Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

IncognitoTSW 17.03.2009 19:13

Tak mi przyszło na myśl. Może dziennikarze strony zorganizowaliby wywiad z Frankowskim? Jakby była taka możliwość.

Spytali by się go wprost - jak to było? Po prostu żeby opowiedział całą sytuację. I to co się działo w szatni też.


news o Dudu
A szünetben Herczeg András hármas cserét hajtott végre: Leandro helyett Hugo, Czvitkovics helyett Demjén, Kerekes helyett pedig Dudu folytatta. A nigériai csatár – csakúgy mint a Nyíregyháza ellen – beállása után nem sokkal egyenlített. Továbbra is sok hibával, de nagyobb elánnal futballoztunk, távoli lövéseinknél Milinte többször bravúrral védett. Kis túlzással akár azt is állíthatnánk, hogy ha a helyzeteket belőjük, tovább is juthattunk volna, így azonban búcsúzni kényszerültünk a kupától.

[FONT=Arial]Magyar Kupa, negyeddöntő, visszavágó[/FONT]

picasso 17.03.2009 19:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 694370)
Tak mi przyszło na myśl. Może dziennikarze strony zorganizowaliby wywiad z Frankowskim? Jakby była taka możliwość.

Spytali by się go wprost - jak to było? Po prostu żeby opowiedział całą sytuację. I to co się działo w szatni też.

i myslisz,że Franek wiedząc jakie może go tu spotkać przyjęcie powie całą prawdę?lepiej spytać tego który mu oko podbił dlaczego do tego doszło.wtedy sie dowiesz więcej.

IncognitoTSW 17.03.2009 19:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez picasso (Post 694371)
i myslisz,że Franek wiedząc jakie może go tu spotkać przyjęcie powie całą prawdę?lepiej spytać tego który mu oko podbił dlaczego do tego doszło.wtedy sie dowiesz więcej.

a znamy jego wersję?

michel 17.03.2009 19:21

Już Ci odpowiadam Mic:

Dla mnie Cleber nie jest legendą, ale gdyby został i grał dalej w Wiśle to może by osiągnął takie wyniki, żeby się zapisać złotymi głoskami w historii Wisły.

Mi nie chodzi o to, żeby się tutaj spierać czy Franek jest legendą czy nie. Różnie opinie można mieć na ten temat.
Chodzi mi głownie o to, że Frankowskiemu należy się szacunek.
Nie macie prawa go nazywać judaszem czy szczurem.
Mam wrażenie, że znaleźliście sobie kozła ofiarnego i po nim jeździcie.

darotsok73 17.03.2009 19:27

mic
Ilekroć będziecie oblewać Franka , F. Smudę (Surmę :D) błotem ,judaszami itp.wielu userów , kibiców Wisły będzie go bronić i Wasze "argumenty " odpierać . Zawsze będę przeciw gdy "opiniotwórczy ,najwierniejsi kibice" także niby w moim imieniu będa wywieszali kretyńskie i obrażliwe płótna. Była kiedyś ankieta dotycząca tej sytuacji ale "zniknęła" bo wynik był niewygodny dla niektórych.
Wiem że kibic zawsze był i będzie subiektywny ale "fanatyzm nie zwalnia od myślenia" .
I powtarzam: pieniactwem tylko sie ośmieszacie.

picasso 17.03.2009 19:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 694374)
a znamy jego wersję?

mniej więcej "dzieci mam chorowite,a w Hiszpanii jest lepszy klimat...nikt mnie nie pobił.poslizgnąłem się na mydle pod prysznicem...(może być jeszcze wersja : powiedziałem żonie,że zupa była za słona)

Maciejj 17.03.2009 19:30

Mam takie prawo - uciekł w bardzo waznym momencie, a przed wyjazdem deklarował ze do konca kariery bedzie w Wisełce

mic 17.03.2009 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michel (Post 694377)
Dla mnie Cleber nie jest legendą, ale gdyby został i grał dalej w Wiśle to może by osiągnął takie wyniki, żeby się zapisać złotymi głoskami w historii Wisły.

Czyli po tym co napisales nie jest/moglby byc legenda. Wiec czemu jego odejscie porownujesz z odejsciem F. ?
I czym wg Ciebie moglby zapisac sie w historii Wisly ? Takich graczy jak on bylo juz sporo. No moze jedynie tym ze strzelil bramke Barcelonie, po ktorej pierwszy raz w historii polska druzyna pokonala Barce. Ale to i tak mocno naciagane
Cytat:

Pierwotnie napisane przez michel (Post 694377)
Mi nie chodzi o to, żeby się tutaj spierać czy Franek jest legendą czy nie. Różnie opinie można mieć na ten temat.

Jasne, dla Ciebie jest, dla mnie nie jest, chociaz mogl byc.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez michel (Post 694377)
Chodzi mi głownie o to, że Frankowskiemu należy się szacunek.

Dlatego ja na meczu nie bede sie drzec "Frankowski spier....". Ale pewnie gwizdne pare razy. Poza tym szacunek nalezy sie takze kibicom.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez michel (Post 694377)
Nie macie prawa go nazywać judaszem czy szczurem.

Dlaczego ?
Cytat:

Pierwotnie napisane przez michel (Post 694377)
Mam wrażenie, że znaleźliście sobie kozła ofiarnego i po nim jeździcie.

A z jakiegoz to powodu mielibysmy szukac sobie kozla ofiarnego ?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darotsok73 (Post 694387)
Ilekroć będziecie oblewać Franka , F. Smudę (Surmę :D) błotem ,judaszami itp.wielu userów , kibiców Wisły będzie go bronić i Wasze "argumenty " odpierać .

Doskonale to wiem, lecz nie rozumiem do czego zmierzasz ? Ktos Ci zakazuje miec wlasne zdanie o F ? Ktos zakazuje Ci go uwielbiac ? Jezeli masz ochote to zrob sobie transparent "Franek kocham cie". Tylko nie probuj na sile przekonywac innych, dla ktorych F jest judaszem/szczurem.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez darotsok73 (Post 694387)
Zawsze będę przeciw gdy "opiniotwórczy ,najwierniejsi kibice" także niby w moim imieniu będa wywieszali kretyńskie i obrażliwe płótna.

j/w
Cytat:

Pierwotnie napisane przez darotsok73 (Post 694387)
Była kiedyś ankieta dotycząca tej sytuacji ale "zniknęła" bo wynik był niewygodny dla niektórych.

Internet to chyba nie najlepsze miejsce na takie rzeczy. Sa spotkania SKWK, na ktore mozesz przyjsc i powiedziec wszystko co o tym myslisz. Poza tym na tym forum ile osob "aktywnie kibicujacych" sie udziela ? 500 ? 1000 ? Na stadionie jest przewaznie grubo ponad 10 razy tyle.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez darotsok73 (Post 694387)
Wiem że kibic zawsze był i będzie subiektywny ale "fanatyzm nie zwalnia od myślenia" .

Dlatego mam swoje zdanie na temat F., wiem co zrobil (jak gral), co zrobil (gdy odchodzil) i to wyrobilo mi opinie na jego temat.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez darotsok73 (Post 694387)
I powtarzam: pieniactwem tylko sie ośmieszacie.

Wytlumacz mi dokladnie w jaki sposob sie osmieszamy

pchelas 17.03.2009 19:32

Oj pochopnie pozbyliśmy się tego Dudu, pochopnie.

martinius028 17.03.2009 19:54

Męczy mnie już czytanie Dyskusji na temat "Franek legenda czy judasz" ani jedna strona ani druga nie zmieni zdania a temat jest wałkowany jak nie wiem co.Przeżywacie jeszcze całą historie Franka "jak stonka wykopki"
Wyluzujcie temat jest o byłch piłkarzach Wisły więc piszmy o nich pod względem sportowym a nie kto ile dla nas zrobił i kto jest legendą kto sprzedawczykiem czy kimś tam innym.

Dudu sie chyba obudził tam w Węgrzech.

emjot 17.03.2009 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martinius028 (Post 694420)
Męczy mnie już czytanie Dyskusji na temat "Franek legenda czy judasz" ani jedna strona ani druga nie zmieni zdania a temat jest wałkowany jak nie wiem co.Przeżywacie jeszcze całą historie Franka "jak stonka wykopki"
Wyluzujcie temat jest o byłch piłkarzach Wisły więc piszmy o nich pod względem sportowym a nie kto ile dla nas zrobił i kto jest legendą kto sprzedawczykiem czy kimś tam innym.

Dudu sie chyba obudził tam w Węgrzech.

e tam obudził
w lidze 6 spotkań 2 gole - generalnie ogony, tylko raz w I składzie
puchar Węgier 2 mecze 4 gole, czerwień
w Pucharze ligi 7 spotkań 9 bramek
czyli generalnie tak jak u nas

wszystko za oficjalną stroną Debreczynu

ps. dziś sobie pewnie trzecią strzelił

Nitrox 17.03.2009 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pchelas (Post 694396)
Oj pochopnie pozbyliśmy się tego Dudu, pochopnie.


Dokładnie!! !! Zbyt szybko Dudu został spisany na straty i za mało dostawal szans w pierwszym zespole. Jak dla mnie to jest nie do pojęcia dlaczego takiego piłkarza jak Dudu, który posiada szybkosc, potrafi strzelac bramki wszedzie gdzie tylko grał, został tak szybko skreslony w Wiśle. Jak dla moj gust to wieksza pocieche na chwile obecna mielibyśmy z Dudu niz z Beto.

darotsok73 17.03.2009 20:11

mic
Nie chciałbym załapać bana.
Uważam Cię ,tak jak większość Naszych forumowiczów za ludzi "kumatych" , wiesz co to jest hipokryzja.
SKWK, z całym szacunkiem dla niewątpliwych zasług , ilu ich (Was)jest i jak duże środowisko reprezentujecie?
Działania? widzicie u kogoś drzazge w oku a u siebie belki nie widzicie.Swoją listę grzeszków też macie ale jakoś werbalnie ich nie piętnujecie.
Byłem kilka razy na spotkaniach "U Wiślaków ",jeszcze za czasów Pawelca i później i wstrzymałem się z zapisaniem. Konkretów nie piszę bo to nie miejsce.

Pieniactwo??
Znakomita większość kibiców nie ma nic do Franka,a wy z uporem lansujecie teze ze to zdrajca , obsypujecie go obelgami, macie w tym jakiś konkretny , logiczny cel ?? NIe? To jest właśnie zwykłe pieniactwo, a normalni kibice zażenowani śmieją się z politowaniem.

mic 17.03.2009 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darotsok73 (Post 694434)
mic
Nie chciałbym załapać bana.
Uważam Cię ,tak jak większość Naszych forumowiczów za ludzi "kumatych" , wiesz co to jest hipokryzja.
SKWK, z całym szacunkiem dla niewątpliwych zasług , ilu ich (Was)jest i jak duże środowisko reprezentujecie?
Działania? widzicie u kogoś drzazge w oku a u siebie belki nie widzicie.Swoją listę grzeszków też macie ale jakoś werbalnie ich nie piętnujecie.
Byłem kilka razy na spotkaniach "U Wiślaków ",jeszcze za czasów Pawelca i później i wstrzymałem się z zapisaniem. Konkretów nie piszę bo to nie miejsce.

Pieniactwo??
Znakomita większość kibiców nie ma nic do Franka,a wy z uporem lansujecie teze ze to zdrajca , obsypujecie go obelgami, macie w tym jakiś konkretny , logiczny cel ?? NIe? To jest właśnie zwykłe pieniactwo, a normalni kibice zażenowani śmieją się z politowaniem.

Widzisz, z takim podejsciem jak Twoje tak to wszystko wyglada. Moze jakbys przyszedl i powiedzial, ktos inny by przyszedl i powiedzial itd, to wtedy moze i nie bylo "kretynskich i obrazliwych" napisow. SKWK reprezentowaloby wieksze srodowisko, nie trzeba sie zapisywac, wystarczy przyjsc, powiedziec. A jezeli czujesz ze bedziesz sam, to wez kolegow i zawsze mozna zaczac rzeczowa dyskusje. SKWK to tez ludzie ktorzy maja wlasne zdanie.

Co do pieniactwa, czemu wmawiasz innym ze z uporem lansuja ze to zdrajca ? Myslisz ze pisza tak, bo im poprostu np sie nudzi ? A Wy macie jakis logiczny cel w tym ? Po co zaczynasz w ten sposob jakas bezsensowna dyskusje, w ktorej mozna krecic sie w kolko.

Ja teraz moge napisac czy Wy macie jakis konkretny cel ze tak bronicie F ? Moze to z Was normalni kibice smieja sie z politowaniem ? Tylko po co non stop to pisac. Masz swoje zdanie to sie go trzymaj, ale nie wmawiaj innym ze F jest najlepszy i nie probuj na sile zmieniac ich zdania.

Widzisz, ja szanuje F za to jakim byl pilkarzem. Za to jakim jest czlowiekiem nigdy nie bedzie mial u mnie szacunku. Bo jezeli ktos sie tak zachowuje to dla mnie jest wlasnie "judaszem"

PS. A skad ta "znakomita wiekszosc" ?
PS2. Nie jestem z SKWK

Ogryzek 17.03.2009 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 694436)
Widzisz, z takim podejsciem jak Twoje tak to wszystko wyglada. Moze jakbys przyszedl i powiedzial, ktos inny by przyszedl i powiedzial itd, to wtedy moze i nie bylo "kretynskich i obrazliwych" napisow. SKWK reprezentowaloby wieksze srodowisko, nie trzeba sie zapisywac, wystarczy przyjsc, powiedziec. A jezeli czujesz ze bedziesz sam, to wez kolegow i zawsze mozna zaczac rzeczowa dyskusje. SKWK to tez ludzie ktorzy maja wlasne zdanie.

Co do pieniactwa, czemu wmawiasz innym ze z uporem lansuja ze to zdrajca ? Myslisz ze pisza tak, bo im poprostu np sie nudzi ? A Wy macie jakis logiczny cel w tym ? Po co zaczynasz w ten sposob jakas bezsensowna dyskusje, w ktorej mozna krecic sie w kolko.

Ja teraz moge napisac czy Wy macie jakis konkretny cel ze tak bronicie F ? Moze to z Was normalni kibice smieja sie z politowaniem ? Tylko po co non stop to pisac. Masz swoje zdanie to sie go trzymaj, ale nie wmawiaj innym ze F jest najlepszy i nie probuj na sile zmieniac ich zdania.

Widzisz, ja szanuje F za to jakim byl pilkarzem. Za to jakim jest czlowiekiem nigdy nie bedzie mial u mnie szacunku. Bo jezeli ktos sie tak zachowuje to dla mnie jest wlasnie "judaszem"

A tak z ciekawości - jak planujecie przywitać Surmę który teraz gra w Lechii i w następnym sezonie zawita na R22? Jakiś transparent? Czy już mu jest "wybaczone" bo gra w Gdańsku?

Chyba jest jakaś skala "grzechów" i "przewinień"? I czy Frankowski faktycznie jest "judaszem' na tej skali?
Nie uważam żeby zachowanie Franka było dobre ale czy Wasza reakcja była adekwatna to jego "przewiny"?

Pomijam fakt że te 115 bramek strzelonych dla Wisły to też jest "argument" na korzyść Frankowskiego:)
a większość ludzi wie co to jest miłosierdzie i umie "wybaczać":)

mic 17.03.2009 20:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 694442)
A tak z ciekawości - jak planujecie przywitać Surmę który teraz gra w Lechii i w następnym sezonie zawita na R22? Jakiś transparent? Czy już mu jest "wybaczone" bo gra w Gdańsku?

Chyba jest jakaś skala "grzechów" i "przewinień"? I czy Frankowski faktycznie jest "judaszem' na tej skali?
Nie uważam żeby zachowanie Franka było dobre ale czy Wasza reakcja była adekwatna to jego "przewiny"?

Pomijam fakt że te 115 bramek strzelonych dla Wisły to też jest "argument" na korzyść Frankowskiego:)
a większość ludzi wie co to jest miłosierdzie i umie "wybaczać":)

Ja nie jestem z SKWK wiec nie do mnie to pytanie.
Moge Ci napisac jak ja przywitam Surme. Ale chyba sie domyslasz.

BRTS39 17.03.2009 20:54

a oglolnie to do Surmy nic nie mam . Najmniej nielubiany przezemnie pilkarz Legii ale to moje zdanie. Wychowanek Wisły .

Wizard 18.03.2009 00:31

No jeśli najmniej nielubiany, to chyba od niedawna się interesujesz Wisłą :P Facet demonstracyjnie przed Wiślakami ucałował (L) - tak się zachowuje Wiślak? Zresztą jego rodzinne związki z drugą stroną Błoń są powszechne znane. Jak głosiło dawne hasło - Surma, wanted only dead.

Liczę na solidną porcję gwizdów od kibiców Wisły na tego pseudo-piłkarzynę. Dołączę się z wielką radością :)

dj_ibutti 18.03.2009 00:33

I rzucił koszulką Wisły w błoto....

Wojtas 18.03.2009 00:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nitrox (Post 694425)
Dokładnie!! !! Zbyt szybko Dudu został spisany na straty i za mało dostawal szans w pierwszym zespole. Jak dla mnie to jest nie do pojęcia dlaczego takiego piłkarza jak Dudu, który posiada szybkosc, potrafi strzelac bramki wszedzie gdzie tylko grał, został tak szybko skreslony w Wiśle. Jak dla moj gust to wieksza pocieche na chwile obecna mielibyśmy z Dudu niz z Beto.





Tez mam podobne wrazenie.

No ale co z tego,teraz juz dupa zbita.


Ktos wie co tam u Jasia Paulisty??

Jakos mało sie mowi w tym temacie,a uwazam ze takiego "jeżdzca" jak kiedys np Brasilia nam potrzeba.Przejmie pilke i leciiii z nia 30 metrow.Zwlaszcza ze gramy schematycznie a taki "typ " zawodnika by zwyczjnie nas rozruszał.O Kosowskim juz nic nie pisze :)

1q2 18.03.2009 01:10

Niedawno też pytałem o Pauliste i ktoś odpisał że od pewnego czasu nie gra bo ma kontuzje.

http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=20522

Wywiad z Cleberem - jak widać wszystkim(pewnie poza trenerem)było to na ręke niestety.
Natomiast najciekawszy dla mnie przynajmniej fragment tyczył się mieszkania/trenowania a właściwie odwrotnie, w Groznym.
Tegom się nie spodziewał, że cała ekipa mieszka i trenuje gdzieś w Rosji.

wolfy 18.03.2009 01:35

Dudu to była wpadka Skorży - to on nie widział go w składzie. Zamiast tego wolał stawiać na Niedzielana...
Dlatego właśnie nasz trener nie powinien mieć absolutnie nic do powiedzenia w kwestii transferów. Gość nie tyle nawet się nie zna, co ma swoich ulubieńców i jest zakochany w polskich gwiazdeczkach.

Maciuś 18.03.2009 10:25

Powinien jedynie zgladzac Bednarzowi: "do mojej taktyki brakuje mi takiego a takiego gracza", i to wszystko. Trenerzy ktorzy sa tez dobrymi managerami to biora od pol banki euro miesiecznie wzwyz.

7 kotów 18.03.2009 11:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darotsok73 (Post 694434)
Znakomita większość kibiców nie ma nic do Franka,a wy z uporem lansujecie teze ze to zdrajca , obsypujecie go obelgami, macie w tym jakiś konkretny , logiczny cel ?? NIe? To jest właśnie zwykłe pieniactwo, a normalni kibice zażenowani śmieją się z politowaniem.

Dobrze napisane. : )

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 694598)
Dudu to była wpadka Skorży - to on nie widział go w składzie. Zamiast tego wolał stawiać na Niedzielana...
Dlatego właśnie nasz trener nie powinien mieć absolutnie nic do powiedzenia w kwestii transferów. Gość nie tyle nawet się nie zna, co ma swoich ulubieńców i jest zakochany w polskich gwiazdeczkach.

Dudu byl malo kosztownym kandydatem do odstrzalu.
Niedzielan jest kosztowanym kandydatem do odstrzalu.

Niedzielan przed kontuzja byl co najmniej niezly.
Dudu byl co najwyzej niezly w wystepach w tym pucharze smiechu.

Hipotetycznie sytuacja z lata:
Brozek, Niedziela odzyskuje forme, wraca Cwielong, jest Dudu.
4 napastnikow. Dudu z renegocjonowanym (czytaj wyzszym) kontraktem.
Jeden napastnik musial isc do odstrzalu. Poszedl ten ktorego odstrzelenie kosztowalo najmniej.

Bóg Trybun (objawion) 18.03.2009 13:17

Marcin Borowczyk - prawie anonim, ale jednak udało mu się strzelić wczoraj brameczkę Legii -
o ile pamiętam, grywał w naszych rezerwach przez 2 lub 3 sezony...

lucekj 18.03.2009 14:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 694662)
Dudu byl co najwyzej niezly w wystepach w tym pucharze smiechu.

Przynajmneij coś strzelił, w debiucie nawet brame zaliczył z tego co pamiętam, był bardziej obiecujący niż Beto, który podejrzewam, że miałby porblem strzelić w tym samym pucharze śmeichu...

Dudu był obiecujący i moim zdaniem nieźle grał, był młody więc jakby dostawał więcej szans, solidnie przykładałby się do treningów to w chwili obecnej byłby dużo lepszym piłkarzem.


Szkoda go.

1q2 18.03.2009 14:54

I co gorsze Dudu w tym roku się nieźle rozstrzelał a gra w czołowym węgierskim klubie , aktualnym liderze.
Walnął 4 gole w 1 meczu pucharu ligi ,dorzucił gola w pucharze Węgier i w ostatnim meczu ligowym

wolfy 18.03.2009 15:40

Wybacz 7, ale skoro taki dyletant jak ja już po pierwszym(wcale nie oszałamiającym)meczu Dudu wiedział, że to materiał na klasowego napastnika, to Skorża żadnych usprawiedliwień mieć nie może. Chłopak fenomenalnie się ustawiał, świetnie wychodził na pozycje, czuł grę...

Brakowało mu spokoju i ogłady, ale gdyby je miał w tak młodym wieku to grałby w Barcelonie! Większość gości na tym forum patrzy na młodego zawodnika, często sprowadzonego z drugiego krańca świata tymi samymi kryteriami, jak na ligowego wyjadacza. A później jest zdziwienie: że Brożek wypalił, że Dudka gra w Reprezentacji, że Diaz to kawał piłkarza(jak na nasze warunki), że Dudu strzela seryjnie bramki(tyle, ze już nie u nas)...

Skorża zaliczył bardzo poważną wtopę, a tłumaczenie tego tym, że Ćwielong mógłby wypalić jest lekko śmieszne. Przydałby nam się Dudu i teraz, i pół roku temu - na pewno mniej bramek od Niedzielana by nie strzelił. Mogę to napisać z czystym sumieniem, bo to samo twierdziłem rok temu.

Eustachy 18.03.2009 15:43

Dudu to moze nie byl pilkarz pokroju Kalu Uche, ale od Niedzielana roznilo go przede wszystkim to, ze gosc miewal przyzwoite wykonczenie akcji.
Wystarczy sobie przypomniec jak wymanewrowal obrone Polonii Bytom, lub jak strzalem w okienko pokonal Irlandczykow w sparingu na Wyspach.

Natomiast Niedzielan w barwach Wisly nie strzelil jeszcze gola bez wydatnej pomocy rywala. Przywolywane tu czesto wydarzenia sprzed jego kontuzji, uwazane przez wielu za czyny niebywale, to jakis zart. Jedyny jego gol ligowy, padl w wyniku kuriozalnego nieporozumienia Celebana z Mielcarzem. Nie ma na tym forum osoby, ktora nie strzelila by w tamtej sytuacji do pustej bramki. Gol w sparingu z Sevilla padl na raty po bledzie bramkarza. Tak samo jak gol w meczu z Beitarem. Gdyby bramkarz (bardzo slaby tego dnia) nie wyplul pilki przed siebie jak osiol, nie byloby o czym gadac. Mucha z Legii to juz troche inna polka i dlatego strzalami wprost w niego Niedzielan nic nie wskoral, a Wisla przegrala mecz.

I taka jest moim zdaniem prawdziwa twarz snajpera Niedzielana. Nie ma podarunku od rywali - nie ma gola.
Mozna sie smiac z Dudu, ze to byl gosc dobry wylacznie na slabszych rywali i puchar smietnika, tylko pamietajmy, ze dla Niedzielana ten poziom rozgrywek byl i tak za wysoki, bo nie kto inny jak wlasnie on zmarnowal 3 setki w PP z rezerwami Lechii, czy przestrzelil z 5 metrow do pustej bramki w PE ze Slaskiem Wroclaw.

wolfy 18.03.2009 15:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 694792)
Mozna sie smiac z Dudu, ze to byl gosc dobry wylacznie na slabszych rywali i puchar smietnika, tylko pamietajmy, ze dla Niedzielana ten poziom rozgrywek byl i tak za wysoki, bo nie kto inny jak wlasnie on zmarnowal 3 setki w PP z rezerwami Lechii, czy przestrzelil z 5 metrow do pustej bramki w PE ze Slaskiem Wroclaw.

Co do tych "słabszych rywali", to wystarczy spojrzeć z kim teraz tracimy punkty.
Skorża dał ciała, a ciężko będzie drugi raz taki materiał na napastnika za darmo ściągnąć. Bardzo ciężko.

1q2 18.03.2009 15:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 694791)
Wybacz 7, ale skoro taki dyletant jak ja już po pierwszym(wcale nie oszałamiającym)meczu Dudu wiedział, że to materiał na klasowego napastnika, to Skorża żadnych usprawiedliwień mieć nie może. Chłopak fenomenalnie się ustawiał, świetnie wychodził na pozycje, czuł grę...

Brakowało mu spokoju i ogłady, ale gdyby je miał w tak młodym wieku to grałby w Barcelonie! Większość gości na tym forum patrzy na młodego zawodnika, często sprowadzonego z drugiego krańca świata tymi samymi kryteriami, jak na ligowego wyjadacza. A później jest zdziwienie: że Brożek wypalił, że Dudka gra w Reprezentacji, że Diaz to kawał piłkarza(jak na nasze warunki), że Dudu strzela seryjnie bramki(tyle, ze już nie u nas)...

Skorża zaliczył bardzo poważną wtopę, a tłumaczenie tego tym, że Ćwielong mógłby wypalić jest lekko śmieszne. Przydałby nam się Dudu i teraz, i pół roku temu - na pewno mniej bramek od Niedzielana by nie strzelił. Mogę to napisać z czystym sumieniem, bo to samo twierdziłem rok temu.

Dokładnie - na 'przebudzenie' Pawła Brożka czekaliśmy dobre kilka sezonów - gdyby traktować go taka miarą jak Dudu ( który dostał jakieś ligowe ochłapy+puchar ligi ,gdzie to trzeba być mega kozakiem by się wykazać ,jak dostajesz kilka dobrych piłek na cały mecz) to Brożek powinien być skreślony dawno temu.

Gdzie ja nie przesądzam że Dudu zrobi kariere, natomiast należało mu dać o wiele wiecej szans, szczególnie że przyszedł w momencie gdzie można było sobie pozwolić na wszelakie manewry ze składem.
I tak jak pisze przedmówca - chłopak od razu przypadł mi do gustu - taki czarny Franek ,niepozorny,niepotrafiący grac 'siłowo' ale dobry technicznie i zwinny

ps. nie chce być posądzany o nadmierną krytykę oraz o zbyt szybkie oceny ale to troche tak wygląda że Dudu przyszedł w momencie gdzie byliśmy w gazie ,bez żadnego ciśnienia i Skorża go nadzwyczajniej w świecie olał, sądząc chyba ze będziemy tak cały czas wygrywać lub ze się nie pali i klub mu znajdzie kogoś lepszego.

Teraz w zimie jak już od pewnego momentu nie szło i nagle trza było na gwałt kogoś do Pawła, w każdym sparingu od 1 minuty promował Beto, jak by chciał oszukać rzeczywistość. A z tej dwójki jak dla mnie Dudu prezentował się o wiele lepiej - pewnie gdyby przyszedł tej zimy to dziś byłby podstawowym zawodnikiem i to też ironia losu że nasze poczynania, szczególnie po kontuzji Brożka, w dużej mierze będą uzależnione od innego niechcianego w tamtym okresie - Ćwielonga.

BRTS39 18.03.2009 16:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wizard (Post 694587)
No jeśli najmniej nielubiany, to chyba od niedawna się interesujesz Wisłą :P Facet demonstracyjnie przed Wiślakami ucałował (L) - tak się zachowuje Wiślak? Zresztą jego rodzinne związki z drugą stroną Błoń są powszechne znane. Jak głosiło dawne hasło - Surma, wanted only dead.

Liczę na solidną porcję gwizdów od kibiców Wisły na tego pseudo-piłkarzynę. Dołączę się z wielką radością :)


spoko nie wiedzialem o tym akurat. I specajlnie to robil mimo i zjets naszym wychowankiem?? a ze jego wuja jest Kapelanem to wiedzialem....

7 kotów 18.03.2009 16:26

Ja za sytuacje z Dudu Skorzy do konca nie ganie.
Zmienil nam sie teraz stan osobowy i jakosciowy w ataku i Nigeryjczyk by sie przydal - nie mowie nie.

A;le nie robmy z Dudu objawienia. Koles strzelil kilka bramek na Wegrzech - w lidze, w ktorej prawdopodobnie Wlodarczyk mialby skutecznosc Romario.

Zamiast Dudu wolalbym ogladac ktoregos z naszych mlokosow.
Zreszta zamiast Beto tez.

wolfy 18.03.2009 16:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 694816)
Zamiast Dudu wolalbym ogladac ktoregos z naszych mlokosow.

Będziesz oglądał. Boguskiego, Ćwielonga, Małeckiego, w przypływie desperacji może nawet Leszczaka. Pytanie, czy będziesz oglądał też bramki?

U mnie Skorża akcją z Dudu załapał solidnego minusa, a to nie jedyne moje do niego zastrzeżenie.

lucekj 18.03.2009 17:07

Ok, przestańcie pisać o DUDU bo jak to czytam to mnie UJ strzela, że nie mamy takiego gościa.

Byłem w szoku jak Skorża go skreślił, przeciez gość strzelil kilka bramek, był młody, miał dużo fajnych zagrań, jak na ochłapy czasowe i ilośc występów to bankowozaprezentował się ponad przeciętną zaprezentował!!

Podejrzewam, że nie miał wygurowanej pensji....

Dudu miał papiery.


Jakby mierzyć Beto to śa mairą co DUDU, to w lecie powinien wylecieć na bruk jak nic!

HEDu 18.03.2009 17:29

mysle tak samo, Dudu to był napastnik, powtarzam - napastnik. Zaluje, ze juz go nie mamy. Tak samo Paulista, nie wspominajac o Kosowskim. Coraz gorzej z nasza silna ofensywna.

michel 18.03.2009 17:38

Dokładnie, ja nie rozumiem jak można było się pozbyć Kosowskiego i Paulistę. W tym momencie nie mamy ani jednego klasowego napastnika po kontuzji Brożka. Następną osobą, której powinna się pozbyć Wisła to Bednarz!!!

martinius028 18.03.2009 17:44

Dudu to był egzekutor który potrafił wykanczać akcje a w obliczu kontuzji Brożka takiego snajpera nie mamy który z 2-3 sytuacji przynajmniej 1 zamieniłby na bramke.

unpredictable_wislaczka 18.03.2009 17:44

Jasiek zawsze był dobry tak na 60-70 min meczu,na podmęczonego rywala,kiedy zaczynał ciągnąć z tą piłką do przodu. Poza tym miał też superprzebłyski jak w meczach z Basel czy Lechem. Zadecydowała niestety chyba kasa.Moim zdaniem takiego piłkarza własnie potrzeba,co by rozruszał tą prawą stronę w drugiej połowie,a Jaskowi wychodziło to dobrze

grogoriogreg 18.03.2009 18:53

Dudu to nie jest piłkarz dobry do gry w Wiśle, to że raz hat-tricka strzeli to nie znaczy, że jest dobry.

Gość był przez pewien czas na Reymonta, nie wykorzystał szansy, a że może nie dostał jej dużo, to już nie ważne, na pewno drugi raz nie przyjdzie do Wisły.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl