Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Kon®ado 25.03.2016 14:24

Cytat z wybiórczej apropo cierzniaka:
"Nie zmieniło to jednak jego sytuacji, bo w warszawskim klubie został podstawowym bramkarzem... trzecioligowych rezerw. Trener Stanisław Czerczesow nie chce zaburzać hierarchii panującej od początku rundy. Podstawowym bramkarzem jest Arkadiusz Malarz, jego zmiennikiem - Jakub Szumski. - Nie patrzę na dotychczasowe dokonania, interesuje mnie aktualna forma zawodnika - stwierdził Rosjanin.

- Byłem świadomy, że muszę uzbroić się w cierpliwość. Najpierw powinienem wrócić do wysokiej formy, bo zamieszanie ze sprawami kontraktowymi zbytnio zaprzątało mi głowę. Jeśli trener mówi, że moje miejsce na razie jest w rezerwach, to respektuję tę decyzję - powiedział Cierzniak."

Majac na uwadze wczesniejsze wywiady, i ten to tej sprawy nie mozna przegrac! Chyba ze zamiast prawnikow w naszym klubie takimi rzeczami zamuje sie jakis sabotazysta i nieuk.

fialo 25.03.2016 14:30

Plus w tym samym wywiadzie perfidnie klamie ze nie mógł W OGÓLE trenować.

Dobrze ze trafilismy na takiego rozgadanego gagatka, ktory strzela sobie regularnie samoboje.

Błaszczu_WIŚLAK 25.03.2016 14:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 1435518)
Ja słyszałem z różnych źródeł, że to Sage chciał odejść....

Komentarze:
https://twitter.com/knuram/status/712256262264791040

bódyń 02.04.2016 19:42

Michał Nalepa mistrzem Wegier
http://www.90minut.pl/news/264/news2...em-Wegier.html

gypsy 03.04.2016 09:10

Tadeusz Pawłowski: Mógłbym nadal być trenerem Wisły Kraków
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...m-wisly-krakow

"Efekty mojej pracy są widoczne"

...

brylant17 03.04.2016 09:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gypsy (Post 1436058)
Tadeusz Pawłowski: Mógłbym nadal być trenerem Wisły Kraków
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...m-wisly-krakow

"Efekty mojej pracy są widoczne"

...

Smuda 2 a może to Franek się przebrał za Tadzia....

sndr 03.04.2016 09:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gypsy (Post 1436058)
Tadeusz Pawłowski: Mógłbym nadal być trenerem Wisły Kraków
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...m-wisly-krakow

"Efekty mojej pracy są widoczne"

...


Obawiam się, że Teddy żyje w alternatywnej rzeczywistości. Nie mniej jednak życzę mu powodzenia w dalszej karierze trenerskiej ;)

fialo 03.04.2016 10:15

Ten "dziennikarz" chyba na kolanach przed Tadziem ten wywiad przeprowadzał, głębiej wejść się już nie dało.

Markfire20 03.04.2016 10:54

A zastanawiałem się kiedy Pawłowski powie, że obecne wyniki Wisły to jego zasługa :D

szprotson 03.04.2016 11:06

Tedzik odlatuje mocno i wysoko, ale w dalszym ciągu bym był za opcją zostawienia go w klubie jako koordynator ds młodziezy/transferow

bob85 03.04.2016 11:21

Alez on ma poczucie humoru. Mial przeciez pomysl na gre - 'trzeba wygrac mecz, wtedy przyjdzie pewnosc siebie i bedzie lepiej'. Nie dali mu popracowac, przeciez dzieki jego przygotowaniom teraz odpalilo. No ....a :lol:

serek.c2 03.04.2016 11:41

To tak jak Smuda przygotował drużynę Kasperczakowi :)

63.5 Kg 03.04.2016 16:08

Na .... w ogole takie pojebane wywiady?

KrzychooR 03.04.2016 16:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1436091)
Na .... w ogole takie pojebane wywiady?

Wiesz ile kliknięć z takiego forum jak nasze wychodzi? :D Czysty zysk ;)

Wojtas 03.04.2016 16:35

Wywiad to prowokacja jakaś,dajcie luz juz z tym Wesołym Tadkiem:)

Siemion 08.04.2016 10:35

Wiem, że Radkiem już każdy rzyga, ale tak na dobry humor przy piątku :D

http://i.imgur.com/feumGDT.png

Prezydentowa 12.04.2016 10:59

http://www.przegladsportowy.pl/pilka...017,1,292.html

R.I.P. Radomiak.

wislak1995 15.04.2016 09:26

'Podsumowanie' sprawy Cierzniaka od strony papierkowej.

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...arska,9877098/

Nie rozpatrywanie stanowiska i odwołań Wisły, wybitne zeznania agenta i RC oraz zapowiedziane obszerne nasze odwołanie.

David. 15.04.2016 10:46

Jebana parodia. Dobrze, że na posiedzenie nie wezwali przedstawicieli Wisły... Płock. Bo przecież Wisła to Wisła a wszyscy wiedzą o jaką Wisłę chodzi. Parafrazując:
Cytat:

– Każda ze stron wie, o jaki kontrakt chodzi. Nie ja sporządzałem protokół, więc trudno mi się do tego odnieść. Nie sądzę, żeby to miało wpływ przy orzekaniu w drugiej instancji. Nie można powoływać się na rzeczy, które są oczywiste.
Każdy kto potrafi czytać, z tonu wypowiedzi, czy obrotu spraw dojdzie do wniosku, że to jedna wielka ustawka.

Odwołanie? Proszę bardzo, tylko po co?
Cytat:

Izba nie poczekała jednak, jaki będzie wynik odwołania, tylko przeprowadziła postępowanie z Ciećwierzem w składzie.

Złożyliście wniosek? Możecie wróżyć jak został rozpatrzony, bo mamy was w dupie.

Cytat:

W tej chwili rzecz jest już nieaktualna. Prawomocnie orzeczono, że nie było podstaw do wyłączenia Pawła Ciećwierza ze składu orzekającego. Wszelkie kwestie, związane z wykluczeniem, zawarte w odwołaniu Wisły, nie mają już znaczenia.

Prawnik zapytany, dlaczego o tak ważnej dla sprawy decyzji nie poinformowano klubu, odpowiada: – To już nie do mnie pytanie

itd.

:|

fialo 15.04.2016 11:13

Zostaliśmy po prostu chamsko wydymani. Co tu można dodawać. Biednego kopać łatwo.

gypsy 15.04.2016 12:06

Klasyczne zamknięcie uszu na to, co mówi Wisła. Pan Cierzniak niech się nie cieszy, bo karma wraca.

dj_ibutti 16.04.2016 21:50

Powtarzam - my to wygramy. Pewnie dopiero w Lozanie, ale wygramy. I wówczas (L) do spółki z PZPNem zapłaci nam odszkodowanie. Ale efekt osiągnęli - mają Radka. Piłki dobrze nosi.

piotek 16.04.2016 22:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 1437536)
Powtarzam - my to wygramy. Pewnie dopiero w Lozanie, ale wygramy. I wówczas (L) do spółki z PZPNem zapłaci nam odszkodowanie. Ale efekt osiągnęli - mają Radka. Piłki dobrze nosi.

Tylko pytanie w jakiej ? Na piwko to, co musimy zapłacić Cierzniakowi do końca umowy no i kasa za utratę zawodnika. Wg mnie na pewno powinno być wyższe niż ta oferta z Warszawy która odrzuciliśmy - o ile byla, bo to nigdy nie wiadomo

AntyMod 16.04.2016 23:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 1437536)
Powtarzam - my to wygramy. Pewnie dopiero w Lozanie, ale wygramy. I wówczas (L) do spółki z PZPNem zapłaci nam odszkodowanie. Ale efekt osiągnęli - mają Radka. Piłki dobrze nosi.

odstaw alkohol kolego - i sie nie kompromituj

arti 17.04.2016 05:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotek (Post 1437539)
Tylko pytanie w jakiej ? Na piwko to, co musimy zapłacić Cierzniakowi do końca umowy no i kasa za utratę zawodnika. Wg mnie na pewno powinno być wyższe niż ta oferta z Warszawy która odrzuciliśmy - o ile byla, bo to nigdy nie wiadomo

No co Ty?! Facet od marca w L, a my mu też płacimy do końca czerwca?
Czyli ciągnie kasę od nas i od L? Eeee?

piotek 17.04.2016 06:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1437541)
No co Ty?! Facet od marca w L, a my mu też płacimy do końca czerwca?
Czyli ciągnie kasę od nas i od L? Eeee?

Z tego co kojarzę, to tak, ale może mnie pamięć zawodzi.
EDIT. Jednak zawodzi, post niżej jest odpowiedź.

Tak w sumie się zastanawiam, on jest taki slaby, że się nie lapie do składu w Warszawie, czy Legia się boi Bereszynskiego 2.0? Byłyby jaja, gdyby zdobyli mistrzostwo z w składzie, a o sezonie okazałoby się, że kontakt od początku był nieważny :D ale tutaj chyba wchodzi zasada, że prawo nie działa wstecz - a szkoda.

Do tej calej Izby powinno wkroczyć CBA. To są jakieś żarty, że skarga Modelskiego jest rozpatrywana od 5 miesięcy, a Cierzniaka w ciągu miesiąca. Dodatkowo, rozwiązanie kontaktu Radka bylo argumentowane troska o zawodnika. Pomijając fakt, że to jakieś dramat, że jedna strona konfliktu jest faworyzowana "w obawie o jej dobro", co generalnie oznacza szkodę dla drugiej strony. Jak to się ma do do sprawy Modelskiego? O jednego zawodnika się troszczymy, a drugiego mamy w dupie?

Niech ta sprawa ciągnie się parę lat, odwołujmy się nawet do tej Lozanny, ale to trzeba wyjaśnić. Nawet nie dla odszkodowania, nie dla Wisły, ale trzeba ten cały grajdołek rozwalić, choć to by wymagało chyba solidarności reszty klubów z Ekstraklasy.

bridgeburner 17.04.2016 06:47

Nie piszcie bzdur
Wisla by musiala mu placic jedynie roznice, gdyby mial kontrakt w Legii nizszy niz u nas co jest nierealne
A co do sporawy, moim zdaniem nie ma przypadku w tym ze u nich nie gra i w tym sezonie nie zagra
Boja sie, ze sie posypia walkowery i takiego chu... beda mieli a nie mistrzostwo

alexx6 17.04.2016 08:20

Skoro boją się o walkowery to dlaczego go wpisują do protokołu meczowego i siada na ławie. Przecież jakby Malarz dostał kontuzji lub czerwoną to musiałby wejść i grać, czyli muszą być pewni swego.

R33 17.04.2016 09:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1437545)
Nie piszcie bzdur
Wisla by musiala mu placic jedynie roznice, gdyby mial kontrakt w Legii nizszy niz u nas co jest nierealne.

Realne, bo mogą (tak jak Weszło sugerowało) chcieć zagrać Wiśle na nosie i dać mu najniższy kontrakt. Resztę dopłaci Wisła, a po sezonie wyrównają mu w postaci premii. I wtedy będzie zarabiał finalnie więcej niż w Wiśle.

Blaszczu16 17.04.2016 19:01

Stępień na meczu Wisły. Czyli nie tak do końca o Wiśle zapomniał.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl