Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8092)

Niemogesiezarejestrowac 14.07.2011 10:43

http://rus.tvnet.lv/novosti/obschjes...oy_rigje/video
STRACH SIĘ BAĆ :D
В Риге – нашествие польских футбольных болельщиков. На матч краковской команды Вислы против рижского Сконто приехали более тысячи фанатов, которые славятся своим вздорным поведением. Их называют самыми буйными болельщиками во всей Европе из-за стычек и погромов после матчей.

W Rydze - inwazja polskich piłkarskich fanów . Na mecz krakowskiej dróżyny Wisły przeciw ryskiemu Skonto przyjechało ponad tysiąc kibiców , którzy wysławili się swoim agresywnym zachowaniem. Nazywają ich najbardziej gwałtownymi kibicami w całej Europie z powodu starć i zamieszek po meczach.


Mam nadzieje że dobrze przetłumaczyłem .

PANDEM0NIUM 14.07.2011 10:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 1126252)
Jest to oczywiście bzdura, każda z tych drużyn z wyjątkiem może Levadii jest znacznie lepsza od Skonto. Szczególnie Karabach i Omonia tak grającą Wisłe jak wczoraj ograłyby bez problemu.

Taaaa, nie ma to jak porównywać Omonie Nikozję z sezonu 2002, Dynamo Tbilisi z 2003, Valerenge z seoznu 2004 do dzisiejszego Skonto Ryga. Pogratulować. o kur.. kolejni domorośli experci. Jak was czytam to nozyk mi się w kieszeni otwiera

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Niemogesiezarejestrowac (Post 1126253)
http://rus.tvnet.lv/novosti/obschjes...oy_rigje/video
STRACH SIĘ BAĆ :D
В Риге – нашествие польских футбольных болельщиков. На матч краковской команды Вислы против рижского Сконто приехали более тысячи фанатов, которые славятся своим вздорным поведением. Их называют самыми буйными болельщиками во всей Европе из-за стычек и погромов после матчей.

I twoim zdaniem to jest powód do dumy? Może to Twój koleżka tak namiętnie charał wczoraj na ochroniarza przed całą Polską?

Mike 14.07.2011 10:51

W takim razie bardzo mnie cieszy, że mimo iż nie może dojść od kilku lat to jednak zdobywamy Mistrzostwo Polski.

Niemogesiezarejestrowac 14.07.2011 11:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PANDEM0NIUM (Post 1126256)



I twoim zdaniem to jest powód do dumy? Może to Twój koleżka tak namiętnie charał wczoraj na ochroniarza przed całą Polską?

Czyli źle zrobił ten typ? Wolałbyś żebyśmy stracili flagę?

PANDEM0NIUM 14.07.2011 11:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Niemogesiezarejestrowac (Post 1126264)
Czyli źle zrobił ten typ? Wolałbyś żebyśmy stracili flagę?

Odpowiem Tobie w ten sposób. Człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś z człowieka nigdy.
Jak jesteś mądrym chłopcem to zrozumiesz o co mi chodzi.

funkykoval 14.07.2011 11:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fan01 (Post 1126146)
ile meczów ligi austriackiej, belgijskiej, oraz meczów outsiderów ligi angielskiej oglądałeś, że wydajesz takie osądy?

Ja akurat ligę angielską oglądam regularnie nie tylko meczem typu Chelsea - MU, ale też Blackpool - Wolves etc. Podejrzewam, że w takich spotkaniach z "outsiderami" ligi każdy zespół polskiej ligi miałby spore kłopoty.

krzsmi11 14.07.2011 11:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Niemogesiezarejestrowac (Post 1126264)
Czyli źle zrobił ten typ? Wolałbyś żebyśmy stracili flagę?

Żal! Wróć chłopie do przedszkola. Widać, że w głowie to masz siano jeszcze. Ten który opluł stewarda to burak niesamowity. Reklama na cały świat. Ciekawe ile było takich incydentów których nie zarejestrowała kamera? I te przyśpiewki...brak słów.

martin_6 14.07.2011 11:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PANDEM0NIUM (Post 1126256)
I twoim zdaniem to jest powód do dumy? Może to Twój koleżka tak namiętnie charał wczoraj na ochroniarza przed całą Polską?

Człowieku, wyjdź stąd. Nie da się Ciebie czytać. Poza marnej jakości trollingiem nie masz wiele do przekazania. Nie mówię tylko o tej wypowiedzi, ale o całokształcie "twórczości"

Co takiego strasznego w Rydze zrobili Wiślacy? Machali flagami... straszne, wybić to bydło co do sztuki!

skeba 14.07.2011 11:13

Niektórzy tu lamentuja, jakby to Wisła przegrała 1-0.
Kto będzie pamiętał za pare miesięcy, że Wisła męczyła się ze słabym Skonto, jak może okazac sie, ze bedziemy w fazie grupowej LE albo LM?

Wygrana, jest wygraną. Obojętnie w jakim stylu. Mogą do końca życia wygrywać po słabych spotkaniach, 1-0.

mee 14.07.2011 11:13

Małecki nie jest słaby technicznie. B. krótko prowadzi piłkę, niezły balans, niezłe obie nogi. Ja osobiście widzę u Małego dużą pracę nad siłą, poprawą techniki prowadzenia piłki, podania i strzału. Przeszkadza mu gorąca głowa. Problemem jest to że:
- za długo przetrzymuje piłkę - jak ma kiwać to niech kiwa, a nie kręci kółeczka (zresztą całkiem ciasne :-))
- podejmuje złe wybory, głowa za nisko
- często dostaje od Paljića takie piłki, że sam bym Pajlićowi chciał "wybić zęby" :-) - wyrzucające, zwalniające a nie kreujące grę
Nie jestem jakimś wielbicielem Małego ale on ma w sobie coś nieszablonowego i Maaskant to widzi i chce żeby próbował, bo bez tego nie będzie lepszym zawodnikiem. Jest w takim wieku że jeszcze może sporo poprawić, więc chyba dlatego ma "duuuuży" kredyt zaufania od trenera

PANDEM0NIUM 14.07.2011 11:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martin_6 (Post 1126270)
Człowieku, wyjdź stąd. Nie da się Ciebie czytać. Poza marnej jakości trollingiem nie masz wiele do przekazania. Nie mówię tylko o tej wypowiedzi, ale o całokształcie "twórczości"

Co takiego strasznego w Rydze zrobili Wiślacy? Machali flagami... straszne, wybić to bydło co do sztuki!

A czy ja twierdzę że zrobili coś strasznego oprócz tego że wystawili sami sobie i przy okazji klubowi cenzurkę buraków? Ja zapytałem się tylko tego jegomoscia który tak się chlubi popisami tych kilku durni czy jest z tego dumny? Sądząc po kontekscie jego wypowiedzi on ten link bedzie wklejał gdziekolwiek żeby tylko popisać się przed kibicami innych klubów jacy to jesteśmy cool i trendy. Nie widzisz ze przez takie podejscie Polaków maja za całkowitych baranów? A kibic Polski jest tożsamy dla obcokrajowców z łysym karkiem. Jedno jest pewne, kolejnym krajem który ma nas za buców i chamów jest Łotwa/
Co do drugiej części Twojej "wypowiedzi" to proponuje dwa wyjścia
1. przycisk ignoruj i nie będziesz widział moich wypowiedzi
2. przenieśmy rozmowę na priv to nie miejsce na tego typu dyskusje

Twój wybór

Zienczuk8 14.07.2011 11:43

Wczorajszy mecz można uznać za słaby w wykonaniu Wisły...wydaje mi się jednak, że drużyna powoli będzie się rozkręcać w kolejnych meczach, póki co cieszmy się, że udało się osiągnąć bardzo korzystny rezultat. Takie mecze gra się naprawdę bardzo ciężko..Chciałbym zwrócić uwagę, że chyba najlepszym zawodnikiem meczu był... Iliev, w momencie gdy lepiej zaczną się dogadywać z Maorem poziom naszej drużyny z przodu widocznie wzrośnie. O wynik dwumeczu jestem spokojny, miejmy nadzieję, że los będzie dla nas łaskawy w losowaniu piątkowym, bo trafienie na Genk zmniejsza nasze szanse..

sergio 14.07.2011 11:47

Jak w rewanżu wyjdzie ten sam skład i ustawienie Sobola z Wilkiem w środku to nasza gra będzie wyglądac podobnie mimo że grać będziemy u siebie

WislaOnly 14.07.2011 11:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez River (Post 1126249)
Jak o Nunezie nic nie wiesz (i my wszyscy tez) to wypadaloby sie dowiedziec i dac mu szanse a nie 20 minut. Biton zagral wczoraj kwadrans i co powiemy ze cienias bo nic nie pokazal? Danie szansy to conajmniej jedna polowa lub po prostu caly mecz.
Malecki wczorajsza gra zasluzyl na lawe, przynajmniej daloby mu to do myslenia. Rewanz ze Skonto pewnie bedzie wygladal podobnie jak wczoraj. Dlatego jestem za tym, by dac Nunezowi szanse od poczatku, zobaczymy jak na tle takiego rywala sie pokaze.




Nikt tu nie mowi, ze Nunez ma dostac pierwszy sklad na stale (no chyba, ze gralby b. dobrze). Chodzi o to by nowy zawodnik w meczu o stawke tez pokazal jakie ma mozliwosci a rewanz ze Skonto wydaje sie byc ku temu dobra okazja.

Po części tak właśnie napisałem, niech wejdzie na na ostatnie pół godziny i niech coś pokaże.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez River (Post 1126249)
W ziemie przyszedl Pareiko - dostal plac. Przyszedl Jaliens - dostal plac. Przyszedl Melikson - dostal plac. Przyszedl Genkow - dostal plac. Teraz przyszedl Iliev - juz pierwszy sklad (wiadomo, kontuzja Kirma)

I widzisz, tak właśnie sytuacja wygląda gdy się skład wymienia, jedni odchodzą, drudzy przychodzą na ich miejsce i grają. To samo ma się jeśli chodzi o skok jakościowy. Przyszedł Melixon i Pereiko i od razu mają plac bo wiadomo że są lepsi od zawodników którzy już są w klubie. Jeśli chodzi o Nunesa, to nie jest tak, że on bije na łeb Kirma, Małeckiego, Pajlicia. Chłopak przyszedł na wypożyczenie po to żeby się zaprezentować, pokazać na co go stać, więc niech pokaże klasę na treningach, następnie niech zagra pół meczu, wgryzie się w taktykę i dopiero niech walczy o pierwszy skład. Wyjdzie nie przygotowany do meczu, zagra marnie, spali się i będzie po chłopaku. Zostanie wielki lament na forum.

milosz 14.07.2011 11:56

Mamy szeroką kadre i trener powinien być bardziej elastyczny, ale naszych płaczków rzeczywiście nie da się czytać.

PANDEM0NIUM 14.07.2011 12:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez milosz (Post 1126297)
Mamy szeroką kadre i trener powinien być bardziej elastyczny, ale naszych płaczków rzeczywiście nie da się czytać.

Owszem. Zauważyłem tez na tym forum kilka stron wstecz opinie o Bitonie że przeszedł obok meczu sic! Gościu który wszedł na ostatnie 15 minut gdzie nasi oddychali już rekawami. Rozumiem ze powinien wejść na boisko strzelić hattricka i zaliczyć 2 asysty?

Jak to powiedział Lem nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów dopóki nie poznałem internetu.

mee 14.07.2011 12:12

Jeszcze odnośnie składu: RM wybrał najbezpieczniejszy wariant z możliwych i cel osiągnął. Z nowych Iliev na plus, moim zdaniem Kirm będzie miał problem z wejściem do pierwszej jedenastki, Lamey pasywnie w ataku, ale po jego b. dobrej wrzucie padła bramka, widać że ma strzał, technicznie przyzwoicie, więc być może szybko zapomnimy o Cikoszu. Na lewej stronie z tyłu mam nadzieję szybko zobaczyć Diaza, bo Paljić mnie nie przekonuje, chociaż niby gra poprawnie. Mam wrażenie że Diaz może dodać jakąś nutę nieprzewidywalności w akcjach z lewej, bo są schematyczne do bólu. Mam również świadomość że może dodać nutę nieprzewidywalności z tyłu :-D. Reszta w normie czyli to co o nich wiemy a o Małym już pisałem. Gienek słabo ale bez piłki taki napastnik niewiele może. Symptomatyczna zmiana: Garguła za Meliksona, co dla mnie oznacza że z Łukaszem jest może wreszcie trochę lepiej. Oby.

Ajax 14.07.2011 12:17

Maskan pooglądał soibie mecze z Lewadią Śląskiem i założył najbezpieczniejszy wariant (taki skłąd typowałem) ostrożnie z tyło bez wpadek i się udało IMHO w Krakowie i w ogóle w pucharach będziemy tak grali RM nie jest ślepy i widzi że nasza obrona nie specjalnie jeszcze funkcjonuje żeby można było "usiąść" na przeciwniku.

Na minus przy takiej taktyce za mało ruchu i w ogóle jakoś tak powoli bez polotu to szło. Zawodnicy którzy IMHO zagrali poniżej swoich możliwości: Sobol, Małecki, Jaliens, Genkov

Na plus: wynik Bilton, Lamey

tomasz_19 14.07.2011 12:19

w piątek losowanie III rundy... powiem krótko... tylko nie Genk!

River 14.07.2011 12:20

JAko, ze runda III jest juz blisko (choc Skonto wciaz ma jeszcze jakies tam szanse) to pozwole sobie na krotka analize naszych potencjalnych rywali w III rundzie. (zakladam, ze druzyny, ktore wywalczyly zaliczke w pierwszym meczu obronia ja)

Genk - zdecydowanie najmocniejszy i najtrudniejszy z mozliwych rywali w III rundzie. Lige zaczynaja w ten sam weekend co my wiec mozna zalozyc, ze beda na podobnym etapie przygotowan jak my. Szanse 70%-30% Genk
Litex - pokonalismy ich w niedawnym sparingu, na pewno rywal nielatwy ale z pewnoscia do ogrania. Lige zaczyna tydzien po nas. W pierwszym meczu z Czarnogorcami dluggo przegrywali ale ostatecznie wygrali na wyjezdzie 2:1. 50%-50%
Slovan - lige zaczynaja juz jutro, w pierwszym meczu z Tobolem wygrali u siebie 2:0 wiec szalu nie zrobili. Szanse 55%-45% Wisla
Victoria Plzno - po Genku chyba najtrudniejszy z mozliwych rywali w tej fazie. Lige zaczynaja tak jak my, w ostatni weekend lipca. W pierwszym meczu eliminacji wygrali w Armenii 4:0 czyli szybko, latwo i przyjemnie. Juz pewny awans. Szanse 55%-45% Plzno.
Maribor - lige zaczynaja w najblizzszy weekend wiec przed meczem z nami zagraja dwa spotkania ligowe. Mistrzoswto wygral iw dobrym stylu przegrywajac tylko 3 z 36 spotkan. W pierwszym meczu z Luksemburczykami wygrali 2:0 wiec podobnie jak Slovan szalu nie zrobili. 60%-40% Wisla
Helsinki - w pelni sezonu. Pewne prowadzenie w lidze z 10pkt przewaga i 13 zwyciesstwami w 15 meczach. W pierwszym meczu wygrali na wyjezdzie z Bangorem 3:0 wiec pewny awans. 60%-40% Wisla
Ekranas - w peelni sezonu, po 17 kolejkach prowadza z 6pkt i jeszcze nie przegrali meczu. Wygrali na Malcie 3:2 i najpewniej zagraja w III rundzize. Jednak to tylko Litwini... 75%-25% Wisla
Zestafoni - lige zaczynaja w pierwszy weekend sierpnia. Wygrali w pierwszym meczu z Moldawianinami z Dacii 3:0. Pewny awans. Szanse 55%-45% Wisla (tak nisko, bo wiemy jak sie nam gra z druzynami z tamtych stron...)
Malmo - w pelni sezonu. Po 16 kolejkach sa dopiero na 8 miejscu z 10 pkt straty. Mistrzostwa raczej nie obronia. Ponadto w pierwszym meczu strasznie sie meczyli z zespolem z Wysp Owczych (wygrana 2:0) wiec widac, ze ten zespol nie nawiazuje do tego co gral w zeszlym roku. Szanse 60%-40% Wisla
Shamrock Rovers - w pelni sezonu, po 22 kolejkach zajmuja drugie miejsce z punktem straty do lidera. Wygrali w pierwszym meczu z Flora 1:0. Biorac pod uwage poziom irlandzkiej ligi to Shamrock jest chyba najlsabszym obok Ekranasu mozliwym rywalem do wylosowania. 75%-25% Wisla

W skrocie.
Shamrock, Ekranas i bardzo duze szanse awansu.
Malmoe, Helsinki, Maribor - spore szanse awansu.
Zestafoni, Slovan - bedziemy faworytem ale latwo nie bedzie.
Litex, Plzno - to bylyby barrzo wyrownane dwumecze a o awansie moglyby decydowac detale lub to po czyjej stronie bedzie szczescie.
Genk - szanse na awans zdecydowanie najmniejsze choc powalczyc jak najbardziej mozna. Jednak by wyeliminowac Belgow trzeba by zagrac na naprawde dobrym poziomie.


To tyle, mozecie wysmiewac:D


Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislaOnly (Post 1126296)
Jeśli chodzi o Nunesa, to nie jest tak, że on bije na łeb Kirma, Małeckiego, Pajlicia.

Tego nie wiesz. Musi dostac porzadna szanse a nie ogony. Jestem za tym by na Skonto wyszedl w pierwszym skladzie. Jak bedziemy go wpuszczac na ogony to nic nie pokaze i skonczy jak Rios.
Kirma to bronia statystki ale chyba zgodzisz sie, ze w wielu meczach jest w .... niewidoczny. Malecki, sory ale czasem lawa by mu sie przydala. O Pajliciu nie piszmy bo Nunez raczej ma grac w pomocy.

blanco 14.07.2011 12:30

River , co tu wyśmiewać ? Konkretna , mądra analiza.
Nie pozostaje nic innego jak czekać na jutrzejsze koszyki i losowanie.
Odnośnie wczoraj wszystko było w miarę ok , oprócz najważniejszej rzeczy: gry obronnej . Jeśli nasi defensorzy natrafią na lepszych pomocników , rywale będą wchodzić w Wisłę jak w masło , co wiadomo czym się skończy.

WislaOnly 14.07.2011 12:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez River (Post 1126307)
JAko, ze runda III jest juz blisko (choc Skonto wciaz ma jeszcze jakies tam szanse) to pozwole sobie na krotka analize naszych potencjalnych rywali w III rundzie. (zakladam, ze druzyny, ktore wywalczyly zaliczke w pierwszym meczu obronia ja)

Genk - zdecydowanie najmocniejszy i najtrudniejszy z mozliwych rywali w III rundzie. Lige zaczynaja w ten sam weekend co my wiec mozna zalozyc, ze beda na podobnym etapie przygotowan jak my. Szanse 70%-30% Genk
Litex - pokonalismy ich w niedawnym sparingu, na pewno rywal nielatwy ale z pewnoscia do ogrania. Lige zaczyna tydzien po nas. W pierwszym meczu z Czarnogorcami dluggo przegrywali ale ostatecznie wygrali na wyjezdzie 2:1. 50%-50%
Slovan - lige zaczynaja juz jutro, w pierwszym meczu z Tobolem wygrali u siebie 2:0 wiec szalu nie zrobili. Szanse 55%-45% Wisla
Victoria Plzno - po Genku chyba najtrudniejszy z mozliwych rywali w tej fazie. Lige zaczynaja tak jak my, w ostatni weekend lipca. W pierwszym meczu eliminacji wygrali w Armenii 4:0 czyli szybko, latwo i przyjemnie. Juz pewny awans. Szanse 55%-45% Plzno.
Maribor - lige zaczynaja w najblizzszy weekend wiec przed meczem z nami zagraja dwa spotkania ligowe. Mistrzoswto wygral iw dobrym stylu przegrywajac tylko 3 z 36 spotkan. W pierwszym meczu z Luksemburczykami wygrali 2:0 wiec podobnie jak Slovan szalu nie zrobili. 60%-40% Wisla
Helsinki - w pelni sezonu. Pewne prowadzenie w lidze z 10pkt przewaga i 13 zwyciesstwami w 15 meczach. W pierwszym meczu wygrali na wyjezdzie z Bangorem 3:0 wiec pewny awans. 60%-40% Wisla
Ekranas - w peelni sezonu, po 17 kolejkach prowadza z 6pkt i jeszcze nie przegrali meczu. Wygrali na Malcie 3:2 i najpewniej zagraja w III rundzize. Jednak to tylko Litwini... 75%-25% Wisla
Zestafoni - lige zaczynaja w pierwszy weekend sierpnia. Wygrali w pierwszym meczu z Moldawianinami z Dacii 3:0. Pewny awans. Szanse 55%-45% Wisla (tak nisko, bo wiemy jak sie nam gra z druzynami z tamtych stron...)
Malmo - w pelni sezonu. Po 16 kolejkach sa dopiero na 8 miejscu z 10 pkt straty. Mistrzostwa raczej nie obronia. Ponadto w pierwszym meczu strasznie sie meczyli z zespolem z Wysp Owczych (wygrana 2:0) wiec widac, ze ten zespol nie nawiazuje do tego co gral w zeszlym roku. Szanse 60%-40% Wisla
Shamrock Rovers - w pelni sezonu, po 22 kolejkach zajmuja drugie miejsce z punktem straty do lidera. Wygrali w pierwszym meczu z Flora 1:0. Biorac pod uwage poziom irlandzkiej ligi to Shamrock jest chyba najlsabszym obok Ekranasu mozliwym rywalem do wylosowania. 75%-25% Wisla

W skrocie.
Shamrock, Ekranas i bardzo duze szanse awansu.
Malmoe, Helsinki, Maribor - spore szanse awansu.
Zestafoni, Slovan - bedziemy faworytem ale latwo nie bedzie.
Litex, Plzno - to bylyby barrzo wyrownane dwumecze a o awansie moglyby decydowac detale lub to po czyjej stronie bedzie szczescie.
Genk - szanse na awans zdecydowanie najmniejsze choc powalczyc jak najbardziej mozna. Jednak by wyeliminowac Belgow trzeba by zagrac na naprawde dobrym poziomie.


To tyle, mozecie wysmiewac:D



Tego nie wiesz. Musi dostac porzadna szanse a nie ogony. Jestem za tym by na Skonto wyszedl w pierwszym skladzie. Jak bedziemy go wpuszczac na ogony to nic nie pokaze i skonczy jak Rios.
Kirma to bronia statystki ale chyba zgodzisz sie, ze w wielu meczach jest w .... niewidoczny. Malecki, sory ale czasem lawa by mu sie przydala. O Pajliciu nie piszmy bo Nunez raczej ma grac w pomocy.


Jasne, w tym co mówisz, jest też sens, ale co by nie powiedzieć i tak trenerinjo zrobi jak będzie uważał:D Ja tylko cieszę się, że jest z kim na tym forum kulturalnie i rzeczowo porozmawiać. Ukłon w Twoją stronę.
Co do Twojej analizy to powiem tylko tyle, że chciałbym aby Wisła trafiła na Shamrock lub w najgorszym przypadku na Litex.

szprotson 14.07.2011 12:34

Fulham w rewanzu z NSI Runavik (Wyspy Owcze) zremisowali 0-0. Jak my bysmy mieli sklad Fulham i zrobili taki wynik w rewanzu (u siebie pierwszy mecz 3-0 dla Angoli) to byly by masowe samobojstwa i pewno list do Uefa o wycofanie z rozgrywek.

1-0 na wyjeździe, gdzie druzyna Skonto stawia autobus od 1 minuty na 20 metrze, to satysfakcjonujący wynik. O meczu zapomnijmy, dziś jest czwartek gra WKS my mamy mecz we wtorek.
Oczywiście, jeśli u Siebie zaprezentujemy sie identycznie jak wczoraj to mozna zacząć sie martwić, ale niewierze ze mozna takie dno grać dalej. Mam nadzieje ze piłkarze dopiero beda uzyskiwac świeżośc i lekkośc.

wczoraj bardzo niepodobała mi sie gra Paljica i ....Sobola. To ze Mały grał piach widział nawet ślepiec.

coni 14.07.2011 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez |el0|ManoeL (Post 1126217)
ludzie ochłoncie...po losowaniu kazdy sie obawial(poza malymi wyjatkami)..teraz nasi wygrali(taki wynik w ciemno byscie brali zaraz po losowaniu) a teraz jaka ta nasza druzyna jest slaba i w ogole....przypomnijcie sobie jaki start mialy pyry w zeszlym sezonie w pucharach...albo jeszcze blizszy przyklad...nie chce myslec co by to bylo jakbyscie pochodzili z argentyny bo wtedy to byscie sie chyba pocieli po tych dwoch remisach Argentyny..... spokojnie drodzy wislacy:) z kazdym meczem bedzie corac lepiej...chlopaki nabiora swiezosci i przy dobrym losowani grup[a LM jest nasza:P
pzdr.


a tym samym mniej płaczków na forum.

Lysy 14.07.2011 12:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislaOnly (Post 1126214)
-----------------------------Pereiko----------------------------------
Lamey------------ Bunoza-------Chavez-------------Diaz
----------------------------------------------------------------
----------------------Sobolewski----------------------------
---------------------------------------Jirsak------------------
Małecki-------------------Melixon----------------------Iliev
----------------------------------------------------------------
-----------------------------Genkov--------------------------

Na szczęście nie Ty jesteś trenerem i mało prawdopodobne by wybiegł tak tragiczny skład. Diaz, Bunoza w obronie? Widziałeś jaką padlinę odstawiali w meczu z Florą Tallin? Chesz byśmy u siebie stracili 2-3 bramki?
Człowiek duch Jirsak w pomocy? Mamy grać w 10? Czy Ty czasem nie jesteś ukrytym kibicem Skonto?
Wracaj do FM, bo chyba tylko tam takim składem możesz cokolwiek ugrać.

wislakrakow124 14.07.2011 12:55

Pilkarze ledwo wrocili z Rygi i odrazu trening. Myslalem ze dostana dzisiaj wolne ale niech trenuja:)

Jarza 14.07.2011 12:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mee (Post 1126301)
Jeszcze odnośnie składu: RM wybrał najbezpieczniejszy wariant z możliwych i cel osiągnął. Z nowych Iliev na plus, moim zdaniem Kirm będzie miał problem z wejściem do pierwszej jedenastki,

A moim skromnym zdaniem po wyleczeniu Kirma z 11 wyleci Mały - sympatie, sympatiami ale od dłuższego czasu gra bez polotu, bezmyślnie trzyma piłkę, zwalnia akcje, wybiera złe warianty rozegrania... coś mi tak to wygląda...

WislaOnly 14.07.2011 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 1126318)
Na szczęście nie Ty jesteś trenerem i mało prawdopodobne by wybiegł tak tragiczny skład. Diaz, Bunoza w obronie? Widziałeś jaką padlinę odstawiali w meczu z Florą Tallin? Chesz byśmy u siebie stracili 2-3 bramki?
Człowiek duch Jirsak w pomocy? Mamy grać w 10? Czy Ty czasem nie jesteś ukrytym kibicem Skonto?
Wracaj do FM, bo chyba tylko tam takim składem możesz cokolwiek ugrać.

Hhaha, co ty za typ jesteś!!!! Nawet nie chce mi się tłumaczyć dlaczego taki wybór, poczytaj sobie kilka postów wcześniej. Co do kultury oraz rzeczowości Twojej wypowiedzi powiem tylko tyle- żenada!!

Grzadq 14.07.2011 12:57

Bunoza może nie będzie dawać takich kwiatków w obronie jak super hiper znany i doświadczony Jaliens. A Diaz chyba gorzej od Paljica nie zagra.

Jirsak? Wpuśćmy na boisko, podejrzewam że będzie z niego dużo więcej pożytku niż _ja do ciebie - ty do mnie_ w wykonaniu Sobola i Wilka.

HEDu 14.07.2011 12:58

lepszy Jirsak niz Sobol + Wilk. Bo kto inny? Garguła? No comments. Lepiej Nunez. Więc są dwa wyjscia. Jirsak i Nunez za jednego z DP i tyle. Jirsak jest ŚP a wszyscy ciągle oczekują od niego by był OP jak Melikson.

WislaOnly 14.07.2011 13:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 1126324)
lepszy Jirsak niz Sobol + Wilk. Bo kto inny? Garguła? No comments. Lepiej Nunez. Więc są dwa wyjscia. Jirsak i Nunez za jednego z DP i tyle. Jirsak jest ŚP a wszyscy ciągle oczekują od niego by był OP jak Melikson.

A właśnie o to chodzi, że trzeba nam łącznika, miedzy mocno ofensywnym Melixonem, a defensywnym Sobolem, Jirsak i piłkę pośle i do defensywy się wróci! Garguła jest za mocno ofensywny. Dla mnie on jest w tym momencie najlepszy. Jeśli gramy dwoma def to się robi dziura w ataku, bo jak Melixon wejdzie w pole karne to nie ma go w środku i odwrotnie, a tak Melixon wchodzi w pole karne, Jirsak przed polem karnym a Sobol cofnięty. Wtedy to i wrzutki mają szanse powodzenia a nie przechodzą przez cale pole karne, a tam 2-3 Wiślaków. A i Jirsak ma kopyto i dobrze nogę ułożoną, a wczoraj to tylko dwa sexowne strzały z dystansu widziałem.

Zienczuk8 14.07.2011 13:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 1126324)
lepszy Jirsak niz Sobol + Wilk. Bo kto inny? Garguła? No comments. Lepiej Nunez. Więc są dwa wyjscia. Jirsak i Nunez za jednego z DP i tyle. Jirsak jest ŚP a wszyscy ciągle oczekują od niego by był OP jak Melikson.


ja tam wolę Gargułę.. koleś w sparingach dobrze się raczej pokazywał..to, że wczoraj on dostał szansę a nie Jirsak coś znaczy. Dodatkowo mam nadzieję, że Jovanovic zastąpi Q..

edit. WislaOnly co ty masz z tym X?

PANDEM0NIUM 14.07.2011 13:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislaOnly (Post 1126329)
a wczoraj to tylko dwa sexowne strzały z dystansu widziałem.

o kur... :rotfl:

RAFi89 14.07.2011 13:08

Mecz jaki był każdy widział i nie ma o czym mówić. Natomiast to są europejskie puchary, mamy przed sobą 3 rundy kwalifikacyjne aby zagrać przynajmniej w LE i to jest cel. Na dzień dzisiejszy mamy wyeliminować Skonto i czy to zrobimy w rozmiarach kilku bramek czy też po karnych nie będzie miało później żadnego znaczenia. Liczy się to aby grać dalej. To nie liga że po dwóch słabszych spotkaniach można zagrać 10 dobrych i zespół będzie wysoko w tabeli. Tutaj jeden słabszy mecz, jeden błąd i jest po zabawie.
Dla nas to był pierwszy mecz, niewiadomą jest nasza forma, to na co stać rywala dodatkowo mecz wyjazdowy. Rywal piłkarsko słaby ale jednak w trakcie sezonu, dodatkowo zagrał bardzo defensywnie. Po nas też było widać że gramy niesamowicie ostrożnie. Praktycznie cały czas z tyłu pozostawało minimum 4 zawodników a w drugiej połowie nawet 6.
Dzisiaj przywozimy korzystny rezultat i musimy dopełnić formalności w Krakowie. Jeśli forma w kolejnych tygodniach pójdzie w górę będzie szansa powalczyć w kolejnej rundzie, inaczej może być ciężko.

karas1983 14.07.2011 13:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1126313)
Fulham w rewanzu z NSI Runavik (Wyspy Owcze) zremisowali 0-0. Jak my bysmy mieli sklad Fulham i zrobili taki wynik w rewanzu (u siebie pierwszy mecz 3-0 dla Angoli) to byly by masowe samobojstwa i pewno list do Uefa o wycofanie z rozgrywek.

1-0 na wyjeździe, gdzie druzyna Skonto stawia autobus od 1 minuty na 20 metrze, to satysfakcjonujący wynik.

szprotson ale tu nie chodzi o wynik, bo ten jest świetny, tylko o styl...

My w ostatnim kwadransie zaczęliśmy panikować grając w liczebnej przewadze i to z takimi ogórami jak Skonto (sam widziałeś co Łotysze grają...); to nie napawa optymizmem przed 3 rundą eliminacji oj nie napawa...

Chciałbym wierzyć, że z każdym kolejnym meczem będzie lepiej.

Kon®ado 14.07.2011 13:11

lepiej zamknac ten temat bo znowu placzki zydowskie maja radoche.. ja nie wiem czy niektorzy z Was to przebrani "kibice" zza Błoń czy inne zakompleksione ? mecz byl slaby ale chyba kazdy wiedzial ze tak bedzie, tragedii nie bylo wazne ze gol na wyjezdzie padl ;p trzeba szlifowac forme by na najwazniejsze mecze trafic z forma i bedzie dobrze.

krzsmi11 14.07.2011 13:13

Tylko i wyłącznie Garguła. Mam nadzieję, że już od następnego meczu tak właśnie będzie. Nie róbcie dramatu, że to będzie zbyt ofensywne ustawienie. Przynajmniej Melikson i Iliev będą mieli z kim klepe zagrać. Wilk mnie wczoraj bardzo rozczarował. Linie środkową przeszedł może parę razy, podania miał tylko do najbliższego w dodatku często niecelne, a w obronie też bez szału. W końcówce głupi faul blisko pola karnego...Tylko taki manewr może uratować naszą grę, poza oczywiście wymianą Małeckiego...

WislaOnly 14.07.2011 13:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzsmi11 (Post 1126339)
Tylko i wyłącznie Garguła. Mam nadzieję, że już od następnego meczu tak właśnie będzie. Nie róbcie dramatu, że to będzie zbyt ofensywne ustawienie. Przynajmniej Melikson i Iliev będą mieli z kim klepe zagrać. Wilk mnie wczoraj bardzo rozczarował. Linie środkową przeszedł może parę razy, podania miał tylko do najbliższego w dodatku często niecelne, a w obronie też bez szału. W końcówce głupi faul blisko pola karnego...Tylko taki manewr może uratować naszą grę, poza oczywiście wymianą Małeckiego...

Ja wam mówię, że trzeba dać Małeckiemu szanse do rehabilitacji, chłop z krwi i ciała Wiślak, jeśli cienko będzie, to pewnie go trener zmieni. Troszkę wiary w niego i cierpliwości...:foch:
@Zienczuk8 Melikson z X wygląda groźniej, ale może masz rację, trzeba dbać o szczegóły!

PANDEM0NIUM 14.07.2011 13:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kon®ado (Post 1126337)
mecz byl slaby ale chyba kazdy wiedzial ze tak bedzie.

Tutaj wiekszość myśli że każdy mecz będziemy wygrywać po 3:0 niezależnie z kim gramy, gdzie gramy i jak gramy. Jak wymęczymy 1:0 to są pretensje o styl, jak 3:0 to pretensje że nie 4:0 itd.
Wisła zagrała słabo to nie podlega wątpliwości ale sposób wypowiadania swoich racji co poniektórych jest żenujący.

krzsmi11 14.07.2011 13:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislaOnly (Post 1126342)
Ja wam mówię, że trzeba dać Małeckiemu szanse do rehabilitacji, chłop z krwi i ciała Wiślak, jeśli cienko będzie, to pewnie go trener zmieni. Troszkę wiary w niego i cierpliwości...:foch:

Ja mu nie odbieram tego, że jest Wiślakiem! Całą rundę wiosenną grał tak samo...głowa w dół, kiwka, kółeczko itp. Przez to strasznie zwalnia grę. Zauważ, jak gra Melikson czy Iliev. Często z pierwszej piłki, jakieś niekonwencjonalne zagranie i robi się zamęt. A Mały na takie kiwki to może sobie nabierać amatorów ze Sławkowa. Sorry ale tak to niestety wygląda i raczej się to nie zmieni. Taki już gość ma styl.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl