Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Dariusz Wdowczyk byłym trenerem Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9595)

wiesniak842 24.11.2016 02:44

Daj Boże aby tak się stało.

Kocur 24.11.2016 10:06

Żeby tylko nie próbowali załatwiać tego przez jakieś sądy polubowne czy inne jednostki PZPN bo jak ostatnie miesiące pokazały będa nas chcieli udupić za wszelką cenę.

Tylko normalny sąd i jazda z gościem

MaLk 24.11.2016 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Delgado (Post 1457805)
Czuję, że to Wisła wygra sprawę.

Wisła? Z Legionistą? Przed organami PZPN? Dobry żart.

crux.a 27.11.2016 21:49

Od odejścia trenera minęły dwie ligowe kolejki. Cisza. Czy ktoś coś wie? Czy zarząd przedsięwziął jakieś kroki prawne? A może jednak okazało się, że Wdowiec miał rację i możemy mu skoczyć?

dj_ibutti 27.11.2016 21:55

Pewnie czekają na stanowisko PZPN.

Konrad. 02.03.2017 18:27

Ponawiam pytanie wyżej: ktoś wie na czym stoimy?

Bo jednak sytuacja jest chora, że trener odchodzi do innego klubu w trakcie kontraktu z nami i my nie dostajemy z tego tytułu żadnej kasy.

Ciekawi mnie to bo jednak nasza prezes jest radca prawnym i chyba wiedziała co mówi twierdząc że w. nie miał podstaw do rozwiązania kontraktu. Chciałbym żeby chociaż raz racja była po naszej stronie również w sądzie a nie tylko w oświadczeniach.

Prezydentowa 27.03.2017 12:53

https://twitter.com/knuram/status/846325615615787009

s1mone 27.03.2017 13:02

Tam napisano, że wygrał, ale z interpretacji wynika, że niekoniecznie. Znaczy na pewno klub nie może się domagać żadnych roszczeń, tylko inna sprawa czy Wdowczyk może. Jeżeli nie, to trzeba uznać to conajmniej za remis albo zwycięstwo, bo głupio byłoby mu płacić do końca kontraktu jak naszym niektórym byłym piłkarzom.

szprotson 27.03.2017 21:02

czekamy na oswiadczenie klubu w takim razie :)

brylant17 27.03.2017 21:48

Tutaj nie ma co czekać na oświadczenie klubu tylko trzeba działać tylko pytanie co można działać....

AntyMod 27.03.2017 23:28

takie mamy szance jakz "Uwolnic Radka" , z ta mafia nikt i nic nie wygra ....


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl