Diaz - to bedzie dopiero tykajaca przez 90 minut bomba

Jest jeszcze opcja ,ze kontuzja Glowy nie jest tak powazna i bedzie mogl zagrac ,ale malo to prawdopodbne ,choc kto wie ,moze to zaslona dymna

AYALA 01.08.2008 09:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Snakes (Post 577383)
Ja bardziej obawiam sie o to ze Skorza przesunie na lewa pomoc Piotrka Brozka a na lewej obronie bedzie..Junior Diaz - to bedzie dopiero tykajaca przez 90 minut bomba

w końcu Diaz to Reprezentant Kostaryki , czas go rzucić na głęboką wode.Kto nie ryzykuje nie pije szampana.

sandbender 01.08.2008 09:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 577199)
Mam takie dziwne przeczucie, że jutro aby dolać oliwy do ognia losowanie będzie takie:
Anderlecht/BATE - Wisła/Beitar

I jak nie awansujemy to się okaże, że Beitar gra z BATE, a jak awansujemy to zagramy z Anderlechtem....


A co d rewanżu. Pi.Brozek moze grac na lewej obronie i pomocy, Diaz to samo. Wolałbym widziec Brozka w obronie bo jest bardziej pewnym zawodnikiem.

Wisła Pany r22 01.08.2008 09:52

Trafimy na Spartak Moskwa albo Juventus moim zdaniem bo my zawsze mamy szczęście do tych losowań ;/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl