![]() |
Cytat:
i pokonanie Amiki i Legii to kosmiczny wyczyn? naprawdę nie wiem o co niektórym chodzi biorąc pod uwagę cały okres pracy Skorzy w Wiśle to w lidze mamy teraz jeden z lepszych okresów, wystarczy sobie chociażby porównać mecz z Arką wiosną i teraz |
Cytat:
|
Kolejna piękna kolejka gdyby nie porażka Śląska.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jestem na 100% pewien, że gdyby nie porażka z Levadią, teraz nie mielibyśmy na koncie 12 punktów. Po prostu nasi piłkarze się spięli i walczą na 100% w każdym meczu, a tak to by pewnie grali na stojąco i tłumaczyli się, że się oszczędzają na puchary.
|
Cytat:
Laskowski stary Legionista ?? Daj spokój. Ja jako kibic Legii, ze wszystkich komentatorów C+, nie lubię tylko jego, pewnie nie tylko ja. Coś za bardzo się podnieca bramkami strzelonymi Legii jak na kibica eLki. Mam trzecią wersje, że to stary Widzewiak. :foch:Nie żartuję. |
Cytat:
|
napiszcie o wszystkich komentatorach, którym drużynom kibicują
|
Od wtorku Smuda w Polonii
Za poloniawarszawa.com: Cytat:
|
a propos komentatorów: mecze Wisły powinien ZAWSZE jako współkomentator relacjonować Andrzej Iwan.
Jedyny, jak już nie ma Andrzeja Szeląga , którego można słuchać bez chęci rozwalenia odbiornika. |
Ciekawe czy jutro Michał Pol napisze o "końcu imperium Kolejorza" :D
Btw, stawiając na Lechię, Odrę, Cracovię i Piast Gliwice za 2 zł można było wyjąć ponad 1600. Trafił ktoś? :) |
Po primo, meszkowi ewidentnie brakuje mózgu zespołu, czyli Murawskiego. Jeżeli nie znajdą typowego rozgrywającego, leżą i kwiczą. Mecze z Polonią, mimo wszystko z Brugią, oraz pasiastymi pokazują to dobitnie.
Po drugo, trener Zieliński nadaje się tylko do czyszczenia butów Smoodzie. On budował "ekipe" przez 3 lata, wie co i jak, oraz kogo i na jaką pozycję ustawić. Zieliński najwidoczniej nie ma pomysłu na meszka. Po trzecio, nie mają Peszki, wg mnie najlepszego zawodnika leszka w tym momencie. Jest w życiowej formie, tylko dla jego gry oglądałem czwartkowy mecz w pucharach. Po czwarte, Stilić jest ewidentnie zawodnikiem ofensywnym, owszem, jest bardziej agresywny, ale co z tego, skoro najlepiej wychodzi mu zagrywanie w ofensywie do Peszki, Rengifo, czy Lewandowskiego? Jak widzimy, NICO. |
W relacji z meczu Odry z Legią Laskowski wspominając obecnego lidera ekstraklasy nie mógł się powstrzymac od przypomnienia Levadi a także potencjalnych przeciwników w drodze do LM Debreczyn Lewski , tylko co to miało wspólnego z meczem i polską ligą jeden Bóg wie i rozżalony komentator .
|
kohprzem'68- Wku****** sa ze Wiselka znowu idzie na majstra i wedlug nich odbiera szanse awansu do LM Legi lub Amice
|
Trzeba sobie powiedziec prawde. Odra byla dzis w naszym zasiegu, szkoda bo moglismy zrobic niespodzianke i wydrzec jeden punkcik w Wodzisławiu, ale nie ma co sie zalamywać, jeszcze jest od groma meczów i duzo szans zeby sie odkuć i troszke oddalic od strefy spadkowej.
A tak na serio to: :lol: :lol: :lol: :lol: Od dzisiaj klade lache na wyniki ;) czy bedziemy grac o 10 miejsce czy moze jakims cudem o mistrza. Obojetne mi to. A Urban jak ma jaja to by sie chociaz podal do dymisji. Ale on nie ma jajec i woli ciepla posadke jeszcze przez 2 lata... :) |
Cytat:
Laskowskiemu dajcie spokój, bo chyba obecnie najlepszy polski komentator, a posądzanie go o legijność to strzał kulą w płot. |
Cytat:
Za tydzień zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. Gramy można powiedzieć z viceliderem, u nas może zabraknąć naszego najwartościowszego zawodnika w drużynie ( 4 asysty i 1 bramka Pawła do tej pory ). Jak dla mnie mecz kolejki. |
Ogladalem Lige+ i zostalem zdewastowany wypowiedzia Ulatowskiego.
Gosciu stwierdzil, ze o jakies 3 tygodnie za wczesnie zalapali szczyt formy...czyli tak mniej wiecej jeszcze przed startem ligi :lol: Trzeba przyznac, ze solidnie sie chlopina pierdylnal i chyba cos nie tak w notatkach przedsezonowych rozpisal :rotfl: |
A ja za to jestem pod wrażeniem sędziowania przez Japończyka, bałem się że to był gruby niewypał(po ilości kartek) a jak się okazało prawie wszystko w pełni zasłużone - jedyne ale to ten spalony a efekcie druga żółta.
ps no i TVP pojechali po bandzie - samobój kandyduje do gola kolejki:) ps i przestrzegam przed robieniem już teraz z Lenczyka jakiegoś maga - to dopiero 2 mecze i nie czarujmy się - przy 0-0 ewidentny karny dla Lecha był. |
Cytat:
|
Tylko wlasnie to wspomianie ciagle o Levadii jest nie na miejscu ;/
Kazdy wie jak jest, kazdy wie ze mogla byc LM ale nie powiodlo sie i mowmy o Ekstraklasie skoro jest mecz Ekstraklasy a nie wypominajmy ciagle jedna porazke... Jakos jak Lech wygrał 5:0 z Korona to nikt nie mowil o porazce X lat temu z Terekiem, no co przydalaby sie taka do rownowagi skoro Wisle trzeba wypominac Levadie. Teraz Laskowksi, wczensiej ten jakis reporter ktory przeprowadzął wywiad z Niedzielanem i wypomniał ze Wisła pokazała ze jest klasowym zespolem w meczu z Levadia... Jak tak maja co 2 tygodnie wypominac jeden dwumecz to niech sie w głowe pukna Widac ze jednak niektorych to boli ze Wisła mimo porazki z Levadia w lidze nadal nie ma sobie rownych... |
Zobaczcie co wyłowiłem z forum Lecha:
Cytat:
Kosmos :lol: |
Pablo84- Zgadzam sie co do tego ze Laskowski bardzo dobrze komentuje mecze ale 3/4 Polski chce aby mistrzem Polski nie byla Wisla
|
Pokaż skąd masz te dane :D
I nie wspominał o Levadii tylko o Debrecenie że wygrywa, w sensie, że żałuje że to nie Wisła jest na jego miejscu. W sumie z komentatorów C+ najmniej mi podchodz Laskowskii i Twarowski, za bardzo się spinają i podniecają zamiast "komentować". A Iwan rzeczywiście spoko, mimo, że wiadomo, że za Wisłą, ale to nie przeszkadza, bo ma dużą wiedzę którą potrafi przełożyć na zdania złożone ;p |
Ale komuś kupon wszedł...
A hasłem kolejki niech będzie "Mysona żydów pokona":lol: |
Skoro Smuda od wtorku w Polonii to stoi to nieco w sprzecznosci do niedawnych slow Franza o tym jako to dobrze zyczyl Grembockiemu i ze nie zamierza objac Polonii.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Inna sprawa, ze roznych sie juz tlumaczen ze strony trenerow nasluchalem, m.in. o tym ze murawa byla nierowna, ze sedzia krecil, rywal gral zbyt agresywnie itp, ale z takim kabaretowym objasnieniem sprawy jak Ulatowki, to chyba nikt jeszcze nie wyskoczyl :rotfl: |
Cytat:
Jakby to powiedzial ktos w Premiership czy innel nizszej lidze ..to by ludzie ze stolkow ze smiechu pospadali.. Co maja tam powiedziec gdzie gra sie 50 meczow w sezonie ,puchary itd...,tam forma jest na caly sezon ,sa oczywiscie wachania itd ale nikt nie kompromituje sie takim wypowiedzami, Co do Laskowskiego to kibic Legii powie ze to Kibic Wisly,kibic Wisly powie ze to kibic Legii..i tak w kolko. A co do zbiorowej masturbacjii bo Legia i Amika przegraly.....przypomijcie sobie tamten sezon,tabele po jesieni,potem pol nastapnej rundy i w koncu koncowke ligi.... Wazny koncowy efekt....tyle w temcie. |
W zeszłym sezonie po 3 kolejkach mieliśmy 5 punktów przewagi nad Amicą. Po 18 oni mieli od nas 5 oczek więcej. A na koniec sezonu znowu 5 punktów przewagi dla nas. To wszystko się zmienia jak w kalejdoskopie. Więc radziłbym ze spokojem do tego podchodzić, bo pewniewarszawiacy jak i hmm... wielkopolanie złapią formę to pewnie też będą ogrywać przynajmniej tych słabeuszy jak leci. A i nam zdarzą się na pewno jakieś potknięcia.
|
Cytat:
A Levadie pewnie jeszcze długo będą nam wypominać, szkoda że to tak naprawdę obrazuje marny poziom naszej całej ligi a nie tylko Wisły. |
Cytat:
|
Cytat:
I tu jest Laskowski pogrzebany pomimo że wychamował z okazywaniem swoich sympatii w trakcie pracy ale dawne pianie z zachwytu nad grą L , za co był często krytykowany pozostawiło swoje pietno . |
Cytat:
Można się kłócić, czy Smuda wybrał optymalną taktykę, ale nie można mieć wątpliwości, że on miał wizję, wiedział jak jego zespół ma grać. |
Inny trener inny styl gry (lepszy lub gorszy).Wisła w jednym sezonie zajeła 8-me miejsce a pozniej praktycznie tymi samymi grajkami (i Kosowskim) Skorża siegnal po majstra z duza przewagą . Trener to 40% sukcesu .
Wcale bym sie nei zdziwil gdyby teraz Cracovia grala tak dobrze jak BOT Belchatów Lenczyka 2 lata temu gdy byl vice majstrem (o ile dobrze pameitam) ,wiec derby i cały sezon z pasiastymi moze byc w tym roku ciekawy :> |
Cytat:
SZTIIIIIIIIIILLLLLLLLLLLLLLLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!! |
Co za k... brednie. Laskowski powiedział od razu "oczywiście żartuję troszkę z tą Levadią, bo się zaraz jakieś animozje porobią". I dlaczego byłem pewien, że mimo to banda poszukiwaczy "warszaffskiego spisku" będzie się nad tym rozwodzić dzień cały?
Levadia to obciach na maksa i temat będzie jeszcze ciągnięty. Ale chyba wypada rozróżnić chamskie i debilne zaczepki Kolejorza, którego kibicom żal dupę ściska, że nie mogą tego majsterka zdobyć i jakoś muszą odreagować - pomiędzy zwyczajnym wspomnieniem o tym z nutką żalu, ale takiego że Wisły w tej Lidze Mistrzów nie będzie, choć droga była prosta ŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚSSSTTTTIILIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIĆ |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl