![]() |
Daj Boże aby tak się stało.
|
Żeby tylko nie próbowali załatwiać tego przez jakieś sądy polubowne czy inne jednostki PZPN bo jak ostatnie miesiące pokazały będa nas chcieli udupić za wszelką cenę.
Tylko normalny sąd i jazda z gościem |
Cytat:
|
Od odejścia trenera minęły dwie ligowe kolejki. Cisza. Czy ktoś coś wie? Czy zarząd przedsięwziął jakieś kroki prawne? A może jednak okazało się, że Wdowiec miał rację i możemy mu skoczyć?
|
Pewnie czekają na stanowisko PZPN.
|
Ponawiam pytanie wyżej: ktoś wie na czym stoimy?
Bo jednak sytuacja jest chora, że trener odchodzi do innego klubu w trakcie kontraktu z nami i my nie dostajemy z tego tytułu żadnej kasy. Ciekawi mnie to bo jednak nasza prezes jest radca prawnym i chyba wiedziała co mówi twierdząc że w. nie miał podstaw do rozwiązania kontraktu. Chciałbym żeby chociaż raz racja była po naszej stronie również w sądzie a nie tylko w oświadczeniach. |
|
Tam napisano, że wygrał, ale z interpretacji wynika, że niekoniecznie. Znaczy na pewno klub nie może się domagać żadnych roszczeń, tylko inna sprawa czy Wdowczyk może. Jeżeli nie, to trzeba uznać to conajmniej za remis albo zwycięstwo, bo głupio byłoby mu płacić do końca kontraktu jak naszym niektórym byłym piłkarzom.
|
czekamy na oswiadczenie klubu w takim razie :)
|
Tutaj nie ma co czekać na oświadczenie klubu tylko trzeba działać tylko pytanie co można działać....
|
takie mamy szance jakz "Uwolnic Radka" , z ta mafia nikt i nic nie wygra ....
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl