Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Kibicowanie na polskich stadionach (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4803)

WRzŚ 03.12.2009 23:16

Arka dostała kare i za Lechie i za Ślask.w sumie 50 tys i 3 mecze. a robili to co my 2x czyli itu i tu było piro, awantury z ochrona, demolka stadionu, spalili tez dywan i kibic wbiegł na murawe.
wg mnie nieporównywalnie mniej dostali biorac pod uwage ten sam argument ze "kara za poprzedni mecz nic nie nauczyła"

Lechia dostała 5tys za mecz w Gdyni

orzeu 03.12.2009 23:47

A wiadomo na co ta kasa idzie? Maja na tyle jaj zeby przeznaczyc to chociaz na jakis szczytny cel?

Wojtas 03.12.2009 23:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 825393)
A wiadomo na co ta kasa idzie? Maja na tyle jaj zeby przeznaczyc to chociaz na jakis szczytny cel?




Jak to na co idzie kasa

na loze i panienki w czerwcu i lipcu w RPA :)

WRzŚ 03.12.2009 23:50

zgodnie z hasłem z Pewnej oprawy na rozwój młodziezowej piłki

alterego 04.12.2009 00:15

no to chyba za małe kary nakładają ( ;) ) bo postępów nie widać:/

wolfy 04.12.2009 11:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Isfahan (Post 825335)
A jakim cudem GW nie zauważyła skandalu, jaki wywołali swoją obecnością w Wodzisławiu kibice Wisły? Kibole znaczy się. Przecież też jest zakaz wyjazdowy za tą zbrodnię popełnioną w Kielcach, przez co miejscowi musieli bronić się rzucaniem petard... :-p

Pisanie artykułów za darmo to psucie rynku, a "GW" i tak ostatnio cienko przędzie.

Krissu 04.12.2009 20:48

Co to za fana na sektorze Krecików?
Vikings of South...
Hasło debilne więc w sumie do nich pasuje, ale barwy nie te...

putinm 04.12.2009 21:01

Odra Opole

Krissu 04.12.2009 21:07

Chciałeś powiedzieć Oderka? :lol:

Devonisch 04.12.2009 21:26

Nawiązując do oprawy Korony o mediach: Dziś się komentatorzy C+ zachwycają oprawą meczową w Lubinie, we wtorek pewnie PZPN przywali im karę za piro a gazety napiszą, że chuligani, bydło i swołocz.

Kamson 04.12.2009 21:32

Do tego ITI z GW zgłosi zażalenie, że "kibole z Warszawy" weszli na stadion w Lubinie...

edit; relacja na LegiaLive
Cytat:

Fani gospodarzy wywiesili flagę o treści: "www.koniecITI.pl"
47′ Ochrona zrywa flagę z adresem strony
64′ A na trybunach gospodarzy trwa "zabawa" kibiców z ochroną. Fani wywieszają sporne płótno, a ochrona chce je zdejmować, więc kibice je szybko chowają - i tak w kółko
72′ Znowu użyty został gaz a jeden z kibiców który przekroczył barierkę został wyprowadzony przez ochronę
74′ Transparent zawisł ponownie, a ochrona wyszła ze stadionu, jednak częśc kiiców w młynie opuszcza trybuny
81′ Gaz użyty przez ochroniarzy dotarł aż na trybunę prasową

WislaJKG 04.12.2009 21:50

W Lubinie małe spięcie Zagłębia z ochroną o transparent "www.koniecITI.pl"

wg. strony legialive.pl Legii coś koło 700.

licoo 04.12.2009 22:34

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego niektórzy kibice za przeproszeniem wchodzą w d... Legii? Wywieszanie transparentu takiego jak na meczu Zagłębia z Legią, albo przyśpiewki ITI spier....? To samo niestety tyczy się naszych kibiców, którzy również to kiedyś śpiewali. Co nas interesują wewnętrzne sprzeczki Legii? Co nam ma to dać, że niby się z nimi solidaryzujemy? Ja myślę, że ich to nie obchodzi.

matt1906 04.12.2009 22:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez licoo (Post 825707)
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego niektórzy kibice za przeproszeniem wchodzą w d... Legii? Wywieszanie transparentu takiego jak na meczu Zagłębia z Legią, albo przyśpiewki ITI spier....? To samo niestety tyczy się naszych kibiców, którzy również to kiedyś śpiewali. Co nas interesują wewnętrzne sprzeczki Legii? Co nam ma to dać, że niby się z nimi solidaryzujemy? Ja myślę, że ich to nie obchodzi.

ale solidaryzowanie się z Lechią w walce o transparent o IV rozbiorze to ok? albo solidaryzowanie się z GKS Katowice o Mydlnikach to ok?

Jak to jeden z klubów spiewał:
"Nie dla Legii i Warszawy lecz dla naszej wspólnej sprawy"

licoo 04.12.2009 22:45

matt1906 myślę, że to akurat są całkiem inne sprawy, dotyczące również innych kibiców z całej Polski. Sprawa z ITI to według mnie jest ich wewnętrzne sprawa. Myślisz że kibice Legii wspieraliby nas, jakbyśmy mieli konflikt z Cupiałem?

ToTylkoJa 04.12.2009 22:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez licoo (Post 825711)
matt1906 myślę, że to akurat są całkiem inne sprawy, dotyczące również innych kibiców z całej Polski. Sprawa z ITI to według mnie jest ich wewnętrzne sprawa. Myślisz że kibice Legii wspieraliby nas, jakbyśmy mieli konflikt z Cupiałem?

masz jakieś racjonalne przesłanki, że nie wspierali by?

Musiek1906 04.12.2009 22:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez licoo (Post 825707)
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego niektórzy kibice za przeproszeniem wchodzą w d... Legii? Wywieszanie transparentu takiego jak na meczu Zagłębia z Legią, albo przyśpiewki ITI spier....? To samo niestety tyczy się naszych kibiców, którzy również to kiedyś śpiewali. Co nas interesują wewnętrzne sprzeczki Legii? Co nam ma to dać, że niby się z nimi solidaryzujemy? Ja myślę, że ich to nie obchodzi.

A pomysl ze do Wisly przychodzi zarzad, typu ITI i co wtedy? Lipa!

Pamietaj kibic kibicowi zawsze powienien pomagac! Bo nie wiadomo czy my nie bedziemy miec podobnej sytuacji na swym "podworku"(oby nie!).

Kris54 04.12.2009 23:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez licoo (Post 825711)
matt1906 myślę, że to akurat są całkiem inne sprawy, dotyczące również innych kibiców z całej Polski. Sprawa z ITI to według mnie jest ich wewnętrzne sprawa. Myślisz że kibice Legii wspieraliby nas, jakbyśmy mieli konflikt z Cupiałem?

To jest jak najbardziej sprawa kibiców z całej Polski. Popatrz : ITI wygrywa w walce z kibicami Legii, z Legii znikają prawdziwi fanatycy. Gazeta Wyborcza szaleje z radości, zabierają się za następne ekipy. Przeciętny Janusz, właściciel klubu x ze wsi pod Wodzisławiem myśli sobie: "Hej! Skoro u nich wyjebali tych wszystkich kiboli, to u nas tez tak można! Zawsze zostanie te 40 tys. w kieszeni, nie będzie żadnych kar i będzie spokój na stadionie!" I z klubu x znikają fanatycy, zanika ruch kibicowski. Mija jakiś czas i pseudorząd (w jakże szczytnej walce ze stadionową "bandytką") wprowadza kolejną ustawę o bezpieczeństwie imprez masowych - teraz nie wolno już stać na swoim miejscu, bo inczaej dostajesz zakaz stadionowy! Itd. , itp.

ITI to jeden z wielu raków, które toczą polską piłkę, obok "Gazety" i jej podobnym mediom, policji, PZPNu i polityków, którzy zamiast zająć się konkretnymi sprawami serwują społeczeństwu kolejne bezsensowne ustawy mające na celu uszczęśliwić UEFA i Platiniego i zrobić z Polski Anglię.

Zresztą oni (politycy rządzący i ci co ustąpili) są naprawdę mocno pojebani - czego oni żądają od polskiego kibica? Żeby na krzesełku oglądał jak jakieś kaleki odpierdalają manianę na boisku? Debile powinni zacząc od siebie te zmiany i naprawdę zdrowym okiem popatrzeć na sprawy związane z korupcją i ogólną degrengoladą władzy.

Nie powie mi szmata co nakradła kilkaset tysięcy złotych , że jestem bandytą bo na stadionie odpaliłem racę, jebłem z buta kozaczącego skorpiona czy zwyzywałem rywala.

orzeu 04.12.2009 23:05

licoo moze lepiej sie juz nie wypowiadaj w tym temacie bo nic z niego nie rozumiesz ok?
Chyba ze walniesz sobie w podpisie gigantycznymi literami "TO MOJE PRYWATNE ZDANIE, MAM NIEWIELE WSPOLNEGO Z WISLA KRAKOW I KIBICOWANIEM. NIE LUBIE LEGII". Wtedy prosze bardzo. Ale jesli juz taki podpis sobie zrobisz to sie zastanow co robisz na tym forum skoro nie masz z nim nic wspolnego.

matt1906 04.12.2009 23:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez licoo (Post 825711)
matt1906 myślę, że to akurat są całkiem inne sprawy, dotyczące również innych kibiców z całej Polski. Sprawa z ITI to według mnie jest ich wewnętrzne sprawa. Myślisz że kibice Legii wspieraliby nas, jakbyśmy mieli konflikt z Cupiałem?

Idąc Twoim rozumowaniem sprawa transparentu "IV rozbiór" to sprawa tylko Lechii (przecież ona dostała kare nie my, co nas to obchodzi?) czy GKS-u (oni dostali wpierdól i ich zamkneli, co nas to obchodzi?)

Pewnie tak samo nie rozumiałeś czemu wychodziliśmy w meczu z Widzewem w sezonie 2007/08.

I idąc dalej Twoim tokiem rozumowania, po co wpuszczać gości na swój sektor (np. Odra Wodzisław nas czy GKS Bełchatów Legie) skoro to oni dostali kare a nie my.

T-driver 04.12.2009 23:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kris54 (Post 825718)
To jest jak najbardziej sprawa kibiców z całej Polski.

Dokładnie. Dzisiaj Oni, jutro my. Wspierać to nasz interes.

licoo 05.12.2009 00:28

Dzięki Kris54, po twoim poście spojrzałem na to z trochę innej strony i chyba mnie przekonałeś. Masz rację, najpierw oni, potem możemy to być my. Oby nie.

orzeu dlaczego miałbym się nie wypowiadać? właśnie forum jest od tego, i to co tu piszę ,,TO JEST MOJE PRYWANE ZDANIE", jeśli koś ma inne, to może mnie przekonać swoimi argumentami lub nie

matt1906 chyba właśnie nie idziesz moim tokiem rozumowania. Ta kara ugodziła akurat w naszą polskość. I także byłem w 100% jej przeciwny. Bo przecież jakby to chodziło o inny transparent to nikt na żadnym stadionie nie robiłby protesu (czy ktoś zrobił protest za nasz transparent który kazano zdjąć w trakcie naszego ostatniego meczu? no chyba nie).

simone 05.12.2009 00:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 825721)
licoo moze lepiej sie juz nie wypowiadaj w tym temacie bo nic z niego nie rozumiesz ok?
Chyba ze walniesz sobie w podpisie gigantycznymi literami "TO MOJE PRYWATNE ZDANIE, MAM NIEWIELE WSPOLNEGO Z WISLA KRAKOW I KIBICOWANIEM. NIE LUBIE LEGII". Wtedy prosze bardzo. Ale jesli juz taki podpis sobie zrobisz to sie zastanow co robisz na tym forum skoro nie masz z nim nic wspolnego.

Lepiej nie apeluj o to zbyt głośno, bo co poniektórzy mogliby by to sobie za bardzo wziąć do serca, może na złe by to nie wyszło, ale mnogość i różnorodność podpisów na forum uległa by znacznemu pogorszeniu, nudno by było poprostu :P

GemHZR 06.12.2009 21:42

Nowa flaga Polonii: http://images36.fotosik.pl/122/7f8ddcab5b674bcemed.jpg
no comment...

Proud 06.12.2009 23:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 826618)
Pasiasta mobilizacja na mecz ze Slaskiem - wydarzenie kolejki! :lol:

wracałem właśnie wtedy do domu...aż się zdziwiłem że ich tylu jedzie :D

Kamson 06.12.2009 23:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pasiaści
Na moje oko ludzi ok 700, może więcej. Doping - po prostu rewelacja!

Cytat:

ja bym określił ilość ludzi na ok 800 - 900, głośno - doping cały czas, w Sosnowcu pasiasto bez dwóch zdań
Cytat:

Była liczba wyjazdowa 1k, to o 600 więcej, biorąc pod uwagę że nie wszyscy pojechali co byli na Piaście, uważam że było poprawnie w tym temacie.
Ja myśle, że przynajmniej 2,5 koła!

matt1906 06.12.2009 23:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GemHZR (Post 826590)

No tak ale "Rachu Ciachu", "Czari Mari" czy "Jeszcze jeden" to w sumie podobne wydarzenia.

GemHZR 06.12.2009 23:44

Jednak myślę, że zadanie sobie trudu zrobienia takiej flagi zasługuje na specjalne wyróżnienie :P

South 07.12.2009 00:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GemHZR (Post 826590)


wystarczy że trzymają z żydami ,którzy wspomogli ich na tym meczu w oszałamiającej liczbie 4 sztuk ...

Wojtas 07.12.2009 00:10

Nie no ta nowa przyspiewka Cracovii na melodie Ruchu "naszym klubem HKS"...

ich wielka mobilizacja i podziekawania za derby ,jak i ta przyspiewaka :lol:

Pan Jotka 07.12.2009 16:52

http://www.sport.pl/pilka/1,65029,73...bia_Lubin.html I znowu mendy się dosrały. Dla mnie to jakiś absurd , że jak Zagłebie wpuszcza Legie, albo Odra nas to odrazu jestesmy zorganizowana grupą. Skoro nie tworzy sie listy wyjadowej, skoro nie zajmuje się osobnego sektora, skoro ochrona nie musi nikogo ochraniać bo nie ma zamieszek na stadionie to sie pytam jakim cudem fajans pt,.Szadkowski twoierdzi ze grup apodlega pod jakąs ustawę? Bo wyczytał to na ich stronie? Po prostu denerwuje ich to , że prawo jest tak głupie w tym zakresie , że można przy odrobinie inwecji je ominąć. A ominąć nei równa się złamać.

Proud 07.12.2009 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 826647)
wystarczy że trzymają z żydami ,którzy wspomogli ich na tym meczu w oszałamiającej liczbie 4 sztuk ...

widziałem te 4 sztuki w pociągu relacii Warszawa - Kraków:)

jak przechodziłem to czapki zgodowe oglądali :D

Pan Jotka 10.12.2009 07:15

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...___Zydow_.html
No to mamy dalej jazde. Swoja droga rozwala mnie szantaż: albo rozpatrzycie ponownie (i dopatrzycie sie tego co chcemy w domysle) albo my oskarżenie prywatne wniesiemy. Przeciwko komu? Pilkarzom?Tłumowi? A może sfilmowali jakiegos kibica co śpiewa i postawia go niczym Józefa K. przed sądem kapturowym.... Od pewnego czasu zauważyłem , że demokracja zjechała na tory pod nazwą demokratyczna dyktatura.

Kocur 10.12.2009 09:19

Przecież my żyjemy w Izraelu, to wiadomo od dawna:evil:


EDIT: komenatrze pod tym g.wnem:

Cytat:

Natomiast nazywają ich żydami, i w dodatku tylko i wyłącznie ze względu na ich pasiaste, przypominające mundur obozowy z czasów IIWŚ stroje sportowe.
:shock: :rotfl:

Krissu 12.12.2009 17:19

http://www.portalkibica.pl/aktualnos...-ultrasow.html

Konrad. 17.12.2009 10:27

http://www.sport.pl/sport/1,65025,73...zestepcy_.html

Coś pięknego:

Cytat:

A jednak sam często pytam ludzi, którzy za to odpowiadają, a nie są bezpośrednio w mojej dyspozycji - mówię tu o sędziach, o wyrokach sądowych - dlaczego tak jest w Polsce, że jeśli ktoś uderza siekierą policjanta na meczu czy tuż po meczu, to jest kibolem i dostaje kolegium, a w każdym innym miejscu inny obywatel, uderzając policjanta siekierą, dostanie 10 lat więzienia.
Jak wiadomo, dzień w dzień kibole atakują siekierami policję...

Tutaj mamy znowu piękny dopisek wyborczej:
Cytat:

Nie wiem, czy pan pamięta, że ostatnio - a mógłby to być [w walce z chuliganami boiskowymi - rl] moment przełomowy - dostaliśmy po głowie, ja i ówczesny wicepremier Grzegorz Schetyna. Prawdę mówiąc, zdębiałem, gdy usłyszałem, jak kilku parlamentarzystów PiS zaczęło na nas bardzo głośno krzyczeć, gdy policja zatrzymała bardzo dużą grupę kibiców Legii [aresztowano ponad 700 kiboli, którzy maszerowali ulicami Warszawy na stadion Polonii bez biletów, za to wielu z tasakami, łańcuchami i maczugami].
Dla przypomnienia, policja znalazła tylko jeden nie bezpieczny przedmiot wśród 700 osób - widelec.

Chciałbym widzieć 700 osób idących z maczugami i tasakami, w asyście policji, grzecznie warszawskimi uliczkami. :D

Jeszcze jedno, jaka to zadyma była ostatnio na stadionie Zagłębia, bo nie kojarze?

bbbnba 17.12.2009 10:54

Podczas meczu Zaglebie-Legia: Walka z ochrona o transparent konieciti, nastepnie starcia przed i pod trybuna.

pan_premier 17.12.2009 11:13

tonący brzytwy się chwyta, a Tusk plecie coś o kolegiach, o Jezusie co za głąby

Gwiaździsty 17.12.2009 16:28

Najlepsze jest to,że tak niedawno wielu gremialnie na niego i jego partię głosowało, a teraz obudziło się z ręką w nocniku. W dodatku trwa opluwanie kibiców nie tylko przez niego ale i wspierających go i jego partię tuby propagandowe, wielkie koncerny medialne oraz prasowe. Tu już raczej nie da się powiedzeć, ze deszcz pada.

Arked 17.12.2009 16:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 831214)
Najlepsze jest to,że tak niedawno wielu gremialnie na niego i jego partię głosowało, a teraz obudziło się z ręką w nocniku. W dodatku trwa opluwanie kibiców nie tylko przez niego ale i wspierających go i jego partię tuby propagandowe, wielkie koncerny medialne oraz prasowe. Tu już raczej nie da się powiedzeć, ze deszcz pada.

Zagłosowałbyś na kogokolwiek innego i byłoby dokładnie to samo. Taka rzeczywistość.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl