Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Dymisja Kasperczaka. Kto jego następcą? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7522)

DwayneWade3 13.08.2010 12:29

Tak piszecie o tym Petrescu, ale boję się, że skończy jak inni, którzy po raz drugi wracają na stare śmieci. Kasperczak, ostatnio na mundialu Lippi. Coś mi się to nie podoba...
Gdybym miał złotą rybkę, to poprosiłbym o Wengera. :)

tofik 13.08.2010 12:32

Nie ważne kto przyjdzie. Ważne żeby Cupiał mu zaufał i pozwolił zmienić skład. Pozbyć się drewna. Nasze reprezentacje pokazują, że Polacy się nie nadają do piłki. Tylko najbardziej pracowitych zostawić, z reszta się pożegnać. I cierpliwości. Nie można go wyrzucać, bo zajął 2 miejsce, albo nie awansował do LM. A przynajmiej nie w momencie gdy jego jedynym napastnikiem będzie otłukujący bramkarzy Brożek.

sandbender 13.08.2010 12:36

Marek Koźmiński? TEN Marek Koźmiński? I co, w pakiecie ze Zbysiem jak rozumiem?
No ja pier.ole.

To jakaś paranoja jest.

iq1000 13.08.2010 12:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandbender (Post 959750)
Marek Koźmiński? TEN Marek Koźmiński? I co, w pakiecie ze Zbysiem jak rozumiem?
No ja pier.ole.

To jakaś paranoja jest.

Co masz do niego? :>

Zwitter 13.08.2010 12:40

Bardzo się uciesze jak wróci Petrascu. Niech weźmie tych kopaczy leniwych i coś z nimi zrobi bo to już przechodzi ludzkie pojęcie. Z polską piłką dawno nie wyło tak źle, fatalna postawa w pucharach i fatalna gra naszej reprezentacji, która od marca nie strzeliła nawet gola! Przecież to jest niewiarygodne co się teraz dzieje.

Ja rzeczywiście wróci Petrascu to dać mu ze 2 lata spokojnej pracy, jak piłkarze będą go chcieli zwolnić wynikami i swoją grą, bo zapewne jak wprowadzi "hard work" to tak będą chcieli zrobić, to pozbyć się kopaczy, wymienić wszystkich leni i niech Petrascu ma decydujące zdanie ws. transferów. Ja innego wyjścia nie widzę, przy obecnym podejściu piłkarzy do obowiązków dalej będziemy w wielkiej dupie w pucharach, bo w marnej lidze jako tako nam jeszcze idzie.

sandbender 13.08.2010 12:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez iq1000 (Post 959753)
Co masz do niego? :>

A przyjdzie jego ojciec? A jak nie przyjdzie to odetnie sie calkowicie od niego?

dzollo 13.08.2010 12:44

Możliwe, że jeśli jest prawdą, że po meczu w Baku Cupiał się bardzo wku** i głową nie zapłaci jedynie Kasperczak, wydaje mi się, że Pan BC mógł zrozumieć swoje błedy z przeszłości, iż nie można ulegać presji piłkaży i ich wylewnych płaczy jakoby "zaciężko pracuja na treningach" bo prowadzi to do kompletnej amatorki i blamażu, dlatego w jego głowie mogł zrodzić się chytry plan aby dać popalić naszym leniom, a wiadomo kto dostanie najbardziej po tyłku jeśli Dan wróci, oczywiście Ci któzy wtedy na niego najbardziej nażekali z Brożkami na czele. Wiec mogł sobie pomyśleć "ja na was partacze tyle kasy wywalam a wy mi taki wstyd przynosicie, jak Kuba Bogu tak Bog Kubie..."

Bardzo możliwe, że gdyby nie wywalono wtedy Petrescu dzisiaj byli byśmy w zupełnie innym miejscu, a tak jesteśmy w kaczej dupie. Mądry polak po szkodzie.

tarantulaw2 13.08.2010 12:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dzollo (Post 959757)
Możliwe, że jeśli jest prawdą, że po meczu w Baku Cupiał się bardzo wku** i głową nie zapłaci jedynie Kasperczak, wydaje mi się, że Pan BC mógł zrozumieć swoje błedy z przeszłości, iż nie można ulegać presji piłkaży i ich wylewnych płaczy jakoby "zaciężko pracuja na treningach" bo prowadzi to do kompletnej amatorki i blamażu, dlatego w jego głowie mogł zrodzić się chytry plan aby dać popalić naszym leniom, a wiadomo kto dostanie najbardziej po tyłku jeśli Dan wróci, oczywiście Ci któzy wtedy na niego najbardziej nażekali z Brożkami na czele. Wiec mogł sobie pomyśleć "ja na was partacze tyle kasy wywalam a wy mi taki wstyd przynosicie, jak Kuba Bogu tak Bog Kubie..."

Bardzo możliwe, że gdyby nie wywalono wtedy Petrescu dzisiaj byli byśmy w zupełnie innym miejscu, a tak jesteśmy w kaczej dupie. Mądry polak po szkodzie.

Jeśli to by była prawda (co jest możliwe) to popatrze troszeczkę bardziej optymistycznie w przyszłość Wisły.

snyrting 13.08.2010 12:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dzollo (Post 959757)
Możliwe, że jeśli jest prawdą, że po meczu w Baku Cupiał się bardzo wku** i głową nie zapłaci jedynie Kasperczak, wydaje mi się, że Pan BC mógł zrozumieć swoje błedy z przeszłości, iż nie można ulegać presji piłkaży i ich wylewnych płaczy jakoby "zaciężko pracuja na treningach" bo prowadzi to do kompletnej amatorki i blamażu, dlatego w jego głowie mogł zrodzić się chytry plan aby dać popalić naszym leniom, a wiadomo kto dostanie najbardziej po tyłku jeśli Dan wróci, oczywiście Ci któzy wtedy na niego najbardziej nażekali z Brożkami na czele. Wiec mogł sobie pomyśleć "ja na was partacze tyle kasy wywalam a wy mi taki wstyd przynosicie, jak Kuba Bogu tak Bog Kubie..."

Bardzo możliwe, że gdyby nie wywalono wtedy Petrescu dzisiaj byli byśmy w zupełnie innym miejscu, a tak jesteśmy w kaczej dupie. Mądry polak po szkodzie.



W niedawnym wywiadzie Petrescu najcieplej się wpypowiadał o braciach. Zapytany kogo by chciał ściągnąć do Unirei wymienił obok Clebera właśnie Pawła i Piotra. Nie sądze zatem, żeby to oni najmocniej naciskali na wyrzucenie Dana z Wisły.

WISŁAZWE 13.08.2010 12:50

Mam nadzieję, że zarząd zmądrzał i da czas nowemu trenerowi na budowę drużyny a nie- na zimę pierwsza pozycja albo do widzenia, bo to już będzie szczyt wszystkiego.

Bez względu kto nim będzie, osobiście chciałbym trenera z zagranicy, bardzo się uciesze jak wróci nie doceniony za pierwszym razem Petrescu, niech weźmie swój sztab i niech w końcu w Krakowie powstanie drużyna Profesjonalna drużyna przez duże Pe :)

Skończmy z tą amatorką raz na zawsze, dość pobłażania i rządzenia w klubie piłkarzy, nie podoba się to ME i rozwiązanie kontraktu ile można.

Rządy twardej ręki i przyjdą efekty i być może w końcu na Reymonta zawita upragniona Liga Mistrzów z Mistrzem Polski- Wisłą Kraków.

Proud 13.08.2010 12:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez snyrting (Post 959762)
W niedawnym wywiadzie Petrescu najcieplej się wpypowiadał o braciach. Zapytany kogo by chciał ściągnąć do Unirei wymienił obok Clebera właśnie Pawła i Piotra. Nie sądze zatem, żeby to oni najmocniej naciskali na wyrzucenie Dana z Wisły.

Wymienił jeszcze Darka Dudkę ;)

master777 13.08.2010 12:52

W tej informacji o propozycji pracy dla Dana w czerwcu nadmieniono, że była to inicjatywa Cupiała.
***
Jeszcze jedna ważna rzecz - jeżeli Dan do nas przyjdzie, musi najpierw zostawić tamten klub; a nie zrobi tego podczas konferencji w Krakowie. Nie wiem jak zbudowany jest kontrakt Dana, ale on też wiele ryzykuje. Przejedzie się na Wiśle i znów będzie musiał zaczynać wszystko od nowa w Rumunii; prócz tego jak złoży odmowę Ruskim, Ci z pewnością będą próbowali go zatrzymać i mogą strzelić taką kwotę kontraktu, że Dan stanie wryty w progu i znów spojrzy na nich z uśmiechem.... Nie wiem, nie wiem, ale zważywszy na to kto jest wymieniany do roli trenera to jakoś jestem spokojny o Wisłę:)

nesta 13.08.2010 12:54

Zatrudnienie Petrescu (i kazdego innego trenera z nazwiskiem z doswiadczeniem z silnych lig) ma sens jedynie wtedy jesli dostanie 2 lata spokojnej pracy, na budowe druzyny bez wgledu na wyniki (oczywiscie nie mowimy tu o jakiejs katastrofie).

Bo Cupial i kibice beda musieli liczyc sie z tym, ze druzyna zrobi krok w tyl aby najpewniej zrobic pozniej dwa do przodu. Nie wiem ile to potrwa, ale jesli Dan wdrozy treningi jak na zachodzie to polowa tych chlopakow odpadnie. Ale ja jestem za, lepiej troche pocierpiec i pozniej kosic wszystko w lidze i walczyc ambitnie w pucharach niz ogladac taka degrengolade jak teraz.

laurence 13.08.2010 12:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tormenthor (Post 959729)
Petrescu tak, ale pod warunkiem, że polepszył swój warsztat w zakresie treningu ofensywnego drużyny. Nie zapełnimy stadionu, gdy drużyna po strzeleniu na 1:0 takiej Polonii Bytom będzie cofała się w 9 pod własne pole karne i broniła wyniku. W trakcie pierwszej kadencji Dana byłem jego przeciwnikiem .Czas pokazał, że się bardzo myliłem. Natomiast nie można przymykać oczu na błędy, które w przeszłości nasz trener popełniał. No chyba , że nikt Danowi nie wytłumaczył, że większość polskich drużyn, po porażce 1:0 na Reymonta, z uśmiechem i z poczuciem zadowolenia, wraca do swoich miast. Jeśli Petrescu przyjdzie, to jestem za tym, aby sprowadził 4 - 5 Rumunów. Stawiając na Polaków, przy obecnym systemie szkolenia i przy polskiej mentalności, nic w europejskiej piłce nie osiągniemy.

Ja jestem zupełnie innego zdania. Już wole wygrywać z Polonią Bytom 1:0 i w pucharach w takim samym rozmiarze niż wygrywać w naszej lidze po 5:0 a później w pucharach odpadać z byle Azerami, bo obrona nie wie jak się ustawić, a drużyna stosuje pressing przez 5 minut i nie ma siły na więcej.

Gwiaździsty 13.08.2010 12:57

No to jaka rolę w klubie przy tych wszystkich organizacyjno-trenerskich wzmocnieniach widzicie dla ....Zdzicha Kapki ? :) Liczycie, że usunie się w cień ?

Martinus 13.08.2010 13:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez master777 (Post 959735)
Jeden potencialny buc już ma robotę - Clemente został selekcjonerem Kamerunu:)


Jest chyba autorem słynnego wywiadu jak przychodził do Valladolidu.Na pytanie czy jest ostry i wymagający odpowiedział: "Nie, jestem bardzo ostry i bardzo wymagający" :)

Co do Petrescu mam mieszane uczucia.Powroty z reguły okazują się klapą, ale naturalnie wybrzydzać nie będę.

Cinek1906 13.08.2010 13:06

Od początku zwolnienia Heńka pisze o Petrescu, jeśli okaże się, że przyjdzie to będzie bardzo dobrze, tylko szkoda, że tak późno, ale i tak wyciśnie z 'piłkarzy' co się da.. niech kwiczą i skwiałczą.. :)

Wisielak 13.08.2010 13:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez iq1000 (Post 959702)
Dobre info z forum Maci0sa:
- Petrescu jest już bardzo blisko
- Petrescu chce swoich ludzi w sztabie, Basałaj chce pozostawić kilku obecnych
- plusem dla Dana jest to, że w klubie jest Jarosz (i prawie Mielcarski)
- Marek Koźmiński może do nas dołączyć

było by za pięknie
a że u nas za pięknie być nie może więc sprzedajemy Diaza (wiem że za rok mu sie kontrakt kończy)
ale czy jego zastępcą musi być Włoch który zagrał 26 spotkań w Serie A (2005-07) ?!
no fakt ma dużo meczów ale w Serie B ;/

polska.mysl.szkoleniowa 13.08.2010 13:12

Byłem przeciwnikiem Petrescu za jego pierwszej kadencji, bo zwyczajnie rozczarował. Wszyscy oczekiwaliśmy czegoś więcej, jakiejś nowej jakości, a przynajmniej powrotu do krakowskiej wersji sexy football granej za dawnego Henia. Po wszystkich rozczarowaniach, których doznałem (liśmy) od tego czasu, dziś z chęcią widziałbym go na ławce trenerskiej Wisły.

1. Wisła jest dużo słabsza. Mniej techniczna. Mniej ciekawa. Czego w tej drużynie nie zabił Skorża, to zrobiła to defensywa transferowa. Z tymi kopaczami, to już tylko piłka Dana.
2. Petrescu się sprawdził w Rumunii. Rozwiał część wątpliwości. Jeżeli dostanie czas i przyzwolenie na powolne budowanie drużyny od tyłu - to może wypalić.
3. Petrescu to coś więcej niż trenerzy typu modny Słowak/Białorusin, stary Niemiec z NRD, dawny gwiazdor-trener amator z Włoch/Hiszpanii.

Aha - mam nadzieję, że te plotki o Koźmińskim to... tylko plotki. Na czym ten człowiek się zna? Co będzie robił?

krakus 13.08.2010 13:12

Ja się zgadzam w 100% z nestą. Oby tylko nie zatrudnili jakiegoś raczkującego trenera, który będzie się uczył na Wiśle. Jak już by mieli jakiś początkujących zatrudniać to lepiej Probierza, albo ew. Fornalika i może Janasa, ale jego nie wyciagniemy z JW Construction.. Probierz obecnie z polskich szkoleniowców mnie najbardziej przekonuje. Nie mając jakiś świetnych graczy i wielkiej kasy stworzył fajny zespół w Białymstoku. Poza tym on także posiada charyzmę i zna realia polskich piłkarzy i polskiej piłki więc jego kandydatura nie byłaby zła.

szprotson 13.08.2010 13:14

nieważne kogo zatrudnią,
z daleka od Koźmińskiego w Tym klubie! Z daleka ku***

PhantomRanger 13.08.2010 13:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tarantulaw2 (Post 959681)
Sorki, mój błąd.

KURSY:

Wiktor Goncharenko 7.00
Diego Simeone 3.50
Henrik Larsson 13.00
Czeslaw Michniewicz 10.00
Rafal Ulatowski 11.00
Gheorghe Hagi 16.00
Rudolf Assauer 11.00
Tomasz Kulawik 16.00
Werner Liczka 13.00
Dan Petrescu 3.50
Gurban Gurbanov 21.00
Jerzy Engel 51.00
Dragomir Okuka 51.00
Dariusz Wdowczyk 151.00
Diego Armando Maradona 401.00

Niezły hajs by się zgarnęło gdyby tak 1000zł postawić i się trafiło :P

Eternit 13.08.2010 13:22

Marek Koźmiński niech się lepiej zajmie budową dworca w Myślenicach...

snyrting 13.08.2010 13:32

Ale o co wam chodzi z tym Koźminskim?

Jak do Wisły przychodził Basałaj, to tez rozdzieraliscie szaty na forum. Gdy zapytałem co wam w nim nie pasuje, to nikt nie potrafił odpowiedziec.

Nowa moda czy co?

iq1000 13.08.2010 13:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez snyrting (Post 959815)
Ale o co wam chodzi z tym Koźminskim?

Jak do Wisły przychodził Basałaj, to tez rozdzieraliscie szaty na forum. Gdy zapytałem co wam w nim nie pasuje, to nikt nie potrafił odpowiedziec.

Nowa moda czy co?

Basałaja mylili z tym drugim, a "sława" ojca pada na Koźmińskiego. Ja jestem za.

jcts 13.08.2010 13:36

Dzisiaj o 20:30 Kubań Krasnodar gra z SKA-Energiya. Zobaczymy, może po tym meczu się coś wyjaśni. A może Dana już na nim nie będzie :D

sandbender 13.08.2010 13:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez iq1000 (Post 959817)
a "sława" ojca pada na Koźmińskiego. Ja jestem za.

I właśnie przede wszystkim o to chodzi. O ojca i jego potencjalne wtrącanie się. Syn z resztą też pokazał w Górniku.

szprotson 13.08.2010 13:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandbender (Post 959820)
I właśnie przede wszystkim o to chodzi. O ojca i jego potencjalne wtrącanie się. Syn z resztą też pokazał w Górniku.

Dokładnie!
Może Wy nie pamiętacie tego co robił/zrobił i obiecywał w Zabrzu, ale My pamiętamy !

iq1000 13.08.2010 13:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 959822)
Dokładnie!
Może Wy nie pamiętacie tego co robił/zrobił i obiecywał w Zabrzu, ale My pamiętamy !

Ale przecież chodzi o pracę scouta. Co może nabroić? (oczywiście biorę pod uwagę tylko sytuację, gdy Mielcarski będzie u nas)

snyrting 13.08.2010 13:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 959822)
Dokładnie!
Może Wy nie pamiętacie tego co robił/zrobił i obiecywał w Zabrzu, ale My pamiętamy !

Napisz proszę w takim razie co to było. Jeżeli ma przyjść do Wisły, to przyda się taka informacja.

Lysy 13.08.2010 13:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dzollo (Post 959757)
Bardzo możliwe, że gdyby nie wywalono wtedy Petrescu dzisiaj byli byśmy w zupełnie innym miejscu, a tak jesteśmy w kaczej dupie. Mądry polak po szkodzie.

Równie możliwe jest , że zamiast 12 mistrzostw Polski , mielibyśmy na koncie tylko 10 - więc na dwoje babka wróżyła.

IncognitoTSW 13.08.2010 13:50

Koźmiński syn wielce ratował Górnika, naściągał jakiegoś gównianego szrotu od znajomych menedżerów po czym zostawił klub, który efektownie dryfował w stronę II ligi.

A Koźmiński ojciec to jest typowy beton, zawód-działacz

szprotson 13.08.2010 13:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez snyrting (Post 959825)
Napisz proszę w takim razie co to było. Jeżeli ma przyjść do Wisły, to przyda się taka informacja.

oj, wujek google nie boli, do tego są tez inne sposoby!
po za tym to temat o dymisji Kasperczaka, wiec nie rozmywajmy

Koźmiński jako scout? to chyba zbyt mała fucha jak na jego "ego" no ale ludzie sie zmienają, wiec kto wie...

DrunkenBear 13.08.2010 13:52

Lepsze 10 mistrzów Polski niż coroczna wtopa z kelnerami.

Markus 13.08.2010 14:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinus (Post 959789)
Dlatego napisałem z reguły.

Nie ma takiej reguły.

Niemniej, jeśli Rav ma racje pisząc iż Wisła jest gotowa zapłacić nowemu trenerowi grubo ponad 300 tyś Euro za sezon, uważam, że za takie pieniądze można spróbować zatrudnić kogoś znacznie lepszego od Petrescu. Z jeszcze lepszym trenerskim CV. Choćby wymienianego Jimeneza. Na zachodzie jest sporo znakomitych bezrobotnych trenerów.

Mam też wątpliwości, czy Petrescu byłby w stanie wymusić na Cupiale dalsze niezbędne inwestycje w skład, szkolenie i wewnątrzklubowe struktury.

Bardzo ucieszyłby mnie natomiast powrót pracującego z Petrescu świetnego trenera bramkarzy, który wykonywał tutaj przed laty znakomitą pracę.

Dziwię się też, że Basałaj nie szuka fachowego dyrektora sportowego zagranicą: Mielcarski czy tym bardziej Marek Koźmiński, który wsławił się kompletną klęską strategi prowadzenia klubu w Zabrzu, są słabymi kandydaturami. A Koźmiński wręcz dramatyczną.

Martinus 13.08.2010 14:15

Absolutnie się z Tobą zgadzam czego dowodem jest lista bezrobotnych trenerów z zagranicy którą kilkakrotnie tutaj wstawiałem.Również wolałbym widzieć Dauma,Jimeneza,Manzano czy Aguirre ale tak czy siak jeśli przyjdzie Petrescu również będzie to dobra informacja zwłaszcza jeśli pomyślimy o "polskiej myśli szkoleniowej"

AgresywnyChomik 13.08.2010 14:24

O zgrozo:

Kozminski Snr ? On jest dzialaczem dluzej niz ja chodze po tym swiecie (a 30 mi sie klania niedlugo) To jest kandydatura niczym Rogala - tak samo zla, straszna i przerazajaca.
Kozminski Jr ? Koles powiazany z Bog wie jakimi managoi bedzie jak Piekarski i jego brazylijski zaciag do Legii pare lat temu.

Pytam sie skad takie kandydatury? Jezeli wszyscy sie zgadzamy ze polska mysl szkoleniowa zaprowadzi nas do nikad to dlaczego wciaz stawia sie 50 letnia polska mysl menadzerska wraz z jej wszystkimi ukladzikami?

Sopranos 13.08.2010 14:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 959838)
Niemniej, jeśli Rav ma racje pisząc iż Wisła jest gotowa zapłacić nowemu trenerowi grubo ponad 300 tyś Euro za sezon, uważam, że za takie pieniądze można spróbować zatrudnić kogoś znacznie lepszego od Petrescu. Z jeszcze lepszym trenerskim CV. Choćby wymienianego Jimeneza. Na zachodzie jest sporo znakomitych bezrobotnych trenerów.

Zależy co dla kogo jest sukcesem. Osobiście uważam, że obie kandydatury są dobre, ale Jimenez miał w Sevilli o tyle łatwiejsze zadanie, że po prostu miał do dyspozycji lepszych zawodników, takich jak Navas, Luis Fabiano, Capel, Kanoute i paru innych. W tej sytuacji awans do fazy grupowej LM oraz zdobycie 3 czy 4 miejsca, które nie jest ani powyżej, ani poniżej możliwości Sevilli nie jest jakimś ogromnym sukcesem. Petrescu miał nieco bardziej pod górkę, bo z anonimowym klubem zdobył mistrzostwo Rumunii, awansował do fazy grupowej LM i zajął w niej ze swoim zespołem 3 miejsce. Obecnie w Krasnodarze jego praca też przynosi efekty, bo Kubań jest na 1 miejscu ze sporą przewagą nad resztą. Dlatego uważam, że obaj by się sprawdzili w Wiśle, ale trzeba im zapłacić pewnie w okolicach 500 tys euro za sezon.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 959838)
tym bardziej Marek Koźmiński, który wsławił się kompletną klęską strategi prowadzenia klubu w Zabrzu, są słabymi kandydaturami. A Koźmiński wręcz dramatyczną.

W Zabrzu wtedy nie było pieniędzy, więc też nie było się specjalnie czym popisywać. Poza tym prezesem był jego ojciec.

RAF 13.08.2010 14:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 959838)
Choćby wymienianego Jimeneza

Markusie,


Wydaje mi sie ze przewazajaca ilosc kibicow wolaby widziec trenera ktory preferuje widowiskowy, techniczny i ofensywny styl gry. Styl, jakim grala Sevilla Jimeneza. Ale Markusie odpowiedz sobie tak szczerze, uwazasz ze z tym co mamy (chodzi mi o material ludzki) podobna gra jest mozliwa? O ile jeszcze moglbym sie zgodzic ze w lidze gralibysmy ladny, ofensywny futbol (poziom polskiej ligi) to w Europie nie pogralibysmy duzo dlatego ze poziom techniczny naszych zawodnikow nie pozwala na taki styl w Europie. Nie mamy jednego skrzydlowego z prawdziwego zdarzenia, nie mamy na dobra sprawe zadnego napastnika ktory daje pewnosc ze wychodzac sam na sam strzeli bramke, nie mamy rozgrywajacego (Gargula po kontucji, Jirsak wieczny "talent"). Aby ten styl mial szanse w Europie to musielibysmy kupic 4 dobrych pilkarzy. Styl Petrescu, choc toporny i do bolu schematyczny daje szanse w walce nawet o LM. Perfekcyjnym przygotowaniem kondycyjno - mentalno - fizycznym mozemy ograc Rosenborg czy FC Basel. Ale grajac technicznie i "po ziemi" z Lobodzinskim czy Boguskim w skladzie nie przejdziemy ani Szwajcarow ani Norwegow.

Uwazam ze Petrescu (jezeli przyjdzie) powinien sobie zagwarantowac, ze jakis procent od ewentualnych zyskow z nagrod z LE czy LM zostanie zainwestowany z druzyne. W Unirei (nie wiem dokladnie ile oni zarobili, jezeli ktos wie to niech napisze) odmowili mu tego dlatego wyjechal do Rosji.

zapalony 13.08.2010 15:09

Ochalik wlasnie powiedzial, ze WSZYSTKIE NAZWISKA trenerow przejawiajacych sie w mediach (czyli i Petrescu rowniez) sa NIEPRAWDZIWE i są 'strzalami w głowe'.

I co, mam mu wierzyc?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl