![]() |
typowe,
najpierw mówiliście, że go nie nienawidzicie, nie chcecie widzieć w Wiśle teraz uwielbiacie i narzekacie że go nie ma. Może troszkę ambicji? Normalnie też np. wyzywacie kumpla, a później go błagacie o kase? To prawie tak samo. Jak Kokoszka albo Dolha zostaną gwiazdami to też będziecie ich fanami? tak na marginesie, wyszedł z jakąś arką strzelił dwie bramki, poczekajcie, nie róbcie z niego gwiazdy. |
Ale nie chodzi o to zeby robic go nie wiadomo kim, on poprostu pokazal ze nadal potrafi znalesc sie w polu karnym i uderzyc nie do obrony. Najlepiej podsumowal to komentator: wszystko sie zmienia ale nie to ze Franek strzela bramki.
A ta argumentacja ze strzelil z "jakąś arką" naprawde wg mnie jest nie na miejscu bo w takim razie tak samo mozna by powiedziec o Brozku: zagrał z byle Bytomską druzyną (oczywiscie nie chodzi mi tu o obrazanie kogokolwiek) przez cale 90 minut a nawet celnie w bramke strzelic nie potrafil. Nikt nie wymaga niczego wiecej niz obiektywizmu i sprawiedliwej oceny |
Takiego duetu napastników jak Żurawski - Frankowski w historii naszej marnej ligi nie było i jeszcze przez wiele lat nie będzie.
|
Cytat:
Ja tam nigdy do Franka nic nie miałam, fakt, że niezbyt fajna sytuacja była w pewnym momencie i transparent "mogłeś być żywą legenda..." byl na miejscu, ale jak Jaga przyjedzie to trzeba o tym zapomnieć i zapodać brawa. [pan] Tomek ;) na pewno zrozumiał swój błąd i pod względem sportowym na 98% żałuje podjętej decyzji. No ale ludzie błędy popełniają. Ja mu życze by się podniósł i swoimi bramkami pomógł Jadze. Co do ostatniego zdania, tez fakt, że z arką sztywno grającą to zbyt trudno mu nie było, a i hattricka mógł zdobyć. Zobaczymy co pokaże z Wisłą, legią, lechem... Z tymi ostatnimi niech sobie postrzela ;) |
No i jeszcze dla wielu Kasperczak to nie trener... Co najwyżej selekcjoner a i to słaby, a taką Wisłę jak jego to ich babcia może prowadzić. A tu widać że Górnik gra ciekawą piłkę. Jak to możliwe?!
|
Ogolnie sie zgdzie z powyzszym ale 2 uwagi:
1. Akurat z Wisłą niech lepiej nie strzela :) 2. Mowicie ze Arka slaba ale ja bym bardzo chcial w Wisle takiego napastnika obok Brozka, ktory z czolowka moze nawet nic nie strzelac ale od powowy tabeli w dol bedzie zawsze gwarantowal 2 bramki na mecz (choc mysle ze Franek az takiej skutecznosci to nie podtrzyma) edit: MatMario jak to mozliwe? A no tak ze niektorym sie wydaje ze trener przychodzi w polowie sezonu i potrafi cuda czynic a prawda jest taka ze chlop przepracowal z druzyna okres przygotowawczy i nie mam watpliwosci ze efekty beda wyraznie widoczne w porownaniu z tym co bylo |
Franek,Franek,łowca bramek .........!!!!!!!!!!!!!!
|
A niech se łowi te bramki, byle nie przeciwko nam - poza tym choć wejscie smoka miał to zobaczymy co będzie dalej....ja tam za nim nie tęsknie.
|
Cytat:
Trzeba mu odpowiednio podziękować, za to, w jak sposób- godny ulubieńca publicznośc- opuścił Wisłę.:D Cytat:
|
Franek z Arka pokazał to czego Brożek nie pokazał z Polonią - ma skubaniec nosa do strzelania bramek, opanowanie w polu karnym, technikę strzału.
Nie ma co tu się podniecać, że to tylko Arka, on strzelił wczorajsze bramki w swoim dawnym stylu - czeka gdzie piłka leci i znajduje się w dobrym miejscu. Tak dawniej strzelał wszystkim. Mam nadzieję, że na R22 noga mu zadrży. Mam też nadzieję, że na R22 żaden KLARNET nie skompromituje kibiców Wisełki ponownie jakąś popisaną bzdurami szmatą. |
Cytat:
|
Cytat:
A wczoraj przy pierwszej bramce pokazał to czego nie ma nikt inny w naszej lidze. Instynkt łowcy. Niby zupełnie nie zaangażowany w akcję, gdzieś z tyłu... a w odpowiednim momencie tam gdzie trzeba. Gdyby ktoś tu pytał o większość - tak większość będzie Frankowi biła brawo. Nawet jak nam walnie dwie bramy. |
to nie przez trenera, Kuźba był w gazie, a Franek wracał po kontuzji wtedy
|
Cytat:
|
Zobaczycie że Franek jeszcze króla strzelców zdobędzie. Stary lis pora karnego powrócił, teraz liga będzie ciekawsza ;)
|
Ja też już słyszałem kąśliwe uwagi, że to Tomasz "Franek - Łowca Bramek" Frankowski, a nie Paweł "chybił trafił" Brożek będzie królem strzelców... Cóż, młodsi nie są w stanie dorównać starym mistrzom póki co.
|
Nie ma sensu porównywać Franka z Kuźbą bo to zupełnie inni piłkarze .
Kuźba błyszczał 2 lata , długi okres czasu grał z powodu kontuzji Frankowskiego. Tomek jest jednym z symboli chwały Wisełki , zawsze będzie pozytywnie pamiętany bez względu na to jak z Wisełki odszedł. Błędy popełnia każdy , zawodowy piłkarz też . Oczywiście twardogłowym fanatykom marzą się piłkarze-kibole (sorry ale totalnie prowincjonalne myślenie, ) , ale takich na świecie jest paru. Płótnami o judaszu kompromitują siebie a nie Franka . Widocznie za dużo SUKCESÓW było w ostatnim 10-leciu i w główkach się poprzewracało . Najpierw samemu trzeba być bez skazy żeby innemu wytykać. Rózni piłkarze z kontowersyjną biografią w Wisełce grali (Lewandowski,Kaliciak,Szczęsny,Mijajlowić i paru innych). Ale najlepiej Frankowskiemu dokopać..... Ciekawe co będziecie w Gdańsku na Surmę śpiewać....... |
Cytat:
Z resztą on już "swoją" sektorówke na X miał :D |
Cichy
Wiem, właśnie o to chodzi , Surmę mam głęboko w.... poważaniu , ale teraz gra dla "naszej Lechii" i to jest właśnie przykład przewrotnych i pokręconych losów piłkarzy. |
Cytat:
Mógł być żywą legendą... do pana poniżej; Jak nie masz pojęcia o czym piszesz ,to nie pisz. Nie chodzi o to że odszedł ale o to w jaki sposób to zrobił. Cytat:
|
Żuraw też mógł być... ale odszedł... kapitan....
Szymkowiak też... do jakiejś Turcji.... Czerwiec do Szczakowianki.... Kulawik do Ruchu Chorzów w sezonie gdy były największe sukcesy.... Baszczyński chce odejść... weźmy go wyklnijmy bo przecież jak może Brożek jak będzie odchodził to też powiedzmy że zdrajca.... Przykro, że niektórzy nie rozumieją ironii. Szkoda, że inteligencja wśród "fanatyków" jest na niskim poziomie. Tak, tak - pójdźcie w ślady "Miśka" zaraz i walnijcie Łowcę Bramek z noża.... ;/ |
Jak szczur z tonącego okrętu.
|
znowu zaczyna sie ta sama gadka.
nie chodzi o to, ze odszedl, tylko jak to zrobil. bylo to juz wiele razy omawiane na forum i kazdy srednio rozgarniety kibic wie jak bylo. |
Ja też wiem swoje.
|
Wczoraj poruszylem dosc ciekawa kwestie w rozmowie z innnymi Wislakami.Wszyscy sie tak podniecaja i mowia , ze jakby dla Nas gral Franek to pewnie by cos ustrzelil.Otoz dwie sprawy: po pierwsze Brozio jest w tej chwili na pewno lepszym napadziorem , a po drugie przeciez nie mamy ofensywnego rozgrywajacego z krwi i kosci wiec i tak nie mialby mu kto podac.
|
za to Jaga ma wielu kreatywnych zawodnikow i takich ktorzy chca - Zawistowski, Kojasevic, Grosicki, Król, Bruno ;]
|
W moim (i nie tylko) odczuciu niechęć do Frankowskiego często forsowana na naszym Wislackim forum jest przesadzona ,nieuzasadniona i chorobliwa.
U niektórych widzę już nienawiść. Frankowski zgrzeszył w jakimś stopniu , ale jeśli sposób jego odejścia po wielu latach świetnej , ofiarnej gry ma przekreślać jego zasługi to ja stwierdzam: "i śmieszno i straszno.." W imię czego uzurpujecie sobie prawo mieszania go z błotem? Mało co w życiu jest czarne lub białe ,powinniśmy o tym pamiętać.. |
ich nikt nie przekona "że czarne jest czarne, a białe jest białe" :P
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl