Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3140)

justek 05.07.2009 16:47

moga odpuscic ale tylko wtedy kiedy nastepny kandydat okaze sie nie tylko lepszy od niego ale i od Pawelka.

mam cicha nadzieje, ze ten tydzien przyniesie koniec transferowej karuzeli dot. obsady bramki.

Wojtas 05.07.2009 23:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 756922)
Odnośnie zachwytu nad Nurkowiciem. Większość piłek, które wyciągnął były na dobrej wysokości dla niego i nie były to jakieś mocne uderzenia. Fakt zachował się we wszystkich sytuacjach dobrze ale nie było to tak trudne jak mogłoby to wyglądać, wiem to z własnego doświadczenia bo sam potrafię się tak rzucać jak mam rękawice i zieloną trawę :).


No niby racja,obejrzalem jeszce raz te strzaly i fakt siła ich sama w sobie mocna nie była,ale Nurek popisal sie refleksem i widac ze jest pewny siebie w tych interwencjach.

Ja bym go bral,nie ma co kombinowac ,mi tam zaimponowal ,bedzie stanowil konkurencje dla Maria.

tylko_na_kilka_dni 05.07.2009 23:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FredzIo (Post 756871)
Ahahahha. Przeciez to Skorża, buraki :X.

thank you captain obvious :lol:

---

Nurek rzucal sie z jakby robil to na ocene to fakt, ale i tak uwazam, ze bedzie niego pozytek:). Zapewni dostanie we wtorkowym sparingu 45minut i wtedy podejma ostateczna decyzje.

IncognitoTSW 06.07.2009 10:49

W sumie to oglądając te interwencje to przypomniał mi się Jarosław Tkocz.

waldemar 06.07.2009 12:09

http://wisla.krakow.pl/pl/aktualnosc...u_bez_kibicow/ no to pięknie współpracują z kibicami, szkoda

Zwierze 06.07.2009 12:20

Zapłać za ochronę itd potem pojedź na mecz a na końcu napisz na forum coś mądrego pod warunkiem że wcześniej nie dostaniesz bana. Zresztą to Zagłębie ma coś do powiedzenia a nie Wisła no chyba że o nich pisałeś tylko że zły dział i temat

waldemar 06.07.2009 13:11

jasne, trening zamkniety dla mediow, wiec dalej nie dowiemy sie kto jest tajemnicznym bramkarzem...

IncognitoTSW 06.07.2009 14:42

http://galeria.wislakrakow.com/20090706/rano/06.jpghttp://galeria.wislakrakow.com/20090706/rano/06.jpg

Czyżby kac? ;]

4fan_player 06.07.2009 14:52

To już wody nie można pić?

KacpiTSW 06.07.2009 14:55

Pewnie mu gorąco było i wziął sobie schłodzoną wodę, zdjęcie pewnie było robione tuż przed wyjazdem Rafała do Estonii.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael (Post 756841)
Zdaje się, że mamy nowego napastnika na zgrupowaniu:)
http://www.wislasoccer.com/foto/galeria/14140.JPG

To Maciek się jeszcze rusza? :lol:

brylant17 06.07.2009 15:17

KacpiTSW Pan Maciej dopiero ma 37 lat :P więc jeszcze się rusza xDD

waldemar 06.07.2009 16:12

żadnych przecieków kto tam przyjechał na trening i mkto siedzi na trybunach, panowie redaktorzy?

tylko_na_kilka_dni 06.07.2009 16:20

a ktos w ogole przyjechal?

szprotson 06.07.2009 16:35

podobno jakiś mariano italiano

pysio 06.07.2009 16:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 757441)
podobno jakiś mariano italiano

Toldo jest wolnym bramkarzem... więc kto wie kto wie..

rav 06.07.2009 16:37

http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=21317
Tutaj parę słów na ten temat...

waldemar 06.07.2009 16:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 757441)
podobno jakiś mariano italiano

szkoda, że nie jakiś macho :detektyw:

leyzer87 06.07.2009 17:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 757441)
podobno jakiś mariano italiano

A więc ktoś miał rację, że to jednak Buffon. :-pAle go jeszcze przebadajmy. Kto wie, może jest nie do końca zdrowy!:rotfl:

KuLwIk 06.07.2009 17:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leyzer87 (Post 757479)
A więc ktoś miał rację, że to jednak Buffon. :-pAle go jeszcze przebadajmy. Kto wie, może jest nie do końca zdrowy!:rotfl:

Że zdrowy, czy niezdrowy. Musi sie p. Kazimierskiemu spodobać..! :rotfl:

eloszyyy98 06.07.2009 17:07

spodobac?;D ale ciekawe w jakim sensie ;DD hehehe

waldemar 06.07.2009 23:05

do czwartku muszą zgłosić skład zespołu na mecze z Levadią. W tej chwili oprócz Pawełka w zespole jest jedynie 18-letni Filip Kurto.

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,358..._czwartku.html

pirat.z.karaibow 07.07.2009 17:39

Łobo testowany na prawej stronie bloku defensywnego. Ciekawa alternatywa, ultraofensywne prawe skrzydło.

chudy2001 07.07.2009 17:40

Potrzebujemy graczy którzy swoim zaangażowaniem nawet nadrobią umiejętnosci, dzisiaj pokazuje to Kirm i Jirsak :-)
nawet Łobo sobie dobrze radzi !

w takim składzie mieciemy 1 i 2 runde :D ale wzmocnien trzeba na następne.

Selene 07.07.2009 18:30

Było wiadome. Wystawianie Łoba na obronie może go tylko dokońca zdołować. Przecież chłopak ma zero zdolności obronnych i jest mało zwrotny.

Miejmy nadzieje szybką na Braza..:)

Lukasz TSW 07.07.2009 18:34

Lubie łoba ale Boze co on robi na obronie? to po prostu tragedia

chudy2001 07.07.2009 18:35

przegrywamy, Diaz na srodku obrony :-P słaby ten piłkarz... taki grajek jak Dudka. Ale ogolnie cos nasza obrona nie działa teraz ;P

Selene 07.07.2009 18:36

Zszedł Czekaj i już 2 bramy padły od tego czasu:) Cantoro to lipa.... jak widać nie nadaje się nawet do zmiany.

Heh co tam robi jeszcze ten z brazylijskiej okręgówy?:)

royalmichael 07.07.2009 18:38

Fantastycznie, Łobodziński na prawej obronie, Diaz stoperem, Ćwielong/Vinicius w ataku...
Chyba Skorża coś chce tym pokazać (i słusznie, zresztą nie ma innego wyboru bo i tak nie ma tam kogo wstawić), czas mamy do czwartku

Wizard 07.07.2009 18:42

Myślę, że nic nie chce pokazać, to tylko sparing, w którym wynik jest mało znaczący :P

wislacki 07.07.2009 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael (Post 758158)
Chyba Skorża coś chce tym pokazać (i słusznie, zresztą nie ma innego wyboru bo i tak nie ma tam kogo wstawić), czas mamy do czwartku

A ty myślisz, że Skorża jest dzieckiem i będzie przekornie wymuszał transfery na Cupiale i Bednarzu?
Założę się, że trener codziennie rozmawia z Bednarzem na temat wzmocnień i łysy doskonale zna sytuację zespołu, Skorża nic nie musi pokazywać.

Co do meczu to w sumie i porażka będzie dla nas dobra. Nasi nie będą zbyt pewni przed Levadią

royalmichael 07.07.2009 18:56

Nic nie musi wymuszać, gra tym co ma czyli niczym
Trener z Bednarzem to może i 24/7 rozmawiać a z tego i tak nic nie wyniknie jak nie będzie kasy/zgody RN.

wislacki 07.07.2009 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael (Post 758168)
Nic nie musi wymuszać, gra tym co ma czyli niczym
Trener z Bednarzem to może i 24/7 rozmawiać a z tego i tak nic nie wyniknie jak nie będzie kasy/zgody RN.


No to teraz przeczytaj swój poprzedni post i zauważ, że sam sobie przeczysz.

Idź i nie pisz głupot więcej. Puk puk

koyoot 07.07.2009 19:20

O ja .......e jaki dramat sie zrobil ze przegralismy mecz SPARINGOWY dodatkowo obie bramki stracilismy grajac w rezerwowym skladzie. No matko kochana Wisla do LM nie wejdzie...

chudy2001 07.07.2009 19:23

1 bramke w podstawowym (az nadto podstawowym bo Czekaja nie bylo), a 1 w rezerwowym.

Wichar87 07.07.2009 19:29

Dramat to kontuzja Singlara ;/

Pan Jotka 07.07.2009 19:30

Dramat to bedzie jak nie znajdziemy obroncy za Sinlagara! A wynik jak to wynik sparingowy--mogl byc lepszy ale my sprawdzalismy forme wszytskich a nie tylko pierwszej jedenastki.

w0lno. 07.07.2009 19:33

http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=21327

Nosz ku... Prawy obrońca potrzebny od zaraz!

fialo 07.07.2009 19:38

Kurde mi szkoda Singlara jako piłkarza, ale też jako człowieka. Sam teraz lecze zerwane więzadła wiem jakie to jest przybijające :// Kiedy ma się usztywnioną nogę traci się około 3/4 masy mięśniowej mięśnia czworogłowego uda. Jedna noga jest trzy razy chudsza od drugiej. Strasznie trudno jest poźniej wrócić do dawnej formy po tym chyba..

Lukasz TSW 07.07.2009 19:39

Robi sie dramatycznie NIEMAMY OBRONY!!!

Selene 07.07.2009 19:42

To zapewne spowoduje, że zatrudnimy Jopa i Braza. Zapewne szanse będzie dostawał też Burliga ew. Pi. Brożek będzie czasami grywał na prawej obronie. Nie sądzę żeby zatrudnili Carlinhosa. Myślę, że wiele się tu nie zmieni.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl