![]() |
A co mają banery LEDowe do stadionu? Jak będzie zależało na sponsorach i będzie się to opłacać to na pewno takowe będą a jeśli będzie tak jak z reklamami na koszulkach to nie będzie.
Nawiązując do porównań Arapaho banery ledowe to jak drzewko zapachowe w samochodzie. Bez niego da się żyć |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
To się nazywa dobre wychowanie i chęć unikania niepotrzebnych konfliktów. Tak samo zachował się zapewne trener Kangurów |
Widzieliście wypowiedź Janik w Wydarzeniach na Polsacie i jej "no to co"? :lol:
|
Cytat:
|
Na ostatnie pytanie o tym, czy wie, że reprezentacja będzie przebierać się w kontenerze, odpowiedziała "no to co?"
Była też pytania o coś wcześniej, tylko że musiałem wyjść z pokoju i wróciłem na tą ostatnią wypowiedź. Nie ma drugiego, tak bezczelnego inwestora w Polsce. Potwierdzili to na konferencji w sierpniu, a teraz jeszcze w TV. O całą sytuację byli też pytanie Krakowianie, młodzież. Część nie miała pojęcia nawet o tej sytuacji, część odpowiedziała, że trzeba przeboleć i unikać na przyszłość rozgrywania meczy na placach budowy. Szkoda, że całej sytuacji nie wykorzystano do wspomnienia o opóźnieniach, fuszerce i brakach... |
A dobrze babsztyl powiedział bo zaczynali być w....iający z tym swoim kontenerem. Od rana smęcą o tym kontenerze i smęcą, jakby większych zmartwień nie było, jak choćby chujowa gra zespołu. To nie rewia mody, pazurki im się nie połamią w tym kontenerze. Sytuacja jest jaka jest i muszą wytrzymać w tym jebanym kontenerze. Śpią na hajsie, wożą się gablotami nie z tej ziemi i jakże wielkie przykre przeżycie czeka - 30 min w kontenerze, w którym i tak im pewnie niczego nie zabraknie. Czerwony dywan im jeszcze pod racice podłożyć.
Zaczyna się sport i 3/4 czasu poświęcają kontenerowi. Niedojebani jacyś |
Nam już też odpowiedzieli "no to co" na telebimy, kioski, granit i wykończeniówkę elewacji.
Jeśli podobnie ta pani rozmawiała z UEFA, to podziękujcie jej za E2012. Pewnie podobnie rozmawiają z Wisłą na temat wynajmu. To jest osoba pełniąca funkcje publiczne, chociaż grosz kultury by się przydał. |
No i właśnie, niech się spytają o telebimy, elewację czy kioski, bez których jeden z drugim redaktorem chuja zjedzą i zapiją podczas meczu.
A nie .......ą o tym kontenerze, który jest tymczasowo i będzie wyjebany. To jest pryszcz przy rzeczach które są na prawdę ważne, bo to tak jakby mieć pretensje o to że drzewko nie podrosło na czas meczu, które zostało posadzone tydzień temu. |
A umyli chociaż krzesełka na 'E'? :p Bo ujeb.ne były grubo.
|
No to co było dobrym tekstem :D idealnie wycieli to haha
|
Kontener w srodku pokazywali po sporcie w tvp1 w kornice i warunki sa tam idealne, ładnie wygalda, a ciegle narzekanie ze to kontener.
Ogladał ktos? Ochalik pokazał gdzie bede umieszczone kamery na zachodniej jutro:) |
Cytat:
|
aaa i jeszcze jedno....Kurowski mowil ze jutro na trybunach zasiadzie 16tys kibicow a nie 19 tys.
przejezyczenie czy jest cos na rzeczy? Jak podaje oficjalna zostalo 490 biletow, chodzi pewnie o Wislacki Swiat Ciekawe ile biletów poszło na necie....wie ktos? |
Cytat:
dzięki za odpowiedź! |
|
na zachodniej kamery beda w 3 miejscach
Jedna przy pawilonie, kolejna na srodku, ale chyba ciut niżej niz docelowy podest, bo tam jeszcze jest rusztowanie pod wylewany daszek, i kolejna w narozniku zachodniej, wiec powinno byc wysoko. |
Cytat:
Cytat:
Co do LED - prawdopodobnie są wypożyczone wyłącznie na mecz reprezentacji i znikną zaraz po nim, chociaż nie obraziłbym się, jeśli byłyby własnością miasta i zostały na stadionie na stałe. |
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/filemanager/ks5(1).jpg
Sorry za off, ale ten duchowny, w sutannie podobny do Ojca Mateusza, śmierdzi tu przestępstwem :p. |
Cytat:
|
Cytat:
to co nie poszlo w necie poszlo do Wislackiego Swiata + rezerwacja SKWK.. tyle ze, sektory ponizej, http://i51.tinypic.com/2rrvvrd.jpg ktore oznaczylem czarnymi kreskami. sa zarezerwowane przez PZPN i na te sektory sprzedaz nie byla prowadzona, trybuna ma prawie 13 tys miejsc, wiec jak latwo wywnioskowac to PZPN wzial ok 40% trybuny, dla potwierdzenia taka odpowiedz uzyskalem od rzecznika PZPN, Agnieszki Olejkowskiej Cytat:
i sama ta rezerwacja mnie nie dziwi, tyle ze to jest 4-5 tys miejsc! i oni to chca zapelnic delegatami, sponsorami i rodzinami pilkarzy? kompletnie tego nie rozumiem, no ale chetnie zobacze te 5 tys osob od PZPN i ich funfli ps; chyba ze fanow Kangura zawita z 3 klocki |
Cytat:
|
tak się śmieje do siebie:
ciekawe czy jutro w czasie meczu znowu będzie się nagle kręciło 30 robotników na trybunie udających że coś klują przykręcają...jak to miało miejsce ostatnio, na prezentacji stadionu |
Cytat:
patrząc na trybune w trakcie meczu nie będzie na pewno pustych miejsc w centralnej częsci , o to się nie bójcie |
]1. Czy jest planowane malowanie schodów na trybunach? (żółty kolor na trybunie południowej nie będzie współgrał z resztą)
2. Czy na stadionie będą nowe ławki rezerwowych i jeśli tak to, kto je kupi (miasto, jako inwestor czy Wisła, jako operator)? 3. Kiedy rozpoczną się pracę we wnętrzach trybuny północnej? Proszę podać dokładny harmonogram działań mających doprowadzić trybunę do stanu zgodnego z wymogami FIFA dla stadionów Elite (proszę o konkretne terminy przetargów, wykonania poszczególnych prac, montażu monitoringu, kołowrotów etc.) 4. Czy planowany termin otwarcia całego stadionu, na listopad, dotyczy 1 dnia tego miesiąca czy 30 listopada? Kto poniesie konsekwencje jeśli nie zostanie dotrzymany? 5. Dlaczego nie dotrzymano terminu ogłoszenia przetargu na operatora kiosków gastronomicznych? W odpowiedzi na poprzednią interpelację padła data "nie później niż w sierpniu b.r.", a przetargu nie ma. Kiedy więc zostanie ogłoszony? 6. Z jakiego powodu został unieważniony przetarg na zabezpieczenie konstrukcji stalowej trybuny północnej? Czy w związku z tym to zaplecze nie zostanie wykonane do 29 października i trybuna będzie stać nieużywana? 7. Ile czasu (z winy wykonawcy) wynosi opóźnienie przy realizacji trybuny wschodniej i zachodniej? 8. Proszę o zacytowanie zapisów kontraktu między gminą Kraków a firmą wykonującą stadion, odnośnie pierwotnych terminów ukończenia inwestycji, kar umownych za nie dotrzymanie ww. terminów, sposobu rozliczania tych kar. Proszę o przedstawienie ich odnośnie każdej z budowanych trybun. Wnoszę o załączenie pełnych kopii umów zawartych między gminą a głównym wykonawcą, wraz z późniejszymi aneksami oraz zmianami dla trybuny wschodniej oraz zachodniej. 9.Wedle opinii wielu naocznych obserwatorów, z pierwszego rzędu skyboxów nadal nie widać całości boiska. Osoby niskiego wzrostu czy dzieci w ogóle są wykluczone z możliwości oglądania meczu. Czy inwestor, jakim jest miasto ma zamiar coś z tym zrobić? a jeśli nie, czy miejsca pierwszego rzędu będą miejscami z ograniczoną widocznością, bądź czy też będzie wprowadzony limit wzrostu dla osób chcących wykupić te najdroższe miejsca na stadionie. 10. Na jakim etapie są działania w zakresie znalezienie sponsora tytularnego stadionu. W odpowiedzi na interpelację z dnia 5 marca 2010 (sygnatura odpowiedzi OR-03.0057-3597/10) znalazło się stwierdzenie "aktualnie przygotowane są warunki uczestnictwa w konkursie". Czy przez ostatnie sześć miesięcy warunki w/w konkursu zostały ustalone, czy też poszukiwania sponsora tytularnego zostały zawieszone? Jak tak, proszę o uzasadnienie tej decyzji. 11. W odpowiedzi na interpelację z dnia 22 października 2008 (sygnatura odpowiedzi OR-05.0057-2216/LIV/08), znalazło się stwierdzenie "W końcowej fazie opracowania znajdują się projekty obniżenia płyty boiska oraz infrastruktury zewnętrznej i zagospodarowania terenu. Zakończenie tej części prac przewidziane jest na połowę grudnia br." (gdzie br. oznacza rok 2008!). Informacja o projekcie zagospodarowania terenu znalazła się również w odpowiedzi o sygnaturze OR-03.0057-3358/LXXXVIII/09 - "Dokumentacja projektowa uzupełniana jest sukcesywnie, w miarę realizacji nadzorów autorskich:(...) - projekt zagospodarowania terenu w tym projektu zieleni (ewentualne nasadzenia, klomby, trawniki)". Jak to możliwe, że do dnia dzisiejszego "Projektant nie dostarczył projektu zagospodarowania terenu." (odpowiedź na interpelację z dania 10 maja 2010, sygnatura odpowiedzi XXX > numer sygnatury odpowiedzi do uzupełnienia, nie jest dostępna online) 12. Czy zostanie zrobiony odpływ z fos przed trybunami północną i południową? Nie wiem czy znane są już odpowiedzi na te pytania, jeśli tak to będę wdzięczny za odpowiedź: 13. Czy pleksy na D i E zostaną usunięte? 14. Gdzie ostatecznie będzie się znajdował sektor gości? 15. W jakiej formie przed wejściem głównym trybuny zachodniej, będzie wykonany napis informacyjny o stadionie ? Bowiem zaprezentowana wcześniej w ramach makiety stradionu, wersja napisu " Stadion Miejski Wisła Kraków " zasłaniającego kilkadziesiąt metrów okien trybuny zachodniej, tuż nad zadaszeniem, jest nie do przyjęcia z przyczyn estetycznych oraz praktycznych ( napis takowy, nie tylko zasłania okna trybuny, ale będzie niewidoczny w znacznej swej części, z uwagi na profil zadaszenia, nie mówiąc tutaj o ordynarności tego projektu ). Ps. tutaj są linki do pkt. 15 do projektu (makiety) : http://www.wislakrakow.com/www/pictu...stadion/17.jpg i przykładowej, innej propozycji napisu : http://zapodaj.net/0723fdac896e.jpg.html |
Cytat:
|
Cytat:
Tez mnie wkurza to mówienie i tym kontenerze. Trudno, lepiej tutaj grać przy 2(ale pełbych trybunach) niż na Widzewie przy kilku tys. gdzie na trybunach dzwięki przypominały zabijanie kota, a nie doping. |
Cytat:
Podejrzewam, że nie jeden klub z Ekstraklasy marzy o takich szatniach :) więc naprawdę nie powinno się szukać tutaj problemu. |
Materiał z wydarzeń jest dostępny na Ipli.
|
Cytat:
a widzisz jakis zwiazek miedzy trzema kamerzystami krecacymi mecz przez 2 godziny, a robotnikami pracującymi w podziemiu trybuny czy w ogole gdzies na zapleczu? Bo ja nie. |
Szkoda że tego meczu reprezentacji nie wyznaczyli na październik. Może wtedy zapieprzaliby równo żeby nie było kompromitacji, a tak z obietnicy otwarcia całego stadionu pozostanie.. no własnie co? nic! Oczywiście że zwala na niekorzystna aure...
Czy na D ruszyły jakiekolwiek prace? |
Tak ruszyły
|
ponoc jak skoncza z drogami dojscia na E to przenosza sie przed D, tak twierdzil jeden z typkow robiacych tam, moze rownoczesnie wezma sie za srodek D ... zobaczymy
mogliby przy okazji ogarnac troche "pomnik" Reymana.. swoja droga, wierze ze doczekamy sie pomniku z prawdziwego zdarzenia, inaczej rzecz ujmujac posągu (jak chocby na Legii) bo to co teraz jest to za przeproszeniem kawalek kamienia, mysle ze bylibysmy w stanie przez 3 mecze uzbierac wystarczajaca kwote, nikt by raczej nie zalowal zlotowki, a nawet 100, SA (zarzad+zawodnicy) i TS (zarzad+sportowcy) odmawiajac wspomoc tak szlachetna akcje wystawiliby sie na kpiny, pociski z kazdej ze stron i braku szacunku na zawsze, w koncu to wspolna sprawa, najwazniejsza postac w historii Wisly, marzenia.. oby sie kiedys spelnily |
Byle od mojego środka D... czymali się z daleka. Ja słyszałem że klatki już robią ale zaplecza chyba jescze długo nie będzie....
|
ktoś zorientowany moglby rozwinac co konkretnie dzieje sie na (w) D? a co do pomnika to przeciez z tego co pametam były jakies zbiórki robione..
|
Cytat:
Bez napinki. |
to barwy zikitu pewnie a pomysl jak wszystkie 'dobre' pochodzi wlasnie z madrych glow tam pracujacych
|
z tego co mi swita to tlumaczyli to tym ze takie sa wymagania.. jak sie okazalo po innych stadionach jest to bujda
w zasadzie robiac niektore dziwne rzeczy tlumaczyli to wlasnie jakims regulaminem.. nigdzie tego nie ma, tylko u nas, zolte schody, asfalt, pleksy miedzy sektorami, bo takie sa wymagania.. ;) |
Czyli ten żółty motyw ze schodów z niebieskimi krzesełkami - o ile dobrze pamiętam - nie ma ani nic wspólnego z kolorystyką Krakowa ani nic wspólnego z historycznymi brawami Wisły? Dzięki.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl