![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Tylko Polska Zjednoczona Partia Gulownicza! Naprawdę zaczynam się zastanawiać czy groźniejsi dla społeczeństwa są zwolennicy "sympatycznego" Niemca, czy Ci którzy w każdym wpisie szukają jego zwolenników. |
Nie poruszajcie już tematu tego psychopaty to nie będziemy o nim rozmawiać.Szkoda czasu.
Natomiast ty już próbujesz obrócić dyskusję w taki sposób że niby przeciwnicy niemieckiego trenera uważają Gule za zbawiciela a tak nie jest.Dostaje taki sam kredyt zaufania jak Peter.Co z tego wyjdzie okaże się w praniu.Natomiast miłą odmianą jest że przynajmniej na tych krótkich filmikach z treningów piłkarze trenują piłkę nożną a nie zapasy czy futbol amerykański |
Jeżeli wrócił temat Hyballi to ja osobiście uważam, że nie był to zły trener Dlatego że widać jak młodzi zrobili u niego znaczny postęp: Starzyński,Gruszkowski,Plewka. Mam wrażenie, że to wyglądała to coś na zasadzie; młodzi ambitni to co im kazano robili bez żadnych problemów, a zawodnicy typu Sadlok pozbawionych już ambicji piłkarskich cały czas wszystko przeszkadzało. Jak czytałem w obecnym klubie to samo "wiekowi" zawodnicy mają głównie z nim problem
|
Celowo odwracam dyskusję żeby porzucić już dawno wyczerpany temat.
Chyba każdy na tym forum już sobie ugruntował zdanie o poprzednim szkoleniowcu i tu się z tobą zgadzam, że należy sobie darować dalsze rozmowy na temat jego pracy. |
Cytat:
Wróć sobie trzy strony tego tematu i tam bodaj Hermond wyjaśnił jak wyglądała sytuacja z młodymi. Jeśli zaś chodzi o Duński klub to na tyle na ile przetłumaczył to translator problem z Niemcem zgłaszają wszyscy zawodnicy. Ekstra Bladet har over de seneste to uger hørt om konflikten med Peter Hyballa fra alle dele af truppen. Stamspillere, marginalspillere, unge, erfarne og ĂŚldre. |
Cytat:
|
Trzeba ,trzeba was prostować.Może następnym razem zastanowisz się dwa razy zanim podobnego bzdeta napiszesz
Ta 2 to tez katastrofa, mniejsza większa ale katastrofa. Dokąd w klubie będzie przyzwolenie na bumelanctwo ( bez znaczenia czy Kuba gra czy nie) a bardziej czy mentalnie dorósł do roli w jakiej się znajduje. Inną kwestia jest, patrząc po ostatnich wydarzeniach jaki trener z papierami na trenowanie do nas przyjdzie? Żaden. W klubach które robią progres a budżety są mniejsze lub porównywalne jest jeden wspólny mianownik: nikt się z cipkami nie patyczkuje i albo pracują albo wypad. Patrząc na nas to jest ciągły regres. Szkoda bo jak tak dalej pójdzie to się w końcu s.......imy z tej ligi. Dodam jakby komuś nie chciało się szukać że ta dwójka o której pisze ten dzban to Kuba i Brzęczek |
Cytat:
Hybala dwie rzeczy zrobił dobrze w Wiśle (poza utrzymaniem, które z tamtym szrotem pewne nie było, ale nie będę tego traktował jako sukces): 1) Wprost zademonstrował ile warte są transfery Wisły z ostatnich okienek i miał 100% racji (co pokazują ruchy klubu po jego odejściu - z odpalonych został już tylko Chuca). Być moźe taka terapia szokowa była konieczna żeby zatrudnić wreszcie DS i oczyścić kadrę. 2) Postawił na młodych bardzo mocno i systematycznie (co przełożyło się też na CLJ). Chyba nigdy nie mieliśmy tylu otrzaskanych z ekstraklasą juniorów - nie na zasadzie 15 minut w trzech meczach, jak u wcześniejszych trenerów. Poza tym Hybala jest pewnie toksycznym czubkiem, ale śmieszy mnie to miotanie się od ściany do ściany i nie uznawanie że nawet mimo ostatecznej porażki były jakieś pozytywy. |
https://weszlo.com/2021/07/16/aleksander-buksa-wywiad
Wywiad z Aleksandrem Buksą. Cytat:
|
Cytat:
Na jego plus - nie sugeruje że nie grał przez brak kontraktu. |
Szkoda, ze o tym zwrocie już władze Wisły nie poinformowały opinii publicznej...
|
Cytat:
|
Ponieważ wiele osób uznało, iż latem 2020 Buksa celowo obiecywał przedłużenie kontraktu w przyszłym roku, wyłudzając w ten sposób pensje 40k/miesięcznie. Skoro oddał te pieniądze, to widocznie nie miał na celu nas oskubać
|
Cytat:
Teraz jak zmonetyzował swoją sławę wielkiego talentu to PR-owo opłacało mu się zwrócić ponad bańkę jaką z ojcem wyłudzili z klubu. Bohater :rotfl: Zwyczajnie, wycofał się z tej żenady która ciążyłaby na nim do końca kariery (o ile jakąś będzie miał). Brak rezerw to dobry argument z jego strony, powinien był iść na wypożyczenie do 1 ligi (bo jednak IMHO w ekstraklasie by nie pograł). Wisła popełniła błędy, Buksowie zachowali się żałośnie. |
A to najpierw zapytajmy Olka, jak się zapatrywał na wypożyczenie do niższej ligi :)
|
Cytat:
Powodzenia w przyszłej karierze. |
Cytat:
Niemniej czepiasz się na siłę. Nie ma.z nami ok 17 piłkarzy którzy brali udział w fatalnym sezonie 20/21. Czy to dużo czy mało niech każdy sobie sam odpowie. Część z nich odeszła m.in. za fatalna postawę które przyczyniła się do naszych porażek, czy to jesienią czy na wiosnę. Dalej stoję przy swoim że nie tylko trener zapłacił za porażki. Zarząd też oddał część sportowa nowemu dyrektorowi, więc to też sporo mówi. A co do wprowadzania młodzieży to przecież na jesień za Skowronka grał już regularnie Szot i Plewka. Na wiosnę wszedł Starzyński i pod koniec rundy Gruszkowski, który jednak grałby już wcześniej jakby nie kontuzje. A drogę do składu ułatwiła mu też kontuzja Szota. Nie przedadzajmy z tym wprowadzaniem młodzieży przez Hyballe, bo wcale nie było jej aż tak wiele. CLJ już na jesień była w tabeli CLJ więc nie wiem o jak wielkim przełożeniu mówisz. |
Ale jak to Buksa zwrócił bonus za podpis? Przecież ojczulek w wywiadzie twierdził, że żadnego bonusu nie było...
|
Dokładnie - zapowiadał, że jak władze pokażą potwierdzenie przelewu, to zwróci dwukrotność kwoty. Może stąd ten "zwrot" od Buksy? :D
|
Przeczytałem ten wywiad. Buksa nie sugeruje, że nie grał przez brak kontraktu i przekazał, że zwrócił pieniądze. Ok.
W niczym to nie zmienia jednak faktu, że nie wywiązał się z porozumienia, bo mu się odwidziało, bo przestał grać. I to nie jest ok. Można zrozumieć, że każdy dba o siebie, jest egoistą, jeśli ma możliwość - odkręca sytuację, byleby tylko poprawić sobie start w karierze. Ale niech później nie biega po dziennikarzach i nie opowiada, że "fakty są troszeczkę inne niż to przedstawił klub". Podstawowa informacja się zgadza. Dał słowo, a później je złamał. Informacje nt. sytuacji w gabinecie albo relacji z trenerami, zarządzaniem karierą (gra w juniorach, wypożyczenia) to jest wersja zawodnika. Wcale nie muszą być prawdziwe. Narzekania na poziom treningów w profesjonalnym klubie przez osiemnastoletniego szczyla, który przed chwilą ten klub oszukał, a do tego nie łapał się w tym klubie do pierwszego składu, nawet nie będę komentował. Całkowita żenada. Tego, że gnojek uznał, że się obrazi na kapitana zespołu i nie będzie się z nim witał, bo ten raz mu nie podał ręki, też nie. Szkoda słów. Inną rzeczą jest ówczesne zachowanie Błaszczykowskiego i teraz wpisy Królewskiego na tt (atakujące nie tylko osiemnastoletniego chłopaka, ale też dziennikarza, który przeprowadził wywiad i to bardzo chamsko). Brak klasy, który rzutuje na reputację klubu. Czekam teraz na wywiad-wypowiedź Jażdżewskiego w interii albo rzeczpospolitej, w którym będzie mógł kontynuować tę żenadę. Inna sprawa, że nie odbiegamy od standardu ligowego, bo na Cracovii czy Legii jeszcze większe buractwo w gabinetach. Co do innych klubów, nie kojarzę, Lech mi się kojarzy z nieudolnością, a Lechia z cwaniactwem. Cytat:
|
Jeszcze ten prawdziwek nam został do skomentowania:
https://sport.tvp.pl/54876321/klopot...ki-urzad-pracy Ciekawe, co myślą sobie teraz ci kolesie, którzy tutaj dawali sobie uciąć rękę za trenera Hyballę, chcieli kamienować piłkarzy Wisły i pozbywać się z klubu Kmiecika, a na końcu odeszli z forum w imię prawdy. |
Z całym szacunkiem ale Buksa nie wiele wnosi do gry w poprzedniej rundzie. Na boisku był zagubiony jak dziecko we mgle, chyba jeszcze bardziej niż Medved.
Nie rozumiem tych skrajnych opinii o Hyballi. Tak na prawdę prawda leży po środku. Za wyniki odpowiadają wszyscy trener, zawodnicy, działacze... oczywiście twarzą całego projektu jest zawsze trener. Przypomnę przy tym, że Hyballa przychodził do nas jako trenerski bóg z lepszego świata... a skończył z żenującą punktacją nawet jak na eklape bo w 18 meczach zdobył średnio 1,11 pkt na mecz... Nawet na standardy eklapy to jest po prostu zwykła żenada. Rozumiem ciężkie treningi itd... ale mądry trener potrafiłby stopniowo zwiększać obciążenia i systematycznie rezygnować co rundę z jakiejś puli piłkarzy... a nie ze część wywali, pozostałych obrazi... przecież przy takiej postawie on by nic nie zbudował nawet przez 10 lat... Metody treningowy należy dostosować do realiów... Zgadzam się, że mieliśmy bardzo słabych piłkarzy ale w eklapie jest wiele równie słabych drużyn... a mimo to pod wodzą Hyballi zaczęliśmy kroczyć od porażki do porażki... tak jak za czasów Skowronka (uważanego przez większość za wuefiste), czy Stolarczyka (ale ten prowadził drużynę w ciężkich czasach, gdzie groziła upadłość). To pokazuje, że nie był cudotwórcą a swoją postawą zraził wszystkich w klubie... Teraz, zamiast wyciągnąć wnioski, odstawia cyrki w Danii... To ma być poważny trener? Na co on liczy swoim zachowaniem? Jak na razie to przejdzie do historii tamtejszej ligi bo sprawą zajął się Duński Urząd Pracy... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie wiem więc jakie miał intencje w momencie podpisywania kontraktu (zakładam, że dobre), ale jednak przez jakiś czas, w tym wtedy, kiedy wiedział już, że kontrakt nie będzie przedłużony, brał większą pensję i z bonusu nie zrezygnował. Zmienił zdanie dopiero po tym, jak zobaczył, że traci na tym wizerunkowo, a nie wtedy, kiedy było jasne, że pieniądze etycznie mu się nie należą. Fajnie że oddał, ale wstrzymałbym się z gloryfikowaniem go za to. |
Ja tylko dodam, że na pewno dostał niezłą kasę za podpis we Włoszech. I to w EURO. Tak więc te polskie złotówki do niczego mu nie potrzebne.
|
@czaro:
Cytat:
Co do Buksy: cwaniaczek i tyle. Wizerunkowo się zrobiło nie fajnie to oddał kasę. No błagam ... Mógł oddać, przeprosić (wicie, młody jestem, ojciec mnie zamotał itp.) - byłoby po sprawie a tak to smrodek się będzie ciągnąąąąąąąął ... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Gowniak asysta w sparingu Genoi
|
Cytat:
Naprawdę niech on dla dobra wszystkich usunie to konto, a jak już koniecznie chce iść z kimś w zwarcie to niech przynajmniej się ze trzy razy zastanowi co chce przekazać. Takie akcje tylko wystawiają nas na pośmiewisko. |
Dokładnie niezależnie od tego czy ma rację czy nie to te przepychanki to jest nieprawdopodobnie żałosne.... I jako kibic Wisły jest mi mega wstyd za to.
|
Cytat:
|
Cytat:
I niestety nasi pilkarze udowodnili już za Stolarczyka i Skowronka jaką mają wartość pilkarską, obawiam się, że teraz będzie podobnie, a za Hyballi pokazali, że potrafią grać tak żeby trenera W Y J E B A Ć z klubu. Nie pierwszy i nie ostatni raz taka historia się u nas przydazyła. Przegrywamy seryjnie, i za Skowronka i za Stolarczyka i za Hyballi. Także to pokazuje profesjonalizm i nastawienie tych pilkarzy. Wyżej też piszecie o zarządzie. I te ich wypowiedzi i gesty też pokazują, że do takiej pajacerki im blisko. Chociażby cala ta sytuacja z Buksą czy obsmarowywaniem Hyballi w mediach były po prostu na żalosnym poziomie. |
Jakby siedzieli cicho to byście gardłowali że ktoś im sadzi hare na twarz a oni nie reagują
|
Cytat:
Samego Królewskiego rozumiem. Jest młody, potrafi się zagotować. Większy dystans przyjdzie z czasem. |
https://weszlo.com/2021/07/16/aleksander-buksa-wywiad
po prostu żygać sie chce czytając tę ustawke .... ci w dupe buksa ....o , i białek opłacony klakierze |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl