![]() |
Na to czekalem, az Kazia zatrudni jakis innych ekstraklasowy klub. Zobaczymy jak sobie poradzi..:mysli:
|
Cytat:
|
Ciekawe, Melikson i Stilić mogą zagrać w jednym klubie :)
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...w-wisly-krakow |
Cytat:
|
Cytat:
|
Marek Zieńczuk odchodzi z Ruchu Chorzów.Czyżby już kończył? czy będzie biegał po boiskach I ligi
|
Lucas Guedes odchodzi z Lecha, a dokładniej z jego rezerw.
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...112,1,720.html "Teraz odchodzi, podobnie jak Lucas Guedes, syn byłej gwiazdy Wisły Kraków - Clebera. Prezentował się świetnie w drugiej drużynie, ale jest jedna przeszkoda, żeby przeskoczył do ekstraklasowego Kolejorza. Nie posiada paszportu Unii Europejskiej i nie ma w tym momencie szans go otrzymać. Wraca do ojczyzny. - Wspólnie z Niklasem i Lucasem doszliśmy do porozumienia, że ich dalsze granie w trzeciej lidze mija się z celem. Stać ich jeszcze na to, żeby grać w wyższej lidze i dalej się rozwijać - mówi trener Lecha II Ivan Djurdjević(...)" |
Zgłodniał ktoś? Jeśli tak, to może przepis od słynnego Mistrza Kuchni Lidla - Macieja Żurawskiego :D
https://www.youtube.com/watch?v=-94Gv8fgrxw |
Mariusz Stępiński podobno jest bliski transferu do Feyenoord Rotterdam
|
Jeszcze nie było ? Grzegorz Niciński, tym razem jako trener Arki Gdynia awansował do ekstraklasy i przedłużył kontrakt na następny sezon.
|
Cytat:
|
Jeszcze był ambasadorem Wisły.
|
Cytat:
Wiekszosc pilakrzy nie wie co ze soba zrobic jak skonczy grać.Wiadomo najlepiej zostac jakis trenerem czy szkolic mlodziez,ale reszta...masz te 40 lat kawał zycia w sumie przed soba i co tu robić dalej. P.S Zuraw najbardziej podobal mi sie w wersji Fabrizio Ravanelli :XD |
Cytat:
Zresztą sam Żurawski przyznaje, że nie jest mu lekko. Wywiad z kwietnia, ale z tego co widzę to nie było: http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...-jestem/tscjlw |
Apropos tego wywiadu:jest tam pare zdan o polityce.Ze próbował itd.
Czy Zuraw nie bratał sie wtedy z SLD albo z innymi postkomuchami? |
Tak z SLD, a tutaj razem z Jędrzejczak dają opis swojej wiedzy:
https://www.youtube.com/watch?v=DgUGhF2ik0M |
Cytat:
PS. W chwili obecnej Żurwa z Kosą komentują Euro dla WP. Jak dla całkiem na luzie i do kawki można obejrzeć. Na pewno jest to lepsze niż wywody Kołtonia czy innych mądralińskich |
No to zaczynamy zabawę od nowa.. Prezesa i vice-prezesa nie ma.
Ciekawi mnie jedno czy zostali elegancko wy.......eni przez Cupiała czy tez sami mieli juz dość tego co dzieje sie w Wiśle. |
A już wydawało się, że pod konieć ubiegłej rundy zaczyna iść w str. jakiejkolwiek stabilizacji. Ciekawe, jaki ta dymisja ma związek z Gaszyńskim i jego blokowaniem np. tematu Wolskiego...
Pamiętam, jak po meczu w Bełchatowie na forum było ciśnienie co dale z Wolskim. Do dziś nic nie wiadomo, albo może i już wiadomo, tylko my dowiemy się w poniedziałek. Szkoda, bo i trochę kasy wpadnie nam za występy Mąki i Guzmicsa na Euro. Pewnie za jakiś czas przyjdzie i kolej na Wdowca... |
Dunin w końcu chyba przejrzał na oczy i zobaczył, w jakie organizacyjno-finansowe bagno się wpakował. Nie dziwię mu się, że nie chce tego firmować swoim nazwiskiem.
|
Masakra. Kiedy tu będzie stabilizacja?
|
|
Ostoja Syjepanovic podpisał roczny kontrakt ze Śląskiem Wrocław
|
Czyżby prezes LMM miał być nowym kiero ?
http://www.wislaportal.pl/photo/mecze/02.07.2016/59.JPG |
Piotr Ćwielong w Ruchu Chorzów podpisał umowę na dwa lata no cóż....jest niedziela godzina 17 pogodna nie dopisuje do gry w piłkę :lol:
|
Wywiad z Łukaszem Nawotczyńskim, który w przyszłym sezonie bedzie grał w MKSie Ciechanów ( IV liga)
https://gramybezbramkarza.wordpress....o-ich-ukarala/ Może nie był to dla mnie odpowiedni kierunek do rozwoju. Szanse na grę były zerowe. To nie była ta Wisła, co teraz. Absolutny dominator. Jechała na mecz i była kwestia czy strzeli trzy gole, czy pięć. Gdzie poszedłem na wypożyczenia, tam grałem. I w Polkowicach, i w Katowicach, i w Arce. |
Info o zgłoszeniach nowych zawodników przez klub ze stolicy:
Cytat:
|
Cytat:
Czyżby Legia blokowała jego rozwój? :( Biedny Konrad.. Współczuje. Pewnie go wypożyczą do jakiegoś Sosnowca, albo w rezerwach będzie grał w III lidze. Nie to co Wiśle :lol: |
Karma wraca :)
Cierzniak w rezerwach piłki nosi, a Konradek będzie biegał z małolatami po boisku. Ach te wielkie kariery! |
Nie powiem, człowiekowi się micha uśmiecha jak takie info widzi. Miałeś chamie złoty róg... ;)
Konrad się podpalił na Legię, nawet jak chciał tam iść, to ewidentnie za wcześnie jak na jego umiejętności. Jak widać dla tego grajka przejście do stolycy to jak dla niektórych wyjazd na zachód - dostajesz gonga i lecisz w dół. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl