Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

krzysiek85_TSW 19.03.2010 22:17

Może mi ktoś powiedzieć gdzie jest jakis parking na Hutniku lub w jego pobliżu? Jutro mecz a ja tam nigdy jeszcze nie byłem:-/ a pasuje gdzieś auto bezpiecznie zostawić

dj_ibutti 19.03.2010 23:03

Tam to raczej bezpiecznie nie zostawisz, nie żebym straszył ;) Zaparkuj pod NCKiem i dojedź/dojdź. ;)

podszywacz 19.03.2010 23:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 873058)
Tam to raczej bezpiecznie nie zostawisz, nie żebym straszył ;) Zaparkuj pod NCKiem i dojedź/dojdź. ;)

A dlaczego uważasz że "bezpiecznie nie zostawisz"? Czy takie parkowanie pod Hutnikiem będzie się coś różniło np. pakowaniem w Sosnowcu?

harimata 19.03.2010 23:26

Panowie jak przyspieszyć kopiowanie filmów i mp3 np z dysku na dysk, telefon,mp3 bo w XP to strasznie wolno idzie a w total commanderze wlacza sie systemowe przenoszenie plików czyli też wolne.

wisl@k_TS 19.03.2010 23:40

Joma Top Flex, dają radę takie halóweczki?

http://www.allegro.pl/item954090615_..._86_nr_46.html


Drugie pytanie, która firma lepsza Joma czy Kipsta?

medyk 19.03.2010 23:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 873058)
Tam to raczej bezpiecznie nie zostawisz, nie żebym straszył ;) Zaparkuj pod NCKiem i dojedź/dojdź. ;)

i na Reymonta nie zawsze bezpiecznie wiem cos o tym..

Zola 19.03.2010 23:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 873078)
Drugie pytanie, która firma lepsza Joma czy Kipsta?

raczej Joma

WISŁAZWE 20.03.2010 09:45

Witam mam 2 zadanka z majcy pomoże ktoś zrobić sprawa dość pilna do jutra potrzebuje odpowiedzi na te zadanka:

zad.1
Oblicz objętość i pole powierzchni graniastosłupa prawidłowego przedstawionego na rysunku http://i40.tinypic.com/2dc5pqv.jpg

zad.2
Wysokość stożka jest równa 8 a tworząca jest nachylona do podstawy pod kątem 30. Oblicz objętość stożka.

Z góry dzięki za wszelką pomoc.

wislacki mati 20.03.2010 09:49

http://zadane.pl/ tutaj rozwiążą Ci wszystkie zadania

Jez 20.03.2010 10:05

Mam bardzo ważne pytanie dotyczące dzisiejszego meczu, czy dzieci do lat 12 są wpuszczane za darmo?
Proszę o szybką odpowiedź.
Pozdrawiam

LuKaS TSW 20.03.2010 10:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 873078)
Joma Top Flex, dają radę takie halóweczki?

http://www.allegro.pl/item954090615_..._86_nr_46.html


Drugie pytanie, która firma lepsza Joma czy Kipsta?


Bardzo fajne są te buty do grania,ja mam poprzedni model gram w nich drugi sezon na hali,do tego czasami zdarzy mi się w nich gdzieś wyskoczyć i zero problemów,tak że mogę polecić .

Jot 20.03.2010 10:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jez (Post 873125)
Mam bardzo ważne pytanie dotyczące dzisiejszego meczu, czy dzieci do lat 12 są wpuszczane za darmo?
Proszę o szybką odpowiedź.
Pozdrawiam

Tak, 10 znaków.

Jez 20.03.2010 10:11

Dzięki ;) 10 znaków.

mlody_ale_wierny 20.03.2010 10:12

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...unde_wiosenna/

"Dzieci do lat 12 na mecze wchodzić będą za darmo."
pozdrawiam

TSW Fanatyk 20.03.2010 10:33

W ile teraz wyrabiają kartę Kibica? (napisane do 10 dni ale po ilu dniach można odebrać?)

Dalej jest możliwość wybrania tej karty kolekcjonerskiej czy to już dawno nie obowiązuję :) ?

piotrek1325 20.03.2010 10:49

Ja np zamawiałem w zeszły czwartek w tą środę odebrałem kolega w poniedziałek i też w środę miał odbiór.

WILU TS 20.03.2010 11:46

Ma ktoś maila do Bogdana Chruścickiego z Eurosportu ? Bo nie mogę wytrzymać tego pseudo komentowania choćby skoków,ten człowiek w ogóle nie powinien się publicznie wypowiadać !

wislak_92 20.03.2010 11:50

Jak wyjac taka wtyczke: http://img257.imageshack.us/i/dsc00573.jpg/
Ani na chama nie chce wyjsc, ani jak ją scisne..
Jest to kabelek idacy od zasilacza do karty graf.
Z gory dziekuje.

konrad 20.03.2010 11:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_92 (Post 873168)
Jak wyjac taka wtyczke: http://img257.imageshack.us/i/dsc00573.jpg/
Ani na chama nie chce wyjsc, ani jak ją scisne..
Jest to kabelek idacy od zasilacza do karty graf.
Z gory dziekuje.

spróbuj naciskając po bokach wyciągnąć. Nie ma bata, musi wyjść.

Pawlolek 20.03.2010 12:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 873136)
W ile teraz wyrabiają kartę Kibica? (napisane do 10 dni ale po ilu dniach można odebrać?)

Dalej jest możliwość wybrania tej karty kolekcjonerskiej czy to już dawno nie obowiązuję :) ?

Jak wypełniałem ostatnio podanie, to była możliwość wybrania karty kolekcjonerskiej. A wyrobili mi ją w jeden dzień :P

TSW Fanatyk 20.03.2010 13:59

Dzięki za odpowiedzi dotyczące KK. A teraz pytanie odnośnie Youtube. Coś mi się stało i filmiki "idą" dopiero po jakimś czasie (włączam jakiś filmik i muszę czekać ok 1 min na jego odpalenie a wcześniej tak nie miałem..Da się to jakoś zmienić?

parumbuła 20.03.2010 14:44

co zrobić jak mi niesympatyczny wiatr telepie anteną i zakłóca odbiór orange sportu? da sie wogole coś zrobić?

wislacki 20.03.2010 14:46

Czy ktoś posiada, albo spotkał się z rozmiarem butów Nike 43,5?
Na żadnej rozpisce takiego nie znalazłem, a jestem niemal przekonany, że kiedyś miałem takie buty.

wisłaWieczysta 20.03.2010 15:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 873218)
Dzięki za odpowiedzi dotyczące KK. A teraz pytanie odnośnie Youtube. Coś mi się stało i filmiki "idą" dopiero po jakimś czasie (włączam jakiś filmik i muszę czekać ok 1 min na jego odpalenie a wcześniej tak nie miałem..Da się to jakoś zmienić?

może być to wina programu antywirusowego jak używałem Kasperskiego to tak miałem i chyba nic się z tym zrobić nie da

Ploughmanson 20.03.2010 18:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislacki (Post 873235)
Czy ktoś posiada, albo spotkał się z rozmiarem butów Nike 43,5?
Na żadnej rozpisce takiego nie znalazłem, a jestem niemal przekonany, że kiedyś miałem takie buty.

W internecie się chyba nie spotkałem, ale osobiście kiedyś kupiłem halóweczki 44,5 których też jako tako nie ma w sprzedaży.

bercik860 20.03.2010 18:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 873218)
Dzięki za odpowiedzi dotyczące KK. A teraz pytanie odnośnie Youtube. Coś mi się stało i filmiki "idą" dopiero po jakimś czasie (włączam jakiś filmik i muszę czekać ok 1 min na jego odpalenie a wcześniej tak nie miałem..Da się to jakoś zmienić?

Ja często mam coś podobnego, że filmik mi się włącza dopiero jak cały się zbuferuje. Zawsze wtedy wyłączam i włączam router i pomaga ;)

EDIT:

Ma ktoś w domu najnowszą serie vlepek? Możecie zmierzyć i podać wymiary tej podłużnej? Z góry dzięki

Ploughmanson 20.03.2010 19:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 873122)
Witam mam 2 zadanka z majcy pomoże ktoś zrobić sprawa dość pilna do jutra potrzebuje odpowiedzi na te zadanka:

zad.1
Oblicz objętość i pole powierzchni graniastosłupa prawidłowego przedstawionego na rysunku http://i40.tinypic.com/2dc5pqv.jpg

zad.2
Wysokość stożka jest równa 8 a tworząca jest nachylona do podstawy pod kątem 30. Oblicz objętość stożka.

Z góry dzięki za wszelką pomoc.

http://i41.tinypic.com/33dfimh.jpg

Matematyka nie kończy się w szkole :)

West 20.03.2010 19:14

czy da sie w Wordzie zrobic tak, ze caly tekst z polskimi znakami mozna przerobic na tekst bez polskich znakow ?? wazne pomozcie !!

Zola 20.03.2010 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez West (Post 873524)
czy da sie w Wordzie zrobic tak, ze caly tekst z polskimi znakami mozna przerobic na tekst bez polskich znakow ?? wazne pomozcie !!


Jest taki program jak "Notatnik SP": uruchamiasz, wczytujesz plik, dajesz "konwersja" -> "usuwanie ogonków" i chyba tyle.

A w Wordzie to nie wiem ;)

EDIT: a NAJPROŚCIEJ to tutaj -> http://napisy.niebieskie.net/ -> wrzucasz plik i przerabia na "bez polskich znaków"

haeno 20.03.2010 19:58

hmmm... nie wiem czy jest w Wordzie prosta metoda...
tak trochę na piechotę to można zrobić tak...

1. Wciskasz ctrl+f
2. Wyskakuje okienko wyszukania... tam jest zakładka zamień
3. Wpisujesz, że chcesz np. zamienić "ą" na "a" i klikasz zamień wszystko
4. I tak ze wszystkimi polskimi znakami:)

wydaje mi się, że powinno działać

syeb 20.03.2010 20:31

jak wyłumaczyc czym jest styl casual ??

StelmiOriginal 20.03.2010 20:45

Wielka prośba

Napiszcie jakie są najbardziej znane australijskie zespoły oprocz AC DC i Men at Work :)

Pilnie potrzebne :P

Mario Nh 20.03.2010 20:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez syeb (Post 873579)
jak wyłumaczyc czym jest styl casual ??

http://www.polska-moda.pl/casual-sty...ncji-t288.html

syeb 20.03.2010 21:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 873596)

a kibicowski ?

Hudy 20.03.2010 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez syeb (Post 873610)
a kibicowski ?

http://www.portalkibica.pl/aktualnos...ow-casual.html

Zbyychu 20.03.2010 21:12

no chyba chodzi o styl, w którym możesz pokazać się na ulicy. Np. elegancka koszula z małym logiem klubu, szal w rodzaju garniturowego w barwach klubu, ale taki bardziej elegancki i z grafiki wzbogacony co najwyżej logasikiem gdzieś z boku, coś w ten deseń chyba.

Zola 20.03.2010 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez StelmiOriginal (Post 873593)
Wielka prośba

Napiszcie jakie są najbardziej znane australijskie zespoły oprocz AC DC i Men at Work :)

Pilnie potrzebne :P

Crowded House, INXS, Nick Cave and the Bad Seeds

FajQ 20.03.2010 21:58

Jakim cudem robiąc jajecznicę wyszło mi jajko sadzone ?!

klusek106 20.03.2010 22:01

nie mieszales non stop ; )

Manson33 20.03.2010 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 873548)
Jest taki program jak "Notatnik SP": uruchamiasz, wczytujesz plik, dajesz "konwencja" -> "usuwanie ogonków" i chyba tyle.

Tylko, którą mam wybrać haską czy helsińską ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl