![]() |
A to nie wiecie, że przecież Kulczyk za nim stoi?
Nie, nie Jan :D |
Znacie Mike'a Rossa? Też był bez studiów :D
|
Cytat:
Wszystkie trzy będą prezeskami, a Kuba będzie pod nimi... |
Cytat:
Pierwsze odpowiedzi poznamy (mam nadzieję) w czwartek. |
Cytat:
janekx89 tez obserwuje :) Nesta jaki masz nick na TT ? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Jak już się czepiać to przynajmniej należy robić to z głową. |
Cytat:
A tak mamy jeszcze jakąś nadzieję. |
W C+ tez wiekszosc ludzi kibicuje Legii.
|
Chcecie robić spersonalizowanego pudelka na forum? Serio? Kiedyś to forum trzymało poziom. Na ch#j wam wiedzieć co robi Mereś w życiu prywatnym?
|
Cytat:
|
Jutro wywiad z JM w krakowskiej wyborczej. Klemba pisze, ze dużo nowych optymistycznych wiadomości.
@AKlemba: I żeby nie było tak negatywnie: spinamy się, by Wisła powróciła do sukcesów. Mamy ludzi, którzy nas wspierają i będą wspierać Tez słyszałem wersje o której tam dyskutuje Smokowski na TT, ale to jest totalny absurd, bo po co by im była Korona. Jesli myśle o dobrych osobach. Co do Janexa napisałem tyle ile wiem. To nazwisko słyszałem tez z innego źrodła. Natomiast bardziej to widzę jako jakiś układ sponsorski, finansujący i wspierający projekt niż jedną osobę, która za slupa wybrała JM |
Tak filozoficznie
http://i63.tinypic.com/a32ntj.jpg |
Cytat:
Chyba nie rozumiesz idei tematu. Mnie tam gówno interesuje czy Jakub na śniadanie je jajecznicę czy owsiankę. Informacje zamieszczone w pierwszy poście, są częściowo ironiczne a w większości prawdziwe. Bardziej chodzi o to, że osoba właściciela powinna coś ze sobą reprezentować, to że niektórzy zrobili sobie z tego pudelka albo rozmywają go jakimś gównianym postem to nie moja wina. Temat ma służyć dyskusji poza sportowej działalności właściciela klubu, co dzień lub co dwa na powierzchnię wypływają coraz to nowsze kwiatki, które powiedzmy sobie szczerze mają negatywne odbicie w postrzeganiu Wisły Kraków. Jeżeli po Tobie to spływa, to spoko, ale ja byłbym poważnym inwestorem i zgłosiłaby się do mnie Wisła w celu współpracy, to pierwsze co rzuca się w oczy ''Meresiński to ten, co sobie maturę kupił?'' Ch**j wie, co wypłynie za dzień lub dwa. Póki co mamy gafę za gafą, która odbija się na nas wszystkich. O ile pierwsze reakcje to śmiech, to później już nikomu raczej do śmiechu nie jest. |
Idąc dalej tematyką rowerową:
Kto śmie mówić o Meresiu Ze jest głupi i banalny Temu w szprychy wkręci chvja Pod Giewontem wiater halny T. Różewicz |
Przestańcie węszyć wszędzie warszawskie spiski, bo to już podpada pod jakąś paranoję. Stanowski kibicuje Legii i się z tym nie kryje, ale mimo wszystko stara się być obiektywny. "Jego" Legia też nie raz i nie dwa była na Weszło wyśmiewana, jak były ku temu powody. To samo dotyczy każdego innego klubu.
Po Meresińskim jest w mediach jazda nie bez przyczyny. Pojawił się ktoś kompletnie anonimowy, więc nic dziwnego, że dziennikarze zaczęli węszyć gdzie się da. Gdyby jakiegoś Lecha czy inną Pogoń kupił 30-latek o niewiadomych źródłach finansowania, z zarzutami wyłudzeń VAT na skalę kilku milionów (siedzący za to 2 miesiące w areszcie tymczasowym) oraz skazany PRAWOMOCNIE za podrobienie świadectwa maturalnego zaksztusilibyście się ze śmiechu. Jak by to wszystko nie wyglądało i jak bardzo Meresiński się Wam nie podoba, to pamiętajcie, że jedziemy na jednym ̶r̶o̶w̶e̶r̶z̶e̶ wózku, więc cokolwiek by nie kombinował, to lepiej by się udało. TAKŻE SKUPCIE SIĘ MOŻE LEPIEJ NA ZAKUPIE BILETÓW NA RUCH! |
WISLE tymi glupotami nie pomagacie jak dzieci ku...a
Jaki jest JM juz kazdy wie dajcie juz spokoj . |
To forum to głównie szydera z klubu. Nie ma to jak pocisnąć na właściciela, trenera, Boguskiego itp itp itp. W tym temacie czekamy tylko na wierszyk ABGwiślaka o twitterowych poczynaniach naszego nowego właściciela.
|
Nie zdziwię się jak znajdzie się kilku oszołomów co na własną rękę będą szukać jakiejś sensacji na temat właściciela i tu udostępnią jakieś głupoty, po czym jakiś dziennikarzyna napisze o tym artykuł. A czy będzie to prawdą czy nie to już nikogo nie będzie obchodzić.
radek2323: właśnie jaki jest JM to nie wie nikt, bo ani razu nie wypowiedział się w mediach. Nikt go nie zna a media wypisują same negatywne rzeczy, bo ludzie uwielbiają jak się innych niszczy w prasie bądź tv. A że gość napiszę coś luźnego na inście czy innym fejsie to ma do tego prawo jak każdy. Nie wiem czego oczekujecie od trzydziestoletniego chłopaka, który jest pewnie młodszy od połowy zarejestrowanych tu forumowiczów. |
Cytat:
Co do JM to osobiscie kredyt zaufania mu dalem ale po ostatnich "akcjach" to .... szkoda slow. Dziwi mnie tylko ze wiekszosc zamiast pochylic sie powaznie nad problemami jakie ma moja ukochana Wisla to sobie kur..wa szydere robi! |
To, ze za JM ktos stoi, to przeciez wszyscy wiedzą. Pytanie kto by chciał takiego słupa ?
|
Panowie co chodzi z tym, że niektórzy z Was węszą spisek warszawki? Czy to weszło podrobiło mu świadectwo? Czy Stano postarał się w jego imieniu o zwrot VAT? Panowie on sam wyszedł na świecznik i musiał się z tym liczyć.
Gdyby wyszło że Leśny, Rutkowski lub Filipiak posługiwał się sfałszowanym świadectwem to na tym forum byłoby z 50 stron szydery. Może nawet byłby osobny temat. Mnie niestety wybryki JM nie śmieszą bo dotyczą mojego klubu (w sensie przy każdym newsie z jego osobą pojawia się słowo Wisła). Ale daleki jestem od jakiś teorii spiskowym. Wiem, że z innych klubów bym się śmiał w podobnej sytuacji, a nie współczuł. No nic trzeba wziąć tą szyderę na klatę. Niestety boję się że jutro kolejny trup wyskoczy z szafy... |
Cytat:
|
czuje się jak w cyrku.
pomijając całość. Szkoda mi ludzko JM w ciągu tygodnia chłop został ugrillowany. dla Wisły to źle a nawet bardzo źle. Szczerze to trochę wygląda jakby ktoś chwycił zwierzynę i dociska... Słup czy nie słup ale mamy festiwal walenia w Wisłe przez Warszawkę i paramedia typu lovekrakow. Inna sprawa że JM i MC są sobie winni że się nie spotkali od razu i dali jakieś ochłapów pismakom. Może chcieli wejść ze sponsorami czy nowymi zawodnikami a chyba się skończy na niczym. Czuję że to wyszło jakby ktoś wysłał jasny komunikat... inna sprawa co to jest ten lovekrakow i ten gru&as co tak się uczepił JM? |
Cytat:
Piszesz że dla Wisły to bardzo źle. No pewnie że źle. Jak dla mnie kupiła nas osoba wątpliwej reputacji. Przeszło mi nawet przez głowę jak wyglądały te jego listy intencyjne i gwarancje bankowe. |
Cytat:
Jeśli wykupił nas "pudelkowy" właściciel to im szybciej się dostosujemy tym lepiej dla nas (bo rozumiem, że na dziś obowiązuje 1906% poparcia?) A jeśli JM nie jest "pudelkowy" to niech to udowodni. Przynajmniej niech zacznie próbować... |
Nie rozumiem jak można jeszcze gościa bronić. Co niektórzy liczą że jak przyjdzie Stilic czy inny gwiazdor to będzie super a to że nasz wspaniały właściciel jest zwykłym oszustem i niszczy reputacje klubu nie ma znaczenia. Media znalazły sensacje i tematu nie odpuszczą ale to akurat bardzo dobrze
|
Cytat:
Transfery? Pomijam fakt, że absolutnie w nie nie wierzę ale jeśli rzeczywiście jakieś lewe pieniądze znajdą się w rzeczywistym obrocie i ktoś tu trafi - nawet cały zaciąg - to absolutnie nic nie zmieni faktu, że jesteśmy po uszy w gównie...Wynik sportowy jest w tym momencie zupełnie nie ważny... Zafundowany nam został cyrk jakiego nie wymyśliłbym w najlepszych fantazjach dla klubu w paski... Cytat:
Pomijam kwestię, ze gdy zaczynał był gówniarzem i każdy z nas w tym wieku fascynuje się klubem i piłką w ogóle a później optyka się zmienia. Nie twierdzę, ze nie ma legijnego sentymentu ale nie jest też tak zacietrzewiony w swojej nienawiści do wszystkich wkoło jak niektórzy chcą to widzieć. A na marginesie w tamtych czasach NL śmierdziała ale i tak każdy ją przynajmniej wertował w empiku razem z TMK.... |
Cytat:
Widzę, że wielu użytkownikom imponuje ten (nie bójmy się rzucać epitetami) pajac JM. Z poważanego klubu zrobił totalne pośmiewisko. Wielu neutralnych kibiców mogłoby by mieć wciąż sentyment do dawnej Wisły. Klubu najpopularniejszego w Polsce (a z pewnością z najmniej nienawidzonego :-) ). Ostatnie ~2 tygodnie totalnie zaćmiewają ten widok i zaprzepaszczają jakiekolwiek szanse. Ostatni gasi światło |
SKWK nadal cicho sza?
Przyznał im się chłop na wejściu do zabawy VATem i innych wałów czy wiedzieli od początku? Czemu są tak powściągliwi w sytuacji, w której ważą się losy klubu? |
Cytat:
Rzucę jak połowa w niego kamieniem a co to zmieni dla Wisły? Trzeba się zastanowić jak z tej sytuacji wyjść. Na dzień dzisiejszy jest właścicielem spółki S.A. Co proponujecie? Im mocniej w niego będą walić to odda klub komuś fajnemu i będzie super?:alleluja: |
Aż dziwne, że nie padło tu jeszcze nazwisko pewnej krakowskiej rodziny hotelarskiej....
A w temacie JM, nie wiem czemu ale jak o nim myślę, to przypomina mi się Jarosław Psikutas (bez s)... "Citko - nie będziesz dzwonił do byłych fagasów z mojej komóry, bejbe" |
Śmieszny jest rozdźwięk pomiędzy oświadczeniem adwokata, a tłitem JM, w którym JM praktycznie się.przyznaje do winy.
|
MATURA to bzdura!
A poważnie płakać się chce co jutro nas czeka..... |
Cytat:
|
Hehe, a mi się w ich kontekście przypomina hasło "Janusze biznesu"... no zobaczymy jakie kwiatki jutrzejszy dzień przyniesie.
|
jutro?
dzisiaj Jakub Meresiński został Jakubem M. jutro będziemy kibicować Wiśle K. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl