![]() |
troche smieszne rozwiazanie
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...lowroty/37886/ coz z fosy jak sa schodki :D i jakie eleganckie.. plus tej fosy to tez to ze mozna bedzie normalnie flagi zawieszac.. pytanie tylko jak to bedzie wygladac z perspektywy TV czy innych sektorow, byc moze bedzie troszke flagi przycinac miedzy 9, a 6 ma byc bodaj puste pole.. i chyba bez gwiazdki , to by byla lekka przesada i na D i tutaj, rownie dobrze by nie robic odstepu i 6 wstawic w sektorze przed tym z wjazdem na naroznik.. tez by zle nie wygladalo, ale skoro ciagna do wjazdu na kosiarke to widocznie 6 nie bedzie ucinalo na dole |
jeżeli będzie puste pole to nie będzie to rok powstania klubu (tysiąc dziewięćset sześć),tylko jak cena w hipermarkecie (dziewiętnascie zero sześć),ale niech juz to kończą jak najszybciej...
|
|
A ja mam jedno pytanie. Dlaczego montują najpierw ramę pod krzesełko bez siedziska? Na II piętrze montowali części razem z siedzeniem a później dokręcali oparcie. Może mi ktoś to wytłumaczyć? Tak jest szybciej?
|
Tak tak jest szybciej bo im żadne siedzisko nie lata jak montują. Na 2. piętrze też montowali z oparciem a potem dopiero poddupnik.
|
Niedziałkowska (ZIKIT) podaje 1 trybunę, Majchrowski (Gmina Kraków) podaje 2 trybuny, może trzeba zwrócić się z pytaniem do Wisły ile tych trybun ostatecznie będzie na pierwszym meczu ? żałosna koordynacja
Termin 30 czerwca br na Reymana _ ktoś kto kiedyś miał styczność z budową i był ostatnio w okolicach stadionu wie że to jest nierealne, oczywiście będą tłumaczyć dzisiejszym deszczem :) Gdzie są te miejsca o ograniczonej widoczności, wszystkie ponoć miały wg Panelu być fantastyczne....żalosne Telebim aby nie zmieścił się w kwocie 500mln....skandal (szt. 2 rzecz jasna) A ze starymi kasami wokół stadionu zasadniczo bez odpowiedzi (zdawkowa odpowiedź- będzie uzgodnione), a co robili dotychczas ? skandal Zapraszam do przejścia po chodniku na Reymonta między budynkiem klubowym a kasami. obraz lat PRL....płyty chodnikowe widziały lata 70, dziury na studzienkach teletechnicznych, ohydne kasy....oglądnijcie nowe fotki z zagospodarowania Łazienkowskiej w Warszawie, Boże widzisz to i nie grzmisz... |
Cytat:
|
Jak się ma to:
Cytat:
Cytat:
|
Na świeżo:
http://stadiony.net/aktualnosci/2010...pytan_przybywa Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Panowie, sektor gości jak podało skwk raczej na E. Stąd pytanie: czy ten bufor zabierający ogrom przestrzeni jest konieczny? Czy nie wystarczy oddzielić sektorów jakimś wysokim płotem? Jest to uwarunkowane jakimiś przepisami?
Przecież choćby w Lubinie żadnego bufora nie ma. Jak to z tym w końcu jest? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
o jakich ogrodzeniach ze stali mowa jest w artykule. Byłem wielokrotnie na E i D i nigdy nie narzekałem na widoczność. mógłby ktoś wkleić foto o co im chodzi??
|
Cytat:
|
to ze miasto nie zakupi telebimów to nie tragedia przecież klub moze sie dogadac ze sam je kupi a w zamian ta kwota zostanie odliczona od 'czynszu' za stadion trzeba tylko chciec
|
Cytat:
Ale oczywiście jak uda się to załatwić na takich zasadach jak piszesz to może i lepiej, bo miasto to by pewnie kupiło duży telewizor na wyprzedaży albo odwiedziło ten sam punkt złomu skąd barierki wzięli. Generalnie kolejna rzecz dobra do zakładów, czy będą telebimy na pierwszym meczu, a może jeden a może odkurzą zegar ze starego stadionu;) ps a tak na marginesie to są podane jakieś wymiary tych telebimów by było cokolwiek widać i czy telebim będzie zajmował całość tej konstrukcji, czy tylko środkową część a reszta to na jakieś reklamy? |
Dobra jedziemy z koksem i nowymi pytaniami do kolejnej interpelacji.Zasada taka sama- kopiujemy poprzednie pytania, wpisujemy kolejny numer i swoje pytanie.
|
Cytat:
|
1) Stadion w dniu oddania - zgodnie z umową z Wykonawcą- ma spełniać warunki kategorii Elite. Bez telebimu nie będzie spełniac tego warunku. Prosze o uzasadnienienie i potwierdzenie ze umowa nie jest w stanie zagwarantować tego czego dotyczy?
2) Prosze o informacje czy na równolegle budowanym stadionie MKS Cracovia - operator także będzie pokrywał koszty telebimów? 3)Czy miejsca w ilości 269 uznane za miejsca o gorszej widoczności są wynikiem błędu projektowego? 4) Jak się maja miejsca o gorszej widoczności do opini ekspertów którzy nie maja zastrzeżeń do widocznosci na stadionie ( zgodnie z Państwa odpoweidzia na poprzednia interpelację |
Właśnie obejrzałem jakieś fotki jednej z nowej trybuny na stadionie w pyrlandi na której montują foteliki z napisem POZnań bo tak on właśnie jest wykonany 3d/3m.
Myślę że po zobaczeniu tego nie mamy prawa narzekać na nasz napis WISŁA i przerwę w 19 06 . A i jeszcze dodam że przy „ń” nie mają kreseczki tylko jakiegoś kleksa przypominającego gwiazdę. |
Cytat:
Takie mają nowoczesne i ełropejskie hasło reklamujące ich miasto... |
Ale wydaje mi się że napis POZnan wymusiło to że tam dopiero jest sajgon z projektem i trybuna każdy kolejny sektor ma węższy co nie pozwoliło na cały napis z dużych liter , a miasto pewnie się dostosowało do jakiegoś wcześniej stworzonego projektu napisu.
W każdym bądź razie lepiej mogli sobie taki napis darować. |
Cytat:
3.4 Tych 269 miejsc nie jest wynikiem błędów projektowych. Architekci od początku wiedzieli że będą to miejsca z zaburzoną widocznością. Aby zupełnie nie usuwać siedzisk takie miejsca są oznaczone i przewidziane jako tańsze. Nie jest to żadna nowość na stadionach czy halach sportowych dlatego "eksperci" po sprawdzeniu całości nie mieli zastrzeżeń do widoczności. |
Apelował bym o naciskanie w sprwie pleks.
Przeciez to muszą usunac,gdzie ktos w Poslce na nowych stadionach bedzie jeszcze montowal takie gówno.... A doping bedzie o niebo lepszy |
1) Stadion w dniu oddania - zgodnie z umową z Wykonawcą- ma spełniać warunki kategorii Elite. Bez telebimu nie będzie spełniac tego warunku. Prosze o uzasadnienienie i potwierdzenie ze umowa nie jest w stanie zagwarantować tego czego dotyczy?
2) Prosze o informacje czy na równolegle budowanym stadionie MKS Cracovia - operator także będzie pokrywał koszty telebimów? 3)Czy miejsca w ilości 269 uznane za miejsca o gorszej widoczności są wynikiem błędu projektowego? 4) Jak się maja miejsca o gorszej widoczności do opini ekspertów którzy nie maja zastrzeżeń do widocznosci na stadionie ( zgodnie z Państwa odpoweidzia na poprzednia interpelację 5) Proszę podać datę rozpoczęcia i zakończenia budowy zaplecza trybuny północnej. |
1) Stadion w dniu oddania - zgodnie z umową z Wykonawcą- ma spełniać warunki kategorii Elite. Bez telebimu nie będzie spełniac tego warunku. Prosze o uzasadnienienie i potwierdzenie ze umowa nie jest w stanie zagwarantować tego czego dotyczy?
2) Prosze o informacje czy na równolegle budowanym stadionie MKS Cracovia - operator także będzie pokrywał koszty telebimów? 3)Czy miejsca w ilości 269 uznane za miejsca o gorszej widoczności są wynikiem błędu projektowego? 4) Jak się maja miejsca o gorszej widoczności do opini ekspertów którzy nie maja zastrzeżeń do widocznosci na stadionie ( zgodnie z Państwa odpoweidzia na poprzednia interpelację 5) Proszę podać datę rozpoczęcia i zakończenia budowy zaplecza trybuny północnej. 6)dlaczego ciagle probujecie robic nas w h*ja |
1) czy nad trybunami północną i południową będą zamontowane maszty oświetleniowe?
http://www.wislakrakow.com/www/pictu...esien-2007.jpg 2) Czy dalej w planach jest rozbudowa ul. Reymonta do 4 pasów ruchu? 3) Czy istnieje możliwość zburzenia w najbliższym czasie okrąglaka? 4) Czy istnieje możliwość budowy parkingów na Błoniach? |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl