Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7374)

szczebrzeszcz 16.08.2010 18:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 962441)
Legia to taka sama banda jak nasza :) Ciekawe czy Terciotti znowu zrobił robotę.

my mamy 3 pkt i bramki 1:2 no i mimo wszystko gra jednak trochę lepiej wygląda

oni na razie 0pkt 0:4 w bramkach

;-)

Wasiu 16.08.2010 18:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczebrzeszcz (Post 962446)
my mamy 3 pkt i bramki 1:2 no i mimo wszystko gra jednak trochę lepiej wygląda

oni na razie 0pkt 0:4 w bramkach

;-)

:)
Ciekawe tylko ile my bysmy mieli gdybysmy grali z Polonia i Craxa.

Pan Jotka 16.08.2010 18:06

Legia gra straszna padakę :O Tyle co fajnego, że doping wrócił i na tym stadionie naprawdę dobrze się niesie.

Jaroo1 16.08.2010 18:09

Troche mi sie teraz chce smiac z Legii i Polonii :D
Po pierwsze caly blok defensywny Legii wykluczony przez kontuzje... cos mi to przypomina
Po drugie Skorza. Fajny z niego chlop, wydawalo mi sie ze i trener jeden z lepszych ale kurde cos ostatni rok to nie jest dla niego dobry okres (oczywiscie mowie to w trakcie meczu Legia-Cracovia, jest 0:1 a moze sie skonczyc 5:1) ale ta gra Legii nie powala. Wiadomo musza sie zgrac, znalezc jakis styl, przeciez tam obecnie bez tych 4 podstawowych stoperow to z 80% wyjsciowej 11 to nowi pilkarze.
No i ogolnie szla taka napinka ze strony Legionistow a ja widze ze jest u nich tak samo jak w tamtym sezonie i tak jak teraz u nas :D
A z Polonii mi sie chce smiac bo tez juz poszla napinka ze jacy oni mocni, ze z taka Legia wygrali a jak tak dalej pojdzie to sie okaze ze wygrali ze slaba Legia i mysle ze z jednym ze slabszych zepsolow w lidze- Gornikiem. hehe naprawde ta liga jest smieszna a my tymi napinkami tez jej dodajemy tego smiesznego uroku :)

EDIT
I jeszcze co do poiomu meczu. Wiadomo do ligi hiszpanskiej czy angielskiej to nam brakuje i pewnie zawsze bedzie brakowac ale... jest stadion jest impreza :P Na tych nowoczesnych stadionach, niekoniecznie wielkich te mecze naprawde jakos wygladaja. Nie wiem co sprawia ze mecze sa lepsze, moze atmosfera, moze sam stadion ale naprawde mozna taki mecz poogladac.

KosaPS 16.08.2010 18:11

A mnie ciekawi jedno a mianowicie co powie Maciuś jeśli Legia dzisiaj przegra

harthausen 16.08.2010 18:16

nie ma się co kiedykolwiek z kogokolwiek śmiać. Ale cieszyć się z niektórych wyników zawsze można :)

palikot 16.08.2010 18:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucas1906 (Post 962438)
1 : 0 dla Cracovii :lol:

Wczoraj też się smiałes? ??

R33 16.08.2010 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KosaPS (Post 962452)
A mnie ciekawi jedno a mianowicie co powie Maciuś jeśli Legia dzisiaj przegra

a) Wypadałoby tylko przeprosić kibiców.
b) Liga będzie ciekawsza.

Ale ja tam wolę, aby Legia wygrała - Skorża to były pracownik Wisły w końcu, zrobił dla nas wiele dobrego. Takie zwycięstwo wyjazdowe nad renomowanym rywalem doda judkom skrzydeł i może nie być tak fajnie, poza tym mogą wyprzedzić nas w tabeli. Cóż, gol z karnego może jeszcze Legii się uda.

wolfy 16.08.2010 18:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 962451)
EDIT
I jeszcze co do poiomu meczu. Wiadomo do ligi hiszpanskiej czy angielskiej to nam brakuje i pewnie zawsze bedzie brakowac ale... jest stadion jest impreza :P Na tych nowoczesnych stadionach, niekoniecznie wielkich te mecze naprawde jakos wygladaja. Nie wiem co sprawia ze mecze sa lepsze, moze atmosfera, moze sam stadion ale naprawde mozna taki mecz poogladac.

Jest doping :shock:

Ja się boję, że nasze panienki jak trafią na taki kocioł, to pampersy trzeba będzie zmieniać już w szatni...

Arturo Qr2nów 16.08.2010 18:27

Legia chyba ma z nami jakąś nieformalną sztamę... Oni 0:3 z Polonią - my 0:2 z Ruchem. Na początku gramy kaszanę ze słabą Arką - oni w zaległej kolejce kaleczą z pasiastymi. A po cichu do układu włącza się chyba Amica :D Nie do wiary, co się dzieję :lol: Trzy bandy rozkapryszonych pseudo-gwiazdorów, najemników, marzących o ligach niemieckich, włoskich, francuskich... Bez komentarza.

palikot 16.08.2010 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 962462)
Jest doping :shock:

Ja się boję, że nasze panienki jak trafią na taki kocioł, to pampersy trzeba będzie zmieniać już w szatni...

Jakby nam Majcrowski łaskawie oddał część stadionu to by nie musieli...

jasnyGwint 16.08.2010 18:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 962456)
Wczoraj też się smiałes? ??

nie widze związku...

palikot 16.08.2010 18:36

^^ To go znajdź
Te bukety marnują 3 sam na sam... mogli by juz zalatwic mecz... ale to są matoły i pewnie przegrają jak na wiosne

tofik 16.08.2010 18:37

C+ może te mecze pokazywać w 3d matrix, ale piłkarze jak słabi byli tak słabi są. Opakowanie ładne, a w środku g...

wolfy 16.08.2010 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 962464)
Jakby nam Majcrowski łaskawie oddał część stadionu to by nie musieli...

Nie widzę związku. Pisałem o meczu na Legii.

Jaroo1 16.08.2010 18:46

Cytat:

Trzy bandy rozkapryszonych pseudo-gwiazdorów, najemników, marzących o ligach niemieckich, włoskich, francuskich...
ta... marza to oni chyba po scianach mazakami. CI pilkarze juz osiagneli swoje marzenia. Graja sobie w pilke w slabej polskiej lidze, sa panami w klubach (trenere to ich moze w 4 litery ucalowac, a jak podskoczy to go zwolnia). Nie wysilaja sie i tylko licza co miesiac czy sie kasa zgadza. Czy potrzeba cos wiecej w zyciu? Minimum wysilku, maksimum zarobku. Oczywiscie z punktu widzenia sportowca to kasa nie powinna wplywac na ich zaangazowanie w trening i gre ale oni to zwykli frajrzy ktorzy maja jakis tam talent ale nie chce im sie go rozwijac bo sa usatysfakcjonowani tym ze zarobia pol czy milion zlotych rocznie. Niestety taka jest mentalnosc naszych pilkarzy, jak sie ona zmieni to bedziemy jak Azerzy czyli ambicja i wola walki znow bedziemy toczyc rowne boje z Parma, Lazio, Schalke czy Interem

bridgeburner 16.08.2010 18:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 962475)
C+ może te mecze pokazywać w 3d matrix, ale piłkarze jak słabi byli tak słabi są. Opakowanie ładne, a w środku g...

Zupełnie sie nie zgadzam
jak na nasza liga całkiem dobry mecz
pare ładnych składnych akcji Legii, Manu w pełnym biegu - każde dośrodkowanie dokładne
Cabral niezły Mezenga tez, w Cracovii Jarabica, do tego sa dobrze szybkosciowo przygotowani
bez zmian jedynie Pączuś i Rybus - nadal są beznadziejni

flamengista 16.08.2010 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablooo (Post 961767)
Nie pier.... Murawa jest od grania w piłkę i ma być dobra. Skoro tak wszyscy się śmieją z kopaczy, to niech im dadzą chociaż równe boisko, a nie jakieś grząskie gówno pomieszane z kamieniami. Ciekawe czy widziałeś kiedyś takie bagno.
Peszko powiedział to trochę durnie, w swoim zresztą stylu, ale do cholery - ma rację!

Bez przesady. Murawa jest kiepska, ale Peszko prezentuje do niej adekwatny poziom sportowy.

Natomiast tu chodzi o coś innego. Narzekania w sprawie murawy to jedno, lekceważące wypowiedzi o Stingu - to drugie.

On po prostu myśli, że jest większą gwiazdą od Stinga. :lol:

Proud 16.08.2010 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 962476)
Nie widzę związku. Pisałem o meczu na Legii.

Ja widzę. Grając na równie "głośnym" stadionie można się oswoić z taką atmosferą. Chyba o to cytowanemu przez Ciebie Koledze chodziło.

Ogryzek 16.08.2010 18:53

Ślusarski + szybkość Dudzica = zagrożenie pod bramką Legii.

Manu gra dobrze w Legii. Mezenga coś usiłuje ale niewiele z tego wynika. Zobaczymy co po przerwie.

studio2 16.08.2010 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 962483)
Natomiast tu chodzi o coś innego. Narzekania w sprawie murawy to jedno, lekceważące wypowiedzi o Stingu - to drugie.

On po prostu myśli, że jest większą gwiazdą od Stinga. :lol:

Ale dobrze powiedział, dla mnie to też "jakiś Sting", tak samo jak dla wielu, wielu osób.

Na Ł3 doping wrócił, choć wujcio Walter za te j***ć pzpn, na swoim stadionie, to chyba tak symbolicznie strzeli sobie setke...zakazów;-)

Wynik jak narazie piękny, choć do zachwytów jeszcze za daleko, o jakieś 45min.

jurukuru 16.08.2010 19:10

Legia tego nie zremisuje. Cracovia gra bardzo dobrze.
Żal mi trochę Skorży, ale cóż. :)

flamengista 16.08.2010 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez studio2 (Post 962492)
Ale dobrze powiedział, dla mnie to też "jakiś Sting", tak samo jak dla wielu, wielu osób.

(...)

Masz do tego święte prawo. Tylko, że należy pamiętać o tym, że stadion w Poznaniu jest stadionem miejskim. Miasto Poznań może organizować na nim koncerty, oprócz meczy Amiki i Warty. Stadion jest dla ludu, jeśli lud chce koncertów Stinga - to go ma. Jest popyt - jest i produkt.

I problem polega na tym, że na koncert "jakiegoś Stinga" nie ma już biletów. Mimo, że najtańsze bilety były po 95 zł. Na Amikę najdroższe bilety kosztują 50 złotych.

Peszko nie rozumie, że tak właśnie działa rynek. Jak na Amikę będą walić drzwiami i oknami, bo Poznaniacy będą ogrywać Real i Barcelonę - nikt nie ośmieli się podnajmować stadionu na koncerty przed ważnymi meczami.

Na razie niech się cieszy, że mają nowy stadion - i tak ponad stan. Tak kiepscy piłkarze powinni grać w szczerym polu.

harthausen 16.08.2010 19:10

czy nam się to podoba czy nie Craxa dobrze ułożona jest i tylko skuteczność mają zbliżoną do tej naszej z poprzedniej rundy.

Ulatowski, Probierz, Fornalik - coś mają w swoich umiejętnościach, że ich grajkom się chce.

dynek.pl 16.08.2010 19:12

rany ale ten Slusarski to jest łamaga - fajnie by wygladal w jednym teamie z Łobo czy Boguskim, a komentatorzy jeszcze go tak chwalili w przerwie

wolfy 16.08.2010 19:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 962485)
Ja widzę. Grając na równie "głośnym" stadionie można się oswoić z taką atmosferą. Chyba o to cytowanemu przez Ciebie Koledze chodziło.

A, chyba że tak.
Ale imho oni są tak mentalnie zrąbani, że już nic im nie pomoże.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 962505)
rany ale ten Slusarski to jest łamaga - fajnie by wygladal w jednym teamie z Łobo czy Boguskim, a komentatorzy jeszcze go tak chwalili w przerwie

Jestem jak najbardziej za pod jednym warunkiem - niech to nie będzie Wisła Kraków.

palikot 16.08.2010 19:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 962476)
Nie widzę związku. Pisałem o meczu na Legii.

związek jest taki, że byli by przyzwyczajeni po meczach u nas :shock:

wie ktoś w jakiej liczbie są dziewczyny pojechały na Łazienkowską?

tofik 16.08.2010 19:21

Cytując klasyka 'piłkarscy debile' :D

DysoN 16.08.2010 19:24

Alez meki strasznie przezywa Skorza. Pewnie myslal ze sobie odbije po przegranej z Polonia a tu moze wyjsc podwojna siara...

studio2 16.08.2010 19:26

@flamengista, ależ oczywiście, że miasto może robić co chce, chodzi mi tylko o oburzenie wszystkich, że Peszko stwierdził "jakiś" i każdy twierdził, że Peszko myśli, że jest kimś ważniejszym,a tu chodziło, że Peszko ma go po prostu gdzieś (jak wielu). A że Peszko trochę niefortunnie to powiedział, zamiast stwierdzić "tak ,gramy chu***o" kombinuje coś z dziwnymi wypowiedziami. Zaczynam żałować, że nie odszedł do Wolsfburga.

wolfy 16.08.2010 19:28

Matko, ale by nas teraz Cracovia pojechała:shock:

brylant17 16.08.2010 19:31

i bramka dla Legii... oby się remis utrzymał :)

spartan 16.08.2010 19:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 962518)
Matko, ale by nas teraz Cracovia pojechała:shock:

A widzisz szansę, że później nas nie pojedzie?

No chyba, że optymistycznie założymy, że przyszły trener nie da sobie wejść na łeb a panowie kopacze chociaż w derbach zewrą poślady. Ale akurat na ich instynkt samozachowawczy bym już nie liczył

palikot 16.08.2010 19:34

no i bukiety jak sie mozna bylo spodziewać robią swoje, skonczy sie pewnie jak na bukietów przystało...

wolfy 16.08.2010 19:34

Acha, Wasiluk jest jednak lepszy niż Bunoza:shock:

brylant17 16.08.2010 19:45

Cabaj jest jak Pawełek w jednym meczu gra mecz życia by w następnym puścić klopsa :D

bebeto 16.08.2010 19:46

Ale jaja.....

wolfy 16.08.2010 19:47

Ale sędzia dał do pieca:shock:

Skandal.

Widać, że kasa poszła nie tylko na piłkarzy...

andalemono 16.08.2010 19:48

złodzieje...

flamengista 16.08.2010 19:48

Tyle gwiazd nakupionych za miliony, a siedzenie Skorży ratuje Pączek:lol:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl