Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Jakub Meresiński życie i twórczość - fakty, wydarzenia,aluzje (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9665)

Coglin 08.08.2016 19:22

A to nie wiecie, że przecież Kulczyk za nim stoi?

Nie, nie Jan :D

siemstein 08.08.2016 19:24

Znacie Mike'a Rossa? Też był bez studiów :D

arti 08.08.2016 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PvD (Post 1446754)
pewnie twoja i jego skrzynka za chwilę zostanie zasypana pytaniem kto taki za nim stoi :):alleluja:

Ja wiem!To żona Filipiaka postanowiła zrobić chłopu na złość i wzięła nas razem ze swoimi psiapsiółkami - tą od starego browaru i drugą od kawy mokate..
Wszystkie trzy będą prezeskami, a Kuba będzie pod nimi...

Revolver 08.08.2016 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1446752)
Pogadałem sobie trochę na privie z janexem89 na TT. Dla niezorientowanych - to jeden z pewniejszych informatorów na TT natomiast nie znam go osobiście.
I ręki sobie za jego słowa uciąć na pewno nie dam :)

On tego publicznie nie napisze, ale wskazał osobę za JM. Nie jest to JW. Tak czy inaczej jesli to prawda to i Korona jeszcze zapłacze i inne kluby bedą nam zazdrościć. Napisał ze będzie dobrze. W czw 1-2 transfery na konferencji.

Ale zaznaczam - nie znam typa. Śledzę go jedynie od dłuższego czasu na TT i ma duża sprawdzalność. Dziele sie tym co napisał a czy tak będzie czy nie - czas pokaże.

Rzeczywiście, pamiętam, że to dość rzetelny i dobrze poinformowany człowiek.

Pierwsze odpowiedzi poznamy (mam nadzieję) w czwartek.

tomaso 08.08.2016 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1446752)
Pogadałem sobie trochę na privie z janexem89 na TT. Dla niezorientowanych - to jeden z pewniejszych informatorów na TT natomiast nie znam go osobiście.
I ręki sobie za jego słowa uciąć na pewno nie dam :)

On tego publicznie nie napisze, ale wskazał osobę za JM. Nie jest to JW. Tak czy inaczej jesli to prawda to i Korona jeszcze zapłacze i inne kluby bedą nam zazdrościć. Napisał ze będzie dobrze. W czw 1-2 transfery na konferencji.

Ale zaznaczam - nie znam typa. Śledzę go jedynie od dłuższego czasu na TT i ma duża sprawdzalność. Dziele sie tym co napisał a czy tak będzie czy nie - czas pokaże.

odnosnie TT to znalazlem dzis takie cos : https://twitter.com/TSmokowski/statu...25365563076608 i wymiana zdań grzegorzlenard i tsmokowski
janekx89 tez obserwuje :) Nesta jaki masz nick na TT ?

emjot 08.08.2016 19:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pegie84 (Post 1446779)
Przynajmniej ambitnie podszedł do tematu, bo tylko maturę sobie kupił a nie od razu dyplom uczelni wyższej

nie bądź taki pewien :)

pepe72 08.08.2016 19:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZYMEK_TSW (Post 1446598)
Maturę kupił, Wisłę kupił, Czas na Messiego :D

Groteska...

Dlaczego? Messi dostał 22 lata czy jakoś tak.

silver03 08.08.2016 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomaso (Post 1446791)
odnosnie TT to znalazlem dzis takie cos : https://twitter.com/TSmokowski/statu...25365563076608 i wymiana zdań grzegorzlenard i tsmokowski
janekx89 tez obserwuje :) Nesta jaki masz nick na TT ?

No no coraz ciekawiej...

pepe72 08.08.2016 19:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grosz (Post 1446634)
Dla wszystkich "Dajmy mu szansę" - Fakty:
1. Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie potencjalnego wyłudzania podatku VAT,
2. Podejrzenie prania brudnych pieniędzy,
3. Udziału w zorganizowanej grupie przestępczej,
4. Skazany prawomocnie za podrobienie świadectwa ukończenia jednego z liceów w Tychach
5. Skazany prawomocnie za podrobienie świadectwa maturalnego,
6. Złożenie fałszywych dokumentów na uczelnię o kierunku Prawo i Administracja,
7. Jawne kłamstwa o braku wyroku (z 27.04.2016) w oświadczeniu skierowanym do opinii publicznej i do kibiców Wisły (z 05.08.2016)
...

Pi**sz trochę bez sensu. Jak jest skazany to nie ma anonymizacji więc oświadczenie było w temacie VATu (i prania), a nie w temacie świadectwa.
Jak już się czepiać to przynajmniej należy robić to z głową.

pepe72 08.08.2016 19:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1446648)
Planc na litość boską to mógł to za ten "mylion złociszów" oddać do TS !!!!!!!!!!!!!!!!! a nie tym "dwóm co ukradli Wisłę......" Wydaje mi się, że kariera pary M-C jako właścicieli ekstraklasowego klubu zakończy się szybciej niż zaczęła....
A kasa za akcje pewnie pochodzić będzie ze sprzedaży Guzmicsa. Jeszcze zostanie na frytki.....

Owszem wtedy pisaliby, że SKWK, Misiek etc. ale przynajmniej sytuacja byłaby dla nas i dla klubu jasna....

Sytuacja była by jasna ale katastrofalna. Bo SKWK nie ma kasy na prowadzenie klubu w ekstraklasie. A o Miśku jakoś zdążyłem zapomnieć ...
A tak mamy jeszcze jakąś nadzieję.

dawiss 08.08.2016 19:46

W C+ tez wiekszosc ludzi kibicuje Legii.

Blaszczu16 08.08.2016 19:53

Chcecie robić spersonalizowanego pudelka na forum? Serio? Kiedyś to forum trzymało poziom. Na ch#j wam wiedzieć co robi Mereś w życiu prywatnym?

pepe72 08.08.2016 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crux.a (Post 1446765)
No to chyba zostaliśmy najbardziej medialnym klubem w Polsce. Miejmy nadzieję, że zasada "nieważne jak, ważne żeby mówili" okaże się prawdziwa.

Prawomocny wyrok sądu nakazowego i grzywna 1000 złotych. Gość musiał se coś dopisać na na świadectwach ukończenia L.O. i maturalnym. A parę lat potem został właścicielem Wisły Kraków. Kur.a, kariera typowa dla polityka, szkoda tylko dobrego imienia klubu.

Bez przesady z tym dobrym imieniem, skoro u steru stara SB/UBecja.

nesta 08.08.2016 19:58

Jutro wywiad z JM w krakowskiej wyborczej. Klemba pisze, ze dużo nowych optymistycznych wiadomości.

@AKlemba: I żeby nie było tak negatywnie: spinamy się, by Wisła powróciła do sukcesów. Mamy ludzi, którzy nas wspierają i będą wspierać

Tez słyszałem wersje o której tam dyskutuje Smokowski na TT, ale to jest totalny absurd, bo po co by im była Korona. Jesli myśle o dobrych osobach.
Co do Janexa napisałem tyle ile wiem. To nazwisko słyszałem tez z innego źrodła.

Natomiast bardziej to widzę jako jakiś układ sponsorski, finansujący i wspierający projekt niż jedną osobę, która za
slupa wybrała JM

bódyń 08.08.2016 19:58

Tak filozoficznie
http://i63.tinypic.com/a32ntj.jpg

WISŁAZWE 08.08.2016 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1446798)
Chcecie robić spersonalizowanego pudelka na forum? Serio? Kiedyś to forum trzymało poziom. Na ch#j wam wiedzieć co robi Mereś w życiu prywatnym?


Chyba nie rozumiesz idei tematu.
Mnie tam gówno interesuje czy Jakub na śniadanie je jajecznicę czy owsiankę. Informacje zamieszczone w pierwszy poście, są częściowo ironiczne a w większości prawdziwe.

Bardziej chodzi o to, że osoba właściciela powinna coś ze sobą reprezentować, to że niektórzy zrobili sobie z tego pudelka albo rozmywają go jakimś gównianym postem to nie moja wina.

Temat ma służyć dyskusji poza sportowej działalności właściciela klubu, co dzień lub co dwa na powierzchnię wypływają coraz to nowsze kwiatki, które powiedzmy sobie szczerze mają negatywne odbicie w postrzeganiu Wisły Kraków.

Jeżeli po Tobie to spływa, to spoko, ale ja byłbym poważnym inwestorem i zgłosiłaby się do mnie Wisła w celu współpracy, to pierwsze co rzuca się w oczy ''Meresiński to ten, co sobie maturę kupił?''

Ch**j wie, co wypłynie za dzień lub dwa. Póki co mamy gafę za gafą, która odbija się na nas wszystkich. O ile pierwsze reakcje to śmiech, to później już nikomu raczej do śmiechu nie jest.

Revolver 08.08.2016 20:03

Idąc dalej tematyką rowerową:

Kto śmie mówić o Meresiu
Ze jest głupi i banalny
Temu w szprychy wkręci chvja
Pod Giewontem wiater halny


T. Różewicz

Paweł 08.08.2016 20:04

Przestańcie węszyć wszędzie warszawskie spiski, bo to już podpada pod jakąś paranoję. Stanowski kibicuje Legii i się z tym nie kryje, ale mimo wszystko stara się być obiektywny. "Jego" Legia też nie raz i nie dwa była na Weszło wyśmiewana, jak były ku temu powody. To samo dotyczy każdego innego klubu.

Po Meresińskim jest w mediach jazda nie bez przyczyny. Pojawił się ktoś kompletnie anonimowy, więc nic dziwnego, że dziennikarze zaczęli węszyć gdzie się da. Gdyby jakiegoś Lecha czy inną Pogoń kupił 30-latek o niewiadomych źródłach finansowania, z zarzutami wyłudzeń VAT na skalę kilku milionów (siedzący za to 2 miesiące w areszcie tymczasowym) oraz skazany PRAWOMOCNIE za podrobienie świadectwa maturalnego zaksztusilibyście się ze śmiechu.

Jak by to wszystko nie wyglądało i jak bardzo Meresiński się Wam nie podoba, to pamiętajcie, że jedziemy na jednym ̶r̶o̶w̶e̶r̶z̶e̶ wózku, więc cokolwiek by nie kombinował, to lepiej by się udało.

TAKŻE SKUPCIE SIĘ MOŻE LEPIEJ NA ZAKUPIE BILETÓW NA RUCH!

radek2323 08.08.2016 20:04

WISLE tymi glupotami nie pomagacie jak dzieci ku...a


Jaki jest JM juz kazdy wie dajcie juz spokoj .

Levis88 08.08.2016 20:23

To forum to głównie szydera z klubu. Nie ma to jak pocisnąć na właściciela, trenera, Boguskiego itp itp itp. W tym temacie czekamy tylko na wierszyk ABGwiślaka o twitterowych poczynaniach naszego nowego właściciela.

Blaszczu16 08.08.2016 20:28

Nie zdziwię się jak znajdzie się kilku oszołomów co na własną rękę będą szukać jakiejś sensacji na temat właściciela i tu udostępnią jakieś głupoty, po czym jakiś dziennikarzyna napisze o tym artykuł. A czy będzie to prawdą czy nie to już nikogo nie będzie obchodzić.

radek2323: właśnie jaki jest JM to nie wie nikt, bo ani razu nie wypowiedział się w mediach. Nikt go nie zna a media wypisują same negatywne rzeczy, bo ludzie uwielbiają jak się innych niszczy w prasie bądź tv. A że gość napiszę coś luźnego na inście czy innym fejsie to ma do tego prawo jak każdy. Nie wiem czego oczekujecie od trzydziestoletniego chłopaka, który jest pewnie młodszy od połowy zarejestrowanych tu forumowiczów.

radek2323 08.08.2016 20:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1446809)
Nie zdziwię się jak znajdzie się kilku oszołomów co na własną rękę będą szukać jakiejś sensacji na temat właściciela i tu udostępnią jakieś głupoty, po czym jakiś dziennikarzyna napisze o tym artykuł. A czy będzie to prawdą czy nie to już nikogo nie będzie obchodzić.

radek2323: właśnie jaki jest JM to nie wie nikt, bo ani razu nie wypowiedział się w mediach. Nikt go nie zna a media wypisują same negatywne rzeczy, bo ludzie uwielbiają jak się innych niszczy w prasie bądź tv. A że gość napiszę coś luźnego na inście czy innym fejsie to ma do tego prawo jak każdy. Nie wiem czego oczekujecie od trzydziestoletniego chłopaka, który jest pewnie młodszy od połowy zarejestrowanych tu forumowiczów.


Co do JM to osobiscie kredyt zaufania mu dalem ale po ostatnich "akcjach" to .... szkoda slow. Dziwi mnie tylko ze wiekszosc zamiast pochylic sie powaznie nad problemami jakie ma moja ukochana Wisla to sobie kur..wa szydere robi!

Fugiel 08.08.2016 20:46

To, ze za JM ktos stoi, to przeciez wszyscy wiedzą. Pytanie kto by chciał takiego słupa ?

Pero 08.08.2016 21:24

Panowie co chodzi z tym, że niektórzy z Was węszą spisek warszawki? Czy to weszło podrobiło mu świadectwo? Czy Stano postarał się w jego imieniu o zwrot VAT? Panowie on sam wyszedł na świecznik i musiał się z tym liczyć.

Gdyby wyszło że Leśny, Rutkowski lub Filipiak posługiwał się sfałszowanym świadectwem to na tym forum byłoby z 50 stron szydery. Może nawet byłby osobny temat.

Mnie niestety wybryki JM nie śmieszą bo dotyczą mojego klubu (w sensie przy każdym newsie z jego osobą pojawia się słowo Wisła). Ale daleki jestem od jakiś teorii spiskowym. Wiem, że z innych klubów bym się śmiał w podobnej sytuacji, a nie współczuł. No nic trzeba wziąć tą szyderę na klatę. Niestety boję się że jutro kolejny trup wyskoczy z szafy...

mr_kwolf 08.08.2016 21:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paweł (Post 1446805)
Przestańcie węszyć wszędzie warszawskie spiski, bo to już podpada pod jakąś paranoję. Stanowski kibicuje Legii i się z tym nie kryje, ale mimo wszystko stara się być obiektywny. "Jego" Legia też nie raz i nie dwa była na Weszło wyśmiewana, jak były ku temu powody. To samo dotyczy każdego innego klubu.

Po Meresińskim jest w mediach jazda nie bez przyczyny. Pojawił się ktoś kompletnie anonimowy, więc nic dziwnego, że dziennikarze zaczęli węszyć gdzie się da. Gdyby jakiegoś Lecha czy inną Pogoń kupił 30-latek o niewiadomych źródłach finansowania, z zarzutami wyłudzeń VAT na skalę kilku milionów (siedzący za to 2 miesiące w areszcie tymczasowym) oraz skazany PRAWOMOCNIE za podrobienie świadectwa maturalnego zaksztusilibyście się ze śmiechu.

Jak by to wszystko nie wyglądało i jak bardzo Meresiński się Wam nie podoba, to pamiętajcie, że jedziemy na jednym ̶r̶o̶w̶e̶r̶z̶e̶ wózku, więc cokolwiek by nie kombinował, to lepiej by się udało.

TAKŻE SKUPCIE SIĘ MOŻE LEPIEJ NA ZAKUPIE BILETÓW NA RUCH!

Akurat Stanowski na każdym kroku powtarza, że Legia mu zbrzydła (bardzo ładnie to opisał w książce), a jedyny klub z którym teraz sympatyzuje do FC Barcelona.

szczepans21 08.08.2016 21:27

czuje się jak w cyrku.

pomijając całość. Szkoda mi ludzko JM w ciągu tygodnia chłop został ugrillowany.
dla Wisły to źle a nawet bardzo źle.

Szczerze to trochę wygląda jakby ktoś chwycił zwierzynę i dociska...

Słup czy nie słup ale mamy festiwal walenia w Wisłe przez Warszawkę i paramedia typu lovekrakow.

Inna sprawa że JM i MC są sobie winni że się nie spotkali od razu i dali jakieś ochłapów pismakom. Może chcieli wejść ze sponsorami czy nowymi zawodnikami a chyba się skończy na niczym. Czuję że to wyszło jakby ktoś wysłał jasny komunikat...

inna sprawa co to jest ten lovekrakow i ten gru&as co tak się uczepił JM?

Pero 08.08.2016 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczepans21 (Post 1446814)
czuje się jak w cyrku.

pomijając całość. Szkoda mi ludzko JM w ciągu tygodnia chłop został ugrillowany.
dla Wisły to źle a nawet bardzo źle.

Żal mi Ciebie. O ile wyłudzenie VAT mogę tłumaczyć chęcią zysku i nie zapadł wyrok o tyle posługiwanie się sfałszowanym świadectwem to OSZUSTWO (udowodnione prawomocnym wyrokiem). Koleś nie miał 15 lat jak to zrobił. Wykonał to z pełnym wyrachowaniem!!
Piszesz że dla Wisły to bardzo źle. No pewnie że źle. Jak dla mnie kupiła nas osoba wątpliwej reputacji. Przeszło mi nawet przez głowę jak wyglądały te jego listy intencyjne i gwarancje bankowe.

thechris 08.08.2016 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez radek2323 (Post 1446806)
WISLE tymi glupotami nie pomagacie jak dzieci ku...a
Jaki jest JM juz kazdy wie dajcie juz spokoj .

Własnie nie wiemy. Z każdym dniem dowiadujemy się więcej i są to coraz bardziej przykre dla Wisły Kraków informacje. Jednakże możemy mieć uzasadnione obawy, że to nie koniec... Istnienie takiego tematu nie wpłynie na to, że nowe informacje mogą się pojawiać. Jeśli jutro powiją kolejne "rewelacje" to i tak każdy je przeczyta na wyróżnionych linkach onetów czy u innych weszlaków.

Jeśli wykupił nas "pudelkowy" właściciel to im szybciej się dostosujemy tym lepiej dla nas (bo rozumiem, że na dziś obowiązuje 1906% poparcia?) A jeśli JM nie jest "pudelkowy" to niech to udowodni. Przynajmniej niech zacznie próbować...

kolarz90 08.08.2016 21:45

Nie rozumiem jak można jeszcze gościa bronić. Co niektórzy liczą że jak przyjdzie Stilic czy inny gwiazdor to będzie super a to że nasz wspaniały właściciel jest zwykłym oszustem i niszczy reputacje klubu nie ma znaczenia. Media znalazły sensacje i tematu nie odpuszczą ale to akurat bardzo dobrze

spartan 08.08.2016 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1446752)
Pogadałem sobie trochę na privie z janexem89 na TT. Dla niezorientowanych - to jeden z pewniejszych informatorów na TT natomiast nie znam go osobiście.
I ręki sobie za jego słowa uciąć na pewno nie dam :)

On tego publicznie nie napisze, ale wskazał osobę za JM. Nie jest to JW. Tak czy inaczej jesli to prawda to i Korona jeszcze zapłacze i inne kluby bedą nam zazdrościć. Napisał ze będzie dobrze. W czw 1-2 transfery na konferencji.

Ale zaznaczam - nie znam typa. Śledzę go jedynie od dłuższego czasu na TT i ma duża sprawdzalność. Dziele sie tym co napisał a czy tak będzie czy nie - czas pokaże.

Pewnie dostanę bana ale niestety chyba do cna skretyniałeś... Co znaczy będzie dobrze?
Transfery? Pomijam fakt, że absolutnie w nie nie wierzę ale jeśli rzeczywiście jakieś lewe pieniądze znajdą się w rzeczywistym obrocie i ktoś tu trafi - nawet cały zaciąg - to absolutnie nic nie zmieni faktu, że jesteśmy po uszy w gównie...Wynik sportowy jest w tym momencie zupełnie nie ważny...
Zafundowany nam został cyrk jakiego nie wymyśliłbym w najlepszych fantazjach dla klubu w paski...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1446778)
ludzie.
Stanowski zaczynał w Naszej Legii.

czy coś jeszcze trzeba dodawać? To były czasy w których w takich gazetach/zinach itd pracowali fanatycy.
a nie przyszli adepci ktorzy staż odbębniają.
masz drugiego - olkiewicz jest za ŁKS i sie z tym nie kryje (za co szacunek)
Ćwiakała odszedł - a ten był akurat bezstronny, bardziej dla Wisły niz przeciwko.

Przestańmy sobie wreszcie dupę wycierać NL i Stanowskim... Akurat w tej sprawie ma 1906 % racji...
Pomijam kwestię, ze gdy zaczynał był gówniarzem i każdy z nas w tym wieku fascynuje się klubem i piłką w ogóle a później optyka się zmienia. Nie twierdzę, ze nie ma legijnego sentymentu ale nie jest też tak zacietrzewiony w swojej nienawiści do wszystkich wkoło jak niektórzy chcą to widzieć. A na marginesie w tamtych czasach NL śmierdziała ale i tak każdy ją przynajmniej wertował w empiku razem z TMK....

jackieboy 08.08.2016 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1446733)
JM obraża miliony uczciwych Polaków mówiąc, że każdy ma coś za uszami...
Wolę zaczynać od IV ligi z TSem, niż aby właścicielem ukochanej Wisły był pospolity oszust i gołodupiec cwaniaczek...

Stary, zwykle nie zgadzam się z twoimi postami kompletnie, ale tu sedno.

Widzę, że wielu użytkownikom imponuje ten (nie bójmy się rzucać epitetami) pajac JM.
Z poważanego klubu zrobił totalne pośmiewisko. Wielu neutralnych kibiców mogłoby by mieć wciąż sentyment do dawnej Wisły. Klubu najpopularniejszego w Polsce (a z pewnością z najmniej nienawidzonego :-) ).
Ostatnie ~2 tygodnie totalnie zaćmiewają ten widok i zaprzepaszczają jakiekolwiek szanse.

Ostatni gasi światło

Krotochwila 08.08.2016 21:51

SKWK nadal cicho sza?
Przyznał im się chłop na wejściu do zabawy VATem i innych wałów czy wiedzieli od początku?
Czemu są tak powściągliwi w sytuacji, w której ważą się losy klubu?

szczepans21 08.08.2016 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pero (Post 1446815)
Żal mi Ciebie. O ile wyłudzenie VAT mogę tłumaczyć chęcią zysku i nie zapadł wyrok o tyle posługiwanie się sfałszowanym świadectwem to OSZUSTWO (udowodnione prawomocnym wyrokiem). Koleś nie miał 15 lat jak to zrobił. Wykonał to z pełnym wyrachowaniem!!
Piszesz że dla Wisły to bardzo źle. No pewnie że źle. Jak dla mnie kupiła nas osoba wątpliwej reputacji. Przeszło mi nawet przez głowę jak wyglądały te jego listy intencyjne i gwarancje bankowe.

Jakoś sam siebie nie żałuje.
Rzucę jak połowa w niego kamieniem a co to zmieni dla Wisły? Trzeba się zastanowić jak z tej sytuacji wyjść. Na dzień dzisiejszy jest właścicielem spółki S.A.
Co proponujecie? Im mocniej w niego będą walić to odda klub komuś fajnemu i będzie super?:alleluja:

dj_ibutti 08.08.2016 22:01

Aż dziwne, że nie padło tu jeszcze nazwisko pewnej krakowskiej rodziny hotelarskiej....

A w temacie JM, nie wiem czemu ale jak o nim myślę, to przypomina mi się Jarosław Psikutas (bez s)...
"Citko - nie będziesz dzwonił do byłych fagasów z mojej komóry, bejbe"

dj_ibutti 08.08.2016 22:05

Śmieszny jest rozdźwięk pomiędzy oświadczeniem adwokata, a tłitem JM, w którym JM praktycznie się.przyznaje do winy.

mgła 08.08.2016 22:12

MATURA to bzdura!

A poważnie płakać się chce co jutro nas czeka.....

picasso 08.08.2016 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mgła (Post 1446825)
MATURA to bzdura!
.

nie matura a chęć szczera zrobi z ciebie własciciela-to tak parafrazując

thechris 08.08.2016 22:19

Hehe, a mi się w ich kontekście przypomina hasło "Janusze biznesu"... no zobaczymy jakie kwiatki jutrzejszy dzień przyniesie.

zakk 08.08.2016 22:20

jutro?
dzisiaj Jakub Meresiński został Jakubem M.
jutro będziemy kibicować Wiśle K.

thechris 08.08.2016 22:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez picasso (Post 1446826)
nie matura a chęć szczera zrobi z ciebie własciciela-to tak parafrazując

Może ją jeszcze zdać. Nie wiem czy może przed sądem czy będzie musiał poczekać do maja...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl