![]() |
Ciekawe kto sie nie załapie do meczowej "18" bo w kadrze 23 grajków więc 5 ma lipe, napewno Kurto, Burliga, Rios, Clebi (kontuzja) i kto piąty? Mały? Łobo?
|
Cytat:
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Wis...587,1,832.html Cytat:
|
Cytat:
Ale spokojnie, tylko cieszyć się z takich problemów. Przecież zaraz taki Sobolewski się wykartkuje i Wilk już wskoczy do osiemnastki (może nawet do pierwszego składu?), albo posypią się kontuzje (nie chcę być złym prorokiem, ale Garguła ma już tak zrytą nogę, że w każdej chwili może się wyeliminować z gry na pół roku). Będzie PP, swoje jeszcze chłopak pokopie. Cieszmy się, bo w końcu nie musimy się bać jutra i ew. "zapozyczeń" z "Młodej" "Ekstra"klasy :) |
Nie ma co ukrywać, że jeśli chodzi o ofensywe, to kazdy dzień działa na naszą korzyść i wg mnie odwrotnie jest z obroną. Atak się zgrywa, a obrona jest/będzie(?) meblowana. Dlatego dziś MUSIMY zrobić conajmniej 2 przewagi jeśli chcemy mieć spokojne ze 2 tygodnie na pozałatwianie ewentualnych formalności i zgrywanie.
No i czekamy do wieczora... |
A propo słów trenera, że będzie zadowolony z porażki:
Cytat:
|
Pracuję w hotelu gdzie Azerowie są zakwaterowani. Rozmawiam dziś z koleżanką która przegotowuję salę na ich odprawy, spotkania etc. Gdy się dowiedziała że za parę godzin grają z Wisłą, stwierdziła "Przecież prawie każdy z nich to ma 1,6 m i brzuch. Jeśli Wisła przegra z tymi przygarbionymi karłami to będzie masakra. Nie to co Tottenham..." Wychodzi że nasz przeciwnik nie grzeszy posturą. Mam nadzieję że nasze chłopaki dadzą sobie z nimi radę.
Pzdr d |
Cytat:
He He dobre ;] |
Typowa kobieca ignorancja. To nie koszykówka. :) A jest pewna, że to byli zawodnicy ci z brzuchami ? Może masażysta, albo drugi trener.
|
Cytat:
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=23602 Niedobrze. Włączają do meczu siły wyższe :) Chyba ktoś powinien im powiedzieć cytując klasyka: "Jeśli Pan staje po którejś stronie, to są to zazwyczaj silniejsze zastępy" :) |
Cytat:
|
Tydzień temu na mecz z Szawle pierwszy raz jechałem samochodem zamiast tramwajem i wybrałem taką trasę: (...) Rondo Matecznego - Kamieńskiego - Powstańców Śląskich - Powstańców Wielkopolskich - Nowohucka - Rondo Dywizjonu 303 - Al. Pokoju - Rondo Czyżyńskie - Al. Jana Pawła II - Plac Centralny - Ptaszyckiego - Suche Stawy
Przyznam, że trochę się w korkach wystałem i teraz kombinuję jak dojechać szybciej. Wymyśliłem taką trasę: (...) Rondo Matecznego - Kalwaryjska - Limanowskiego - Na Zjeździe - Podgórska - Kotlarska - Rondo Grzegórzeckie - Al. Pokoju - Rondo Dywizjonu 303 - Al. Pokoju - Rondo Czyżyńskie - Al. Jana Pawła II - Plac Centralny - Ptaszyckiego - Suche Stawy Czy ktoś zaznajomiony z jazdą po Alei Pokoju może powiedzieć czy jedzie się tam jako tako czy może będę jeszcze więcej stał w korkach? A może ktoś ma jeszcze jakiś inny pomysł jak szybciej dojechać? |
najlepszy sposób to być na ss godzinę przed rozpoczęciem meczu. Raz że nie ma korków, dwa że o miejsce do zaparkowania łatwiej i to o takie miejsce, które później pozwoli łatwiej się z tamtej okolicy wydostać.
|
Cytat:
o przepraszam, młody Bóg :rotfl: |
Sam widziałem kilku. Wzrostem nie grzeszą ale z tymi brzuchami przesadziła. Naoglądała się Tottenhamów, Barce i myśli że każdy kopacz to Henry czy Darrent Bent.
Z ciekawostek dziś mają mieć zupę z soczewicy...czerwonej....mam nadzieje że u nich nie jest to "sok z gumijagód"...... |
Cytat:
|
Nowohucka - nie.
Aleja Pokoju - tak, ale bez barw wywieszanych z samochodu. Szczególnie w okolicach Dąbia. [uwaga dotyczy w szczególności powrotu z meczu] |
Można zaparkować wcześniej na osiedlach z prawej strony Na Skarpie i z lewej Wilowe i Wandy i przejść z około 800 metrów na nogach dotyczy wejść 2 i 3 .
|
No ale gdzie jest w ogole napisana 18stka meczowa? Przeciez do tej godziny to juz chyba musi byc podane? Np pisalo rano ze Wilka nie ma w 18stce w jednym z artykulow a na oficjalnej zastanawiaja sie czy zadebiutuje..
|
Mamy już informację, że Cleber jednak dzisiaj nie zagra. Jego miejsce zajmie Gordan Bunoza
|
Cleber nie zagra, Bunoza za jego miejsce.... No to bedziemy grali Kowalski - Bunoza w srodku....
|
Przyznam, że troszkę dziwny skład:
Jovanić Cikos Kowalski Bunoza Piotr Brożek Boguski Sobolewski Jirsak Paljić Paweł Brożek Maciej Żurawski Ale jaka ławka :o |
Ciekawe roszady w składzie.
|
zapowiada sie ciekawie :) przynajmniej zobaczymy PAljicia :)
|
Cytat:
|
Paljić w pierwszym skladzie. Kilka osob z forum juz sie modli, zeby nie zagral zbyt dobrze :D
|
Cytat:
|
Jovanić
Cikos Kowalski Bunoza Piotr Brożek Boguski Sobolewski Jirsak Paljić Paweł Brożek Maciej Żurawski Brawo dla Henryka Kasperczaka ktory nie boi sie postawic na Tomasa w miejsce Garguly, Tomas swoja dobra postawa potwierdzal ostatnio ze nalezy mu sie jeszcze jedna szansa i nie mowie tu nic zeby Gargula byl gorszy czy cos poprostu obaj prezentuja podobny poziom i obaj ostatnio byli w dobrej formie i tylko wypada sie cieszyc ze mamy taka sytlacje kadrowa... W koncu zobaczymy co pokaze Bunoza w eksperymentalnym ustawieniu z Kowalskim licze ze szybko sie zgraja i jakos nie stracimy bramki z ich bledow... Atak marzen jak na polskie warunki wiec tu nie widze innej mozliwosci jak 2-3 bramki w wykonaniu brozek Zuraw. Trzymam kciuki za Pajica i licze ze pokaze kilku forumowiczom ze nie jest az takim ogorkiem za jakiego go maja... Martwi wystep od pierwszej minuty Boguskiego... nie wiem czemu ale on mnie swoja forma nie przekonuje, ostatnio niby bramka ale tak po za tym to nie za ciekawa ta jego gra... moze sie cos zmieni... W drugiej polowie Gargula za Jirsaka , Diaz za Boguskiego i Malecki za Pa Brozka Wynik 4:0 po bramkach Jirsaka Zurawia Brozka i Bunozy... A wiec Wislacy powodzenia ! :> |
Jirsak za Gargułe. Myślę ze dobra decyzja Heńka. Trzeba wykorzystać dobrą formę Tomasa, a co do obrony to cóż robić? Kogo innego mamy? Trzeba grać i wygrać:)
(Garguła może wejść na pod męczonego przeciwnika z Łobo , Kirmem lub Małeckim) |
Wstawienie do pierwszej "11" Jirsaka a nie Gargule swiadczy o tym ze Kasperczak nie jest przywiazany do nazwisk. Cieszy rowniez wstawienie Paljicia. Szybki, dobrze podajacy skrzydlowy na pewno posieje troche zametu na lewej stronie. A Boguski? Hmmm, zobaczymy co pokaze. Mowiac szczerze, wolalbym Malego na prawej pomocy, albo Kirma... Ale od czego sa zmiany :D
Sorki za OT, ale zastanawiam sie kogo wywali ze skladu Rios? Bo ciezko sobie wyobrazic ze bedzie tylko zmiennikiem.... |
Bo Jirsak znacznie lepiej się prezentuje w nowym sezonie. Bo gdyby tak nie było to Kasper woli brać Polaków do skąłdu i grałby Garguła
|
Cytat:
|
my tylko widzimy zawodników w meczu a tu widać ze najwazniejsze sa treningi i postawa zawodnikow, rotacja to podstawa przy takim składzie,
licze że zmiany zaczną się już w 50-60 min zeby dać reszcie sie pokazać przynajmniej 30 min |
Cytat:
|
Ciekawe czy Jirsak jest w takim gazie czy może Gargamel tak słaby
Sądze że to będzie szczególny mecz dla Tomasa. Jeśli zawiedzie to chyba będzie jego koniec w Wiśle, jesli wypali i popisze się dzisiaj czymś szczególnym to sądze że nie odda miejsca w składzie do konca sezonu. |
Cytat:
I jeszcze się mecz nie zaczął, a już Jirsaka i Brożka na ławkę sadzasz? Wróżka? |
Cytat:
|
Ale Kasperczak wszystkich zmylił, mówił że trzeba zaufać tym którzy już grali, a tu tyle roszad...
|
Hehe, jest 5 minuta, a ja juz zauwazylem tak: 2 podania Kowalskiego niedokladne na 10 metrów w linii obony do Bunozy w dwóch pierwszych minutach (tylko nie mowcie, ze ich nie widzieliscie :D), niedokladne przyjecie pilki i odpychanie rękoma przy wolnym, hehe.
Tylko nie mowcie pozniej, ze zaskoczyl was pozytywnie bo nie popelnia błędów :lol: |
A oglądał ktoś z was studio przed meczem? Było coś ciekawe? :D
|
Kowalski mnie wykończy :D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl