Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

Eustachy 06.11.2008 18:44

Takiej bramki to ja jeszcze nie widzialem :shock:
Stilic to jest nieprawdopodobnie nieslychany farciarz.
W lidze przynajmniej dwukrotnie strzelil bramke nabijajac przeciwnika (Wisla, Jaga)
W pucharach tez juz raz tak strzelil nabijajac typka z Grasshoppers. No i teraz...

Stilic + rykoszet = Bankowy Gol

Michalek8906 06.11.2008 18:49

Obrońcy lecha pierwszy raz są na boisku??? Tragedia i ruina w obronie

TYLKO___WISŁA 06.11.2008 18:49

fart, fart, fart.. kiedy się skończy
jak nie losowanie z dupy, to fart z Austrią, teraz z Nancy..szkoda że to nie to Nancy z którą Wisła grała bo by Lech był upokorzony.

go go Nancy!

Kamson 06.11.2008 18:50

dymku.pl nie ma sensu wałkować ponownie kto komu kibicuje w pucharach, przypomnij sobie tylko jak nasze flagi wisiały na tamtym stadione do góry kołami.

Pan Jotka 06.11.2008 18:52

Jak to mowia w Polsce ...Szczęście sprzyja lepszym ;-).
Lech gra swietnie do momentu jak ma pilke. Jak ja traci to jest palpitacja serca u kibicow Lecha :D

Michalek8906 06.11.2008 18:55

boisko.info/ranking-uefa.php - 31k

Pan Jotka 06.11.2008 18:59

Errata: obie druzyny graja strasznie w obronie:D

Michalek8906 06.11.2008 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Michalek8906 (Post 624550)
boisko.info/ranking-uefa.php - 31k

co do rankingu tak się kłucicie zajrzyjcie na tą strone

Arturo Qr2nów 06.11.2008 19:08

W kwestii rankingu i punktów napiszę tyle, że były tu kiedyś prezentowane stosowne analizy i by "zrobić coś dla polskiej piłki" Lech musiałby dojść daleko poza grupę. Kibicujcie sobie komu chcecie, ale róbcie, to świadomie, a nie dlatego, że to trendy, poprawne politycznie, "Polacy to rodzina", "że polska piłka na tym zyska", "że ja nie mam kompleksów". Co do samego meczu, to Lech ma niesamowitego farta choć w końcówce osiągnął przewagę i mógł nawet zdobyć bramkę.

Michalek8906 06.11.2008 19:14

Lech ma farta. jestem na forum niedługo. Raning jest 5 letni jak nie teraz to później punkty sie przydadzą.

South 06.11.2008 19:25

Biorąc pod uwagę że będziemy grać w europejskich pucharach ,lepiej grajmy dla siebie ,a oni dla siebie,nie potrzeba nam żeby Lech dostał jakiś zastrzyk kasy po tym PU

dlatego kibicuje Nancy...

gackos 06.11.2008 19:25

Farta przy 2 bramce mieli niezłego,chociaż myślę,że zasłużyli na prowadzenie Ale Francuzi mają szybkich tych skrzydłowych.A tak wogóle to coś się chyba w przerwie pyrom pomyliło i puścili hymn Ligi Mistrzów:)

W sprawie komu kibicuje,to w sumie wali mnie to,chociaż taki wynik mnie wkurza:)

Zwitter 06.11.2008 19:26

A ja tam jestem za Lechem, przynajmniej jest jakiś Polski klub w pucharach europejskich. To, że Wiśle się nie udało nie znaczy, że mam źle życzyć Lechowi.

Mecz dobry, sporo sytuacji. O to chodzi. Mówicie, że Lech ma farta, no ale szczęscie sprzyja lepszym...

TYLKO___WISŁA 06.11.2008 19:28

A w meczu z ŁKS-em będziesz za Wisłą? choć bardziej mnie zastanawia za kim będziesz w meczu Lech - Wisła :D

kohprzem'68 06.11.2008 19:34

Jeśli graja do przodu to ładnie wszystko wyglada ale w obronie to popłoch sieją skrzydłowi Nancy .

gooro33 06.11.2008 19:38

Tak sie zastanawiam czy istnieja wieksi KSEROBOYE niz kibice lecha....

4fan_player 06.11.2008 19:55

No i remis :)

South 06.11.2008 19:55

koniec szczęścia :D

jaszczur90 06.11.2008 19:55

jak w masełko wchodzą w obronę Lecha.. może i ofensywę mają dobro ale obrona to żywcem szwajcarski serek
:rotfl:

2-2 :rotfl::rotfl:

unpredictable_wislaczka 06.11.2008 19:56

"Tak ciężko piłkarze Lecha pracowali na to zwycięstwo" a Wy się tu cieszycie... ;)
dokładnie koniec szczęścia

Michalek8906 06.11.2008 19:58

znając fart lecha strzelą w doliczonym czasie gry

Sensej 06.11.2008 19:59

Biegaja jak owieczki bez pasterza

TYLKO___WISŁA 06.11.2008 20:00

kużwa.. centymetry.

Lech a'la fart strzeli w 94 po jakimś zamieszaniu w polu karnym

Sensej 06.11.2008 20:02

Lech dominował w przeciagu meczu. Hahah ja cos innego ogladam chyba

Watts 06.11.2008 20:05

UFFFffff, co za ulga :D

dynek.pl 06.11.2008 20:07

To co polskie kluby graja w pucharach to jest frajerstwo przez duze F. Zeby ograc kogos z czlowej ligi to przeciwnik musialby chyba lezec na boisku. To musialo sie tak skonczyc. Lech nie wykorzystal swoich szans na 3:1 i w miare upywu czasu cofnal sie jak robi kazda druzyna prowadzaca w koncowce. A jak gra Lech cofniety to pokazaly pierwsze minuty. Z ilosci sytuacji jednak wynik sparwiedliwy. Z taka obrona to z CSKA bedzie dramat.

Sensej 06.11.2008 20:08

No nie co za dzieci pralki. Dobrze jest wśród nich renifer :D pfu łoś :D

szarkoz 06.11.2008 20:09

No cud normalnie, Lechowi jak zwykle sprezentowano w doliczonym czasie gry 100% sytuację, tymczasem Rengifo jej nie wykorzystał. Niesamowite :)

TYLKO___WISŁA 06.11.2008 20:09

co za ulga, no szkoda tych niewykorzystanych sytuacji Nancy.

szkoda tez że teraz wychodzą aż 3 drużyny z grupy, i fart Lech może wyjść.. choć wtedy i tak dostaną w dupsko, to i tak nie mogą wyjść i ja w to wierze!!!


CSKA im pokaże miejsce w szeregu :D

fst 06.11.2008 20:09

Arboleda- jedyny obrońca Lecha, który gra na dobrym poziomie. Bez niego Lech mógłby nieźle po czapie dostać.

krzywy 06.11.2008 20:11

ten bramkarz Nancy jest jeszcze lepszy niż Pawełek :)

WILU TS 06.11.2008 20:11

Może i dobry ale czy musi płakać po każdym meczu ? troche to denerwujące,takie chłopisko a ryczy jak laska

FraMat 06.11.2008 20:11

czy znajdzie się ktoś, kto powie teraz prasie i pouczy Pana Smudę:

Jakby tak doskoczyć do Francuzów w Poznaniu, to i trójką można było ich powieźć. Lechowi zabrakło jednak agresji i determinacji, to nie był zespół, który chce zagryźć rywala.

Arturo Qr2nów 06.11.2008 20:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 624602)
Z taka obrona to z CSKA bedzie dramat.

No na to, to ja liczę właśnie.
Kogo oni tam mają? Deportivo - nie będzie łatwo. I na wyjeździe CSKA - liczę na wysoką porażkę i Feyenoord - może remis. Na awans chyba nie ma szans. Uffff....

donPedro23 06.11.2008 20:13

Lech zdech Kolejorz!
A co do tych europejskich rankingów to jedna wielka bzdura. Wisla przez ostatnie kilka lat pokazała sie w Europie, a Lech ostatnie dobre występy zaliczył prawie 20 lat temu. I co?? I my graliśmy z Tottenhamem, a oni z Austrią Wiedeń. Gdzie tu sprawiedliwość??!!??

Snakes 06.11.2008 20:15

Lech i Nancy to druzyna z dobrym atakiem i beznadziejna obrona (Arboleda ratuje Lecha)
Remis zasluzony . Jak sie patrze na technike graczy szkolonych we Francji a technike Polakow to jestesmy 100 lat w du*ie za murzynami (doslownie: Malonga ,N'Diaye i Issar Dia masakra technika)
Man of the match : Dia
W Lechu Stilic to pilkarz o klase przewyzszajacy reszte ,ciekawe czy go sprzedadza w zimie czy po sezonie

TYLKO___WISŁA 06.11.2008 20:16

po pierwszej połowie Feye 1-2 CSKA

Michalek8906 06.11.2008 20:16

A Wisła kiedy grała dobrze w Pucharach? wtedy kiedy odpadliśmy z Lazio. A Tottenham to nie potęga widać po początku rundy w Anglii mogliśmy wygrać sędzia nas przerobił

TYLKO___WISŁA 06.11.2008 20:18

Michalek8906 za mały byłeś żeby pamiętać

Arturo Qr2nów 06.11.2008 20:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez donPedro23 (Post 624613)
Lech zdech Kolejorz!
A co do tych europejskich rankingów to jedna wielka bzdura. Wisla przez ostatnie kilka lat pokazała sie w Europie, a Lech ostatnie dobre występy zaliczył prawie 20 lat temu. I co?? I my graliśmy z Tottenhamem, a oni z Austrią Wiedeń. Gdzie tu sprawiedliwość??!!??

Wiesz, tu nie chodzi nawet o to. To było losowanie i jak wiadomo jest ono sprawiedliwe po swojemu. Tak czy inaczej Tottenham był w naszym zasięgu. Może gdybyśmy dostali Austrie W. też byśmy odpadli... Chodzi o to by patrzeć na siebie. Żaden Lech czy inna Amica nie zapewni nam miejsca w Lidze Mistrzów czy PUEFA. Zdobędziemy mistrzostwo - gramy w el. LM. 2 miejsce - el. UEFA. Awansujemy, to awansujemy dzięki sobie. Jeśli nie, to też dzięki sobie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl