![]() |
Witam. Wczoraj oglądałem po raz chyba piąty. 9 KOMPANIA. Polecam
|
Cytat:
co do filmów o obozach koncentracyjnych, wg mnie najbardziej realistycznie życie więźniów przedstawiono w ''Kornblumenblau'' (jest na youtube w częściach ale słaba jakość) |
a ja ostatnio oglądałem "RED" i mi sie podobał, bo jak nie lubic Malkovicha
|
El secreto de sus ojos/ Sekret jej oczu (thriller, dramat)a
Zdecydowanie polecam. Doglądnąć do samego końca! Dawno film na mnie takiego wrażenia nie wywarł. Koniec daje do myślenia. |
Cytat:
|
Cytat:
Mam go na dysku i czekam na napisy. Wczoraj obejrzałem Due Date (http://www.filmweb.pl/film/Zanim+ode...dy-2010-530732) i polecam jak dla mnie 9/10 :). |
Ja z tego co ostatnio oglądałem moge polecić tylko Miasto Złodziei bardzo dobry film jak dla mnie, trzyma w napięciu przez większość czasu. więcej możecie sobie poczytać na filmwebie http://www.filmweb.pl/film/Miasto+z%...ei-2010-375721
|
Ja za to moge polecic film Heartbreaker - licencja na uwodzenie, prosta fabula ale oglada sie przyjemnie, oraz Pozdrowienia z Paryza - troche inny typ filmu, rowniez bardzo lekki :)
http://www.filmweb.pl/film/Heartbrea...ie-2010-542409 http://www.filmweb.pl/film/Pozdrowie...Ca-2010-491360 |
Cytat:
|
Kilka ciekawych pozycji w mojej ocenie:
- Elitarni\Tropa de Elite - brazylijskie slamsy kontra oddział specjalny - Prorok - więzienno-mafijne klimaty - Bękarty wojny - Hurt Locker - American Gangster Mam natomiast pytanie do tych co widzieli Essential Killing, czy więcej tu kina czy PR-u? |
Ma ktoś może dobrą i sprawzdoną paczke z kodekami obrazu i dzwięku?
Edit: Podziękował :D |
Cytat:
http://www.cccp-project.net/ Ogólnie przetrawi wszystko z czym zetkniesz się na codzień: mpeg4, DivX, Xvid, H264 za wyjątkiem rmvb, ale rmvb nie ma (chyba) w żadnym pakiecie, trzeba sobie zainstalować osobno. To, co podał Bridgeburner wchodzi w skład CCCP. Prawdopodobnie kompletniejszego codec-packa nie znajdziesz, co nie oznacza, że obsłuży 100% plików, które znajdziesz w sieci. |
Małe i niepozorne ale wszystko ma
http://www.dobreprogramy.pl/FFDShow,...ows,13336.html no dobra, prawie wszystko, mkv sobie trzeba dodatkowo sciagnac |
Uran, spróbuj z allplayera zainstalować kodeki, tzn przez ten ich live update.Tylko trzeba wysłać sms za kilka złotówek.
|
ja uzywam klite codec packs + real player alternative dla rvmb i wszystko mi śmiga.
Matrioszki nie potrzebuje bo nie ogladam filmow w formacie Blueray,hd isohunt.com np.-->torrent |
A propos filmów Blueray to macie jakieś stronki z których je ściągacie, czy może z torentów ?
|
|
Polish Hooligans 2005
http://s2.ifotos.pl/mini/okladka_hhsprwp.jpg Film ukazuje awantury, burdy, zamieszki i wszelkie zakłócenia porządku - tylko na polskich stadionach w 2005 roku. Czas trwania 70 minut Linki do pobrania: http://hotfile.com/dl/103430057/6904...part1.rar.html http://hotfile.com/dl/103434569/bd24...part2.rar.html http://hotfile.com/dl/103409504/d5b8...part3.rar.html Wiecej filmów na www.stylkibica.net |
Duńska seria trzech filmów PUSHER
trzy naprawse fajne filmy sensacyjne generalnie klimat dilersko-gangsterski plus serbski klimat |
czy ktoś sie z Was orientuje jak sie nazywa ten film z którego jest ten teledysk ?
http://www.youtube.com/watch?v=c8pQ0...eature=related |
Cytat:
moge sie mylić. |
AYALA - szczerze, to jedyne co mi podchodzi to "9 kompania", chociaz jej nie ogladalem - sugeruje sie jezykiem oraz gatunkiem filmu :P Chociaz tam jest nieco bardziej pustynny klimat :P
|
|
Reportaż Superwizjera na temat awantury przed meczem Śląsk Wrocław - Arka Gdynia w 2003 roku. Czas trwania 25 minut.
http://s2.ifotos.pl/mini/okladka_hhswees.jpg POBIERZ: http://hotfile.com/dl/104327971/54f8...kArka.rar.html Wiecej filmów na www.stylkibica.net |
ktoś oglądał Tron 3D? proszę o ocenę, bo nie wiem czy iść z żoną, czy może zabrać ją na drina
|
Szału nie ma, ale dla soundtracku Daft Punk warto się wybrać do kina.
|
Film to w sumie teledysk do soundtracku, który miażdży zdecydowanie.
No jest jeszcze Olivia Wilde, od zawsze na propsie. |
|
http://www.filmweb.pl/film/22+Kule-2010-495449
Bardzo dobra sensacja francuska, swoją drogą zadziwia mnie wysyp bardzo dobrych produkcji francuskich. http://www.filmweb.pl/film/Zak%C5%82adnik-2008-481929 Dla mnie bardzo dobry. Polecam jeśli ktoś lubi dramaty wojenne. |
Przypadkowo obejrzałem http://www.filmweb.pl/film/M%C3%B3j+...ko-2009-449935
Z kobietą - idealne:) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl