![]() |
Tak mi przyszło na myśl. Może dziennikarze strony zorganizowaliby wywiad z Frankowskim? Jakby była taka możliwość.
Spytali by się go wprost - jak to było? Po prostu żeby opowiedział całą sytuację. I to co się działo w szatni też. news o Dudu A szünetben Herczeg András hármas cserét hajtott végre: Leandro helyett Hugo, Czvitkovics helyett Demjén, Kerekes helyett pedig Dudu folytatta. A nigériai csatár – csakúgy mint a Nyíregyháza ellen – beállása után nem sokkal egyenlített. Továbbra is sok hibával, de nagyobb elánnal futballoztunk, távoli lövéseinknél Milinte többször bravúrral védett. Kis túlzással akár azt is állíthatnánk, hogy ha a helyzeteket belőjük, tovább is juthattunk volna, így azonban búcsúzni kényszerültünk a kupától. [FONT=Arial]Magyar Kupa, negyeddöntő, visszavágó[/FONT] |
Cytat:
|
Cytat:
|
Już Ci odpowiadam Mic:
Dla mnie Cleber nie jest legendą, ale gdyby został i grał dalej w Wiśle to może by osiągnął takie wyniki, żeby się zapisać złotymi głoskami w historii Wisły. Mi nie chodzi o to, żeby się tutaj spierać czy Franek jest legendą czy nie. Różnie opinie można mieć na ten temat. Chodzi mi głownie o to, że Frankowskiemu należy się szacunek. Nie macie prawa go nazywać judaszem czy szczurem. Mam wrażenie, że znaleźliście sobie kozła ofiarnego i po nim jeździcie. |
mic
Ilekroć będziecie oblewać Franka , F. Smudę (Surmę :D) błotem ,judaszami itp.wielu userów , kibiców Wisły będzie go bronić i Wasze "argumenty " odpierać . Zawsze będę przeciw gdy "opiniotwórczy ,najwierniejsi kibice" także niby w moim imieniu będa wywieszali kretyńskie i obrażliwe płótna. Była kiedyś ankieta dotycząca tej sytuacji ale "zniknęła" bo wynik był niewygodny dla niektórych. Wiem że kibic zawsze był i będzie subiektywny ale "fanatyzm nie zwalnia od myślenia" . I powtarzam: pieniactwem tylko sie ośmieszacie. |
Cytat:
|
Mam takie prawo - uciekł w bardzo waznym momencie, a przed wyjazdem deklarował ze do konca kariery bedzie w Wisełce
|
Cytat:
I czym wg Ciebie moglby zapisac sie w historii Wisly ? Takich graczy jak on bylo juz sporo. No moze jedynie tym ze strzelil bramke Barcelonie, po ktorej pierwszy raz w historii polska druzyna pokonala Barce. Ale to i tak mocno naciagane Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Oj pochopnie pozbyliśmy się tego Dudu, pochopnie.
|
Męczy mnie już czytanie Dyskusji na temat "Franek legenda czy judasz" ani jedna strona ani druga nie zmieni zdania a temat jest wałkowany jak nie wiem co.Przeżywacie jeszcze całą historie Franka "jak stonka wykopki"
Wyluzujcie temat jest o byłch piłkarzach Wisły więc piszmy o nich pod względem sportowym a nie kto ile dla nas zrobił i kto jest legendą kto sprzedawczykiem czy kimś tam innym. Dudu sie chyba obudził tam w Węgrzech. |
Cytat:
w lidze 6 spotkań 2 gole - generalnie ogony, tylko raz w I składzie puchar Węgier 2 mecze 4 gole, czerwień w Pucharze ligi 7 spotkań 9 bramek czyli generalnie tak jak u nas wszystko za oficjalną stroną Debreczynu ps. dziś sobie pewnie trzecią strzelił |
Cytat:
Dokładnie!! !! Zbyt szybko Dudu został spisany na straty i za mało dostawal szans w pierwszym zespole. Jak dla mnie to jest nie do pojęcia dlaczego takiego piłkarza jak Dudu, który posiada szybkosc, potrafi strzelac bramki wszedzie gdzie tylko grał, został tak szybko skreslony w Wiśle. Jak dla moj gust to wieksza pocieche na chwile obecna mielibyśmy z Dudu niz z Beto. |
mic
Nie chciałbym załapać bana. Uważam Cię ,tak jak większość Naszych forumowiczów za ludzi "kumatych" , wiesz co to jest hipokryzja. SKWK, z całym szacunkiem dla niewątpliwych zasług , ilu ich (Was)jest i jak duże środowisko reprezentujecie? Działania? widzicie u kogoś drzazge w oku a u siebie belki nie widzicie.Swoją listę grzeszków też macie ale jakoś werbalnie ich nie piętnujecie. Byłem kilka razy na spotkaniach "U Wiślaków ",jeszcze za czasów Pawelca i później i wstrzymałem się z zapisaniem. Konkretów nie piszę bo to nie miejsce. Pieniactwo?? Znakomita większość kibiców nie ma nic do Franka,a wy z uporem lansujecie teze ze to zdrajca , obsypujecie go obelgami, macie w tym jakiś konkretny , logiczny cel ?? NIe? To jest właśnie zwykłe pieniactwo, a normalni kibice zażenowani śmieją się z politowaniem. |
Cytat:
Co do pieniactwa, czemu wmawiasz innym ze z uporem lansuja ze to zdrajca ? Myslisz ze pisza tak, bo im poprostu np sie nudzi ? A Wy macie jakis logiczny cel w tym ? Po co zaczynasz w ten sposob jakas bezsensowna dyskusje, w ktorej mozna krecic sie w kolko. Ja teraz moge napisac czy Wy macie jakis konkretny cel ze tak bronicie F ? Moze to z Was normalni kibice smieja sie z politowaniem ? Tylko po co non stop to pisac. Masz swoje zdanie to sie go trzymaj, ale nie wmawiaj innym ze F jest najlepszy i nie probuj na sile zmieniac ich zdania. Widzisz, ja szanuje F za to jakim byl pilkarzem. Za to jakim jest czlowiekiem nigdy nie bedzie mial u mnie szacunku. Bo jezeli ktos sie tak zachowuje to dla mnie jest wlasnie "judaszem" PS. A skad ta "znakomita wiekszosc" ? PS2. Nie jestem z SKWK |
Cytat:
Chyba jest jakaś skala "grzechów" i "przewinień"? I czy Frankowski faktycznie jest "judaszem' na tej skali? Nie uważam żeby zachowanie Franka było dobre ale czy Wasza reakcja była adekwatna to jego "przewiny"? Pomijam fakt że te 115 bramek strzelonych dla Wisły to też jest "argument" na korzyść Frankowskiego:) a większość ludzi wie co to jest miłosierdzie i umie "wybaczać":) |
Cytat:
Moge Ci napisac jak ja przywitam Surme. Ale chyba sie domyslasz. |
a oglolnie to do Surmy nic nie mam . Najmniej nielubiany przezemnie pilkarz Legii ale to moje zdanie. Wychowanek Wisły .
|
No jeśli najmniej nielubiany, to chyba od niedawna się interesujesz Wisłą :P Facet demonstracyjnie przed Wiślakami ucałował (L) - tak się zachowuje Wiślak? Zresztą jego rodzinne związki z drugą stroną Błoń są powszechne znane. Jak głosiło dawne hasło - Surma, wanted only dead.
Liczę na solidną porcję gwizdów od kibiców Wisły na tego pseudo-piłkarzynę. Dołączę się z wielką radością :) |
I rzucił koszulką Wisły w błoto....
|
Cytat:
Tez mam podobne wrazenie. No ale co z tego,teraz juz dupa zbita. Ktos wie co tam u Jasia Paulisty?? Jakos mało sie mowi w tym temacie,a uwazam ze takiego "jeżdzca" jak kiedys np Brasilia nam potrzeba.Przejmie pilke i leciiii z nia 30 metrow.Zwlaszcza ze gramy schematycznie a taki "typ " zawodnika by zwyczjnie nas rozruszał.O Kosowskim juz nic nie pisze :) |
Niedawno też pytałem o Pauliste i ktoś odpisał że od pewnego czasu nie gra bo ma kontuzje.
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=20522 Wywiad z Cleberem - jak widać wszystkim(pewnie poza trenerem)było to na ręke niestety. Natomiast najciekawszy dla mnie przynajmniej fragment tyczył się mieszkania/trenowania a właściwie odwrotnie, w Groznym. Tegom się nie spodziewał, że cała ekipa mieszka i trenuje gdzieś w Rosji. |
Dudu to była wpadka Skorży - to on nie widział go w składzie. Zamiast tego wolał stawiać na Niedzielana...
Dlatego właśnie nasz trener nie powinien mieć absolutnie nic do powiedzenia w kwestii transferów. Gość nie tyle nawet się nie zna, co ma swoich ulubieńców i jest zakochany w polskich gwiazdeczkach. |
Powinien jedynie zgladzac Bednarzowi: "do mojej taktyki brakuje mi takiego a takiego gracza", i to wszystko. Trenerzy ktorzy sa tez dobrymi managerami to biora od pol banki euro miesiecznie wzwyz.
|
Cytat:
Cytat:
Niedzielan jest kosztowanym kandydatem do odstrzalu. Niedzielan przed kontuzja byl co najmniej niezly. Dudu byl co najwyzej niezly w wystepach w tym pucharze smiechu. Hipotetycznie sytuacja z lata: Brozek, Niedziela odzyskuje forme, wraca Cwielong, jest Dudu. 4 napastnikow. Dudu z renegocjonowanym (czytaj wyzszym) kontraktem. Jeden napastnik musial isc do odstrzalu. Poszedl ten ktorego odstrzelenie kosztowalo najmniej. |
Marcin Borowczyk - prawie anonim, ale jednak udało mu się strzelić wczoraj brameczkę Legii -
o ile pamiętam, grywał w naszych rezerwach przez 2 lub 3 sezony... |
Cytat:
Dudu był obiecujący i moim zdaniem nieźle grał, był młody więc jakby dostawał więcej szans, solidnie przykładałby się do treningów to w chwili obecnej byłby dużo lepszym piłkarzem. Szkoda go. |
I co gorsze Dudu w tym roku się nieźle rozstrzelał a gra w czołowym węgierskim klubie , aktualnym liderze.
Walnął 4 gole w 1 meczu pucharu ligi ,dorzucił gola w pucharze Węgier i w ostatnim meczu ligowym |
Wybacz 7, ale skoro taki dyletant jak ja już po pierwszym(wcale nie oszałamiającym)meczu Dudu wiedział, że to materiał na klasowego napastnika, to Skorża żadnych usprawiedliwień mieć nie może. Chłopak fenomenalnie się ustawiał, świetnie wychodził na pozycje, czuł grę...
Brakowało mu spokoju i ogłady, ale gdyby je miał w tak młodym wieku to grałby w Barcelonie! Większość gości na tym forum patrzy na młodego zawodnika, często sprowadzonego z drugiego krańca świata tymi samymi kryteriami, jak na ligowego wyjadacza. A później jest zdziwienie: że Brożek wypalił, że Dudka gra w Reprezentacji, że Diaz to kawał piłkarza(jak na nasze warunki), że Dudu strzela seryjnie bramki(tyle, ze już nie u nas)... Skorża zaliczył bardzo poważną wtopę, a tłumaczenie tego tym, że Ćwielong mógłby wypalić jest lekko śmieszne. Przydałby nam się Dudu i teraz, i pół roku temu - na pewno mniej bramek od Niedzielana by nie strzelił. Mogę to napisać z czystym sumieniem, bo to samo twierdziłem rok temu. |
Dudu to moze nie byl pilkarz pokroju Kalu Uche, ale od Niedzielana roznilo go przede wszystkim to, ze gosc miewal przyzwoite wykonczenie akcji.
Wystarczy sobie przypomniec jak wymanewrowal obrone Polonii Bytom, lub jak strzalem w okienko pokonal Irlandczykow w sparingu na Wyspach. Natomiast Niedzielan w barwach Wisly nie strzelil jeszcze gola bez wydatnej pomocy rywala. Przywolywane tu czesto wydarzenia sprzed jego kontuzji, uwazane przez wielu za czyny niebywale, to jakis zart. Jedyny jego gol ligowy, padl w wyniku kuriozalnego nieporozumienia Celebana z Mielcarzem. Nie ma na tym forum osoby, ktora nie strzelila by w tamtej sytuacji do pustej bramki. Gol w sparingu z Sevilla padl na raty po bledzie bramkarza. Tak samo jak gol w meczu z Beitarem. Gdyby bramkarz (bardzo slaby tego dnia) nie wyplul pilki przed siebie jak osiol, nie byloby o czym gadac. Mucha z Legii to juz troche inna polka i dlatego strzalami wprost w niego Niedzielan nic nie wskoral, a Wisla przegrala mecz. I taka jest moim zdaniem prawdziwa twarz snajpera Niedzielana. Nie ma podarunku od rywali - nie ma gola. Mozna sie smiac z Dudu, ze to byl gosc dobry wylacznie na slabszych rywali i puchar smietnika, tylko pamietajmy, ze dla Niedzielana ten poziom rozgrywek byl i tak za wysoki, bo nie kto inny jak wlasnie on zmarnowal 3 setki w PP z rezerwami Lechii, czy przestrzelil z 5 metrow do pustej bramki w PE ze Slaskiem Wroclaw. |
Cytat:
Skorża dał ciała, a ciężko będzie drugi raz taki materiał na napastnika za darmo ściągnąć. Bardzo ciężko. |
Cytat:
Gdzie ja nie przesądzam że Dudu zrobi kariere, natomiast należało mu dać o wiele wiecej szans, szczególnie że przyszedł w momencie gdzie można było sobie pozwolić na wszelakie manewry ze składem. I tak jak pisze przedmówca - chłopak od razu przypadł mi do gustu - taki czarny Franek ,niepozorny,niepotrafiący grac 'siłowo' ale dobry technicznie i zwinny ps. nie chce być posądzany o nadmierną krytykę oraz o zbyt szybkie oceny ale to troche tak wygląda że Dudu przyszedł w momencie gdzie byliśmy w gazie ,bez żadnego ciśnienia i Skorża go nadzwyczajniej w świecie olał, sądząc chyba ze będziemy tak cały czas wygrywać lub ze się nie pali i klub mu znajdzie kogoś lepszego. Teraz w zimie jak już od pewnego momentu nie szło i nagle trza było na gwałt kogoś do Pawła, w każdym sparingu od 1 minuty promował Beto, jak by chciał oszukać rzeczywistość. A z tej dwójki jak dla mnie Dudu prezentował się o wiele lepiej - pewnie gdyby przyszedł tej zimy to dziś byłby podstawowym zawodnikiem i to też ironia losu że nasze poczynania, szczególnie po kontuzji Brożka, w dużej mierze będą uzależnione od innego niechcianego w tamtym okresie - Ćwielonga. |
Cytat:
spoko nie wiedzialem o tym akurat. I specajlnie to robil mimo i zjets naszym wychowankiem?? a ze jego wuja jest Kapelanem to wiedzialem.... |
Ja za sytuacje z Dudu Skorzy do konca nie ganie.
Zmienil nam sie teraz stan osobowy i jakosciowy w ataku i Nigeryjczyk by sie przydal - nie mowie nie. A;le nie robmy z Dudu objawienia. Koles strzelil kilka bramek na Wegrzech - w lidze, w ktorej prawdopodobnie Wlodarczyk mialby skutecznosc Romario. Zamiast Dudu wolalbym ogladac ktoregos z naszych mlokosow. Zreszta zamiast Beto tez. |
Cytat:
U mnie Skorża akcją z Dudu załapał solidnego minusa, a to nie jedyne moje do niego zastrzeżenie. |
Ok, przestańcie pisać o DUDU bo jak to czytam to mnie UJ strzela, że nie mamy takiego gościa.
Byłem w szoku jak Skorża go skreślił, przeciez gość strzelil kilka bramek, był młody, miał dużo fajnych zagrań, jak na ochłapy czasowe i ilośc występów to bankowozaprezentował się ponad przeciętną zaprezentował!! Podejrzewam, że nie miał wygurowanej pensji.... Dudu miał papiery. Jakby mierzyć Beto to śa mairą co DUDU, to w lecie powinien wylecieć na bruk jak nic! |
mysle tak samo, Dudu to był napastnik, powtarzam - napastnik. Zaluje, ze juz go nie mamy. Tak samo Paulista, nie wspominajac o Kosowskim. Coraz gorzej z nasza silna ofensywna.
|
Dokładnie, ja nie rozumiem jak można było się pozbyć Kosowskiego i Paulistę. W tym momencie nie mamy ani jednego klasowego napastnika po kontuzji Brożka. Następną osobą, której powinna się pozbyć Wisła to Bednarz!!!
|
Dudu to był egzekutor który potrafił wykanczać akcje a w obliczu kontuzji Brożka takiego snajpera nie mamy który z 2-3 sytuacji przynajmniej 1 zamieniłby na bramke.
|
Jasiek zawsze był dobry tak na 60-70 min meczu,na podmęczonego rywala,kiedy zaczynał ciągnąć z tą piłką do przodu. Poza tym miał też superprzebłyski jak w meczach z Basel czy Lechem. Zadecydowała niestety chyba kasa.Moim zdaniem takiego piłkarza własnie potrzeba,co by rozruszał tą prawą stronę w drugiej połowie,a Jaskowi wychodziło to dobrze
|
Dudu to nie jest piłkarz dobry do gry w Wiśle, to że raz hat-tricka strzeli to nie znaczy, że jest dobry.
Gość był przez pewien czas na Reymonta, nie wykorzystał szansy, a że może nie dostał jej dużo, to już nie ważne, na pewno drugi raz nie przyjdzie do Wisły. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl