![]() |
Cytat:
|
Wieczysta sportowo przestała mnie interesować w momencie zatrudnienia Smudy.
Do Guerriera mogą jeszcze dokupić Stilića i np. Mawutora a i tak chuja ugrają z lepszymi przeciwnikami pod wodzą tego dziada. |
Cytat:
|
Cytat:
mysle ze umniejszanie jest nie na miejscu |
Nie żyje Marcin Pater. Były zawodnik Wisły zmarł w poniedziałek, w wieku zaledwie 46 lat. Wiadomość podała interia.
Panie świeć nad jego duszą. |
|
No ma tupet.
|
[QUOTE=skarabeus;1573619]No ma tupet.[/QUOT
Kto ma tupet? |
Ciekawe jak się dzisiaj czują ludzie, którzy ją bronili?
|
Ale patrzcie jaka cwaniara, nie bezpośrednio, tylko poprzez sprzedaż wierzytelności. Za grosz honoru, wredne babsko.
|
Cytat:
I czują ulgę, że klub przetrwał. |
Cytat:
Sarapata ze spółka oszukali tyle osób, że Bogu ducha kibice są tu akurat najmniej winni swojej naiwności. Wspominanie w co kto wierzył 3 lata temu jest słabym rozgrzebywanien zasypanego tematu. |
Kristos,
sarapata i spolka. |
Grzegorz Szeliga publicznie przyznaje się do sprzedania meczu z Legią :
https://m.facebook.com/story.php?sto...00000012818637 |
Cytat:
10 znaków. |
Peter Hyballa zwolniony z trzeciego klubu w ciągu pół roku. Tym razem wytrzymał całe 64 dni :)
https://mobile.twitter.com/turkgucum...79134033285124 |
|
Cytat:
|
Cytat:
|
A to już będzie kolejny etap :)
|
Trzy gole byłych Wiślaków w meczu Puszczy z Koroną :
http://www.90minut.pl/news/316/news3...-2-Korona.html |
Jeszcze Maciej Śliwa dwa gole dla Miedzi.
|
|
adam kokoszka vs tarnowska patologia
https://weszlo.com/2021/11/30/kolejn...w-unii-tarnow/ |
Cytat:
|
Myślę, że na tle naszego obecnego zaciągu Videmont już nie wyglądałby tak źle :D
|
https://gol24.pl/dan-petrescu-byly-t...ar/c2-15939521
Czy Dan Petrescu zostanie selekcjonerem Rumunii? |
|
Tak mi się właśnie tylko przypomina do odnotowania, JCS kolejny raz w wyjściowej 11 Pogoni na mecz z Górnikiem Zabrze, Pogoni która będzie sie biła o mistrza w tym sezonie XDDDD
Taki obraz nasz w ostatnim czasie, ludzie którzy tutaj gówno grają wyjeżdżają i nagle potrafią się odnaleźć w lepszych ekipach :D może po prostu atmosfera jest toskyczna czy coś... |
Cytat:
Podobnie El Mahdui, dawałby nam zdecydowanie więcej z lepszymi piłkarzami wokół siebie, w drużynie, która ma jakość i dominuje. W słabej Wiśle, która traci często kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami, wychodzi jego pięta Achillesowa (mimo innych zalet) czyli fizyczność (o czym zresztą sam wspomina w wywiadzie, do którego ktoś na forum podawał link). Ogólnie, być może, czasem, nawet, jeśli ściągamy solidnych piłkarzy, to niekoniecznie do tego co chcemy grać. I to problem. Dlatego potrzebna jest stabilizacja, i powolna wymiana najsłabszych ogniw, bez kolejnych rewolucji. |
Inni ciągną do góry. Przecież widać było od razu, że to niezły grajek. Tak samo jestem na 99% pewien, że gdyby do innej ekipy poszedł Savic czy Mahioudi, to z miejsca mieliby pierwszy skład i zaczęli grać parę poziomów wyżej niż to co u nas. Na piłakrzy, którzy sami z siebie wzniosą się ponad piłkarskie gówno nas nie stać.
|
Cytat:
|
Nie za bardzo u nas lubiany Łobodzińsi jest z Miedzią 5pkt przed Widzewem. Nie sugeruje nic ale należy monitorować temat
|
Cytat:
U nas liczono, że gość zostanie liderem ale przy jego mentalności nigdy nie było to możliwe. Dlatego przepadł. I dobrze, że został odpalony. Jesteśmy na zupełnie innym etapie niż Pogoń dlatego tacy piłkarze są nam w tym momencie zbędni. |
Zamieniliśmy siekierkę na kijek...
Było wiadomo od samego początku, że zrobiliśmy Pogoni zawodnika, który co miał spieprzyć to już spieprzył w Wiśle. Ktoś go dobrze otrząsnął w tej lidze. Casus jak Urygi. U nas tylko przypomnę że na jesień 2020 był jedynym jasnym punktem (miał więcej bramek niż obecnie Forbes i Kliment). Wiosnę że Hyballi miał niezła dopóki go nie wyrzucił na trybuny (za co to tylko obaj panowie wiedza). |
https://transfery.info/aktualnosci/a...-szatni/159397
Szybciutka weryfikacja talentu naszego gwiazdora |
Cytat:
Powinien grać u Nas i w CLJ a nie wariatować i gwiazdorzyć. Zaraz Miedź Legnica i gadka, że chce się odbudować. |
jest szansa na jakis procent z transferu ?
|
Cytat:
Może wyjść na to że ekwiwalent to i tak więcej niż zarobilibyśmy po przedłużeniu kontraktu, zwłaszcza jak dostaniemy procent za następny transfer wunderkida, a te miliony euro były tylko urojone. |
Jeśli rzeczywiście go opchną gdzieś (oddadzą), to na 99% będzie to Legia lub Amica. I tam pewnie zacznie grać i strzelać. Mało tego - jeśli jest jak piszą na tym portalu, to przedstawiciele Legii i Amici by byli głupi, gdyby o niego nie pytali.
Cała nadzieja w starym Buksie, że niczego się nie nauczył i będzie na siłę Olkowi szukał klubu poza Polską. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl