Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4293)

1q2 04.08.2008 14:22

Najlepiej zeby jakis Palestynczyk ich odstrzelil z bazuki jak beda startowac:) - sorry ale czytajac rozkminy wyzej, nie moglem sie powstrzymac:) - cenzorzy darujcie:P

Swoja droga, widze naglowek 'duze problemy rywala Wisly' , mysle sobie - moze atak im sie rozsypal, obrona....patrze a tu...no wlasnie.

saklak1906 04.08.2008 14:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez radekogi (Post 579178)
wątpie, zapewne uznaliby, że powinniśmy im wysłać nasz rządowy samolot i jest to przejaw antysemityzmu Polaków. UEFA dałaby walkower nam i zawiesiliby nas na 5 lat w pucharach. :)) A tak na poważnie to potwierdza sie że kto dołki pod kimś kopie ten sam w nie wpada. Robili wszystko żeby utrudnić nam życie to sie zemściło. Dzisiaj sie nie wyspali, tej nocy też sie nie wyśpią bo wylatują rano. Dobrze by było jak z wtorku na środe też by sie nie wyspali... :> WYGRAMY WYGRAMY WYGRAMY!!!


Wiesz nie przespana noc dalo by sie im zorganizowac- troche checi:D

serpico 04.08.2008 15:14

PS dzis napisal, ze Wisla zagra 4-5-1. Skorza chce zneutralizowac pomocnikow Beitaru.

e 04.08.2008 15:46

Cytat:

Startuje Radio Biała Gwiazda!

http://www.wislakrakow.com/www/pictu...d9c8a18e31.jpg

W trakcie meczu z Beitarem Jerozolima po raz pierwszy nadawać będzie Radio Biała Gwiazda. Relację ze spotkania drugiej rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów będzie można posłuchać na żywo w internecie.

Gdzie znaleźć Radio Biała Gwiazda? Wystarczy wejść na stronę www.wisla.krakow.pl w czasie trwania relacji i tam znaleźć odnośniki do relacji radiowej.

Premierowa relacja rozpocznie się już o 19:00. Do meczu wszystkich słuchaczy przygotuje Mateusz Borek. „Cieszę się, że mogę wziąć udział w premierowej audycji Radia Biała Gwiazda. Mam nadzieję, że razem z moimi gośćmi przygotujemy wszystkich kibiców na zwycięską walkę Wisły o Ligę Mistrzów” – powiedział Borek. Przed meczem w Radiu pojawią się kapitan Białej Gwiazdy Arkadiusz Głowacki, Marek Zieńczuk, który nie może zagrać w tym spotkaniu, dyrektor sportowy Wisły, Jacek Bednarz, rzecznik prasowy klubu, Adrian Ochalik oraz Michał Białoński z serwisu Interia.pl.

Samo spotkanie skomentuje Krzysztof Klepczyński, a jego gościem będzie były zawodnik Wisły, Mirek Szymkowiak.

Po premierowej relacji nie zwalniamy tempa – Radio relacjonować będzie każdy mecz Wisły przy Reymonta. W planach kolejni niepowtarzalni goście, kolejne niespodzianki. Radio Biała Gwiazda jest wspólnym projektem Wisły i jej patrona medialnego – Radia ESKA. Projekt wspierają Krakow Valley Golf & Country Club, Multikino Kraków, Segafredo, Umbro i Nove – Sieć Autoryzowanych Przedstawicieli telefonii komórkowej Play.

http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=4267




Cytat:

Bilety 3. rundę kw. do LM - informacja


W związku z licznymi zapytaniami Wisła Kraków SA informuje, że decyzje w sprawie cen biletów na mecz Wisła Kraków - FC Barcelona oraz terminarza ich sprzedaży zapadną dopiero po ewentualnym awansie do 3. rundy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów, czyli po rewanżowym meczu z Beitarem Jerozolima.

Jedyną pewną informacją jest to, iż w przypadku awansu posiadaczom karnetów na rundę jesienną sezonu 2008/2009 przysługiwać będzie pierwszeństwo przy zakupie biletów oraz zniżkowe ceny.
http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=4268

Baala 04.08.2008 15:53

Mam takie pytanie, czy jakieś radio nie internetowe będzie puszczać ten mecz? Bo będę w pracy bez tv i komputera.

Gucio25 04.08.2008 15:58

Radio Kraków, 101.5.

AYALA 04.08.2008 15:59

rok temu FC Kopenhaga ograła Beitar tylko 1-0 u siebie i awansowała wiec na pewno łatwo nie bedzie w środe.

Wiem że Pan Skorża ufa Mauro ale w tym meczu trzeba zagrać ofensywnie wiec za Cantoro dał bym pograć od pierwszej minuty Dawidowskiemu lub Małeckiemu.Kto nie ryzykuje nie pije szampana

treneiro 04.08.2008 16:59

Witam.
Czego będzie potrzebowała Wisła, żeby awansować? Teoretycznie więcej szczęścia niż w pierwszym meczu powinno wystarczyć, ale z uwagi na sytuację kadrową szczęsciu trzeba pomóc.
Proponowałbym ustawienie 4-2-3-1 :
Pawełek - Pi. Brożek, Cleber, Kowalski/Singlar, Baszczyński - Sobolewski, Jirsak - Małecki, Boguski, Łobodziński - Pa. Brożek.

Największy problem jest oczywiście z zestawieniem środka obrony i nie bardzo widać dobrego rozwiązania.Niby partnerem Clebera powinien być Kowalski jako nominalny środkowy obrońca, ale brakuje mu ogrania i doświadczenia i nie wiadomo, jak poradzi sobie z presją(a jest to sprawa kluczowa). Baszczyńskiego widziałbym na prawej obronie a nie na środku ze względu na jego walory ofensywne (których jest więcej niż defensywnych) i niezłą współpracę z Łobo w meczu w Jerozolimie. Nie wiem jak na środku prezentuje się Singlar, na pewno jego zaletą jest spore doświadczenie i ogranie w pucharach oraz fakt, że w poprzednim klubie grywał na tej pozycji, a grając na prawej obronie na pewno będzie gorzej współpracował z Łobo niż Baszczu. Jirsaka ustawiłbym w miejsce Cantoro, żeby poprawić jakość i przede wszystkim szybkość rozegrania (Cantoro w pierwszym meczu zatrzymał kilka nieźle zapowiadających się akcji). Poza tym wydaje się, że Czech jest bardziej agresywny w odbiorze(oglądając pierwszy mecz z Beitarem miałem wrażenie, że nawet za bardzo agresywny) i raczej nie odpuszcza krycia. Na lewej pomocy Małecki - grał na tej pozycji na MŚ u20 i dobrze się spisywał, poza tym jest szybki i ma niezły drybling a przy dobrym wykorzystaniu tych zalet prawa strona Beitaru będzie musiała się skupić na defensywie i będzie mniej aktywna w ataku. Co do Boguskiego - nominalnie ofensywny pomocnik, "podwieszony" pod Pawła Brożka,przy rozgrywaniu akcji ofensywnych skrzydłami będzie pełnił rolę 2go napastnika, a w grze obronnej wspomagał środkowych pomocników. Wydaje mi się, że na środku będzie bardziej przydatny niż na lewej pomocy.
Dodatkową zaletą takiego ustawienia jest możliwość płynnego przejścia z 4-5-1 na 4-4-2 bez konieczności zmian personalnych.
Liczę na dobrą grę Łobo (w Jerozolimie mimo krótkiego czasu gry pokazał kilka fajnych zagrań) i mam nadzieję, że wytrzyma chociaż 60 minut. Szkoda, że z powodu kontuzji nie przepracował w pełni okresu przygotowawczego i brakuje mu dynamiki żeby wozić obrońców Beitaru.

Co do taktyki - musi nastąpić poprawa tych elementów, które szwankowały w pierwszym meczu, czyli utrzymywanie się przy piłce, spokój i precyzja w rozegraniu, niewielkie odległości między formacjami. Bardzo ważne będzie wyeliminowanie skrzydeł Beitaru, które są ich najgroźniejszą bronią.

Wojtas 04.08.2008 17:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 579040)
Kapitanem na boisku może być tylko Sobol - tylko on może wprowadzić żelazną dyscyplinę na boisku.

Co do gry Cantoro - nie wiem, czy nie lepszy byłby ktokolwiek inny na jego miejscu - przypomnę tylko, że kiedy graliśmy z Parmą, Schalke i Lazio - defensywnym pomocnikiem był Paweł Strąk - wówczas facet bez wielkiego doświadczenia ligowego. I dał radę. Natomiast co do Cantoro - przypominam sobie jeden mecz, w którym bodajże Martin Palermo nie wykorzystał 3 rzutów karnych w jednym meczu. Trener reprezentacji tłumaczył kolejne typowania Palermo do wykonywania rzutu karnego w ten sposób:
1 w poprzednim meczu strzelił 2 gole, więc jest naturalnym kandydatem do strzelania- nie trafił - no cóż 5 minuta, może się zdarzyć;
2- ma szansę na rahabilitację - nie trafił
3 - już nic gorszego nie może się zdarzyć niż przestrzelenie 2 karnych - nie trafił - a jednak może.
Cantoro:
1 - zawalił bramkę na 1:2 w meczu o superpuchar z Legią.....
2 - zawalił bramkę na 1:2 w meczu z Beitarem.....
3 - ....... aż strach myśleć co się może zdarzyć, ale ja chyba zrezygnowałbym z Cantoro, najpóźniej po 45 minutach meczu rewanżowego......




Tez mam podobne odczucia jak patrze co Mauro wyrabia.
Naprawde mimo sympatii do niego ,za wypowiedzi itd ale z nim Skorza powinien przeprowadzic powazna rozmowe przed arcywaznym meczem w srode --bo mam wrazenie ze Skorza wogole nie kontroluje tego co Mauro ma grac.
Przeciez juz za stracony z jego winy gol z Legia naleza mu sie solidne bęcki,jak widac samowolka trwała dalej i kolejny stracony gol tym razem przez niego w Jerozolimie.Ile to ma dalej trwac??

Pozatym jak nierozumie ,to niech Skorza karze mu jak w podstawowce 100 razy napisac na jutro w zeszycie

"Nie bede wiecej krecil kolek na srodku boiska,spowalaniajac akcje swojej druzny albo je niszczyc oddajac do obroncy"

Ja widze wyzej opisana akcje,to mnie cos w srodku kreci,bo to jest jawna destrukcja mysli druzyny zeby atakowac a nie podawac do tylu.
On to musi zrozumiec,niewiem czemu Skorza mu tego nie wypomina,ale trzeba mu to wbic do glowy bo z jego grą jest z sezonu na sezon coraz gorzej.Jezeli tak samo ma byc we srode to jak stwierdzil Funkykoval,wiecej pozytku bedzie jak zagra tam ktokolwiek inny.

Koniec tej samowolki i niweczenia wyniku zespołu.

Dzis Skorza ostateczie stwierdzil ze zagramy tylko z Brozkiem,wiec pewnie 5 pomocnikow,widac wie ze jak stracimy bramke to mzoe byc po ptokach ,i chce znowu srodek zageszczac.....ehhh zobaczymy co z tego wyniknie.

HEDu 04.08.2008 17:45

Ale nie zauwazyliscie ze jak przechodzimy do 4-4-2 to nam sie gra całkowicie nie klei ? Tak było z Beitarem i z Liverpoolem ...

michu-k 04.08.2008 17:51

To naturalne 'zjawisko'.

Johnny B 04.08.2008 18:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 579281)
Ale nie zauwazyliscie ze jak przechodzimy do 4-4-2 to nam sie gra całkowicie nie klei ? Tak było z Beitarem i z Liverpoolem ...

no dobra, ale w ataku byli wtedy Niedzielan i Dawidowski, nie dość że jeszcze bez optymalnej formy to nie było to jakoś długo.

A w 2 połowie z Liverpoolem jak sie Rafa zdnerwował i powpuszczał Hypie i Skrtela no to trudno się dziwić :-p

HEDu 04.08.2008 19:31

Ale musimy dobrze grać nawet przeciwko Hypii i Skrtelowi wiec juz wole to 4-5-1, tylko kurde naturalnym następcą Cantoro powinien byc Barreto (tak na moje oko, bo raz goscia widzialem na zywo, ba, w internetowej tranmisji, przypomina Sobola), zeby grac 4-5-1 trzeba miec naprawde dobrych 2 defensywnych pomocników badz dobra obrone, teraz nam sie posypała obrona wiec 4-5-1 to koniecznosc, nawet zagrałbym trzema defensywnymi ktorych nie mamy, ale to predzej na Barcelone, potrzeba nam jednego podania Jirsaka i jednego wykonczenia Brozka, a pozniej blokujemy brame i wygrywamy badz dazymy do 2-0 i przestawiamy na 4-4-2, kto wie.

Ricken 04.08.2008 19:37

Barcelona chciała zapłacić Wiśle!
Cytat:

Wisła Kraków nie zgodziła się na zmianę gospodarza pierwszego meczu III rundy eliminacji do Ligi Mistrzów. Na wypadek awansu do tej fazy krakowianie zagrają 12 lub 13 sierpnia na Camp Nou. "Barça" była zdeterminowana, by najpierw zagrać na wyjeździe. Do tego stopnia, że obiecywała Wiśle pokrycie kosztów przelotu (120 tys. euro), a nawet kosztów pobytu (kolejne 100 tys. euro).

Krakowianie postawili jednak na swoim i - na wypadek przejścia Beitaru - najpierw zagrają na wyjeździe, a dopiero 26 lub 27 sierpnia u siebie.

Wiślacy chcieli podjąć "Barçę" nie w Krakowie przy Reymonta, gdzie wobec zburzenia sektora "C" pojemność spadła do ledwie 15 tys., ale na Stadionie Śląskim w Chorzowie (mieści się tam 45 tys. widzów).

Na taką zamianę miejsc nie ma jednak szans, gdyż na Narodowym trwa wymiana murawy. Nowa trawa zostanie oddana do użytku nie wcześniej, niż przed końcem września. Godziną "zero" dla Śląskiego jest październikowe starcie Polska - Czechy w ramach eliminacji do MŚ 2010 r.

Źródło: interia.pl

SuleksWisla1 04.08.2008 21:47

Najlepsze z tego fragmentu jest to, ze Wisla w przypadku awansu zagralaby u siebie (na reymonta) z Barca.

AYALA 05.08.2008 00:09

troche maja chyba cykora przed Wisła.

1q2 05.08.2008 00:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 579439)
troche maja chyba cykora przed Wisła.

No, ja mysle ze nie spia po nocach a prezydent zwolal narade, gdzie przeznaczyl dodatkowe 200 mln euro na wzmocnienia przed tym arcy trudnym spotkaniem:)

Swoja droga to bezczelni sa.

w0lno. 05.08.2008 00:40

Myślą, że my jesteśmy głupie Polaczki i padniemy przed 'wielką Barcą' na kolana, czy zgodzimy się na przeniesienie spotkania na Camp Nou. Bardzo dobrze, że nie zgodziliśmy się na ewentualną zmianę daty spotkania na własnym stadionie. Brawo Wisła! Szanujmy się!

autocontrol 05.08.2008 00:47

Tia... hehe, frajerów szukają.

Brawo Klub!

Szykuje sie fajny wyjazd.. ale wpierw ten Beitar i jestem w niebie.

Zbychu 05.08.2008 07:37

Beitar,Beitar,Beitar - teraz tylko to się liczy.Pamiętajcie.

Skawa Wadowice 05.08.2008 08:01

Sloneczko masz racje!! Przyjada na R22 i nas zobacza to sie im nogi beda uginac nie beda wiedziec co maja robic!!! pokazemy im jak bardzo wazny jest doping!!! JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA!!

SlawekS 05.08.2008 08:51

Czy ktoś wie jak wygląda sytuacja z biletami na Beitar?

PvD 05.08.2008 08:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SlawekS (Post 579460)
Czy ktoś wie jak wygląda sytuacja z biletami na Beitar?

Sytuacja jest opanowana
Bilety są

PowerWiślak123 05.08.2008 09:32

O której przylatuje Beitar? Ciekawe też w którym hotelu się zatrzymają, można by im zgotować "gorące" powitanie, takie jak oni nam w Jerozolimie. Może jakaś blokada drogi?

4fan_player 05.08.2008 10:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PowerWiślak123 (Post 579468)
O której przylatuje Beitar? Ciekawe też w którym hotelu się zatrzymają, można by im zgotować "gorące" powitanie, takie jak oni nam w Jerozolimie. Może jakaś blokada drogi?


Jak chcesz robić blokady drogi to pogadaj z Lepperem on się na tym zna :D

Samoth 05.08.2008 10:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 579439)
troche maja chyba cykora przed Wisła.

:rotfl:
Taaa jasne...

autocontrol 05.08.2008 11:24

http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=4270

Lukas_Wieniawa 05.08.2008 12:00

Eee tam... krzyczcie całą noc pod ich oknem w hotelu, wtedy wygraną mamy w kieszeni.

saklak1906 05.08.2008 12:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukas_Wieniawa (Post 579536)
Eee tam... krzyczcie całą noc pod ich oknem w hotelu, wtedy wygraną mamy w kieszeni.

Ta jak by w tym hotelu nie bylo wyciszonych szyb i na pewno beda na parterze beda ulopowani

devios 05.08.2008 12:05

Wiesz... jest coś takiego, jak cisza nocna. Na drugi raz (np. na mecz z Barcą, albo za rok) trzeba się wcześniej postarać o zgodę na jakąś imprezę nocną akurat w tym dniu i miejscu, gdzie się zatrzymają. Problem w tym, że nigdy nie wiadomo, gdzie to będzie :D

bonawentura 05.08.2008 12:06

Wydaje mi się, że Zieńczuka na lewej zastąpi Niedzielan. To bardzo prawdopodobne. Na środku obrony zaryzykowałbym i postawiłbym na Kowalskiego, mimo że to młody zawodnik, ale warto zaryzykować, jeśli jak słyszymy dość dobrze się rozwija, a ja - widząc go we fragmentach meczu o Superpuchar - również mogę mu wystawić pozytywną ocenę. Gry Singlara na środku trochę się boję, mimo że jest to piłkarz doświadczony i ograny, ale z pewnością mniej zgrany z drużyną niż Kowalski(przynajmniej tak mi się wydaje). Zatem ustawienie, wg mnie bedzie w najbliższym meczu wyglądało następująco:
Pawełek
Baszczu - Kowalski - Cleber - Pi. Brożek
Boguski - Sobol - Cantoro - Niedzielan
----------------JIRSAK---------------------
--------------Pa. Brożek-------------------

Jirsak jest napisany dużymi, bo od niego jutro będzie wiele zależało, a po drugie, dla mnie to nowy lider w tym sezonie i mam nadzieję, że dzięki niemu w dużej mierze obronimy Mistrzostwo Polski. Pozdrawiam.

Na koniec również apeluję do kibiców, którzy bedą na jutrzejszym spotkaniu z Beitarem, o rozwagę i rozsądek. Wygrajmy ten mecz w duchu sportowym i cieszmy się ze zwycięstwa naszej drużyny(ogromnie w to wierzę).

bonawentura 05.08.2008 12:24

No wlaśnie - więc jeśli macie jakichś kolegów co się jutro wybierają na mecz - ktoś chciałby wywiesić jakiś antysemicki transparent czy też rasistowski, to powstrzymajcie go - ba - możnaby się postarać i stworzyć właśnie antyrasistowski transparent - wyjść poza ramy stereotypu kibica rasisty, kibica antysemity. Pozdrawiam.

Aga21 05.08.2008 12:37

matthewG ja bym za Niedzielana dała Tomka

śniło mi się, że po 1 połowie przegrywaliśmy 0-1 ;/

devios 05.08.2008 12:40

Całe szczęście większość snów się nie sprawdza.

Coach 05.08.2008 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matthewG (Post 579541)
Wydaje mi się, że Zieńczuka na lewej zastąpi Niedzielan. To bardzo prawdopodobne. Na środku obrony zaryzykowałbym i postawiłbym na Kowalskiego, mimo że to młody zawodnik, ale warto zaryzykować, jeśli jak słyszymy dość dobrze się rozwija, a ja - widząc go we fragmentach meczu o Superpuchar - również mogę mu wystawić pozytywną ocenę. Gry Singlara na środku trochę się boję, mimo że jest to piłkarz doświadczony i ograny, ale z pewnością mniej zgrany z drużyną niż Kowalski(przynajmniej tak mi się wydaje). Zatem ustawienie, wg mnie bedzie w najbliższym meczu wyglądało następująco:
Pawełek
Baszczu - Kowalski - Cleber - Pi. Brożek
Boguski - Sobol - Cantoro - Niedzielan
----------------JIRSAK---------------------
--------------Pa. Brożek-------------------

Jirsak jest napisany dużymi, bo od niego jutro będzie wiele zależało, a po drugie, dla mnie to nowy lider w tym sezonie i mam nadzieję, że dzięki niemu w dużej mierze obronimy Mistrzostwo Polski. Pozdrawiam.

Na koniec również apeluję do kibiców, którzy bedą na jutrzejszym spotkaniu z Beitarem, o rozwagę i rozsądek. Wygrajmy ten mecz w duchu sportowym i cieszmy się ze zwycięstwa naszej drużyny(ogromnie w to wierzę).

Już to widzę Skorża bał się przez cały poprzedni sezon postawić na Jirsaka w mecach LIGOWYCH a jutro ma dac szanse niedoświadczonemu Kowalskiemu ? To nie Legia... Skorża już nie raz pokazał , że sie przywiązał do nazwisk

1q2 05.08.2008 13:13

No ale tu w zasadzie nie ma zadnego pola manewru - Singlar ta samo ograny jak i Kowalski, w dodatku to boczny obronca.Baszcza na srodku to tez nikt w historii w zadnym meczu nie widzial.

HEDu 05.08.2008 13:23

Mi sie snilo ze Dawidowski strzelił dobitke dobitki strzału Jirsaka z 0,5 metra i jeszcze sie od słupka odbiło :D

dostuffca 05.08.2008 13:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coach (Post 579581)
Już to widzę Skorża bał się przez cały poprzedni sezon postawić na Jirsaka w mecach LIGOWYCH a jutro ma dac szanse niedoświadczonemu Kowalskiemu ? To nie Legia... Skorża już nie raz pokazał , że sie przywiązał do nazwisk

Tyle, że w tym przypadku nazwiska mu się skończyły.
Bo szybkonogi Diaz na środku jest podobnym znakiem zapytania co Kowalski.
W przypadku "gry nazwiskami" na środku powinien pojawić się Baszczu, a na prawej Singlar.

marcinarsenal 05.08.2008 13:49

Baszczu zagra na środku, nawet nie wyjeżdżajcie z Kowalskim bo na to nie ma szans. nasza obrona to:

Singlar----Baszczu----Cleber-----Brożo/Diaz

Co do pomocy to wydaje mi się, że Boguski zastąpi Zieńczuka na prawej, a na jego miejsce wejdzie Lobo. Choć w ostatnich meczach Wtorek imponował szybkością, więc rozwiązanie z nim na skrzydle, chyba nie będzie takie złe

Eustachy 05.08.2008 13:53

Jak kazdy mam kilka bardzo istotnych rozkmin przed jutrzejszym meczem :-p Oto one:

1.Piotr Brozek jak dla mnie, pomocnikiem jest kiepskim, dlatego w nim z cala pewnoscia nie upatrywalbym zastepcy Zienczuka. Absencji Zienia osobiscie mocno zaluje, bo co prawda panuje przekonanie, ze Marek w pucharach zawodzi, ale mimo tego, nie kto inny jak on zaliczyl asyste w pierwszym meczu. W rewanzu mogloby byc podobnie. Taki wystep w jego stylu, czyli kilkadziesiat minut przecietnej gry, moze nawet z elementami autokamuflazu i zamaskowania i nagle ta jedna czy dwie akcje, w ktorych Zieniu idealnie se odnajduje i dogrywa, badz samemu cos strzelia.

2.Baszczu na pytanie czy zagra na stoperze, odpowiada, ze "po co oslabiac dwie pozycje na raz?" i ja sie z tym zgadzam, ale co dalej nie wiem. Z obsada pozycji stopera rzeczywiscie wystapil cholerny problem, czy wrecz jak to Skorza mowi "koszmar" i nie lada orzech do zgryzienia :-/

3.Nie jest tajemnica, ze Lobodzinskiemu sil starcza przewaznie na +/- 55 minut, tymbardziej teraz, gdy ledwo co wrocil po kontuzji. Wiec jesli zagra w wyjsciowym skladzie, co jest bardzo prawdopodobne, koniecznie trzeba bedzie go zmienic na jakies pol godziny przed koncem. Kandydatow w zasadzie jest dwoch - Dawid i Maly. Skorza postawi zapewne na tego pierwszego z uwagi na doswiadczenie. Nie mialbym nic przeciwko, aby Dawidowski w takim meczu zostal bohaterem. Z gory mowie, ze wszystko bym mu wybaczyl :p


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl