Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

felipe 11.08.2008 17:30

z Iraklisem Saloniki w III rundzie
wcześniej w II z Mattersburgiem

Mario Nh 11.08.2008 17:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 583567)
z Iraklisem Saloniki w III rundzie
wcześniej w II z Mattersburgiem

Błąd !
Mattersburg - II runda eliminacyjna
Iraklis - I runda
Później jest faza grupowa a po niej następnie III runda.

felipe 11.08.2008 18:15

a zgadza się, źle nazwałem rundy !

Ale kolejność jest prawidłowa - najpierw mieliśmy dwumecz z Austriakami, potem Grekami, potem grupę (kolejno Blackburn, Nancy, Basel, Feyenoord).

Dzięki za sprostowanie

Precel z makiem 11.08.2008 19:21

Wie ktoś ile poszło karnetów??

kądzikowski: na giełdzie powinieneś dostać

kądzikowski 11.08.2008 19:28

Mam problem z kierownicą do gier. Na nowym kompie nie ma takiego wejścia, aby ją wpiąć. Czy można kupić jakąś "przejściówkę" z USB na to gniazdo albo wmontować takie gniazdo czy raczej kierownica mi się do niczego już nie zda?

matt1906 11.08.2008 19:42

Szukam taniego noclegu w Krakowie dla jednej- dwóch osób. Prosiłbym o jakieś propozycje, z góry dziękuje:)

dymek_nhs 11.08.2008 22:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kądzikowski (Post 583628)
Mam problem z kierownicą do gier. Na nowym kompie nie ma takiego wejścia, aby ją wpiąć. Czy można kupić jakąś "przejściówkę" z USB na to gniazdo albo wmontować takie gniazdo czy raczej kierownica mi się do niczego już nie zda?

napisz jakie to wejście jest w tej kierownicy to zobaczę czy można jakoś pomóc

gigant 11.08.2008 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kądzikowski (Post 583628)
Mam problem z kierownicą do gier. Na nowym kompie nie ma takiego wejścia, aby ją wpiąć. Czy można kupić jakąś "przejściówkę" z USB na to gniazdo albo wmontować takie gniazdo czy raczej kierownica mi się do niczego już nie zda?

Nie wiem jakie masz wejście kierownicy, ale są różne wejścia z USB, więc pewnie coś podejdzie do kierownicy. U mnie właśnie mają przejściówkę z USB na kierownicę i śmigają aż miło.

medyk 11.08.2008 22:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matt1906 (Post 583640)
Szukam taniego noclegu w Krakowie dla jednej- dwóch osób. Prosiłbym o jakieś propozycje, z góry dziękuje:)

poszukaj w akademikach np na AGH

puchaty1906 11.08.2008 22:31

Cytat:

poszukaj w akademikach np na AGH
Nie polecam! Dowiadywałem się tam pare tygodni temu, ceny z kosmosu, w stulu 120 zl za noc... Moja rada - szukaj w hostelach, jest ich dużo w Krk, jeśli o to chodzi google prawde ci powie..

kądzikowski 11.08.2008 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dymek_nhs (Post 583728)
napisz jakie to wejście jest w tej kierownicy to zobaczę czy można jakoś pomóc

Ma 15 bolców w dwóch rzędach - 8 i 7.to jest podobna wtyczka jak do monitora albo drukarki tylko mniejsza. Nie wiem, jak się to fachowo nazywa bo się na tym nie znam.

Pozdrawiam

Uran235 11.08.2008 22:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kądzikowski (Post 583741)
Ma 15 bolców w dwóch rzędach - 8 i 7.to jest podobna wtyczka jak do monitora albo drukarki tylko mniejsza. Nie wiem, jak się to fachowo nazywa bo się na tym nie znam.

Pozdrawiam

To jest GamePort. Przejściówki są, ale niekoniecznie muszą działać.
Tutaj jest artykuł o jotstickach na wikipedii, ale ma obszerny akapit o gameporcie i przejściówkach na USB.

dymek_nhs 11.08.2008 23:12

jest takowa przejściówka ale kosztuje ok 50zl rożne są ceny. pewnie w mm będzie albo w jakimś typu saturn to jest gameport to co masz i na bank są przejścia na usb





Orientuje się ktoś gdzie mogę dobrze przerobić konsole chodzi mi dokładnie o Xbox 360 oczywiście w KRK

kądzikowski 11.08.2008 23:43

Czyli jak kupię taką przejściowke, to i tak to nie będzie dzialalo tak?

michu-k 11.08.2008 23:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kądzikowski (Post 583772)
Czyli jak kupię taką przejściowke, to i tak to nie będzie dzialalo tak?

Może działać, ale niekoniecznie musi.

Stara płyta główna miała Game Port, teraz weszła technologia USB i właśnie na USB jest coraz więcej akcesoriów. Spróbuj z przejściówką, nie masz nic do stracenia. Jak nie pójdzie, to będziesz musiał zaopatrzyć się w kierownicę pod USB.

Precel z makiem 12.08.2008 11:42

możliwe że paczka z Białegostoku idzie od 26 lipca i jeszcze nie dotarła??

puchaty1906 12.08.2008 12:30

Precel z makiem - bardzo możliwe, ja zamówiłem koszulkę przez internet. Idzie 3 tydzień. Poczta po prostu przeszła samą siebie w waleniu w ch**** :[

dostuffca 12.08.2008 12:50

Lublin - Kraków, paczka 400g, szła dokładnie 29dni!
Jeśli możecie, wysyłajcie albo proście sprzedawców o przesyłkę inPostem - można śldzić przesyłkę gdzie jest, a do tego jest tańszy.

Wie300 12.08.2008 12:54

Mam pytanie...
Kupilem dzisiaj bilet na mecz z Barcelona od znajomego, on kupowal na swoj karnet i na tym bilecie widnieje jego nazwisko. Czy np. po przejsciu przez kolowrotek ochroniarz ktory przeszukuje czy ktos inny moze kazac mi sie wylegitymowac i przez to nie wpuscic mnie na mecz ?

Z gory dzieki za odpowiedz.

Arkas 12.08.2008 13:04

Nikt nie bedzie cie wylegitymował. Normalnie wchodzisz nikomu nie pokazujesz swoich danych.

Wie300 12.08.2008 13:12

OK, wielkie dzieki :)

WiselkaMLP 12.08.2008 13:35

wie ktos moze dlaczego wlaczam kompa normalnie chodzi natomiast monitor pozostaje w stanie przyciemnienia i dopero po ok. 20 minutach wyskakuje obraz jak windows sie laduje czyscilem wtyczki kable od montora nic nie pomaga

z gory dzieki

Tomy 12.08.2008 14:47

Czym mogę dojechać do Rybnika zamiast PKS-em, w ten piątek [święto]? Kursują może jakieś busy z Krakowa?

Kamil 12.08.2008 14:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tomy (Post 584010)
Czym mogę dojechać do Rybnika zamiast PKS-em, w ten piątek [święto]? Kursują może jakieś busy z Krakowa?

pociągiem........

tomo 12.08.2008 15:38

Sprawa jest dość poważna. Mianowicie zalałem laptopa wódką (mniejsza o okoliczności) przestały mi działać obydwa shifty gdy próbuję dać dużą literę dla rzędu z literami "a, s,d, h, j, k, l oraz ze średnikiem.Llitery f i g działają, sprawny jest także - " - cudzysłów. Co najlepsze, gdy mam włączone klawisze trwałe to wszystko działa bez zarzutu. Druga sprawa że laptop nie chce się zahibernować, włączam hibernacje i wyłączy się na moment ale po chwilce włącza sie okno logowania i za każdym razem muszę go wyłączać na amen.

Ktoś wie jak temu zaradzić ? czy wystarczy zwykłe wyczyszczenie środka czy jednak doszło do zwarcia (choć nie powinno bo z tego co pamiętam wóda nie przewodzi prądu :p) ?

pozdro

wislak_92 12.08.2008 16:17

Jakie są wymiary murawy na Camp Nou?
Cytat:

120x80
http://pl.wikipedia.org/wiki/Camp_Nou

Cytat:

105x72
http://barcelona.miasta.org/11,Camp_Nou.html

[qoute]105x71[/quote]http://www.fcbarca.com/main.php?goto=poddzial&action=4

Rożnie piszą, a chciałbym wiedzieć.

Pablooo 12.08.2008 16:25

Byłbym przekonany, ze 120x80, ale rzeczywiscie podaja mniejsze wymiary często. Dziwne.

St@chu 12.08.2008 17:05

Nie wiem na ile to wiarygodne... ale grając w FM'a trzeba dostosować boisko do wymogów europejskich i wymiary boiska nie mogą być 120x80 muszą być mniejsze... więc skłaniałbym się do 105x71

Bieluu 12.08.2008 17:29

Czy jest gdzieś stronka, na której są podane takie informacje jak liczba medali z tej olimiapdy oraz dyscypliny, w których je zdobyto? Tylko tak, żeby to była jakoś razem i przejrzyście?

wislak_92 12.08.2008 18:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez putinm (Post 584102)
Jak sie nazywała taka strona typu darkwarez czy coś że były tam linki do gier itp. była to krotka nazwa z tego co kojarze pare liter. Pamietam jeszcze ze były tam wypisane alfabetycznie wszystkie strategie i chyba inne rodzaje gier

peb.pl?
10 znakow

zakk 12.08.2008 19:31

z serii gdzie jutro oglądać mecz - do "u Wiślaków" będzie zapewne ciężko wogóle wejść, tak wiec jakie są inne dobre miejsca?
np czy w Jamie w duzej sali jest jakas rezerwacja miejsc??

Precel z makiem 12.08.2008 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zakk (Post 584140)
z serii gdzie jutro oglądać mecz - do "u Wiślaków" będzie zapewne ciężko wogóle wejść, tak wiec jakie są inne dobre miejsca?
np czy w Jamie w duzej sali jest jakas rezerwacja miejsc??

polecam na małym rynku U kuzyna.

S88 12.08.2008 20:40

Kiedy zaczynaja sie mecze pucharu Polski i pucharu ekstraklasy, w ktorych udzial bedzie brala Wisła?

krzysiek92 12.08.2008 20:50

A wie ktoś co z Yakuzą... będzie można obejrzeć?

SpoXsteR 12.08.2008 21:56

Cos mi pierdyklo i nie moge pisac Polskimi literami.. tzn gdy chce np. o z kreska to jest taki sygnal gdzies tam pod obudowa komputera
i na pulpicie wszystkie pliki caly czas sa tak jakby zaznaczone ( tak jakbym je objal myszka..nie wiem jak to wytlumaczyc hehe) i to chyba ma jakis zwiazek
cos musialem kliknac bedac na pulpicie albo cos takiego.. tak mi sie cos przypomina
da to rady jakos naprawic?

walkeroo 12.08.2008 22:17

Mam pewien problem Łacze sie z neostrada i wyskakuja mi nastepujace błedy 621 680 734 wie ktos moze co sie dzieje ?? Prosze o pomoc z gory dzięki...

dymek_nhs 12.08.2008 23:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 583983)
wie ktos moze dlaczego wlaczam kompa normalnie chodzi natomiast monitor pozostaje w stanie przyciemnienia i dopero po ok. 20 minutach wyskakuje obraz jak windows sie laduje czyscilem wtyczki kable od montora nic nie pomaga

z gory dzieki

Weź popatrz w panelu sterowania na opcjach zasilania moze tam masz cos poprzestawiane

SZYMEK_TSW 13.08.2008 00:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez walkeroo (Post 584223)
Mam pewien problem Łacze sie z neostrada i wyskakuja mi nastepujace błedy 621 680 734 wie ktos moze co sie dzieje ?? Prosze o pomoc z gory dzięki...

Dzwoń na bezpłatna całodobową pomoc techniczną i ich tam zamęczaj :]

Młyniu_Miechów 13.08.2008 05:18

Mam prośbę do kogoś kto mieszka w Stanach (najlepiej stan Alabama).
Chciałbym sprowadzić sobie przez kumpla iPhone'a 3G 8GB, ale czytałem, ze trudno go kupić bez podpisywania umowy.
Jeśli ktoś wie coś na temat ceny, pomijając koszty przesyłki i cło, to proszę priv albo tutaj.

Gordian 13.08.2008 05:44

Nie wiem jak wygląda sytuacja z telefonami. Wiem natomiast że jak znajomy sprowadzał laptopa z USA przez swojego kuzyna, to bez pudełka i zapchanym dyskiem różnymi plikami. Laptop był oczywiście nowy, ale żeby nie płacić cła, ten kuzyn, upozorował "używanie" komputera. Musiałbyś popytać, może z telefonami też się tak da.

Co do samego iPhona to raczej taka szpanerska zabawka. Lepiej wypada np. LG KU990 Viewty albo LG KE850 Prada ewentualnie NOKIA N95 8GB


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl