Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2008/2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4560)

Ar222 24.08.2008 20:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 591044)
niektórzy piszą, że Legia zagrała dziś dramatycznie słabo. Ja się z tym nie zgodzę. Wojskowi mieli praktycznie cały czas przewagę (a w szczególności w drugiej połowie). Mogło się spokojnie skończyć wyżej, np 4-1 czy 5-1 dla (L) (nieporadność Chinyamy czy też setki Iwańskiego, Szalacha). Do ideału daleko, ale jest lepiej niż było.

bez obrazy (ani napinki :D), ale byłbym zdumiony, gdyby było jeszcze gorzej :)

ToTylkoJa 24.08.2008 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ar222 (Post 591052)
bez obrazy (ani napinki :D), ale byłbym zdumiony, gdyby było jeszcze gorzej :)

tyle, że Wisła też miała jedną dobra i jedną słabą połówkę w meczu z GieKaeSem Bełchatów. Idealnie nie było, ale widać, że coś się ruszyło (w końcu są sytuacje podbramkowe)

Żmijka 24.08.2008 20:32

Legia zagrała dobrze? Lepiej? :shock: Prosze Cie. Pewnie byłes na stadionie to może inaczej to wyglądąło, ale oglądjaąc w TV nóż się w kieszeni otwierał. Chociaż może rzeczywiście - w porównaniu z meczem z Odrą ... ale co to za wyznacznik?

Mecz stał na tragicznym poziomie z obu stron, wygrana 2-0 zamazuje jego obraz bo wygląda na gładko miło i przyjemnie. A to była kopanina. I najbardziej żenujące było to, że (L) pod koniec meczu zaczeła sie bronic w 11 praktycznie (może w 10, jak murzynek zapomniał wrócić). Czego pieknym obrazem było to jak Mucha lub obrońcy kilka razy wybijali piłke na połowę Jagi a tam ... puuuusto. I obrońcy (J) robili długie wykopu na heja (też tragedia), po czym piłka znów wracała i nadal nikogo z (L) nie było. Ze 2 razy się Ch. zaplatał. Zobacz tak koło 75 min. Druga bramka efektem tego, że (J) nie miała nic do stracenia i atakowała całą druzyna i poszła kontra. Typowe.

Za sytuacje podbramkowe punktów sie nie daje, i niestety styl meczu nie napawa optymizmem przed meczem z FK ...

ToTylkoJa 24.08.2008 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 591068)

Za sytuacje podbramkowe punktów sie nie daje, i niestety styl meczu nie napawa optymizmem przed meczem z FK ...

przecież Wisła jest tutaj chwalona właśnie za to, że jak jej nie idzie itp a jednak potrafi wygrywać (nazywane jest to doświadczeniem). Jest to koronny argument który jest używany przeciwko Lechowi (który nie potrafi wygrywać meczy, które nie są po jego 'myśli'). Legia dzisiaj nie zagrała bardzo dobrze (co podkreśliłem), ale żeby pisać, że tragicznie? Bez przesady. Jak wspomniałem, kilka setek nie wykorzystanych było. Z meczu na mecz powinno być coraz lepiej.

Arked 24.08.2008 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 590904)
Bzdury albo Megabzdury to takie stwierdzenia typu "grali pięknie, ale przegrali". Liga to taki turniej, który trwa cos ok. 9 miesięcy. Najlepszym jest ten kto na końcu zajmie 1 miejsce. A zajmie go ten, kto nie gra pięknie tylko skutecznie. Wolę grać tak jak Wisłą i wygrywać z tym samym Bełchatowem 2:1 niż przegrać 2:3 i później sadzić bery na forum, że lepiej przegrać 2:3 itp. bzdety. I zastanawiać się nad jego przebiegiem :)

Dokładnie o tym napisałem w poście który komentowałeś. Albo nie przeczytałeś go w całości albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Natomiast zarzucanie mi pisania bzdur i powielania wypocin dziennikarzy przychodzi ci z dziecinną łatwością.

Przypomne ci co napisałem, a czego zapewne nie przeczytałeś.

Cytat:

Narazie Lech prezentuje się wyraźnie lepiej od nas i kolejność w tabeli może się szybko zmienić. Nasza szansa polega na tym, że mogą być efektowni ale nie efektywni. Ofensywnie wyraźnie nas przewyższają. My jednak w poprzednim sezonie udowodniliśmy, że potrafimy wygrywać przegrane mecze (doświadczenie, cwaniactwo, szczęście), a Lech ma odwrotną tendencję (często przegrywa będąc lepszym).
Wszystko jasne?

***

Odnośnie Legii to zastanawia mnie jak to możliwe, że połowa zawodników (kluczowych!) tego klubu jest nieprzygotowana do sezonu?! Jan Urbana ciągle zasłania się tym, że Chinyama, Roger itp. nie są gotowi na 45 minut. Przecież to właściwie dyskwalifikuje go i jego sztab szkoleniowy jako fachowców. Jak można dopuścić, żeby po 5 kolejkach połowa zawodników była nieprzygotowana do gry, a reszta była bez formy. To jest jakaś kpina.

felipe 24.08.2008 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 591081)

Odnośnie Legii to zastanawia mnie jak to możliwe, że połowa zawodników (kluczowych!) tego klubu jest nieprzygotowana do sezonu?! Jan Urbana ciągle zasłania się tym, że Chinyama, Roger itp. nie są gotowi na 45 minut. Przecież to właściwie dyskwalifikuje go i jego sztab szkoleniowy jako fachowców. Jak można dopuścić, żeby po 5 kolejkach połowa zawodników była nieprzygotowana do gry, a reszta była bez formy. To jest jakaś kpina.

Dokładnie myślałem ostatnio o tym samym...
Kto ma zatem wg Urbana odpowiadać za ich przygotowanie?

Żmijka 24.08.2008 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 591070)
przecież Wisła jest tutaj chwalona właśnie za to, że jak jej nie idzie itp a jednak potrafi wygrywać (nazywane jest to doświadczeniem). Jest to koronny argument który jest używany przeciwko Lechowi (który nie potrafi wygrywać meczy, które nie są po jego 'myśli'). Legia dzisiaj nie zagrała bardzo dobrze (co podkreśliłem), ale żeby pisać, że tragicznie? Bez przesady. Jak wspomniałem, kilka setek nie wykorzystanych było. Z meczu na mecz powinno być coraz lepiej.

Zacytuj mi jedną taką MOJĄ wypowiedź, a nic juz nie będe mówiła ...

Ja pisze jako JA nie jako cała Wisła lub chociażby to forum. I moje zdanie jest takie, że mecz stał na marniutkim poziomie i nie daje nadzieji przed czwartkiem (bodaj).

Pozdrawiam

Dubi 24.08.2008 23:03

"Legia Warszawa wreszcie zaczęła grać jak na wicemistrza Polski przystało!"

żródło : SE.

jesli dziennikarze SE sa zadowoleni z poziomu spotkania i fascynuje ich gra Legii - wyrazy wspolczucia dla całej redakcji.
moim skromnym zdaniem spotkały sie chyba dwie druzyny najsłabiej przygotowane do sezonu - dolączyłbym do nich jedną góra dwie ekipy z ekstraklasy.
niestety,pozostałe spotkania równiez nie zachwyciły i ciężko być optymistą przed najblizszymi kolejkami.
ligowej szarżynzy ciąg dalszy.

Pablo84 24.08.2008 23:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 591105)
Dokładnie myślałem ostatnio o tym samym...
Kto ma zatem wg Urbana odpowiadać za ich przygotowanie?

Nasz człowiek w Legii od przygotowania fizycznego :D

Wojtas 24.08.2008 23:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl
Co do Lecha to zazdroszcze im tylko ... frekwencji i atmosfery na stadionie (z perspektywy TV wyglada to duzo lepiej niz u nas)



Nie no ,zawsze cenie twoje zdanie na dany temat ,ale teraz to pojechales stary po calosci..............



Mam C+ 8 lat i znam juz na pamiec te ich ciągotki do dziwnych zagluszen ,szmerow i 100 roznych odglosow spiewu tych samych kibicow na jednym stadionie.

Nigdy,ale to NIGDY nie sugeruj sie tym jak slyszysz doping kibicow na danym meczu,w relacjii z TV a zwlaszcza z Canal+ ..

Oni jakby chcieli to mogli by tak zrobic zeby np na naszym stadionie lepiej bylo slychac 50 gosci ,zamiast naszej 6 tys trybuny..wystarczylo by tylko powyciszac mikrofony sprzed naszych sektorow a poglosnic jeden sprzed ich(zawsze stoi pod sekotrem gosci jeden mikrofon)

Ja to juz zartobliwie nazywam ich " bawieniem sie " dzwiekiem bo wlasciwie to jak ktos ogladal wczorajszy mecz z Belchatowem to jest to ciagle zamulanie dzwieku z trybun,juz ktorys raz ..niewewiem mzoe jestem przeczulony ..

A co do Lecha ktoremu tak zazdroscisz jakbym sie napinał z jakim Poznaniakiem to bym mu powiedzial ze wg relacjii z C+ to zostali przekrzyczeni przez Gornik w pierwszej polowie,no ale wieloletnie doswiadczenie w sluchaniu transmisjii :) karze sadzic ze to wniosek z dupy wziety :)

Chorynatrzykolory 24.08.2008 23:24

Te gadania o Lechu mnie dobija.. tu ,że to murowani kandydaci na mistrza, Ludzie dajcie spokój!! To jest 3cia kolejka będe mógł powiedzieć ,że Lech będzie murowanym kandydatem na mistrza jak będzie miał 10 punktów przewagi nad Wisłą , a tak nie będzie:D Ja jestem spokojny,patrzmy na siebie ,co do Legii ,oni to dopiero grają kiszkę ,wygrali ten mecz można by powiedzieć pojedynczymi umiejętnościami graczy,w tej chwili nie tworzą za bardzo drużyny , 2:0 w marnym stylu,ale ich też bym nie skreślał bo dopiero zaledwie 3 kolejki za nami!!

1q2 25.08.2008 02:52

Lech jak narazie gra najbardziej efektowna pile(cos jak my za Kaspra) -czy to wystarczy do mistrza? zdecydowanie za wczesnie by to stwierdzic, jak narazie mamy 3 punkty przewagi nad nimi i z tego nalezy sie cieszyc.
Jak wiadomo tytulu nie zdobywa sie efektownoscia a efektywnoscia - ogolnie ten sezon zapowiada sie o wiele bardziej ciekawie niz ubiegly.
Juz niedlugo pojedynek gigantow i wtedy zobaczymy jak sprawy sie maja.
Najpierw podtrzymac passe i ograc judaszy:>

Krissu 25.08.2008 05:28

Cytat:

W innym miejscu piszemy o tym, że Górnik Zabrze kręci się w miejscu. To samo moglibyśmy napisać o Cracovii, która naszym zdaniem nigdy pod wodzą Stefana Majewskiego nie wybije się ponad to, co oglądamy obecnie – porażki na wyjazdach, wymęczone punkty u siebie.

W niedzielę Cracovia znów przegrała (tym razem z Lechią Gdańsk 0:2) i raczej nikogo to nie zaskoczyło. W chwili, gdy piszemy te słowa, Majewski pewnie katuje swoich piłkarzy, każąc im oglądać mecz z Lechią. W tym tygodniu obejrzą go jakieś cztery razy, może pięć. Obstawiamy też, że już wkrótce kolejny piłkarz wyląduje w rezerwach.

Dlaczego Majewski naszym zdaniem nie zbuduje zespołu, skoro systematycznie sprowadza młodych i niby utalentowanych graczy? Z prostego powodu – on regularnie stawia na młodych tylko dlatego, że starsi przestają go poważać. W miejsce doświadczonego piłkarza, który już poznał się na Majewskim (regularnie kłóci się z najbardziej doświadczonymi zawodnikami) ściągany jest młody, początkowo oczarowany perspektywą gry w ekstraklasie. Ale mija pół roku czy rok i nawet taki chłopak zaczyna mieć własne spostrzeżenia, własne zdanie. I trzeba go zastąpić kimś całkowicie uległym. Na dłuższą metę ten szkoleniowiec nie potrafi zbudować autorytetu, musi ciągle i nieustająco sięgać po kary, odsuwać, dyskwalifikować...

To nie jest przypadek, że tak wiele osób z Majewskim nie mogło się dogadać. To człowiek absolutnie zakochany w sobie, ale niestety bez powodu. Sprawia dobre pierwsze wrażenie, niezłe drugie, ale im dłużej się go zna, tym gorzej. Swego czasu w Amice piłkarze mówili na niego „Neil Armstrong” – że skoro wszystko robił i widział jako pierwszy, to pewnie i na księżycu był jako pierwszy. Śmieszne były też jego przesądy. Opowiadał jeden piłkarz: - Jedziemy na mecz do Krakowa i jemy w jakiejś spelunie, bo Stefan tam kiedyś jadł i potem wygrał mecz. Potem śpimy w jakimś dziwnym hotelu, bo Stefan w nim kiedyś spał i wygrał mecz. I tak dalej. A potem przychodzi spotkanie i oczywiście dostajemy w ryj...

W najbliższym czasie zamieścimy kilka anegdotek na jego temat, żeby niektórym otworzyć oczy. Na razie wystarczy nam zapis konferencji prasowej z Majewskim po meczu z Lechią...

Czym było podyktowane zejście Barana:
- Nie ma profesora Filipiaka, więc nie wiem co mam powiedzieć.

A co ze zmianą Moskały?
- Nie wiem co mam mówić, jak nie mam kartki napisanej przez profesora Filipiaka.

Jaki był pomysł na grę Cracovii w Gdańsku?
- Nie wiem co mam powiedzieć, jak nie mam kartki napisanej.

Czy teraz bez kartki nie będzie Pan rozmawiał z nami?
- Trudno mi powiedzieć skoro piszecie, że ja dostaję kartki z poleceniami od prezesa to pozwolicie, że zadzwonię i spytam, co mam powiedzieć.

My za to wiemy, co napisać – daj już sobie spokój, doktorze. Zresztą, wiecie czemu Stefan Majewski ma ksywę „doktor”. Bo kiedyś chodził z walizeczką, w nietypowej sytuacji zaczął składać ubranie w kostkę, bardzo skrupulatnie, a dziennikarz na to patrzący stwierdził: - Zabiera się do tego jak doktor!

I potem, tak dla żartu, ów dziennikarz zaczął tak go nazywać w gazecie. Ciekawe, czy sam trener Cracovii zna prawdziwe pochodzenie tego pseudonimu, czy sądzi, że to hołd dla jego intelektu...
http://www.weszlo.com/news/917
:D

pytong 25.08.2008 07:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oress (Post 590975)
dokładnie.
Popatrzcie na tabele to raz.
Przyglądnijcie się dobrze kibicom Lecha i Wisły na swoich stadionach, bo dla mnie Lech może się tylko zmobilizowac na mecz z Legią bo se zaspiewają: bo w nienawiści do tej drużyny...zakompleksieni są i tyle. Nie róbcie fermentu tylko wierzcie w naszych piłkarzy. A co do kobiców to zobaczycie jak za 3 tyg zostaną zmiażdżeni przez nas na R22, i pozostanie im tylko rzucanie jakimiś racami w pikniki na A jak to zwykli robic...


stary co to za bełkot. Ja rozumiem, ze trudno na tym forum o obiektywizm ale zachowaj chociaż pozory.
Kompleksy? Jak narazie to widzę je na tym forum. To tutaj co drugi post dotyczy Lecha, w co drugim poście jakieś śmieszne porównania, napinki, prognozy. Gdzie nie spojrzeć Lech. Na forum Lecha trzeba się naprawdę mocno postarać zeby znależć zdanie o Wiśle. Lech moblilizuje się tylko na Legie? Co za brednie :rotfl: Nie ma to jak używać utartych stereotypów. Weź wypij szklankę zimnej wody na ochłodę bo mocno się widze zgrzałeś.

swój chłop 25.08.2008 09:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pytong (Post 591240)
. To tutaj co drugi post dotyczy Lecha,. Gdzie nie spojrzeć Lech. Na forum Lecha trzeba się naprawdę mocno postarać zeby znależć zdanie o Wiśle..


Stary nie przesadzaj :)
Jest to temat o ekstraklasie w tym sezonie. Siłą rzeczy jako jeden z głownych naszych rywali do wywalczenia (jak to mówią w Poznaniu)" majstra" :) musicie wraz z Legia pojawiać się częściej niż na przykład Odra Wodzisław czy Polonia Bytom.
Prawdopodobnie (nie wiem na pewno gdyż nie zagladałem) na forum Am... ups Lecha* jest podobny wątek i zapewniam Cię, że Wisła występuje tam w podobnych rozmiarach co Kolejorz tutaj.
Poklikaj sobie w innych tematach to zobaczysz, że bardziej niż Am..ups Lech* interesuje nas sytuacja na swoim własnym podwórku.

* sorki za tą odrobinę złośliwości. Nie gniewaj sie pytong:)

ToTylkoJa 25.08.2008 10:08

ASTIZ ZNÓW W LEGII?
Cytat:

Na wczorajszej konferencji pomeczowej trener Jan Urban pozytywnie wyrażał się o przyszłości. - Jest nadzieja na to, że w niedługiej przyszłości będzie lepiej. Nie chcę teraz o tym mówić, ale niedługo przypomnicie sobie moje słowa - mówił Urban do dziennikarzy. Jak udało się dowiedzieć redakcji Legia.Net jest szansa na powrót do Legii Inakiego Astiza z Osasuny Pampeluna. Trudno powiedzieć czy miałoby to być kolejne wypożyczenie czy może transfer definitywny. Na szczegóły jest jeszcze za wcześnie.
http://legia.net/news.php?id=29454

pytong 25.08.2008 10:29

swój chłopie mój post tyczył się bezpośrednio twórczości Oressa.
Z tymi złośliwościami to proponuję na forum Lecha, a nie do mnie. Choć osobiście uważam, że to mało wyszukana złośliwość. Na pewno stać Cie na więcej :>

swój chłop 25.08.2008 11:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pytong (Post 591309)
swój chłopie to mało wyszukana złośliwość. Na pewno stać Cie na więcej :>


Zapewniam Cię, że w złośliwościach nie licz na więcej:), bo spokojny ze mnie człowiek. Choc nie ukrywam, jestem grzesznikiem i czasami ulegam pokusie zdzielenia delikatnym prztyczkiem, czym była tamta mała złosliwostka. Cieszę się, że się nie gniewasz.
Niech zwycięża Le.....pszy!:) Zdrówka życzę

Aro1234 25.08.2008 11:54

Oglądał ktoś wczoraj Szybką Piłkę? Urban powiedział, że Rzeźniczak na EURO był :rotfl: ... :D w ogóle wyglądał na lekko wstawionego... :]

skttrbrain 25.08.2008 14:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez swój chłop (Post 591279)
Prawdopodobnie (nie wiem na pewno gdyż nie zagladałem) na forum Am... ups Lecha* jest podobny wątek i zapewniam Cię, że Wisła występuje tam w podobnych rozmiarach co Kolejorz tutaj.

'Prawdopodobnie' plus 'nie wiem bo nie zaglądam' jest gówno warte.
http://forum.wiaralecha.pl/index.php...ic=6765&st=405
ostatnie trzy strony podobnego wątku na forum Lecha. Słowo 'Wisła' pojawia sie tam DWA razy, podczas wymieniania grup PE. Rzadziej niż Polonia Bytom czy Arka Gdynia chociażby. A więc jak coś piszesz, to to sprawdź najpierw. Trudno też doszukać się tam takich kwiatków jak w Waszym wątku..

thomasson 25.08.2008 15:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 591348)
Oglądał ktoś wczoraj Szybką Piłkę? Urban powiedział, że Rzeźniczak na EURO był :rotfl: ... :D w ogóle wyglądał na lekko wstawionego... :]

Może cieszył się z tego: http://legia.net/news.php?id=29454 o ile to prawda...

Ricken 25.08.2008 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 591348)
Oglądał ktoś wczoraj Szybką Piłkę? Urban powiedział, że Rzeźniczak na EURO był :rotfl: ... :D w ogóle wyglądał na lekko wstawionego... :]

oglądałem ale to nie było najlepsze:-P

redaktor: (coś tam na piepszył o meczu Legia-Jaga)
Igor Lewczuk: No tak przegraliśmy ale to jest Legia nie dawny mistrz Polski::D:rotfl::rotfl::rotfl:
:lol:
eh ci młodzi nie umieją udzielać wywiadów porządnie ;)

ToTylkoJa 25.08.2008 16:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ricken (Post 591546)
redaktor: (coś tam na piepszył o meczu Legia-Jaga)
Igor Lewczuk: No tak przegraliśmy ale to jest Legia nie dawny mistrz Polski::D:rotfl::rotfl::rotfl:
:lol:
eh ci młodzi nie umieją udzielać wywiadów porządnie ;)

Sorry, że zapytam. Ale co takiego dziwnego i niedorzecznego powiedział Lewczuk? Jakby powiedział 'obecny mistrz Polski' to się zgodzę, strzelił gafę. Legia była mistrzem w 2006 roku, więc mógł użyć sformułowania 'niedawny(pisane razem) mistrz Polski'.

Więc go chyba nie zrozumiałeś.
Co innego fakt, że co ma tamto mistrzostwo do tego meczu to już inna śmieszna kwestia.
Ludzie, każdego się czepiacie, a swoich błędów nie widzicie (vide 'nie dawny')

kreseq 25.08.2008 16:31

Po co sie sprzeczac.... Bedziemy madrzejsi po kilku nastepnych kolejkach :) Pismaki maja to do siebie ze kazdy mowi co innego a i tak wiekszosc p*** farmazony, byle odrobic panszczyzne.


Co do Inakiego:

"Jak udało się dowiedzieć redakcji Legia.Net do Legii wraca środkowy obrońca Inaki Astiz z Osasuny Pampeluna. Tym razem trafi na Łazienkowską z wolnego transferu i podpisze z klubem kontrakt na 5 lat"

Nie powiem ze to byloby cos wielkiego. Moze nie jest wybitnym graczem ale na polska lige to czolowa postac jesli chodzi o defensywe. Na te chwile nie ma potwierdzenia wiec nie ma co sie "napalac".


Aro1234 - Poczekajmy az zagra i wtedy sie wypowiadajmy. Tak czy siak gral jako kapitan w 1 lidze hiszpanskiej, tam gdzie wiekszosc z naszych kopaczy by sie nie miescila na lawce.
Astizem nie trzeba sie podniecac, wszyscy go doskonale znaja i wiedza na co go stac.Czolowy obronca ligi, dla mnie to wystarczy.

Aro1234 25.08.2008 16:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thomasson (Post 591516)
Może cieszył się z tego: http://legia.net/news.php?id=29454 o ile to prawda...

Może... ale kibice eLki mają podnietę pod tym niusem :lol: Descarga - 'wielki' Hiszpan przyszedł a nawet w kadrze meczowej go nie ma... :lol:

Ricken 25.08.2008 16:45

ToTylkoJa chodziło mi że co ma wspólnego drużyna z przed 3 sezonów do tej po prostu nie miał co powiedzieć i tyle;)

flamengista 25.08.2008 17:27

Co do informacji o Astizie, to można powiedzieć: głupi (Szul+Urban+Trzeciak) ma zawsze szczęście.

Zawalili okres przygotowawczy, wydali kupę kasy na (na razie) średnie transfery a teraz za darmo przychodzi ich najlepszy stoper z ubiegłego sezonu.

To tak jakbyśmy po bęckach z PAO i Vitorią zastali pod drzwiami do siedziby klubu Żurawskiego proszącego o powtórne zatrudnienie.

Kijek 25.08.2008 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thomasson (Post 591516)
Może cieszył się z tego: http://legia.net/news.php?id=29454 o ile to prawda...

prawda na 100.

ToTylkoJa 25.08.2008 17:56

jeśli transfer Astiza dojdzie do skutku, to w 3 klubach utworzą się bardzo ciekawe środki obron:

Legia Astiz-Choto

Wisła Głowacki-Cleber

Lech Arboleda-Bosacki

Gdybyście mogli wybierać, to którą byście chcieli?
a) wybierając z tych trzech opcji
b) wybierając obronę pomijając swój klub


Kijek, gdzie Ty tu widzisz prowokacje? Normalne pytanie

Kijek 25.08.2008 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 591629)
jeśli transfer Astiza dojdzie do skutku, to w 3 klubach utworzą się bardzo ciekawe środki obron:

Legia Astiz-Choto

Wisła Głowacki-Cleber

Lech Arboleda-Bosacki

Gdybyście mogli wybierać, to którą byście chcieli?
a) wybierając z tych trzech opcji
b) wybierając obronę pomijając swój klub

nie prowokuj.

ps. Astiz+Arboleda :D

Eustachy 25.08.2008 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 591629)
jeśli transfer Astiza dojdzie do skutku, to w 3 klubach utworzą się bardzo ciekawe środki obron:

Legia Astiz-Choto

Wisła Głowacki-Cleber

Lech Arboleda-Bosacki

Gdybyście mogli wybierać, to którą byście chcieli?
a) wybierając z tych trzech opcji
b) wybierając obronę pomijając swój klub


Kijek, gdzie Ty tu widzisz prowokacje? Normalne pytanie

Cleber kladzie wszystkich. Dla mnie to jest gosc z kosmosu, jakiego jeszcze w polskiej lidze nie bylo. Zaangazowaniem i ofiarnoscia potrafi wprawic w oslupienie. Jak na stopera jest takze b.dobry technicznie.
Profesjonalizmem doslownie bije od niego na kilometr i mam wrazenie, ze to jest zarazliwe. Dodatkowy plus dla niego, ze jak dotychczas wykorzystal wszystkie jedenastki jakie wykonywal.
Pod wzgledem defensywy, Glowe i Arbolede oceniam mniej wiecej po rowno, jednak ze wzgledu na umiejetnosc podlaczania sie Manuela do akcji ofensywnych i wynikla z tego wysoka skutecznosc, w ogolnym rozrachunku stawiam go wyzej.
Dalej, sadze, iz Astiz z Bosackim to rowniez zblizony do siebie poziom, czyli wiecej niz dobry, ale jednak nieco nizszy od tego jaki prezentuja Glowa z Arboleda.
Choto natomiast w jednym meczu potrafi byc nie do przejscia, by w drugim popelniac bledy jakie czolowemu obroncy nigdy nie powinny sie przydarzyc. Ogolnie jest jednak w czolowce ekstraklasy.

Podsumowujac, poki co nie zamienil bym wislackiej pary stoperow, na zadna inna. Gdyby mnie jednak do tego zmuszano przy pomocy odbezpieczonej broni, raczej targnal bym sie na duet z pyrlandii :D

pytong 25.08.2008 18:31

apropos kibiców
http://pl.youtube.com/watch?v=0diQlQp9AWs
:lol:

Kijek 25.08.2008 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pytong (Post 591660)



:/

:rotfl:

Nehiar 25.08.2008 19:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pytong (Post 591660)

Pewnie tacy "kibice" znajdą się po każdej stronie. To przecież uznawana "norma" ... :-/

Maćko 25.08.2008 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 591629)
(...)

Legia Astiz-Choto

Wisła Głowacki-Cleber

Lech Arboleda-Bosacki

Gdybyście mogli wybierać, to którą byście chcieli?
a) wybierając z tych trzech opcji
b) wybierając obronę pomijając swój klub
(...)

Cleber-Głowacki, a jeśli mógłbym trochę "wymieszać" te środki, to zważając na kontuzjogenność Arka zastąpiłbym go Arboledą z Lecha. Choć czysto piłkarsko uważam, że Arek jest piłkarzem lepszym destrukcyjnie i praktycznie niepopełniającym błędów.

A Cleber - wiadomo, the special one.

skttrbrain 25.08.2008 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pytong (Post 591660)

haha, ale żal :lol:

pirat.z.karaibow 25.08.2008 23:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 591863)
http://www.youtube.com/watch?v=v4jPI2SMMWk

to tak samo jak to. Zrobił to na bank kibic Lecha :lol:
Chcesz jeszcze więcej takich filmików?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skttrbrain (Post 591856)
haha, ale żal :lol:

Panowie, nie tutaj.

skttrbrain 26.08.2008 17:16

Cytat:

26-08-2008 Ivan Turina piłkarzem Lecha Poznań!
Dziś kontrakt z Lechem podpisał chorwacki bramkarz, Ivan Turina.

- Bardzo cieszymy się, że jeszcze przed zamknięciem okienka transferowego udało nam się pozyskać bramkarza, który będzie mocnym konkurentem dla Krzysztofa Kotorowskiego. Ivan trenuje z nami od dłuższego czasu, trenerzy są bardzo zadowoleni z jego umiejętności. Liczymy, że będzie znaczącym wzmocnieniem naszego zespołu - mówi Dyrektor Sportowy Lecha, Marek Pogorzelczyk.

- Ivan trafił do nas na zasadzie transferu definitywnego z greckiego klubu Soda Xanthi. Kontrakt między klubem, a zawodnikiem obowiązywał bedzie trzy lata - dodaje Pogorzelczyk.

- Cieszę się, że trafiłem do Lecha. Oczywiście mam zamiar powalczyć o miejsce w składzie. Liczę na dobre występy Lecha w Pucharze UEFA no i oczywiście walkę o Mistrzostwo Polski - mówił Turina po podpisaniu kontraktu - Mam nadzieję, że dobrymi występami w Lechu przypomnę o swojej osobie trenerowi reprezentacji Chorwacji i może któregoś dnia selekcjoner zadzwoni do mnie z informacją o powołaniu do kadry.

Do najwięskszego sukcesu w karierze Turiny należy zdobycie w sezonie 2005/06 Mistrzostwa i Pucharu Chorwacji. Zagrał wówczas we wszystkich 32 spotkaniach ligowych, puścił zaledwie 26 bramek i został wybrany najlepszy zawodnikiem ligi. W minionym sezonie w barwach Skody Xanthi rozegrał 8 meczów.

Ivan Turina

Urodzony: 3.11.1980, Zagrzeb

Wzrost: 197 cm

Waga: 98 kg

Kluby: Dinamo Zagrzeb (CRO), Kamen Ingrad (CRO), Osijek (CRO), Dinamo Zagrzeb (CRO), Skoda Xanthi (GRE)

W I lidze Chorwacji: 92/0

W reprezentacji Chorwacji: 1/0
www.lechpoznan.pl

no to ostatnia, newralgiczna pozycja uzupełniona. Byleby tylko Turina nie miał debiutu w Krakowie ;)

4fan_player 26.08.2008 17:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skttrbrain (Post 592277)
www.lechpoznan.pl

no to ostatnia, newralgiczna pozycja uzupełniona. Byleby tylko Turina nie miał debiutu w Krakowie ;)

Myślisz że się zesra tak jak Dolha?:rotfl: Turina nam jeszcze nic nie zrobił przecież :-P

wolfy 26.08.2008 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 592279)
Myślisz że się zesra tak jak Dolha?:rotfl: Turina nam jeszcze nic nie zrobił przecież :-P

No niby nie, ale po co zmieniać coś, co tak dobrze działa?
:D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl