Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

Aro1234 23.12.2008 16:04

Mi się jednak wydaje, że bardziej ten kciuk Ci się podoba - zobaczyła kawałek męskiego ciała i od razu wariacje... :lol:

Kamil 23.12.2008 16:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 646374)
sergio, zacznij zbierać na te spoty ;)

aja jupi jupi jej :lol:
sergio pewnie sie leczy jeszcze po wczorajszym,
panowie jak tam przygotowania do pastoralki? wodka sie juz mrozi?:D

Aro1234 23.12.2008 16:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 646508)
panowie jak tam przygotowania do pastoralki? wodka sie juz mrozi?:D

2 litry Absoluta w zamrażareczce. :-P

donPedro23 23.12.2008 16:13

To jest żenujące jak panowie redaktorzy cenzurują komentarze na TWSD. Jak za komuny. I jeszcze to wszechobecne uwielbienie i lizanie dupy Frankowskiemu - za dużo słodkiego przed świętami i mi niedobrze.

DrewniaQ 23.12.2008 16:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 646508)
aja jupi jupi jej :lol:
sergio pewnie sie leczy jeszcze po wczorajszym,
panowie jak tam przygotowania do pastoralki? wodka sie juz mrozi?:D


Nie miało być Pasterki? :rotfl:

SZYMEK_TSW 23.12.2008 16:17

Franek Frankiem, ale taka http://www.wislakrakow.com/www/pictu...62405f6fbc.jpg fotka może dopiero zdenerwować :)

vote-for-mikey 23.12.2008 16:27

gola strzelił, może to on dał nam miszcza? skąd wiecie co by było, gdyby RadoMatu nie było :rotfl:

idę robić sałatkę. rozmywajcie pozytywnie beze mnie.

DrewniaQ 23.12.2008 16:45

Efekt Motyla

pan_premier 23.12.2008 17:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 646458)
Mój świat runął :( Pan_premier dał mi nominacje w kategorii rozmywacz NEGATYWNY.... i mało tego, jeszcze źle mój nick napisał :(

To smutne :(

To mógł być każdy z nas ['] ['] ['] ;(

pamiętaj, że jeszcze zyjesz, wdech wydech moga pomóc :D

najlepsze jest to, ze nick z dwoma błedami skopiowałem od ...pio który "łączy się w bólu"
teraz wychodzi prawdziwe "ja" niektórych osób :lol:

Kamil 23.12.2008 17:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrewniaQ (Post 646516)
Nie miało być Pasterki? :rotfl:

a skad ja mam to wiedziec skoro jeszcze nigdy na nia nie doszlem:lol:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 646541)
pamiętaj, że jeszcze zyjesz, wdech wydech moga pomóc :D

najlepsze jest to, ze nick z dwoma błedami skopiowałem od ...pio który "łączy się w bólu"
teraz wychodzi prawdziwe "ja" niektórych osób :lol:

lub niech policzy do dziesieciu, tez pomaga :)

Tiramisu 23.12.2008 17:37

DrewniaQ niskie ukłony :D. Pieczeń godna Wiślaka :D.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZYMEK_TSW (Post 646517)
taka http://www.wislakrakow.com/www/pictu...62405f6fbc.jpg fotka może dopiero zdenerwować :)

Jak do nas przychodził kumple w pracy się ze mnie nabijali, bo wiedzieli jak bardzo go nie znoszę. Powiedziałam, że jak strzeli jakieś 15 goli dla Wisły to spróbuję go polubić. Pierwszy widok RadoMatu w koszulce Wisły to był szok estetyczny, ale dziś nawet nie pamiętam, że u nas grał :).

pio 23.12.2008 17:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 646541)
pamiętaj, że jeszcze zyjesz, wdech wydech moga pomóc :D

najlepsze jest to, ze nick z dwoma błedami skopiowałem od ...pio który "łączy się w bólu"
teraz wychodzi prawdziwe "ja" niektórych osób :lol:

A żeby było śmieszniej ja nick z tymi błędami skopiowałem od ja_ka :D
Nie dowiary, ale się natychmiast poprawiam i idę do sklepu po dębowe dugo war-zone :)

dj_ibutti 23.12.2008 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 646541)
pamiętaj, że jeszcze zyjesz, wdech wydech moga pomóc :D

najlepsze jest to, ze nick z dwoma błedami skopiowałem od ...pio który "łączy się w bólu"
teraz wychodzi prawdziwe "ja" niektórych osób :lol:

Policzyłem do 150. I już troche lepiej :)


No widzisz tak kopiowales, ze Ci sie pomyliła rubryka pozytywny z negatywnym :P

sergio 23.12.2008 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 646508)
aja jupi jupi jej :lol:
sergio pewnie sie leczy jeszcze po wczorajszym,
panowie jak tam przygotowania do pastoralki? wodka sie juz mrozi?:D

Czym sie strułeś tym sie lecz:) ale to dopiero po kolacji.
Ale dzisiaj ujowy dzień... ukradli mi telefon w pracy,a jak pojechałem kupic nowy...
dostałem mandat 35 funtów:evil:

I jak tu sie nie wku....ć:lol:



No to prezent pod choinke jak znalazł!

vote-for-mikey 23.12.2008 19:19

W sensie mandat? Daj małżonce/kochance :D

sergio 23.12.2008 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 646627)
W sensie mandat? Daj małżonce/kochance :D

Nie kupiłem bileciku a tylko po papierosy wyleciałem na 5 minut.
Wracam a tu już sie drukuje mandacik.:-/

Cóz z tego ze dam jak i tak nie zapłaci a samochód jest na brata:lol:
Najwyzej on sie wkurzy:-D

Kobieta_Wislak 23.12.2008 19:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 646503)
... Jedna jaskółka wiosny nie czyni

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 646507)
kawałek męskiego ciała

mówiłam że zazdroszczą? mówiłam?
piękny placek: jedna jaskółka co na dodatek wiosny nie czyni....
piękny kciuk - kawałek męskiego ciała...
Boże co za ludzie, i to przed świętami....

:>:lol::-p

Kamyk 23.12.2008 19:53

Olłejs koka kola :]

Znalazłem prezent dla mnie dzisiaj:| Podniecony byłem jedynie do momentu gdy zobaczyłem jego rozmiary:D Idealnie pasowały do świeżutkiego Xboxa360:D Zaglądnąłem, a tu Sandwichnik:/ Czy jak to tam się zwie:/
Kurna może to nie dla mnie:>

Trza wypić pianę.

pio 23.12.2008 21:12

Albo wszyscy na pianę poszli, albo na m jak miłość :D
Straszliwy przestuj

vote-for-mikey 23.12.2008 21:31

albo robią w kuchni :D

Ni_Ma 23.12.2008 21:34

dżem dobry :)

Ni_Ma 23.12.2008 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 646675)
albo robią w kuchni :D

w kuchni już się tylko gotuje w garach samo a ja z pifkiem zasiadłam .... a co!:-D

Tiramisu 23.12.2008 21:37

Pytanie z innej beczki: jest jakiś sposób na tę DENERWUJĄCĄ reklamę z łysolem na górze, tę co gada?

vote-for-mikey 23.12.2008 21:47

sprawdz w temacie o moderatorach :D w hyde parku przyklejony wisi.

Kamil 23.12.2008 22:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 646681)
Pytanie z innej beczki: jest jakiś sposób na tę DENERWUJĄCĄ reklamę z łysolem na górze, tę co gada?

podbij na priv to ci powiem :D

Tiramisu 23.12.2008 22:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 646715)
podbij na priv to ci powiem :D

pomysłowość i przebiegłość się ceni :D podbijam.

SZYMEK_TSW 23.12.2008 22:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 646715)
podbij na priv to ci powiem :D

A on swoje :)

Kamyk 23.12.2008 22:53

6 browar idzie w obrót;| Kurde nuda straszna... Tiramisu a szto e to w avatarze?

Tiramisu 23.12.2008 22:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamyk (Post 646736)
6 browar idzie w obrót;| Kurde nuda straszna... Tiramisu a szto e to w avatarze?

Jakaś nowa moda,, Jak nudno albo się popiło to idzie o mój avatar ;). A niby kto?

Ni_Ma 23.12.2008 22:57

ja dopiero 2... ale tym razem w puszce zakupiłam..

Kamyk 23.12.2008 23:00

Ja w puszce dalej moje ukochane Dębowe sącze:D
P.S.
Tiramisu toż to Ty? jak tak to gratulacje:) Bo brunetki rządzą! Anty Blondi Front!

Ni_Ma 23.12.2008 23:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamyk (Post 646742)
Bo brunetki rządzą! Anty Blondi Front!


aaaałaaaaaaaaaaaaa........:foch:

fcz1985 23.12.2008 23:04

Po dobie abstynencji i silnym postanowieniu... złamałem się na kurewsk... tzn królewskie:-D później padło tyskie, a teraz corlsberg z lodóweczki:-)

Ni_Ma 23.12.2008 23:05

ja na dębowo ten wieczór rozmiękczam...

Tiramisu 23.12.2008 23:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 646740)
ja dopiero 2... ale tym razem w puszce zakupiłam..

Oszczędzasz oczy? ;)


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamyk (Post 646742)
P.S.Tiramisu toż to Ty? jak tak to gratulacje:) Bo brunetki rządzą! Anty Blondi Front!

Brunetki mają brązowe włosy ;). Dziękuję, też jestem dumna ze swoich kudełków ;).

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 646744)
aaaałaaaaaaaaaaaaa........:foch:

Spoko ;) W praktyce i tak im wszystkim bez różnicy ;).

Ni_Ma 23.12.2008 23:11

nie oczy tylko oczodoły :D

Kamyk 23.12.2008 23:13

Ok, no blondynki czasami bywają w miarę:D
Ale mam złe wspomnienia co do Nich.
P.S.
Kefir Ty miałeś nie pić:>
A tak btw to wszystkiego dobrego, zdrowych i spokojnych świat bracie.

dj_ibutti 23.12.2008 23:14

To nie jest Kefir... Toć to Maślana... x.X

Kamyk 23.12.2008 23:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 646750)
To nie jest Kefir... Toć to Maślana... x.X

Why?
Los Kefiros browaros!

fcz1985 23.12.2008 23:22

EJ!! BEZ KSYWEK:D
Kamyk tez miałes nie pić;P

odnośnie tematu... brunetki, blondynki, ja wszystkie Was, aha jeszcze szatynki i rude:D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl