![]() |
Ajwen silny chłop, liczę, że wróci szybko do zdrowia. Walcz, jesteśmy z Tobą!!
|
Smutna ta wiadomość o Andrzeju Iwanie. Ale "Ajwen" to zawsze był walczak, także bądźmy dobrej myśli
|
http://sportowefakty.wp.pl/sportowyb...olscy-pilkarze
niektórzy się wzięli za poważną robotę, a np taki Kosa który przedupczył co miał w kasynie/na hazardzie liże się z lachociągami z c+ i śpiewa jak mu tylko zagrają |
Nie wiem kogo masz na myśli? Kałużnego? On przecież zaraz biografie wyda tak więc też hajs wpadnie na boku, bo przy takiej biografii to on jedynie opowiada, nawet nie musi pisać.
A co do ,,Kosy" to ciekawy jestem czy jakbyś zarabiał miesięcznie kilkadziesiąt tysięcy to też byś był potem chętny na normalną robotę. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
1.Zaprzedał się Legii podczas kariery? 2.Odpuszczał jak grał w Wiśle na boisku? 3.Powodował jakieś konflikty, fermenty czy robił atmo? 4. Nie pomógł Wiśle i odmówił udziału w meczu "Wisła to moja historia" ? Ludzie co do niego macie?????????? chciałbym takich grajków teraz a nie "małego bede umierał za pogoń" |
Za polsatsport.pl
Cytat:
|
Podsumowanie weekendu ode mnie:
Dudu Biton strzelił gola - https://twitter.com/misticotsw/statu...22476823625728 Co u Pablo Alvareza? - https://twitter.com/misticotsw/statu...28487273840640 Czerwona kartka Marcelo - https://twitter.com/misticotsw/statu...29954357551104 Dudu Omagbemi wraca do Europy - https://twitter.com/misticotsw/statu...32043502641152 Hristu Chiacu znalazł nowy klub - https://twitter.com/misticotsw/statu...34542837989376 |
Maciek wziął do Gliwic chyba tajemniczą moc: "niech remis będzie z tobą"
|
Cytat:
|
Cytat:
Podejrzewam, że Kosowski wolałby związać przyszłość i pracować z Wisłą i pracować np. jako scout (podobnie jak człowiek widmo Kuźba) , aczkolwiek nie było mu dane. |
Fragment wywiadu z Kasperczakiem. Bedzie zyl :)
Jak się pan czuje? Bo z Tunezji napływały niepokojące informacje. – Teraz ze zdrowiem już wszystko w porządku. Ostatnie badania wykazały, że organizm znów funkcjonuje jak trzeba. Ale było nieciekawie. Nigdy nie miałem tego typu dolegliwości, więc może trochę zlekceważyłem problem. Okazało się, że na stół operacyjny trafiłem w ostatniej chwili. Wcześniej pierwszy atak bólu przetrzymałem, ale drugiego już się nie dało znieść. Szpital, prześwietlenie i błyskawiczna decyzja – operacja, na otwartym brzuchu. Co się dokładnie stało? – Wycięto mi woreczek żółciowy i wyciągnięto 80 kamieni, a raczej kamyczków. Lekarz powiedział, że to się tam gromadziło przez 30 lat. Było zagrożenie życia? – Można powiedzieć, że moje życie było zagrożone, bo gdyby to wszystko „rozlało się” w organizmie, to byłoby nieciekawie. |
"Jeżeli dzisiejszy mecz Ojrzyński nie wygra pożegna się z posadą Górnik Zabrze przygotował dwie kandydatury są to Moskal i Smuda"
Czyżby Franz dołożył kolejną cegiełką do spadku z ligi ? |
Cytat:
|
Cytat:
Ojrzyński też może zostać.... przecież dobrze mu idzie:) |
W meczu ligi cypryjskiej, pomiędzy AEL Limassol a AS Ethnikós Áchnas, bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Arek Piech, a asystował mu Ostoja Stjepanović.
https://www.youtube.com/watch?v=xkhtSY7AO4I (0:28) |
Kirm strzelił dwa gole dla Omonii Lefkossías a w AÉL (Limassol) do 65 minuty grał Ostoja Stjepanović
|
Na nieoficjalnej stronie (L)oserów ich tubie propagandowej i sprzedajnej szczekaczce czyli wesz(L)o lizanie się po dupach czyli namiastka wywiadu którego były piłkarz Wisły zwany Judaszem udziela nocnikarzowi z tego portalu.
Oczywiście pilkarzyna przedstawiany jest przez dziennikarzyne jako kryształowa postać, która została nie wiadomo czemu poniewierana przez tą wstrętna Wisłę. Piłkarzyna oczywiście przyłącza się do kreowania rzeczywistości i wybielania swojej osoby.Oczywiście wszystko robił fair w stosunku do Wisły. Tylko nieopatrznie kur... wyrwał się taki fragment: Miał pan plan, żeby trzymać to wszystko w tajemnicy aż do czerwca? Może byłem naiwny, ale… tak, liczyłem, że się uda trzymać to wszystko w ukryciu. Dlaczego miałoby się nie udać? Gdyby Kuciak został w Warszawie, może pojawiałyby się jakieś spekulacje, ale Legia przecież by tego nie ogłosiła, ja bym niczego nie potwierdził… Nawet w najczarniejszych snach nie przypuszczałem, że to wyjdzie na jaw. PS Jeszcze jeden cytat z Judasza: Druga sprawa, o której mój menedżer Tomek Magdziarz już powiedział – rozmowy z Wisłą zostały zakończone na początku grudnia. Jeszcze przed obozem wiceprezes Kapka zapytał mnie, czy jest szansa, żebyśmy wrócili do rozmów. Po raz kolejny odpowiedziałem, że nie ma takiej możliwości. Nie powiedziałem, rzecz jasna, że miałem już podpisany kontrakt z Legią, ale jasno i stanowczo wyraziłem, że kontraktu z Wisłą już nie przedłużę. Między wierszami można wyczytać, że piłkarzyna zwąchał się z Legią jeszcze w grudniu czego robić mu nie było wolno. Wszystkiego najgorszego Judaszu...Nie wymawiaj nigdy więcej słowa Wisła kłamliwa piłkarzyno. |
Fakt ale LEGIA złamała regulamin podpisując wcześniej kontrakt co jej ani ciezniakowi zrobić nie wolno
|
Z tego wywiadu, to jasno wynika, że podpisał kontrakt przed obozem przygotowawczym, czyli w styczniu. W grudniu natomiast zakończył negocjacje z nami. Ktoś tu nie potrafi czytać ze zrozumieniem...
Brawa natomiast dla Pawłowskiego! Kiepski trener, ale fantastyczny człowiek :), jeśli w ten sposób postąpił(tzn. wsparł Cierzniaka) i jeśli ta rozmowa w szatni z całym zespołem miała miejsce. |
Cierzniak to jest idiota, Wisła ma problemy to juz go nie interesuje a jak przychodzil to mowił, ze takiemu klubowi sie nie odmawia. Teraz nagle mowi, ze nie odmawia sie Legii. Niech zgnije
|
Owszem, można dywagować nad słusznością orzeczenia Izby, nad jej wątpliwą etyką i domniemaną stronniczością, ale myślę, że całą sytuację najlepiej oddaje niezwykle profesjonalnie wykonany przeze mnie poniższy rysunek.
http://s23.postimg.org/6wmwk3a4b/25748143_jpg_pwrt3.jpg |
Wywiad z Cierznakiem w PS (grafika z internetu)
http://i.imgur.com/pcGXP7U.jpg |
No no no. Ślicznie!
|
Cytat:
|
mam nadzieję,ze pan cierzniak poślizgnie sie gdzies na mydle i poąłmie sobie kulasy.
|
RC wywiad opublikowany na Weszło w dniu 3 marca 2016 r.:
"Druga sprawa, o której mój menedżer Tomek Magdziarz już powiedział – rozmowy z Wisłą zostały zakończone na początku grudnia." RC wywiad opublikowany na interii w dniu 19 grudnia 2015 r.: "Dziennikarz: Chce Pan zostać w Wiśle? RC: Jak najbardziej chce , tylko też zobaczymy jaka będzie sytuacja w Klubie (...)" (http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...eo,vId,1985319 - od 0:43) No to jak w końcu? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl