![]() |
To jest wzór Realu z 09/10 ?
|
Cytat:
edit: Szkocja 2010 http://therightwinger.co.za/wp-conte...d-home-kit.jpg |
Sympatyczne koszulki, tylko sponsora niech obiboki znajdą!!!
|
Jakies takie nijakie :/
|
Jak dla mnie - beznadzieja.
Reksio33 - właśnie ten wzór, bo nie ma promieni. EDIT: Niestety, takich jak szkoci nie możemy mieć. Na środku zamiast numeru musi być logo "ekstra"klasy... |
Koszulki super, bałem sie ze bedzie duzo gorzej, trzeba sie cieszyc :)
|
Wytłumaczcie mi jedno - co daje Wiśle logo spółki zamiast Białej Gwiazdy? Nawet nie wiedzą jaką kasę stracą. Gdyby była BG to od razu jechałbym zakupić nowy t-shirt, a tak to wolę zostać przy umbro. Jeszcze ta cena... ;/
|
Koszulki nieźle się prezentują, nie ma co wybrzydzać. :D
|
A ja nie pisze ze beda takie same. Tylko że Szkoci mają taka samą "koszulke". Numer z przodu którzy maja Szkoci, my wymieniamy na nazwe sponsora. Procz tego koszulka taka sama.
http://www.google.pl/images?q=real%2...N&hl=pl&tab=wi tutaj mozna zobaczyc przedląd ostatnich koszulek realu, i nie ma bata by któraś z tych była podobna do naszej :) Mi sie osobiscie koszulki podobaja, chociaz jak zobaczyłem ja pierwszy raz, pomyślałem Benfica Lizbona. |
szkoda że nie ma takiej dużej Białej Gwiazdy na piersi
|
Fajne koszulki, dla mnie jak najbardzej na plus:)
|
|
|
Jakby na tych koszulkach widniało inne logo niż Telefonika to by były jeszcze piekniejsze :D
|
Wzór Realu my ass ;) Ale koszulki ładne.
|
Te koszulki to żart? prawda? kurde liczyłem na takie jak w projekcie jak na twsd i jeszce ten herb nie ładnie wygląda jakby nie równo :/ szkoda liczyłem, że zakupie ale chyba dam sobie spokój.
|
Cytat:
|
Chelsea, Liverpool, Real, Bayern, AC Milan,
|
|
Cytat:
E: A co do herbu, to on ma byc nie rowno |
spokonie, niech wyjdą w nich piłkarze to wtedy bedziemy widziec je w pełnej krasie, a nie zdjecie koszulki.
jak mozna kupowac, to kupuje już. |
|
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...9282765103.jpg
tu nasz nowy kiero, w treningowej wersji koszulki |
W takim wzorze Adidasa graliśmy w 2000 roku, ale przecież moda powraca :)
|
VfL Wolfsburg ma podobną koszulkę do naszej -> http://footballfashion.wordpress.com...-kits-trikots/
|
Naprawdę fajna koszulka. Poczekajmy jak będzie na jakimś grajku, w pełnym słońcu się prezentować.
|
Ja liczę na te modelki, które prezentowały się w Umbro ;-) a koszulka mi się podoba!
|
Cytat:
|
Cytat:
I na zawodnku prezentuja sie naprawde b.dobrze, szczegolnie ta dwukolorowa :) |
http://lechia.gda.pl/galeria/1486/120579/
Te podkoszulki Lechii już o niebo lepsze ... Niestety "nasze" 2010/11 bez szału :( |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl