![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Legia zagrała dobrze? Lepiej? :shock: Prosze Cie. Pewnie byłes na stadionie to może inaczej to wyglądąło, ale oglądjaąc w TV nóż się w kieszeni otwierał. Chociaż może rzeczywiście - w porównaniu z meczem z Odrą ... ale co to za wyznacznik?
Mecz stał na tragicznym poziomie z obu stron, wygrana 2-0 zamazuje jego obraz bo wygląda na gładko miło i przyjemnie. A to była kopanina. I najbardziej żenujące było to, że (L) pod koniec meczu zaczeła sie bronic w 11 praktycznie (może w 10, jak murzynek zapomniał wrócić). Czego pieknym obrazem było to jak Mucha lub obrońcy kilka razy wybijali piłke na połowę Jagi a tam ... puuuusto. I obrońcy (J) robili długie wykopu na heja (też tragedia), po czym piłka znów wracała i nadal nikogo z (L) nie było. Ze 2 razy się Ch. zaplatał. Zobacz tak koło 75 min. Druga bramka efektem tego, że (J) nie miała nic do stracenia i atakowała całą druzyna i poszła kontra. Typowe. Za sytuacje podbramkowe punktów sie nie daje, i niestety styl meczu nie napawa optymizmem przed meczem z FK ... |
Cytat:
|
Cytat:
Przypomne ci co napisałem, a czego zapewne nie przeczytałeś. Cytat:
*** Odnośnie Legii to zastanawia mnie jak to możliwe, że połowa zawodników (kluczowych!) tego klubu jest nieprzygotowana do sezonu?! Jan Urbana ciągle zasłania się tym, że Chinyama, Roger itp. nie są gotowi na 45 minut. Przecież to właściwie dyskwalifikuje go i jego sztab szkoleniowy jako fachowców. Jak można dopuścić, żeby po 5 kolejkach połowa zawodników była nieprzygotowana do gry, a reszta była bez formy. To jest jakaś kpina. |
Cytat:
Kto ma zatem wg Urbana odpowiadać za ich przygotowanie? |
Cytat:
Ja pisze jako JA nie jako cała Wisła lub chociażby to forum. I moje zdanie jest takie, że mecz stał na marniutkim poziomie i nie daje nadzieji przed czwartkiem (bodaj). Pozdrawiam |
"Legia Warszawa wreszcie zaczęła grać jak na wicemistrza Polski przystało!"
żródło : SE. jesli dziennikarze SE sa zadowoleni z poziomu spotkania i fascynuje ich gra Legii - wyrazy wspolczucia dla całej redakcji. moim skromnym zdaniem spotkały sie chyba dwie druzyny najsłabiej przygotowane do sezonu - dolączyłbym do nich jedną góra dwie ekipy z ekstraklasy. niestety,pozostałe spotkania równiez nie zachwyciły i ciężko być optymistą przed najblizszymi kolejkami. ligowej szarżynzy ciąg dalszy. |
Cytat:
|
Cytat:
Nie no ,zawsze cenie twoje zdanie na dany temat ,ale teraz to pojechales stary po calosci.............. Mam C+ 8 lat i znam juz na pamiec te ich ciągotki do dziwnych zagluszen ,szmerow i 100 roznych odglosow spiewu tych samych kibicow na jednym stadionie. Nigdy,ale to NIGDY nie sugeruj sie tym jak slyszysz doping kibicow na danym meczu,w relacjii z TV a zwlaszcza z Canal+ .. Oni jakby chcieli to mogli by tak zrobic zeby np na naszym stadionie lepiej bylo slychac 50 gosci ,zamiast naszej 6 tys trybuny..wystarczylo by tylko powyciszac mikrofony sprzed naszych sektorow a poglosnic jeden sprzed ich(zawsze stoi pod sekotrem gosci jeden mikrofon) Ja to juz zartobliwie nazywam ich " bawieniem sie " dzwiekiem bo wlasciwie to jak ktos ogladal wczorajszy mecz z Belchatowem to jest to ciagle zamulanie dzwieku z trybun,juz ktorys raz ..niewewiem mzoe jestem przeczulony .. A co do Lecha ktoremu tak zazdroscisz jakbym sie napinał z jakim Poznaniakiem to bym mu powiedzial ze wg relacjii z C+ to zostali przekrzyczeni przez Gornik w pierwszej polowie,no ale wieloletnie doswiadczenie w sluchaniu transmisjii :) karze sadzic ze to wniosek z dupy wziety :) |
Te gadania o Lechu mnie dobija.. tu ,że to murowani kandydaci na mistrza, Ludzie dajcie spokój!! To jest 3cia kolejka będe mógł powiedzieć ,że Lech będzie murowanym kandydatem na mistrza jak będzie miał 10 punktów przewagi nad Wisłą , a tak nie będzie:D Ja jestem spokojny,patrzmy na siebie ,co do Legii ,oni to dopiero grają kiszkę ,wygrali ten mecz można by powiedzieć pojedynczymi umiejętnościami graczy,w tej chwili nie tworzą za bardzo drużyny , 2:0 w marnym stylu,ale ich też bym nie skreślał bo dopiero zaledwie 3 kolejki za nami!!
|
Lech jak narazie gra najbardziej efektowna pile(cos jak my za Kaspra) -czy to wystarczy do mistrza? zdecydowanie za wczesnie by to stwierdzic, jak narazie mamy 3 punkty przewagi nad nimi i z tego nalezy sie cieszyc.
Jak wiadomo tytulu nie zdobywa sie efektownoscia a efektywnoscia - ogolnie ten sezon zapowiada sie o wiele bardziej ciekawie niz ubiegly. Juz niedlugo pojedynek gigantow i wtedy zobaczymy jak sprawy sie maja. Najpierw podtrzymac passe i ograc judaszy:> |
Cytat:
:D |
Cytat:
stary co to za bełkot. Ja rozumiem, ze trudno na tym forum o obiektywizm ale zachowaj chociaż pozory. Kompleksy? Jak narazie to widzę je na tym forum. To tutaj co drugi post dotyczy Lecha, w co drugim poście jakieś śmieszne porównania, napinki, prognozy. Gdzie nie spojrzeć Lech. Na forum Lecha trzeba się naprawdę mocno postarać zeby znależć zdanie o Wiśle. Lech moblilizuje się tylko na Legie? Co za brednie :rotfl: Nie ma to jak używać utartych stereotypów. Weź wypij szklankę zimnej wody na ochłodę bo mocno się widze zgrzałeś. |
Cytat:
Stary nie przesadzaj :) Jest to temat o ekstraklasie w tym sezonie. Siłą rzeczy jako jeden z głownych naszych rywali do wywalczenia (jak to mówią w Poznaniu)" majstra" :) musicie wraz z Legia pojawiać się częściej niż na przykład Odra Wodzisław czy Polonia Bytom. Prawdopodobnie (nie wiem na pewno gdyż nie zagladałem) na forum Am... ups Lecha* jest podobny wątek i zapewniam Cię, że Wisła występuje tam w podobnych rozmiarach co Kolejorz tutaj. Poklikaj sobie w innych tematach to zobaczysz, że bardziej niż Am..ups Lech* interesuje nas sytuacja na swoim własnym podwórku. * sorki za tą odrobinę złośliwości. Nie gniewaj sie pytong:) |
ASTIZ ZNÓW W LEGII?
Cytat:
|
swój chłopie mój post tyczył się bezpośrednio twórczości Oressa.
Z tymi złośliwościami to proponuję na forum Lecha, a nie do mnie. Choć osobiście uważam, że to mało wyszukana złośliwość. Na pewno stać Cie na więcej :> |
Cytat:
Zapewniam Cię, że w złośliwościach nie licz na więcej:), bo spokojny ze mnie człowiek. Choc nie ukrywam, jestem grzesznikiem i czasami ulegam pokusie zdzielenia delikatnym prztyczkiem, czym była tamta mała złosliwostka. Cieszę się, że się nie gniewasz. Niech zwycięża Le.....pszy!:) Zdrówka życzę |
Oglądał ktoś wczoraj Szybką Piłkę? Urban powiedział, że Rzeźniczak na EURO był :rotfl: ... :D w ogóle wyglądał na lekko wstawionego... :]
|
Cytat:
http://forum.wiaralecha.pl/index.php...ic=6765&st=405 ostatnie trzy strony podobnego wątku na forum Lecha. Słowo 'Wisła' pojawia sie tam DWA razy, podczas wymieniania grup PE. Rzadziej niż Polonia Bytom czy Arka Gdynia chociażby. A więc jak coś piszesz, to to sprawdź najpierw. Trudno też doszukać się tam takich kwiatków jak w Waszym wątku.. |
Cytat:
|
Cytat:
redaktor: (coś tam na piepszył o meczu Legia-Jaga) Igor Lewczuk: No tak przegraliśmy ale to jest Legia nie dawny mistrz Polski::D:rotfl::rotfl::rotfl: :lol: eh ci młodzi nie umieją udzielać wywiadów porządnie ;) |
Cytat:
Więc go chyba nie zrozumiałeś. Co innego fakt, że co ma tamto mistrzostwo do tego meczu to już inna śmieszna kwestia. Ludzie, każdego się czepiacie, a swoich błędów nie widzicie (vide 'nie dawny') |
Po co sie sprzeczac.... Bedziemy madrzejsi po kilku nastepnych kolejkach :) Pismaki maja to do siebie ze kazdy mowi co innego a i tak wiekszosc p*** farmazony, byle odrobic panszczyzne.
Co do Inakiego: "Jak udało się dowiedzieć redakcji Legia.Net do Legii wraca środkowy obrońca Inaki Astiz z Osasuny Pampeluna. Tym razem trafi na Łazienkowską z wolnego transferu i podpisze z klubem kontrakt na 5 lat" Nie powiem ze to byloby cos wielkiego. Moze nie jest wybitnym graczem ale na polska lige to czolowa postac jesli chodzi o defensywe. Na te chwile nie ma potwierdzenia wiec nie ma co sie "napalac". Aro1234 - Poczekajmy az zagra i wtedy sie wypowiadajmy. Tak czy siak gral jako kapitan w 1 lidze hiszpanskiej, tam gdzie wiekszosc z naszych kopaczy by sie nie miescila na lawce. Astizem nie trzeba sie podniecac, wszyscy go doskonale znaja i wiedza na co go stac.Czolowy obronca ligi, dla mnie to wystarczy. |
Cytat:
|
ToTylkoJa chodziło mi że co ma wspólnego drużyna z przed 3 sezonów do tej po prostu nie miał co powiedzieć i tyle;)
|
Co do informacji o Astizie, to można powiedzieć: głupi (Szul+Urban+Trzeciak) ma zawsze szczęście.
Zawalili okres przygotowawczy, wydali kupę kasy na (na razie) średnie transfery a teraz za darmo przychodzi ich najlepszy stoper z ubiegłego sezonu. To tak jakbyśmy po bęckach z PAO i Vitorią zastali pod drzwiami do siedziby klubu Żurawskiego proszącego o powtórne zatrudnienie. |
Cytat:
|
jeśli transfer Astiza dojdzie do skutku, to w 3 klubach utworzą się bardzo ciekawe środki obron:
Legia Astiz-Choto Wisła Głowacki-Cleber Lech Arboleda-Bosacki Gdybyście mogli wybierać, to którą byście chcieli? a) wybierając z tych trzech opcji b) wybierając obronę pomijając swój klub Kijek, gdzie Ty tu widzisz prowokacje? Normalne pytanie |
Cytat:
ps. Astiz+Arboleda :D |
Cytat:
Profesjonalizmem doslownie bije od niego na kilometr i mam wrazenie, ze to jest zarazliwe. Dodatkowy plus dla niego, ze jak dotychczas wykorzystal wszystkie jedenastki jakie wykonywal. Pod wzgledem defensywy, Glowe i Arbolede oceniam mniej wiecej po rowno, jednak ze wzgledu na umiejetnosc podlaczania sie Manuela do akcji ofensywnych i wynikla z tego wysoka skutecznosc, w ogolnym rozrachunku stawiam go wyzej. Dalej, sadze, iz Astiz z Bosackim to rowniez zblizony do siebie poziom, czyli wiecej niz dobry, ale jednak nieco nizszy od tego jaki prezentuja Glowa z Arboleda. Choto natomiast w jednym meczu potrafi byc nie do przejscia, by w drugim popelniac bledy jakie czolowemu obroncy nigdy nie powinny sie przydarzyc. Ogolnie jest jednak w czolowce ekstraklasy. Podsumowujac, poki co nie zamienil bym wislackiej pary stoperow, na zadna inna. Gdyby mnie jednak do tego zmuszano przy pomocy odbezpieczonej broni, raczej targnal bym sie na duet z pyrlandii :D |
|
Cytat:
:/ :rotfl: |
Cytat:
|
Cytat:
A Cleber - wiadomo, the special one. |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
no to ostatnia, newralgiczna pozycja uzupełniona. Byleby tylko Turina nie miał debiutu w Krakowie ;) |
Cytat:
|
Cytat:
:D |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl