Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5997)

Lemoniadowy Joe 23.08.2009 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 783251)
Grajki mają wyjebane na jakąś Levadię włącznie z komentatorami, ot co.
Robić swoje, grać padake, antyfutbol, wygrywać po golach samobójczych, nie trafiać z metra do pustej bramki i co tam kto sobie jeszcze dopisze.
Ważne 3 pkt.
Jest dobrze, strome schodki się zaczną jak odejdzie Paweł.
A jak uda się to MP zdobyć, co dla mnie byłoby jakimś wyczynem kosmicznym to pomnik przede wszystkim dla Maćka.
.

kto gra obecnie antyfutbol, Wisła ?

i pokonanie Amiki i Legii to kosmiczny wyczyn?

naprawdę nie wiem o co niektórym chodzi biorąc pod uwagę cały okres pracy Skorzy w Wiśle to w lidze mamy teraz jeden z lepszych okresów, wystarczy sobie chociażby porównać mecz z Arką wiosną i teraz

panew 23.08.2009 18:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 783259)
ale się weekend ułożył.

Kto trafił u buka, przyznawać się.

pewno któryś z piłkarzy Legii lub kuchenkorza

Kamson 23.08.2009 18:35

Kolejna piękna kolejka gdyby nie porażka Śląska.

Lysy 23.08.2009 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciastek11 (Post 783239)
Akurat Laskowski to najlepszy komentator Canal+ w dodatku ponoć jest kibicem Wisły ale tego w przyczyn oczywistych nie powie na głos.

Kto Ci takich bredni naopowiadał?? Laskowski to stary Legionista, aczkolwiek lubię jego głos i puki stara się komentować obiektywnie to przyjemnie się go słucha.

Vinci 23.08.2009 18:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez panew (Post 783272)
pewno któryś z piłkarzy Legii lub kuchenkorza

Pewnie Piotrek R...

martin_6 23.08.2009 18:47

Jestem na 100% pewien, że gdyby nie porażka z Levadią, teraz nie mielibyśmy na koncie 12 punktów. Po prostu nasi piłkarze się spięli i walczą na 100% w każdym meczu, a tak to by pewnie grali na stojąco i tłumaczyli się, że się oszczędzają na puchary.

sztyryga 23.08.2009 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 783276)
Kto Ci takich bredni naopowiadał?? Laskowski to stary Legionista, aczkolwiek lubię jego głos i puki stara się komentować obiektywnie to przyjemnie się go słucha.


Laskowski stary Legionista ?? Daj spokój. Ja jako kibic Legii, ze wszystkich komentatorów C+, nie lubię tylko jego, pewnie nie tylko ja. Coś za bardzo się podnieca bramkami strzelonymi Legii jak na kibica eLki.
Mam trzecią wersje, że to stary Widzewiak. :foch:Nie żartuję.

SZYMEK_TSW 23.08.2009 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sztyryga (Post 783284)
Laskowski stary Legionista ?? Daj spokój. Ja jako kibic Legii, ze wszystkich komentatorów C+, nie lubię tylko jego, pewnie nie tylko ja. Coś za bardzo się podnieca bramkami strzelonymi Legii jak na kibica eLki.
Mam trzecią wersje, że to stary Widzewiak. :foch:Nie żartuję.

Wydaje mi sie ze Laskowski jest/był zawsze związany z Widzewem, nawet chyba Łódzcy kibice chcieli by on komentował ich mecz w TVP z Kopenhagi, a jako komentator nie mam mu nic do zarzucenia jesli chodzi o całokształt

brasilia79 23.08.2009 19:19

napiszcie o wszystkich komentatorach, którym drużynom kibicują

Aaarrgh 23.08.2009 19:35

Od wtorku Smuda w Polonii

Za poloniawarszawa.com:
Cytat:

Jak dowiedział się eurosport.pl, we wtorek nowym trenerem Polonii Warszawa zostanie Franciszek Smuda. W sobotę z szeregowymi pracownikami klubu żegnał się dotychczasowy trener Jacek Grembocki. "Franz" przedwstępną umowę podpisał już dwa tygodnie temu. Teraz formalności stanie się zadość.

harthausen 23.08.2009 19:46

a propos komentatorów: mecze Wisły powinien ZAWSZE jako współkomentator relacjonować Andrzej Iwan.
Jedyny, jak już nie ma Andrzeja Szeląga , którego można słuchać bez chęci rozwalenia odbiornika.

wisl@k_TS 23.08.2009 19:52

Ciekawe czy jutro Michał Pol napisze o "końcu imperium Kolejorza" :D

Btw, stawiając na Lechię, Odrę, Cracovię i Piast Gliwice za 2 zł można było wyjąć ponad 1600. Trafił ktoś? :)

WiślakMyślenice 23.08.2009 19:55

Po primo, meszkowi ewidentnie brakuje mózgu zespołu, czyli Murawskiego. Jeżeli nie znajdą typowego rozgrywającego, leżą i kwiczą. Mecze z Polonią, mimo wszystko z Brugią, oraz pasiastymi pokazują to dobitnie.

Po drugo, trener Zieliński nadaje się tylko do czyszczenia butów Smoodzie. On budował "ekipe" przez 3 lata, wie co i jak, oraz kogo i na jaką pozycję ustawić. Zieliński najwidoczniej nie ma pomysłu na meszka.

Po trzecio, nie mają Peszki, wg mnie najlepszego zawodnika leszka w tym momencie. Jest w życiowej formie, tylko dla jego gry oglądałem czwartkowy mecz w pucharach.

Po czwarte, Stilić jest ewidentnie zawodnikiem ofensywnym, owszem, jest bardziej agresywny, ale co z tego, skoro najlepiej wychodzi mu zagrywanie w ofensywie do Peszki, Rengifo, czy Lewandowskiego? Jak widzimy, NICO.

kohprzem'68 23.08.2009 20:05

W relacji z meczu Odry z Legią Laskowski wspominając obecnego lidera ekstraklasy nie mógł się powstrzymac od przypomnienia Levadi a także potencjalnych przeciwników w drodze do LM Debreczyn Lewski , tylko co to miało wspólnego z meczem i polską ligą jeden Bóg wie i rozżalony komentator .

cpc88 23.08.2009 20:08

kohprzem'68- Wku****** sa ze Wiselka znowu idzie na majstra i wedlug nich odbiera szanse awansu do LM Legi lub Amice

killzone 23.08.2009 20:19

Trzeba sobie powiedziec prawde. Odra byla dzis w naszym zasiegu, szkoda bo moglismy zrobic niespodzianke i wydrzec jeden punkcik w Wodzisławiu, ale nie ma co sie zalamywać, jeszcze jest od groma meczów i duzo szans zeby sie odkuć i troszke oddalic od strefy spadkowej.


A tak na serio to: :lol: :lol: :lol: :lol:

Od dzisiaj klade lache na wyniki ;) czy bedziemy grac o 10 miejsce czy moze jakims cudem o mistrza. Obojetne mi to. A Urban jak ma jaja to by sie chociaz podal do dymisji. Ale on nie ma jajec i woli ciepla posadke jeszcze przez 2 lata... :)

gigant 23.08.2009 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 783325)
Ciekawe czy jutro Michał Pol napisze o "końcu imperium Kolejorza" :D

Btw, stawiając na Lechię, Odrę, Cracovię i Piast Gliwice za 2 zł można było wyjąć ponad 1600. Trafił ktoś? :)

Nie napisze, bo to Rafał "Mop" Stec powinien napisać.

Laskowskiemu dajcie spokój, bo chyba obecnie najlepszy polski komentator, a posądzanie go o legijność to strzał kulą w płot.

iiYama 23.08.2009 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 783328)
Po drugo, trener Zieliński nadaje się tylko do czyszczenia butów Smoodzie. On budował "ekipe" przez 3 lata, wie co i jak, oraz kogo i na jaką pozycję ustawić. Zieliński najwidoczniej nie ma pomysłu na meszka.

Może nie tyle nie ma pomysłu co zmienił styl gry drużyny. Widać to choćby po zmianie ustawienia. Sęk w tym że jak widać nie odbywa się to bez bólu. Pozatym stracili mózg druzyny a kilku piłkarzy obniżyło loty.

Za tydzień zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. Gramy można powiedzieć z viceliderem, u nas może zabraknąć naszego najwartościowszego zawodnika w drużynie ( 4 asysty i 1 bramka Pawła do tej pory ). Jak dla mnie mecz kolejki.

Eustachy 23.08.2009 20:44

Ogladalem Lige+ i zostalem zdewastowany wypowiedzia Ulatowskiego.
Gosciu stwierdzil, ze o jakies 3 tygodnie za wczesnie zalapali szczyt formy...czyli tak mniej wiecej jeszcze przed startem ligi :lol:
Trzeba przyznac, ze solidnie sie chlopina pierdylnal i chyba cos nie tak w notatkach przedsezonowych rozpisal :rotfl:

1q2 23.08.2009 21:40

A ja za to jestem pod wrażeniem sędziowania przez Japończyka, bałem się że to był gruby niewypał(po ilości kartek) a jak się okazało prawie wszystko w pełni zasłużone - jedyne ale to ten spalony a efekcie druga żółta.

ps no i TVP pojechali po bandzie - samobój kandyduje do gola kolejki:)

ps i przestrzegam przed robieniem już teraz z Lenczyka jakiegoś maga - to dopiero 2 mecze i nie czarujmy się - przy 0-0 ewidentny karny dla Lecha był.

Pablo84 23.08.2009 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cpc88 (Post 783337)
kohprzem'68- Wku****** sa ze Wiselka znowu idzie na majstra i wedlug nich odbiera szanse awansu do LM Legi lub Amice

Ale .......icie chłopaki.Wspomniał też o tym, jak ta biała gwiazdka na "plecach" jest coraz mniejsza dla Legii i Lecha.Co jak co ale Laskowski jest moim zdaniem najbardziej prowiślackim komentatorem C+.Ogólnie prowadzi mecze na bardzo wysokim poziomie.Komentarz przyozdobiony jest często śmiesznymi anegdotami, cytatami, wiadomościami, merytorycznymi uwagami.Naprawdę bardzo fajnie się słucha tego Pana.

Jaroo1 23.08.2009 22:44

Tylko wlasnie to wspomianie ciagle o Levadii jest nie na miejscu ;/
Kazdy wie jak jest, kazdy wie ze mogla byc LM ale nie powiodlo sie i mowmy o Ekstraklasie skoro jest mecz Ekstraklasy a nie wypominajmy ciagle jedna porazke... Jakos jak Lech wygrał 5:0 z Korona to nikt nie mowil o porazce X lat temu z Terekiem, no co przydalaby sie taka do rownowagi skoro Wisle trzeba wypominac Levadie. Teraz Laskowksi, wczensiej ten jakis reporter ktory przeprowadzął wywiad z Niedzielanem i wypomniał ze Wisła pokazała ze jest klasowym zespolem w meczu z Levadia... Jak tak maja co 2 tygodnie wypominac jeden dwumecz to niech sie w głowe pukna
Widac ze jednak niektorych to boli ze Wisła mimo porazki z Levadia w lidze nadal nie ma sobie rownych...

Jazon 23.08.2009 22:48

Zobaczcie co wyłowiłem z forum Lecha:

Cytat:

Po co ta Cracovia i Arka są w lidze? Ku mojej uciesze Arka była w barażu a Pasy w ostatniej kolejce spuściliśmy do 1 ligi.(rzecz jasna nie mam nic do kibiców obu drużyn tylko Lech nie potrafi grać z nimi i liga bez nich była by prostsza)Teraz co się okazuje? Zespół który przy zielonym stoliku załatwił sobie angaż w ekstraklasie, pokazuje iż wystarczy tylko biegać więcej od Kolejorza na boisku i to jest idealna recepta na drużynę którą jeszcze 3 tyg. temu nazywałem TGV.
http://forum.wiaralecha.pl/index.php...ic=14126&st=30

Kosmos :lol:

cpc88 23.08.2009 23:01

Pablo84- Zgadzam sie co do tego ze Laskowski bardzo dobrze komentuje mecze ale 3/4 Polski chce aby mistrzem Polski nie byla Wisla

GemHZR 23.08.2009 23:07

Pokaż skąd masz te dane :D

I nie wspominał o Levadii tylko o Debrecenie że wygrywa, w sensie, że żałuje że to nie Wisła jest na jego miejscu. W sumie z komentatorów C+ najmniej mi podchodz Laskowskii i Twarowski, za bardzo się spinają i podniecają zamiast "komentować". A Iwan rzeczywiście spoko, mimo, że wiadomo, że za Wisłą, ale to nie przeszkadza, bo ma dużą wiedzę którą potrafi przełożyć na zdania złożone ;p

wolfy 23.08.2009 23:07

Ale komuś kupon wszedł...
A hasłem kolejki niech będzie "Mysona żydów pokona":lol:

DysoN 23.08.2009 23:15

Skoro Smuda od wtorku w Polonii to stoi to nieco w sprzecznosci do niedawnych slow Franza o tym jako to dobrze zyczyl Grembockiemu i ze nie zamierza objac Polonii.

skttrbrain 23.08.2009 23:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 783238)
podobają mi się komentarze na forum Amiki

Dokładnie te same słowa były tutaj wielokrotnie pisane po Levadii. Tak więc bez hipokryzji..

wolfy 23.08.2009 23:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 783364)
Ogladalem Lige+ i zostalem zdewastowany wypowiedzia Ulatowskiego.
Gosciu stwierdzil, ze o jakies 3 tygodnie za wczesnie zalapali szczyt formy...czyli tak mniej wiecej jeszcze przed startem ligi :lol:
Trzeba przyznac, ze solidnie sie chlopina pierdylnal i chyba cos nie tak w notatkach przedsezonowych rozpisal :rotfl:

Mnie w ogóle fascynuje polska myśl szkoleniowa. Te wszystkie "szczyty formy" trafiają się zazwyczaj albo przed rozpoczęciem sezonu, albo po jego zakończeniu, ew. trwają jeden mecz. Jakoś w żadnej innej lidze nie spotkałem się z podobnym - za przeproszeniem - pitoleniem. Tam jakoś przygotowuje się formę na całą rundę.

skttrbrain 23.08.2009 23:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 783263)
Jakoś w czwartek, byliście wszyscy innego zdania... tak szybko Wam się odmieniło?

Chyba Ty byłeś. Lech w tym roku nie zagrał dobrego meczu. W Kielcach było niby 5:0, ale jakoś tak różnie ten mecz mógł się potoczyć. I większość kibiców Lecha z tego sprawę sobie zdaje. Czym innym jest się cieszyć ze zwycięstwa, a czym innym cieszyć się z dobrej gry. Ale widać Ty różnicy nie dostrzegasz :-)

Eustachy 23.08.2009 23:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 783456)
Mnie w ogóle fascynuje polska myśl szkoleniowa. Te wszystkie "szczyty formy" trafiają się zazwyczaj albo przed rozpoczęciem sezonu, albo po jego zakończeniu, ew. trwają jeden mecz. Jakoś w żadnej innej lidze nie spotkałem się z podobnym - za przeproszeniem - pitoleniem. Tam jakoś przygotowuje się formę na całą rundę.

No dokladnie, w Polsce tyle sie o tych szczytach formy bajdurzy, ze w wiekszosci obserwatorzy (kibice/dziennikarze) zaczeli w to wierzyc i dosc ostro przeceniac znaczenie owych dwoch magicznych slow.
Inna sprawa, ze roznych sie juz tlumaczen ze strony trenerow nasluchalem, m.in. o tym ze murawa byla nierowna, ze sedzia krecil, rywal gral zbyt agresywnie itp, ale z takim kabaretowym objasnieniem sprawy jak Ulatowki, to chyba nikt jeszcze nie wyskoczyl :rotfl:

Wojtas 23.08.2009 23:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 783364)
Ogladalem Lige+ i zostalem zdewastowany wypowiedzia Ulatowskiego.
Gosciu stwierdzil, ze o jakies 3 tygodnie za wczesnie zalapali szczyt formy...czyli tak mniej wiecej jeszcze przed startem ligi :lol:
Trzeba przyznac, ze solidnie sie chlopina pierdylnal i chyba cos nie tak w notatkach przedsezonowych rozpisal :rotfl:



Jakby to powiedzial ktos w Premiership czy innel nizszej lidze ..to by ludzie ze stolkow ze smiechu pospadali..

Co maja tam powiedziec gdzie gra sie 50 meczow w sezonie ,puchary itd...,tam forma jest na caly sezon ,sa oczywiscie wachania itd ale nikt nie kompromituje sie takim wypowiedzami,

Co do Laskowskiego to kibic Legii powie ze to Kibic Wisly,kibic Wisly powie ze to kibic Legii..i tak w kolko.

A co do zbiorowej masturbacjii bo Legia i Amika przegraly.....przypomijcie sobie tamten sezon,tabele po jesieni,potem pol nastapnej rundy i w koncu koncowke ligi....

Wazny koncowy efekt....tyle w temcie.

martin_6 23.08.2009 23:56

W zeszłym sezonie po 3 kolejkach mieliśmy 5 punktów przewagi nad Amicą. Po 18 oni mieli od nas 5 oczek więcej. A na koniec sezonu znowu 5 punktów przewagi dla nas. To wszystko się zmienia jak w kalejdoskopie. Więc radziłbym ze spokojem do tego podchodzić, bo pewniewarszawiacy jak i hmm... wielkopolanie złapią formę to pewnie też będą ogrywać przynajmniej tych słabeuszy jak leci. A i nam zdarzą się na pewno jakieś potknięcia.

RAFi89 24.08.2009 00:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 783456)
Mnie w ogóle fascynuje polska myśl szkoleniowa. Te wszystkie "szczyty formy" trafiają się zazwyczaj albo przed rozpoczęciem sezonu, albo po jego zakończeniu, ew. trwają jeden mecz. Jakoś w żadnej innej lidze nie spotkałem się z podobnym - za przeproszeniem - pitoleniem. Tam jakoś przygotowuje się formę na całą rundę.

Najlepsze to jest to że najpierw drużyna przez 5 spotkań łapie formę, później zagra 3-4 mecze no i niestety już przychodzi zmęczenie sezonem. W ogóle podejście zawodników do gry w polskiej lidze jest tragiczne, zawodnicy bez formy, mający wszystko w głębokim poważaniu grają co tydzień w pierwszym składzie oczywiście trenerzy łaskawie czekają aż takiemu zawodnikowi będzie się chciało.
A Levadie pewnie jeszcze długo będą nam wypominać, szkoda że to tak naprawdę obrazuje marny poziom naszej całej ligi a nie tylko Wisły.

0 22 24.08.2009 00:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 783461)
A co do zbiorowej masturbacjii bo Legia i Amika przegraly.....przypomijcie sobie tamten sezon,tabele po jesieni,potem pol nastapnej rundy i w koncu koncowke ligi.....

Tylko, ze my jedziemy w tej rundzie jeszcze do Wrocławia, gramy 'u Was' (gdzie w dupe dostajemy prawie zawsze - ba! w Sosnowcu z Zagłębiem też przegralismy :) ) i do Białego. Mistrza jesieni mamy z głowy :)

kohprzem'68 24.08.2009 01:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 783442)
Ale .......icie chłopaki.Wspomniał też o tym, jak ta biała gwiazdka na "plecach" jest coraz mniejsza dla Legii i Lecha.Co jak co ale Laskowski jest moim zdaniem najbardziej prowiślackim komentatorem C+.Ogólnie prowadzi mecze na bardzo wysokim poziomie.Komentarz przyozdobiony jest często śmiesznymi anegdotami, cytatami, wiadomościami, merytorycznymi uwagami.Naprawdę bardzo fajnie się słucha tego Pana.

Widzisz bo ja dalej nie rozumie czemu w w trakcie kiepskiego meczu w Wodzisławiu tenże czołowy komentator c+ schodzi na temat nie związany w żaden sposób z danym spotkaniem i co to jest przytyk dla nas czy też tuszowanie słabosci jednego z faworytów do mistrzostwa kraju ?
I tu jest Laskowski pogrzebany pomimo że wychamował z okazywaniem swoich sympatii w trakcie pracy ale dawne pianie z zachwytu nad grą L , za co był często krytykowany pozostawiło swoje pietno .

jova 24.08.2009 02:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 783328)
Po primo, meszkowi ewidentnie brakuje mózgu zespołu, czyli Murawskiego. Jeżeli nie znajdą typowego rozgrywającego, leżą i kwiczą. Mecze z Polonią, mimo wszystko z Brugią, oraz pasiastymi pokazują to dobitnie.

Po drugo, trener Zieliński nadaje się tylko do czyszczenia butów Smoodzie. On budował "ekipe" przez 3 lata, wie co i jak, oraz kogo i na jaką pozycję ustawić. Zieliński najwidoczniej nie ma pomysłu na meszka.

Ja sądzę, ze chodzi nie tyle o brak Murawskiego, co właśnie o wpływ Zielińskiego, który ewidentnie nie może się zdecydować jak ten zespół ma grać. Próbuje 4-4-2 i 4-5-1, przestawia zawodników po różnych pozycjach i próbuje znaleźć ustawienie, w którym Lech miałby mocny, agresywny środek i do tego grał bardzo ofensywnie i kreatywnie. Problem w tym, że nie ma do tego piłkarzy. Stilić nie nadaje się do klasycznego 4-4-2, bo nie umie grać w odbiorze, a jeśli da mu się dwóch czyścicieli do pomocy to trzeba zrezygnować z jednego napastnika lub skrzydłowego. Zieliński wyraźnie nie ma pomysłu jak to poukładać i próbuje złapać dwie sroki za ogon. Efekt jest taki, że jeśli Lechowi pozwoli się spokojnie rozgrywać to są bardzo groźni, bo mają kilku świetnych ofensywnych grajków, ale jeśli zaatakuje się ich pressingiem to okazuje się, że pomoc jest dziurawa i niezdolna do ostrej walki o piłkę.

Można się kłócić, czy Smuda wybrał optymalną taktykę, ale nie można mieć wątpliwości, że on miał wizję, wiedział jak jego zespół ma grać.

AS82 24.08.2009 05:49

Inny trener inny styl gry (lepszy lub gorszy).Wisła w jednym sezonie zajeła 8-me miejsce a pozniej praktycznie tymi samymi grajkami (i Kosowskim) Skorża siegnal po majstra z duza przewagą . Trener to 40% sukcesu .
Wcale bym sie nei zdziwil gdyby teraz Cracovia grala tak dobrze jak BOT Belchatów Lenczyka 2 lata temu gdy byl vice majstrem (o ile dobrze pameitam) ,wiec derby i cały sezon z pasiastymi moze byc w tym roku ciekawy :>

Pablo84 24.08.2009 07:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GemHZR (Post 783449)
Pokaż skąd masz te dane :D

I nie wspominał o Levadii tylko o Debrecenie że wygrywa, w sensie, że żałuje że to nie Wisła jest na jego miejscu. W sumie z komentatorów C+ najmniej mi podchodz Laskowskii i Twarowski, za bardzo się spinają i podniecają zamiast "komentować". A Iwan rzeczywiście spoko, mimo, że wiadomo, że za Wisłą, ale to nie przeszkadza, bo ma dużą wiedzę którą potrafi przełożyć na zdania złożone ;p

Ta?A co powiesz o Iwańskim z TVP ?:-D

SZTIIIIIIIIIILLLLLLLLLLLLLLLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pablooo 24.08.2009 08:15

Co za k... brednie. Laskowski powiedział od razu "oczywiście żartuję troszkę z tą Levadią, bo się zaraz jakieś animozje porobią". I dlaczego byłem pewien, że mimo to banda poszukiwaczy "warszaffskiego spisku" będzie się nad tym rozwodzić dzień cały?

Levadia to obciach na maksa i temat będzie jeszcze ciągnięty. Ale chyba wypada rozróżnić chamskie i debilne zaczepki Kolejorza, którego kibicom żal dupę ściska, że nie mogą tego majsterka zdobyć i jakoś muszą odreagować - pomiędzy zwyczajnym wspomnieniem o tym z nutką żalu, ale takiego że Wisły w tej Lidze Mistrzów nie będzie, choć droga była prosta



ŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚSSSTTTTIILIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIĆ


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl