Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

R33 12.07.2010 10:32

To jest wzór Realu z 09/10 ?

szprotson 12.07.2010 10:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 932891)
To jest wzór Realu z 09/10 ?

Możliwe. Ale nie Realu Madryt.\

edit: Szkocja 2010 http://therightwinger.co.za/wp-conte...d-home-kit.jpg

wonski_eNHa 12.07.2010 10:36

Sympatyczne koszulki, tylko sponsora niech obiboki znajdą!!!

Donki 12.07.2010 10:36

Jakies takie nijakie :/

WiślakMyślenice 12.07.2010 10:38

Jak dla mnie - beznadzieja.

Reksio33 - właśnie ten wzór, bo nie ma promieni.

EDIT: Niestety, takich jak szkoci nie możemy mieć. Na środku zamiast numeru musi być logo "ekstra"klasy...

cinekw 12.07.2010 10:39

Koszulki super, bałem sie ze bedzie duzo gorzej, trzeba sie cieszyc :)

WiślakMyślenice 12.07.2010 10:42

Wytłumaczcie mi jedno - co daje Wiśle logo spółki zamiast Białej Gwiazdy? Nawet nie wiedzą jaką kasę stracą. Gdyby była BG to od razu jechałbym zakupić nowy t-shirt, a tak to wolę zostać przy umbro. Jeszcze ta cena... ;/

ChG 12.07.2010 10:43

Koszulki nieźle się prezentują, nie ma co wybrzydzać. :D

szprotson 12.07.2010 10:43

A ja nie pisze ze beda takie same. Tylko że Szkoci mają taka samą "koszulke". Numer z przodu którzy maja Szkoci, my wymieniamy na nazwe sponsora. Procz tego koszulka taka sama.
http://www.google.pl/images?q=real%2...N&hl=pl&tab=wi
tutaj mozna zobaczyc przedląd ostatnich koszulek realu, i nie ma bata by któraś z tych była podobna do naszej :)

Mi sie osobiscie koszulki podobaja, chociaz jak zobaczyłem ja pierwszy raz, pomyślałem Benfica Lizbona.

AYALA 12.07.2010 10:44

szkoda że nie ma takiej dużej Białej Gwiazdy na piersi

vabanq 12.07.2010 10:44

Fajne koszulki, dla mnie jak najbardzej na plus:)

WISŁAZWE 12.07.2010 10:47

Jakie zagraniczne kluby ubiera Adidas szukam ale nie mogę jakoś znaleźć


edit:

Ofsajd dzięki.

szprotson 12.07.2010 10:47

http://lechia.gda.pl/galeria/1486/120578/

Dla przypomnienia, Lechijka też w adiku

cinekw 12.07.2010 10:49

Jakby na tych koszulkach widniało inne logo niż Telefonika to by były jeszcze piekniejsze :D

Watts 12.07.2010 10:50

Wzór Realu my ass ;) Ale koszulki ładne.

brylant17 12.07.2010 10:52

Te koszulki to żart? prawda? kurde liczyłem na takie jak w projekcie jak na twsd i jeszce ten herb nie ładnie wygląda jakby nie równo :/ szkoda liczyłem, że zakupie ale chyba dam sobie spokój.

Ofsajd 12.07.2010 10:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 932909)
Jakie zagraniczne kluby ubiera Adidas szukam ale nie mogę jakoś znaleźć

http://www.adidas.com/campaigns/foot...llection=clubs

WiślakMyślenice 12.07.2010 10:54

Chelsea, Liverpool, Real, Bayern, AC Milan,

szprotson 12.07.2010 10:55

http://www.soccershopusa.com/Images_...ts/5723_SC.jpg

tak wyglada wersja czysta

Adidas Condivo.

cinekw 12.07.2010 10:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 932916)
Te koszulki to żart? prawda? kurde liczyłem na takie jak w projekcie jak na twsd i jeszce ten herb nie ładnie wygląda jakby nie równo :/ szkoda liczyłem, że zakupie ale chyba dam sobie spokój.

Nikt cie przeciez nie zmusza do kupowania, ja napewno kupie, ale nie wiem czy teraz. A co ty myslales ze Adidas da nam koszulki na które Real ma w tym roku wyłączność? :rotfl:
E: A co do herbu, to on ma byc nie rowno

szprotson 12.07.2010 11:00

spokonie, niech wyjdą w nich piłkarze to wtedy bedziemy widziec je w pełnej krasie, a nie zdjecie koszulki.

jak mozna kupowac, to kupuje już.

brylant17 12.07.2010 11:01

liczyłem na ta takie :P


http://img232.imageshack.us/img232/2051/wisla2.png

szprotson 12.07.2010 11:02

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...9282765103.jpg

tu nasz nowy kiero, w treningowej wersji koszulki

ZOLW1449 12.07.2010 11:03

W takim wzorze Adidasa graliśmy w 2000 roku, ale przecież moda powraca :)

Mr.Kłosik 12.07.2010 11:03

VfL Wolfsburg ma podobną koszulkę do naszej -> http://footballfashion.wordpress.com...-kits-trikots/

Mixu 12.07.2010 11:09

Naprawdę fajna koszulka. Poczekajmy jak będzie na jakimś grajku, w pełnym słońcu się prezentować.

rozan 12.07.2010 11:11

Ja liczę na te modelki, które prezentowały się w Umbro ;-) a koszulka mi się podoba!

dj_ibutti 12.07.2010 11:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 932928)
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...9282765103.jpg

tu nasz nowy kiero, w treningowej wersji koszulki

Przynajmniej widać, że rozciągliwa ;)

Donki 12.07.2010 11:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mr.Kłosik (Post 932930)
VfL Wolfsburg ma podobną koszulkę do naszej -> http://footballfashion.wordpress.com...-kits-trikots/

One są chyba identyczne :)
I na zawodnku prezentuja sie naprawde b.dobrze, szczegolnie ta dwukolorowa :)

Suszanin 12.07.2010 11:25

http://lechia.gda.pl/galeria/1486/120579/

Te podkoszulki Lechii już o niebo lepsze ...
Niestety "nasze" 2010/11 bez szału :(


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl