Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

tedyy 15.11.2021 17:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1573572)
Niemniej fakt jak Pan Kwiecień przewala kasę jest imponujące.

A później dostaje baty od młodych wiślaków z Garbarnii.

No ale jego zabawki. Ciekawe kiedy mu się znudzą.

Jeżeli to byłaby jego wizja na Wisłę to lepiej że Go tu nie ma

Pulpet 15.11.2021 17:18

Wieczysta sportowo przestała mnie interesować w momencie zatrudnienia Smudy.
Do Guerriera mogą jeszcze dokupić Stilića i np. Mawutora a i tak chuja ugrają z lepszymi przeciwnikami pod wodzą tego dziada.

X-Ray 16.11.2021 00:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1573572)
Niemniej fakt jak Pan Kwiecień przewala kasę jest imponujące.

A później dostaje baty od młodych wiślaków z Garbarnii.

No ale jego zabawki. Ciekawe kiedy mu się znudzą.

Zespół z IV ligi przegrał z zespołem z II ligi. Rok temu awans, teraz zrobią awans, za rok stawiam, że również, czyli to co najważniejsze się zgadza. Bawi się, popularność ciągle podbijana takimi transferami.

Arkadiusz.Czerepach 16.11.2021 07:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez X-Ray (Post 1573581)
Zespół z IV ligi przegrał z zespołem z II ligi. Rok temu awans, teraz zrobią awans, za rok stawiam, że również, czyli to co najważniejsze się zgadza. Bawi się, popularność ciągle podbijana takimi transferami.

a w poprzedniej runbdzie wyeliminował zespół z pierwszej ligi , do tego zeby wogle w tym pucharze moc wystapić , w poprzednim sezonie wygral szczebel okregowy (eliminujac zespoly 4 i 3 ligowe - bedawc wowczas w 5 lidze)

mysle ze umniejszanie jest nie na miejscu

wolfy 17.11.2021 17:13

Nie żyje Marcin Pater. Były zawodnik Wisły zmarł w poniedziałek, w wieku zaledwie 46 lat. Wiadomość podała interia.
Panie świeć nad jego duszą.

Griszka30KR 19.11.2021 12:02

https://sport.interia.pl/klub-wisla-...-o,nId,5653465

Tyle w temacie

skarabeus 19.11.2021 13:49

No ma tupet.

kristos 19.11.2021 13:58

[QUOTE=skarabeus;1573619]No ma tupet.[/QUOT

Kto ma tupet?

kbr 19.11.2021 14:00

Ciekawe jak się dzisiaj czują ludzie, którzy ją bronili?

Patryko 19.11.2021 14:22

Ale patrzcie jaka cwaniara, nie bezpośrednio, tylko poprzez sprzedaż wierzytelności. Za grosz honoru, wredne babsko.

czaro 19.11.2021 14:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kbr (Post 1573621)
Ciekawe jak się dzisiaj czują ludzie, którzy ją bronili?

Czują się mądrzejsi, bo wiedzą, że mogą się mylić nawet w takich sprawach (zwłaszcza w takich sprawach) i są dużo bardziej ostrożni.
I czują ulgę, że klub przetrwał.

Karherop 19.11.2021 15:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1573623)
Czują się mądrzejsi, bo wiedzą, że mogą się mylić nawet w takich sprawach (zwłaszcza w takich sprawach) i są dużo bardziej ostrożni.
I czują ulgę, że klub przetrwał.

Ciężko aby kibice nie będący w otoczeniu klubu wiedzieli co się świeci.

Sarapata ze spółka oszukali tyle osób, że Bogu ducha kibice są tu akurat najmniej winni swojej naiwności.

Wspominanie w co kto wierzył 3 lata temu jest słabym rozgrzebywanien zasypanego tematu.

skarabeus 19.11.2021 16:36

Kristos,

sarapata i spolka.

siara 19.11.2021 17:56

Grzegorz Szeliga publicznie przyznaje się do sprzedania meczu z Legią :
https://m.facebook.com/story.php?sto...00000012818637

czaro 19.11.2021 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1573627)
Ciężko aby kibice nie będący w otoczeniu klubu wiedzieli co się świeci.

Sarapata ze spółka oszukali tyle osób, że Bogu ducha kibice są tu akurat najmniej winni swojej naiwności.

Wspominanie w co kto wierzył 3 lata temu jest słabym rozgrzebywanien zasypanego tematu.

Dziękuję!

10 znaków.

majkelson777 23.11.2021 11:51

Peter Hyballa zwolniony z trzeciego klubu w ciągu pół roku. Tym razem wytrzymał całe 64 dni :)

https://mobile.twitter.com/turkgucum...79134033285124

Arkadiusz.Czerepach 23.11.2021 13:19

https://sport.tvp.pl/57052635/grzego...ii-mistrzostwo

Przykry tekst

czaro 23.11.2021 13:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez majkelson777 (Post 1573853)
Peter Hyballa zwolniony z trzeciego klubu w ciągu pół roku. Tym razem wytrzymał całe 64 dni :)

https://mobile.twitter.com/turkgucum...79134033285124

Zostaje już tylko Korea Północna.

Patryko 23.11.2021 13:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1573859)
Zostaje już tylko Korea Północna.

Względnie turnus w Kobierzynie.

czaro 23.11.2021 22:16

A to już będzie kolejny etap :)

siara 28.11.2021 08:52

Trzy gole byłych Wiślaków w meczu Puszczy z Koroną :
http://www.90minut.pl/news/316/news3...-2-Korona.html

Szneka 28.11.2021 11:19

Jeszcze Maciej Śliwa dwa gole dla Miedzi.

topamers 30.11.2021 00:49

https://weszlo.com/2021/11/29/byly-p...cem-na-litwie/

Potężny Hugo

Arkadiusz.Czerepach 30.11.2021 18:04

adam kokoszka vs tarnowska patologia
https://weszlo.com/2021/11/30/kolejn...w-unii-tarnow/

azor 01.12.2021 09:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez topamers (Post 1574312)

pomijając kwestie piłkarskie, gdzie najzwyczajniej w świecie się nie sprawdził - polecam przypomnieć sobie, jakie wiadereczka pomyj szły na chłopa, za to że chciał odzyskać swój hajs, a kumanci, którzy nawet na tym forum do dzisiaj są obecni, twierdzili że to postawa niegodna bycia "Wiślakiem"

Proud 01.12.2021 09:49

Myślę, że na tle naszego obecnego zaciągu Videmont już nie wyglądałby tak źle :D

FraMat 07.12.2021 10:56

https://gol24.pl/dan-petrescu-byly-t...ar/c2-15939521

Czy Dan Petrescu zostanie selekcjonerem Rumunii?

Arkadiusz.Czerepach 12.12.2021 09:00

https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...wmGpZCqyQdlHH0

Stelio 12.12.2021 17:29

Tak mi się właśnie tylko przypomina do odnotowania, JCS kolejny raz w wyjściowej 11 Pogoni na mecz z Górnikiem Zabrze, Pogoni która będzie sie biła o mistrza w tym sezonie XDDDD

Taki obraz nasz w ostatnim czasie, ludzie którzy tutaj gówno grają wyjeżdżają i nagle potrafią się odnaleźć w lepszych ekipach :D może po prostu atmosfera jest toskyczna czy coś...

Kurz 12.12.2021 17:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stelio (Post 1574930)
Tak mi się właśnie tylko przypomina do odnotowania, JCS kolejny raz w wyjściowej 11 Pogoni na mecz z Górnikiem Zabrze, Pogoni która będzie sie biła o mistrza w tym sezonie XDDDD

Taki obraz nasz w ostatnim czasie, ludzie którzy tutaj gówno grają wyjeżdżają i nagle potrafią się odnaleźć w lepszych ekipach :D może po prostu atmosfera jest toskyczna czy coś...

Z tego samego powodu, dla którego Zieliński w reprezentacji nie zbliża się do tego co gra w Napoli. Ma innych ludzi obok siebie i inną taktykę realizowania.

Podobnie El Mahdui, dawałby nam zdecydowanie więcej z lepszymi piłkarzami wokół siebie, w drużynie, która ma jakość i dominuje. W słabej Wiśle, która traci często kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami, wychodzi jego pięta Achillesowa (mimo innych zalet) czyli fizyczność (o czym zresztą sam wspomina w wywiadzie, do którego ktoś na forum podawał link).

Ogólnie, być może, czasem, nawet, jeśli ściągamy solidnych piłkarzy, to niekoniecznie do tego co chcemy grać. I to problem. Dlatego potrzebna jest stabilizacja, i powolna wymiana najsłabszych ogniw, bez kolejnych rewolucji.

guardian_angel 12.12.2021 17:58

Inni ciągną do góry. Przecież widać było od razu, że to niezły grajek. Tak samo jestem na 99% pewien, że gdyby do innej ekipy poszedł Savic czy Mahioudi, to z miejsca mieliby pierwszy skład i zaczęli grać parę poziomów wyżej niż to co u nas. Na piłakrzy, którzy sami z siebie wzniosą się ponad piłkarskie gówno nas nie stać.

Kurz 12.12.2021 18:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez guardian_angel (Post 1574935)
Inni ciągną do góry. Przecież widać było od razu, że to niezły grajek. Tak samo jestem na 99% pewien, że gdyby do innej ekipy poszedł Savic czy Mahioudi, to z miejsca mieliby pierwszy skład i zaczęli grać parę poziomów wyżej niż to co u nas. Na piłakrzy, którzy sami z siebie wzniosą się ponad piłkarskie gówno nas nie stać.

A nie jest trochę tak, że to Hyballa go skreślił?

marek2a 12.12.2021 21:05

Nie za bardzo u nas lubiany Łobodzińsi jest z Miedzią 5pkt przed Widzewem. Nie sugeruje nic ale należy monitorować temat

Jagul 13.12.2021 08:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stelio (Post 1574930)
Tak mi się właśnie tylko przypomina do odnotowania, JCS kolejny raz w wyjściowej 11 Pogoni na mecz z Górnikiem Zabrze, Pogoni która będzie sie biła o mistrza w tym sezonie XDDDD

Taki obraz nasz w ostatnim czasie, ludzie którzy tutaj gówno grają wyjeżdżają i nagle potrafią się odnaleźć w lepszych ekipach :D może po prostu atmosfera jest toskyczna czy coś...

Różnica jest taka, że w Pogoni Silva jest zwykłym wyrobnikiem i gościem od noszenia fortepianu. Nie jest żadnym liderem i to działa na jego korzyść, bo od ciągnięcia zespołu do przodu w Szczecinie są inni.

U nas liczono, że gość zostanie liderem ale przy jego mentalności nigdy nie było to możliwe. Dlatego przepadł. I dobrze, że został odpalony. Jesteśmy na zupełnie innym etapie niż Pogoń dlatego tacy piłkarze są nam w tym momencie zbędni.

Karherop 14.12.2021 09:00

Zamieniliśmy siekierkę na kijek...

Było wiadomo od samego początku, że zrobiliśmy Pogoni zawodnika, który co miał spieprzyć to już spieprzył w Wiśle. Ktoś go dobrze otrząsnął w tej lidze. Casus jak Urygi.

U nas tylko przypomnę że na jesień 2020 był jedynym jasnym punktem (miał więcej bramek niż obecnie Forbes i Kliment). Wiosnę że Hyballi miał niezła dopóki go nie wyrzucił na trybuny (za co to tylko obaj panowie wiedza).

Arek95 21.12.2021 09:30

https://transfery.info/aktualnosci/a...-szatni/159397

Szybciutka weryfikacja talentu naszego gwiazdora

Szneka 21.12.2021 09:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arek95 (Post 1575350)
https://transfery.info/aktualnosci/a...-szatni/159397

Szybciutka weryfikacja talentu naszego gwiazdora

taki z Niego talent :(
Powinien grać u Nas i w CLJ a nie wariatować i gwiazdorzyć. Zaraz Miedź Legnica i gadka, że chce się odbudować.

Arkadiusz.Czerepach 21.12.2021 10:25

jest szansa na jakis procent z transferu ?

wolfy 21.12.2021 10:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1575351)
taki z Niego talent :(
Powinien grać u Nas i w CLJ a nie wariatować i gwiazdorzyć. Zaraz Miedź Legnica i gadka, że chce się odbudować.

Talent jakiś tam miał/ma, ale na logikę - nie pchasz się do Genoi jak jesteś za słaby na walczącą o utrzymanie do przedostatniej kolejki Wisły. Był to szybki skok na kasę za podpis, nie sądzę żeby ojciec Buksy był takim debilem i sądził że w Serie A będzie mu łatwiej.

Może wyjść na to że ekwiwalent to i tak więcej niż zarobilibyśmy po przedłużeniu kontraktu, zwłaszcza jak dostaniemy procent za następny transfer wunderkida, a te miliony euro były tylko urojone.

wściekłe pięści węża 21.12.2021 11:14

Jeśli rzeczywiście go opchną gdzieś (oddadzą), to na 99% będzie to Legia lub Amica. I tam pewnie zacznie grać i strzelać. Mało tego - jeśli jest jak piszą na tym portalu, to przedstawiciele Legii i Amici by byli głupi, gdyby o niego nie pytali.

Cała nadzieja w starym Buksie, że niczego się nie nauczył i będzie na siłę Olkowi szukał klubu poza Polską.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl