![]() |
Może mi ktoś powiedzieć gdzie jest jakis parking na Hutniku lub w jego pobliżu? Jutro mecz a ja tam nigdy jeszcze nie byłem:-/ a pasuje gdzieś auto bezpiecznie zostawić
|
Tam to raczej bezpiecznie nie zostawisz, nie żebym straszył ;) Zaparkuj pod NCKiem i dojedź/dojdź. ;)
|
Cytat:
|
Panowie jak przyspieszyć kopiowanie filmów i mp3 np z dysku na dysk, telefon,mp3 bo w XP to strasznie wolno idzie a w total commanderze wlacza sie systemowe przenoszenie plików czyli też wolne.
|
Joma Top Flex, dają radę takie halóweczki?
http://www.allegro.pl/item954090615_..._86_nr_46.html Drugie pytanie, która firma lepsza Joma czy Kipsta? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Witam mam 2 zadanka z majcy pomoże ktoś zrobić sprawa dość pilna do jutra potrzebuje odpowiedzi na te zadanka:
zad.1 Oblicz objętość i pole powierzchni graniastosłupa prawidłowego przedstawionego na rysunku http://i40.tinypic.com/2dc5pqv.jpg zad.2 Wysokość stożka jest równa 8 a tworząca jest nachylona do podstawy pod kątem 30. Oblicz objętość stożka. Z góry dzięki za wszelką pomoc. |
http://zadane.pl/ tutaj rozwiążą Ci wszystkie zadania
|
Mam bardzo ważne pytanie dotyczące dzisiejszego meczu, czy dzieci do lat 12 są wpuszczane za darmo?
Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam |
Cytat:
Bardzo fajne są te buty do grania,ja mam poprzedni model gram w nich drugi sezon na hali,do tego czasami zdarzy mi się w nich gdzieś wyskoczyć i zero problemów,tak że mogę polecić . |
Cytat:
|
Dzięki ;) 10 znaków.
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...unde_wiosenna/
"Dzieci do lat 12 na mecze wchodzić będą za darmo." pozdrawiam |
W ile teraz wyrabiają kartę Kibica? (napisane do 10 dni ale po ilu dniach można odebrać?)
Dalej jest możliwość wybrania tej karty kolekcjonerskiej czy to już dawno nie obowiązuję :) ? |
Ja np zamawiałem w zeszły czwartek w tą środę odebrałem kolega w poniedziałek i też w środę miał odbiór.
|
Ma ktoś maila do Bogdana Chruścickiego z Eurosportu ? Bo nie mogę wytrzymać tego pseudo komentowania choćby skoków,ten człowiek w ogóle nie powinien się publicznie wypowiadać !
|
Jak wyjac taka wtyczke: http://img257.imageshack.us/i/dsc00573.jpg/
Ani na chama nie chce wyjsc, ani jak ją scisne.. Jest to kabelek idacy od zasilacza do karty graf. Z gory dziekuje. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Dzięki za odpowiedzi dotyczące KK. A teraz pytanie odnośnie Youtube. Coś mi się stało i filmiki "idą" dopiero po jakimś czasie (włączam jakiś filmik i muszę czekać ok 1 min na jego odpalenie a wcześniej tak nie miałem..Da się to jakoś zmienić?
|
co zrobić jak mi niesympatyczny wiatr telepie anteną i zakłóca odbiór orange sportu? da sie wogole coś zrobić?
|
Czy ktoś posiada, albo spotkał się z rozmiarem butów Nike 43,5?
Na żadnej rozpisce takiego nie znalazłem, a jestem niemal przekonany, że kiedyś miałem takie buty. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
EDIT: Ma ktoś w domu najnowszą serie vlepek? Możecie zmierzyć i podać wymiary tej podłużnej? Z góry dzięki |
Cytat:
Matematyka nie kończy się w szkole :) |
czy da sie w Wordzie zrobic tak, ze caly tekst z polskimi znakami mozna przerobic na tekst bez polskich znakow ?? wazne pomozcie !!
|
Cytat:
Jest taki program jak "Notatnik SP": uruchamiasz, wczytujesz plik, dajesz "konwersja" -> "usuwanie ogonków" i chyba tyle. A w Wordzie to nie wiem ;) EDIT: a NAJPROŚCIEJ to tutaj -> http://napisy.niebieskie.net/ -> wrzucasz plik i przerabia na "bez polskich znaków" |
hmmm... nie wiem czy jest w Wordzie prosta metoda...
tak trochę na piechotę to można zrobić tak... 1. Wciskasz ctrl+f 2. Wyskakuje okienko wyszukania... tam jest zakładka zamień 3. Wpisujesz, że chcesz np. zamienić "ą" na "a" i klikasz zamień wszystko 4. I tak ze wszystkimi polskimi znakami:) wydaje mi się, że powinno działać |
jak wyłumaczyc czym jest styl casual ??
|
Wielka prośba
Napiszcie jakie są najbardziej znane australijskie zespoły oprocz AC DC i Men at Work :) Pilnie potrzebne :P |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
no chyba chodzi o styl, w którym możesz pokazać się na ulicy. Np. elegancka koszula z małym logiem klubu, szal w rodzaju garniturowego w barwach klubu, ale taki bardziej elegancki i z grafiki wzbogacony co najwyżej logasikiem gdzieś z boku, coś w ten deseń chyba.
|
Cytat:
|
Jakim cudem robiąc jajecznicę wyszło mi jajko sadzone ?!
|
nie mieszales non stop ; )
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl